Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Nyttårsstevne
Stevne
Stevnenavn:
Nyttårsstevne
Fra dato:
06.01.2019
Til dato:
06.01.2019
NSF Stevne Id:
0000030957
Arrangørnavn:
Øvre Eiker SK
Stevnested:
Hokksund
Bassengnavn:
Hokksund svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
5
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
21.12.2018
Kvalperiode start:
22.12.2017
Kvalperiode slutt:
21.12.2018
Påmeldingsansv.:
Hilde Iren Perry
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
482 51 292
Arrangementsleder
Navn:
Alexandra Kaarbø Flaathen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41212403
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
Expand11.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker18.09,91
600p
06.01.2019
1500m Fri
Glitre SK19991500m Fri18.09,9160006.01.201925m 
Expand22.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen16.50,79
590p
06.01.2019
1500m Fri
Glitre SK20011500m Fri16.50,7959006.01.201925m 
Expand33.
Sebastian Olafsson
NTNUI-Svømming
Sebastian Olafsson4.14,47
580p
06.01.2019
400m Fri
NTNUI-Svømming1996400m Fri4.14,4758006.01.201925m 
Expand44.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker1.00,41
575p
06.01.2019
100m Fri
Glitre SK1999100m Fri1.00,4157506.01.201925m 
Expand55.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker9.37,88
570p
06.01.2019
800m Fri
Glitre SK1999800m Fri9.37,8857006.01.201925mD
Expand66.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen8.59,01
556p
06.01.2019
800m Fri
Glitre SK2001800m Fri8.59,0155606.01.201925mD
Expand77.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker4.46,64
547p
06.01.2019
400m Fri
Glitre SK1999400m Fri4.46,6454706.01.201925mD
Expand88.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen4.48,63
536p
06.01.2019
400m Fri
Glitre SK2001400m Fri4.48,6353606.01.201925m 
Expand99.
Ida Leirvik
Bergkameratene
Ida Leirvik18.57,71
528p
06.01.2019
1500m Fri
Bergkameratene20041500m Fri18.57,7152806.01.201925m 
Expand1010.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland28,51
520p
06.01.2019
50m Fri
Glitre SK199950m Fri28,5152006.01.201925m 
Expand1111.
Jonatan Olafsson
OI Svømming
Jonatan Olafsson4.24,01
519p
06.01.2019
400m Fri
OI Svømming1994400m Fri4.24,0151906.01.201925m 
Expand1212.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal28,56
517p
06.01.2019
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,5651706.01.201925m 
Expand1313.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal1.02,66
515p
06.01.2019
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri1.02,6651506.01.201925m 
Expand1414.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis1.02,75
513p
06.01.2019
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri1.02,7551306.01.201925m 
Expand1515.
Zoé Helen Sivertsen
Glitre SK
Zoé Helen Sivertsen28,74
507p
06.01.2019
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,7450706.01.201925m 
Expand1616.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg17.44,24
506p
06.01.2019
1500m Fri
Glitre SK20021500m Fri17.44,2450606.01.201925m 
Expand1717.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten1.00,52
501p
06.01.2019
100m Butterfly
Glitre SK2001100m Butterfly1.00,5250106.01.201925m 
Expand1818.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen1.18,56
500p
06.01.2019
100m Bryst
Glitre SK2001100m Bryst1.18,5650006.01.201925m 
Expand1919.
Sebastian Olafsson
NTNUI-Svømming
Sebastian Olafsson2.05,33
498p
06.01.2019
200m Fri
NTNUI-Svømming1996200m Fri2.05,3349806.01.201925mD
Expand2020.
Ida Leirvik
Bergkameratene
Ida Leirvik10.05,69
495p
06.01.2019
800m Fri
Bergkameratene2004800m Fri10.05,6949506.01.201925mD
Expand2121.
Alexander Torarinn Olafsson
Sandefjord SK
Alexander Torarinn Olafsson4.28,64
493p
06.01.2019
400m Fri
Sandefjord SK2000400m Fri4.28,6449306.01.201925m 
Expand2222.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen4.28,83
492p
06.01.2019
400m Fri
Glitre SK2001400m Fri4.28,8349206.01.201925mD
Expand2323.
Jonatan Olafsson
OI Svømming
Jonatan Olafsson2.05,89
491p
06.01.2019
200m Fri
OI Svømming1994200m Fri2.05,8949106.01.201925mD
Expand2424.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland1.09,79
490p
06.01.2019
100m Rygg
Glitre SK1999100m Rygg1.09,7949006.01.201925m 
Expand2525.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen36,36
488p
06.01.2019
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst36,3648806.01.201925m 
Expand2626.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg9.23,24
487p
06.01.2019
800m Fri
Glitre SK2002800m Fri9.23,2448706.01.201925mD
Expand2727.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen27,75
484p
06.01.2019
50m Butterfly
Glitre SK200250m Butterfly27,7548406.01.201925mD
Expand2828.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen25,83
482p
06.01.2019
50m Fri
Glitre SK200250m Fri25,8348206.01.201925m 
Expand2929.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis29,31
478p
06.01.2019
50m Fri
Glitre SK200350m Fri29,3147806.01.201925m 
Expand3030.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker29,34
477p
06.01.2019
50m Fri
Glitre SK199950m Fri29,3447706.01.201925mD
Expand3030.
Oda von Krogh
Glitre SK
Oda von Krogh36,64
477p
06.01.2019
50m Bryst
Glitre SK199950m Bryst36,6447706.01.201925m 
Expand3030.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg57,49
477p
06.01.2019
100m Fri
Glitre SK2002100m Fri57,4947706.01.201925m 
Expand3333.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen2.34,27
475p
06.01.2019
200m Bryst
Glitre SK2001200m Bryst2.34,2747506.01.201925m 
Expand3434.
Ida Leirvik
Bergkameratene
Ida Leirvik5.00,71
474p
06.01.2019
400m Fri
Bergkameratene2004400m Fri5.00,7147406.01.201925mD
Expand3535.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker2.21,67
473p
06.01.2019
200m Fri
Glitre SK1999200m Fri2.21,6747306.01.201925mD
Expand3636.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen1.01,75
472p
06.01.2019
100m Butterfly
Glitre SK2002100m Butterfly1.01,7547206.01.201925m 
Expand3636.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen2.21,74
472p
06.01.2019
200m Fri
Glitre SK2001200m Fri2.21,7447206.01.201925mD
Expand3838.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg1.11,54
469p
06.01.2019
100m Bryst
Glitre SK2002100m Bryst1.11,5446906.01.201925m 
Expand3939.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam2.21,18
468p
06.01.2019
200m Individuell medley
Glitre SK2003200m Individuell medley2.21,1846806.01.201925m 
Expand4040.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen36,92
466p
06.01.2019
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst36,9246606.01.201925mD
Expand4141.
Nora Moen Pettersen
Øvre Eiker SK
Nora Moen Pettersen31,48
464p
06.01.2019
50m Butterfly
Øvre Eiker SK200150m Butterfly31,4846406.01.201925m 
Expand4141.
Maja Stabæk
Drammen SK
Maja Stabæk1.04,90
464p
06.01.2019
100m Fri
Drammen SK2001100m Fri1.04,9046406.01.201925m 
Expand4343.
Theo Munz-Kløve
Bergkameratene
Theo Munz-Kløve4.34,48
462p
06.01.2019
400m Fri
Bergkameratene2003400m Fri4.34,4846206.01.201925m 
Expand4444.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen2.21,88
461p
06.01.2019
200m Individuell medley
Glitre SK2003200m Individuell medley2.21,8846106.01.201925m 
Expand4545.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten28,26
459p
06.01.2019
50m Butterfly
Glitre SK200150m Butterfly28,2645906.01.201925mD
Expand4646.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal37,30
452p
06.01.2019
50m Bryst
Glitre SK200350m Bryst37,3045206.01.201925m 
Expand4747.
Maja Stabæk
Drammen SK
Maja Stabæk29,91
450p
06.01.2019
50m Fri
Drammen SK200150m Fri29,9145006.01.201925m 
Expand4848.
Elin Birkeland Le-Viet
Bergkameratene
Elin Birkeland Le-Viet5.06,25
449p
06.01.2019
400m Fri
Bergkameratene2004400m Fri5.06,2544906.01.201925m 
Expand4949.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen28,51
447p
06.01.2019
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly28,5144706.01.201925m 
Expand5050.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker33,58
446p
06.01.2019
50m Rygg
Glitre SK199950m Rygg33,5844606.01.201925m 
Expand5151.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg4.38,37
443p
06.01.2019
400m Fri
Glitre SK2002400m Fri4.38,3744306.01.201925mD
Expand5252.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen30,09
442p
06.01.2019
50m Fri
Glitre SK200150m Fri30,0944206.01.201925m 
Expand5252.
Elin Birkeland Le-Viet
Bergkameratene
Elin Birkeland Le-Viet37,57
442p
06.01.2019
50m Bryst
Bergkameratene200450m Bryst37,5744206.01.201925m 
Expand5454.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis30,12
441p
06.01.2019
50m Fri
Glitre SK200350m Fri30,1244106.01.201925mD
Expand5555.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal30,19
438p
06.01.2019
50m Fri
Glitre SK200350m Fri30,1943806.01.201925mD
Expand5656.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen37,74
437p
06.01.2019
50m Bryst
Lier SK200350m Bryst37,7443706.01.201925m 
Expand5757.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis1.12,06
435p
06.01.2019
100m Butterfly
Glitre SK2003100m Butterfly1.12,0643506.01.201925m 
Expand5757.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen1.13,36
435p
06.01.2019
100m Bryst
Glitre SK2001100m Bryst1.13,3643506.01.201925mD
Expand5959.
Maja Stabæk
Drammen SK
Maja Stabæk33,90
434p
06.01.2019
50m Rygg
Drammen SK200150m Rygg33,9043406.01.201925m 
Expand6060.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland32,24
432p
06.01.2019
50m Butterfly
Glitre SK199950m Butterfly32,2443206.01.201925m 
Expand6161.
Alexander Torarinn Olafsson
Sandefjord SK
Alexander Torarinn Olafsson2.11,47
431p
06.01.2019
200m Fri
Sandefjord SK2000200m Fri2.11,4743106.01.201925mD
Expand6262.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen26,96
424p
06.01.2019
50m Fri
Glitre SK200450m Fri26,9642406.01.201925m 
Expand6262.
Nora Moen Pettersen
Øvre Eiker SK
Nora Moen Pettersen30,51
424p
06.01.2019
50m Fri
Øvre Eiker SK200150m Fri30,5142406.01.201925m 
Expand6464.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen2.12,42
422p
06.01.2019
200m Fri
Glitre SK2001200m Fri2.12,4242206.01.201925mD
Expand6565.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen3.00,22
416p
06.01.2019
200m Bryst
Lier SK2003200m Bryst3.00,2241606.01.201925m 
Expand6666.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg33,87
414p
06.01.2019
50m Bryst
Glitre SK200250m Bryst33,8741406.01.201925mD
Expand6666.
Sunniva Pedersen
Bergkameratene
Sunniva Pedersen5.14,63
414p
06.01.2019
400m Fri
Bergkameratene2005400m Fri5.14,6341406.01.201925m 
Expand6868.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug38,55
410p
06.01.2019
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst38,5541006.01.201925m 
Expand6868.
Sebastian Olafsson
NTNUI-Svømming
Sebastian Olafsson1.00,45
410p
06.01.2019
100m Fri
NTNUI-Svømming1996100m Fri1.00,4541006.01.201925mD
Expand7070.
Theo Munz-Kløve
Bergkameratene
Theo Munz-Kløve29,35
409p
06.01.2019
50m Butterfly
Bergkameratene200350m Butterfly29,3540906.01.201925m 
Expand7070.
Ida Leirvik
Bergkameratene
Ida Leirvik34,57
409p
06.01.2019
50m Rygg
Bergkameratene200750m Rygg34,5740906.01.201925mF
Expand7070.
Theo Munz-Kløve
Bergkameratene
Theo Munz-Kløve1.00,52
409p
06.01.2019
100m Fri
Bergkameratene2003100m Fri1.00,5240906.01.201925m 
Expand7373.
Oscar Nilsen Hostvedt
Bergkameratene
Oscar Nilsen Hostvedt1.00,58
408p
06.01.2019
100m Fri
Bergkameratene2005100m Fri1.00,5840806.01.201925m 
Expand7373.
Elin Birkeland Le-Viet
Bergkameratene
Elin Birkeland Le-Viet2.28,83
408p
06.01.2019
200m Fri
Bergkameratene2004200m Fri2.28,8340806.01.201925mD
Expand7575.
Ida Leirvik
Bergkameratene
Ida Leirvik2.28,98
407p
06.01.2019
200m Fri
Bergkameratene2004200m Fri2.28,9840706.01.201925mD
Expand7676.
Elin Birkeland Le-Viet
Bergkameratene
Elin Birkeland Le-Viet30,96
406p
06.01.2019
50m Fri
Bergkameratene200450m Fri30,9640606.01.201925m 
Expand7676.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen1.07,85
406p
06.01.2019
100m Fri
Lier SK2003100m Fri1.07,8540606.01.201925m 
Expand7878.
Jonatan Olafsson
OI Svømming
Jonatan Olafsson1.00,78
404p
06.01.2019
100m Fri
OI Svømming1994100m Fri1.00,7840406.01.201925mD
Expand7878.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity20.43,51
404p
06.01.2019
1500m Fri
Drammen SK20051500m Fri20.43,5140406.01.201925m 
Expand8080.
Ida Leirvik
Bergkameratene
Ida Leirvik34,74
403p
06.01.2019
50m Rygg
Bergkameratene200450m Rygg34,7440306.01.201925m 
Expand8181.
Sondre Reiersen
Skien SK
Sondre Reiersen19.09,89
401p
06.01.2019
1500m Fri
Skien SK20011500m Fri19.09,8940106.01.201925m 
Expand8282.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg27,48
400p
06.01.2019
50m Fri
Glitre SK200250m Fri27,4840006.01.201925mD
Expand8282.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen34,26
400p
06.01.2019
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst34,2640006.01.201925mD
Expand8484.
Theo Munz-Kløve
Bergkameratene
Theo Munz-Kløve27,50
399p
06.01.2019
50m Fri
Bergkameratene200350m Fri27,5039906.01.201925m 
Expand8484.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen2.28,86
399p
06.01.2019
200m Individuell medley
Glitre SK2004200m Individuell medley2.28,8639906.01.201925m 
Expand8484.
Ada Vollebæk
Drammen SK
Ada Vollebæk5.18,49
399p
06.01.2019
400m Fri
Drammen SK2002400m Fri5.18,4939906.01.201925m 
Expand8787.
Klara Marie Skånhaug Bjørnstad
Øvre Eiker SK
Klara Marie Skånhaug Bjørnstad31,17
398p
06.01.2019
50m Fri
Øvre Eiker SK200450m Fri31,1739806.01.201925m 
Expand8787.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis33,14
398p
06.01.2019
50m Butterfly
Glitre SK200350m Butterfly33,1439806.01.201925m 
Expand8787.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Drammen SK
Alvilde Glomsrud Pedersen5.18,69
398p
06.01.2019
400m Fri
Drammen SK2005400m Fri5.18,6939806.01.201925m 
Expand9090.
Theo Munz-Kløve
Bergkameratene
Theo Munz-Kløve2.15,17
397p
06.01.2019
200m Fri
Bergkameratene2003200m Fri2.15,1739706.01.201925mD
Expand9090.
Eline Myklebusthaug
Glitre SK
Eline Myklebusthaug2.45,69
397p
06.01.2019
200m Individuell medley
Glitre SK2004200m Individuell medley2.45,6939706.01.201925m 
Expand9090.
Selma Iversen Bentzen
Modum SK
Selma Iversen Bentzen20.50,44
397p
06.01.2019
1500m Fri
Modum SK20011500m Fri20.50,4439706.01.201925m 
Expand9393.
Ada Vollebæk
Drammen SK
Ada Vollebæk20.52,94
395p
06.01.2019
1500m Fri
Drammen SK20021500m Fri20.52,9439506.01.201925m 
Expand9494.
Maja Stabæk
Drammen SK
Maja Stabæk31,30
393p
06.01.2019
50m Fri
Drammen SK200150m Fri31,3039306.01.201925mD
Expand9494.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen1.08,56
393p
06.01.2019
100m Fri
Glitre SK2001100m Fri1.08,5639306.01.201925mD
Expand9494.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam2.24,20
393p
06.01.2019
200m Rygg
Glitre SK2003200m Rygg2.24,2039306.01.201925m 
Expand9797.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen2.24,45
391p
06.01.2019
200m Rygg
Glitre SK2003200m Rygg2.24,4539106.01.201925m 
Expand9898.
Sebastian Furan Markussen
Glitre SK
Sebastian Furan Markussen2.44,82
390p
06.01.2019
200m Bryst
Glitre SK2003200m Bryst2.44,8239006.01.201925m 
Expand9999.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis33,42
388p
06.01.2019
50m Butterfly
Glitre SK200350m Butterfly33,4238806.01.201925mD
Expand100100.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg2.16,31
387p
06.01.2019
200m Fri
Glitre SK2002200m Fri2.16,3138706.01.201925mD
Page 1 of 7 (658 items)< Prev1234567Next >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.