Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Åpningsstevne
Stevne
Stevnenavn:
Åpningsstevne
Fra dato:
15.09.2019
Til dato:
15.09.2019
NSF Stevne Id:
0000030968
Arrangørnavn:
Øvre Eiker SK
Stevnested:
Hokksund
Bassengnavn:
Hokksund svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
5
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
04.09.2019
Kvalperiode start:
05.09.2018
Kvalperiode slutt:
04.09.2019
Påmeldingsansv.:
Hilde Iren Perry
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
482 51 292
Arrangementsleder
Navn:
Alexandra Kaarbø Flaathen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41212403
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Alexander Kopland Borsheim
Asker SK
Alexander Kopland Borsheim1.02,59
701p
15.09.2019
100m Bryst
Asker SK1999100m Bryst1.02,5970115.09.201925m 
[Utvid]22.
Alexander Kopland Borsheim
Asker SK
Alexander Kopland Borsheim28,93
664p
15.09.2019
50m Bryst
Asker SK199950m Bryst28,9366415.09.201925mD
[Utvid]33.
Alexander Kopland Borsheim
Asker SK
Alexander Kopland Borsheim25,78
604p
15.09.2019
50m Butterfly
Asker SK199950m Butterfly25,7860415.09.201925m 
[Utvid]44.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten53,93
578p
15.09.2019
100m Fri
Glitre SK2001100m Fri53,9357815.09.201925m 
[Utvid]55.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten26,62
549p
15.09.2019
50m Butterfly
Glitre SK200150m Butterfly26,6254915.09.201925m 
[Utvid]66.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten24,82
543p
15.09.2019
50m Fri
Glitre SK200150m Fri24,8254315.09.201925m 
[Utvid]77.
Haakon Nerland
Glitre SK
Haakon Nerland24,92
537p
15.09.2019
50m Fri
Glitre SK200050m Fri24,9253715.09.201925m 
[Utvid]77.
Ida Leirvik
Bergkameratene
Ida Leirvik9.49,71
537p
15.09.2019
800m Fri
Bergkameratene2004800m Fri9.49,7153715.09.201925m 
[Utvid]99.
Theodor Myklebusthaug
Glitre SK
Theodor Myklebusthaug2.28,29
535p
15.09.2019
200m Bryst
Glitre SK2001200m Bryst2.28,2953515.09.201925m 
[Utvid]1010.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen55,40
533p
15.09.2019
100m Fri
Glitre SK2001100m Fri55,4053315.09.201925m 
[Utvid]1111.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen9.08,85
527p
15.09.2019
800m Fri
Glitre SK2002800m Fri9.08,8552715.09.201925m 
[Utvid]1212.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal28,51
520p
15.09.2019
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,5152015.09.201925m 
[Utvid]1313.
Theodor Myklebusthaug
Glitre SK
Theodor Myklebusthaug31,47
516p
15.09.2019
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst31,4751615.09.201925m 
[Utvid]1414.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland28,65
512p
15.09.2019
50m Fri
Glitre SK199950m Fri28,6551215.09.201925m 
[Utvid]1414.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis1.02,80
512p
15.09.2019
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri1.02,8051215.09.201925m 
[Utvid]1414.
Ida Leirvik
Bergkameratene
Ida Leirvik4.53,03
512p
15.09.2019
400m Fri
Bergkameratene2004400m Fri4.53,0351215.09.201925mD
[Utvid]1717.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten27,78
511p
15.09.2019
50m Rygg
Glitre SK200150m Rygg27,7851115.09.201925m 
[Utvid]1818.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis32,11
510p
15.09.2019
50m Rygg
Glitre SK200350m Rygg32,1151015.09.201925m 
[Utvid]1919.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis1.09,03
506p
15.09.2019
100m Rygg
Glitre SK2003100m Rygg1.09,0350615.09.201925m 
[Utvid]2020.
Zoé Helen Sivertsen
Glitre SK
Zoé Helen Sivertsen1.03,08
505p
15.09.2019
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri1.03,0850515.09.201925m 
[Utvid]2121.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen4.26,59
504p
15.09.2019
400m Fri
Glitre SK2002400m Fri4.26,5950415.09.201925mD
[Utvid]2222.
Ida Leirvik
Bergkameratene
Ida Leirvik1.03,31
500p
15.09.2019
100m Fri
Bergkameratene2004100m Fri1.03,3150015.09.201925m 
[Utvid]2323.
Zoé Helen Sivertsen
Glitre SK
Zoé Helen Sivertsen28,91
498p
15.09.2019
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,9149815.09.201925m 
[Utvid]2323.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal1.03,38
498p
15.09.2019
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri1.03,3849815.09.201925m 
[Utvid]2525.
Theo Munz-Kløve
Bergkameratene
Theo Munz-Kløve56,99
490p
15.09.2019
100m Fri
Bergkameratene2003100m Fri56,9949015.09.201925m 
[Utvid]2525.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen1.00,95
490p
15.09.2019
100m Butterfly
Glitre SK2001100m Butterfly1.00,9549015.09.201925m 
[Utvid]2525.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen2.13,93
490p
15.09.2019
200m Rygg
Glitre SK2002200m Rygg2.13,9349015.09.201925m 
[Utvid]2828.
Haakon Nerland
Glitre SK
Haakon Nerland57,07
488p
15.09.2019
100m Fri
Glitre SK2000100m Fri57,0748815.09.201925m 
[Utvid]2929.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis29,24
482p
15.09.2019
50m Fri
Glitre SK200350m Fri29,2448215.09.201925m 
[Utvid]2929.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen32,19
482p
15.09.2019
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst32,1948215.09.201925m 
[Utvid]2929.
Theodor Myklebusthaug
Glitre SK
Theodor Myklebusthaug1.10,91
482p
15.09.2019
100m Bryst
Glitre SK2001100m Bryst1.10,9148215.09.201925mD
[Utvid]3232.
Ivar Mosqueira Forbord
Glitre SK
Ivar Mosqueira Forbord57,40
479p
15.09.2019
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri57,4047915.09.201925m 
[Utvid]3232.
Ivar Mosqueira Forbord
Glitre SK
Ivar Mosqueira Forbord1.01,42
479p
15.09.2019
100m Butterfly
Glitre SK2003100m Butterfly1.01,4247915.09.201925m 
[Utvid]3232.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad1.04,19
479p
15.09.2019
100m Fri
Drammen SK2004100m Fri1.04,1947915.09.201925m 
[Utvid]3232.
Elin Birkeland Le-Viet
Bergkameratene
Elin Birkeland Le-Viet1.19,70
479p
15.09.2019
100m Bryst
Bergkameratene2004100m Bryst1.19,7047915.09.201925m 
[Utvid]3636.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen25,90
478p
15.09.2019
50m Fri
Glitre SK200450m Fri25,9047815.09.201925m 
[Utvid]3636.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten25,91
478p
15.09.2019
50m Fri
Glitre SK200150m Fri25,9147815.09.201925mD
[Utvid]3838.
Ida Leirvik
Bergkameratene
Ida Leirvik29,38
475p
15.09.2019
50m Fri
Bergkameratene200450m Fri29,3847515.09.201925m 
[Utvid]3838.
Ivar Mosqueira Forbord
Glitre SK
Ivar Mosqueira Forbord1.11,25
475p
15.09.2019
100m Bryst
Glitre SK2003100m Bryst1.11,2547515.09.201925m 
[Utvid]4040.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen25,97
474p
15.09.2019
50m Fri
Glitre SK200150m Fri25,9747415.09.201925m 
[Utvid]4141.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen57,69
472p
15.09.2019
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri57,6947215.09.201925m 
[Utvid]4242.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen1.11,48
470p
15.09.2019
100m Bryst
Glitre SK2001100m Bryst1.11,4847015.09.201925m 
[Utvid]4343.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen28,04
469p
15.09.2019
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly28,0446915.09.201925m 
[Utvid]4444.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen28,13
465p
15.09.2019
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly28,1346515.09.201925m 
[Utvid]4545.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen36,99
464p
15.09.2019
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst36,9946415.09.201925m 
[Utvid]4646.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen28,18
462p
15.09.2019
50m Butterfly
Glitre SK200150m Butterfly28,1846215.09.201925m 
[Utvid]4747.
Martin Kratzsch
Øvre Eiker SK
Martin Kratzsch26,24
460p
15.09.2019
50m Fri
Øvre Eiker SK200350m Fri26,2446015.09.201925mD
[Utvid]4848.
Zoé Helen Sivertsen
Glitre SK
Zoé Helen Sivertsen31,59
459p
15.09.2019
50m Butterfly
Glitre SK200350m Butterfly31,5945915.09.201925m 
[Utvid]4848.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal37,12
459p
15.09.2019
50m Bryst
Glitre SK200350m Bryst37,1245915.09.201925m 
[Utvid]4848.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen2.08,80
459p
15.09.2019
200m Fri
Glitre SK2002200m Fri2.08,8045915.09.201925mD
[Utvid]5151.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland31,66
456p
15.09.2019
50m Butterfly
Glitre SK199950m Butterfly31,6645615.09.201925m 
[Utvid]5252.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen28,88
455p
15.09.2019
50m Rygg
Glitre SK200250m Rygg28,8845515.09.201925m 
[Utvid]5353.
Elin Birkeland Le-Viet
Bergkameratene
Elin Birkeland Le-Viet37,27
453p
15.09.2019
50m Bryst
Bergkameratene200450m Bryst37,2745315.09.201925m 
[Utvid]5353.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal1.21,19
453p
15.09.2019
100m Bryst
Glitre SK2003100m Bryst1.21,1945315.09.201925m 
[Utvid]5353.
Ida Leirvik
Bergkameratene
Ida Leirvik2.23,72
453p
15.09.2019
200m Fri
Bergkameratene2004200m Fri2.23,7245315.09.201925mD
[Utvid]5656.
Stine Nerland
Glitre SK
Stine Nerland37,33
451p
15.09.2019
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst37,3345115.09.201925m 
[Utvid]5656.
August Heggenhougen Leikvam
Glitre SK
August Heggenhougen Leikvam58,58
451p
15.09.2019
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri58,5845115.09.201925m 
[Utvid]5858.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen58,62
450p
15.09.2019
100m Fri
Malvik IL2003100m Fri58,6245015.09.201925m 
[Utvid]5959.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen28,46
449p
15.09.2019
50m Butterfly
Glitre SK200150m Butterfly28,4644915.09.201925mD
[Utvid]6060.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen37,42
448p
15.09.2019
50m Bryst
Lier SK200350m Bryst37,4244815.09.201925m 
[Utvid]6161.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis30,02
445p
15.09.2019
50m Fri
Glitre SK200350m Fri30,0244515.09.201925mD
[Utvid]6161.
Elin Birkeland Le-Viet
Bergkameratene
Elin Birkeland Le-Viet37,51
445p
15.09.2019
50m Bryst
Bergkameratene200450m Bryst37,5144515.09.201925mD
[Utvid]6363.
Linnea Valaker Edvardsen
Glitre SK
Linnea Valaker Edvardsen30,06
443p
15.09.2019
50m Fri
Glitre SK200150m Fri30,0644315.09.201925m 
[Utvid]6464.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen26,62
440p
15.09.2019
50m Fri
Glitre SK200150m Fri26,6244015.09.201925mD
[Utvid]6464.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal59,05
440p
15.09.2019
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri59,0544015.09.201925m 
[Utvid]6666.
Antonina Biegajlo
Modum SK
Antonina Biegajlo1.06,16
438p
15.09.2019
100m Fri
Modum SK2006100m Fri1.06,1643815.09.201925m 
[Utvid]6767.
Martin Kratzsch
Øvre Eiker SK
Martin Kratzsch26,69
437p
15.09.2019
50m Fri
Øvre Eiker SK200350m Fri26,6943715.09.201925m 
[Utvid]6767.
Ivar Mosqueira Forbord
Glitre SK
Ivar Mosqueira Forbord1.04,39
437p
15.09.2019
100m Rygg
Glitre SK2003100m Rygg1.04,3943715.09.201925m 
[Utvid]6767.
Elin Birkeland Le-Viet
Bergkameratene
Elin Birkeland Le-Viet1.11,94
437p
15.09.2019
100m Butterfly
Bergkameratene2004100m Butterfly1.11,9443715.09.201925m 
[Utvid]7070.
Stine Nerland
Glitre SK
Stine Nerland33,83
436p
15.09.2019
50m Rygg
Glitre SK200150m Rygg33,8343615.09.201925m 
[Utvid]7070.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland1.12,54
436p
15.09.2019
100m Rygg
Glitre SK1999100m Rygg1.12,5443615.09.201925m 
[Utvid]7272.
Elin Birkeland Le-Viet
Bergkameratene
Elin Birkeland Le-Viet32,17
435p
15.09.2019
50m Butterfly
Bergkameratene200450m Butterfly32,1743515.09.201925m 
[Utvid]7373.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen30,31
432p
15.09.2019
50m Fri
Glitre SK200150m Fri30,3143215.09.201925m 
[Utvid]7474.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen2.58,07
431p
15.09.2019
200m Bryst
Lier SK2003200m Bryst2.58,0743115.09.201925m 
[Utvid]7575.
Haakon Nerland
Glitre SK
Haakon Nerland26,84
430p
15.09.2019
50m Fri
Glitre SK200050m Fri26,8443015.09.201925mD
[Utvid]7575.
Linnea Valaker Edvardsen
Glitre SK
Linnea Valaker Edvardsen32,28
430p
15.09.2019
50m Butterfly
Glitre SK200150m Butterfly32,2843015.09.201925m 
[Utvid]7575.
Theodor Myklebusthaug
Glitre SK
Theodor Myklebusthaug33,44
430p
15.09.2019
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst33,4443015.09.201925mD
[Utvid]7878.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen33,47
429p
15.09.2019
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst33,4742915.09.201925mD
[Utvid]7878.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen59,56
429p
15.09.2019
100m Fri
Malvik IL2004100m Fri59,5642915.09.201925m 
[Utvid]8080.
Elin Birkeland Le-Viet
Bergkameratene
Elin Birkeland Le-Viet1.06,65
428p
15.09.2019
100m Fri
Bergkameratene2004100m Fri1.06,6542815.09.201925m 
[Utvid]8181.
Juni Rustad
Nedre Eiker SK
Juni Rustad32,36
427p
15.09.2019
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200450m Butterfly32,3642715.09.201925m 
[Utvid]8282.
Ivar Mosqueira Forbord
Glitre SK
Ivar Mosqueira Forbord28,95
426p
15.09.2019
50m Butterfly
Glitre SK200350m Butterfly28,9542615.09.201925mD
[Utvid]8282.
Antonina Biegajlo
Modum SK
Antonina Biegajlo30,46
426p
15.09.2019
50m Fri
Modum SK200650m Fri30,4642615.09.201925m 
[Utvid]8484.
Birgit Perry Aas
Øvre Eiker SK
Birgit Perry Aas30,51
424p
15.09.2019
50m Fri
Øvre Eiker SK200150m Fri30,5142415.09.201925m 
[Utvid]8484.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen33,61
424p
15.09.2019
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst33,6142415.09.201925m 
[Utvid]8686.
Birgit Perry Aas
Øvre Eiker SK
Birgit Perry Aas1.06,93
423p
15.09.2019
100m Fri
Øvre Eiker SK2001100m Fri1.06,9342315.09.201925m 
[Utvid]8787.
Kjersti Linders
Drammen SK
Kjersti Linders1.06,99
422p
15.09.2019
100m Fri
Drammen SK2003100m Fri1.06,9942215.09.201925m 
[Utvid]8787.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten1.23,12
422p
15.09.2019
100m Bryst
Malvik IL2003100m Bryst1.23,1242215.09.201925m 
[Utvid]8989.
Kjersti Linders
Drammen SK
Kjersti Linders30,60
420p
15.09.2019
50m Fri
Drammen SK200350m Fri30,6042015.09.201925m 
[Utvid]8989.
Ida Leirvik
Bergkameratene
Ida Leirvik30,60
420p
15.09.2019
50m Fri
Bergkameratene200450m Fri30,6042015.09.201925mD
[Utvid]8989.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal30,60
420p
15.09.2019
50m Fri
Glitre SK200350m Fri30,6042015.09.201925mD
[Utvid]9292.
Oscar Nilsen Hostvedt
Bergkameratene
Oscar Nilsen Hostvedt1.00,12
417p
15.09.2019
100m Fri
Bergkameratene2005100m Fri1.00,1241715.09.201925m 
[Utvid]9393.
Matilde Eliassen Sørlie
Kolbotn IL
Matilde Eliassen Sørlie30,70
416p
15.09.2019
50m Fri
Kolbotn IL200450m Fri30,7041615.09.201925m 
[Utvid]9393.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity1.07,29
416p
15.09.2019
100m Fri
Drammen SK2005100m Fri1.07,2941615.09.201925m 
[Utvid]9595.
Matilde Eliassen Sørlie
Kolbotn IL
Matilde Eliassen Sørlie1.07,34
415p
15.09.2019
100m Fri
Kolbotn IL2004100m Fri1.07,3441515.09.201925m 
[Utvid]9696.
Elin Birkeland Le-Viet
Bergkameratene
Elin Birkeland Le-Viet30,76
414p
15.09.2019
50m Fri
Bergkameratene200450m Fri30,7641415.09.201925m 
[Utvid]9797.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten3.00,64
413p
15.09.2019
200m Bryst
Malvik IL2003200m Bryst3.00,6441315.09.201925m 
[Utvid]9797.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Drammen SK
Alvilde Glomsrud Pedersen3.00,66
413p
15.09.2019
200m Bryst
Drammen SK2005200m Bryst3.00,6641315.09.201925m 
[Utvid]9999.
Håkon Walsø Finnøen
Glitre SK
Håkon Walsø Finnøen27,21
412p
15.09.2019
50m Fri
Glitre SK200450m Fri27,2141215.09.201925mD
[Utvid]9999.
Ragnhild Marie Hildre
Kolbotn IL
Ragnhild Marie Hildre30,80
412p
15.09.2019
50m Fri
Kolbotn IL200450m Fri30,8041215.09.201925m 
Side 1 av 7 (693 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.