Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Follo Open LÅMØ Kvalik
Stevne
Stevnenavn:
Follo Open LÅMØ Kvalik
Fra dato:
19.01.2019
Til dato:
20.01.2019
NSF Stevne Id:
0000030979
Arrangørnavn:
Ås IL og Ski SK
Stevnested:
Nordbytun
Bassengnavn:
Nordby svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
09.01.2019
Kvalperiode start:
10.01.2018
Kvalperiode slutt:
09.01.2019
Påmeldingsansv.:
Kristian Munthe
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91881737
Arrangementsleder
Navn:
Kristian Munthe
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91881737
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
Expand11.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie4.43,89
570p
19.01.2019
400m Individuell medley
Ås IL2000400m Individuell medley4.43,8957019.01.201925m 
Expand22.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie2.25,77
564p
19.01.2019
200m Bryst
Ås IL2000200m Bryst2.25,7756419.01.201925m 
Expand33.
Erikka Næss Kjølholdt
Kolbotn IL
Erikka Næss Kjølholdt5.14,05
560p
19.01.2019
400m Individuell medley
Kolbotn IL2002400m Individuell medley5.14,0556019.01.201925m 
Expand44.
Celina Nguyen
Kolbotn IL
Celina Nguyen1.01,21
553p
20.01.2019
100m Fri
Kolbotn IL2005100m Fri1.01,2155320.01.201925m 
Expand55.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg30,80
550p
19.01.2019
50m Bryst
Ski SK200150m Bryst30,8055019.01.201925m 
Expand66.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen4.46,26
549p
19.01.2019
400m Fri
Ås IL2002400m Fri4.46,2654919.01.201925m 
Expand77.
Celina Nguyen
Kolbotn IL
Celina Nguyen1.09,05
548p
20.01.2019
100m Individuell medley
Kolbotn IL2005100m Individuell medley1.09,0554820.01.201925m 
Expand88.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie1.08,60
532p
20.01.2019
100m Bryst
Ås IL2000100m Bryst1.08,6053220.01.201925m 
Expand99.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen2.16,57
528p
19.01.2019
200m Fri
Ås IL2002200m Fri2.16,5752819.01.201925m 
Expand1010.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie31,28
525p
19.01.2019
50m Bryst
Ås IL200050m Bryst31,2852519.01.201925m 
Expand1111.
Erikka Næss Kjølholdt
Kolbotn IL
Erikka Næss Kjølholdt31,89
521p
19.01.2019
50m Rygg
Kolbotn IL200250m Rygg31,8952119.01.201925m 
Expand1212.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali4.51,67
519p
19.01.2019
400m Fri
SK Speed2005400m Fri4.51,6751919.01.201925m 
Expand1313.
Erikka Næss Kjølholdt
Kolbotn IL
Erikka Næss Kjølholdt1.08,54
517p
19.01.2019
100m Rygg
Kolbotn IL2002100m Rygg1.08,5451719.01.201925m 
Expand1414.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg56,13
513p
20.01.2019
100m Fri
Ski SK2001100m Fri56,1351320.01.201925m 
Expand1414.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie1.02,83
513p
20.01.2019
100m Individuell medley
Ås IL2000100m Individuell medley1.02,8351320.01.201925m 
Expand1616.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie2.17,11
511p
20.01.2019
200m Individuell medley
Ås IL2000200m Individuell medley2.17,1151120.01.201925m 
Expand1717.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen2.29,41
508p
20.01.2019
200m Rygg
Ås IL2002200m Rygg2.29,4150820.01.201925m 
Expand1818.
Olivia Ingrid Kjellberg
Kolbotn IL
Olivia Ingrid Kjellberg1.02,99
507p
20.01.2019
100m Fri
Kolbotn IL2004100m Fri1.02,9950720.01.201925m 
Expand1818.
Erikka Næss Kjølholdt
Kolbotn IL
Erikka Næss Kjølholdt1.08,46
507p
19.01.2019
100m Butterfly
Kolbotn IL2002100m Butterfly1.08,4650719.01.201925m 
Expand2020.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes9.16,75
505p
19.01.2019
800m Fri
Asker SK2004800m Fri9.16,7550519.01.201925m 
Expand2121.
Nora Kaastrup Mo
OI Svømming
Nora Kaastrup Mo30,63
504p
20.01.2019
50m Butterfly
OI Svømming200250m Butterfly30,6350420.01.201925m 
Expand2121.
Linnea Marie Persdotter Must
Asker SK
Linnea Marie Persdotter Must2.49,02
504p
19.01.2019
200m Bryst
Asker SK2005200m Bryst2.49,0250419.01.201925m 
Expand2323.
Ine Kristine Aasum
Fet SK
Ine Kristine Aasum28,82
503p
20.01.2019
50m Fri
Fet SK200250m Fri28,8250320.01.201925m 
Expand2323.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe2.18,81
503p
19.01.2019
200m Fri
Ås IL2003200m Fri2.18,8150319.01.201925m 
Expand2525.
Celina Nguyen
Kolbotn IL
Celina Nguyen1.09,21
502p
19.01.2019
100m Rygg
Kolbotn IL2005100m Rygg1.09,2150219.01.201925m 
Expand2525.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen2.04,95
502p
19.01.2019
200m Fri
Ski SK2002200m Fri2.04,9550219.01.201925m 
Expand2727.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie56,59
500p
20.01.2019
100m Fri
Ås IL2000100m Fri56,5950020.01.201925m 
Expand2727.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg1.03,35
500p
20.01.2019
100m Individuell medley
Ski SK2001100m Individuell medley1.03,3550020.01.201925m 
Expand2929.
Celina Nguyen
Kolbotn IL
Celina Nguyen2.33,56
499p
20.01.2019
200m Individuell medley
Kolbotn IL2005200m Individuell medley2.33,5649920.01.201925m 
Expand3030.
Caroline Greaker Sollie
Ås IL
Caroline Greaker Sollie2.19,29
498p
19.01.2019
200m Fri
Ås IL2004200m Fri2.19,2949819.01.201925m 
Expand3131.
Olivia Ingrid Kjellberg
Kolbotn IL
Olivia Ingrid Kjellberg4.56,02
497p
19.01.2019
400m Fri
Kolbotn IL2004400m Fri4.56,0249719.01.201925m 
Expand3232.
Celina Nguyen
Kolbotn IL
Celina Nguyen28,99
494p
20.01.2019
50m Fri
Kolbotn IL200550m Fri28,9949420.01.201925mD
Expand3333.
Nora Kaastrup Mo
OI Svømming
Nora Kaastrup Mo29,03
492p
20.01.2019
50m Fri
OI Svømming200250m Fri29,0349220.01.201925m 
Expand3434.
Olivia Ingrid Kjellberg
Kolbotn IL
Olivia Ingrid Kjellberg2.34,73
488p
20.01.2019
200m Individuell medley
Kolbotn IL2004200m Individuell medley2.34,7348820.01.201925m 
Expand3535.
Sondre Solhøy
Lambertseter SK
Sondre Solhøy9.23,22
487p
19.01.2019
800m Fri
Lambertseter SK2003800m Fri9.23,2248719.01.201925m 
Expand3636.
Erikka Næss Kjølholdt
Kolbotn IL
Erikka Næss Kjølholdt29,16
486p
20.01.2019
50m Fri
Kolbotn IL200250m Fri29,1648620.01.201925m 
Expand3636.
Caroline Greaker Sollie
Ås IL
Caroline Greaker Sollie1.09,95
486p
19.01.2019
100m Rygg
Ås IL2004100m Rygg1.09,9548619.01.201925m 
Expand3636.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen2.20,44
486p
19.01.2019
200m Fri
Ås IL2002200m Fri2.20,4448619.01.201925mD
Expand3939.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie1.10,76
485p
19.01.2019
100m Bryst
Ås IL2000100m Bryst1.10,7648519.01.201925mD
Expand3939.
Mikkel Solhøy
Lambertseter SK
Mikkel Solhøy9.24,09
485p
19.01.2019
800m Fri
Lambertseter SK2006800m Fri9.24,0948519.01.201925m 
Expand4141.
Siri Therese Dannemark
Ås IL
Siri Therese Dannemark29,20
484p
20.01.2019
50m Fri
Ås IL200050m Fri29,2048420.01.201925m 
Expand4141.
Gudrun Rødbotten Foss
Ås IL
Gudrun Rødbotten Foss1.03,97
484p
20.01.2019
100m Fri
Ås IL2000100m Fri1.03,9748420.01.201925m 
Expand4141.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu2.51,39
484p
19.01.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.51,3948419.01.201925m 
Expand4444.
Kine Solhjell Johansen
Kolbotn IL
Kine Solhjell Johansen2.35,25
483p
20.01.2019
200m Individuell medley
Kolbotn IL2006200m Individuell medley2.35,2548320.01.201925m 
Expand4545.
Aleksandra Alnes
Kolbotn IL
Aleksandra Alnes1.10,21
481p
19.01.2019
100m Rygg
Kolbotn IL2003100m Rygg1.10,2148119.01.201925m 
Expand4545.
Gudrun Rødbotten Foss
Ås IL
Gudrun Rødbotten Foss4.59,13
481p
19.01.2019
400m Fri
Ås IL2000400m Fri4.59,1348119.01.201925m 
Expand4747.
Idunn Jørgensen Mohr
Asker SK
Idunn Jørgensen Mohr32,78
480p
19.01.2019
50m Rygg
Asker SK200250m Rygg32,7848019.01.201925m 
Expand4747.
Kasper Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Kasper Mathiesen Laskemoen4.30,90
480p
19.01.2019
400m Fri
Lambertseter SK2004400m Fri4.30,9048019.01.201925m 
Expand4949.
Enya Raanaas Reklev
Ås IL
Enya Raanaas Reklev10.12,52
479p
19.01.2019
800m Fri
Ås IL2000800m Fri10.12,5247919.01.201925m 
Expand5050.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe1.10,35
478p
19.01.2019
100m Rygg
Ås IL2006100m Rygg1.10,3547819.01.201925m 
Expand5050.
Kine Solhjell Johansen
Kolbotn IL
Kine Solhjell Johansen4.59,76
478p
19.01.2019
400m Fri
Kolbotn IL2006400m Fri4.59,7647819.01.201925m 
Expand5252.
Torkil Eldegard Heie
Ås IL
Torkil Eldegard Heie32,34
475p
20.01.2019
50m Bryst
Ås IL200050m Bryst32,3447520.01.201925mD
Expand5252.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe1.09,98
475p
19.01.2019
100m Butterfly
Ås IL2003100m Butterfly1.09,9847519.01.201925m 
Expand5252.
Caroline Greaker Sollie
Ås IL
Caroline Greaker Sollie2.36,10
475p
20.01.2019
200m Individuell medley
Ås IL2004200m Individuell medley2.36,1047520.01.201925m 
Expand5555.
Celina Nguyen
Kolbotn IL
Celina Nguyen1.10,01
474p
19.01.2019
100m Butterfly
Kolbotn IL2005100m Butterfly1.10,0147419.01.201925m 
Expand5656.
Fredrikke Oline Engebretsen
Ullensakersvømmerne
Fredrikke Oline Engebretsen1.04,46
473p
20.01.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri1.04,4647320.01.201925m 
Expand5656.
Enya Raanaas Reklev
Ås IL
Enya Raanaas Reklev5.00,84
473p
19.01.2019
400m Fri
Ås IL2000400m Fri5.00,8447319.01.201925mD
Expand5858.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe5.01,18
472p
19.01.2019
400m Fri
Ås IL2006400m Fri5.01,1847219.01.201925m 
Expand5959.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen1.04,54
471p
20.01.2019
100m Fri
Ås IL2002100m Fri1.04,5447120.01.201925m 
Expand6060.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen57,81
469p
20.01.2019
100m Fri
Ski SK2002100m Fri57,8146920.01.201925m 
Expand6161.
Lars-Hogne Oseth
Ski SK
Lars-Hogne Oseth2.07,93
468p
19.01.2019
200m Fri
Ski SK1999200m Fri2.07,9346819.01.201925m 
Expand6161.
Olivia Ingrid Kjellberg
Kolbotn IL
Olivia Ingrid Kjellberg2.33,53
468p
20.01.2019
200m Rygg
Kolbotn IL2004200m Rygg2.33,5346820.01.201925m 
Expand6363.
Live Korstadhagen
Ullensakersvømmerne
Live Korstadhagen29,58
465p
20.01.2019
50m Fri
Ullensakersvømmerne200650m Fri29,5846520.01.201925m 
Expand6363.
Gudrun Rødbotten Foss
Ås IL
Gudrun Rødbotten Foss29,59
465p
20.01.2019
50m Fri
Ås IL200050m Fri29,5946520.01.201925m 
Expand6565.
Caroline Greaker Sollie
Ås IL
Caroline Greaker Sollie1.04,87
464p
20.01.2019
100m Fri
Ås IL2004100m Fri1.04,8746420.01.201925m 
Expand6565.
Erikka Næss Kjølholdt
Kolbotn IL
Erikka Næss Kjølholdt1.10,53
464p
19.01.2019
100m Butterfly
Kolbotn IL2002100m Butterfly1.10,5346419.01.201925mD
Expand6565.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali2.22,54
464p
19.01.2019
200m Fri
SK Speed2005200m Fri2.22,5446419.01.201925mD
Expand6565.
Siri Therese Dannemark
Ås IL
Siri Therese Dannemark2.33,96
464p
20.01.2019
200m Rygg
Ås IL2000200m Rygg2.33,9646420.01.201925m 
Expand6565.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.34,00
464p
20.01.2019
200m Rygg
Ås IL2006200m Rygg2.34,0046420.01.201925m 
Expand6565.
Benedikte April L. Bendiksen
Skjetten Svømming
Benedikte April L. Bendiksen5.02,84
464p
19.01.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2005400m Fri5.02,8446419.01.201925m 
Expand7171.
Ine Kristine Aasum
Fet SK
Ine Kristine Aasum1.04,92
463p
20.01.2019
100m Fri
Fet SK2002100m Fri1.04,9246320.01.201925m 
Expand7171.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe2.34,53
463p
20.01.2019
200m Butterfly
Ås IL2003200m Butterfly2.34,5346320.01.201925m 
Expand7373.
Siri Therese Dannemark
Ås IL
Siri Therese Dannemark1.04,99
462p
20.01.2019
100m Fri
Ås IL2000100m Fri1.04,9946220.01.201925m 
Expand7474.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden28,20
461p
20.01.2019
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly28,2046120.01.201925m 
Expand7474.
Caroline Greaker Sollie
Ås IL
Caroline Greaker Sollie1.13,12
461p
20.01.2019
100m Individuell medley
Ås IL2004100m Individuell medley1.13,1246120.01.201925m 
Expand7474.
Sirin Helsingeng Navelsaker
SK Speed
Sirin Helsingeng Navelsaker5.03,41
461p
19.01.2019
400m Fri
SK Speed2005400m Fri5.03,4146119.01.201925m 
Expand7777.
Erikka Næss Kjølholdt
Kolbotn IL
Erikka Næss Kjølholdt31,57
460p
19.01.2019
50m Butterfly
Kolbotn IL200250m Butterfly31,5746019.01.201925mD
Expand7777.
Oscar Lars Christian Megård
Asker SK
Oscar Lars Christian Megård58,20
460p
20.01.2019
100m Fri
Asker SK2004100m Fri58,2046020.01.201925m 
Expand7979.
Erika Espolin Storo Dahl
Skjetten Svømming
Erika Espolin Storo Dahl5.03,91
459p
19.01.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2004400m Fri5.03,9145919.01.201925m 
Expand8080.
Celina Nguyen
Kolbotn IL
Celina Nguyen37,15
458p
19.01.2019
50m Bryst
Kolbotn IL200550m Bryst37,1545819.01.201925m 
Expand8181.
Olivia Ingrid Kjellberg
Kolbotn IL
Olivia Ingrid Kjellberg2.23,49
455p
19.01.2019
200m Fri
Kolbotn IL2004200m Fri2.23,4945519.01.201925mD
Expand8181.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo2.38,38
455p
20.01.2019
200m Individuell medley
Sjøstjerna SLK2003200m Individuell medley2.38,3845520.01.201925m 
Expand8181.
Idunn Jørgensen Mohr
Asker SK
Idunn Jørgensen Mohr2.38,43
455p
20.01.2019
200m Individuell medley
Asker SK2002200m Individuell medley2.38,4345520.01.201925m 
Expand8181.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu5.04,75
455p
19.01.2019
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri5.04,7545519.01.201925m 
Expand8181.
Malak Boukili
SK Speed
Malak Boukili5.04,84
455p
19.01.2019
400m Fri
SK Speed2004400m Fri5.04,8445519.01.201925m 
Expand8686.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe1.05,37
454p
20.01.2019
100m Fri
Ås IL2003100m Fri1.05,3745420.01.201925m 
Expand8787.
Sofie Helena Østbye
Asker SK
Sofie Helena Østbye2.38,73
452p
20.01.2019
200m Individuell medley
Asker SK2005200m Individuell medley2.38,7345220.01.201925m 
Expand8888.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen1.05,48
451p
19.01.2019
100m Fri
Ås IL2002100m Fri1.05,4845119.01.201925mD
Expand8989.
Oscar Lars Christian Megård
Asker SK
Oscar Lars Christian Megård26,43
450p
20.01.2019
50m Fri
Asker SK200450m Fri26,4345020.01.201925m 
Expand8989.
Olivia Ingrid Kjellberg
Kolbotn IL
Olivia Ingrid Kjellberg29,91
450p
20.01.2019
50m Fri
Kolbotn IL200450m Fri29,9145020.01.201925mD
Expand8989.
Idunn Jørgensen Mohr
Asker SK
Idunn Jørgensen Mohr1.05,54
450p
20.01.2019
100m Fri
Asker SK2002100m Fri1.05,5445020.01.201925m 
Expand8989.
Kine Solhjell Johansen
Kolbotn IL
Kine Solhjell Johansen2.35,52
450p
20.01.2019
200m Rygg
Kolbotn IL2006200m Rygg2.35,5245020.01.201925m 
Expand9393.
Sofie Helena Østbye
Asker SK
Sofie Helena Østbye2.55,62
449p
19.01.2019
200m Bryst
Asker SK2005200m Bryst2.55,6244919.01.201925m 
Expand9494.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg1.02,83
448p
19.01.2019
100m Butterfly
Ski SK2001100m Butterfly1.02,8344819.01.201925m 
Expand9494.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe1.11,32
448p
20.01.2019
100m Butterfly
Ås IL2003100m Butterfly1.11,3244820.01.201925mD
Expand9696.
Idunn Jørgensen Mohr
Asker SK
Idunn Jørgensen Mohr1.11,97
447p
19.01.2019
100m Rygg
Asker SK2002100m Rygg1.11,9744719.01.201925m 
Expand9797.
Herman Røed
SK Speed
Herman Røed4.37,61
446p
19.01.2019
400m Fri
SK Speed2005400m Fri4.37,6144619.01.201925m 
Expand9898.
Erikka Næss Kjølholdt
Kolbotn IL
Erikka Næss Kjølholdt31,92
445p
19.01.2019
50m Butterfly
Kolbotn IL200250m Butterfly31,9244519.01.201925mD
Expand9898.
Mathea Nerland Vælitalo
Asker SK
Mathea Nerland Vælitalo2.39,60
445p
20.01.2019
200m Individuell medley
Asker SK2004200m Individuell medley2.39,6044520.01.201925m 
Expand9898.
Fredrikke Oline Engebretsen
Ullensakersvømmerne
Fredrikke Oline Engebretsen5.07,18
445p
19.01.2019
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri5.07,1844519.01.201925m 
Page 1 of 29 (2867 items)< Prev1234567272829Next >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.