Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Hallingsvøm
Stevne
Stevnenavn:
Hallingsvøm
Fra dato:
24.11.2019
Til dato:
24.11.2019
NSF Stevne Id:
0000031004
Arrangørnavn:
Gol IL
Stevnested:
Gol
Bassengnavn:
Gol svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
5
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
15.11.2019
Kvalperiode start:
16.11.2018
Kvalperiode slutt:
15.11.2019
Påmeldingsansv.:
Kjartan Haugen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
45512348
Arrangementsleder
Navn:
Kjartan Haugen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
45512348
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten58,71
577p
24.11.2019
100m Rygg
Glitre SK2001100m Rygg58,7157724.11.201925m 
[Utvid]22.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten27,30
539p
24.11.2019
50m Rygg
Glitre SK200150m Rygg27,3053924.11.201925m 
[Utvid]33.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen4.20,83
538p
24.11.2019
400m Fri
Glitre SK2002400m Fri4.20,8353824.11.201925m 
[Utvid]44.
Ronja Wikheim
Glitre SK
Ronja Wikheim1.02,89
510p
24.11.2019
100m Fri
Glitre SK2003100m Fri1.02,8951024.11.201925m 
[Utvid]55.
Ronja Wikheim
Glitre SK
Ronja Wikheim28,75
507p
24.11.2019
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,7550724.11.201925m 
[Utvid]66.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen1.03,46
496p
24.11.2019
100m Individuell medley
Glitre SK2002100m Individuell medley1.03,4649624.11.201925m 
[Utvid]77.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad1.04,65
469p
24.11.2019
100m Fri
Drammen SK2004100m Fri1.04,6546924.11.201925m 
[Utvid]88.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal57,90
467p
24.11.2019
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri57,9046724.11.201925m 
[Utvid]99.
Maja Stabæk
Drammen SK
Maja Stabæk1.05,17
458p
24.11.2019
100m Fri
Drammen SK2001100m Fri1.05,1745824.11.201925m 
[Utvid]1010.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen2.08,96
457p
24.11.2019
200m Fri
Glitre SK2002200m Fri2.08,9645724.11.201925mD
[Utvid]1111.
Christine Mach
Nedre Eiker SK
Christine Mach5.04,68
452p
24.11.2019
400m Fri
Nedre Eiker SK2005400m Fri5.04,6845224.11.201925m 
[Utvid]1212.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad29,98
447p
24.11.2019
50m Fri
Drammen SK200450m Fri29,9844724.11.201925m 
[Utvid]1313.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal26,58
442p
24.11.2019
50m Fri
Glitre SK200450m Fri26,5844224.11.201925m 
[Utvid]1313.
Maja Stabæk
Drammen SK
Maja Stabæk30,09
442p
24.11.2019
50m Fri
Drammen SK200150m Fri30,0944224.11.201925m 
[Utvid]1313.
Maja Stabæk
Drammen SK
Maja Stabæk33,69
442p
24.11.2019
50m Rygg
Drammen SK200150m Rygg33,6944224.11.201925m 
[Utvid]1616.
Ronja Wikheim
Glitre SK
Ronja Wikheim30,22
436p
24.11.2019
50m Fri
Glitre SK200350m Fri30,2243624.11.201925mD
[Utvid]1717.
Noor Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Noor Gilhuus-Kiani1.06,30
435p
24.11.2019
100m Fri
Drammen SK2005100m Fri1.06,3043524.11.201925m 
[Utvid]1818.
Ronja Wikheim
Glitre SK
Ronja Wikheim1.14,59
434p
24.11.2019
100m Individuell medley
Glitre SK2003100m Individuell medley1.14,5943424.11.201925m 
[Utvid]1919.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad30,43
427p
24.11.2019
50m Fri
Drammen SK200450m Fri30,4342724.11.201925mF
[Utvid]2020.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen33,68
421p
24.11.2019
50m Bryst
Glitre SK200250m Bryst33,6842124.11.201925m 
[Utvid]2121.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity38,12
420p
24.11.2019
50m Bryst
Drammen SK200550m Bryst38,1242024.11.201925m 
[Utvid]2222.
Kjersti Linders
Drammen SK
Kjersti Linders1.07,27
416p
24.11.2019
100m Fri
Drammen SK2003100m Fri1.07,2741624.11.201925m 
[Utvid]2323.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Drammen SK
Alvilde Glomsrud Pedersen38,42
410p
24.11.2019
50m Bryst
Drammen SK200550m Bryst38,4241024.11.201925m 
[Utvid]2424.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity2.40,77
407p
24.11.2019
200m Rygg
Drammen SK2005200m Rygg2.40,7740724.11.201925m 
[Utvid]2525.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity30,97
405p
24.11.2019
50m Fri
Drammen SK200550m Fri30,9740524.11.201925m 
[Utvid]2626.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad31,00
404p
24.11.2019
50m Fri
Drammen SK200450m Fri31,0040424.11.201925mD
[Utvid]2727.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal27,52
399p
24.11.2019
50m Fri
Glitre SK200450m Fri27,5239924.11.201925mD
[Utvid]2727.
Ronja Wikheim
Glitre SK
Ronja Wikheim1.14,13
399p
24.11.2019
100m Butterfly
Glitre SK2003100m Butterfly1.14,1339924.11.201925m 
[Utvid]2929.
Christine Mach
Nedre Eiker SK
Christine Mach31,15
398p
24.11.2019
50m Fri
Nedre Eiker SK200550m Fri31,1539824.11.201925mF
[Utvid]3030.
Kjersti Linders
Drammen SK
Kjersti Linders31,27
394p
24.11.2019
50m Fri
Drammen SK200350m Fri31,2739424.11.201925m 
[Utvid]3131.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity31,29
393p
24.11.2019
50m Fri
Drammen SK200550m Fri31,2939324.11.201925mF
[Utvid]3232.
Christine Mach
Nedre Eiker SK
Christine Mach2.30,85
392p
24.11.2019
200m Fri
Nedre Eiker SK2005200m Fri2.30,8539224.11.201925mD
[Utvid]3333.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Drammen SK
Alvilde Glomsrud Pedersen31,38
390p
24.11.2019
50m Fri
Drammen SK200550m Fri31,3839024.11.201925m 
[Utvid]3434.
Christine Mach
Nedre Eiker SK
Christine Mach33,45
387p
24.11.2019
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200550m Butterfly33,4538724.11.201925m 
[Utvid]3535.
Maja Stabæk
Drammen SK
Maja Stabæk31,61
381p
24.11.2019
50m Fri
Drammen SK200150m Fri31,6138124.11.201925mD
[Utvid]3636.
Juni Rustad
Nedre Eiker SK
Juni Rustad31,63
380p
24.11.2019
50m Fri
Nedre Eiker SK200450m Fri31,6338024.11.201925m 
[Utvid]3737.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen1.02,20
377p
24.11.2019
100m Fri
Glitre SK2002100m Fri1.02,2037724.11.201925mD
[Utvid]3838.
Christine Mach
Nedre Eiker SK
Christine Mach1.16,22
376p
24.11.2019
100m Rygg
Nedre Eiker SK2005100m Rygg1.16,2237624.11.201925m 
[Utvid]3939.
Aleksander Rustad
Nedre Eiker SK
Aleksander Rustad28,10
374p
24.11.2019
50m Fri
Nedre Eiker SK200650m Fri28,1037424.11.201925m 
[Utvid]4040.
Ronja Wikheim
Glitre SK
Ronja Wikheim33,96
369p
24.11.2019
50m Butterfly
Glitre SK200350m Butterfly33,9636924.11.201925mD
[Utvid]4141.
Kjersti Linders
Drammen SK
Kjersti Linders31,97
368p
24.11.2019
50m Fri
Drammen SK200350m Fri31,9736824.11.201925mD
[Utvid]4141.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal1.10,12
368p
24.11.2019
100m Individuell medley
Glitre SK2004100m Individuell medley1.10,1236824.11.201925m 
[Utvid]4343.
Christoffer Johannes Bamrud
Glitre SK
Christoffer Johannes Bamrud31,08
365p
24.11.2019
50m Rygg
Glitre SK200450m Rygg31,0836524.11.201925m 
[Utvid]4444.
Noor Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Noor Gilhuus-Kiani32,09
364p
24.11.2019
50m Fri
Drammen SK200550m Fri32,0936424.11.201925mD
[Utvid]4545.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal30,75
353p
24.11.2019
50m Butterfly
Glitre SK200450m Butterfly30,7535324.11.201925m 
[Utvid]4545.
Luca Elvira Olsen
Drammen SK
Luca Elvira Olsen2.52,37
353p
24.11.2019
200m Individuell medley
Drammen SK2006200m Individuell medley2.52,3735324.11.201925m 
[Utvid]4747.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal31,51
350p
24.11.2019
50m Rygg
Glitre SK200450m Rygg31,5135024.11.201925m 
[Utvid]4747.
Juni Rustad
Nedre Eiker SK
Juni Rustad2.49,16
350p
24.11.2019
200m Rygg
Nedre Eiker SK2004200m Rygg2.49,1635024.11.201925m 
[Utvid]4949.
Neo Elias Maudal
Glitre SK
Neo Elias Maudal35,89
348p
24.11.2019
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst35,8934824.11.201925m 
[Utvid]4949.
Ariane de Los Reyes Velken
Drammen SK
Ariane de Los Reyes Velken1.20,27
348p
24.11.2019
100m Individuell medley
Drammen SK2006100m Individuell medley1.20,2734824.11.201925m 
[Utvid]4949.
Mia Schmidt Heggenhaugen
Drammen SK
Mia Schmidt Heggenhaugen5.32,29
348p
24.11.2019
400m Fri
Drammen SK2006400m Fri5.32,2934824.11.201925m 
[Utvid]5252.
Christoffer Johannes Bamrud
Glitre SK
Christoffer Johannes Bamrud35,99
345p
24.11.2019
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst35,9934524.11.201925m 
[Utvid]5252.
Alvilde Løvaas
Nedre Eiker SK
Alvilde Løvaas2.53,59
345p
24.11.2019
200m Individuell medley
Nedre Eiker SK2004200m Individuell medley2.53,5934524.11.201925m 
[Utvid]5454.
Aleksander Rustad
Nedre Eiker SK
Aleksander Rustad36,08
342p
24.11.2019
50m Bryst
Nedre Eiker SK200650m Bryst36,0834224.11.201925m 
[Utvid]5454.
Kjersti Linders
Drammen SK
Kjersti Linders1.20,80
342p
24.11.2019
100m Individuell medley
Drammen SK2003100m Individuell medley1.20,8034224.11.201925m 
[Utvid]5656.
Christoffer Johannes Bamrud
Glitre SK
Christoffer Johannes Bamrud29,02
340p
24.11.2019
50m Fri
Glitre SK200450m Fri29,0234024.11.201925m 
[Utvid]5656.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Drammen SK
Alvilde Glomsrud Pedersen2.50,79
340p
24.11.2019
200m Rygg
Drammen SK2005200m Rygg2.50,7934024.11.201925m 
[Utvid]5656.
Noor Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Noor Gilhuus-Kiani3.12,64
340p
24.11.2019
200m Bryst
Drammen SK2005200m Bryst3.12,6434024.11.201925m 
[Utvid]5959.
Alvilde Løvaas
Nedre Eiker SK
Alvilde Løvaas1.21,02
339p
24.11.2019
100m Individuell medley
Nedre Eiker SK2004100m Individuell medley1.21,0233924.11.201925m 
[Utvid]5959.
Charlotte Hennum Steenberg
Nedre Eiker SK
Charlotte Hennum Steenberg5.35,21
339p
24.11.2019
400m Fri
Nedre Eiker SK2003400m Fri5.35,2133924.11.201925m 
[Utvid]6161.
Christine Mach
Nedre Eiker SK
Christine Mach1.12,23
336p
24.11.2019
100m Fri
Nedre Eiker SK2005100m Fri1.12,2333624.11.201925mD
[Utvid]6262.
Elén Marie Elise Busland
Øvre Eiker SK
Elén Marie Elise Busland1.12,48
333p
24.11.2019
100m Fri
Øvre Eiker SK2005100m Fri1.12,4833324.11.201925m 
[Utvid]6262.
Ariane de Los Reyes Velken
Drammen SK
Ariane de Los Reyes Velken2.55,65
333p
24.11.2019
200m Individuell medley
Drammen SK2006200m Individuell medley2.55,6533324.11.201925m 
[Utvid]6464.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad5.06,50
332p
24.11.2019
400m Fri
Kolbotn IL2006400m Fri5.06,5033224.11.201925m 
[Utvid]6565.
Andreas Soma Haugen
Glitre SK
Andreas Soma Haugen29,41
326p
24.11.2019
50m Fri
Glitre SK200250m Fri29,4132624.11.201925mD
[Utvid]6666.
Charlotte Hennum Steenberg
Nedre Eiker SK
Charlotte Hennum Steenberg2.40,82
323p
24.11.2019
200m Fri
Nedre Eiker SK2003200m Fri2.40,8232324.11.201925mD
[Utvid]6767.
Aleksander Rustad
Nedre Eiker SK
Aleksander Rustad31,70
322p
24.11.2019
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200650m Butterfly31,7032224.11.201925m 
[Utvid]6767.
Mia Schmidt Heggenhaugen
Drammen SK
Mia Schmidt Heggenhaugen33,45
322p
24.11.2019
50m Fri
Drammen SK200650m Fri33,4532224.11.201925m 
[Utvid]6969.
Ida Aldal
Voss IL
Ida Aldal41,69
321p
24.11.2019
50m Bryst
Voss IL200750m Bryst41,6932124.11.201925m 
[Utvid]7070.
Helene Bergheim Rønning
Øvre Eiker SK
Helene Bergheim Rønning5.41,71
320p
24.11.2019
400m Fri
Øvre Eiker SK2006400m Fri5.41,7132024.11.201925m 
[Utvid]7171.
Helene Bergheim Rønning
Øvre Eiker SK
Helene Bergheim Rønning33,57
318p
24.11.2019
50m Fri
Øvre Eiker SK200650m Fri33,5731824.11.201925m 
[Utvid]7171.
Christine Mach
Nedre Eiker SK
Christine Mach33,58
318p
24.11.2019
50m Fri
Nedre Eiker SK200550m Fri33,5831824.11.201925mD
[Utvid]7373.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad29,87
312p
24.11.2019
50m Fri
Kolbotn IL200650m Fri29,8731224.11.201925m 
[Utvid]7373.
Charlotte Hennum Steenberg
Nedre Eiker SK
Charlotte Hennum Steenberg33,78
312p
24.11.2019
50m Fri
Nedre Eiker SK200350m Fri33,7831224.11.201925m 
[Utvid]7575.
Marita Maurangsnes Johansen
Gol IL
Marita Maurangsnes Johansen1.14,24
310p
24.11.2019
100m Fri
Gol IL2005100m Fri1.14,2431024.11.201925m 
[Utvid]7575.
Noor Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Noor Gilhuus-Kiani1.20,67
310p
24.11.2019
100m Butterfly
Drammen SK2005100m Butterfly1.20,6731024.11.201925m 
[Utvid]7777.
Mia Schmidt Heggenhaugen
Drammen SK
Mia Schmidt Heggenhaugen2.43,33
309p
24.11.2019
200m Fri
Drammen SK2006200m Fri2.43,3330924.11.201925mD
[Utvid]7878.
Charlotte Hennum Steenberg
Nedre Eiker SK
Charlotte Hennum Steenberg34,05
305p
24.11.2019
50m Fri
Nedre Eiker SK200350m Fri34,0530524.11.201925mF
[Utvid]7878.
Marita Maurangsnes Johansen
Gol IL
Marita Maurangsnes Johansen34,06
305p
24.11.2019
50m Fri
Gol IL200550m Fri34,0630524.11.201925m 
[Utvid]7878.
Noor Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Noor Gilhuus-Kiani36,18
305p
24.11.2019
50m Butterfly
Drammen SK200550m Butterfly36,1830524.11.201925m 
[Utvid]8181.
Alvilde Løvaas
Nedre Eiker SK
Alvilde Løvaas38,20
303p
24.11.2019
50m Rygg
Nedre Eiker SK200450m Rygg38,2030324.11.201925m 
[Utvid]8282.
Stine Bergeli
Nedre Eiker SK
Stine Bergeli1.15,05
300p
24.11.2019
100m Fri
Nedre Eiker SK2003100m Fri1.15,0530024.11.201925m 
[Utvid]8383.
Ava Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Ava Gilhuus-Kiani1.15,15
298p
24.11.2019
100m Fri
Drammen SK2007100m Fri1.15,1529824.11.201925m 
[Utvid]8484.
Ada Vollebæk
Drammen SK
Ada Vollebæk34,37
296p
24.11.2019
50m Fri
Drammen SK200250m Fri34,3729624.11.201925mF
[Utvid]8585.
Charlotte Hennum Steenberg
Nedre Eiker SK
Charlotte Hennum Steenberg1.15,46
295p
24.11.2019
100m Fri
Nedre Eiker SK2003100m Fri1.15,4629524.11.201925mD
[Utvid]8686.
Noah Årnes
Kolbotn IL
Noah Årnes5.19,20
294p
24.11.2019
400m Fri
Kolbotn IL2007400m Fri5.19,2029424.11.201925m 
[Utvid]8787.
Stine Bergeli
Nedre Eiker SK
Stine Bergeli34,54
292p
24.11.2019
50m Fri
Nedre Eiker SK200350m Fri34,5429224.11.201925m 
[Utvid]8787.
Noor Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Noor Gilhuus-Kiani36,72
292p
24.11.2019
50m Butterfly
Drammen SK200550m Butterfly36,7229224.11.201925mD
[Utvid]8989.
Alvilde Løvaas
Nedre Eiker SK
Alvilde Løvaas36,87
289p
24.11.2019
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200450m Butterfly36,8728924.11.201925mD
[Utvid]9090.
Helene Bergheim Rønning
Øvre Eiker SK
Helene Bergheim Rønning1.16,01
288p
24.11.2019
100m Fri
Øvre Eiker SK2006100m Fri1.16,0128824.11.201925m 
[Utvid]9191.
Ingvild Maria Boldvik
Nedre Eiker SK
Ingvild Maria Boldvik37,00
286p
24.11.2019
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200550m Butterfly37,0028624.11.201925m 
[Utvid]9292.
Aleksander Rustad
Nedre Eiker SK
Aleksander Rustad2.40,49
285p
24.11.2019
200m Rygg
Nedre Eiker SK2006200m Rygg2.40,4928524.11.201925m 
[Utvid]9393.
Wiktoria Anna Blazejowska Strand
Gol IL
Wiktoria Anna Blazejowska Strand34,89
283p
24.11.2019
50m Fri
Gol IL200450m Fri34,8928324.11.201925m 
[Utvid]9393.
Noor Gilhuus-Kiani
Drammen SK
Noor Gilhuus-Kiani1.34,95
283p
24.11.2019
100m Bryst
Drammen SK2005100m Bryst1.34,9528324.11.201925mD
[Utvid]9393.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad2.31,22
283p
24.11.2019
200m Fri
Kolbotn IL2006200m Fri2.31,2228324.11.201925mD
[Utvid]9393.
Iver Dahl-Hilstad
Kolbotn IL
Iver Dahl-Hilstad2.46,80
283p
24.11.2019
200m Individuell medley
Kolbotn IL2006200m Individuell medley2.46,8028324.11.201925m 
[Utvid]9797.
Maren Sandqvist Bjorli
Modum SK
Maren Sandqvist Bjorli3.06,13
280p
24.11.2019
200m Individuell medley
Modum SK2006200m Individuell medley3.06,1328024.11.201925m 
[Utvid]9898.
Ida Aldal
Voss IL
Ida Aldal3.25,96
278p
24.11.2019
200m Bryst
Voss IL2007200m Bryst3.25,9627824.11.201925m 
[Utvid]9999.
Elén Marie Elise Busland
Øvre Eiker SK
Elén Marie Elise Busland35,21
276p
24.11.2019
50m Fri
Øvre Eiker SK200550m Fri35,2127624.11.201925mD
[Utvid]9999.
Ariane de Los Reyes Velken
Drammen SK
Ariane de Los Reyes Velken2.49,59
276p
24.11.2019
200m Fri
Drammen SK2006200m Fri2.49,5927624.11.201925mD
Side 1 av 4 (370 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.