Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sparebank1 Poseidon TYR Cup
Stevne
Stevnenavn:
Sparebank1 Poseidon TYR Cup
Fra dato:
08.02.2019
Til dato:
10.02.2019
NSF Stevne Id:
0000031015
Arrangørnavn:
Poseidon
Stevnested:
Porsgrunn
Bassengnavn:
Porsgrunnshallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
30.01.2019
Kvalperiode start:
31.01.2018
Kvalperiode slutt:
30.01.2019
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Arrangementsleder
Navn:
Merethe Pepevnik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
94826879
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
Expand11.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar4.03,95
658p
10.02.2019
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.03,9565810.02.201925m 
Expand22.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu29,76
641p
10.02.2019
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg29,7664110.02.201925m 
Expand33.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen4.36,00
613p
10.02.2019
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.36,0061310.02.201925m 
Expand44.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen59,65
597p
09.02.2019
100m Fri
Poseidon2000100m Fri59,6559709.02.201925m 
Expand55.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen29,01
593p
09.02.2019
50m Butterfly
Poseidon200050m Butterfly29,0159309.02.201925m 
Expand66.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen27,38
587p
09.02.2019
50m Fri
Poseidon200050m Fri27,3858709.02.201925m 
Expand77.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson4.40,34
585p
10.02.2019
400m Fri
Poseidon2001400m Fri4.40,3458510.02.201925m 
Expand88.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman1.00,19
581p
09.02.2019
100m Fri
Tønsberg SK2000100m Fri1.00,1958109.02.201925m 
Expand88.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar1.59,04
581p
10.02.2019
200m Fri
Poseidon2000200m Fri1.59,0458110.02.201925mD
Expand1010.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman27,57
575p
09.02.2019
50m Fri
Tønsberg SK200050m Fri27,5757509.02.201925m 
Expand1010.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.06,15
575p
09.02.2019
100m Rygg
Varodd SK2003100m Rygg1.06,1557509.02.201925mF
Expand1212.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen27,58
574p
09.02.2019
50m Fri
Poseidon200050m Fri27,5857409.02.201925m 
Expand1212.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen1.07,96
574p
10.02.2019
100m Individuell medley
Poseidon2000100m Individuell medley1.07,9657410.02.201925m 
Expand1414.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman27,68
568p
09.02.2019
50m Fri
Tønsberg SK200050m Fri27,6856809.02.201925m 
Expand1515.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen4.43,27
567p
10.02.2019
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri4.43,2756710.02.201925m 
Expand1616.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson34,63
565p
10.02.2019
50m Bryst
Poseidon200150m Bryst34,6356510.02.201925m 
Expand1717.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar54,51
560p
09.02.2019
100m Fri
Poseidon2000100m Fri54,5156009.02.201925m 
Expand1818.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson2.27,92
559p
09.02.2019
200m Individuell medley
Poseidon2001200m Individuell medley2.27,9255909.02.201925m 
Expand1919.
Magnus Rasmussen
Poseidon
Magnus Rasmussen4.18,28
554p
10.02.2019
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.18,2855410.02.201925m 
Expand2020.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen27,92
553p
09.02.2019
50m Fri
Poseidon200050m Fri27,9255309.02.201925m 
Expand2020.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen27,93
553p
09.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,9355309.02.201925m 
Expand2222.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman27,94
552p
09.02.2019
50m Fri
Tønsberg SK200050m Fri27,9455209.02.201925m 
Expand2323.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman28,01
548p
09.02.2019
50m Fri
Tønsberg SK200050m Fri28,0154809.02.201925m 
Expand2323.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen28,02
548p
09.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,0254809.02.201925m 
Expand2525.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen28,03
547p
09.02.2019
50m Fri
Poseidon200050m Fri28,0354709.02.201925m 
Expand2626.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen28,05
546p
09.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,0554609.02.201925m 
Expand2626.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu4.46,85
546p
10.02.2019
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri4.46,8554610.02.201925m 
Expand2828.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar2.14,14
545p
09.02.2019
200m Individuell medley
Poseidon2000200m Individuell medley2.14,1454509.02.201925m 
Expand2929.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu28,13
541p
09.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,1354109.02.201925m 
Expand3030.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen1.01,70
540p
10.02.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.01,7054010.02.201925mF
Expand3030.
Edle Irene Vidnes
Poseidon
Edle Irene Vidnes1.01,70
540p
10.02.2019
100m Fri
Poseidon2001100m Fri1.01,7054010.02.201925mF
Expand3030.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen2.15,56
540p
10.02.2019
200m Fri
Poseidon2000200m Fri2.15,5654010.02.201925mD
Expand3333.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman28,17
539p
09.02.2019
50m Fri
Tønsberg SK200050m Fri28,1753909.02.201925m 
Expand3434.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen28,18
538p
09.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,1853809.02.201925m 
Expand3535.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.09,55
536p
10.02.2019
100m Individuell medley
Varodd SK2003100m Individuell medley1.09,5553610.02.201925m 
Expand3636.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu28,26
534p
09.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,2653409.02.201925m 
Expand3636.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen1.07,28
534p
10.02.2019
100m Butterfly
Poseidon2000100m Butterfly1.07,2853410.02.201925m 
Expand3636.
Edle Irene Vidnes
Poseidon
Edle Irene Vidnes2.45,79
534p
09.02.2019
200m Bryst
Poseidon2001200m Bryst2.45,7953409.02.201925m 
Expand3939.
Edle Irene Vidnes
Poseidon
Edle Irene Vidnes1.01,94
533p
09.02.2019
100m Fri
Poseidon2001100m Fri1.01,9453309.02.201925m 
Expand3939.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik4.49,08
533p
10.02.2019
400m Fri
Poseidon2005400m Fri4.49,0853310.02.201925m 
Expand4141.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik1.09,73
532p
10.02.2019
100m Individuell medley
Poseidon2005100m Individuell medley1.09,7353210.02.201925m 
Expand4242.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen1.02,05
531p
09.02.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.02,0553109.02.201925m 
Expand4343.
Jonette-Theodora Kristiansen Pflug
Poseidon
Jonette-Theodora Kristiansen Pflug1.09,83
529p
10.02.2019
100m Individuell medley
Poseidon2001100m Individuell medley1.09,8352910.02.201925m 
Expand4444.
Eirik Vinje Olsen
Poseidon
Eirik Vinje Olsen4.22,75
527p
10.02.2019
400m Fri
Poseidon2003400m Fri4.22,7552710.02.201925m 
Expand4545.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson1.10,03
525p
10.02.2019
100m Individuell medley
Poseidon2001100m Individuell medley1.10,0352510.02.201925m 
Expand4646.
Lucas Rennesund
Poseidon
Lucas Rennesund1.02,56
519p
10.02.2019
100m Individuell medley
Poseidon2002100m Individuell medley1.02,5651910.02.201925m 
Expand4747.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen1.02,63
516p
09.02.2019
100m Fri
Varodd SK2004100m Fri1.02,6351609.02.201925m 
Expand4747.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg1.02,71
516p
10.02.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2003100m Individuell medley1.02,7151610.02.201925m 
Expand4949.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen28,60
515p
09.02.2019
50m Fri
Varodd SK200450m Fri28,6051509.02.201925m 
Expand4949.
Tirill Konstanse Hammerstrøm
SK Team Sør
Tirill Konstanse Hammerstrøm1.10,50
515p
10.02.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2003100m Individuell medley1.10,5051510.02.201925m 
Expand5151.
Maja Sofie Rypestøl
Varodd SK
Maja Sofie Rypestøl4.52,82
513p
10.02.2019
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri4.52,8251310.02.201925m 
Expand5252.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu2.48,18
512p
09.02.2019
200m Bryst
Varodd SK2003200m Bryst2.48,1851209.02.201925m 
Expand5353.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen32,09
511p
10.02.2019
50m Rygg
Poseidon200050m Rygg32,0951110.02.201925m 
Expand5353.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar1.02,88
511p
10.02.2019
100m Individuell medley
Poseidon2000100m Individuell medley1.02,8851110.02.201925m 
Expand5555.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen31,60
510p
10.02.2019
50m Bryst
Tønsberg SK200250m Bryst31,6051010.02.201925m 
Expand5656.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg25,37
509p
09.02.2019
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri25,3750909.02.201925m 
Expand5656.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson2.18,23
509p
10.02.2019
200m Fri
Poseidon2001200m Fri2.18,2350910.02.201925mD
Expand5858.
Tirill Konstanse Hammerstrøm
SK Team Sør
Tirill Konstanse Hammerstrøm28,73
508p
09.02.2019
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri28,7350809.02.201925m 
Expand5858.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson1.02,97
508p
09.02.2019
100m Fri
Poseidon2001100m Fri1.02,9750809.02.201925m 
Expand5858.
Magnus Rasmussen
Poseidon
Magnus Rasmussen2.30,88
508p
09.02.2019
200m Bryst
Poseidon2000200m Bryst2.30,8850809.02.201925m 
Expand6161.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen28,76
506p
09.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,7650609.02.201925m 
Expand6161.
Emilie Furuborg
Vågsbygd SLK
Emilie Furuborg4.54,26
506p
10.02.2019
400m Fri
Vågsbygd SLK2004400m Fri4.54,2650610.02.201925m 
Expand6363.
Edle Irene Vidnes
Poseidon
Edle Irene Vidnes28,79
505p
09.02.2019
50m Fri
Poseidon200150m Fri28,7950509.02.201925m 
Expand6363.
Jonette-Theodora Kristiansen Pflug
Poseidon
Jonette-Theodora Kristiansen Pflug35,96
505p
10.02.2019
50m Bryst
Poseidon200150m Bryst35,9650510.02.201925m 
Expand6565.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen28,87
501p
09.02.2019
50m Fri
Varodd SK200450m Fri28,8750109.02.201925m 
Expand6666.
Edle Irene Vidnes
Poseidon
Edle Irene Vidnes1.09,31
500p
09.02.2019
100m Rygg
Poseidon2001100m Rygg1.09,3150009.02.201925m 
Expand6767.
Mats-André Andreassen
Grimstad SK
Mats-André Andreassen4.27,58
499p
10.02.2019
400m Fri
Grimstad SK2004400m Fri4.27,5849910.02.201925m 
Expand6868.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu28,91
498p
09.02.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,9149809.02.201925m 
Expand6868.
Tirill Konstanse Hammerstrøm
SK Team Sør
Tirill Konstanse Hammerstrøm32,37
498p
10.02.2019
50m Rygg
SK Team Sør200350m Rygg32,3749810.02.201925m 
Expand6868.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik2.33,71
498p
09.02.2019
200m Individuell medley
Poseidon2005200m Individuell medley2.33,7149809.02.201925m 
Expand7171.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman30,77
497p
09.02.2019
50m Butterfly
Tønsberg SK200050m Butterfly30,7749709.02.201925m 
Expand7171.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik2.30,45
497p
10.02.2019
200m Rygg
Poseidon2005200m Rygg2.30,4549710.02.201925m 
Expand7373.
Tirill Konstanse Hammerstrøm
SK Team Sør
Tirill Konstanse Hammerstrøm1.09,50
496p
09.02.2019
100m Rygg
SK Team Sør2003100m Rygg1.09,5049609.02.201925m 
Expand7373.
Edle Irene Vidnes
Poseidon
Edle Irene Vidnes1.11,37
496p
10.02.2019
100m Individuell medley
Poseidon2001100m Individuell medley1.11,3749610.02.201925m 
Expand7575.
Magnus Rasmussen
Poseidon
Magnus Rasmussen31,93
494p
10.02.2019
50m Bryst
Poseidon200050m Bryst31,9349410.02.201925m 
Expand7676.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie32,51
492p
10.02.2019
50m Rygg
Tønsberg SK200550m Rygg32,5149210.02.201925m 
Expand7676.
Magnus Rasmussen
Poseidon
Magnus Rasmussen1.10,41
492p
10.02.2019
100m Bryst
Poseidon2000100m Bryst1.10,4149210.02.201925m 
Expand7676.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen2.19,80
492p
10.02.2019
200m Fri
Varodd SK2003200m Fri2.19,8049210.02.201925mD
Expand7979.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg25,67
491p
09.02.2019
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri25,6749109.02.201925m 
Expand7979.
William Antonsen Skjærum
Poseidon
William Antonsen Skjærum32,00
491p
10.02.2019
50m Bryst
Poseidon200050m Bryst32,0049110.02.201925m 
Expand8181.
Tirill Konstanse Hammerstrøm
SK Team Sør
Tirill Konstanse Hammerstrøm29,09
489p
09.02.2019
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri29,0948909.02.201925m 
Expand8181.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen29,10
489p
09.02.2019
50m Fri
Varodd SK200450m Fri29,1048909.02.201925m 
Expand8383.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg25,73
488p
09.02.2019
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri25,7348809.02.201925m 
Expand8484.
William Antonsen Skjærum
Poseidon
William Antonsen Skjærum25,74
487p
09.02.2019
50m Fri
Poseidon200050m Fri25,7448709.02.201925m 
Expand8484.
Jonette-Theodora Kristiansen Pflug
Poseidon
Jonette-Theodora Kristiansen Pflug29,13
487p
09.02.2019
50m Fri
Poseidon200150m Fri29,1348709.02.201925m 
Expand8686.
Edle Irene Vidnes
Poseidon
Edle Irene Vidnes2.31,60
486p
10.02.2019
200m Rygg
Poseidon2001200m Rygg2.31,6048610.02.201925m 
Expand8686.
Lucas Setekleiv Paturel
Farsund SK
Lucas Setekleiv Paturel4.29,78
486p
10.02.2019
400m Fri
Farsund SK2004400m Fri4.29,7848610.02.201925m 
Expand8888.
Tirill Konstanse Hammerstrøm
SK Team Sør
Tirill Konstanse Hammerstrøm31,04
484p
09.02.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200350m Butterfly31,0448409.02.201925m 
Expand8888.
Magnus Rasmussen
Poseidon
Magnus Rasmussen57,23
484p
09.02.2019
100m Fri
Poseidon2000100m Fri57,2348409.02.201925m 
Expand9090.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg27,78
483p
09.02.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200350m Butterfly27,7848309.02.201925m 
Expand9090.
Maria Seim
Varodd SK
Maria Seim29,21
483p
09.02.2019
50m Fri
Varodd SK200250m Fri29,2148309.02.201925m 
Expand9090.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar2.14,60
483p
10.02.2019
200m Rygg
Poseidon2000200m Rygg2.14,6048310.02.201925m 
Expand9393.
Maria Seim
Varodd SK
Maria Seim29,23
482p
09.02.2019
50m Fri
Varodd SK200250m Fri29,2348209.02.201925m 
Expand9494.
Lucas Rennesund
Poseidon
Lucas Rennesund57,35
481p
10.02.2019
100m Fri
Poseidon2002100m Fri57,3548110.02.201925mF
Expand9494.
Edle Irene Vidnes
Poseidon
Edle Irene Vidnes1.19,54
481p
09.02.2019
100m Bryst
Poseidon2001100m Bryst1.19,5448109.02.201925mD
Expand9696.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg25,86
480p
09.02.2019
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri25,8648009.02.201925m 
Expand9696.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen29,28
480p
09.02.2019
50m Fri
Poseidon200050m Fri29,2848009.02.201925mD
Expand9696.
Edle Irene Vidnes
Poseidon
Edle Irene Vidnes36,57
480p
10.02.2019
50m Bryst
Poseidon200150m Bryst36,5748010.02.201925m 
Expand9696.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik1.10,28
480p
09.02.2019
100m Rygg
Poseidon2005100m Rygg1.10,2848009.02.201925mF
Expand9696.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.19,61
480p
09.02.2019
100m Bryst
Varodd SK2003100m Bryst1.19,6148009.02.201925mD
Page 1 of 19 (1884 items)< Prev1234567171819Next >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.