Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Barentsstevnet
Stevne
Stevnenavn:
Barentsstevnet
Fra dato:
26.01.2019
Til dato:
27.01.2019
NSF Stevne Id:
0000031026
Arrangørnavn:
Kirkenes SK
Stevnested:
Kirkenes
Bassengnavn:
Barentsbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne m/internasjonal deltagelse
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
16.01.2019
Kvalperiode start:
17.01.2018
Kvalperiode slutt:
16.01.2019
Påmeldingsansv.:
Vera Nowbuth-Thoresen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
930 95 283
Arrangementsleder
Navn:
Tommy Karlsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
951 80 445
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen35,32
533p
26.01.2019
50m Bryst
Karasjok SK200250m Bryst35,3253326.01.201925m 
[Utvid]22.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby4.23,53
522p
26.01.2019
400m Fri
Nordlysbyen STK2000400m Fri4.23,5352226.01.201925m 
[Utvid]33.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss4.51,37
521p
26.01.2019
400m Fri
Nordlysbyen STK2001400m Fri4.51,3752126.01.201925m 
[Utvid]33.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby4.51,39
521p
26.01.2019
400m Fri
Karasjok SK2005400m Fri4.51,3952126.01.201925m 
[Utvid]55.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen35,75
514p
26.01.2019
50m Bryst
Karasjok SK200250m Bryst35,7551426.01.201925m 
[Utvid]66.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli28,64
513p
26.01.2019
50m Fri
Kirkenes SK200550m Fri28,6451326.01.201925mF
[Utvid]77.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen4.27,20
501p
26.01.2019
400m Fri
Karasjok SK2003400m Fri4.27,2050126.01.201925m 
[Utvid]88.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen1.18,58
499p
26.01.2019
100m Bryst
Karasjok SK2002100m Bryst1.18,5849926.01.201925m 
[Utvid]99.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby1.01,75
496p
27.01.2019
100m Rygg
Nordlysbyen STK2000100m Rygg1.01,7549627.01.201925m 
[Utvid]1010.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli28,98
495p
27.01.2019
50m Fri
Kirkenes SK200550m Fri28,9849527.01.201925m 
[Utvid]1111.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen36,35
489p
26.01.2019
50m Bryst
Karasjok SK200250m Bryst36,3548926.01.201925m 
[Utvid]1212.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli36,39
487p
26.01.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200550m Bryst36,3948726.01.201925m 
[Utvid]1313.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli36,41
486p
26.01.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200550m Bryst36,4148626.01.201925m 
[Utvid]1414.
Stine Lise Johansen
Nordlysbyen STK
Stine Lise Johansen36,44
485p
26.01.2019
50m Bryst
Nordlysbyen STK200050m Bryst36,4448526.01.201925m 
[Utvid]1414.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby4.30,00
485p
26.01.2019
400m Fri
Karasjok SK2005400m Fri4.30,0048526.01.201925m 
[Utvid]1616.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss29,22
483p
27.01.2019
50m Fri
Nordlysbyen STK200150m Fri29,2248327.01.201925m 
[Utvid]1616.
Stine Lise Nordsletta Somby
Karasjok SK
Stine Lise Nordsletta Somby1.11,98
483p
28.01.2018
100m Individuell medley
Karasjok SK2004100m Individuell medley1.11,9848328.01.201825m 
[Utvid]1616.
Stine Lise Nordsletta Somby
Karasjok SK
Stine Lise Nordsletta Somby1.12,02
483p
26.01.2019
100m Individuell medley
Karasjok SK2004100m Individuell medley1.12,0248326.01.201925mF
[Utvid]1919.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli1.12,03
482p
28.01.2018
100m Individuell medley
Kirkenes SK2005100m Individuell medley1.12,0348228.01.201825m 
[Utvid]2020.
Stine Lise Nordsletta Somby
Karasjok SK
Stine Lise Nordsletta Somby29,36
476p
27.01.2019
50m Fri
Karasjok SK200450m Fri29,3647627.01.201925m 
[Utvid]2121.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli2.33,17
471p
26.01.2019
200m Rygg
Kirkenes SK2005200m Rygg2.33,1747126.01.201925m 
[Utvid]2222.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli1.10,79
469p
27.01.2019
100m Rygg
Kirkenes SK2005100m Rygg1.10,7946927.01.201925m 
[Utvid]2222.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby2.15,91
469p
26.01.2019
200m Rygg
Nordlysbyen STK2000200m Rygg2.15,9146926.01.201925m 
[Utvid]2424.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby26,13
466p
27.01.2019
50m Fri
Nordlysbyen STK200050m Fri26,1346627.01.201925m 
[Utvid]2424.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen31,44
466p
26.01.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200250m Butterfly31,4446626.01.201925m 
[Utvid]2626.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen26,15
465p
27.01.2019
50m Fri
Karasjok SK200350m Fri26,1546527.01.201925m 
[Utvid]2727.
Stine Lise Nordsletta Somby
Karasjok SK
Stine Lise Nordsletta Somby31,47
464p
26.01.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200450m Butterfly31,4746426.01.201925m 
[Utvid]2727.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen36,97
464p
26.01.2019
50m Bryst
Karasjok SK200250m Bryst36,9746426.01.201925m 
[Utvid]2929.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli37,02
463p
26.01.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200550m Bryst37,0246326.01.201925m 
[Utvid]3030.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby2.22,77
462p
26.01.2019
200m Fri
Karasjok SK2005200m Fri2.22,7746226.01.201925mD
[Utvid]3131.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby28,24
460p
26.01.2019
50m Butterfly
Nordlysbyen STK200050m Butterfly28,2446026.01.201925m 
[Utvid]3131.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby31,57
460p
26.01.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly31,5746026.01.201925m 
[Utvid]3131.
Nathalie Daniella Sesor
Kirkenes SK
Nathalie Daniella Sesor37,10
460p
26.01.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200350m Bryst37,1046026.01.201925m 
[Utvid]3131.
Stine Lise Nordsletta Somby
Karasjok SK
Stine Lise Nordsletta Somby1.10,74
460p
27.01.2019
100m Butterfly
Karasjok SK2004100m Butterfly1.10,7446027.01.201925m 
[Utvid]3535.
Emma Strand Haugen
Nordlysbyen STK
Emma Strand Haugen31,59
459p
26.01.2019
50m Butterfly
Nordlysbyen STK200050m Butterfly31,5945926.01.201925m 
[Utvid]3535.
Stine Lise Nordsletta Somby
Karasjok SK
Stine Lise Nordsletta Somby1.10,78
459p
27.01.2019
100m Butterfly
Karasjok SK2004100m Butterfly1.10,7845927.01.201925m 
[Utvid]3737.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby26,32
456p
26.01.2019
50m Fri
Nordlysbyen STK200050m Fri26,3245626.01.201925mF
[Utvid]3737.
Stine Lise Nordsletta Somby
Karasjok SK
Stine Lise Nordsletta Somby29,77
456p
26.01.2019
50m Fri
Karasjok SK200450m Fri29,7745626.01.201925mF
[Utvid]3737.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby2.09,03
456p
26.01.2019
200m Fri
Nordlysbyen STK2000200m Fri2.09,0345626.01.201925mD
[Utvid]4040.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby1.03,60
454p
27.01.2019
100m Rygg
Nordlysbyen STK2000100m Rygg1.03,6045427.01.201925m 
[Utvid]4141.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen1.11,20
451p
27.01.2019
100m Butterfly
Karasjok SK2002100m Butterfly1.11,2045127.01.201925m 
[Utvid]4141.
Stine Lise Johansen
Nordlysbyen STK
Stine Lise Johansen1.21,27
451p
26.01.2019
100m Bryst
Nordlysbyen STK2000100m Bryst1.21,2745126.01.201925m 
[Utvid]4343.
Marco Stojanovic
Kirkenes SK
Marco Stojanovic1.05,67
449p
26.01.2019
100m Individuell medley
Kirkenes SK2001100m Individuell medley1.05,6744926.01.201925mF
[Utvid]4444.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen29,98
447p
27.01.2019
50m Fri
Karasjok SK200250m Fri29,9844727.01.201925m 
[Utvid]4444.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss2.24,40
447p
26.01.2019
200m Fri
Nordlysbyen STK2001200m Fri2.24,4044726.01.201925mD
[Utvid]4646.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen37,47
446p
26.01.2019
50m Bryst
Karasjok SK200250m Bryst37,4744626.01.201925mD
[Utvid]4646.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby1.02,89
446p
27.01.2019
100m Butterfly
Nordlysbyen STK2000100m Butterfly1.02,8944627.01.201925m 
[Utvid]4848.
Marco Stojanovic
Kirkenes SK
Marco Stojanovic26,53
445p
27.01.2019
50m Fri
Kirkenes SK200150m Fri26,5344527.01.201925m 
[Utvid]4949.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss31,95
444p
26.01.2019
50m Butterfly
Nordlysbyen STK200150m Butterfly31,9544426.01.201925m 
[Utvid]4949.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby1.14,06
444p
28.01.2018
100m Individuell medley
Karasjok SK2005100m Individuell medley1.14,0644428.01.201825m 
[Utvid]5151.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg37,56
443p
26.01.2019
50m Bryst
Alta SK200350m Bryst37,5644326.01.201925m 
[Utvid]5151.
Sabrina Alexandra Jessen
Alta SK
Sabrina Alexandra Jessen1.12,14
443p
27.01.2019
100m Rygg
Alta SK2003100m Rygg1.12,1444327.01.201925m 
[Utvid]5353.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby1.06,07
441p
26.01.2019
100m Individuell medley
Nordlysbyen STK2000100m Individuell medley1.06,0744126.01.201925mF
[Utvid]5454.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen26,62
440p
26.01.2019
50m Fri
Karasjok SK200350m Fri26,6244026.01.201925mF
[Utvid]5454.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen1.14,27
440p
28.01.2018
100m Individuell medley
Karasjok SK2002100m Individuell medley1.14,2744028.01.201825m 
[Utvid]5656.
Emma Strand Haugen
Nordlysbyen STK
Emma Strand Haugen1.11,83
439p
27.01.2019
100m Butterfly
Nordlysbyen STK2000100m Butterfly1.11,8343927.01.201925m 
[Utvid]5757.
Nathalie Daniella Sesor
Kirkenes SK
Nathalie Daniella Sesor1.22,23
436p
26.01.2019
100m Bryst
Kirkenes SK2003100m Bryst1.22,2343626.01.201925m 
[Utvid]5858.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby30,24
435p
27.01.2019
50m Fri
Karasjok SK200550m Fri30,2443527.01.201925m 
[Utvid]5858.
Sabrina Alexandra Jessen
Alta SK
Sabrina Alexandra Jessen30,24
435p
27.01.2019
50m Fri
Alta SK200350m Fri30,2443527.01.201925m 
[Utvid]5858.
Marco Stojanovic
Kirkenes SK
Marco Stojanovic1.06,35
435p
27.01.2019
100m Individuell medley
Kirkenes SK2001100m Individuell medley1.06,3543527.01.201925m 
[Utvid]6161.
Thea Pleym Bucec
Vadsø SK
Thea Pleym Bucec30,27
434p
27.01.2019
50m Fri
Vadsø SK200350m Fri30,2743427.01.201925m 
[Utvid]6161.
Stine Lise Nordsletta Somby
Karasjok SK
Stine Lise Nordsletta Somby37,82
434p
26.01.2019
50m Bryst
Karasjok SK200450m Bryst37,8243426.01.201925m 
[Utvid]6161.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen2.24,71
434p
26.01.2019
200m Individuell medley
Karasjok SK2003200m Individuell medley2.24,7143426.01.201925m 
[Utvid]6464.
Stine Lise Johansen
Nordlysbyen STK
Stine Lise Johansen30,34
431p
27.01.2019
50m Fri
Nordlysbyen STK200050m Fri30,3443127.01.201925m 
[Utvid]6464.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen2.11,54
431p
26.01.2019
200m Fri
Karasjok SK2003200m Fri2.11,5443126.01.201925mD
[Utvid]6666.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby1.12,33
430p
27.01.2019
100m Butterfly
Karasjok SK2005100m Butterfly1.12,3343027.01.201925m 
[Utvid]6767.
Marco Stojanovic
Kirkenes SK
Marco Stojanovic28,94
427p
26.01.2019
50m Butterfly
Kirkenes SK200150m Butterfly28,9442726.01.201925m 
[Utvid]6767.
Stine Lise Johansen
Nordlysbyen STK
Stine Lise Johansen1.15,02
427p
28.01.2018
100m Individuell medley
Nordlysbyen STK2000100m Individuell medley1.15,0242728.01.201825m 
[Utvid]6969.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen38,04
426p
26.01.2019
50m Bryst
Karasjok SK200250m Bryst38,0442626.01.201925m 
[Utvid]7070.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen38,07
425p
26.01.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst38,0742526.01.201925m 
[Utvid]7171.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli38,15
423p
26.01.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200550m Bryst38,1542326.01.201925mD
[Utvid]7171.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen1.06,96
423p
26.01.2019
100m Individuell medley
Karasjok SK2003100m Individuell medley1.06,9642326.01.201925mF
[Utvid]7373.
Frid Torhild Bratlien Danielsen
Karasjok SK
Frid Torhild Bratlien Danielsen32,49
422p
27.01.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200250m Butterfly32,4942227.01.201925mD
[Utvid]7474.
Maria Alekseevna Kichaykina
Båtsfjord SK
Maria Alekseevna Kichaykina30,59
421p
27.01.2019
50m Fri
Båtsfjord SK200450m Fri30,5942127.01.201925m 
[Utvid]7575.
Marco Stojanovic
Kirkenes SK
Marco Stojanovic27,06
419p
26.01.2019
50m Fri
Kirkenes SK200150m Fri27,0641926.01.201925mF
[Utvid]7575.
Louise Stensland Sollie
Kirkenes SK
Louise Stensland Sollie30,64
419p
27.01.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri30,6441927.01.201925m 
[Utvid]7575.
Louise Stensland Sollie
Kirkenes SK
Louise Stensland Sollie38,25
419p
26.01.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst38,2541926.01.201925m 
[Utvid]7878.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli32,59
418p
26.01.2019
50m Butterfly
Kirkenes SK200550m Butterfly32,5941826.01.201925m 
[Utvid]7979.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby29,16
417p
27.01.2019
50m Butterfly
Nordlysbyen STK200050m Butterfly29,1641727.01.201925mD
[Utvid]8080.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg1.23,48
416p
26.01.2019
100m Bryst
Alta SK2003100m Bryst1.23,4841626.01.201925m 
[Utvid]8181.
Emma Strand Haugen
Nordlysbyen STK
Emma Strand Haugen30,74
415p
27.01.2019
50m Fri
Nordlysbyen STK200050m Fri30,7441527.01.201925m 
[Utvid]8181.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby2.21,60
415p
26.01.2019
200m Rygg
Karasjok SK2005200m Rygg2.21,6041526.01.201925m 
[Utvid]8383.
Stine Lise Nordsletta Somby
Karasjok SK
Stine Lise Nordsletta Somby32,69
414p
27.01.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200450m Butterfly32,6941427.01.201925mD
[Utvid]8484.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby32,79
411p
27.01.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly32,7941127.01.201925mD
[Utvid]8585.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen30,87
409p
27.01.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri30,8740927.01.201925m 
[Utvid]8585.
Louise Stensland Sollie
Kirkenes SK
Louise Stensland Sollie1.16,08
409p
26.01.2019
100m Individuell medley
Kirkenes SK2004100m Individuell medley1.16,0840926.01.201925mF
[Utvid]8787.
Sabrina Alexandra Jessen
Alta SK
Sabrina Alexandra Jessen32,87
408p
26.01.2019
50m Butterfly
Alta SK200350m Butterfly32,8740826.01.201925m 
[Utvid]8787.
Stine Lise Johansen
Nordlysbyen STK
Stine Lise Johansen38,60
408p
26.01.2019
50m Bryst
Nordlysbyen STK200050m Bryst38,6040826.01.201925mD
[Utvid]8787.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby2.44,25
408p
26.01.2019
200m Individuell medley
Karasjok SK2005200m Individuell medley2.44,2540826.01.201925m 
[Utvid]9090.
Stine Lise Nordsletta Somby
Karasjok SK
Stine Lise Nordsletta Somby32,92
406p
27.01.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200450m Butterfly32,9240627.01.201925mD
[Utvid]9090.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen1.04,93
406p
27.01.2019
100m Butterfly
Karasjok SK2003100m Butterfly1.04,9340627.01.201925m 
[Utvid]9090.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen1.16,31
406p
28.01.2018
100m Individuell medley
Kirkenes SK2004100m Individuell medley1.16,3140628.01.201825m 
[Utvid]9393.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok30,99
405p
26.01.2019
50m Fri
Karasjok SK200450m Fri30,9940526.01.201925mF
[Utvid]9494.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby1.07,99
403p
26.01.2019
100m Fri
Karasjok SK2005100m Fri1.07,9940326.01.201925mD
[Utvid]9494.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby2.14,51
403p
26.01.2019
200m Fri
Karasjok SK2005200m Fri2.14,5140326.01.201925mD
[Utvid]9696.
Frida Suhr Berg
Alta SK
Frida Suhr Berg31,06
402p
27.01.2019
50m Fri
Alta SK200350m Fri31,0640227.01.201925m 
[Utvid]9797.
Alexey Koryachko Johansen
Karasjok SK
Alexey Koryachko Johansen1.08,31
399p
27.01.2019
100m Individuell medley
Karasjok SK2003100m Individuell medley1.08,3139927.01.201925m 
[Utvid]9797.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss1.14,13
399p
27.01.2019
100m Butterfly
Nordlysbyen STK2001100m Butterfly1.14,1339927.01.201925m 
[Utvid]9999.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby33,13
398p
26.01.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly33,1339826.01.201925mD
[Utvid]9999.
Mathilie Jensen Flatli
Kirkenes SK
Mathilie Jensen Flatli1.24,72
398p
26.01.2019
100m Bryst
Kirkenes SK2005100m Bryst1.24,7239826.01.201925m 
Side 1 av 7 (659 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.