Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Triton Open
Stevne
Stevnenavn:
Triton Open
Fra dato:
13.09.2019
Til dato:
15.09.2019
NSF Stevne Id:
0000031037
Arrangørnavn:
Triton Lillestrøm
Stevnested:
Skjetten
Bassengnavn:
Skjetten svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
06.09.2019
Kvalperiode start:
07.09.2018
Kvalperiode slutt:
06.09.2019
Påmeldingsansv.:
Geir Inge Kristengård
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41666782
Arrangementsleder
Navn:
Marcel Rosenberg
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98035597
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.02,89
691p
14.09.2019
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.02,8969114.09.201925m 
[Utvid]22.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum9.03,76
685p
13.09.2019
800m Fri
Skjetten Svømming2004800m Fri9.03,7668513.09.201925m 
[Utvid]33.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum4.32,32
638p
13.09.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2004400m Fri4.32,3263813.09.201925mD
[Utvid]44.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim29,46
629p
14.09.2019
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst29,4662914.09.201925mD
[Utvid]55.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre Løbersli1.06,04
626p
14.09.2019
100m Individuell medley
Skjetten Svømming2004100m Individuell medley1.06,0462614.09.201925m 
[Utvid]66.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim58,92
622p
14.09.2019
100m Individuell medley
Hamar IL2000100m Individuell medley58,9262214.09.201925m 
[Utvid]77.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev52,68
620p
14.09.2019
100m Fri
Asker SK2000100m Fri52,6862014.09.201925m 
[Utvid]88.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn52,74
618p
14.09.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri52,7461814.09.201925m 
[Utvid]99.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev23,80
616p
15.09.2019
50m Fri
Asker SK200050m Fri23,8061615.09.201925m 
[Utvid]1010.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev1.56,86
614p
15.09.2019
200m Fri
Asker SK2000200m Fri1.56,8661415.09.201925m 
[Utvid]1111.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen59,34
607p
14.09.2019
100m Fri
Skjetten Svømming2004100m Fri59,3460714.09.201925m 
[Utvid]1212.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen27,10
605p
15.09.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200450m Fri27,1060515.09.201925m 
[Utvid]1212.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev57,80
605p
15.09.2019
100m Rygg
Asker SK2000100m Rygg57,8060515.09.201925m 
[Utvid]1414.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen1.06,98
600p
14.09.2019
100m Individuell medley
Skjetten Svømming2004100m Individuell medley1.06,9860014.09.201925m 
[Utvid]1515.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev59,85
593p
14.09.2019
100m Individuell medley
Asker SK2000100m Individuell medley59,8559314.09.201925m 
[Utvid]1515.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre Løbersli2.11,41
593p
15.09.2019
200m Fri
Skjetten Svømming2004200m Fri2.11,4159315.09.201925m 
[Utvid]1515.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum2.21,86
593p
14.09.2019
200m Rygg
Skjetten Svømming2004200m Rygg2.21,8659314.09.201925m 
[Utvid]1818.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum1.00,24
580p
14.09.2019
100m Fri
Skjetten Svømming2004100m Fri1.00,2458014.09.201925m 
[Utvid]1919.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre Løbersli1.00,42
575p
14.09.2019
100m Fri
Skjetten Svømming2004100m Fri1.00,4257514.09.201925m 
[Utvid]2020.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn1.00,51
574p
14.09.2019
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2001100m Individuell medley1.00,5157414.09.201925m 
[Utvid]2121.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre Løbersli9.37,40
572p
13.09.2019
800m Fri
Skjetten Svømming2004800m Fri9.37,4057213.09.201925m 
[Utvid]2222.
Dina Bing Smedsrud
Hamar IL
Dina Bing Smedsrud9.37,76
571p
13.09.2019
800m Fri
Hamar IL2002800m Fri9.37,7657113.09.201925m 
[Utvid]2323.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre Løbersli27,65
570p
15.09.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200450m Fri27,6557015.09.201925m 
[Utvid]2424.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum2.13,42
567p
13.09.2019
200m Fri
Skjetten Svømming2004200m Fri2.13,4256713.09.201925mD
[Utvid]2525.
Nickolai André Fredheim
Hamar IL
Nickolai André Fredheim54,40
563p
14.09.2019
100m Fri
Hamar IL2000100m Fri54,4056314.09.201925m 
[Utvid]2525.
Martine Myhrer Abrahamsen
Skjetten Svømming
Martine Myhrer Abrahamsen2.13,67
563p
15.09.2019
200m Fri
Skjetten Svømming2003200m Fri2.13,6756315.09.201925m 
[Utvid]2727.
Jonas Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Jonas Milian Hestad Solberg1.01,25
553p
14.09.2019
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2003100m Individuell medley1.01,2555314.09.201925m 
[Utvid]2727.
Matylda Maria Koryl
Hamar IL
Matylda Maria Koryl9.43,96
553p
13.09.2019
800m Fri
Hamar IL2002800m Fri9.43,9655313.09.201925m 
[Utvid]2929.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen1.01,29
551p
14.09.2019
100m Fri
Asker SK2003100m Fri1.01,2955114.09.201925m 
[Utvid]3030.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug1.08,97
550p
14.09.2019
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2002100m Individuell medley1.08,9755014.09.201925m 
[Utvid]3131.
Joshua Joel David Welschof
OI Svømming
Joshua Joel David Welschof9.01,26
549p
13.09.2019
800m Fri
OI Svømming1999800m Fri9.01,2654913.09.201925m 
[Utvid]3232.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen1.06,84
545p
15.09.2019
100m Butterfly
Skjetten Svømming2004100m Butterfly1.06,8454515.09.201925m 
[Utvid]3232.
Marte Reikvam
Skjetten Svømming
Marte Reikvam2.15,15
545p
15.09.2019
200m Fri
Skjetten Svømming2004200m Fri2.15,1554515.09.201925m 
[Utvid]3434.
Jonas Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Jonas Milian Hestad Solberg55,07
543p
14.09.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2003100m Fri55,0754314.09.201925m 
[Utvid]3535.
Henrik Christopher Norheim
Bærumsvømmerne
Henrik Christopher Norheim55,10
542p
14.09.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2003100m Fri55,1054214.09.201925m 
[Utvid]3636.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden55,14
541p
14.09.2019
100m Fri
Asker SK2003100m Fri55,1454114.09.201925m 
[Utvid]3737.
Kevin Minh-Tien Nguyen
Skjetten Svømming
Kevin Minh-Tien Nguyen1.01,75
540p
14.09.2019
100m Individuell medley
Skjetten Svømming2001100m Individuell medley1.01,7554014.09.201925m 
[Utvid]3737.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen1.16,54
540p
14.09.2019
100m Bryst
Skjetten Svømming2004100m Bryst1.16,5454014.09.201925m 
[Utvid]3939.
Nickolai André Fredheim
Hamar IL
Nickolai André Fredheim1.08,40
537p
14.09.2019
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.08,4053714.09.201925m 
[Utvid]4040.
Marte Reikvam
Skjetten Svømming
Marte Reikvam1.01,85
536p
14.09.2019
100m Fri
Skjetten Svømming2004100m Fri1.01,8553614.09.201925m 
[Utvid]4141.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre Løbersli4.48,74
535p
13.09.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2004400m Fri4.48,7453513.09.201925mD
[Utvid]4242.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev2.10,26
533p
14.09.2019
200m Rygg
Asker SK2000200m Rygg2.10,2653314.09.201925m 
[Utvid]4343.
Matylda Maria Koryl
Hamar IL
Matylda Maria Koryl4.49,46
531p
13.09.2019
400m Fri
Hamar IL2002400m Fri4.49,4653113.09.201925mD
[Utvid]4444.
Kristian Fisketjøn Nilsen
Asker SK
Kristian Fisketjøn Nilsen55,56
529p
14.09.2019
100m Fri
Asker SK2001100m Fri55,5652914.09.201925m 
[Utvid]4545.
Martine Myhrer Abrahamsen
Skjetten Svømming
Martine Myhrer Abrahamsen1.02,21
527p
14.09.2019
100m Fri
Skjetten Svømming2003100m Fri1.02,2152714.09.201925m 
[Utvid]4545.
Dina Bing Smedsrud
Hamar IL
Dina Bing Smedsrud2.16,64
527p
15.09.2019
200m Fri
Hamar IL2002200m Fri2.16,6452715.09.201925m 
[Utvid]4747.
Kristian Dmitri Swakhoven
Asker SK
Kristian Dmitri Swakhoven55,67
526p
14.09.2019
100m Fri
Asker SK2003100m Fri55,6752614.09.201925m 
[Utvid]4747.
Aurora Kjensli
Skjetten Svømming
Aurora Kjensli9.53,58
526p
13.09.2019
800m Fri
Skjetten Svømming2004800m Fri9.53,5852613.09.201925m 
[Utvid]4949.
Helena Eshaghi
Hamar IL
Helena Eshaghi1.17,35
524p
14.09.2019
100m Bryst
Hamar IL2004100m Bryst1.17,3552414.09.201925m 
[Utvid]5050.
Martine Myhrer Abrahamsen
Skjetten Svømming
Martine Myhrer Abrahamsen28,45
523p
15.09.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200350m Fri28,4552315.09.201925m 
[Utvid]5050.
Dina Bing Smedsrud
Hamar IL
Dina Bing Smedsrud4.50,97
523p
13.09.2019
400m Fri
Hamar IL2002400m Fri4.50,9752313.09.201925mD
[Utvid]5252.
Teo Morigaki Sauthon
Bærumsvømmerne
Teo Morigaki Sauthon55,79
522p
14.09.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri55,7952214.09.201925m 
[Utvid]5252.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden59,70
522p
15.09.2019
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly59,7052215.09.201925m 
[Utvid]5252.
Marte Reikvam
Skjetten Svømming
Marte Reikvam9.55,03
522p
13.09.2019
800m Fri
Skjetten Svømming2004800m Fri9.55,0352213.09.201925m 
[Utvid]5555.
Aurora Kjensli
Skjetten Svømming
Aurora Kjensli1.17,54
520p
14.09.2019
100m Bryst
Skjetten Svømming2004100m Bryst1.17,5452014.09.201925m 
[Utvid]5555.
Martine Myhrer Abrahamsen
Skjetten Svømming
Martine Myhrer Abrahamsen9.56,04
520p
13.09.2019
800m Fri
Skjetten Svømming2003800m Fri9.56,0452013.09.201925m 
[Utvid]5757.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,20
519p
15.09.2019
50m Fri
Asker SK200350m Fri25,2051915.09.201925m 
[Utvid]5757.
Teo Morigaki Sauthon
Bærumsvømmerne
Teo Morigaki Sauthon59,82
519p
15.09.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly59,8251915.09.201925m 
[Utvid]5757.
Joshua Joel David Welschof
OI Svømming
Joshua Joel David Welschof4.24,04
519p
13.09.2019
400m Fri
OI Svømming1999400m Fri4.24,0451913.09.201925mD
[Utvid]6060.
Marte Reikvam
Skjetten Svømming
Marte Reikvam28,56
517p
15.09.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200450m Fri28,5651715.09.201925m 
[Utvid]6161.
Aurora Kjensli
Skjetten Svømming
Aurora Kjensli1.10,42
516p
14.09.2019
100m Individuell medley
Skjetten Svømming2004100m Individuell medley1.10,4251614.09.201925m 
[Utvid]6262.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen28,60
515p
15.09.2019
50m Fri
Asker SK200350m Fri28,6051515.09.201925m 
[Utvid]6262.
Martine Johansen
Bærumsvømmerne
Martine Johansen1.17,78
515p
14.09.2019
100m Bryst
Bærumsvømmerne2000100m Bryst1.17,7851514.09.201925m 
[Utvid]6464.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget1.08,74
513p
15.09.2019
100m Rygg
Asker SK2002100m Rygg1.08,7451315.09.201925m 
[Utvid]6565.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug1.02,79
512p
14.09.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri1.02,7951214.09.201925m 
[Utvid]6666.
Martin Aalstad Laakso
Hamar IL
Martin Aalstad Laakso2.04,27
511p
15.09.2019
200m Fri
Hamar IL2001200m Fri2.04,2751115.09.201925m 
[Utvid]6666.
Matylda Maria Koryl
Hamar IL
Matylda Maria Koryl5.23,81
511p
15.09.2019
400m Individuell medley
Hamar IL2002400m Individuell medley5.23,8151115.09.201925m 
[Utvid]6868.
Julie Mathilde Bjordal
Trondhjems SLK
Julie Mathilde Bjordal28,71
509p
15.09.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri28,7150915.09.201925m 
[Utvid]6868.
Linnea Marie Persdotter Must
Asker SK
Linnea Marie Persdotter Must1.18,08
509p
14.09.2019
100m Bryst
Asker SK2005100m Bryst1.18,0850914.09.201925m 
[Utvid]7070.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen1.10,81
508p
14.09.2019
100m Individuell medley
Asker SK2003100m Individuell medley1.10,8150814.09.201925m 
[Utvid]7171.
Kevin Minh-Tien Nguyen
Skjetten Svømming
Kevin Minh-Tien Nguyen1.09,82
505p
14.09.2019
100m Bryst
Skjetten Svømming2001100m Bryst1.09,8250514.09.201925m 
[Utvid]7171.
Rikke Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Rikke Omdahl Petersen1.10,96
505p
14.09.2019
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2002100m Individuell medley1.10,9650514.09.201925m 
[Utvid]7373.
Nickolai André Fredheim
Hamar IL
Nickolai André Fredheim1.03,21
503p
14.09.2019
100m Individuell medley
Hamar IL2000100m Individuell medley1.03,2150314.09.201925m 
[Utvid]7373.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug1.18,40
503p
14.09.2019
100m Bryst
Bærumsvømmerne2002100m Bryst1.18,4050314.09.201925m 
[Utvid]7575.
August Emil Windel Stang
Bærumsvømmerne
August Emil Windel Stang1.09,94
502p
14.09.2019
100m Bryst
Bærumsvømmerne2005100m Bryst1.09,9450214.09.201925m 
[Utvid]7676.
Isac Benoni Lieng
OI Svømming
Isac Benoni Lieng1.10,05
500p
14.09.2019
100m Bryst
OI Svømming2002100m Bryst1.10,0550014.09.201925m 
[Utvid]7676.
Marina Fiona Walker
Bærumsvømmerne
Marina Fiona Walker2.19,09
500p
15.09.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2005200m Fri2.19,0950015.09.201925m 
[Utvid]7878.
Kristian Fisketjøn Nilsen
Asker SK
Kristian Fisketjøn Nilsen25,56
498p
15.09.2019
50m Fri
Asker SK200150m Fri25,5649815.09.201925m 
[Utvid]7979.
Matylda Maria Koryl
Hamar IL
Matylda Maria Koryl28,93
497p
15.09.2019
50m Fri
Hamar IL200250m Fri28,9349715.09.201925m 
[Utvid]7979.
Filip August Fossum Olaussen
Bærumsvømmerne
Filip August Fossum Olaussen1.00,68
497p
15.09.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly1.00,6849715.09.201925m 
[Utvid]7979.
Aurora Kjensli
Skjetten Svømming
Aurora Kjensli1.08,93
497p
15.09.2019
100m Butterfly
Skjetten Svømming2004100m Butterfly1.08,9349715.09.201925m 
[Utvid]7979.
Kevin Minh-Tien Nguyen
Skjetten Svømming
Kevin Minh-Tien Nguyen9.19,60
497p
13.09.2019
800m Fri
Skjetten Svømming2001800m Fri9.19,6049713.09.201925m 
[Utvid]8383.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget28,96
496p
15.09.2019
50m Fri
Asker SK200250m Fri28,9649615.09.201925m 
[Utvid]8484.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden27,55
495p
15.09.2019
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly27,5549515.09.201925mD
[Utvid]8484.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren2.19,56
495p
15.09.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2004200m Fri2.19,5649515.09.201925m 
[Utvid]8686.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev25,63
493p
14.09.2019
50m Fri
Asker SK200050m Fri25,6349314.09.201925mD
[Utvid]8686.
Nickolai André Fredheim
Hamar IL
Nickolai André Fredheim31,96
493p
14.09.2019
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst31,9649314.09.201925mD
[Utvid]8686.
Marte Reikvam
Skjetten Svømming
Marte Reikvam1.11,52
493p
14.09.2019
100m Individuell medley
Skjetten Svømming2004100m Individuell medley1.11,5249314.09.201925m 
[Utvid]8686.
Aurora Kjensli
Skjetten Svømming
Aurora Kjensli4.56,78
493p
13.09.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2004400m Fri4.56,7849313.09.201925mD
[Utvid]9090.
Marte Reikvam
Skjetten Svømming
Marte Reikvam4.56,96
492p
13.09.2019
400m Fri
Skjetten Svømming2004400m Fri4.56,9649213.09.201925mD
[Utvid]9191.
Kevin Minh-Tien Nguyen
Skjetten Svømming
Kevin Minh-Tien Nguyen25,69
490p
15.09.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200150m Fri25,6949015.09.201925m 
[Utvid]9191.
Rikke Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Rikke Omdahl Petersen1.03,72
490p
14.09.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri1.03,7249014.09.201925m 
[Utvid]9191.
August Emil Windel Stang
Bærumsvømmerne
August Emil Windel Stang1.03,76
490p
14.09.2019
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2005100m Individuell medley1.03,7649014.09.201925m 
[Utvid]9494.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn25,71
489p
14.09.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri25,7148914.09.201925mD
[Utvid]9494.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget1.03,74
489p
14.09.2019
100m Fri
Asker SK2002100m Fri1.03,7448914.09.201925m 
[Utvid]9696.
Kevin Minh-Tien Nguyen
Skjetten Svømming
Kevin Minh-Tien Nguyen57,05
488p
14.09.2019
100m Fri
Skjetten Svømming2001100m Fri57,0548814.09.201925m 
[Utvid]9696.
Malin Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Malin Rike Holmann10.08,49
488p
13.09.2019
800m Fri
Bærumsvømmerne2006800m Fri10.08,4948813.09.201925m 
[Utvid]9696.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren10.08,64
488p
13.09.2019
800m Fri
Bærumsvømmerne2004800m Fri10.08,6448813.09.201925m 
[Utvid]9999.
Hirad Eshaghi
Hamar IL
Hirad Eshaghi1.10,65
487p
14.09.2019
100m Bryst
Hamar IL2005100m Bryst1.10,6548714.09.201925m 
[Utvid]100100.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
SK Speed
Kristina Ingvaldsen Karlsen2.31,82
484p
14.09.2019
200m Rygg
SK Speed2004200m Rygg2.31,8248414.09.201925m 
Side 1 av 19 (1868 rader)< Forrige1234567171819Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.