Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sommerstevne
Stevne
Stevnenavn:
Sommerstevne
Fra dato:
22.06.2019
Til dato:
22.06.2019
NSF Stevne Id:
0000031071
Arrangørnavn:
Skjetten Svømming
Stevnested:
Nebbursvollen
Bassengnavn:
Nebbursvollen Friluftsbad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
17.06.2019
Kvalperiode start:
15.06.2018
Kvalperiode slutt:
14.06.2019
Påmeldingsansv.:
Geir Inge Kristengård
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
41666782
Arrangementsleder
Navn:
Marcel Rosenberg
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98035597
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre Løbersli35,59
563p
22.06.2019
50m Bryst
Skjetten Svømming200450m Bryst35,5956322.06.201950m 
[Utvid]22.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen2.33,49
554p
22.06.2019
200m Individuell medley
Skjetten Svømming2004200m Individuell medley2.33,4955422.06.201950m 
[Utvid]33.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen28,96
546p
22.06.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200450m Fri28,9654622.06.201950m 
[Utvid]44.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre Løbersli29,90
545p
22.06.2019
50m Butterfly
Skjetten Svømming200450m Butterfly29,9054522.06.201950m 
[Utvid]55.
Mari Moen
Skjetten Svømming
Mari Moen29,05
540p
22.06.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200450m Fri29,0554022.06.201950mF
[Utvid]66.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum29,50
516p
22.06.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200450m Fri29,5051622.06.201950m 
[Utvid]77.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre Løbersli29,52
515p
22.06.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200450m Fri29,5251522.06.201950m 
[Utvid]77.
Idunn Jørgensen Mohr
Asker SK
Idunn Jørgensen Mohr33,75
515p
22.06.2019
50m Rygg
Asker SK200250m Rygg33,7551522.06.201950m 
[Utvid]99.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen2.21,00
514p
22.06.2019
200m Fri
Ås IL2002200m Fri2.21,0051422.06.201950m 
[Utvid]1010.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli36,83
508p
22.06.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst36,8350822.06.201950m 
[Utvid]1111.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum37,02
500p
22.06.2019
50m Bryst
Skjetten Svømming200450m Bryst37,0250022.06.201950m 
[Utvid]1212.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli1.05,35
495p
22.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri1.05,3549522.06.201950m 
[Utvid]1313.
Kevin Minh-Tien Nguyen
Skjetten Svømming
Kevin Minh-Tien Nguyen26,48
492p
22.06.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200150m Fri26,4849222.06.201950m 
[Utvid]1414.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli2.23,24
490p
22.06.2019
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.23,2449022.06.201950m 
[Utvid]1515.
Kevin Minh-Tien Nguyen
Skjetten Svømming
Kevin Minh-Tien Nguyen26,60
485p
22.06.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200150m Fri26,6048522.06.201950mF
[Utvid]1515.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli30,11
485p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri30,1148522.06.201950m 
[Utvid]1717.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli2.57,19
483p
22.06.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.57,1948322.06.201950m 
[Utvid]1818.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli1.21,80
481p
22.06.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.21,8048122.06.201950m 
[Utvid]1919.
Kevin Minh-Tien Nguyen
Skjetten Svømming
Kevin Minh-Tien Nguyen2.25,82
477p
22.06.2019
200m Individuell medley
Skjetten Svømming2001200m Individuell medley2.25,8247722.06.201950m 
[Utvid]2020.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen2.41,92
472p
22.06.2019
200m Individuell medley
Ås IL2002200m Individuell medley2.41,9247222.06.201950m 
[Utvid]2121.
Robin Aleksander Ruud
Kongsvinger SK
Robin Aleksander Ruud1.00,36
469p
22.06.2019
100m Fri
Kongsvinger SK2003100m Fri1.00,3646922.06.201950m 
[Utvid]2222.
Robin Aleksander Ruud
Kongsvinger SK
Robin Aleksander Ruud28,90
467p
22.06.2019
50m Butterfly
Kongsvinger SK200350m Butterfly28,9046722.06.201950m 
[Utvid]2323.
Kevin Minh-Tien Nguyen
Skjetten Svømming
Kevin Minh-Tien Nguyen33,50
464p
22.06.2019
50m Bryst
Skjetten Svømming200150m Bryst33,5046422.06.201950m 
[Utvid]2424.
Kasper Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Kasper Mathiesen Laskemoen1.00,69
461p
22.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri1.00,6946122.06.201950m 
[Utvid]2525.
Robin Aleksander Ruud
Kongsvinger SK
Robin Aleksander Ruud27,12
458p
22.06.2019
50m Fri
Kongsvinger SK200350m Fri27,1245822.06.201950m 
[Utvid]2626.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen1.12,11
455p
22.06.2019
100m Butterfly
Ås IL2002100m Butterfly1.12,1145522.06.201950m 
[Utvid]2626.
Vårin Hagesæter
Skjetten Svømming
Vårin Hagesæter1.12,12
455p
22.06.2019
100m Butterfly
Skjetten Svømming2003100m Butterfly1.12,1245522.06.201950m 
[Utvid]2828.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli30,87
450p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri30,8745022.06.201950mF
[Utvid]2929.
Martine Myhrer Abrahamsen
Skjetten Svømming
Martine Myhrer Abrahamsen1.07,48
449p
22.06.2019
100m Fri
Skjetten Svømming2003100m Fri1.07,4844922.06.201950m 
[Utvid]3030.
Isebel Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Isebel Matoe Singsaas1.07,55
448p
22.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.07,5544822.06.201950m 
[Utvid]3131.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu30,97
446p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri30,9744622.06.201950m 
[Utvid]3131.
Idunn Jørgensen Mohr
Asker SK
Idunn Jørgensen Mohr1.07,65
446p
22.06.2019
100m Fri
Asker SK2002100m Fri1.07,6544622.06.201950m 
[Utvid]3333.
Albertine Røhne
Lambertseter SK
Albertine Røhne1.07,70
445p
22.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.07,7044522.06.201950m 
[Utvid]3434.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik1.07,74
444p
22.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.07,7444422.06.201950m 
[Utvid]3535.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu1.07,79
443p
22.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri1.07,7944322.06.201950m 
[Utvid]3636.
Kasper Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Kasper Mathiesen Laskemoen27,49
440p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri27,4944022.06.201950m 
[Utvid]3737.
Vårin Hagesæter
Skjetten Svømming
Vårin Hagesæter32,14
439p
22.06.2019
50m Butterfly
Skjetten Svømming200350m Butterfly32,1443922.06.201950m 
[Utvid]3838.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli38,74
437p
22.06.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst38,7443722.06.201950mD
[Utvid]3939.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli31,22
435p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri31,2243522.06.201950mD
[Utvid]3939.
Albertine Røhne
Lambertseter SK
Albertine Røhne31,22
435p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri31,2243522.06.201950m 
[Utvid]4141.
Vårin Hagesæter
Skjetten Svømming
Vårin Hagesæter2.46,49
434p
22.06.2019
200m Individuell medley
Skjetten Svømming2003200m Individuell medley2.46,4943422.06.201950m 
[Utvid]4242.
Aurora Kjensli
Skjetten Svømming
Aurora Kjensli1.24,78
432p
22.06.2019
100m Bryst
Skjetten Svømming2004100m Bryst1.24,7843222.06.201950m 
[Utvid]4343.
Kasper Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Kasper Mathiesen Laskemoen27,70
430p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri27,7043022.06.201950mF
[Utvid]4444.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik2.29,75
429p
22.06.2019
200m Fri
Lambertseter SK2006200m Fri2.29,7542922.06.201950m 
[Utvid]4545.
Isebel Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Isebel Matoe Singsaas31,42
427p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri31,4242722.06.201950m 
[Utvid]4646.
Martine Myhrer Abrahamsen
Skjetten Svømming
Martine Myhrer Abrahamsen31,44
426p
22.06.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200350m Fri31,4442622.06.201950m 
[Utvid]4646.
Vårin Hagesæter
Skjetten Svømming
Vårin Hagesæter31,45
426p
22.06.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200350m Fri31,4542622.06.201950m 
[Utvid]4848.
Vårin Hagesæter
Skjetten Svømming
Vårin Hagesæter31,55
422p
22.06.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200350m Fri31,5542222.06.201950mF
[Utvid]4949.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen27,88
421p
22.06.2019
50m Fri
Mysen SK200450m Fri27,8842122.06.201950m 
[Utvid]5050.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen36,17
418p
22.06.2019
50m Rygg
Ås IL200250m Rygg36,1741822.06.201950m 
[Utvid]5151.
Richard Ramberg Hagring
Skjetten Svømming
Richard Ramberg Hagring30,04
416p
22.06.2019
50m Butterfly
Skjetten Svømming200450m Butterfly30,0441622.06.201950m 
[Utvid]5252.
Andreas Eibakk
Mysen SK
Andreas Eibakk1.02,89
415p
22.06.2019
100m Fri
Mysen SK2003100m Fri1.02,8941522.06.201950m 
[Utvid]5353.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik31,81
412p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri31,8141222.06.201950m 
[Utvid]5353.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli1.26,15
412p
22.06.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.26,1541222.06.201950mD
[Utvid]5555.
Aurora Kjensli
Skjetten Svømming
Aurora Kjensli31,82
411p
22.06.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200450m Fri31,8241122.06.201950m 
[Utvid]5656.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli1.09,66
409p
22.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri1.09,6640922.06.201950mD
[Utvid]5757.
Sander Sand
Skjetten Svømming
Sander Sand28,18
408p
22.06.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200450m Fri28,1840822.06.201950m 
[Utvid]5757.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen1.09,67
408p
22.06.2019
100m Fri
Ås IL2002100m Fri1.09,6740822.06.201950mD
[Utvid]5959.
Robin Aleksander Ruud
Kongsvinger SK
Robin Aleksander Ruud1.07,26
406p
22.06.2019
100m Butterfly
Kongsvinger SK2003100m Butterfly1.07,2640622.06.201950m 
[Utvid]6060.
Lilja Aleksandra Jakobsen
Lambertseter SK
Lilja Aleksandra Jakobsen1.09,94
404p
22.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri1.09,9440422.06.201950m 
[Utvid]6161.
Henning Raknerud Soelberg
Skjetten Svømming
Henning Raknerud Soelberg2.51,54
402p
22.06.2019
200m Bryst
Skjetten Svømming2003200m Bryst2.51,5440222.06.201950m 
[Utvid]6262.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik32,12
400p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri32,1240022.06.201950mF
[Utvid]6363.
Martine Myhrer Abrahamsen
Skjetten Svømming
Martine Myhrer Abrahamsen32,22
396p
22.06.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200350m Fri32,2239622.06.201950mD
[Utvid]6363.
Erlend Damm-Johnsen
Lambertseter SK
Erlend Damm-Johnsen2.18,87
396p
22.06.2019
200m Fri
Lambertseter SK2004200m Fri2.18,8739622.06.201950m 
[Utvid]6565.
Mena Ranheim Freng
Lambertseter SK
Mena Ranheim Freng32,25
395p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri32,2539522.06.201950m 
[Utvid]6565.
Aurora Kjensli
Skjetten Svømming
Aurora Kjensli40,06
395p
22.06.2019
50m Bryst
Skjetten Svømming200450m Bryst40,0639522.06.201950mD
[Utvid]6767.
Robin Aleksander Ruud
Kongsvinger SK
Robin Aleksander Ruud28,51
394p
22.06.2019
50m Fri
Kongsvinger SK200350m Fri28,5139422.06.201950mD
[Utvid]6767.
Kasper Mathiesen Laskemoen
Lambertseter SK
Kasper Mathiesen Laskemoen28,51
394p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri28,5139422.06.201950mD
[Utvid]6767.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen35,39
394p
22.06.2019
50m Bryst
Mysen SK200450m Bryst35,3939422.06.201950m 
[Utvid]7070.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli40,30
388p
22.06.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst40,3038822.06.201950mD
[Utvid]7171.
Idunn Jørgensen Mohr
Asker SK
Idunn Jørgensen Mohr32,48
387p
22.06.2019
50m Fri
Asker SK200250m Fri32,4838722.06.201950mD
[Utvid]7171.
Lilja Aleksandra Jakobsen
Lambertseter SK
Lilja Aleksandra Jakobsen2.34,91
387p
22.06.2019
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.34,9138722.06.201950m 
[Utvid]7373.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen33,54
386p
22.06.2019
50m Butterfly
Ås IL200250m Butterfly33,5438622.06.201950mD
[Utvid]7474.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell1.11,07
385p
22.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.11,0738522.06.201950m 
[Utvid]7575.
Alexis Emanuel Mørk
Lambertseter SK
Alexis Emanuel Mørk1.04,50
384p
22.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.04,5038422.06.201950m 
[Utvid]7676.
Andreas Eibakk
Mysen SK
Andreas Eibakk28,78
383p
22.06.2019
50m Fri
Mysen SK200350m Fri28,7838322.06.201950mF
[Utvid]7676.
Live Wallman
Lambertseter SK
Live Wallman32,57
383p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri32,5738322.06.201950m 
[Utvid]7676.
Albertine Røhne
Lambertseter SK
Albertine Røhne37,26
383p
22.06.2019
50m Rygg
Lambertseter SK200650m Rygg37,2638322.06.201950m 
[Utvid]7979.
Helmine Hellum Nygård
Hammerfest SLK
Helmine Hellum Nygård32,62
382p
22.06.2019
50m Fri
Hammerfest SLK200750m Fri32,6238222.06.201950m 
[Utvid]7979.
Sander Sand
Skjetten Svømming
Sander Sand2.37,05
382p
22.06.2019
200m Individuell medley
Skjetten Svømming2004200m Individuell medley2.37,0538222.06.201950m 
[Utvid]8181.
Richard Ramberg Hagring
Skjetten Svømming
Richard Ramberg Hagring28,84
381p
22.06.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200450m Fri28,8438122.06.201950m 
[Utvid]8181.
Vårin Hagesæter
Skjetten Svømming
Vårin Hagesæter33,68
381p
22.06.2019
50m Butterfly
Skjetten Svømming200350m Butterfly33,6838122.06.201950mD
[Utvid]8181.
Anna Tomine Vårli Angell
Lambertseter SK
Anna Tomine Vårli Angell40,55
381p
22.06.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200650m Bryst40,5538122.06.201950m 
[Utvid]8181.
Live Wallman
Lambertseter SK
Live Wallman1.11,32
381p
22.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.11,3238122.06.201950m 
[Utvid]8181.
Live Wallman
Lambertseter SK
Live Wallman2.35,75
381p
22.06.2019
200m Fri
Lambertseter SK2006200m Fri2.35,7538122.06.201950m 
[Utvid]8686.
Isebel Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Isebel Matoe Singsaas32,67
380p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri32,6738022.06.201950mD
[Utvid]8787.
Richard Ramberg Hagring
Skjetten Svømming
Richard Ramberg Hagring2.37,48
379p
22.06.2019
200m Individuell medley
Skjetten Svømming2004200m Individuell medley2.37,4837922.06.201950m 
[Utvid]8888.
Benjamin Mosling
Mysen SK
Benjamin Mosling28,91
378p
22.06.2019
50m Fri
Mysen SK200250m Fri28,9137822.06.201950m 
[Utvid]8888.
Vilma Ringnes Bortne
Lambertseter SK
Vilma Ringnes Bortne32,72
378p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200750m Fri32,7237822.06.201950m 
[Utvid]8888.
Aurora Kjensli
Skjetten Svømming
Aurora Kjensli1.11,46
378p
22.06.2019
100m Fri
Skjetten Svømming2004100m Fri1.11,4637822.06.201950m 
[Utvid]9191.
Ivan Johansen
Mysen SK
Ivan Johansen31,07
376p
22.06.2019
50m Butterfly
Mysen SK200350m Butterfly31,0737622.06.201950mD
[Utvid]9191.
Erlend Damm-Johnsen
Lambertseter SK
Erlend Damm-Johnsen1.04,94
376p
22.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK2004100m Fri1.04,9437622.06.201950mD
[Utvid]9393.
Mina Mai-Linh Khuu
Lambertseter SK
Mina Mai-Linh Khuu32,82
375p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri32,8237522.06.201950mD
[Utvid]9393.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen33,85
375p
22.06.2019
50m Butterfly
Ås IL200250m Butterfly33,8537522.06.201950mD
[Utvid]9393.
Vårin Hagesæter
Skjetten Svømming
Vårin Hagesæter33,87
375p
22.06.2019
50m Butterfly
Skjetten Svømming200350m Butterfly33,8737522.06.201950mD
[Utvid]9696.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik32,83
374p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri32,8337422.06.201950mD
[Utvid]9696.
Benedikte April L. Bendiksen
Skjetten Svømming
Benedikte April L. Bendiksen32,84
374p
22.06.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200550m Fri32,8437422.06.201950m 
[Utvid]9696.
Isabella Hauan-Zamora
Lambertseter SK
Isabella Hauan-Zamora1.11,73
374p
22.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri1.11,7337422.06.201950m 
[Utvid]9999.
Albertine Røhne
Lambertseter SK
Albertine Røhne32,87
373p
22.06.2019
50m Fri
Lambertseter SK200650m Fri32,8737322.06.201950mD
[Utvid]9999.
Maja Punnerud Devik
Lambertseter SK
Maja Punnerud Devik1.11,78
373p
22.06.2019
100m Fri
Lambertseter SK2006100m Fri1.11,7837322.06.201950mD
Side 1 av 10 (974 rader)< Forrige12345678910Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.