Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Tirsdagskvaliken
Stevne
Stevnenavn:
Tirsdagskvaliken
Fra dato:
05.02.2019
Til dato:
05.02.2019
NSF Stevne Id:
0000031093
Arrangørnavn:
Sortland SLK
Stevnested:
Sortland
Bassengnavn:
Sortland svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
31.01.2019
Kvalperiode start:
01.02.2018
Kvalperiode slutt:
31.01.2019
Påmeldingsansv.:
Magnus Steffensen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90214232
Arrangementsleder
Navn:
Håkon Kristiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99043053
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell4.28,18
495p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2001400m Fri4.28,1849505.02.201925m 
[Utvid]22.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga4.29,06
490p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri4.29,0649005.02.201925m 
[Utvid]33.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen5.00,58
474p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2004400m Fri5.00,5847405.02.201925m 
[Utvid]44.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen5.04,73
455p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri5.04,7345505.02.201925m 
[Utvid]55.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.02,86
447p
05.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2001100m Butterfly1.02,8644705.02.201925m 
[Utvid]66.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen2.37,12
436p
05.02.2019
200m Rygg
Sortland SLK2005200m Rygg2.37,1243605.02.201925m 
[Utvid]77.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga1.03,54
433p
05.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2005100m Butterfly1.03,5443305.02.201925m 
[Utvid]88.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.25,10
431p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2001200m Individuell medley2.25,1043105.02.201925m 
[Utvid]99.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.22,05
411p
05.02.2019
200m Rygg
Sortland SLK2001200m Rygg2.22,0541105.02.201925m 
[Utvid]99.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen2.43,85
411p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2004200m Individuell medley2.43,8541105.02.201925m 
[Utvid]1111.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.28,50
402p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2005200m Individuell medley2.28,5040205.02.201925m 
[Utvid]1212.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.43,59
399p
05.02.2019
200m Bryst
Sortland SLK2001200m Bryst2.43,5939905.02.201925m 
[Utvid]1313.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen2.46,12
394p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2005200m Individuell medley2.46,1239405.02.201925m 
[Utvid]1414.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen2.45,73
372p
05.02.2019
200m Rygg
Sortland SLK2004200m Rygg2.45,7337205.02.201925m 
[Utvid]1515.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen3.09,02
360p
05.02.2019
200m Bryst
Sortland SLK2005200m Bryst3.09,0236005.02.201925m 
[Utvid]1616.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen1.17,05
356p
05.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2005100m Butterfly1.17,0535605.02.201925m 
[Utvid]1717.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.29,18
355p
05.02.2019
200m Rygg
Sortland SLK2005200m Rygg2.29,1835505.02.201925m 
[Utvid]1818.
Emilie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Emilie Lykseth Iversen5.32,04
352p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri5.32,0435205.02.201925m 
[Utvid]1919.
Carolina Bergman Hansen
Sortland SLK
Carolina Bergman Hansen5.33,43
347p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri5.33,4334705.02.201925m 
[Utvid]2020.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.53,09
336p
05.02.2019
200m Bryst
Sortland SLK2005200m Bryst2.53,0933605.02.201925m 
[Utvid]2121.
Ane Kristiansen
Sortland SLK
Ane Kristiansen6.01,91
272p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2004400m Fri6.01,9127205.02.201925m 
[Utvid]2222.
Carolina Bergman Hansen
Sortland SLK
Carolina Bergman Hansen3.08,91
268p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2005200m Individuell medley3.08,9126805.02.201925m 
[Utvid]2222.
Torjus Wold-Haugen
Sortland SLK
Torjus Wold-Haugen5.29,09
268p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri5.29,0926805.02.201925m 
[Utvid]2424.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen5.29,29
267p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2007400m Fri5.29,2926705.02.201925m 
[Utvid]2525.
Emilie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Emilie Lykseth Iversen3.06,11
262p
05.02.2019
200m Rygg
Sortland SLK2005200m Rygg3.06,1126205.02.201925m 
[Utvid]2626.
Carolina Bergman Hansen
Sortland SLK
Carolina Bergman Hansen3.07,47
257p
05.02.2019
200m Rygg
Sortland SLK2005200m Rygg3.07,4725705.02.201925m 
[Utvid]2727.
Ane Kristiansen
Sortland SLK
Ane Kristiansen3.33,90
249p
05.02.2019
200m Bryst
Sortland SLK2004200m Bryst3.33,9024905.02.201925m 
[Utvid]2828.
Ane Kristiansen
Sortland SLK
Ane Kristiansen3.15,04
243p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2004200m Individuell medley3.15,0424305.02.201925m 
[Utvid]2929.
Carolina Bergman Hansen
Sortland SLK
Carolina Bergman Hansen3.36,68
239p
05.02.2019
200m Bryst
Sortland SLK2005200m Bryst3.36,6823905.02.201925m 
[Utvid]3030.
Maie Skog
Sortland SLK
Maie Skog3.18,68
230p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2008200m Individuell medley3.18,6823005.02.201925m 
[Utvid]3030.
Emilie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Emilie Lykseth Iversen3.18,81
230p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2005200m Individuell medley3.18,8123005.02.201925m 
[Utvid]3232.
Emilie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Emilie Lykseth Iversen3.40,18
228p
05.02.2019
200m Bryst
Sortland SLK2005200m Bryst3.40,1822805.02.201925m 
[Utvid]3333.
Ane Kristiansen
Sortland SLK
Ane Kristiansen3.15,41
227p
05.02.2019
200m Rygg
Sortland SLK2004200m Rygg3.15,4122705.02.201925m 
[Utvid]3434.
Maie Skog
Sortland SLK
Maie Skog6.26,04
224p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2008400m Fri6.26,0422405.02.201925m 
[Utvid]3535.
Leah Heimly Lundbakk
Sortland SLK
Leah Heimly Lundbakk6.27,56
221p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2008400m Fri6.27,5622105.02.201925m 
[Utvid]3636.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen3.03,14
214p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2007200m Individuell medley3.03,1421405.02.201925m 
[Utvid]3737.
Carolina Bergman Hansen
Sortland SLK
Carolina Bergman Hansen1.31,57
212p
05.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2005100m Butterfly1.31,5721205.02.201925m 
[Utvid]3838.
Maie Skog
Sortland SLK
Maie Skog40,94
211p
05.02.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200850m Butterfly40,9421105.02.201925m 
[Utvid]3939.
Torjus Wold-Haugen
Sortland SLK
Torjus Wold-Haugen2.58,08
208p
05.02.2019
200m Rygg
Sortland SLK2005200m Rygg2.58,0820805.02.201925m 
[Utvid]4040.
Leah Heimly Lundbakk
Sortland SLK
Leah Heimly Lundbakk1.45,89
204p
05.02.2019
100m Bryst
Sortland SLK2008100m Bryst1.45,8920405.02.201925m 
[Utvid]4141.
Eline Mathea Sandvold
Sortland SLK
Eline Mathea Sandvold3.27,30
203p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2008200m Individuell medley3.27,3020305.02.201925m 
[Utvid]4242.
Eline Mathea Sandvold
Sortland SLK
Eline Mathea Sandvold6.39,64
202p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2008400m Fri6.39,6420205.02.201925m 
[Utvid]4343.
Leah Heimly Lundbakk
Sortland SLK
Leah Heimly Lundbakk3.28,29
200p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2008200m Individuell medley3.28,2920005.02.201925m 
[Utvid]4444.
Eline Mathea Sandvold
Sortland SLK
Eline Mathea Sandvold1.46,72
199p
05.02.2019
100m Bryst
Sortland SLK2008100m Bryst1.46,7219905.02.201925m 
[Utvid]4545.
Maie Skog
Sortland SLK
Maie Skog1.46,91
198p
05.02.2019
100m Bryst
Sortland SLK2008100m Bryst1.46,9119805.02.201925m 
[Utvid]4646.
Torjus Wold-Haugen
Sortland SLK
Torjus Wold-Haugen3.08,28
197p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2005200m Individuell medley3.08,2819705.02.201925m 
[Utvid]4747.
Maie Skog
Sortland SLK
Maie Skog1.34,76
195p
05.02.2019
100m Rygg
Sortland SLK2008100m Rygg1.34,7619505.02.201925m 
[Utvid]4848.
Johanne Berg-Hansen
Sortland SLK
Johanne Berg-Hansen3.30,49
194p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2004200m Individuell medley3.30,4919405.02.201925m 
[Utvid]4949.
Ane Kristiansen
Sortland SLK
Ane Kristiansen1.35,08
189p
05.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2004100m Butterfly1.35,0818905.02.201925m 
[Utvid]5050.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen3.30,05
188p
05.02.2019
200m Bryst
Sortland SLK2007200m Bryst3.30,0518805.02.201925m 
[Utvid]5151.
Torjus Wold-Haugen
Sortland SLK
Torjus Wold-Haugen3.30,25
187p
05.02.2019
200m Bryst
Sortland SLK2005200m Bryst3.30,2518705.02.201925m 
[Utvid]5252.
Eline Mathea Sandvold
Sortland SLK
Eline Mathea Sandvold43,66
174p
05.02.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200850m Butterfly43,6617405.02.201925m 
[Utvid]5353.
Eline Mathea Sandvold
Sortland SLK
Eline Mathea Sandvold1.38,68
173p
05.02.2019
100m Rygg
Sortland SLK2008100m Rygg1.38,6817305.02.201925m 
[Utvid]5454.
Leah Heimly Lundbakk
Sortland SLK
Leah Heimly Lundbakk1.39,75
167p
05.02.2019
100m Rygg
Sortland SLK2008100m Rygg1.39,7516705.02.201925m 
[Utvid]5555.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen3.12,50
165p
05.02.2019
200m Rygg
Sortland SLK2007200m Rygg3.12,5016505.02.201925m 
[Utvid]5656.
Bea-Leorita Jakobsen
Sortland SLK
Bea-Leorita Jakobsen3.38,81
161p
05.02.2019
200m Rygg
Sortland SLK2007200m Rygg3.38,8116105.02.201925m 
[Utvid]5757.
Henrik Aashamar Ediassen
Sortland SLK
Henrik Aashamar Ediassen6.33,37
157p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2006400m Fri6.33,3715705.02.201925m 
[Utvid]5858.
Live Kristiansen
Sortland SLK
Live Kristiansen4.10,98
154p
05.02.2019
200m Bryst
Sortland SLK2007200m Bryst4.10,9815405.02.201925m 
[Utvid]5959.
Emilie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Emilie Lykseth Iversen1.43,47
147p
05.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2005100m Butterfly1.43,4714705.02.201925m 
[Utvid]6060.
Leah Heimly Lundbakk
Sortland SLK
Leah Heimly Lundbakk46,65
142p
05.02.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200850m Butterfly46,6514205.02.201925m 
[Utvid]6161.
Henrik Aashamar Ediassen
Sortland SLK
Henrik Aashamar Ediassen3.31,48
139p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2006200m Individuell medley3.31,4813905.02.201925m 
[Utvid]6262.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen1.33,52
135p
05.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2007100m Butterfly1.33,5213505.02.201925m 
[Utvid]6363.
Bea-Leorita Jakobsen
Sortland SLK
Bea-Leorita Jakobsen7.40,91
131p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2007400m Fri7.40,9113105.02.201925m 
[Utvid]6464.
Henrik Aashamar Ediassen
Sortland SLK
Henrik Aashamar Ediassen3.57,44
130p
05.02.2019
200m Bryst
Sortland SLK2006200m Bryst3.57,4413005.02.201925m 
[Utvid]6565.
Henrik Aashamar Ediassen
Sortland SLK
Henrik Aashamar Ediassen3.30,60
126p
05.02.2019
200m Rygg
Sortland SLK2006200m Rygg3.30,6012605.02.201925m 
[Utvid]6666.
Bea-Leorita Jakobsen
Sortland SLK
Bea-Leorita Jakobsen4.38,37
112p
05.02.2019
200m Bryst
Sortland SLK2007200m Bryst4.38,3711205.02.201925m 
[Utvid]6767.
Live Kristiansen
Sortland SLK
Live Kristiansen8.09,69
109p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2007400m Fri8.09,6910905.02.201925m 
[Utvid]6868.
Torjus Wold-Haugen
Sortland SLK
Torjus Wold-Haugen1.44,59
97p
05.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2005100m Butterfly1.44,599705.02.201925m 
[Utvid]6969.
Odin Henriksen Skivik
Sortland SLK
Odin Henriksen Skivik8.16,98
77p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2008400m Fri8.16,987705.02.201925m 
[Utvid]7070.
Henrik Aashamar Ediassen
Sortland SLK
Henrik Aashamar Ediassen1.56,69
69p
05.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2006100m Butterfly1.56,696905.02.201925m 
[Utvid]7171.
Odin Henriksen Skivik
Sortland SLK
Odin Henriksen Skivik4.32,76
64p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2008200m Individuell medley4.32,766405.02.201925m 
[Utvid]7272.
Vetle Wold-Haugen
Sortland SLK
Vetle Wold-Haugen4.29,24
60p
05.02.2019
200m Rygg
Sortland SLK2008200m Rygg4.29,246005.02.201925m 
[Utvid]7373.
Vetle Wold-Haugen
Sortland SLK
Vetle Wold-Haugen9.08,54
57p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2008400m Fri9.08,545705.02.201925m 
[Utvid]7474.
Milly Marie Stiberg Vornes
Sortland SLK
Milly Marie Stiberg Vornes5.23,82
53p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2008200m Individuell medley5.23,825305.02.201925m 
[Utvid]7575.
Olav Imanuel Myrvold Finjord
Sortland SLK
Olav Imanuel Myrvold Finjord2.28,44
52p
05.02.2019
100m Bryst
Sortland SLK2008100m Bryst2.28,445205.02.201925m 
[Utvid]7676.
Odin Henriksen Skivik
Sortland SLK
Odin Henriksen Skivik59,92
48p
05.02.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200850m Butterfly59,924805.02.201925m 
[Utvid]7777.
Olav Imanuel Myrvold Finjord
Sortland SLK
Olav Imanuel Myrvold Finjord9.48,09
47p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2008400m Fri9.48,094705.02.201925m 
[Utvid]7878.
Odin Henriksen Skivik
Sortland SLK
Odin Henriksen Skivik2.36,10
45p
05.02.2019
100m Bryst
Sortland SLK2008100m Bryst2.36,104505.02.201925m 
[Utvid]7979.
Live Kristiansen
Sortland SLK
Live Kristiansen2.44,03
36p
05.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2007100m Butterfly2.44,033605.02.201925m 
[Utvid]8080.
Milly Marie Stiberg Vornes
Sortland SLK
Milly Marie Stiberg Vornes1.22,72
25p
05.02.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200850m Butterfly1.22,722505.02.201925m 
[Utvid]8181.
Olav Imanuel Myrvold Finjord
Sortland SLK
Olav Imanuel Myrvold Finjord1.18,39
21p
05.02.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200850m Butterfly1.18,392105.02.201925m 
[Utvid]8282.
Olav Imanuel Myrvold Finjord
Sortland SLK
Olav Imanuel Myrvold FinjordDSQ
0p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2008200m Individuell medleyDSQ005.02.201925m 
[Utvid]8282.
Johanne Berg-Hansen
Sortland SLK
Johanne Berg-HansenDSQ
0p
05.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2004100m ButterflyDSQ005.02.201925m 
[Utvid]8282.
Victoria Johnsdatter Bech
Sortland SLK
Victoria Johnsdatter BechDNS
0p
05.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2007100m ButterflyDNS005.02.201925m 
[Utvid]8282.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth IversenDNS
0p
05.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2004100m ButterflyDNS005.02.201925m 
[Utvid]8282.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz GladDNS
0p
05.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2007100m ButterflyDNS005.02.201925m 
[Utvid]8282.
Victoria Johnsdatter Bech
Sortland SLK
Victoria Johnsdatter BechDNS
0p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2007200m Individuell medleyDNS005.02.201925m 
[Utvid]8282.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz GladDNS
0p
05.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2007200m Individuell medleyDNS005.02.201925m 
[Utvid]8282.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth IversenDNS
0p
05.02.2019
200m Bryst
Sortland SLK2004200m BrystDNS005.02.201925m 
[Utvid]8282.
Johanne Berg-Hansen
Sortland SLK
Johanne Berg-HansenDNS
0p
05.02.2019
200m Bryst
Sortland SLK2004200m BrystDNS005.02.201925m 
[Utvid]8282.
Johanne Berg-Hansen
Sortland SLK
Johanne Berg-HansenDNS
0p
05.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2004400m FriDNS005.02.201925m 
[Utvid]8282.
Johanne Berg-Hansen
Sortland SLK
Johanne Berg-HansenDNS
0p
05.02.2019
200m Rygg
Sortland SLK2004200m RyggDNS005.02.201925m 
[Utvid]8282.
Victoria Johnsdatter Bech
Sortland SLK
Victoria Johnsdatter BechDNS
0p
05.02.2019
200m Rygg
Sortland SLK2007200m RyggDNS005.02.201925m 
[Utvid]8282.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz GladDNS
0p
05.02.2019
200m Rygg
Sortland SLK2007200m RyggDNS005.02.201925m 
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.