Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Høstjakta 2019
Stevne
Stevnenavn:
Høstjakta 2019
Fra dato:
14.09.2019
Til dato:
15.09.2019
NSF Stevne Id:
0000031127
Arrangørnavn:
Sortland SLK
Stevnested:
Sortland
Bassengnavn:
Sortland svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.09.2019
Kvalperiode start:
06.09.2018
Kvalperiode slutt:
05.09.2019
Påmeldingsansv.:
Linda Elisabeth Strøm
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
418 08 785
Arrangementsleder
Navn:
Anneline Vassbakk Løyning
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
970 44 608
Info
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik59,35
608p
15.09.2019
100m Individuell medley
Bodø SK2001100m Individuell medley59,3560815.09.201925m 
[Utvid]22.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen59,87
593p
15.09.2019
100m Individuell medley
Bodø SK2000100m Individuell medley59,8759315.09.201925m 
[Utvid]33.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen30,26
581p
15.09.2019
50m Bryst
Bodø SK200050m Bryst30,2658115.09.201925m 
[Utvid]44.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen24,61
557p
14.09.2019
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri24,6155714.09.201925mF
[Utvid]55.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik24,68
553p
14.09.2019
50m Fri
Bodø SK200150m Fri24,6855314.09.201925mF
[Utvid]66.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik26,58
551p
14.09.2019
50m Butterfly
Bodø SK200150m Butterfly26,5855114.09.201925m 
[Utvid]77.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen4.46,21
550p
14.09.2019
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri4.46,2155014.09.201925m 
[Utvid]88.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen26,65
547p
14.09.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200250m Butterfly26,6554714.09.201925m 
[Utvid]99.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik24,79
545p
14.09.2019
50m Fri
Bodø SK200150m Fri24,7954514.09.201925m 
[Utvid]1010.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik55,19
539p
15.09.2019
100m Fri
Bodø SK2001100m Fri55,1953915.09.201925m 
[Utvid]1010.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik59,07
539p
14.09.2019
100m Butterfly
Bodø SK2001100m Butterfly59,0753914.09.201925m 
[Utvid]1212.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen55,49
531p
15.09.2019
100m Fri
Sortland SLK2002100m Fri55,4953115.09.201925m 
[Utvid]1313.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik55,56
529p
15.09.2019
100m Fri
Bodø SK2003100m Fri55,5652915.09.201925m 
[Utvid]1414.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik25,27
515p
14.09.2019
50m Fri
Bodø SK200350m Fri25,2751514.09.201925m 
[Utvid]1515.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen27,75
513p
15.09.2019
50m Rygg
Sortland SLK200250m Rygg27,7551315.09.201925mF
[Utvid]1515.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen28,63
513p
14.09.2019
50m Fri
Harstad SK200150m Fri28,6351314.09.201925m 
[Utvid]1717.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell4.54,35
512p
15.09.2019
400m Individuell medley
Sortland SLK2001400m Individuell medley4.54,3551215.09.201925m 
[Utvid]1818.
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi28,67
511p
14.09.2019
50m Fri
Fauske SK200150m Fri28,6751114.09.201925mF
[Utvid]1919.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen2.17,50
506p
14.09.2019
200m Individuell medley
Fauske SK2004200m Individuell medley2.17,5050614.09.201925m 
[Utvid]1919.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell4.26,26
506p
14.09.2019
400m Fri
Sortland SLK2001400m Fri4.26,2650614.09.201925m 
[Utvid]2121.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik27,39
504p
14.09.2019
50m Butterfly
Bodø SK200150m Butterfly27,3950414.09.201925mD
[Utvid]2222.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness28,89
499p
14.09.2019
50m Fri
Tverlandet IL200350m Fri28,8949914.09.201925m 
[Utvid]2323.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen25,56
498p
14.09.2019
50m Fri
Bodø SK200050m Fri25,5649814.09.201925m 
[Utvid]2323.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen28,02
498p
14.09.2019
50m Rygg
Bodø SK200050m Rygg28,0249814.09.201925m 
[Utvid]2525.
Magnus Nybakk Pettersen
Bodø SK
Magnus Nybakk Pettersen27,52
497p
14.09.2019
50m Butterfly
Bodø SK200050m Butterfly27,5249714.09.201925m 
[Utvid]2626.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen28,07
496p
14.09.2019
50m Rygg
Sortland SLK200250m Rygg28,0749614.09.201925m 
[Utvid]2727.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen27,54
495p
14.09.2019
50m Butterfly
Finnsnes SK200450m Butterfly27,5449514.09.201925m 
[Utvid]2828.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen4.57,79
494p
15.09.2019
400m Individuell medley
Fauske SK2004400m Individuell medley4.57,7949415.09.201925m 
[Utvid]2929.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.17,50
492p
15.09.2019
200m Butterfly
Sortland SLK2001200m Butterfly2.17,5049215.09.201925m 
[Utvid]3030.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen57,32
481p
15.09.2019
100m Fri
Finnsnes SK2004100m Fri57,3248115.09.201925m 
[Utvid]3131.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.20,05
479p
14.09.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2001200m Individuell medley2.20,0547914.09.201925m 
[Utvid]3232.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen2.21,20
478p
14.09.2019
200m Fri
Sortland SLK2005200m Fri2.21,2047814.09.201925mD
[Utvid]3333.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes25,93
476p
14.09.2019
50m Fri
Harstad SK200050m Fri25,9347614.09.201925m 
[Utvid]3434.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen25,96
475p
14.09.2019
50m Fri
Fauske SK200450m Fri25,9647514.09.201925m 
[Utvid]3535.
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi31,29
473p
14.09.2019
50m Butterfly
Fauske SK200150m Butterfly31,2947314.09.201925m 
[Utvid]3535.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman1.04,45
473p
15.09.2019
100m Fri
Harstad SK2003100m Fri1.04,4547315.09.201925m 
[Utvid]3737.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen31,30
472p
14.09.2019
50m Butterfly
Harstad SK200150m Butterfly31,3047214.09.201925m 
[Utvid]3737.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness36,77
472p
15.09.2019
50m Bryst
Tverlandet IL200350m Bryst36,7747215.09.201925m 
[Utvid]3737.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.12,54
472p
15.09.2019
100m Individuell medley
Tverlandet IL2003100m Individuell medley1.12,5447215.09.201925m 
[Utvid]4040.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen18.10,47
470p
14.09.2019
1500m Fri
Sortland SLK20021500m Fri18.10,4747014.09.201925m 
[Utvid]4141.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen2.33,56
468p
15.09.2019
200m Rygg
Sortland SLK2005200m Rygg2.33,5646815.09.201925m 
[Utvid]4242.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.35,32
466p
14.09.2019
200m Bryst
Sortland SLK2001200m Bryst2.35,3246614.09.201925m 
[Utvid]4343.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen5.02,51
465p
14.09.2019
400m Fri
Sortland SLK2004400m Fri5.02,5146514.09.201925m 
[Utvid]4444.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen2.16,39
464p
15.09.2019
200m Rygg
Sortland SLK2002200m Rygg2.16,3946415.09.201925m 
[Utvid]4545.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen26,19
462p
14.09.2019
50m Fri
Finnsnes SK200450m Fri26,1946214.09.201925m 
[Utvid]4545.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen1.11,90
462p
15.09.2019
100m Bryst
Finnsnes SK2004100m Bryst1.11,9046215.09.201925m 
[Utvid]4747.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik1.05,16
460p
15.09.2019
100m Individuell medley
Bodø SK2003100m Individuell medley1.05,1646015.09.201925m 
[Utvid]4848.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes26,30
457p
14.09.2019
50m Fri
Harstad SK200050m Fri26,3045714.09.201925mF
[Utvid]4848.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness33,32
457p
14.09.2019
50m Rygg
Tverlandet IL200350m Rygg33,3245714.09.201925m 
[Utvid]5050.
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi33,35
456p
15.09.2019
50m Rygg
Fauske SK200150m Rygg33,3545615.09.201925mF
[Utvid]5151.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes28,88
455p
14.09.2019
50m Rygg
Harstad SK200050m Rygg28,8845514.09.201925m 
[Utvid]5151.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen32,82
455p
15.09.2019
50m Bryst
Finnsnes SK200450m Bryst32,8245515.09.201925m 
[Utvid]5353.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik26,40
451p
15.09.2019
50m Fri
Bodø SK200350m Fri26,4045115.09.201925mD
[Utvid]5454.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik26,42
450p
15.09.2019
50m Fri
Bodø SK200150m Fri26,4245015.09.201925mD
[Utvid]5555.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen26,47
448p
14.09.2019
50m Fri
Fauske SK200450m Fri26,4744814.09.201925m 
[Utvid]5555.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes28,47
448p
14.09.2019
50m Butterfly
Harstad SK200050m Butterfly28,4744814.09.201925m 
[Utvid]5757.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga28,51
447p
14.09.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly28,5144714.09.201925m 
[Utvid]5858.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen33,03
446p
15.09.2019
50m Bryst
Finnsnes SK200450m Bryst33,0344615.09.201925mD
[Utvid]5858.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen1.05,73
446p
15.09.2019
100m Fri
Sortland SLK2005100m Fri1.05,7344615.09.201925m 
[Utvid]6060.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman37,51
445p
15.09.2019
50m Bryst
Harstad SK200350m Bryst37,5144515.09.201925m 
[Utvid]6060.
Sverre Jakobsen
Fauske SK
Sverre Jakobsen58,86
445p
15.09.2019
100m Fri
Fauske SK2004100m Fri58,8644515.09.201925m 
[Utvid]6262.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen9.40,94
444p
14.09.2019
800m Fri
Sortland SLK2002800m Fri9.40,9444414.09.201925mD
[Utvid]6363.
Kim Torry Simmenes
Fauske SK
Kim Torry Simmenes29,17
442p
15.09.2019
50m Rygg
Fauske SK198250m Rygg29,1744215.09.201925mF
[Utvid]6464.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta28,64
441p
14.09.2019
50m Butterfly
Harstad SK200250m Butterfly28,6444114.09.201925m 
[Utvid]6464.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen33,71
441p
15.09.2019
50m Rygg
Sortland SLK200550m Rygg33,7144115.09.201925mF
[Utvid]6464.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta1.03,13
441p
14.09.2019
100m Butterfly
Harstad SK2002100m Butterfly1.03,1344114.09.201925m 
[Utvid]6767.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta26,63
440p
14.09.2019
50m Fri
Harstad SK200250m Fri26,6344014.09.201925m 
[Utvid]6868.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik29,25
438p
15.09.2019
50m Rygg
Bodø SK200350m Rygg29,2543815.09.201925mF
[Utvid]6969.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen29,32
435p
14.09.2019
50m Rygg
Fauske SK200450m Rygg29,3243514.09.201925m 
[Utvid]6969.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga59,29
435p
15.09.2019
100m Fri
Sortland SLK2005100m Fri59,2943515.09.201925m 
[Utvid]6969.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga1.06,34
435p
15.09.2019
100m Individuell medley
Sortland SLK2005100m Individuell medley1.06,3443515.09.201925m 
[Utvid]7272.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness32,19
434p
14.09.2019
50m Butterfly
Tverlandet IL200350m Butterfly32,1943414.09.201925m 
[Utvid]7373.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik28,80
433p
14.09.2019
50m Butterfly
Bodø SK200350m Butterfly28,8043314.09.201925m 
[Utvid]7474.
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi1.14,71
432p
15.09.2019
100m Individuell medley
Fauske SK2001100m Individuell medley1.14,7143215.09.201925m 
[Utvid]7474.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen5.42,38
432p
15.09.2019
400m Individuell medley
Sortland SLK2004400m Individuell medley5.42,3843215.09.201925m 
[Utvid]7676.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen26,88
428p
15.09.2019
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri26,8842815.09.201925mD
[Utvid]7676.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes1.04,84
428p
14.09.2019
100m Rygg
Harstad SK2000100m Rygg1.04,8442814.09.201925m 
[Utvid]7878.
Carolina Bergman Hansen
Sortland SLK
Carolina Bergman Hansen1.06,76
426p
15.09.2019
100m Fri
Sortland SLK2005100m Fri1.06,7642615.09.201925m 
[Utvid]7878.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.12,01
426p
14.09.2019
200m Fri
Sortland SLK2001200m Fri2.12,0142614.09.201925mD
[Utvid]8080.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga26,93
425p
14.09.2019
50m Fri
Sortland SLK200550m Fri26,9342514.09.201925m 
[Utvid]8080.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen33,58
425p
15.09.2019
50m Bryst
Fauske SK200450m Bryst33,5842515.09.201925m 
[Utvid]8282.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.13,98
424p
15.09.2019
100m Bryst
Fauske SK2004100m Bryst1.13,9842415.09.201925m 
[Utvid]8383.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.05,20
421p
14.09.2019
100m Rygg
Fauske SK2004100m Rygg1.05,2042114.09.201925m 
[Utvid]8484.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen30,69
417p
14.09.2019
50m Fri
Sortland SLK200550m Fri30,6941714.09.201925m 
[Utvid]8585.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen30,71
416p
14.09.2019
50m Fri
Sortland SLK200450m Fri30,7141614.09.201925m 
[Utvid]8585.
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi34,36
416p
14.09.2019
50m Rygg
Fauske SK200150m Rygg34,3641614.09.201925m 
[Utvid]8787.
Cathrine Jensen
Sortland SLK
Cathrine Jensen30,74
415p
14.09.2019
50m Fri
Sortland SLK200150m Fri30,7441514.09.201925m 
[Utvid]8787.
Jostein Olav Madsen
Bodø SK
Jostein Olav Madsen1.00,22
415p
15.09.2019
100m Fri
Bodø SK2004100m Fri1.00,2241515.09.201925m 
[Utvid]8989.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen29,26
413p
14.09.2019
50m Butterfly
Fauske SK200450m Butterfly29,2641314.09.201925mD
[Utvid]8989.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.41,61
413p
14.09.2019
200m Bryst
Sortland SLK2005200m Bryst2.41,6141314.09.201925m 
[Utvid]9191.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta29,32
411p
14.09.2019
50m Butterfly
Harstad SK200250m Butterfly29,3241114.09.201925mD
[Utvid]9292.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen27,26
410p
15.09.2019
50m Fri
Finnsnes SK200450m Fri27,2641015.09.201925mD
[Utvid]9292.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen2.28,54
410p
14.09.2019
200m Fri
Sortland SLK2004200m Fri2.28,5441014.09.201925mD
[Utvid]9494.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen1.07,69
409p
14.09.2019
100m Fri
Sortland SLK2005100m Fri1.07,6940914.09.201925mD
[Utvid]9595.
Cathrine Jensen
Sortland SLK
Cathrine Jensen30,90
408p
14.09.2019
50m Fri
Sortland SLK200150m Fri30,9040814.09.201925mF
[Utvid]9696.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman30,96
406p
15.09.2019
50m Fri
Harstad SK200350m Fri30,9640615.09.201925mD
[Utvid]9797.
Celina Berg Nøkleby
Harstad SK
Celina Berg Nøkleby34,69
405p
14.09.2019
50m Rygg
Harstad SK200450m Rygg34,6940514.09.201925m 
[Utvid]9898.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman1.16,57
401p
15.09.2019
100m Individuell medley
Harstad SK2003100m Individuell medley1.16,5740115.09.201925m 
[Utvid]9999.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik29,60
399p
14.09.2019
50m Butterfly
Bodø SK200350m Butterfly29,6039914.09.201925mD
[Utvid]100100.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell29,63
398p
14.09.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200150m Butterfly29,6339814.09.201925mD
Side 1 av 6 (558 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.