Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Asker Open
Stevne
Stevnenavn:
Asker Open
Fra dato:
08.02.2019
Til dato:
10.02.2019
NSF Stevne Id:
0000031149
Arrangørnavn:
Asker SK
Stevnested:
Holmen svømmehall
Bassengnavn:
Holmen svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
30.01.2019
Kvalperiode start:
31.01.2018
Kvalperiode slutt:
30.01.2019
Påmeldingsansv.:
Torbjørn Sund
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90559712
Arrangementsleder
Navn:
Morten Tronstad
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95707465
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas3.47,89
807p
08.02.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2000400m Fri3.47,8980708.02.201925m 
[Utvid]22.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski23,61
787p
09.02.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199450m Butterfly23,6178709.02.201925m 
[Utvid]33.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas2.10,55
785p
09.02.2019
200m Bryst
Bærumsvømmerne2000200m Bryst2.10,5578509.02.201925m 
[Utvid]44.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen4.15,64
772p
08.02.2019
400m Fri
Lambertseter SK2001400m Fri4.15,6477208.02.201925m 
[Utvid]55.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.00,75
767p
10.02.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.00,7576710.02.201925m 
[Utvid]66.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen27,66
760p
09.02.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst27,6676009.02.201925m 
[Utvid]77.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden26,72
759p
09.02.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly26,7275909.02.201925m 
[Utvid]88.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey2.12,76
746p
09.02.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1996200m Bryst2.12,7674609.02.201925m 
[Utvid]88.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.28,33
746p
09.02.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.28,3374609.02.201925m 
[Utvid]1010.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth4.18,67
745p
08.02.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne1994400m Fri4.18,6774508.02.201925m 
[Utvid]1111.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden28,49
731p
09.02.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg28,4973109.02.201925m 
[Utvid]1212.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.57,32
729p
09.02.2019
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg1.57,3272909.02.201925m 
[Utvid]1313.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning4.20,69
728p
08.02.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2000400m Fri4.20,6972808.02.201925m 
[Utvid]1414.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,02
715p
09.02.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,0271509.02.201925m 
[Utvid]1515.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,25
714p
10.02.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,2571410.02.201925mD
[Utvid]1616.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski22,68
712p
09.02.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri22,6871209.02.201925m 
[Utvid]1717.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey28,28
711p
09.02.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199650m Bryst28,2871109.02.201925m 
[Utvid]1818.
Silje Poll Mikkelborg
Lambertseter SK
Silje Poll Mikkelborg32,21
702p
09.02.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199850m Bryst32,2170209.02.201925m 
[Utvid]1919.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.51,92
699p
08.02.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2000200m Fri1.51,9269908.02.201925mD
[Utvid]2020.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.31,92
695p
09.02.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1999200m Bryst2.31,9269509.02.201925m 
[Utvid]2121.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning25,89
694p
09.02.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri25,8969409.02.201925m 
[Utvid]2222.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia24,73
685p
09.02.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly24,7368509.02.201925m 
[Utvid]2323.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.03,38
675p
09.02.2019
100m Bryst
Bærumsvømmerne2000100m Bryst1.03,3867509.02.201925mD
[Utvid]2424.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen26,20
670p
09.02.2019
50m Fri
Lambertseter SK200150m Fri26,2067009.02.201925m 
[Utvid]2525.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen2.06,24
669p
08.02.2019
200m Fri
Lambertseter SK2001200m Fri2.06,2466908.02.201925mD
[Utvid]2626.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen26,22
668p
09.02.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri26,2266809.02.201925m 
[Utvid]2727.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia28,90
666p
09.02.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne200150m Bryst28,9066609.02.201925m 
[Utvid]2828.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen32,82
664p
09.02.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne200050m Bryst32,8266409.02.201925m 
[Utvid]2929.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.11,58
661p
09.02.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.11,5866109.02.201925mD
[Utvid]3030.
Stine Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Stine Omdahl Petersen32,90
659p
09.02.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne199950m Bryst32,9065909.02.201925m 
[Utvid]3131.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia23,30
657p
09.02.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri23,3065709.02.201925m 
[Utvid]3131.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey1.03,95
657p
09.02.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1996100m Bryst1.03,9565709.02.201925mD
[Utvid]3333.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov4.04,31
655p
08.02.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2002400m Fri4.04,3165508.02.201925m 
[Utvid]3434.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.35,48
648p
09.02.2019
200m Bryst
Bærumsvømmerne2000200m Bryst2.35,4864809.02.201925m 
[Utvid]3535.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn1.55,09
643p
10.02.2019
200m Fri
Asker SK2001200m Fri1.55,0964310.02.201925m 
[Utvid]3535.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev1.55,10
643p
10.02.2019
200m Fri
Asker SK2000200m Fri1.55,1064310.02.201925m 
[Utvid]3737.
Stine Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Stine Omdahl Petersen28,26
642p
09.02.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199950m Butterfly28,2664209.02.201925m 
[Utvid]3838.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski25,76
641p
09.02.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne199450m Rygg25,7664109.02.201925m 
[Utvid]3939.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe23,50
640p
09.02.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri23,5064009.02.201925m 
[Utvid]3939.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.08,08
640p
08.02.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2000200m Fri2.08,0864008.02.201925mD
[Utvid]4141.
Jakob Bernstein
Bærumsvømmerne
Jakob Bernstein25,32
638p
09.02.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199550m Butterfly25,3263809.02.201925m 
[Utvid]4242.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn2.07,75
631p
10.02.2019
200m Individuell medley
Asker SK2001200m Individuell medley2.07,7563110.02.201925m 
[Utvid]4343.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov1.55,89
630p
10.02.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2002200m Fri1.55,8963010.02.201925m 
[Utvid]4343.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth2.08,81
630p
08.02.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne1994200m Fri2.08,8163008.02.201925mD
[Utvid]4545.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth26,77
628p
09.02.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri26,7762809.02.201925m 
[Utvid]4646.
Stine Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Stine Omdahl Petersen4.33,87
627p
08.02.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne1999400m Fri4.33,8762708.02.201925m 
[Utvid]4747.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe25,58
618p
09.02.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly25,5861809.02.201925m 
[Utvid]4747.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen28,61
618p
09.02.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly28,6161809.02.201925m 
[Utvid]4949.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen2.08,75
617p
10.02.2019
200m Individuell medley
Asker SK2002200m Individuell medley2.08,7561710.02.201925m 
[Utvid]5050.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg1.13,28
616p
09.02.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1999100m Bryst1.13,2861609.02.201925mD
[Utvid]5050.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg4.35,57
616p
08.02.2019
400m Fri
Larvik SK2004400m Fri4.35,5761608.02.201925m 
[Utvid]5252.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev25,63
615p
09.02.2019
50m Butterfly
Asker SK200050m Butterfly25,6361509.02.201925m 
[Utvid]5252.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen4.35,63
615p
08.02.2019
400m Fri
Asker SK2003400m Fri4.35,6361508.02.201925m 
[Utvid]5454.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen23,83
614p
09.02.2019
50m Fri
Lambertseter SK199550m Fri23,8361409.02.201925m 
[Utvid]5555.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad33,73
612p
09.02.2019
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst33,7361209.02.201925m 
[Utvid]5656.
Vemund Hoset
Ullensakersvømmerne
Vemund Hoset4.10,07
611p
08.02.2019
400m Fri
Ullensakersvømmerne2002400m Fri4.10,0761108.02.201925m 
[Utvid]5757.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe4.10,16
610p
08.02.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2001400m Fri4.10,1661008.02.201925m 
[Utvid]5858.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey29,78
609p
09.02.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199650m Bryst29,7860909.02.201925mD
[Utvid]5959.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.20,75
607p
09.02.2019
200m Rygg
Lambertseter SK1999200m Rygg2.20,7560709.02.201925m 
[Utvid]6060.
Stine Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Stine Omdahl Petersen27,17
601p
09.02.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199950m Fri27,1760109.02.201925m 
[Utvid]6161.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland2.24,46
600p
10.02.2019
200m Individuell medley
Moss SK2002200m Individuell medley2.24,4660010.02.201925m 
[Utvid]6161.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard4.37,93
600p
08.02.2019
400m Fri
Lambertseter SK2004400m Fri4.37,9360008.02.201925m 
[Utvid]6363.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget30,44
599p
09.02.2019
50m Rygg
Asker SK200250m Rygg30,4459909.02.201925m 
[Utvid]6363.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen2.10,96
599p
10.02.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2000200m Fri2.10,9659910.02.201925m 
[Utvid]6363.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden2.21,38
599p
09.02.2019
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg2.21,3859909.02.201925m 
[Utvid]6666.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski29,96
598p
09.02.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne199450m Bryst29,9659809.02.201925m 
[Utvid]6767.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia4.12,03
597p
08.02.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2001400m Fri4.12,0359708.02.201925m 
[Utvid]6868.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas30,01
595p
09.02.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne200050m Bryst30,0159509.02.201925mD
[Utvid]6969.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland34,13
590p
09.02.2019
50m Bryst
Moss SK200250m Bryst34,1359009.02.201925m 
[Utvid]7070.
Maren Helene Røsholm
Lambertseter SK
Maren Helene Røsholm27,35
589p
09.02.2019
50m Fri
Lambertseter SK200150m Fri27,3558909.02.201925m 
[Utvid]7070.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn30,11
589p
09.02.2019
50m Bryst
Asker SK200150m Bryst30,1158909.02.201925m 
[Utvid]7272.
Charlotte Kolsrud Hansen
Lambertseter SK
Charlotte Kolsrud Hansen4.40,00
587p
08.02.2019
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.40,0058708.02.201925m 
[Utvid]7373.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad26,05
586p
09.02.2019
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly26,0558609.02.201925m 
[Utvid]7474.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.14,55
585p
09.02.2019
100m Bryst
Bærumsvømmerne2000100m Bryst1.14,5558509.02.201925mD
[Utvid]7474.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg2.22,55
585p
09.02.2019
200m Rygg
Larvik SK2004200m Rygg2.22,5558509.02.201925m 
[Utvid]7474.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug4.40,39
585p
08.02.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2002400m Fri4.40,3958508.02.201925m 
[Utvid]7777.
Sander Løw Dengin
Lørenskog/Rælingen
Sander Løw Dengin24,24
583p
09.02.2019
50m Fri
Lørenskog/Rælingen199950m Fri24,2458309.02.201925m 
[Utvid]7777.
Una Borchgrevink
Bærumsvømmerne
Una Borchgrevink29,18
583p
09.02.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200350m Butterfly29,1858309.02.201925m 
[Utvid]7777.
Emma Lu Eikemo
Asker SK
Emma Lu Eikemo30,72
583p
09.02.2019
50m Rygg
Asker SK200050m Rygg30,7258309.02.201925m 
[Utvid]8080.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug2.41,16
582p
09.02.2019
200m Bryst
Bærumsvømmerne2002200m Bryst2.41,1658209.02.201925m 
[Utvid]8181.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev24,27
581p
09.02.2019
50m Fri
Asker SK200050m Fri24,2758109.02.201925m 
[Utvid]8181.
Silje Jahr
Lambertseter SK
Silje Jahr30,76
581p
09.02.2019
50m Rygg
Lambertseter SK200350m Rygg30,7658109.02.201925m 
[Utvid]8383.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe26,64
580p
09.02.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200150m Rygg26,6458009.02.201925m 
[Utvid]8383.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth30,77
580p
09.02.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne199450m Rygg30,7758009.02.201925m 
[Utvid]8585.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland27,50
579p
09.02.2019
50m Fri
Moss SK200250m Fri27,5057909.02.201925m 
[Utvid]8585.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget2.12,47
579p
10.02.2019
200m Fri
Asker SK2002200m Fri2.12,4757910.02.201925m 
[Utvid]8787.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev26,67
578p
09.02.2019
50m Rygg
Asker SK200050m Rygg26,6757809.02.201925m 
[Utvid]8787.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov1.59,26
578p
08.02.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2002200m Fri1.59,2657808.02.201925mD
[Utvid]8989.
Rebekka Valvik Christiansen
Lambertseter SK
Rebekka Valvik Christiansen29,28
577p
09.02.2019
50m Butterfly
Lambertseter SK200150m Butterfly29,2857709.02.201925m 
[Utvid]8989.
Maren Helene Røsholm
Lambertseter SK
Maren Helene Røsholm30,83
577p
09.02.2019
50m Rygg
Lambertseter SK200150m Rygg30,8357709.02.201925m 
[Utvid]9191.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget4.41,82
576p
08.02.2019
400m Fri
Asker SK2002400m Fri4.41,8257608.02.201925m 
[Utvid]9292.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen30,86
575p
09.02.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg30,8657509.02.201925m 
[Utvid]9393.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth34,45
574p
09.02.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne199450m Bryst34,4557409.02.201925m 
[Utvid]9393.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen34,46
574p
09.02.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst34,4657409.02.201925mD
[Utvid]9393.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland2.12,80
574p
10.02.2019
200m Fri
Moss SK2002200m Fri2.12,8057410.02.201925m 
[Utvid]9696.
Jakob Bernstein
Bærumsvømmerne
Jakob Bernstein26,74
573p
09.02.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne199550m Rygg26,7457309.02.201925m 
[Utvid]9696.
Theodor Myklebusthaug
Glitre SK
Theodor Myklebusthaug1.06,95
573p
10.02.2019
100m Bryst
Glitre SK2001100m Bryst1.06,9557310.02.201925m 
[Utvid]9696.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth2.23,50
573p
09.02.2019
200m Rygg
Bærumsvømmerne1994200m Rygg2.23,5057309.02.201925m 
[Utvid]9999.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn24,40
572p
09.02.2019
50m Fri
Asker SK200150m Fri24,4057209.02.201925m 
[Utvid]9999.
Astrid Julie Halvorsen
Lambertseter SK
Astrid Julie Halvorsen2.42,03
572p
09.02.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.42,0357209.02.201925m 
Side 1 av 43 (4234 rader)< Forrige1234567414243Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.