Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Eknessvøm
Stevne
Stevnenavn:
Eknessvøm
Fra dato:
17.02.2019
Til dato:
17.02.2019
NSF Stevne Id:
0000031206
Arrangørnavn:
Nedre Eiker SK
Stevnested:
Nedre Eiker
Bassengnavn:
Eknes Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
06.02.2019
Kvalperiode start:
07.02.2018
Kvalperiode slutt:
06.02.2019
Påmeldingsansv.:
Svein Atle Pettersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
480 72 160
Arrangementsleder
Navn:
Paal Rustad
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
40010768
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Alexander Kopland Borsheim
Glitre SK
Alexander Kopland Borsheim2.20,45
630p
17.02.2019
200m Bryst
Glitre SK1999200m Bryst2.20,4563017.02.201925m 
[Utvid]22.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard52,63
622p
17.02.2019
100m Fri
Sjøstjerna SLK1996100m Fri52,6362217.02.201925m 
[Utvid]33.
Alexander Kopland Borsheim
Glitre SK
Alexander Kopland Borsheim1.06,56
583p
17.02.2019
100m Bryst
Glitre SK1999100m Bryst1.06,5658317.02.201925mD
[Utvid]44.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard57,86
573p
17.02.2019
100m Butterfly
Sjøstjerna SLK1996100m Butterfly57,8657317.02.201925m 
[Utvid]55.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker1.01,17
554p
17.02.2019
100m Fri
Glitre SK1999100m Fri1.01,1755417.02.201925m 
[Utvid]66.
Haakon Nerland
Glitre SK
Haakon Nerland24,69
552p
17.02.2019
50m Fri
Glitre SK200050m Fri24,6955217.02.201925m 
[Utvid]77.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard2.13,85
549p
17.02.2019
200m Individuell medley
Sjøstjerna SLK1996200m Individuell medley2.13,8554917.02.201925m 
[Utvid]88.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard24,78
546p
17.02.2019
50m Fri
Sjøstjerna SLK199650m Fri24,7854617.02.201925mD
[Utvid]99.
Alexander Kopland Borsheim
Glitre SK
Alexander Kopland Borsheim30,90
545p
17.02.2019
50m Bryst
Glitre SK199950m Bryst30,9054517.02.201925mD
[Utvid]1010.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen2.46,63
526p
17.02.2019
200m Bryst
Glitre SK2001200m Bryst2.46,6352617.02.201925m 
[Utvid]1111.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard27,03
524p
17.02.2019
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK199650m Butterfly27,0352417.02.201925mD
[Utvid]1212.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard27,36
505p
17.02.2019
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK199650m Butterfly27,3650517.02.201925mD
[Utvid]1212.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen35,95
505p
17.02.2019
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst35,9550517.02.201925m 
[Utvid]1414.
Ronja Wikheim
Nedre Eiker SK
Ronja Wikheim28,87
501p
17.02.2019
50m Fri
Nedre Eiker SK200350m Fri28,8750117.02.201925m 
[Utvid]1515.
Stine Nerland
Glitre SK
Stine Nerland29,02
493p
17.02.2019
50m Fri
Glitre SK200150m Fri29,0249317.02.201925m 
[Utvid]1616.
Roger Skretteberg
Glitre SK
Roger Skretteberg25,72
488p
17.02.2019
50m Fri
Glitre SK199750m Fri25,7248817.02.201925m 
[Utvid]1717.
Maja Stabæk
Drammen SK
Maja Stabæk1.04,21
479p
17.02.2019
100m Fri
Drammen SK2001100m Fri1.04,2147917.02.201925m 
[Utvid]1818.
Maja Stabæk
Drammen SK
Maja Stabæk29,36
476p
17.02.2019
50m Fri
Drammen SK200150m Fri29,3647617.02.201925mF
[Utvid]1818.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen57,53
476p
17.02.2019
100m Fri
Glitre SK2001100m Fri57,5347617.02.201925m 
[Utvid]2020.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg32,49
469p
17.02.2019
50m Bryst
Glitre SK200250m Bryst32,4946917.02.201925m 
[Utvid]2121.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen1.20,50
464p
17.02.2019
100m Bryst
Glitre SK2001100m Bryst1.20,5046417.02.201925mD
[Utvid]2222.
Karina Dybendal Bråthen
Glitre SK
Karina Dybendal Bråthen29,65
462p
17.02.2019
50m Fri
Glitre SK200050m Fri29,6546217.02.201925m 
[Utvid]2323.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker29,75
457p
17.02.2019
50m Fri
Glitre SK199950m Fri29,7545717.02.201925mD
[Utvid]2323.
Ronja Wikheim
Nedre Eiker SK
Ronja Wikheim1.05,23
457p
17.02.2019
100m Fri
Nedre Eiker SK2003100m Fri1.05,2345717.02.201925m 
[Utvid]2525.
Roger Skretteberg
Glitre SK
Roger Skretteberg32,81
455p
17.02.2019
50m Bryst
Glitre SK199750m Bryst32,8145517.02.201925m 
[Utvid]2525.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker1.11,53
455p
17.02.2019
100m Rygg
Glitre SK1999100m Rygg1.11,5345517.02.201925m 
[Utvid]2727.
Maja Stabæk
Drammen SK
Maja Stabæk29,91
450p
17.02.2019
50m Fri
Drammen SK200150m Fri29,9145017.02.201925m 
[Utvid]2828.
Linnea Valaker Edvardsen
Glitre SK
Linnea Valaker Edvardsen29,95
448p
17.02.2019
50m Fri
Glitre SK200150m Fri29,9544817.02.201925m 
[Utvid]2828.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten29,95
448p
17.02.2019
50m Fri
Sjøstjerna SLK200150m Fri29,9544817.02.201925m 
[Utvid]2828.
Ronja Wikheim
Nedre Eiker SK
Ronja Wikheim29,95
448p
17.02.2019
50m Fri
Nedre Eiker SK200350m Fri29,9544817.02.201925mF
[Utvid]3131.
Linnea Tuulia Rieger
Glitre SK
Linnea Tuulia Rieger2.39,31
447p
17.02.2019
200m Individuell medley
Glitre SK2003200m Individuell medley2.39,3144717.02.201925m 
[Utvid]3232.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen37,53
444p
17.02.2019
50m Bryst
Lier SK200350m Bryst37,5344417.02.201925m 
[Utvid]3333.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard1.04,16
442p
17.02.2019
100m Rygg
Sjøstjerna SLK1996100m Rygg1.04,1644217.02.201925m 
[Utvid]3434.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo2.40,02
441p
17.02.2019
200m Individuell medley
Sjøstjerna SLK2003200m Individuell medley2.40,0244117.02.201925m 
[Utvid]3535.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten1.06,12
438p
17.02.2019
100m Fri
Sjøstjerna SLK2001100m Fri1.06,1243817.02.201925m 
[Utvid]3636.
Neo Elias Maudal
Nedre Eiker SK
Neo Elias Maudal26,75
434p
17.02.2019
50m Fri
Nedre Eiker SK200450m Fri26,7543417.02.201925m 
[Utvid]3636.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen30,28
434p
17.02.2019
50m Fri
Lier SK200350m Fri30,2843417.02.201925m 
[Utvid]3838.
Birgit Perry Aas
Øvre Eiker SK
Birgit Perry Aas30,35
431p
17.02.2019
50m Fri
Øvre Eiker SK200150m Fri30,3543117.02.201925mF
[Utvid]3838.
Lina Maria Gundersen
Glitre SK
Lina Maria Gundersen37,90
431p
17.02.2019
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst37,9043117.02.201925mD
[Utvid]4040.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen26,84
430p
17.02.2019
50m Fri
Glitre SK200150m Fri26,8443017.02.201925m 
[Utvid]4141.
Nora Moen Pettersen
Øvre Eiker SK
Nora Moen Pettersen32,35
428p
17.02.2019
50m Butterfly
Øvre Eiker SK200150m Butterfly32,3542817.02.201925m 
[Utvid]4242.
Birgit Perry Aas
Øvre Eiker SK
Birgit Perry Aas30,43
427p
17.02.2019
50m Fri
Øvre Eiker SK200150m Fri30,4342717.02.201925m 
[Utvid]4242.
Ronja Wikheim
Nedre Eiker SK
Ronja Wikheim32,36
427p
17.02.2019
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200350m Butterfly32,3642717.02.201925m 
[Utvid]4444.
Karina Dybendal Bråthen
Glitre SK
Karina Dybendal Bråthen2.42,55
421p
17.02.2019
200m Individuell medley
Glitre SK2000200m Individuell medley2.42,5542117.02.201925m 
[Utvid]4545.
Birgit Perry Aas
Øvre Eiker SK
Birgit Perry Aas1.07,23
417p
17.02.2019
100m Fri
Øvre Eiker SK2001100m Fri1.07,2341717.02.201925m 
[Utvid]4646.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten32,64
416p
17.02.2019
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK200150m Butterfly32,6441617.02.201925mD
[Utvid]4747.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad1.07,48
412p
17.02.2019
100m Fri
Drammen SK2004100m Fri1.07,4841217.02.201925m 
[Utvid]4848.
Ane Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ane Lillebo Sletten1.07,64
410p
17.02.2019
100m Fri
Sjøstjerna SLK1997100m Fri1.07,6441017.02.201925m 
[Utvid]4848.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity3.01,14
410p
17.02.2019
200m Bryst
Drammen SK2005200m Bryst3.01,1441017.02.201925m 
[Utvid]5050.
Stine Nerland
Glitre SK
Stine Nerland38,61
408p
17.02.2019
50m Bryst
Glitre SK200150m Bryst38,6140817.02.201925m 
[Utvid]5050.
Erika Espolin Storo Dahl
Skjetten Svømming
Erika Espolin Storo Dahl2.44,26
408p
17.02.2019
200m Individuell medley
Skjetten Svømming2004200m Individuell medley2.44,2640817.02.201925m 
[Utvid]5252.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity2.44,41
407p
17.02.2019
200m Individuell medley
Drammen SK2005200m Individuell medley2.44,4140717.02.201925m 
[Utvid]5353.
Linnea Valaker Edvardsen
Glitre SK
Linnea Valaker Edvardsen32,95
405p
17.02.2019
50m Butterfly
Glitre SK200150m Butterfly32,9540517.02.201925m 
[Utvid]5454.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen27,55
397p
17.02.2019
50m Fri
Glitre SK200150m Fri27,5539717.02.201925mD
[Utvid]5555.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten31,21
396p
17.02.2019
50m Fri
Sjøstjerna SLK200150m Fri31,2139617.02.201925mD
[Utvid]5656.
Maja Stabæk
Drammen SK
Maja Stabæk31,26
394p
17.02.2019
50m Fri
Drammen SK200150m Fri31,2639417.02.201925mD
[Utvid]5656.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad31,26
394p
17.02.2019
50m Fri
Drammen SK200450m Fri31,2639417.02.201925m 
[Utvid]5656.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo3.03,50
394p
17.02.2019
200m Bryst
Sjøstjerna SLK2003200m Bryst3.03,5039417.02.201925m 
[Utvid]5959.
Emma Victoria Perry
Øvre Eiker SK
Emma Victoria Perry31,39
389p
17.02.2019
50m Fri
Øvre Eiker SK200350m Fri31,3938917.02.201925m 
[Utvid]6060.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten2.46,96
388p
17.02.2019
200m Individuell medley
Sjøstjerna SLK2001200m Individuell medley2.46,9638817.02.201925m 
[Utvid]6060.
Mia Itzchaki-Fransson
OI Svømming
Mia Itzchaki-Fransson2.47,02
388p
17.02.2019
200m Individuell medley
OI Svømming2004200m Individuell medley2.47,0238817.02.201925m 
[Utvid]6262.
Juni Rustad
Nedre Eiker SK
Juni Rustad31,45
387p
17.02.2019
50m Fri
Nedre Eiker SK200450m Fri31,4538717.02.201925m 
[Utvid]6363.
Ronja Wikheim
Nedre Eiker SK
Ronja Wikheim31,50
385p
17.02.2019
50m Fri
Nedre Eiker SK200350m Fri31,5038517.02.201925mD
[Utvid]6464.
Haakon Nerland
Glitre SK
Haakon Nerland30,57
384p
17.02.2019
50m Rygg
Glitre SK200050m Rygg30,5738417.02.201925m 
[Utvid]6464.
Ingvild Maria Boldvik
Nedre Eiker SK
Ingvild Maria Boldvik31,54
384p
17.02.2019
50m Fri
Nedre Eiker SK200550m Fri31,5438417.02.201925mF
[Utvid]6666.
Juni Rustad
Nedre Eiker SK
Juni Rustad33,67
379p
17.02.2019
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200450m Butterfly33,6737917.02.201925m 
[Utvid]6666.
Oscar Nilsen Hostvedt
Bergkameratene
Oscar Nilsen Hostvedt1.02,05
379p
17.02.2019
100m Fri
Bergkameratene2005100m Fri1.02,0537917.02.201925m 
[Utvid]6868.
Christine Mach
Nedre Eiker SK
Christine Mach2.48,66
377p
17.02.2019
200m Individuell medley
Nedre Eiker SK2005200m Individuell medley2.48,6637717.02.201925m 
[Utvid]6969.
Kjersti Linders
Drammen SK
Kjersti Linders1.09,68
375p
17.02.2019
100m Fri
Drammen SK2003100m Fri1.09,6837517.02.201925m 
[Utvid]6969.
Linnea Tuulia Rieger
Glitre SK
Linnea Tuulia Rieger1.15,71
375p
17.02.2019
100m Butterfly
Glitre SK2003100m Butterfly1.15,7137517.02.201925m 
[Utvid]7171.
Christine Mach
Nedre Eiker SK
Christine Mach31,80
374p
17.02.2019
50m Fri
Nedre Eiker SK200550m Fri31,8037417.02.201925m 
[Utvid]7171.
Hedda Kjeldsen
Lier SK
Hedda Kjeldsen35,60
374p
17.02.2019
50m Rygg
Lier SK200350m Rygg35,6037417.02.201925m 
[Utvid]7373.
Birgit Perry Aas
Øvre Eiker SK
Birgit Perry Aas31,96
369p
17.02.2019
50m Fri
Øvre Eiker SK200150m Fri31,9636917.02.201925mD
[Utvid]7474.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo1.16,14
368p
17.02.2019
100m Butterfly
Sjøstjerna SLK2003100m Butterfly1.16,1436817.02.201925m 
[Utvid]7575.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo34,08
366p
17.02.2019
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK200350m Butterfly34,0836617.02.201925mD
[Utvid]7575.
Ane Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ane Lillebo Sletten1.16,93
366p
17.02.2019
100m Rygg
Sjøstjerna SLK1997100m Rygg1.16,9336617.02.201925m 
[Utvid]7777.
Ida Hee Won Hovind Grøv
Sjøstjerna SLK
Ida Hee Won Hovind Grøv32,07
365p
17.02.2019
50m Fri
Sjøstjerna SLK200350m Fri32,0736517.02.201925m 
[Utvid]7878.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen1.08,49
363p
17.02.2019
100m Rygg
Glitre SK2001100m Rygg1.08,4936317.02.201925m 
[Utvid]7878.
Mia Itzchaki-Fransson
OI Svømming
Mia Itzchaki-Fransson3.08,56
363p
17.02.2019
200m Bryst
OI Svømming2004200m Bryst3.08,5636317.02.201925m 
[Utvid]8080.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity1.27,43
362p
17.02.2019
100m Bryst
Drammen SK2005100m Bryst1.27,4336217.02.201925mD
[Utvid]8181.
Neo Elias Maudal
Nedre Eiker SK
Neo Elias Maudal30,64
360p
17.02.2019
50m Butterfly
Nedre Eiker SK200450m Butterfly30,6436017.02.201925m 
[Utvid]8282.
Erika Espolin Storo Dahl
Skjetten Svømming
Erika Espolin Storo Dahl3.09,24
359p
17.02.2019
200m Bryst
Skjetten Svømming2004200m Bryst3.09,2435917.02.201925m 
[Utvid]8383.
Julie Letvik Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Julie Letvik Sørensen3.09,45
358p
17.02.2019
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006200m Bryst3.09,4535817.02.201925m 
[Utvid]8484.
Ane Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ane Lillebo Sletten32,30
357p
17.02.2019
50m Fri
Sjøstjerna SLK199750m Fri32,3035717.02.201925mD
[Utvid]8585.
Christoffer Johannes Bamrud
Nedre Eiker SK
Christoffer Johannes Bamrud31,35
356p
17.02.2019
50m Rygg
Nedre Eiker SK200450m Rygg31,3535617.02.201925m 
[Utvid]8686.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo1.28,02
355p
17.02.2019
100m Bryst
Sjøstjerna SLK2003100m Bryst1.28,0235517.02.201925mD
[Utvid]8787.
Linnea Valaker Edvardsen
Glitre SK
Linnea Valaker Edvardsen36,26
354p
17.02.2019
50m Rygg
Glitre SK200150m Rygg36,2635417.02.201925m 
[Utvid]8888.
Rune Sten Myhrvold
Modum SK
Rune Sten Myhrvold35,74
352p
17.02.2019
50m Bryst
Modum SK196950m Bryst35,7435217.02.201925m 
[Utvid]8989.
Klara Marie S. Bjørnstad
Drammen SK
Klara Marie S. Bjørnstad32,48
351p
17.02.2019
50m Fri
Drammen SK200450m Fri32,4835117.02.201925mD
[Utvid]9090.
Karina Dybendal Bråthen
Glitre SK
Karina Dybendal Bråthen34,58
350p
17.02.2019
50m Butterfly
Glitre SK200050m Butterfly34,5835017.02.201925mD
[Utvid]9191.
Mia Itzchaki-Fransson
OI Svømming
Mia Itzchaki-Fransson1.17,57
348p
17.02.2019
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly1.17,5734817.02.201925m 
[Utvid]9191.
Alvilde Glomsrud Pedersen
Drammen SK
Alvilde Glomsrud Pedersen3.11,27
348p
17.02.2019
200m Bryst
Drammen SK2005200m Bryst3.11,2734817.02.201925m 
[Utvid]9393.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo40,78
346p
17.02.2019
50m Bryst
Sjøstjerna SLK200350m Bryst40,7834617.02.201925mD
[Utvid]9494.
Karine Morseth Hallerud
Bergkameratene
Karine Morseth Hallerud32,75
343p
17.02.2019
50m Fri
Bergkameratene200650m Fri32,7534317.02.201925m 
[Utvid]9595.
Rina Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Rina Øvergaard2.54,09
342p
17.02.2019
200m Individuell medley
Sjøstjerna SLK2006200m Individuell medley2.54,0934217.02.201925m 
[Utvid]9696.
Serena Phuong-My Nguyen
Nedre Eiker SK
Serena Phuong-My Nguyen32,80
341p
17.02.2019
50m Fri
Nedre Eiker SK200250m Fri32,8034117.02.201925m 
[Utvid]9696.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo34,87
341p
17.02.2019
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK200350m Butterfly34,8734117.02.201925mD
[Utvid]9696.
Serena Phuong-My Nguyen
Nedre Eiker SK
Serena Phuong-My Nguyen1.11,92
341p
17.02.2019
100m Fri
Nedre Eiker SK2002100m Fri1.11,9234117.02.201925m 
[Utvid]9999.
Szofia Taszity
Drammen SK
Szofia Taszity41,05
339p
17.02.2019
50m Bryst
Drammen SK200550m Bryst41,0533917.02.201925mD
[Utvid]9999.
Melker August Bergan
Modum SK
Melker August Bergan1.04,39
339p
17.02.2019
100m Fri
Modum SK2004100m Fri1.04,3933917.02.201925m 
Side 1 av 6 (567 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.