Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sola Open
Stevne
Stevnenavn:
Sola Open
Fra dato:
31.03.2019
Til dato:
31.03.2019
NSF Stevne Id:
0000031240
Arrangørnavn:
Sola SK
Stevnested:
Dysjaland-Sola
Bassengnavn:
Dysjalandshallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
25.03.2019
Kvalperiode start:
25.03.2018
Kvalperiode slutt:
24.03.2019
Påmeldingsansv.:
Eystein Hillesund
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
916 55 195
Arrangementsleder
Navn:
Vibecke Høie
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
997 37 645
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Fabian Shoghl
Stavanger SK
Fabian Shoghl2.00,85
555p
31.03.2019
200m Fri
Stavanger SK2003200m Fri2.00,8555531.03.201925m 
[Utvid]22.
Anne Margrete Sunde Rødseth
Stavanger SK
Anne Margrete Sunde Rødseth1.01,50
545p
31.03.2019
100m Fri
Stavanger SK2001100m Fri1.01,5054531.03.201925m 
[Utvid]33.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne2.15,79
537p
31.03.2019
200m Fri
Stavanger SK2001200m Fri2.15,7953731.03.201925m 
[Utvid]44.
Amilie Malde Carlsen
Sola SK
Amilie Malde Carlsen1.02,03
531p
31.03.2019
100m Fri
Sola SK2004100m Fri1.02,0353131.03.201925m 
[Utvid]55.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen30,11
530p
31.03.2019
50m Butterfly
Sola SK200650m Butterfly30,1153031.03.201925m 
[Utvid]66.
Sondre Liknes Eidesen
Stavanger SK
Sondre Liknes Eidesen2.02,93
528p
31.03.2019
200m Fri
Stavanger SK2002200m Fri2.02,9352831.03.201925m 
[Utvid]77.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen2.02,99
527p
31.03.2019
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri2.02,9952731.03.201925m 
[Utvid]88.
Fabian Shoghl
Stavanger SK
Fabian Shoghl27,14
518p
31.03.2019
50m Butterfly
Stavanger SK200350m Butterfly27,1451831.03.201925m 
[Utvid]99.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.17,91
512p
31.03.2019
100m Bryst
Stavanger SK2005100m Bryst1.17,9151231.03.201925m 
[Utvid]1010.
Oda Åsheim
Bryne SK
Oda Åsheim2.18,23
509p
31.03.2019
200m Fri
Bryne SK2002200m Fri2.18,2350931.03.201925m 
[Utvid]1111.
Malene Sagedal
Stavanger SK
Malene Sagedal1.03,51
495p
31.03.2019
100m Fri
Stavanger SK1999100m Fri1.03,5149531.03.201925m 
[Utvid]1212.
Anne Margrete Sunde Rødseth
Stavanger SK
Anne Margrete Sunde Rødseth29,00
494p
31.03.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri29,0049431.03.201925m 
[Utvid]1313.
Amilie Malde Carlsen
Sola SK
Amilie Malde Carlsen29,04
492p
31.03.2019
50m Fri
Sola SK200450m Fri29,0449231.03.201925m 
[Utvid]1414.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland2.20,60
484p
31.03.2019
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.20,6048431.03.201925m 
[Utvid]1515.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen2.20,74
483p
31.03.2019
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.20,7448331.03.201925m 
[Utvid]1616.
Sofia Jakobsen Hinnaland
Bryne SK
Sofia Jakobsen Hinnaland2.20,86
481p
31.03.2019
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.20,8648131.03.201925m 
[Utvid]1717.
Jørund Kalvenes Drengstig
Sola SK
Jørund Kalvenes Drengstig27,83
480p
31.03.2019
50m Butterfly
Sola SK200250m Butterfly27,8348031.03.201925m 
[Utvid]1818.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen29,37
475p
31.03.2019
50m Fri
Sola SK200650m Fri29,3747531.03.201925m 
[Utvid]1919.
Simen Klausen Klungland
Bryne SK
Simen Klausen Klungland1.02,71
474p
31.03.2019
100m Rygg
Bryne SK2005100m Rygg1.02,7147431.03.201925m 
[Utvid]2020.
Oda Åsheim
Bryne SK
Oda Åsheim2.36,37
473p
31.03.2019
200m Individuell medley
Bryne SK2002200m Individuell medley2.36,3747331.03.201925m 
[Utvid]2121.
Karianne Høie
Sola SK
Karianne Høie31,35
470p
31.03.2019
50m Butterfly
Sola SK200050m Butterfly31,3547031.03.201925m 
[Utvid]2222.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes36,90
467p
31.03.2019
50m Bryst
Stavanger SK200550m Bryst36,9046731.03.201925mD
[Utvid]2323.
Malene Sagedal
Stavanger SK
Malene Sagedal29,56
466p
31.03.2019
50m Fri
Stavanger SK199950m Fri29,5646631.03.201925m 
[Utvid]2424.
Anders Skartveit Bergsvik
Sola SK
Anders Skartveit Bergsvik28,12
465p
31.03.2019
50m Butterfly
Sola SK200250m Butterfly28,1246531.03.201925m 
[Utvid]2525.
Karianne Høie
Sola SK
Karianne Høie36,97
464p
31.03.2019
50m Bryst
Sola SK200050m Bryst36,9746431.03.201925m 
[Utvid]2626.
Julie Marie Høie
Sola SK
Julie Marie Høie29,63
463p
31.03.2019
50m Fri
Sola SK200350m Fri29,6346331.03.201925mF
[Utvid]2727.
Isabelle Sorena S. Khorasani
Sola SK
Isabelle Sorena S. Khorasani29,66
462p
31.03.2019
50m Fri
Sola SK200350m Fri29,6646231.03.201925m 
[Utvid]2828.
Karianne Nordgarden Årstad
Egersund SK
Karianne Nordgarden Årstad2.22,95
461p
31.03.2019
200m Fri
Egersund SK2001200m Fri2.22,9546131.03.201925m 
[Utvid]2929.
Karoline Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Karoline Wilhelmsen Steen29,69
460p
31.03.2019
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri29,6946031.03.201925m 
[Utvid]2929.
Anne Margrete Sunde Rødseth
Stavanger SK
Anne Margrete Sunde Rødseth29,70
460p
31.03.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri29,7046031.03.201925mD
[Utvid]3131.
Mathea Slettevold
Stavanger SK
Mathea Slettevold37,11
459p
31.03.2019
50m Bryst
Stavanger SK200350m Bryst37,1145931.03.201925m 
[Utvid]3232.
Anne Sofie Gram Klette
Stavanger SK
Anne Sofie Gram Klette37,16
457p
31.03.2019
50m Bryst
Stavanger SK200250m Bryst37,1645731.03.201925m 
[Utvid]3232.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne1.05,22
457p
31.03.2019
100m Fri
Stavanger SK2001100m Fri1.05,2245731.03.201925mD
[Utvid]3434.
Fabian Shoghl
Stavanger SK
Fabian Shoghl1.03,49
456p
31.03.2019
100m Rygg
Stavanger SK2003100m Rygg1.03,4945631.03.201925m 
[Utvid]3535.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.23,48
455p
31.03.2019
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.23,4845531.03.201925m 
[Utvid]3636.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.11,57
454p
31.03.2019
100m Rygg
Stavanger SK2005100m Rygg1.11,5745431.03.201925m 
[Utvid]3737.
Lisa Berg
Stavanger SK
Lisa Berg29,88
451p
31.03.2019
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri29,8845131.03.201925m 
[Utvid]3838.
Isabelle Sorena S. Khorasani
Sola SK
Isabelle Sorena S. Khorasani1.05,57
450p
31.03.2019
100m Fri
Sola SK2003100m Fri1.05,5745031.03.201925m 
[Utvid]3939.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne1.11,93
447p
31.03.2019
100m Rygg
Stavanger SK2001100m Rygg1.11,9344731.03.201925m 
[Utvid]4040.
Julie Marie Høie
Sola SK
Julie Marie Høie37,59
442p
31.03.2019
50m Bryst
Sola SK200350m Bryst37,5944231.03.201925m 
[Utvid]4141.
Annbjørg Skancke Eriksen
Haugesund SK
Annbjørg Skancke Eriksen2.25,04
441p
31.03.2019
200m Fri
Haugesund SK2004200m Fri2.25,0444131.03.201925m 
[Utvid]4141.
Karoline Wilhelmsen Steen
Stavanger SK
Karoline Wilhelmsen Steen2.25,05
441p
31.03.2019
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.25,0544131.03.201925m 
[Utvid]4343.
Celine Tandrevold Abrahamsen
Stavanger SK
Celine Tandrevold Abrahamsen30,13
440p
31.03.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri30,1344031.03.201925m 
[Utvid]4343.
Amilie Malde Carlsen
Sola SK
Amilie Malde Carlsen30,14
440p
31.03.2019
50m Fri
Sola SK200450m Fri30,1444031.03.201925mD
[Utvid]4545.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen1.06,21
437p
31.03.2019
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.06,2143731.03.201925m 
[Utvid]4646.
Agnes Bryne Narvestad
Stavanger SK
Agnes Bryne Narvestad1.12,56
436p
31.03.2019
100m Rygg
Stavanger SK2004100m Rygg1.12,5643631.03.201925m 
[Utvid]4747.
Simen Klausen Klungland
Bryne SK
Simen Klausen Klungland28,75
435p
31.03.2019
50m Butterfly
Bryne SK200550m Butterfly28,7543531.03.201925m 
[Utvid]4848.
Julie Marie Høie
Sola SK
Julie Marie Høie30,38
429p
31.03.2019
50m Fri
Sola SK200350m Fri30,3842931.03.201925m 
[Utvid]4949.
Karianne Nordgarden Årstad
Egersund SK
Karianne Nordgarden Årstad1.06,69
427p
31.03.2019
100m Fri
Egersund SK2001100m Fri1.06,6942731.03.201925m 
[Utvid]5050.
Malene Sagedal
Stavanger SK
Malene Sagedal32,39
426p
31.03.2019
50m Butterfly
Stavanger SK199950m Butterfly32,3942631.03.201925m 
[Utvid]5151.
Fabian Shoghl
Stavanger SK
Fabian Shoghl59,76
425p
31.03.2019
100m Fri
Stavanger SK2003100m Fri59,7642531.03.201925mD
[Utvid]5252.
Anne Sofie Gram Klette
Stavanger SK
Anne Sofie Gram Klette1.13,28
423p
31.03.2019
100m Rygg
Stavanger SK2002100m Rygg1.13,2842331.03.201925m 
[Utvid]5353.
Annbjørg Skancke Eriksen
Haugesund SK
Annbjørg Skancke Eriksen30,59
421p
31.03.2019
50m Fri
Haugesund SK200450m Fri30,5942131.03.201925m 
[Utvid]5353.
Oda Åsheim
Bryne SK
Oda Åsheim1.13,41
421p
31.03.2019
100m Rygg
Bryne SK2002100m Rygg1.13,4142131.03.201925m 
[Utvid]5555.
Anders Skartveit Bergsvik
Sola SK
Anders Skartveit Bergsvik27,09
418p
31.03.2019
50m Fri
Sola SK200250m Fri27,0941831.03.201925m 
[Utvid]5555.
Malene Sagedal
Stavanger SK
Malene Sagedal30,65
418p
31.03.2019
50m Fri
Stavanger SK199950m Fri30,6541831.03.201925mD
[Utvid]5555.
Sondre Liknes Eidesen
Stavanger SK
Sondre Liknes Eidesen1.00,08
418p
31.03.2019
100m Fri
Stavanger SK2002100m Fri1.00,0841831.03.201925mD
[Utvid]5858.
Oda Åsheim
Bryne SK
Oda Åsheim1.07,25
417p
31.03.2019
100m Fri
Bryne SK2002100m Fri1.07,2541731.03.201925mD
[Utvid]5959.
Harald Tobias Halvorsen Øyerhamn
Stavanger SK
Harald Tobias Halvorsen Øyerhamn29,31
411p
31.03.2019
50m Butterfly
Stavanger SK200450m Butterfly29,3141131.03.201925m 
[Utvid]5959.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen1.00,40
411p
31.03.2019
100m Fri
Stavanger SK2006100m Fri1.00,4041131.03.201925mD
[Utvid]6161.
Lisa Berg
Stavanger SK
Lisa Berg32,82
409p
31.03.2019
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly32,8240931.03.201925m 
[Utvid]6161.
Emilia Svindland Wetteland
Egersund SK
Emilia Svindland Wetteland32,84
409p
31.03.2019
50m Butterfly
Egersund SK200350m Butterfly32,8440931.03.201925m 
[Utvid]6363.
Emma Ravneberg Sæstad
Egersund SK
Emma Ravneberg Sæstad30,90
408p
31.03.2019
50m Fri
Egersund SK200350m Fri30,9040831.03.201925m 
[Utvid]6464.
Kari Kalvenes Drengstig
Sola SK
Kari Kalvenes Drengstig30,92
407p
31.03.2019
50m Fri
Sola SK200450m Fri30,9240731.03.201925m 
[Utvid]6464.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland2.44,41
407p
31.03.2019
200m Individuell medley
Bryne SK2005200m Individuell medley2.44,4140731.03.201925m 
[Utvid]6666.
Oda Helen Meling
Stavanger SK
Oda Helen Meling2.29,34
404p
31.03.2019
200m Fri
Stavanger SK2004200m Fri2.29,3440431.03.201925m 
[Utvid]6767.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland31,04
403p
31.03.2019
50m Fri
Bryne SK200550m Fri31,0440331.03.201925m 
[Utvid]6868.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland1.08,09
401p
31.03.2019
100m Fri
Bryne SK2005100m Fri1.08,0940131.03.201925mD
[Utvid]6969.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne31,10
400p
31.03.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri31,1040031.03.201925mD
[Utvid]7070.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager1.08,44
395p
31.03.2019
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.08,4439531.03.201925m 
[Utvid]7171.
Markus Messmer
Klepp SSK
Markus Messmer1.01,34
393p
31.03.2019
100m Fri
Klepp SSK2004100m Fri1.01,3439331.03.201925m 
[Utvid]7272.
Oda Helen Meling
Stavanger SK
Oda Helen Meling1.15,15
392p
31.03.2019
100m Rygg
Stavanger SK2004100m Rygg1.15,1539231.03.201925m 
[Utvid]7373.
Karianne Nordgarden Årstad
Egersund SK
Karianne Nordgarden Årstad31,34
391p
31.03.2019
50m Fri
Egersund SK200150m Fri31,3439131.03.201925m 
[Utvid]7373.
Karianne Nordgarden Årstad
Egersund SK
Karianne Nordgarden Årstad1.08,71
391p
31.03.2019
100m Fri
Egersund SK2001100m Fri1.08,7139131.03.201925mD
[Utvid]7575.
Annbjørg Skancke Eriksen
Haugesund SK
Annbjørg Skancke Eriksen1.08,73
390p
31.03.2019
100m Fri
Haugesund SK2004100m Fri1.08,7339031.03.201925m 
[Utvid]7575.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen1.08,77
390p
31.03.2019
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.08,7739031.03.201925mD
[Utvid]7777.
Elias Stangeland
Stavanger SK
Elias Stangeland34,56
389p
31.03.2019
50m Bryst
Stavanger SK200550m Bryst34,5638931.03.201925m 
[Utvid]7878.
Sofia Jakobsen Hinnaland
Bryne SK
Sofia Jakobsen Hinnaland31,43
388p
31.03.2019
50m Fri
Bryne SK200550m Fri31,4338831.03.201925m 
[Utvid]7878.
Isabel Åse Midbrød
Egersund SK
Isabel Åse Midbrød31,43
388p
31.03.2019
50m Fri
Egersund SK200550m Fri31,4338831.03.201925m 
[Utvid]8080.
Elias Stangeland
Stavanger SK
Elias Stangeland27,79
387p
31.03.2019
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri27,7938731.03.201925m 
[Utvid]8080.
Celine Tandrevold Abrahamsen
Stavanger SK
Celine Tandrevold Abrahamsen33,43
387p
31.03.2019
50m Butterfly
Stavanger SK200150m Butterfly33,4338731.03.201925m 
[Utvid]8282.
Emma Ravneberg Sæstad
Egersund SK
Emma Ravneberg Sæstad39,34
385p
31.03.2019
50m Bryst
Egersund SK200350m Bryst39,3438531.03.201925m 
[Utvid]8282.
Emma Ravneberg Sæstad
Egersund SK
Emma Ravneberg Sæstad1.25,68
385p
31.03.2019
100m Bryst
Egersund SK2003100m Bryst1.25,6838531.03.201925m 
[Utvid]8282.
Anders Skartveit Bergsvik
Sola SK
Anders Skartveit Bergsvik2.29,14
385p
31.03.2019
200m Butterfly
Sola SK2002200m Butterfly2.29,1438531.03.201925m 
[Utvid]8585.
Hedda Kirstine Gudbrandsen
Stavanger SK
Hedda Kirstine Gudbrandsen31,53
384p
31.03.2019
50m Fri
Stavanger SK200450m Fri31,5338431.03.201925m 
[Utvid]8585.
Julie Marie Høie
Sola SK
Julie Marie Høie1.25,76
384p
31.03.2019
100m Bryst
Sola SK2003100m Bryst1.25,7638431.03.201925m 
[Utvid]8787.
Jenny Hustrulid
Stavanger SK
Jenny Hustrulid39,45
382p
31.03.2019
50m Bryst
Stavanger SK200550m Bryst39,4538231.03.201925m 
[Utvid]8787.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.09,21
382p
31.03.2019
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.09,2138231.03.201925mD
[Utvid]8989.
Sofia Jakobsen Hinnaland
Bryne SK
Sofia Jakobsen Hinnaland1.09,30
381p
31.03.2019
100m Fri
Bryne SK2005100m Fri1.09,3038131.03.201925mD
[Utvid]8989.
Oda Helen Meling
Stavanger SK
Oda Helen Meling2.48,04
381p
31.03.2019
200m Individuell medley
Stavanger SK2004200m Individuell medley2.48,0438131.03.201925m 
[Utvid]9191.
Emma Ravneberg Sæstad
Egersund SK
Emma Ravneberg Sæstad39,52
380p
31.03.2019
50m Bryst
Egersund SK200350m Bryst39,5238031.03.201925mD
[Utvid]9191.
Hedda Kirstine Gudbrandsen
Stavanger SK
Hedda Kirstine Gudbrandsen1.15,96
380p
31.03.2019
100m Rygg
Stavanger SK2004100m Rygg1.15,9638031.03.201925m 
[Utvid]9191.
Sofia Jakobsen Hinnaland
Bryne SK
Sofia Jakobsen Hinnaland1.15,97
380p
31.03.2019
100m Rygg
Bryne SK2005100m Rygg1.15,9738031.03.201925m 
[Utvid]9494.
Helene van der Hoeven
Frisinn SK
Helene van der Hoeven39,58
378p
31.03.2019
50m Bryst
Frisinn SK200150m Bryst39,5837831.03.201925m 
[Utvid]9595.
Julie Marie Høie
Sola SK
Julie Marie Høie1.09,63
375p
31.03.2019
100m Fri
Sola SK2003100m Fri1.09,6337531.03.201925m 
[Utvid]9696.
Isabelle Sorena S. Khorasani
Sola SK
Isabelle Sorena S. Khorasani31,82
374p
31.03.2019
50m Fri
Sola SK200350m Fri31,8237431.03.201925mD
[Utvid]9696.
Emily Hatteland Krog
Klepp SSK
Emily Hatteland Krog1.09,71
374p
31.03.2019
100m Fri
Klepp SSK2004100m Fri1.09,7137431.03.201925m 
[Utvid]9898.
Mona Tunheim
Egersund SK
Mona Tunheim31,83
373p
31.03.2019
50m Fri
Egersund SK200350m Fri31,8337331.03.201925m 
[Utvid]9898.
Markus Messmer
Klepp SSK
Markus Messmer2.18,04
373p
31.03.2019
200m Fri
Klepp SSK2004200m Fri2.18,0437331.03.201925m 
[Utvid]100100.
Anne Holmaas Johansen
Stavanger SK
Anne Holmaas Johansen31,87
372p
31.03.2019
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri31,8737231.03.201925m 
Side 1 av 9 (847 rader)< Forrige123456789Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.