Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Araberswim
Stevne
Stevnenavn:
Araberswim
Fra dato:
14.09.2019
Til dato:
15.09.2019
NSF Stevne Id:
0000031262
Arrangørnavn:
Haugesund SK
Stevnested:
Haugesund
Bassengnavn:
Haraldshallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
04.09.2019
Kvalperiode start:
05.09.2018
Kvalperiode slutt:
04.09.2019
Påmeldingsansv.:
Arild Samuelsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Mary Ann Tørresdal
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92283879
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik1.08,89
741p
14.09.2019
100m Bryst
Bergens SC1995100m Bryst1.08,8974114.09.201925m 
[Utvid]22.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik32,33
695p
14.09.2019
50m Bryst
Bergens SC199550m Bryst32,3369514.09.201925mD
[Utvid]33.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.52,36
691p
14.09.2019
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.52,3669114.09.201925m 
[Utvid]44.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen1.54,18
659p
14.09.2019
200m Fri
Bryne SK2002200m Fri1.54,1865914.09.201925m 
[Utvid]55.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen4.04,33
655p
15.09.2019
400m Fri
Bryne SK2002400m Fri4.04,3365515.09.201925m 
[Utvid]66.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen2.19,55
642p
15.09.2019
200m Bryst
Bryne SK2002200m Bryst2.19,5564215.09.201925m 
[Utvid]77.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda4.32,32
638p
14.09.2019
400m Fri
Frisinn SK2004400m Fri4.32,3263814.09.201925m 
[Utvid]88.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda2.08,69
631p
15.09.2019
200m Fri
Frisinn SK2004200m Fri2.08,6963115.09.201925m 
[Utvid]99.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt53,17
603p
14.09.2019
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri53,1760314.09.201925mF
[Utvid]99.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec4.37,45
603p
14.09.2019
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.37,4560314.09.201925m 
[Utvid]1111.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen53,20
602p
15.09.2019
100m Fri
Bryne SK2002100m Fri53,2060215.09.201925m 
[Utvid]1111.
Arild Kristiansen Degerstrøm
Bergensvømmerne
Arild Kristiansen Degerstrøm4.11,34
602p
15.09.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2000400m Fri4.11,3460215.09.201925m 
[Utvid]1111.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen4.37,73
602p
14.09.2019
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.37,7360214.09.201925m 
[Utvid]1414.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm1.05,24
600p
15.09.2019
100m Rygg
Randaberg IL2004100m Rygg1.05,2460015.09.201925m 
[Utvid]1515.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord4.11,69
599p
15.09.2019
400m Fri
Karmøy SK2001400m Fri4.11,6959915.09.201925m 
[Utvid]1616.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen SLK
Sindre Kampen Nesheim4.12,01
597p
15.09.2019
400m Fri
Bergen SLK2001400m Fri4.12,0159715.09.201925m 
[Utvid]1717.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen2.11,25
595p
15.09.2019
200m Fri
Haugesund SK2003200m Fri2.11,2559515.09.201925m 
[Utvid]1818.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen58,19
593p
15.09.2019
100m Rygg
Bryne SK2002100m Rygg58,1959315.09.201925mF
[Utvid]1818.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen2.40,15
593p
15.09.2019
200m Bryst
Haugesund SK2003200m Bryst2.40,1559315.09.201925m 
[Utvid]2020.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen2.11,77
588p
15.09.2019
200m Fri
Haugesund SK2001200m Fri2.11,7758815.09.201925m 
[Utvid]2121.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm30,70
584p
14.09.2019
50m Rygg
Randaberg IL200450m Rygg30,7058414.09.201925m 
[Utvid]2222.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard2.12,15
583p
15.09.2019
200m Fri
Stavanger SK2001200m Fri2.12,1558315.09.201925m 
[Utvid]2222.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik4.40,64
583p
14.09.2019
400m Fri
Bergens SC1995400m Fri4.40,6458314.09.201925m 
[Utvid]2424.
Cecilia Diane Gussing
Bryne SK
Cecilia Diane Gussing2.12,35
580p
15.09.2019
200m Fri
Bryne SK2004200m Fri2.12,3558015.09.201925m 
[Utvid]2424.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec2.12,38
580p
15.09.2019
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.12,3858015.09.201925m 
[Utvid]2626.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen1.00,28
579p
14.09.2019
100m Fri
Haugesund SK2001100m Fri1.00,2857914.09.201925mF
[Utvid]2727.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen1.00,37
578p
14.09.2019
100m Individuell medley
Bryne SK2002100m Individuell medley1.00,3757814.09.201925m 
[Utvid]2828.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda2.12,77
575p
14.09.2019
200m Fri
Frisinn SK2004200m Fri2.12,7757514.09.201925mD
[Utvid]2929.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen1.00,45
574p
15.09.2019
100m Fri
Haugesund SK2001100m Fri1.00,4557415.09.201925m 
[Utvid]3030.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen4.42,41
572p
14.09.2019
400m Fri
Haugesund SK2003400m Fri4.42,4157214.09.201925m 
[Utvid]3131.
Erling Flåm Krogsrud
Bergensvømmerne
Erling Flåm Krogsrud2.25,16
571p
15.09.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne2000200m Bryst2.25,1657115.09.201925m 
[Utvid]3232.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen27,66
569p
14.09.2019
50m Fri
Haugesund SK200150m Fri27,6656914.09.201925m 
[Utvid]3232.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen1.07,08
569p
14.09.2019
100m Bryst
Bryne SK2002100m Bryst1.07,0856914.09.201925m 
[Utvid]3232.
Olav Eklund
Bryne SK
Olav Eklund1.59,88
569p
14.09.2019
200m Fri
Bryne SK2002200m Fri1.59,8856914.09.201925m 
[Utvid]3232.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen1.59,90
569p
14.09.2019
200m Fri
Bryne SK2002200m Fri1.59,9056914.09.201925m 
[Utvid]3636.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen1.15,28
568p
14.09.2019
100m Bryst
Haugesund SK2003100m Bryst1.15,2856814.09.201925m 
[Utvid]3636.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal4.43,11
568p
14.09.2019
400m Fri
Sandnes SLK2004400m Fri4.43,1156814.09.201925m 
[Utvid]3838.
Arild Kristiansen Degerstrøm
Bergensvømmerne
Arild Kristiansen Degerstrøm54,36
565p
15.09.2019
100m Fri
Bergensvømmerne2000100m Fri54,3656515.09.201925m 
[Utvid]3939.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur54,38
564p
15.09.2019
100m Fri
Karmøy SK2003100m Fri54,3856415.09.201925m 
[Utvid]3939.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord2.00,21
564p
14.09.2019
200m Fri
Karmøy SK2001200m Fri2.00,2156414.09.201925m 
[Utvid]4141.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen2.00,43
561p
15.09.2019
200m Fri
Bryne SK2002200m Fri2.00,4356115.09.201925mD
[Utvid]4242.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen1.07,45
560p
15.09.2019
100m Bryst
Bryne SK2002100m Bryst1.07,4556015.09.201925mD
[Utvid]4242.
Erling Flåm Krogsrud
Bergensvømmerne
Erling Flåm Krogsrud1.07,45
560p
14.09.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2000100m Bryst1.07,4556014.09.201925m 
[Utvid]4444.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen26,96
559p
14.09.2019
50m Rygg
Bryne SK200250m Rygg26,9655914.09.201925m 
[Utvid]4444.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen SLK
Sindre Kampen Nesheim2.13,08
559p
15.09.2019
200m Individuell medley
Bergen SLK2001200m Individuell medley2.13,0855915.09.201925m 
[Utvid]4646.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken54,60
557p
15.09.2019
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri54,6055715.09.201925m 
[Utvid]4646.
Helene Osnes Vestre
Haugesund SK
Helene Osnes Vestre1.06,34
557p
14.09.2019
100m Butterfly
Haugesund SK2003100m Butterfly1.06,3455714.09.201925m 
[Utvid]4848.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec1.01,17
554p
15.09.2019
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.01,1755415.09.201925m 
[Utvid]4949.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.01,26
553p
14.09.2019
100m Individuell medley
Bryne SK2003100m Individuell medley1.01,2655314.09.201925m 
[Utvid]5050.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler29,71
552p
15.09.2019
50m Butterfly
Stavanger SK200350m Butterfly29,7155215.09.201925m 
[Utvid]5050.
Liva Gjil
Haugesund SK
Liva Gjil4.45,89
552p
14.09.2019
400m Fri
Haugesund SK2004400m Fri4.45,8955214.09.201925m 
[Utvid]5050.
Sofia Jakobsen Hinnaland
Bryne SK
Sofia Jakobsen Hinnaland4.45,89
552p
14.09.2019
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.45,8955214.09.201925m 
[Utvid]5353.
Sanne Nygård
Bryne SK
Sanne Nygård4.45,96
551p
14.09.2019
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.45,9655114.09.201925m 
[Utvid]5353.
Mia Anfinnsen
Bryne SK
Mia Anfinnsen4.46,03
551p
14.09.2019
400m Fri
Bryne SK2004400m Fri4.46,0355114.09.201925m 
[Utvid]5555.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen SLK
Sindre Kampen Nesheim59,65
550p
15.09.2019
100m Rygg
Bergen SLK2001100m Rygg59,6555015.09.201925m 
[Utvid]5656.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm1.08,99
549p
14.09.2019
100m Individuell medley
Randaberg IL2004100m Individuell medley1.08,9954914.09.201925m 
[Utvid]5656.
Arild Kristiansen Degerstrøm
Bergensvømmerne
Arild Kristiansen Degerstrøm2.01,34
549p
15.09.2019
200m Fri
Bergensvømmerne2000200m Fri2.01,3454915.09.201925mD
[Utvid]5656.
Madeleine Cecilia Gussing
Bryne SK
Madeleine Cecilia Gussing2.44,30
549p
15.09.2019
200m Bryst
Bryne SK2005200m Bryst2.44,3054915.09.201925m 
[Utvid]5959.
Andrea Antun Mikkelsen
Arna SLK
Andrea Antun Mikkelsen1.16,20
548p
14.09.2019
100m Bryst
Arna SLK2005100m Bryst1.16,2054814.09.201925m 
[Utvid]5959.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal2.14,90
548p
15.09.2019
200m Fri
Sandnes SLK2004200m Fri2.14,9054815.09.201925m 
[Utvid]5959.
Kari Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Kari Ystrøm Lærdal2.44,43
548p
15.09.2019
200m Bryst
Stavanger SK2003200m Bryst2.44,4354815.09.201925m 
[Utvid]5959.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland4.46,56
548p
14.09.2019
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri4.46,5654814.09.201925m 
[Utvid]6363.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda1.09,09
547p
14.09.2019
100m Individuell medley
Frisinn SK2004100m Individuell medley1.09,0954714.09.201925m 
[Utvid]6363.
Madeleine Cecilia Gussing
Bryne SK
Madeleine Cecilia Gussing1.16,24
547p
14.09.2019
100m Bryst
Bryne SK2005100m Bryst1.16,2454714.09.201925m 
[Utvid]6565.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen SLK
Sindre Kampen Nesheim1.01,52
546p
14.09.2019
100m Individuell medley
Bergen SLK2001100m Individuell medley1.01,5254614.09.201925m 
[Utvid]6565.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen1.06,81
546p
14.09.2019
100m Butterfly
Haugesund SK2001100m Butterfly1.06,8154614.09.201925m 
[Utvid]6767.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen24,80
545p
14.09.2019
50m Fri
Bryne SK200250m Fri24,8054514.09.201925m 
[Utvid]6767.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter1.01,50
545p
15.09.2019
100m Fri
Randaberg IL2002100m Fri1.01,5054515.09.201925m 
[Utvid]6767.
Cecilia Diane Gussing
Bryne SK
Cecilia Diane Gussing1.16,32
545p
14.09.2019
100m Bryst
Bryne SK2004100m Bryst1.16,3254514.09.201925m 
[Utvid]6767.
Christopher William J. Skar
Bergen SLK
Christopher William J. Skar4.19,81
545p
15.09.2019
400m Fri
Bergen SLK2003400m Fri4.19,8154515.09.201925m 
[Utvid]7171.
Vilde Bentzen
Sandnes SLK
Vilde Bentzen4.47,44
543p
14.09.2019
400m Fri
Sandnes SLK2004400m Fri4.47,4454314.09.201925m 
[Utvid]7272.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur26,73
542p
14.09.2019
50m Butterfly
Karmøy SK200350m Butterfly26,7354214.09.201925mD
[Utvid]7272.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter28,12
542p
14.09.2019
50m Fri
Randaberg IL200250m Fri28,1254214.09.201925m 
[Utvid]7272.
Katy Ann Pettersen
Bergen SLK
Katy Ann Pettersen2.26,22
542p
14.09.2019
200m Rygg
Bergen SLK2002200m Rygg2.26,2254214.09.201925m 
[Utvid]7575.
Cecilia Diane Gussing
Bryne SK
Cecilia Diane Gussing1.01,71
539p
14.09.2019
100m Fri
Bryne SK2004100m Fri1.01,7153914.09.201925mF
[Utvid]7676.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter2.15,77
538p
15.09.2019
200m Fri
Randaberg IL2002200m Fri2.15,7753815.09.201925m 
[Utvid]7777.
Liva Gjil
Haugesund SK
Liva Gjil2.15,84
537p
15.09.2019
200m Fri
Haugesund SK2004200m Fri2.15,8453715.09.201925m 
[Utvid]7878.
Anne Margrete Sunde Rødseth
Stavanger SK
Anne Margrete Sunde Rødseth1.01,85
536p
15.09.2019
100m Fri
Stavanger SK2001100m Fri1.01,8553615.09.201925m 
[Utvid]7878.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen2.15,91
536p
15.09.2019
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.15,9153615.09.201925m 
[Utvid]7878.
Stine Rotseth
Bergen SLK
Stine Rotseth2.26,73
536p
14.09.2019
200m Rygg
Bergen SLK2003200m Rygg2.26,7353614.09.201925m 
[Utvid]8181.
Aleksander Henning Grønfur
Karmøy SK
Aleksander Henning Grønfur59,21
535p
14.09.2019
100m Butterfly
Karmøy SK2003100m Butterfly59,2153514.09.201925m 
[Utvid]8181.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda1.01,89
535p
15.09.2019
100m Fri
Frisinn SK2004100m Fri1.01,8953515.09.201925mD
[Utvid]8181.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen2.30,05
535p
15.09.2019
200m Individuell medley
Haugesund SK2003200m Individuell medley2.30,0553515.09.201925m 
[Utvid]8484.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm1.01,90
534p
15.09.2019
100m Fri
Randaberg IL2004100m Fri1.01,9053415.09.201925m 
[Utvid]8585.
Ingrid Maria Leifsen
Haugesund SK
Ingrid Maria Leifsen30,07
532p
15.09.2019
50m Butterfly
Haugesund SK200150m Butterfly30,0753215.09.201925m 
[Utvid]8585.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen55,44
532p
14.09.2019
100m Fri
Bryne SK2002100m Fri55,4453214.09.201925mF
[Utvid]8585.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen2.16,21
532p
14.09.2019
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.16,2153214.09.201925mD
[Utvid]8888.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås28,32
530p
14.09.2019
50m Fri
Bergen SLK200150m Fri28,3253014.09.201925m 
[Utvid]8888.
Cecilia Diane Gussing
Bryne SK
Cecilia Diane Gussing35,37
530p
14.09.2019
50m Bryst
Bryne SK200450m Bryst35,3753014.09.201925mD
[Utvid]8888.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen2.16,40
530p
14.09.2019
200m Fri
Haugesund SK2003200m Fri2.16,4053014.09.201925mD
[Utvid]8888.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec2.16,42
530p
14.09.2019
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.16,4253014.09.201925mD
[Utvid]8888.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold2.28,81
530p
15.09.2019
200m Bryst
Stavanger SK2002200m Bryst2.28,8153015.09.201925m 
[Utvid]9393.
Stine Rotseth
Bergen SLK
Stine Rotseth28,36
528p
14.09.2019
50m Fri
Bergen SLK200350m Fri28,3652814.09.201925m 
[Utvid]9393.
Stian Munkejord
Karmøy SK
Stian Munkejord2.02,94
528p
15.09.2019
200m Fri
Karmøy SK2001200m Fri2.02,9452815.09.201925mD
[Utvid]9393.
Erling Flåm Krogsrud
Bergensvømmerne
Erling Flåm Krogsrud2.15,58
528p
15.09.2019
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2000200m Individuell medley2.15,5852815.09.201925m 
[Utvid]9696.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec1.02,19
527p
14.09.2019
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.02,1952714.09.201925mF
[Utvid]9696.
Sanne Nygård
Bryne SK
Sanne Nygård2.16,71
527p
15.09.2019
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.16,7152715.09.201925m 
[Utvid]9696.
Katy Ann Pettersen
Bergen SLK
Katy Ann Pettersen4.50,31
527p
14.09.2019
400m Fri
Bergen SLK2002400m Fri4.50,3152714.09.201925m 
[Utvid]9999.
Mari Nilsen
Haugesund SK
Mari Nilsen35,47
526p
14.09.2019
50m Bryst
Haugesund SK200350m Bryst35,4752614.09.201925mD
[Utvid]9999.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm55,65
526p
15.09.2019
100m Fri
Randaberg IL2002100m Fri55,6552615.09.201925m 
Side 1 av 26 (2589 rader)< Forrige1234567242526Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.