Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Kristiansund Open
Stevne
Stevnenavn:
Kristiansund Open
Fra dato:
28.09.2019
Til dato:
29.09.2019
NSF Stevne Id:
0000031307
Arrangørnavn:
Kristiansund SK
Stevnested:
Kristiansund
Bassengnavn:
Atlanterhavsbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
11.09.2019
Kvalperiode start:
11.09.2018
Kvalperiode slutt:
11.09.2019
Påmeldingsansv.:
Leif Olav Westerheim
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
93 28 50 91
Arrangementsleder
Navn:
Ronny Henden
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
926 68 206
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud23,87
611p
28.09.2019
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri23,8761128.09.201925m 
[Utvid]22.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth4.10,49
608p
29.09.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri4.10,4960829.09.201925m 
[Utvid]33.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth1.57,30
607p
29.09.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2004200m Fri1.57,3060729.09.201925m 
[Utvid]44.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen27,16
601p
29.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK199850m Fri27,1660129.09.201925mF
[Utvid]55.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen1.05,41
595p
29.09.2019
100m Rygg
Aalesunds SLK1998100m Rygg1.05,4159529.09.201925m 
[Utvid]66.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen30,65
587p
29.09.2019
50m Rygg
Aalesunds SLK199850m Rygg30,6558729.09.201925mF
[Utvid]77.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud24,28
580p
28.09.2019
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri24,2858028.09.201925m 
[Utvid]88.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen1.07,82
578p
28.09.2019
100m Individuell medley
Aalesunds SLK1998100m Individuell medley1.07,8257828.09.201925m 
[Utvid]99.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth54,10
573p
28.09.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2004100m Fri54,1057328.09.201925m 
[Utvid]1010.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen2.23,67
571p
29.09.2019
200m Rygg
Aalesunds SLK1998200m Rygg2.23,6757129.09.201925m 
[Utvid]1111.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen27,70
567p
28.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK199850m Fri27,7056728.09.201925m 
[Utvid]1212.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen2.25,44
563p
28.09.2019
200m Bryst
Aalesunds SLK2004200m Bryst2.25,4456328.09.201925m 
[Utvid]1313.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen2.28,17
556p
28.09.2019
200m Individuell medley
Aalesunds SLK1998200m Individuell medley2.28,1755628.09.201925m 
[Utvid]1414.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen1.01,18
554p
28.09.2019
100m Fri
Aalesunds SLK1998100m Fri1.01,1855428.09.201925m 
[Utvid]1515.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth24,79
545p
28.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200450m Fri24,7954528.09.201925m 
[Utvid]1616.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes4.47,34
539p
29.09.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2002400m Fri4.47,3453929.09.201925m 
[Utvid]1717.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth2.02,59
532p
29.09.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2004200m Fri2.02,5953229.09.201925mD
[Utvid]1818.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth25,10
525p
28.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200450m Fri25,1052528.09.201925m 
[Utvid]1919.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland2.17,10
522p
29.09.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.17,1052229.09.201925m 
[Utvid]2020.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen1.09,33
516p
29.09.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2004100m Bryst1.09,3351629.09.201925m 
[Utvid]2020.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn4.24,50
516p
29.09.2019
400m Fri
Kristiansund SK2004400m Fri4.24,5051629.09.201925m 
[Utvid]2222.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes2.17,91
513p
29.09.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2002200m Fri2.17,9151329.09.201925m 
[Utvid]2323.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland30,46
512p
29.09.2019
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly30,4651229.09.201925m 
[Utvid]2323.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth4.54,20
512p
28.09.2019
400m Individuell medley
Aalesunds SLK2004400m Individuell medley4.54,2051228.09.201925m 
[Utvid]2525.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen32,10
511p
28.09.2019
50m Rygg
Aalesunds SLK199850m Rygg32,1051128.09.201925m 
[Utvid]2626.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland1.02,88
510p
28.09.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.02,8851028.09.201925m 
[Utvid]2727.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen25,37
509p
28.09.2019
50m Fri
Malvik IL200350m Fri25,3750928.09.201925m 
[Utvid]2828.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen25,39
508p
29.09.2019
50m Fri
Malvik IL200350m Fri25,3950829.09.201925mF
[Utvid]2929.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud2.04,76
505p
29.09.2019
200m Fri
Sunndal SLK2004200m Fri2.04,7650529.09.201925m 
[Utvid]3030.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn2.04,90
503p
29.09.2019
200m Fri
Kristiansund SK2004200m Fri2.04,9050329.09.201925m 
[Utvid]3131.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes35,94
501p
28.09.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200250m Bryst35,9450128.09.201925m 
[Utvid]3232.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen31,87
497p
28.09.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200450m Bryst31,8749728.09.201925m 
[Utvid]3232.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen31,87
497p
28.09.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200450m Bryst31,8749728.09.201925m 
[Utvid]3434.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland29,00
494p
28.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri29,0049428.09.201925m 
[Utvid]3434.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes1.18,86
494p
29.09.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2002100m Bryst1.18,8649429.09.201925m 
[Utvid]3636.
Hedda Mork Henden
Kristiansund SK
Hedda Mork Henden36,16
492p
28.09.2019
50m Bryst
Kristiansund SK200150m Bryst36,1649228.09.201925m 
[Utvid]3737.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland29,06
491p
28.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri29,0649128.09.201925m 
[Utvid]3838.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes36,37
484p
28.09.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200250m Bryst36,3748428.09.201925m 
[Utvid]3939.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen1.10,86
483p
28.09.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2004100m Bryst1.10,8648328.09.201925mD
[Utvid]4040.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen27,74
482p
29.09.2019
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly27,7448229.09.201925m 
[Utvid]4141.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland1.09,85
477p
28.09.2019
100m Butterfly
Aalesunds SLK2005100m Butterfly1.09,8547728.09.201925m 
[Utvid]4242.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud32,32
476p
28.09.2019
50m Bryst
Sunndal SLK200450m Bryst32,3247628.09.201925m 
[Utvid]4343.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn57,62
474p
28.09.2019
100m Fri
Kristiansund SK2004100m Fri57,6247428.09.201925m 
[Utvid]4444.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth57,65
473p
29.09.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2004100m Fri57,6547329.09.201925mD
[Utvid]4444.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud1.04,50
473p
28.09.2019
100m Individuell medley
Sunndal SLK2004100m Individuell medley1.04,5047328.09.201925m 
[Utvid]4646.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen26,01
472p
28.09.2019
50m Fri
Malvik IL200350m Fri26,0147228.09.201925m 
[Utvid]4646.
Sofie Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Sofie Refsnes Teigland1.10,65
472p
29.09.2019
100m Rygg
Aalesunds SLK2005100m Rygg1.10,6547229.09.201925m 
[Utvid]4646.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes2.52,73
472p
28.09.2019
200m Bryst
Aalesunds SLK2002200m Bryst2.52,7347228.09.201925m 
[Utvid]4949.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen29,46
471p
28.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK199850m Fri29,4647128.09.201925mD
[Utvid]4949.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik1.04,58
471p
28.09.2019
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2001100m Individuell medley1.04,5847128.09.201925m 
[Utvid]5151.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen31,34
470p
28.09.2019
50m Butterfly
Aalesunds SLK199850m Butterfly31,3447028.09.201925mD
[Utvid]5151.
Hedda Mork Henden
Kristiansund SK
Hedda Mork Henden36,72
470p
28.09.2019
50m Bryst
Kristiansund SK200150m Bryst36,7247028.09.201925m 
[Utvid]5353.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes2.22,04
469p
29.09.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2002200m Fri2.22,0446929.09.201925mD
[Utvid]5454.
Silje Bjerke Nerland
Molde SLK
Silje Bjerke Nerland29,53
468p
28.09.2019
50m Fri
Molde SLK200550m Fri29,5346828.09.201925m 
[Utvid]5555.
Hedda Mork Henden
Kristiansund SK
Hedda Mork Henden29,55
467p
28.09.2019
50m Fri
Kristiansund SK200150m Fri29,5546728.09.201925m 
[Utvid]5656.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen1.04,86
465p
28.09.2019
100m Individuell medley
Malvik IL2003100m Individuell medley1.04,8646528.09.201925m 
[Utvid]5757.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud32,60
464p
28.09.2019
50m Bryst
Sunndal SLK200450m Bryst32,6046428.09.201925m 
[Utvid]5858.
Hedda Mork Henden
Kristiansund SK
Hedda Mork Henden29,62
463p
28.09.2019
50m Fri
Kristiansund SK200150m Fri29,6246328.09.201925m 
[Utvid]5858.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust32,62
463p
28.09.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200350m Bryst32,6246328.09.201925m 
[Utvid]5858.
Andreas Semøn Larsson Dyb
Molde SLK
Andreas Semøn Larsson Dyb2.08,36
463p
29.09.2019
200m Fri
Molde SLK2004200m Fri2.08,3646329.09.201925m 
[Utvid]6161.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik29,65
462p
28.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri29,6546228.09.201925m 
[Utvid]6262.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen1.05,03
461p
28.09.2019
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2004100m Individuell medley1.05,0346128.09.201925m 
[Utvid]6363.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes36,98
460p
29.09.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200250m Bryst36,9846029.09.201925mD
[Utvid]6363.
Hedda Mork Henden
Kristiansund SK
Hedda Mork Henden36,98
460p
29.09.2019
50m Bryst
Kristiansund SK200150m Bryst36,9846029.09.201925mD
[Utvid]6565.
Eirik Norvoll Bjørnevik
Aalesunds SLK
Eirik Norvoll Bjørnevik1.05,16
458p
28.09.2019
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2001100m Individuell medley1.05,1645828.09.201925m 
[Utvid]6666.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik29,75
457p
28.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri29,7545728.09.201925m 
[Utvid]6666.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad1.05,19
457p
28.09.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2003100m Fri1.05,1945728.09.201925m 
[Utvid]6666.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen1.05,23
457p
28.09.2019
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2004100m Individuell medley1.05,2345728.09.201925m 
[Utvid]6666.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud1.05,24
457p
28.09.2019
100m Individuell medley
Sunndal SLK2004100m Individuell medley1.05,2445728.09.201925m 
[Utvid]7070.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten37,10
456p
28.09.2019
50m Bryst
Malvik IL200350m Bryst37,1045628.09.201925m 
[Utvid]7070.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten2.09,04
456p
29.09.2019
200m Fri
Sunndal SLK2004200m Fri2.09,0445629.09.201925m 
[Utvid]7272.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn2.36,23
454p
28.09.2019
200m Bryst
Kristiansund SK2004200m Bryst2.36,2345428.09.201925m 
[Utvid]7373.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen32,87
453p
29.09.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200450m Bryst32,8745329.09.201925mD
[Utvid]7373.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal2.09,34
453p
29.09.2019
200m Fri
Sunndal SLK2002200m Fri2.09,3445329.09.201925m 
[Utvid]7575.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust32,90
452p
28.09.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200350m Bryst32,9045228.09.201925m 
[Utvid]7575.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter5.04,65
452p
29.09.2019
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri5.04,6545229.09.201925m 
[Utvid]7777.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde29,88
451p
28.09.2019
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri29,8845128.09.201925m 
[Utvid]7878.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust26,42
450p
28.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri26,4245028.09.201925m 
[Utvid]7878.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn1.05,55
450p
28.09.2019
100m Individuell medley
Kristiansund SK2004100m Individuell medley1.05,5545028.09.201925m 
[Utvid]8080.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes1.05,61
449p
28.09.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2002100m Fri1.05,6144928.09.201925m 
[Utvid]8181.
Christoffer Gujord Høvik
Kristiansund SK
Christoffer Gujord Høvik28,41
448p
29.09.2019
50m Butterfly
Kristiansund SK200250m Butterfly28,4144829.09.201925m 
[Utvid]8181.
Camilla Meland
Kristiansund SK
Camilla Meland29,96
448p
28.09.2019
50m Fri
Kristiansund SK200050m Fri29,9644828.09.201925m 
[Utvid]8383.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad29,97
447p
28.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri29,9744728.09.201925m 
[Utvid]8383.
Julie Brunstad
Aalesunds SLK
Julie Brunstad29,97
447p
28.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri29,9744728.09.201925m 
[Utvid]8585.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde30,00
446p
28.09.2019
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri30,0044628.09.201925m 
[Utvid]8686.
Erle Torvik Grinde
Kristiansund SK
Erle Torvik Grinde30,03
445p
29.09.2019
50m Fri
Kristiansund SK200550m Fri30,0344529.09.201925mF
[Utvid]8787.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth26,54
444p
28.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200450m Fri26,5444428.09.201925mD
[Utvid]8787.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes30,05
444p
28.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200250m Fri30,0544428.09.201925m 
[Utvid]8787.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten37,41
444p
28.09.2019
50m Bryst
Malvik IL200350m Bryst37,4144428.09.201925m 
[Utvid]9090.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust1.12,90
443p
29.09.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK2003100m Bryst1.12,9044329.09.201925m 
[Utvid]9191.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten26,58
442p
28.09.2019
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri26,5844228.09.201925m 
[Utvid]9191.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen58,99
442p
28.09.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2004100m Fri58,9944228.09.201925m 
[Utvid]9191.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten1.21,82
442p
29.09.2019
100m Bryst
Malvik IL2003100m Bryst1.21,8244229.09.201925m 
[Utvid]9191.
Elvida Fladset Hoel
Molde SLK
Elvida Fladset Hoel2.24,97
442p
29.09.2019
200m Fri
Molde SLK2002200m Fri2.24,9744229.09.201925m 
[Utvid]9595.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth59,04
441p
29.09.2019
100m Fri
Aalesunds SLK2004100m Fri59,0444129.09.201925mD
[Utvid]9595.
Knut Fredrik Jacobsen Sogn
Kristiansund SK
Knut Fredrik Jacobsen Sogn2.10,46
441p
29.09.2019
200m Fri
Kristiansund SK2004200m Fri2.10,4644129.09.201925mD
[Utvid]9797.
Bendik Botten
Sunndal SLK
Bendik Botten28,58
440p
29.09.2019
50m Butterfly
Sunndal SLK200450m Butterfly28,5844029.09.201925m 
[Utvid]9898.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen59,13
439p
28.09.2019
100m Fri
Malvik IL2004100m Fri59,1343928.09.201925m 
[Utvid]9898.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter2.25,28
439p
29.09.2019
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.25,2843929.09.201925m 
[Utvid]100100.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust26,67
438p
29.09.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri26,6743829.09.201925mF
Side 1 av 12 (1174 rader)< Forrige1234567101112Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.