Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Kong Frederik Outdoor Open
Stevne
Stevnenavn:
Kong Frederik Outdoor Open
Fra dato:
01.06.2019
Til dato:
02.06.2019
NSF Stevne Id:
0000031329
Arrangørnavn:
Kongstensvømmerne
Stevnested:
Kongstenhallen
Bassengnavn:
Friluftsbadet - Kongsten
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
22.05.2019
Kvalperiode start:
23.05.2018
Kvalperiode slutt:
22.05.2019
Påmeldingsansv.:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Arrangementsleder
Navn:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen4.11,94
666p
02.06.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2000400m Fri4.11,9466602.06.201950m 
[Utvid]22.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov4.12,07
665p
02.06.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2002400m Fri4.12,0766502.06.201950m 
[Utvid]33.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen55,07
618p
02.06.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2000100m Fri55,0761802.06.201950m 
[Utvid]44.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov2.11,14
614p
01.06.2019
200m Butterfly
Bærumsvømmerne2002200m Butterfly2.11,1461401.06.201950m 
[Utvid]55.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen4.18,95
613p
02.06.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2002400m Fri4.18,9561302.06.201950m 
[Utvid]66.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov2.00,21
610p
02.06.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2002200m Fri2.00,2161002.06.201950m 
[Utvid]77.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.08,54
609p
01.06.2019
100m Rygg
Haldens SK2001100m Rygg1.08,5460901.06.201950m 
[Utvid]88.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen2.29,41
601p
01.06.2019
200m Individuell medley
Haldens SK2001200m Individuell medley2.29,4160101.06.201950m 
[Utvid]99.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland2.29,97
594p
01.06.2019
200m Individuell medley
Moss SK2002200m Individuell medley2.29,9759401.06.201950m 
[Utvid]1010.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad56,04
586p
02.06.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2001100m Fri56,0458602.06.201950m 
[Utvid]1111.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov26,83
584p
02.06.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200250m Butterfly26,8358402.06.201950m 
[Utvid]1212.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.01,97
581p
02.06.2019
100m Fri
Moss SK2002100m Fri1.01,9758102.06.201950m 
[Utvid]1212.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg2.02,23
581p
02.06.2019
200m Fri
Haldens SK2001200m Fri2.02,2358102.06.201950m 
[Utvid]1414.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov59,78
578p
01.06.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2002100m Butterfly59,7857801.06.201950m 
[Utvid]1515.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad27,00
573p
02.06.2019
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly27,0057302.06.201950m 
[Utvid]1616.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen17.30,52
569p
01.06.2019
1500m Fri
Kongstensvømmerne20001500m Fri17.30,5256901.06.201950m 
[Utvid]1717.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland28,59
567p
01.06.2019
50m Fri
Moss SK200250m Fri28,5956701.06.201950m 
[Utvid]1818.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.17,57
565p
02.06.2019
100m Bryst
Moss SK2002100m Bryst1.17,5756502.06.201950m 
[Utvid]1919.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen2.16,69
564p
02.06.2019
200m Fri
Haldens SK2002200m Fri2.16,6956402.06.201950m 
[Utvid]1919.
Anastasija Stepanova
Christiania SK
Anastasija Stepanova2.32,64
564p
01.06.2019
200m Individuell medley
Christiania SK2005200m Individuell medley2.32,6456401.06.201950m 
[Utvid]2121.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman28,74
558p
01.06.2019
50m Fri
Tønsberg SK200050m Fri28,7455801.06.201950m 
[Utvid]2222.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas57,02
556p
02.06.2019
100m Fri
Moss SK2004100m Fri57,0255602.06.201950m 
[Utvid]2323.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland35,76
555p
02.06.2019
50m Bryst
Moss SK200250m Bryst35,7655502.06.201950mD
[Utvid]2323.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen1.02,91
555p
02.06.2019
100m Fri
Haldens SK2002100m Fri1.02,9155502.06.201950m 
[Utvid]2525.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas57,09
554p
01.06.2019
100m Fri
Moss SK2004100m Fri57,0955401.06.201950mF
[Utvid]2626.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov2.04,53
549p
02.06.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2002200m Fri2.04,5354902.06.201950mD
[Utvid]2727.
Elise Kristiansen Søfteland
Sarpsborg IL
Elise Kristiansen Søfteland36,00
544p
02.06.2019
50m Bryst
Sarpsborg IL199450m Bryst36,0054402.06.201950m 
[Utvid]2828.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland36,07
541p
01.06.2019
50m Bryst
Moss SK200250m Bryst36,0754101.06.201950mD
[Utvid]2929.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen29,17
534p
01.06.2019
50m Fri
Haldens SK200250m Fri29,1753401.06.201950m 
[Utvid]2929.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen36,23
534p
02.06.2019
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst36,2353402.06.201950m 
[Utvid]3131.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland2.51,49
533p
01.06.2019
200m Bryst
Moss SK2002200m Bryst2.51,4953301.06.201950m 
[Utvid]3232.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas2.05,83
532p
02.06.2019
200m Fri
Moss SK2004200m Fri2.05,8353202.06.201950m 
[Utvid]3333.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen27,72
529p
02.06.2019
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200250m Butterfly27,7252902.06.201950m 
[Utvid]3333.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen1.01,59
529p
01.06.2019
100m Butterfly
Kongstensvømmerne2002100m Butterfly1.01,5952901.06.201950m 
[Utvid]3333.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.03,90
529p
01.06.2019
100m Fri
Moss SK2002100m Fri1.03,9052901.06.201950mF
[Utvid]3333.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen2.06,07
529p
02.06.2019
200m Fri
Kongstensvømmerne2000200m Fri2.06,0752902.06.201950mD
[Utvid]3737.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.08,81
524p
01.06.2019
100m Butterfly
Haldens SK2001100m Butterfly1.08,8152401.06.201950m 
[Utvid]3838.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov58,22
523p
02.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri58,2252302.06.201950mD
[Utvid]3939.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen27,87
521p
02.06.2019
50m Butterfly
Tønsberg SK200250m Butterfly27,8752102.06.201950m 
[Utvid]3939.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen9.21,59
521p
01.06.2019
800m Fri
Kongstensvømmerne2000800m Fri9.21,5952101.06.201950mD
[Utvid]4141.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad26,00
520p
01.06.2019
50m Fri
Sarpsborg IL200150m Fri26,0052001.06.201950m 
[Utvid]4242.
Andreas Carlsen Johnsen
Kongstensvømmerne
Andreas Carlsen Johnsen58,36
519p
01.06.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne1998100m Fri58,3651901.06.201950mF
[Utvid]4242.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman4.54,08
519p
02.06.2019
400m Fri
Tønsberg SK2000400m Fri4.54,0851902.06.201950m 
[Utvid]4444.
Odin Spangen Normann
IL Varg
Odin Spangen Normann26,02
518p
01.06.2019
50m Fri
IL Varg199250m Fri26,0251801.06.201950m 
[Utvid]4545.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie33,71
517p
01.06.2019
50m Rygg
Tønsberg SK200550m Rygg33,7151701.06.201950m 
[Utvid]4545.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen36,63
517p
02.06.2019
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst36,6351702.06.201950mD
[Utvid]4545.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.19,89
517p
01.06.2019
100m Bryst
Moss SK2002100m Bryst1.19,8951701.06.201950mD
[Utvid]4848.
Øivind Martin Hasle
IL Varg
Øivind Martin Hasle58,46
516p
01.06.2019
100m Fri
IL Varg1977100m Fri58,4651601.06.201950mF
[Utvid]4949.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman30,51
513p
02.06.2019
50m Butterfly
Tønsberg SK200050m Butterfly30,5151302.06.201950m 
[Utvid]4949.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen1.20,09
513p
02.06.2019
100m Bryst
Haldens SK2003100m Bryst1.20,0951302.06.201950m 
[Utvid]5151.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen2.21,25
511p
02.06.2019
200m Fri
Kongstensvømmerne2001200m Fri2.21,2551102.06.201950m 
[Utvid]5252.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas26,17
510p
01.06.2019
50m Fri
Moss SK200450m Fri26,1751001.06.201950m 
[Utvid]5353.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen33,87
509p
01.06.2019
50m Rygg
Kongstensvømmerne200350m Rygg33,8750901.06.201950m 
[Utvid]5353.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg58,73
509p
02.06.2019
100m Fri
Haldens SK2001100m Fri58,7350902.06.201950mD
[Utvid]5555.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen1.04,84
507p
02.06.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2001100m Fri1.04,8450702.06.201950m 
[Utvid]5555.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen2.35,54
507p
02.06.2019
200m Rygg
Ås IL2002200m Rygg2.35,5450702.06.201950m 
[Utvid]5757.
Kevin Kvarv
Moss SK
Kevin Kvarv18.12,53
506p
01.06.2019
1500m Fri
Moss SK20011500m Fri18.12,5350601.06.201950m 
[Utvid]5858.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen1.11,73
505p
02.06.2019
100m Bryst
Tønsberg SK2002100m Bryst1.11,7350502.06.201950m 
[Utvid]5959.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen1.20,55
504p
02.06.2019
100m Bryst
Kongstensvømmerne2001100m Bryst1.20,5550402.06.201950m 
[Utvid]6060.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen29,75
503p
01.06.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200350m Fri29,7550301.06.201950m 
[Utvid]6060.
Andreas Carlsen Johnsen
Kongstensvømmerne
Andreas Carlsen Johnsen30,22
503p
01.06.2019
50m Rygg
Kongstensvømmerne199850m Rygg30,2250301.06.201950m 
[Utvid]6262.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov26,30
502p
01.06.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri26,3050201.06.201950m 
[Utvid]6262.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad1.02,67
502p
01.06.2019
100m Butterfly
Sarpsborg IL2001100m Butterfly1.02,6750201.06.201950m 
[Utvid]6262.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman2.22,07
502p
02.06.2019
200m Fri
Tønsberg SK2000200m Fri2.22,0750202.06.201950mD
[Utvid]6565.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland34,05
501p
01.06.2019
50m Rygg
Moss SK200250m Rygg34,0550101.06.201950m 
[Utvid]6565.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen1.05,10
501p
02.06.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2004100m Fri1.05,1050102.06.201950m 
[Utvid]6767.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen29,82
500p
01.06.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200150m Fri29,8250001.06.201950m 
[Utvid]6868.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.05,19
499p
02.06.2019
100m Fri
Haldens SK2001100m Fri1.05,1949902.06.201950m 
[Utvid]6969.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland29,88
497p
02.06.2019
50m Fri
Moss SK200250m Fri29,8849702.06.201950mD
[Utvid]7070.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad59,25
496p
02.06.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2004100m Fri59,2549602.06.201950m 
[Utvid]7070.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen2.22,70
496p
02.06.2019
200m Fri
Ås IL2002200m Fri2.22,7049602.06.201950m 
[Utvid]7272.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov1.02,95
495p
01.06.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2002100m Butterfly1.02,9549501.06.201950mD
[Utvid]7373.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen37,17
494p
02.06.2019
50m Bryst
Haldens SK200150m Bryst37,1749402.06.201950m 
[Utvid]7474.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen2.39,62
493p
01.06.2019
200m Individuell medley
Haldens SK2002200m Individuell medley2.39,6249301.06.201950m 
[Utvid]7474.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen4.38,56
493p
01.06.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2000400m Fri4.38,5649301.06.201950mD
[Utvid]7676.
Andreas Carlsen Johnsen
Kongstensvømmerne
Andreas Carlsen Johnsen1.05,64
492p
01.06.2019
100m Rygg
Kongstensvømmerne1998100m Rygg1.05,6449201.06.201950m 
[Utvid]7777.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen2.23,19
491p
02.06.2019
200m Fri
Kongstensvømmerne2004200m Fri2.23,1949102.06.201950m 
[Utvid]7878.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen2.09,33
490p
02.06.2019
200m Fri
Kongstensvømmerne2002200m Fri2.09,3349002.06.201950mD
[Utvid]7979.
Øivind Martin Hasle
IL Varg
Øivind Martin Hasle26,54
489p
01.06.2019
50m Fri
IL Varg197750m Fri26,5448901.06.201950m 
[Utvid]8080.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen28,50
487p
01.06.2019
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200250m Butterfly28,5048701.06.201950mD
[Utvid]8080.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen31,05
487p
02.06.2019
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200350m Butterfly31,0548702.06.201950m 
[Utvid]8282.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen19.37,05
486p
01.06.2019
1500m Fri
Kongstensvømmerne20041500m Fri19.37,0548601.06.201950m 
[Utvid]8383.
Malin Ekstrand
Sarpsborg IL
Malin Ekstrand37,43
484p
02.06.2019
50m Bryst
Sarpsborg IL200250m Bryst37,4348402.06.201950m 
[Utvid]8484.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen31,12
483p
02.06.2019
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200450m Butterfly31,1248302.06.201950m 
[Utvid]8585.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen37,60
478p
02.06.2019
50m Bryst
Kongstensvømmerne200150m Bryst37,6047802.06.201950mD
[Utvid]8686.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen33,21
477p
02.06.2019
50m Bryst
Tønsberg SK200250m Bryst33,2147702.06.201950mD
[Utvid]8686.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen5.02,60
477p
01.06.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2004400m Fri5.02,6047701.06.201950mD
[Utvid]8888.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen1.06,21
476p
02.06.2019
100m Fri
Haldens SK2002100m Fri1.06,2147602.06.201950mD
[Utvid]8989.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig1.06,25
475p
02.06.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri1.06,2547502.06.201950m 
[Utvid]8989.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland1.06,27
475p
02.06.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri1.06,2747502.06.201950m 
[Utvid]9191.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig30,35
474p
01.06.2019
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri30,3547401.06.201950m 
[Utvid]9191.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen10.21,65
474p
01.06.2019
800m Fri
Kongstensvømmerne2004800m Fri10.21,6547401.06.201950mD
[Utvid]9393.
Cecilie Farmen-Hall
Tønsberg SK
Cecilie Farmen-Hall30,37
473p
01.06.2019
50m Fri
Tønsberg SK200350m Fri30,3747301.06.201950m 
[Utvid]9393.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen30,84
473p
01.06.2019
50m Rygg
Kongstensvømmerne200250m Rygg30,8447301.06.201950m 
[Utvid]9393.
Sita Nayee
Kongstensvømmerne
Sita Nayee37,73
473p
02.06.2019
50m Bryst
Kongstensvømmerne200350m Bryst37,7347302.06.201950m 
[Utvid]9393.
Sebastian Eriksen
Ullensakersvømmerne
Sebastian Eriksen2.10,89
473p
02.06.2019
200m Fri
Ullensakersvømmerne2003200m Fri2.10,8947302.06.201950m 
[Utvid]9393.
Malin Ekstrand
Sarpsborg IL
Malin Ekstrand2.24,94
473p
02.06.2019
200m Fri
Sarpsborg IL2002200m Fri2.24,9447302.06.201950m 
[Utvid]9898.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie30,38
472p
01.06.2019
50m Fri
Tønsberg SK200550m Fri30,3847201.06.201950m 
[Utvid]9898.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen30,39
472p
02.06.2019
50m Fri
Haldens SK200250m Fri30,3947202.06.201950mD
[Utvid]100100.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen30,42
471p
01.06.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200450m Fri30,4247101.06.201950m 
Side 1 av 16 (1597 rader)< Forrige1234567141516Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.