Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Glomma Cup
Stevne
Stevnenavn:
Glomma Cup
Fra dato:
15.09.2019
Til dato:
15.09.2019
NSF Stevne Id:
0000031330
Arrangørnavn:
Kongstensvømmerne
Stevnested:
Sarpsborg
Bassengnavn:
Sarpsborghallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
04.09.2019
Kvalperiode start:
05.09.2018
Kvalperiode slutt:
04.09.2019
Påmeldingsansv.:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Arrangementsleder
Navn:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Piotr Mateusz Ludwiczak22,96
687p
15.09.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne199650m Fri22,9668715.09.201925mF
[Utvid]22.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen4.03,16
665p
15.09.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2000400m Fri4.03,1666515.09.201925m 
[Utvid]33.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg4.03,65
661p
15.09.2019
400m Fri
Haldens SK2001400m Fri4.03,6566115.09.201925m 
[Utvid]44.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen8.35,77
635p
15.09.2019
800m Fri
Kongstensvømmerne2000800m Fri8.35,7763515.09.201925m 
[Utvid]55.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer33,38
631p
15.09.2019
50m Bryst
Kongstensvømmerne200250m Bryst33,3863115.09.201925m 
[Utvid]66.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg8.37,58
628p
15.09.2019
800m Fri
Haldens SK2001800m Fri8.37,5862815.09.201925m 
[Utvid]77.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen8.42,76
610p
15.09.2019
800m Fri
Kongstensvømmerne2002800m Fri8.42,7661015.09.201925m 
[Utvid]88.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard1.05,94
599p
15.09.2019
100m Bryst
Sjøstjerna SLK1996100m Bryst1.05,9459915.09.201925m 
[Utvid]99.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer27,22
597p
15.09.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200250m Fri27,2259715.09.201925mF
[Utvid]1010.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad25,92
594p
15.09.2019
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly25,9259415.09.201925m 
[Utvid]1111.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer2.40,33
591p
15.09.2019
200m Bryst
Kongstensvømmerne2002200m Bryst2.40,3359115.09.201925m 
[Utvid]1212.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen4.13,63
586p
15.09.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2002400m Fri4.13,6358615.09.201925m 
[Utvid]1313.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg30,27
580p
15.09.2019
50m Bryst
Ski SK200150m Bryst30,2758015.09.201925m 
[Utvid]1414.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen24,38
573p
15.09.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200050m Fri24,3857315.09.201925m 
[Utvid]1515.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard1.00,59
572p
15.09.2019
100m Individuell medley
Sjøstjerna SLK1996100m Individuell medley1.00,5957215.09.201925m 
[Utvid]1616.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard30,42
571p
15.09.2019
50m Bryst
Sjøstjerna SLK199650m Bryst30,4257115.09.201925mD
[Utvid]1717.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen54,25
568p
15.09.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2000100m Fri54,2556815.09.201925m 
[Utvid]1818.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer1.00,68
567p
15.09.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2002100m Fri1.00,6856715.09.201925m 
[Utvid]1818.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg1.07,18
567p
15.09.2019
100m Bryst
Ski SK2001100m Bryst1.07,1856715.09.201925m 
[Utvid]2020.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard58,15
565p
15.09.2019
100m Butterfly
Sjøstjerna SLK1996100m Butterfly58,1556515.09.201925m 
[Utvid]2121.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas4.17,54
559p
15.09.2019
400m Fri
Moss SK2004400m Fri4.17,5455915.09.201925m 
[Utvid]2222.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard26,53
554p
15.09.2019
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK199650m Butterfly26,5355415.09.201925mD
[Utvid]2323.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad24,73
549p
15.09.2019
50m Fri
Sarpsborg IL200150m Fri24,7354915.09.201925m 
[Utvid]2424.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer1.16,35
544p
15.09.2019
100m Bryst
Kongstensvømmerne2002100m Bryst1.16,3554415.09.201925mD
[Utvid]2525.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad55,08
543p
15.09.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2001100m Fri55,0854315.09.201925m 
[Utvid]2626.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen2.01,88
541p
15.09.2019
200m Fri
Kongstensvømmerne2000200m Fri2.01,8854115.09.201925mD
[Utvid]2626.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland2.29,54
541p
15.09.2019
200m Individuell medley
Sarpsborg IL2003200m Individuell medley2.29,5454115.09.201925m 
[Utvid]2828.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen4.20,49
540p
15.09.2019
400m Fri
Ski SK2002400m Fri4.20,4954015.09.201925m 
[Utvid]2828.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen4.47,85
540p
15.09.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2003400m Fri4.47,8554015.09.201925m 
[Utvid]3030.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen4.21,01
537p
15.09.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2000400m Fri4.21,0153715.09.201925mD
[Utvid]3131.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg2.02,28
536p
15.09.2019
200m Fri
Haldens SK2001200m Fri2.02,2853615.09.201925mD
[Utvid]3232.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg4.21,92
532p
15.09.2019
400m Fri
Haldens SK2001400m Fri4.21,9253215.09.201925mD
[Utvid]3333.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg31,18
531p
15.09.2019
50m Bryst
Ski SK200150m Bryst31,1853115.09.201925mD
[Utvid]3333.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer35,36
531p
15.09.2019
50m Bryst
Kongstensvømmerne200250m Bryst35,3653115.09.201925mD
[Utvid]3535.
Ine Kristine Aasum
Fet SK
Ine Kristine Aasum28,35
529p
15.09.2019
50m Fri
Fet SK200250m Fri28,3552915.09.201925m 
[Utvid]3535.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen4.22,30
529p
15.09.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2002400m Fri4.22,3052915.09.201925mD
[Utvid]3737.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard4.22,69
527p
15.09.2019
400m Fri
Sjøstjerna SLK1996400m Fri4.22,6952715.09.201925m 
[Utvid]3838.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen4.50,70
525p
15.09.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2001400m Fri4.50,7052515.09.201925m 
[Utvid]3939.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas1.02,53
520p
15.09.2019
100m Individuell medley
Moss SK2004100m Individuell medley1.02,5352015.09.201925m 
[Utvid]4040.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen1.02,60
517p
15.09.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2003100m Fri1.02,6051715.09.201925m 
[Utvid]4040.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo1.02,60
517p
15.09.2019
100m Fri
Sjøstjerna SLK2003100m Fri1.02,6051715.09.201925m 
[Utvid]4242.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo28,58
516p
15.09.2019
50m Fri
Sjøstjerna SLK200350m Fri28,5851615.09.201925m 
[Utvid]4343.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli28,67
511p
15.09.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri28,6751115.09.201925m 
[Utvid]4343.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland1.10,68
511p
15.09.2019
100m Individuell medley
Sarpsborg IL2003100m Individuell medley1.10,6851115.09.201925m 
[Utvid]4545.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg1.00,27
507p
15.09.2019
100m Butterfly
Haldens SK2001100m Butterfly1.00,2750715.09.201925m 
[Utvid]4646.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg27,34
506p
15.09.2019
50m Butterfly
Haldens SK200150m Butterfly27,3450615.09.201925m 
[Utvid]4646.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo30,59
506p
15.09.2019
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK200350m Butterfly30,5950615.09.201925m 
[Utvid]4848.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard2.04,95
502p
15.09.2019
200m Fri
Sjøstjerna SLK1996200m Fri2.04,9550215.09.201925mD
[Utvid]4949.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen28,86
501p
15.09.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200150m Fri28,8650115.09.201925m 
[Utvid]5050.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli1.11,28
498p
15.09.2019
100m Individuell medley
Lambertseter SK2005100m Individuell medley1.11,2849815.09.201925m 
[Utvid]5151.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen2.05,75
493p
15.09.2019
200m Fri
Kongstensvømmerne2002200m Fri2.05,7549315.09.201925mD
[Utvid]5151.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas2.05,76
493p
15.09.2019
200m Fri
Moss SK2004200m Fri2.05,7649315.09.201925mD
[Utvid]5353.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen1.18,96
492p
15.09.2019
100m Bryst
Kongstensvømmerne2001100m Bryst1.18,9649215.09.201925m 
[Utvid]5454.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig29,06
491p
15.09.2019
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri29,0649115.09.201925m 
[Utvid]5454.
Gergø Varga
Ullensakersvømmerne
Gergø Varga4.29,03
491p
15.09.2019
400m Fri
Ullensakersvømmerne2003400m Fri4.29,0349115.09.201925m 
[Utvid]5656.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland30,91
490p
15.09.2019
50m Butterfly
Sarpsborg IL200350m Butterfly30,9149015.09.201925m 
[Utvid]5656.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen32,55
490p
15.09.2019
50m Rygg
Kongstensvømmerne200350m Rygg32,5549015.09.201925m 
[Utvid]5858.
Gergø Varga
Ullensakersvømmerne
Gergø Varga2.19,22
488p
15.09.2019
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2003200m Individuell medley2.19,2248815.09.201925m 
[Utvid]5959.
Aurora Tilleraas Asak
Sarpsborg IL
Aurora Tilleraas Asak1.09,41
487p
15.09.2019
100m Butterfly
Sarpsborg IL2001100m Butterfly1.09,4148715.09.201925m 
[Utvid]6060.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen4.58,54
484p
15.09.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.58,5448415.09.201925m 
[Utvid]6060.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje4.58,58
484p
15.09.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.58,5848415.09.201925m 
[Utvid]6262.
Aurora Tilleraas Asak
Sarpsborg IL
Aurora Tilleraas Asak1.12,04
482p
15.09.2019
100m Individuell medley
Sarpsborg IL2001100m Individuell medley1.12,0448215.09.201925m 
[Utvid]6363.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad25,85
481p
15.09.2019
50m Fri
Sarpsborg IL200450m Fri25,8548115.09.201925m 
[Utvid]6464.
Aurora Tilleraas Asak
Sarpsborg IL
Aurora Tilleraas Asak31,14
479p
15.09.2019
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly31,1447915.09.201925m 
[Utvid]6565.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig29,36
476p
15.09.2019
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri29,3647615.09.201925mF
[Utvid]6565.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen5.00,33
476p
15.09.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2004400m Fri5.00,3347615.09.201925mD
[Utvid]6767.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad27,96
473p
15.09.2019
50m Butterfly
Sarpsborg IL200450m Butterfly27,9647315.09.201925m 
[Utvid]6767.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen2.07,53
473p
15.09.2019
200m Fri
Ski SK2002200m Fri2.07,5347315.09.201925mD
[Utvid]6767.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen2.20,65
473p
15.09.2019
200m Individuell medley
Ski SK2002200m Individuell medley2.20,6547315.09.201925m 
[Utvid]7070.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen1.04,59
470p
15.09.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2001100m Fri1.04,5947015.09.201925m 
[Utvid]7171.
Astrid Tangen
Kongstensvømmerne
Astrid Tangen36,86
469p
15.09.2019
50m Bryst
Kongstensvømmerne200050m Bryst36,8646915.09.201925m 
[Utvid]7272.
Tora Elise Lynes Nordli
Lambertseter SK
Tora Elise Lynes Nordli1.04,68
468p
15.09.2019
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri1.04,6846815.09.201925m 
[Utvid]7272.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen2.22,20
468p
15.09.2019
200m Fri
Kongstensvømmerne2003200m Fri2.22,2046815.09.201925mD
[Utvid]7474.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen10.17,79
467p
15.09.2019
800m Fri
Kongstensvømmerne2004800m Fri10.17,7946715.09.201925m 
[Utvid]7575.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg1.02,06
465p
15.09.2019
100m Butterfly
Ski SK2001100m Butterfly1.02,0646515.09.201925m 
[Utvid]7676.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad58,01
464p
15.09.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2004100m Fri58,0146415.09.201925m 
[Utvid]7777.
Astrid Tangen
Kongstensvømmerne
Astrid Tangen29,65
462p
15.09.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200050m Fri29,6546215.09.201925m 
[Utvid]7777.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen1.11,14
462p
15.09.2019
100m Rygg
Kongstensvømmerne2003100m Rygg1.11,1446215.09.201925m 
[Utvid]7979.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen29,67
461p
15.09.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200450m Fri29,6746115.09.201925m 
[Utvid]7979.
Sophie Keser Bakken
Lambertseter SK
Sophie Keser Bakken29,68
461p
15.09.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri29,6846115.09.201925m 
[Utvid]8181.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer29,71
459p
15.09.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200250m Fri29,7145915.09.201925mD
[Utvid]8282.
Astrid Tangen
Kongstensvømmerne
Astrid Tangen29,73
458p
15.09.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200050m Fri29,7345815.09.201925mF
[Utvid]8383.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig1.05,33
455p
15.09.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri1.05,3345515.09.201925m 
[Utvid]8484.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen2.23,64
454p
15.09.2019
200m Fri
Kongstensvømmerne2001200m Fri2.23,6445415.09.201925mD
[Utvid]8585.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten29,84
453p
15.09.2019
50m Fri
Sjøstjerna SLK200150m Fri29,8445315.09.201925m 
[Utvid]8585.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland31,73
453p
15.09.2019
50m Butterfly
Sarpsborg IL200350m Butterfly31,7345315.09.201925mD
[Utvid]8787.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje29,86
452p
15.09.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri29,8645215.09.201925m 
[Utvid]8787.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen29,87
452p
15.09.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200350m Fri29,8745215.09.201925mD
[Utvid]8989.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen26,41
451p
15.09.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200050m Fri26,4145115.09.201925mD
[Utvid]8989.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen37,33
451p
15.09.2019
50m Bryst
Kongstensvømmerne200150m Bryst37,3345115.09.201925mD
[Utvid]8989.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten1.05,49
451p
15.09.2019
100m Fri
Sjøstjerna SLK2001100m Fri1.05,4945115.09.201925m 
[Utvid]9292.
Philip Johan Tokle
Sarpsborg IL
Philip Johan Tokle58,64
450p
15.09.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri58,6445015.09.201925m 
[Utvid]9393.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten31,83
449p
15.09.2019
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK200150m Butterfly31,8344915.09.201925m 
[Utvid]9494.
Gergø Varga
Ullensakersvømmerne
Gergø Varga2.09,96
447p
15.09.2019
200m Fri
Ullensakersvømmerne2003200m Fri2.09,9644715.09.201925mD
[Utvid]9595.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo33,58
446p
15.09.2019
50m Rygg
Sjøstjerna SLK200350m Rygg33,5844615.09.201925m 
[Utvid]9595.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen2.24,45
446p
15.09.2019
200m Fri
Kongstensvømmerne2004200m Fri2.24,4544615.09.201925mD
[Utvid]9797.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen2.10,12
445p
15.09.2019
200m Fri
Kongstensvømmerne2000200m Fri2.10,1244515.09.201925mD
[Utvid]9898.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern30,05
444p
15.09.2019
50m Fri
Moss SK200450m Fri30,0544415.09.201925m 
[Utvid]9898.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg30,05
444p
15.09.2019
50m Fri
Haldens SK200650m Fri30,0544415.09.201925m 
[Utvid]100100.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg28,58
443p
15.09.2019
50m Butterfly
Haldens SK200150m Butterfly28,5844315.09.201925mD
Side 1 av 8 (758 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.