Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sommerstevnet
Stevne
Stevnenavn:
Sommerstevnet
Fra dato:
22.06.2019
Til dato:
23.06.2019
NSF Stevne Id:
0000031363
Arrangørnavn:
Trondhjems SLK
Stevnested:
Trondheim
Bassengnavn:
Pirbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
12.06.2019
Kvalperiode start:
13.06.2018
Kvalperiode slutt:
12.06.2019
Påmeldingsansv.:
Pavel Skipenes
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
915 36 919
Arrangementsleder
Navn:
Rune Larsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95027357
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Kristian Volden
NTNUI-Svømming
Kristian Volden1.58,64
587p
22.06.2019
200m Fri
NTNUI-Svømming1998200m Fri1.58,6458722.06.201925m 
[Utvid]22.
Kristian Volden
NTNUI-Svømming
Kristian Volden54,15
571p
23.06.2019
100m Fri
NTNUI-Svømming1998100m Fri54,1557123.06.201925m 
[Utvid]33.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen8.57,00
563p
23.06.2019
800m Fri
Trondhjems SLK2004800m Fri8.57,0056323.06.201925m 
[Utvid]44.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund9.45,04
550p
23.06.2019
800m Fri
Trondhjems SLK2003800m Fri9.45,0455023.06.201925m 
[Utvid]55.
Frøydis Vatn Andersen
Trondhjems SLK
Frøydis Vatn Andersen1.01,78
538p
23.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2001100m Fri1.01,7853823.06.201925m 
[Utvid]66.
Kristian Volden
NTNUI-Svømming
Kristian Volden24,94
536p
22.06.2019
50m Fri
NTNUI-Svømming199850m Fri24,9453622.06.201925m 
[Utvid]66.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund1.07,19
536p
22.06.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2001100m Butterfly1.07,1953622.06.201925m 
[Utvid]66.
Eirill Straum
Trondhjems SLK
Eirill Straum1.07,21
536p
22.06.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2001100m Butterfly1.07,2153622.06.201925m 
[Utvid]99.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum59,32
532p
22.06.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK1999100m Butterfly59,3253222.06.201925m 
[Utvid]99.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund2.16,23
532p
22.06.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2003200m Fri2.16,2353222.06.201925m 
[Utvid]1111.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund4.50,55
525p
23.06.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2003400m Fri4.50,5552523.06.201925mD
[Utvid]1212.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum55,73
524p
23.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK1999100m Fri55,7352423.06.201925m 
[Utvid]1313.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum2.14,84
521p
23.06.2019
200m Butterfly
Trondhjems SLK1999200m Butterfly2.14,8452123.06.201925m 
[Utvid]1414.
Christoffer Solberg Jørgensen
NTNUI-Svømming
Christoffer Solberg Jørgensen2.03,62
519p
22.06.2019
200m Fri
NTNUI-Svømming1996200m Fri2.03,6251922.06.201925m 
[Utvid]1515.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum25,25
516p
22.06.2019
50m Fri
Trondhjems SLK199950m Fri25,2551622.06.201925m 
[Utvid]1616.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund2.30,06
506p
23.06.2019
200m Butterfly
Trondhjems SLK2001200m Butterfly2.30,0650623.06.201925m 
[Utvid]1717.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen4.56,19
502p
22.06.2019
400m Individuell medley
Trondhjems SLK2004400m Individuell medley4.56,1950222.06.201925m 
[Utvid]1818.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad2.31,68
500p
23.06.2019
200m Bryst
Trondhjems SLK2003200m Bryst2.31,6850023.06.201925m 
[Utvid]1919.
Eirill Straum
Trondhjems SLK
Eirill Straum29,05
491p
22.06.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri29,0549122.06.201925m 
[Utvid]1919.
Kristian Volden
NTNUI-Svømming
Kristian Volden56,93
491p
22.06.2019
100m Fri
NTNUI-Svømming1998100m Fri56,9349122.06.201925mD
[Utvid]2121.
Frøydis Vatn Andersen
Trondhjems SLK
Frøydis Vatn Andersen29,26
481p
22.06.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri29,2648122.06.201925m 
[Utvid]2222.
Christoffer Solberg Jørgensen
NTNUI-Svømming
Christoffer Solberg Jørgensen57,38
480p
23.06.2019
100m Fri
NTNUI-Svømming1996100m Fri57,3848023.06.201925m 
[Utvid]2222.
Maja Graczyk
Trondhjems SLK
Maja Graczyk1.19,61
480p
22.06.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2002100m Bryst1.19,6148022.06.201925m 
[Utvid]2424.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum27,87
478p
22.06.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK199950m Butterfly27,8747822.06.201925mD
[Utvid]2525.
Pavel Germanjuk Skipenes
NTNUI-Svømming
Pavel Germanjuk Skipenes25,92
477p
22.06.2019
50m Fri
NTNUI-Svømming199450m Fri25,9247722.06.201925m 
[Utvid]2626.
Maja Graczyk
Trondhjems SLK
Maja Graczyk5.31,78
475p
22.06.2019
400m Individuell medley
Trondhjems SLK2002400m Individuell medley5.31,7847522.06.201925m 
[Utvid]2727.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund2.22,03
470p
23.06.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2003200m Fri2.22,0347023.06.201925mD
[Utvid]2727.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås9.30,22
470p
23.06.2019
800m Fri
Trondhjems SLK2003800m Fri9.30,2247023.06.201925m 
[Utvid]2929.
Frøydis Vatn Andersen
Trondhjems SLK
Frøydis Vatn Andersen29,52
468p
23.06.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri29,5246823.06.201925mD
[Utvid]3030.
Heidi Elisabeth Ysland
Trondhjems SLK
Heidi Elisabeth Ysland29,58
465p
22.06.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri29,5846522.06.201925m 
[Utvid]3131.
Harald Martin Rånes
Malvik IL
Harald Martin Rånes26,17
463p
22.06.2019
50m Fri
Malvik IL200150m Fri26,1746322.06.201925m 
[Utvid]3232.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad5.04,89
460p
22.06.2019
400m Individuell medley
Trondhjems SLK2003400m Individuell medley5.04,8946022.06.201925m 
[Utvid]3333.
Christoffer Solberg Jørgensen
NTNUI-Svømming
Christoffer Solberg Jørgensen26,25
459p
22.06.2019
50m Fri
NTNUI-Svømming199650m Fri26,2545922.06.201925m 
[Utvid]3333.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen26,26
459p
22.06.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri26,2645922.06.201925m 
[Utvid]3333.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum1.02,32
459p
23.06.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK1999100m Butterfly1.02,3245923.06.201925mD
[Utvid]3636.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen26,28
458p
22.06.2019
50m Fri
Malvik IL200350m Fri26,2845822.06.201925m 
[Utvid]3737.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund1.10,93
456p
23.06.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2001100m Butterfly1.10,9345623.06.201925mD
[Utvid]3838.
Kristian Volden
NTNUI-Svømming
Kristian Volden26,35
454p
23.06.2019
50m Fri
NTNUI-Svømming199850m Fri26,3545423.06.201925mD
[Utvid]3838.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund31,72
454p
22.06.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200150m Butterfly31,7245422.06.201925mD
[Utvid]4040.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad1.12,36
453p
23.06.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.12,3645323.06.201925mD
[Utvid]4141.
Christoffer Solberg Jørgensen
NTNUI-Svømming
Christoffer Solberg Jørgensen58,71
448p
22.06.2019
100m Fri
NTNUI-Svømming1996100m Fri58,7144822.06.201925mD
[Utvid]4141.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund1.05,65
448p
22.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri1.05,6544822.06.201925mD
[Utvid]4343.
Pavel Germanjuk Skipenes
NTNUI-Svømming
Pavel Germanjuk Skipenes58,78
446p
23.06.2019
100m Fri
NTNUI-Svømming1994100m Fri58,7844623.06.201925m 
[Utvid]4444.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum28,57
444p
23.06.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK199950m Butterfly28,5744423.06.201925mD
[Utvid]4444.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen30,04
444p
22.06.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri30,0444422.06.201925m 
[Utvid]4444.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen58,89
444p
23.06.2019
100m Fri
Malvik IL2004100m Fri58,8944423.06.201925m 
[Utvid]4444.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen1.04,09
444p
23.06.2019
100m Rygg
Trondhjems SLK2004100m Rygg1.04,0944423.06.201925m 
[Utvid]4848.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås58,96
442p
23.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri58,9644223.06.201925m 
[Utvid]4949.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen26,62
440p
22.06.2019
50m Fri
Malvik IL200450m Fri26,6244022.06.201925m 
[Utvid]5050.
Jonathan Bergh
Stjørdals-Blink IL
Jonathan Bergh26,75
434p
22.06.2019
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200350m Fri26,7543422.06.201925m 
[Utvid]5050.
Maja Graczyk
Trondhjems SLK
Maja Graczyk37,80
434p
22.06.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200250m Bryst37,8043422.06.201925mD
[Utvid]5252.
Harald Martin Rånes
Malvik IL
Harald Martin Rånes2.11,44
432p
22.06.2019
200m Fri
Malvik IL2001200m Fri2.11,4443222.06.201925m 
[Utvid]5252.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen2.25,98
432p
22.06.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2006200m Fri2.25,9843222.06.201925m 
[Utvid]5454.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad59,48
431p
23.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri59,4843123.06.201925m 
[Utvid]5454.
Eirill Straum
Trondhjems SLK
Eirill Straum2.38,34
431p
23.06.2019
200m Butterfly
Trondhjems SLK2001200m Butterfly2.38,3443123.06.201925m 
[Utvid]5656.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan59,50
430p
23.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri59,5043023.06.201925m 
[Utvid]5757.
Maja Graczyk
Trondhjems SLK
Maja Graczyk1.12,91
429p
23.06.2019
100m Rygg
Trondhjems SLK2002100m Rygg1.12,9142923.06.201925m 
[Utvid]5757.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu1.13,70
429p
22.06.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2002100m Bryst1.13,7042922.06.201925m 
[Utvid]5757.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten1.22,63
429p
22.06.2019
100m Bryst
Malvik IL2003100m Bryst1.22,6342922.06.201925m 
[Utvid]6060.
Frøydis Vatn Andersen
Trondhjems SLK
Frøydis Vatn Andersen2.26,43
428p
22.06.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2001200m Fri2.26,4342822.06.201925m 
[Utvid]6161.
Heidi Elisabeth Ysland
Trondhjems SLK
Heidi Elisabeth Ysland1.06,70
427p
23.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2001100m Fri1.06,7042723.06.201925m 
[Utvid]6262.
Eirill Straum
Trondhjems SLK
Eirill Straum32,41
425p
22.06.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200150m Butterfly32,4142522.06.201925mD
[Utvid]6262.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen2.25,77
425p
23.06.2019
200m Individuell medley
Malvik IL2003200m Individuell medley2.25,7742523.06.201925m 
[Utvid]6464.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten1.23,19
421p
23.06.2019
100m Bryst
Malvik IL2003100m Bryst1.23,1942123.06.201925mD
[Utvid]6565.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund1.13,02
418p
22.06.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2003100m Butterfly1.13,0241822.06.201925m 
[Utvid]6666.
Vegard Skjervold
Trondhjems SLK
Vegard Skjervold1.00,14
417p
23.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2002100m Fri1.00,1441723.06.201925m 
[Utvid]6767.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu27,12
416p
22.06.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200250m Fri27,1241622.06.201925m 
[Utvid]6868.
Ada Viken Refseth
Trondhjems SLK
Ada Viken Refseth10.42,59
415p
23.06.2019
800m Fri
Trondhjems SLK2004800m Fri10.42,5941523.06.201925m 
[Utvid]6969.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy30,75
414p
22.06.2019
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200450m Fri30,7541422.06.201925m 
[Utvid]7070.
Kristian Volden
NTNUI-Svømming
Kristian Volden27,25
410p
22.06.2019
50m Fri
NTNUI-Svømming199850m Fri27,2541022.06.201925mD
[Utvid]7070.
Ada Viken Refseth
Trondhjems SLK
Ada Viken Refseth30,85
410p
22.06.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri30,8541022.06.201925m 
[Utvid]7070.
Jonathan Bergh
Stjørdals-Blink IL
Jonathan Bergh1.00,47
410p
23.06.2019
100m Fri
Stjørdals-Blink IL2003100m Fri1.00,4741023.06.201925m 
[Utvid]7070.
Eirill Straum
Trondhjems SLK
Eirill Straum1.13,46
410p
23.06.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2001100m Butterfly1.13,4641023.06.201925mD
[Utvid]7474.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum27,29
409p
23.06.2019
50m Fri
Trondhjems SLK199950m Fri27,2940923.06.201925mD
[Utvid]7575.
Benedikte Holm Håheim
Vestbyen Trondheim
Benedikte Holm Håheim30,96
406p
22.06.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200550m Fri30,9640622.06.201925m 
[Utvid]7676.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten38,76
403p
22.06.2019
50m Bryst
Malvik IL200350m Bryst38,7640322.06.201925mD
[Utvid]7777.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad34,21
402p
23.06.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst34,2140223.06.201925mD
[Utvid]7878.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy1.08,14
401p
23.06.2019
100m Fri
Stjørdals-Blink IL2004100m Fri1.08,1440123.06.201925m 
[Utvid]7979.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten38,89
399p
23.06.2019
50m Bryst
Malvik IL200350m Bryst38,8939923.06.201925mD
[Utvid]7979.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan1.08,25
399p
23.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2004100m Fri1.08,2539923.06.201925m 
[Utvid]8181.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu2.43,71
398p
23.06.2019
200m Bryst
Trondhjems SLK2002200m Bryst2.43,7139823.06.201925m 
[Utvid]8282.
Thea Christin Berge
Vestbyen Trondheim
Thea Christin Berge2.30,23
397p
22.06.2019
200m Fri
Vestbyen Trondheim2005200m Fri2.30,2339722.06.201925m 
[Utvid]8383.
Ola Martin Tiseth Støvneng
NTNUI-Svømming
Ola Martin Tiseth Støvneng1.05,44
396p
22.06.2019
100m Butterfly
NTNUI-Svømming1990100m Butterfly1.05,4439622.06.201925m 
[Utvid]8383.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan2.15,23
396p
22.06.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2003200m Fri2.15,2339622.06.201925m 
[Utvid]8585.
Ola Martin Tiseth Støvneng
NTNUI-Svømming
Ola Martin Tiseth Støvneng27,60
395p
22.06.2019
50m Fri
NTNUI-Svømming199050m Fri27,6039522.06.201925m 
[Utvid]8585.
Ada Viken Refseth
Trondhjems SLK
Ada Viken Refseth5.19,47
395p
23.06.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2004400m Fri5.19,4739523.06.201925mD
[Utvid]8585.
Vårin Berge Jensås
Trondhjems SLK
Vårin Berge Jensås10.52,91
395p
23.06.2019
800m Fri
Trondhjems SLK2003800m Fri10.52,9139523.06.201925m 
[Utvid]8888.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund1.08,53
394p
23.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri1.08,5339423.06.201925mD
[Utvid]8989.
Jesper Bårdli
Vestbyen Trondheim
Jesper Bårdli27,65
393p
22.06.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200450m Fri27,6539322.06.201925m 
[Utvid]8989.
Vårin Berge Jensås
Trondhjems SLK
Vårin Berge Jensås5.20,13
393p
23.06.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2003400m Fri5.20,1339323.06.201925mD
[Utvid]9191.
Eirill Straum
Trondhjems SLK
Eirill Straum33,31
392p
23.06.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200150m Butterfly33,3139223.06.201925mD
[Utvid]9292.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund31,40
389p
22.06.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri31,4038922.06.201925mD
[Utvid]9292.
Thea Christin Berge
Vestbyen Trondheim
Thea Christin Berge31,41
389p
22.06.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200550m Fri31,4138922.06.201925m 
[Utvid]9494.
Vårin Berge Jensås
Trondhjems SLK
Vårin Berge Jensås5.54,89
388p
22.06.2019
400m Individuell medley
Trondhjems SLK2003400m Individuell medley5.54,8938822.06.201925m 
[Utvid]9595.
Christoffer Solberg Jørgensen
NTNUI-Svømming
Christoffer Solberg Jørgensen27,81
386p
23.06.2019
50m Fri
NTNUI-Svømming199650m Fri27,8138623.06.201925mD
[Utvid]9696.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund33,51
385p
23.06.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200150m Butterfly33,5138523.06.201925mD
[Utvid]9797.
Heidi Elisabeth Ysland
Trondhjems SLK
Heidi Elisabeth Ysland31,58
382p
23.06.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri31,5838223.06.201925mD
[Utvid]9797.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen2.45,96
382p
23.06.2019
200m Bryst
Malvik IL2003200m Bryst2.45,9638223.06.201925m 
[Utvid]9999.
Telma Stensvoll Reppe
Malvik IL
Telma Stensvoll Reppe31,61
381p
22.06.2019
50m Fri
Malvik IL200750m Fri31,6138122.06.201925m 
[Utvid]100100.
Thea Christin Berge
Vestbyen Trondheim
Thea Christin Berge1.09,38
379p
23.06.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2005100m Fri1.09,3837923.06.201925m 
Side 1 av 7 (672 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.