Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Kobbklysa
Stevne
Stevnenavn:
Kobbklysa
Fra dato:
16.11.2019
Til dato:
17.11.2019
NSF Stevne Id:
0000031374
Arrangørnavn:
Trondhjems SLK
Stevnested:
Trondheim
Bassengnavn:
Pirbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
06.11.2019
Kvalperiode start:
07.11.2018
Kvalperiode slutt:
06.11.2019
Påmeldingsansv.:
Pavel Skipenes
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
915 36 919
Arrangementsleder
Navn:
Rune Larsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95027357
Info
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik1.08,02
546p
16.11.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK1999100m Bryst1.08,0254616.11.201925m 
[Utvid]22.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu1.09,02
523p
16.11.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2002100m Bryst1.09,0252316.11.201925m 
[Utvid]33.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik2.29,96
518p
17.11.2019
200m Bryst
Trondhjems SLK1999200m Bryst2.29,9651817.11.201925m 
[Utvid]44.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad2.30,13
516p
17.11.2019
200m Bryst
Trondhjems SLK2003200m Bryst2.30,1351617.11.201925m 
[Utvid]55.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund1.08,12
515p
16.11.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2001100m Butterfly1.08,1251516.11.201925m 
[Utvid]66.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad17.42,10
509p
17.11.2019
1500m Fri
Trondhjems SLK20031500m Fri17.42,1050917.11.201925m 
[Utvid]77.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik2.17,75
504p
17.11.2019
200m Individuell medley
Trondhjems SLK1999200m Individuell medley2.17,7550417.11.201925m 
[Utvid]88.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund2.19,24
498p
16.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2003200m Fri2.19,2449816.11.201925m 
[Utvid]99.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad2.05,39
497p
16.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2003200m Fri2.05,3949716.11.201925m 
[Utvid]1010.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund19.23,17
494p
17.11.2019
1500m Fri
Trondhjems SLK20031500m Fri19.23,1749417.11.201925m 
[Utvid]1111.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad9.21,78
491p
17.11.2019
800m Fri
Trondhjems SLK2003800m Fri9.21,7849117.11.201925mD
[Utvid]1212.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu2.32,98
487p
17.11.2019
200m Bryst
Trondhjems SLK2002200m Bryst2.32,9848717.11.201925m 
[Utvid]1313.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy29,15
486p
16.11.2019
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200450m Fri29,1548616.11.201925m 
[Utvid]1414.
Sunniva Haugen
Vestbyen Trondheim
Sunniva Haugen1.10,27
480p
17.11.2019
100m Rygg
Vestbyen Trondheim2005100m Rygg1.10,2748017.11.201925m 
[Utvid]1414.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund4.59,50
480p
17.11.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2003400m Fri4.59,5048017.11.201925mD
[Utvid]1616.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund10.12,86
478p
17.11.2019
800m Fri
Trondhjems SLK2003800m Fri10.12,8647817.11.201925mD
[Utvid]1717.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås18.08,55
472p
17.11.2019
1500m Fri
Trondhjems SLK20031500m Fri18.08,5547217.11.201925m 
[Utvid]1818.
Elisabeth Wilmann
Trondhjems SLK
Elisabeth Wilmann29,50
469p
16.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200250m Fri29,5046916.11.201925m 
[Utvid]1818.
Sunniva Haugen
Vestbyen Trondheim
Sunniva Haugen1.04,64
469p
17.11.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2005100m Fri1.04,6446917.11.201925m 
[Utvid]2020.
Elisabeth Wilmann
Trondhjems SLK
Elisabeth Wilmann1.04,70
468p
17.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2002100m Fri1.04,7046817.11.201925m 
[Utvid]2121.
Nina Alicja Skarø
Trondhjems SLK
Nina Alicja Skarø29,57
466p
16.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri29,5746616.11.201925m 
[Utvid]2121.
Sunniva Haugen
Vestbyen Trondheim
Sunniva Haugen29,57
466p
16.11.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200550m Fri29,5746616.11.201925m 
[Utvid]2121.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås1.11,71
466p
16.11.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.11,7146616.11.201925m 
[Utvid]2424.
Jonathan Bergh
Stjørdals-Blink IL
Jonathan Bergh26,16
464p
16.11.2019
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200350m Fri26,1646416.11.201925m 
[Utvid]2525.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås9.33,04
463p
17.11.2019
800m Fri
Trondhjems SLK2003800m Fri9.33,0446317.11.201925mD
[Utvid]2626.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik1.11,96
461p
17.11.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK1999100m Bryst1.11,9646117.11.201925mD
[Utvid]2727.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen26,25
459p
16.11.2019
50m Fri
Malvik IL200350m Fri26,2545916.11.201925m 
[Utvid]2828.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund29,79
456p
16.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri29,7945616.11.201925m 
[Utvid]2929.
Harald Martin Rånes
Malvik IL
Harald Martin Rånes26,34
455p
16.11.2019
50m Fri
Malvik IL200150m Fri26,3445516.11.201925m 
[Utvid]3030.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu1.12,45
452p
17.11.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2002100m Bryst1.12,4545217.11.201925mD
[Utvid]3131.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad1.12,51
451p
17.11.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.12,5145117.11.201925mD
[Utvid]3232.
Jonathan Bergh
Stjørdals-Blink IL
Jonathan Bergh58,66
449p
17.11.2019
100m Fri
Stjørdals-Blink IL2003100m Fri58,6644917.11.201925m 
[Utvid]3333.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad4.37,54
447p
17.11.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2003400m Fri4.37,5444717.11.201925mD
[Utvid]3434.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen30,07
443p
16.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri30,0744316.11.201925m 
[Utvid]3535.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu5.09,11
442p
16.11.2019
400m Individuell medley
Trondhjems SLK2002400m Individuell medley5.09,1144216.11.201925m 
[Utvid]3636.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad26,62
440p
16.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri26,6244016.11.201925m 
[Utvid]3636.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan59,08
440p
17.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri59,0844017.11.201925m 
[Utvid]3838.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen28,69
438p
17.11.2019
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly28,6943817.11.201925mD
[Utvid]3838.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund2.25,31
438p
17.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2003200m Fri2.25,3143817.11.201925mD
[Utvid]3838.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm2.25,40
438p
16.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2005200m Fri2.25,4043816.11.201925m 
[Utvid]3838.
Maxim Sergeevich Gorodkov
Trondhjems SLK
Maxim Sergeevich Gorodkov5.09,88
438p
16.11.2019
400m Individuell medley
Trondhjems SLK2005400m Individuell medley5.09,8843816.11.201925m 
[Utvid]4242.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen1.06,18
437p
17.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri1.06,1843717.11.201925m 
[Utvid]4242.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten1.22,17
437p
16.11.2019
100m Bryst
Malvik IL2003100m Bryst1.22,1743716.11.201925m 
[Utvid]4444.
Elisabeth Wilmann
Trondhjems SLK
Elisabeth Wilmann30,22
436p
17.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200250m Fri30,2243617.11.201925mD
[Utvid]4545.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås4.40,13
434p
17.11.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2003400m Fri4.40,1343417.11.201925mD
[Utvid]4646.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås26,76
433p
16.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri26,7643316.11.201925m 
[Utvid]4646.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen59,38
433p
17.11.2019
100m Fri
Malvik IL2004100m Fri59,3843317.11.201925m 
[Utvid]4848.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik33,40
432p
17.11.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK199950m Bryst33,4043217.11.201925mD
[Utvid]4949.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan2.11,54
431p
16.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2003200m Fri2.11,5443116.11.201925m 
[Utvid]5050.
Heidi Elisabeth Ysland
Trondhjems SLK
Heidi Elisabeth Ysland30,37
430p
16.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri30,3743016.11.201925m 
[Utvid]5151.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen2.25,37
428p
17.11.2019
200m Individuell medley
Malvik IL2003200m Individuell medley2.25,3742817.11.201925m 
[Utvid]5151.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu2.25,46
428p
17.11.2019
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2002200m Individuell medley2.25,4642817.11.201925m 
[Utvid]5353.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan30,51
424p
16.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri30,5142416.11.201925m 
[Utvid]5353.
Ada Viken Refseth
Trondhjems SLK
Ada Viken Refseth20.23,78
424p
17.11.2019
1500m Fri
Trondhjems SLK20041500m Fri20.23,7842417.11.201925m 
[Utvid]5555.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan1.06,91
423p
17.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2004100m Fri1.06,9142317.11.201925m 
[Utvid]5656.
Vegard Skjervold
Trondhjems SLK
Vegard Skjervold59,88
422p
17.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2002100m Fri59,8842217.11.201925m 
[Utvid]5656.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund1.06,97
422p
16.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri1.06,9742216.11.201925mD
[Utvid]5858.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy2.27,66
418p
16.11.2019
200m Fri
Stjørdals-Blink IL2004200m Fri2.27,6641816.11.201925m 
[Utvid]5959.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan1.04,35
417p
16.11.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2003100m Butterfly1.04,3541716.11.201925m 
[Utvid]6060.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm30,70
416p
16.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri30,7041616.11.201925m 
[Utvid]6060.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm20.31,28
416p
17.11.2019
1500m Fri
Trondhjems SLK20051500m Fri20.31,2841617.11.201925m 
[Utvid]6262.
Eirill Straum
Trondhjems SLK
Eirill Straum30,74
415p
16.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri30,7441516.11.201925m 
[Utvid]6262.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy1.13,19
415p
16.11.2019
100m Butterfly
Stjørdals-Blink IL2004100m Butterfly1.13,1941516.11.201925m 
[Utvid]6464.
Telma Stensvoll Reppe
Malvik IL
Telma Stensvoll Reppe30,76
414p
16.11.2019
50m Fri
Malvik IL200750m Fri30,7641416.11.201925m 
[Utvid]6565.
Vegard Skjervold
Trondhjems SLK
Vegard Skjervold1.04,53
413p
16.11.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2002100m Butterfly1.04,5341316.11.201925m 
[Utvid]6666.
Sunniva Haugen
Vestbyen Trondheim
Sunniva Haugen30,89
409p
17.11.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200550m Fri30,8940917.11.201925mD
[Utvid]6767.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen30,94
407p
16.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri30,9440716.11.201925m 
[Utvid]6868.
Jonas Johansen
Vestbyen Trondheim
Jonas Johansen2.27,94
406p
17.11.2019
200m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2002200m Individuell medley2.27,9440617.11.201925m 
[Utvid]6969.
Theodor Karlsen
Malvik IL
Theodor Karlsen1.06,15
403p
17.11.2019
100m Rygg
Malvik IL2002100m Rygg1.06,1540317.11.201925m 
[Utvid]7070.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm5.17,55
402p
17.11.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri5.17,5540217.11.201925mD
[Utvid]7070.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm10.49,01
402p
17.11.2019
800m Fri
Trondhjems SLK2005800m Fri10.49,0140217.11.201925mD
[Utvid]7272.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen31,08
401p
17.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri31,0840117.11.201925mD
[Utvid]7373.
Jesper Bårdli
Vestbyen Trondheim
Jesper Bårdli27,49
400p
16.11.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200450m Fri27,4940016.11.201925m 
[Utvid]7373.
Ada Viken Refseth
Trondhjems SLK
Ada Viken Refseth10.50,53
400p
17.11.2019
800m Fri
Trondhjems SLK2004800m Fri10.50,5340017.11.201925mD
[Utvid]7575.
Maxim Sergeevich Gorodkov
Trondhjems SLK
Maxim Sergeevich Gorodkov1.01,02
399p
17.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2005100m Fri1.01,0239917.11.201925m 
[Utvid]7676.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad34,31
398p
17.11.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst34,3139817.11.201925mD
[Utvid]7777.
Andreja Amundsen
Stjørdals-Blink IL
Andreja Amundsen31,22
396p
16.11.2019
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200350m Fri31,2239616.11.201925m 
[Utvid]7777.
Jonas Johansen
Vestbyen Trondheim
Jonas Johansen2.15,30
396p
16.11.2019
200m Fri
Vestbyen Trondheim2002200m Fri2.15,3039616.11.201925m 
[Utvid]7777.
Ada Viken Refseth
Trondhjems SLK
Ada Viken Refseth5.19,27
396p
17.11.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2004400m Fri5.19,2739617.11.201925mD
[Utvid]8080.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad2.15,40
395p
17.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2003200m Fri2.15,4039517.11.201925mD
[Utvid]8181.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu34,44
394p
17.11.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200250m Bryst34,4439417.11.201925mD
[Utvid]8282.
Dorottya Csejtey
Trondhjems SLK
Dorottya Csejtey31,32
392p
16.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri31,3239216.11.201925m 
[Utvid]8383.
Karoline Borg Simonsen
Trondhjems SLK
Karoline Borg Simonsen2.31,08
390p
16.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2006200m Fri2.31,0839016.11.201925m 
[Utvid]8484.
Maxim Sergeevich Gorodkov
Trondhjems SLK
Maxim Sergeevich Gorodkov27,74
389p
16.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri27,7438916.11.201925m 
[Utvid]8484.
Harald Martin Rånes
Malvik IL
Harald Martin Rånes2.16,05
389p
16.11.2019
200m Fri
Malvik IL2001200m Fri2.16,0538916.11.201925m 
[Utvid]8686.
Kristina C. Marjanovic
Vestbyen Trondheim
Kristina C. Marjanovic31,47
386p
16.11.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200650m Fri31,4738616.11.201925m 
[Utvid]8686.
Elisabeth Wilmann
Trondhjems SLK
Elisabeth Wilmann1.25,61
386p
16.11.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2002100m Bryst1.25,6138616.11.201925m 
[Utvid]8888.
Embla Mimi Baarholm
Trondhjems SLK
Embla Mimi Baarholm1.15,61
385p
17.11.2019
100m Rygg
Trondhjems SLK2004100m Rygg1.15,6138517.11.201925m 
[Utvid]8989.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås2.16,63
384p
17.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2003200m Fri2.16,6338417.11.201925mD
[Utvid]8989.
Lisa Ling Klauseth Liasjø
Trondhjems SLK
Lisa Ling Klauseth Liasjø5.55,95
384p
16.11.2019
400m Individuell medley
Trondhjems SLK2005400m Individuell medley5.55,9538416.11.201925m 
[Utvid]9191.
Lisa Ling Klauseth Liasjø
Trondhjems SLK
Lisa Ling Klauseth Liasjø31,58
382p
16.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri31,5838216.11.201925m 
[Utvid]9292.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen1.26,04
380p
16.11.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2006100m Bryst1.26,0438016.11.201925m 
[Utvid]9393.
Helene Rapp Karlsen
Trondhjems SLK
Helene Rapp Karlsen31,67
379p
16.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri31,6737916.11.201925m 
[Utvid]9494.
Embla Mimi Baarholm
Trondhjems SLK
Embla Mimi Baarholm2.48,41
378p
17.11.2019
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2004200m Individuell medley2.48,4137817.11.201925m 
[Utvid]9595.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng2.17,51
377p
16.11.2019
200m Fri
Verdal SK2005200m Fri2.17,5137716.11.201925m 
[Utvid]9595.
Diana Stafsnes Califano
Trondhjems SLK
Diana Stafsnes Califano2.32,76
377p
16.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2005200m Fri2.32,7637716.11.201925m 
[Utvid]9797.
Isak Green Holmli
Verdal SK
Isak Green Holmli28,05
376p
16.11.2019
50m Fri
Verdal SK200550m Fri28,0537616.11.201925m 
[Utvid]9898.
Jonathan Bergh
Stjørdals-Blink IL
Jonathan Bergh28,08
375p
17.11.2019
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200350m Fri28,0837517.11.201925mD
[Utvid]9898.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund31,79
375p
16.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri31,7937516.11.201925mD
[Utvid]100100.
Maxim Sergeevich Gorodkov
Trondhjems SLK
Maxim Sergeevich Gorodkov2.47,14
374p
17.11.2019
200m Bryst
Trondhjems SLK2005200m Bryst2.47,1437417.11.201925m 
Side 1 av 7 (697 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.