Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Kretsmesterskap 2019
Stevne
Stevnenavn:
Kretsmesterskap 2019
Fra dato:
16.02.2019
Til dato:
17.02.2019
NSF Stevne Id:
0000031385
Arrangørnavn:
Fauske SK
Stevnested:
Fauske
Bassengnavn:
Fauskebadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
25.01.2019
Kvalperiode start:
26.01.2018
Kvalperiode slutt:
25.01.2019
Påmeldingsansv.:
Ronny Engan
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95760081
Arrangementsleder
Navn:
Ronny Engan
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95760081
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Trine Lene Austrøne Olsen
IL Varg
Trine Lene Austrøne Olsen1.14,59
584p
16.02.2019
100m Bryst
IL Varg1990100m Bryst1.14,5958416.02.201925m 
[Utvid]22.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik2.11,22
583p
16.02.2019
200m Individuell medley
Bodø SK2001200m Individuell medley2.11,2258316.02.201925m 
[Utvid]33.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik53,86
580p
16.02.2019
100m Fri
Bodø SK2001100m Fri53,8658016.02.201925m 
[Utvid]44.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik57,86
573p
16.02.2019
100m Butterfly
Bodø SK2001100m Butterfly57,8657316.02.201925m 
[Utvid]55.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy4.43,10
568p
17.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2002400m Fri4.43,1056817.02.201925m 
[Utvid]66.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik26,39
563p
17.02.2019
50m Butterfly
Bodø SK200150m Butterfly26,3956317.02.201925m 
[Utvid]77.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik59,33
559p
17.02.2019
100m Rygg
Bodø SK2001100m Rygg59,3355917.02.201925m 
[Utvid]88.
Trine Lene Austrøne Olsen
IL Varg
Trine Lene Austrøne Olsen34,82
556p
16.02.2019
50m Bryst
IL Varg199050m Bryst34,8255616.02.201925mD
[Utvid]99.
Trine Lene Austrøne Olsen
IL Varg
Trine Lene Austrøne Olsen29,83
545p
17.02.2019
50m Butterfly
IL Varg199050m Butterfly29,8354517.02.201925m 
[Utvid]1010.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik26,72
543p
16.02.2019
50m Butterfly
Bodø SK200150m Butterfly26,7254316.02.201925mD
[Utvid]1111.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.01,77
538p
16.02.2019
100m Fri
Tverlandet IL2003100m Fri1.01,7753816.02.201925m 
[Utvid]1212.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.01,83
536p
16.02.2019
100m Fri
Sortland SLK2002100m Fri1.01,8353616.02.201925m 
[Utvid]1313.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy28,23
535p
16.02.2019
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri28,2353516.02.201925m 
[Utvid]1414.
Trine Lene Austrøne Olsen
IL Varg
Trine Lene Austrøne Olsen28,30
531p
16.02.2019
50m Fri
IL Varg199050m Fri28,3053116.02.201925m 
[Utvid]1515.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy30,11
530p
17.02.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200250m Butterfly30,1153017.02.201925m 
[Utvid]1616.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland4.22,52
528p
17.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2001400m Fri4.22,5252817.02.201925m 
[Utvid]1717.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy31,80
526p
17.02.2019
50m Rygg
Sortland SLK200250m Rygg31,8052617.02.201925m 
[Utvid]1818.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen27,09
521p
17.02.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200250m Butterfly27,0952117.02.201925m 
[Utvid]1919.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland1.09,56
510p
16.02.2019
100m Bryst
Sortland SLK2001100m Bryst1.09,5651016.02.201925m 
[Utvid]2020.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness28,70
509p
16.02.2019
50m Fri
Tverlandet IL200350m Fri28,7050916.02.201925m 
[Utvid]2121.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes27,33
507p
17.02.2019
50m Butterfly
Fauske SK200350m Butterfly27,3350717.02.201925m 
[Utvid]2222.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy2.32,95
505p
16.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2002200m Individuell medley2.32,9550516.02.201925m 
[Utvid]2323.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell4.26,87
503p
17.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2001400m Fri4.26,8750317.02.201925m 
[Utvid]2424.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland4.56,68
500p
16.02.2019
400m Individuell medley
Sortland SLK2001400m Individuell medley4.56,6850016.02.201925m 
[Utvid]2525.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan1.01,68
498p
17.02.2019
100m Rygg
Fauske SK2001100m Rygg1.01,6849817.02.201925m 
[Utvid]2525.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen4.55,75
498p
17.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2004400m Fri4.55,7549817.02.201925m 
[Utvid]2727.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen4.57,54
495p
16.02.2019
400m Individuell medley
Fauske SK2004400m Individuell medley4.57,5449516.02.201925m 
[Utvid]2828.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen27,56
494p
17.02.2019
50m Butterfly
Fauske SK200450m Butterfly27,5649417.02.201925m 
[Utvid]2929.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.09,09
493p
16.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2002100m Butterfly1.09,0949316.02.201925m 
[Utvid]2929.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell4.58,06
493p
16.02.2019
400m Individuell medley
Sortland SLK2001400m Individuell medley4.58,0649316.02.201925m 
[Utvid]3131.
Loke Renè Andersson Øvrevoll
Fauske SK
Loke Renè Andersson Øvrevoll25,65
492p
16.02.2019
50m Fri
Fauske SK200350m Fri25,6549216.02.201925m 
[Utvid]3232.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy2.19,89
491p
17.02.2019
200m Fri
Sortland SLK2002200m Fri2.19,8949117.02.201925mD
[Utvid]3333.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik27,64
490p
16.02.2019
50m Butterfly
Bodø SK200150m Butterfly27,6449016.02.201925mD
[Utvid]3434.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen1.10,62
488p
16.02.2019
100m Bryst
Fauske SK2004100m Bryst1.10,6248816.02.201925m 
[Utvid]3535.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy5.29,32
486p
16.02.2019
400m Individuell medley
Sortland SLK2002400m Individuell medley5.29,3248616.02.201925m 
[Utvid]3636.
Håvard Vindvik
Bodø SK
Håvard Vindvik25,80
484p
16.02.2019
50m Fri
Bodø SK200150m Fri25,8048416.02.201925mD
[Utvid]3636.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold32,68
484p
17.02.2019
50m Rygg
Bodø SK200350m Rygg32,6848417.02.201925m 
[Utvid]3636.
Loke Renè Andersson Øvrevoll
Fauske SK
Loke Renè Andersson Øvrevoll2.33,31
484p
17.02.2019
200m Bryst
Fauske SK2003200m Bryst2.33,3148417.02.201925m 
[Utvid]3939.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga4.30,84
481p
17.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri4.30,8448117.02.201925m 
[Utvid]4040.
Loke Renè Andersson Øvrevoll
Fauske SK
Loke Renè Andersson Øvrevoll1.11,09
478p
17.02.2019
100m Bryst
Fauske SK2003100m Bryst1.11,0947817.02.201925mD
[Utvid]4141.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik57,51
477p
16.02.2019
100m Fri
Bodø SK2003100m Fri57,5147716.02.201925m 
[Utvid]4242.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland1.02,59
476p
17.02.2019
100m Rygg
Sortland SLK2001100m Rygg1.02,5947617.02.201925m 
[Utvid]4343.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland2.15,38
475p
16.02.2019
200m Rygg
Sortland SLK2001200m Rygg2.15,3847516.02.201925m 
[Utvid]4444.
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi29,39
474p
16.02.2019
50m Fri
Fauske SK200150m Fri29,3947416.02.201925m 
[Utvid]4545.
Anne-Ragnhild Hansen
Sortland SLK
Anne-Ragnhild Hansen5.01,39
471p
17.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2005400m Fri5.01,3947117.02.201925m 
[Utvid]4646.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen4.32,96
470p
17.02.2019
400m Fri
Sortland SLK2002400m Fri4.32,9647017.02.201925m 
[Utvid]4747.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik28,04
469p
17.02.2019
50m Butterfly
Bodø SK200350m Butterfly28,0446917.02.201925m 
[Utvid]4747.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland1.01,86
469p
16.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2001100m Butterfly1.01,8646916.02.201925m 
[Utvid]4949.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold1.10,85
468p
17.02.2019
100m Rygg
Bodø SK2003100m Rygg1.10,8546817.02.201925m 
[Utvid]5050.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen1.02,99
467p
17.02.2019
100m Rygg
Sortland SLK2002100m Rygg1.02,9946717.02.201925m 
[Utvid]5050.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland2.08,04
467p
17.02.2019
200m Fri
Sortland SLK2001200m Fri2.08,0446717.02.201925mD
[Utvid]5252.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell57,96
466p
16.02.2019
100m Fri
Sortland SLK2001100m Fri57,9646616.02.201925m 
[Utvid]5353.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen58,02
464p
16.02.2019
100m Fri
Sortland SLK2002100m Fri58,0246416.02.201925m 
[Utvid]5454.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.03,18
463p
17.02.2019
100m Rygg
Sortland SLK2001100m Rygg1.03,1846317.02.201925m 
[Utvid]5555.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes1.02,23
461p
16.02.2019
100m Butterfly
Fauske SK2003100m Butterfly1.02,2346116.02.201925m 
[Utvid]5656.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen28,77
460p
17.02.2019
50m Rygg
Sortland SLK200250m Rygg28,7746017.02.201925m 
[Utvid]5656.
Loke Renè Andersson Øvrevoll
Fauske SK
Loke Renè Andersson Øvrevoll2.22,00
460p
16.02.2019
200m Individuell medley
Fauske SK2003200m Individuell medley2.22,0046016.02.201925m 
[Utvid]5858.
Harald-Georg Dahlsett Hansen
Sortland SLK
Harald-Georg Dahlsett Hansen26,29
457p
16.02.2019
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri26,2945716.02.201925m 
[Utvid]5858.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland32,78
457p
16.02.2019
50m Bryst
Sortland SLK200150m Bryst32,7845716.02.201925mD
[Utvid]5858.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness33,31
457p
17.02.2019
50m Rygg
Tverlandet IL200350m Rygg33,3145717.02.201925m 
[Utvid]5858.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness2.38,10
457p
16.02.2019
200m Individuell medley
Tverlandet IL2003200m Individuell medley2.38,1045716.02.201925m 
[Utvid]5858.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness2.54,69
457p
17.02.2019
200m Bryst
Tverlandet IL2003200m Bryst2.54,6945717.02.201925m 
[Utvid]6363.
Loke Renè Andersson Øvrevoll
Fauske SK
Loke Renè Andersson Øvrevoll32,81
455p
17.02.2019
50m Bryst
Fauske SK200350m Bryst32,8145517.02.201925mD
[Utvid]6464.
Kim Torry Simmenes
Fauske SK
Kim Torry Simmenes1.03,67
453p
17.02.2019
100m Rygg
Fauske SK1982100m Rygg1.03,6745317.02.201925m 
[Utvid]6565.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell28,44
450p
17.02.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200150m Butterfly28,4445017.02.201925m 
[Utvid]6666.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.02,90
446p
16.02.2019
100m Butterfly
Sortland SLK2001100m Butterfly1.02,9044616.02.201925m 
[Utvid]6767.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland29,12
444p
17.02.2019
50m Rygg
Sortland SLK200150m Rygg29,1244417.02.201925m 
[Utvid]6868.
Håvard Heggland
Sortland SLK
Håvard Heggland28,62
441p
16.02.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200150m Butterfly28,6244116.02.201925mD
[Utvid]6868.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold2.36,61
441p
16.02.2019
200m Rygg
Bodø SK2003200m Rygg2.36,6144116.02.201925m 
[Utvid]7070.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.24,04
440p
16.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2001200m Individuell medley2.24,0444016.02.201925m 
[Utvid]7171.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes59,16
438p
16.02.2019
100m Fri
Fauske SK2003100m Fri59,1643816.02.201925m 
[Utvid]7272.
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi32,11
437p
17.02.2019
50m Butterfly
Fauske SK200150m Butterfly32,1143717.02.201925m 
[Utvid]7373.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy30,24
435p
16.02.2019
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri30,2443516.02.201925mD
[Utvid]7373.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.22,27
435p
17.02.2019
100m Bryst
Tverlandet IL2003100m Bryst1.22,2743517.02.201925mD
[Utvid]7575.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness30,28
434p
16.02.2019
50m Fri
Tverlandet IL200350m Fri30,2843416.02.201925mD
[Utvid]7575.
Sofie Bestvold
Bodø SK
Sofie Bestvold1.06,34
434p
16.02.2019
100m Fri
Bodø SK2003100m Fri1.06,3443416.02.201925m 
[Utvid]7575.
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi
Fauske SK
Andrea Henriette Kjerpeseth Rossi1.06,37
434p
16.02.2019
100m Fri
Fauske SK2001100m Fri1.06,3743416.02.201925m 
[Utvid]7575.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.11,15
434p
17.02.2019
200m Fri
Sortland SLK2001200m Fri2.11,1543417.02.201925mD
[Utvid]7575.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.24,70
434p
16.02.2019
200m Individuell medley
Sortland SLK2005200m Individuell medley2.24,7043416.02.201925m 
[Utvid]8080.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan59,37
433p
16.02.2019
100m Fri
Fauske SK2001100m Fri59,3743316.02.201925m 
[Utvid]8181.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen2.26,05
432p
17.02.2019
200m Fri
Sortland SLK2004200m Fri2.26,0543217.02.201925mD
[Utvid]8282.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell29,41
431p
17.02.2019
50m Rygg
Sortland SLK200150m Rygg29,4143117.02.201925m 
[Utvid]8282.
Kim Torry Simmenes
Fauske SK
Kim Torry Simmenes59,45
431p
16.02.2019
100m Fri
Fauske SK1982100m Fri59,4543116.02.201925m 
[Utvid]8282.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik2.25,06
431p
16.02.2019
200m Individuell medley
Bodø SK2003200m Individuell medley2.25,0643116.02.201925m 
[Utvid]8585.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen26,85
429p
16.02.2019
50m Fri
Fauske SK200450m Fri26,8542916.02.201925m 
[Utvid]8585.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes29,45
429p
17.02.2019
50m Rygg
Fauske SK200350m Rygg29,4542917.02.201925m 
[Utvid]8787.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness37,98
428p
17.02.2019
50m Bryst
Tverlandet IL200350m Bryst37,9842817.02.201925mD
[Utvid]8888.
Kim Torry Simmenes
Fauske SK
Kim Torry Simmenes29,50
427p
17.02.2019
50m Rygg
Fauske SK198250m Rygg29,5042717.02.201925m 
[Utvid]8888.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.20,27
427p
16.02.2019
200m Rygg
Sortland SLK2001200m Rygg2.20,2742716.02.201925m 
[Utvid]9090.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes26,92
426p
16.02.2019
50m Fri
Fauske SK200350m Fri26,9242616.02.201925m 
[Utvid]9090.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen5.44,08
426p
16.02.2019
400m Individuell medley
Sortland SLK2004400m Individuell medley5.44,0842616.02.201925m 
[Utvid]9292.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik26,96
424p
16.02.2019
50m Fri
Bodø SK200350m Fri26,9642416.02.201925mD
[Utvid]9393.
Loke Renè Andersson Øvrevoll
Fauske SK
Loke Renè Andersson Øvrevoll29,04
423p
16.02.2019
50m Butterfly
Fauske SK200350m Butterfly29,0442316.02.201925mD
[Utvid]9393.
Ida-Helen Edvardsen
Svolvær IL
Ida-Helen Edvardsen5.12,39
423p
17.02.2019
400m Fri
Svolvær IL2004400m Fri5.12,3942317.02.201925m 
[Utvid]9595.
Sander Myhr Bjørknes
Fauske SK
Sander Myhr Bjørknes29,14
418p
16.02.2019
50m Butterfly
Fauske SK200350m Butterfly29,1441816.02.201925mD
[Utvid]9696.
Simen Engan
Fauske SK
Simen Engan27,11
417p
16.02.2019
50m Fri
Fauske SK200150m Fri27,1141716.02.201925m 
[Utvid]9797.
Vegard Vindvik
Bodø SK
Vegard Vindvik29,78
415p
17.02.2019
50m Rygg
Bodø SK200350m Rygg29,7841517.02.201925m 
[Utvid]9898.
Mathias Benoni Martinussen
Fauske SK
Mathias Benoni Martinussen29,80
414p
17.02.2019
50m Rygg
Fauske SK200450m Rygg29,8041417.02.201925m 
[Utvid]9999.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen30,81
412p
16.02.2019
50m Fri
Sortland SLK200450m Fri30,8141216.02.201925m 
[Utvid]100100.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga29,30
411p
17.02.2019
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly29,3041117.02.201925m 
Side 1 av 10 (984 rader)< Forrige12345678910Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.