Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Telemark Svøm
Stevne
Stevnenavn:
Telemark Svøm
Fra dato:
13.09.2019
Til dato:
15.09.2019
NSF Stevne Id:
0000031396
Arrangørnavn:
Poseidon
Stevnested:
Porsgrunn
Bassengnavn:
Porsgrunnshallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
06.09.2019
Kvalperiode start:
07.09.2018
Kvalperiode slutt:
06.09.2019
Påmeldingsansv.:
Merethe Pepevnik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
94826879
Arrangementsleder
Navn:
Merethe Pepevnik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
94826879
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.48,25
724p
13.09.2019
400m Individuell medley
SK Team Sør2001400m Individuell medley4.48,2572413.09.201925m 
[Utvid]22.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu28,99
694p
14.09.2019
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg28,9969414.09.201925m 
[Utvid]33.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu29,44
662p
14.09.2019
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg29,4466214.09.201925m 
[Utvid]44.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar4.07,86
627p
14.09.2019
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.07,8662714.09.201925m 
[Utvid]55.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg4.34,06
626p
15.09.2019
400m Fri
Larvik SK2004400m Fri4.34,0662615.09.201925m 
[Utvid]66.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.06,33
618p
15.09.2019
100m Individuell medley
Varodd SK2003100m Individuell medley1.06,3361815.09.201925m 
[Utvid]77.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.04,79
612p
15.09.2019
100m Rygg
Varodd SK2003100m Rygg1.04,7961215.09.201925m 
[Utvid]88.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar16.42,95
604p
13.09.2019
1500m Fri
Poseidon20001500m Fri16.42,9560413.09.201925m 
[Utvid]99.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu2.21,92
592p
15.09.2019
200m Rygg
Varodd SK2003200m Rygg2.21,9259215.09.201925m 
[Utvid]1010.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu27,32
591p
15.09.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,3259115.09.201925m 
[Utvid]1010.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman59,86
591p
14.09.2019
100m Fri
Tønsberg SK2000100m Fri59,8659114.09.201925m 
[Utvid]1212.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu2.25,46
587p
14.09.2019
200m Individuell medley
Varodd SK2003200m Individuell medley2.25,4658714.09.201925m 
[Utvid]1313.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar8.50,98
582p
13.09.2019
800m Fri
Poseidon2000800m Fri8.50,9858213.09.201925mD
[Utvid]1414.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson18.26,18
574p
13.09.2019
1500m Fri
Poseidon20011500m Fri18.26,1857413.09.201925m 
[Utvid]1515.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.05,77
572p
13.09.2019
100m Butterfly
SK Team Sør2001100m Butterfly1.05,7757213.09.201925mD
[Utvid]1616.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg2.13,17
570p
15.09.2019
200m Fri
Larvik SK2004200m Fri2.13,1757015.09.201925mD
[Utvid]1717.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg2.27,31
566p
14.09.2019
200m Individuell medley
Larvik SK2004200m Individuell medley2.27,3156614.09.201925m 
[Utvid]1818.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen29,49
565p
15.09.2019
50m Butterfly
Poseidon200050m Butterfly29,4956515.09.201925m 
[Utvid]1919.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu27,81
560p
15.09.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,8156015.09.201925m 
[Utvid]2020.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar2.00,56
559p
14.09.2019
200m Fri
Poseidon2000200m Fri2.00,5655914.09.201925mD
[Utvid]2121.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen27,86
557p
15.09.2019
50m Fri
Varodd SK200450m Fri27,8655715.09.201925m 
[Utvid]2121.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen1.01,05
557p
14.09.2019
100m Fri
Poseidon2000100m Fri1.01,0555714.09.201925m 
[Utvid]2121.
Eirik Vinje Olsen
Poseidon
Eirik Vinje Olsen4.17,96
557p
14.09.2019
400m Fri
Poseidon2003400m Fri4.17,9655714.09.201925m 
[Utvid]2424.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen30,70
556p
14.09.2019
50m Bryst
Tønsberg SK200250m Bryst30,7055614.09.201925m 
[Utvid]2424.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson34,81
556p
15.09.2019
50m Bryst
Poseidon200150m Bryst34,8155615.09.201925m 
[Utvid]2626.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll2.25,24
553p
15.09.2019
200m Rygg
Vestbyen Trondheim2003200m Rygg2.25,2455315.09.201925m 
[Utvid]2727.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge2.14,76
550p
15.09.2019
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri2.14,7655015.09.201925mD
[Utvid]2828.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar2.13,81
549p
15.09.2019
200m Individuell medley
Poseidon2000200m Individuell medley2.13,8154915.09.201925m 
[Utvid]2929.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge4.46,48
548p
15.09.2019
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.46,4854815.09.201925m 
[Utvid]3030.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg1.01,42
547p
14.09.2019
100m Fri
Larvik SK2004100m Fri1.01,4254714.09.201925m 
[Utvid]3131.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen28,04
546p
15.09.2019
50m Fri
Varodd SK200450m Fri28,0454615.09.201925m 
[Utvid]3131.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen1.06,81
546p
14.09.2019
100m Butterfly
Poseidon2000100m Butterfly1.06,8154614.09.201925m 
[Utvid]3131.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson2.29,03
546p
14.09.2019
200m Individuell medley
Poseidon2001200m Individuell medley2.29,0354614.09.201925m 
[Utvid]3434.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar55,01
545p
15.09.2019
100m Fri
Poseidon2000100m Fri55,0154515.09.201925m 
[Utvid]3535.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt17.18,61
544p
13.09.2019
1500m Fri
Poseidon20031500m Fri17.18,6154413.09.201925m 
[Utvid]3636.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman29,87
543p
15.09.2019
50m Butterfly
Tønsberg SK200050m Butterfly29,8754315.09.201925m 
[Utvid]3737.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen28,11
542p
15.09.2019
50m Fri
Poseidon200050m Fri28,1154215.09.201925m 
[Utvid]3737.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød29,89
542p
15.09.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly29,8954215.09.201925m 
[Utvid]3737.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen4.47,51
542p
15.09.2019
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri4.47,5154215.09.201925m 
[Utvid]4040.
Lucas Rennesund
Poseidon
Lucas Rennesund4.48,93
541p
13.09.2019
400m Individuell medley
Poseidon2002400m Individuell medley4.48,9354113.09.201925m 
[Utvid]4141.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar55,20
539p
14.09.2019
100m Fri
Poseidon2000100m Fri55,2053914.09.201925mF
[Utvid]4141.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson9.48,66
539p
13.09.2019
800m Fri
Poseidon2001800m Fri9.48,6653913.09.201925mD
[Utvid]4343.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.16,70
537p
14.09.2019
100m Bryst
Varodd SK2003100m Bryst1.16,7053714.09.201925m 
[Utvid]4444.
Eirik Vinje Olsen
Poseidon
Eirik Vinje Olsen4.50,07
535p
13.09.2019
400m Individuell medley
Poseidon2003400m Individuell medley4.50,0753513.09.201925m 
[Utvid]4545.
Frøya Karlsen Dallago
Larvik SK
Frøya Karlsen Dallago1.07,30
534p
14.09.2019
100m Butterfly
Larvik SK2002100m Butterfly1.07,3053414.09.201925m 
[Utvid]4646.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar4.21,73
533p
13.09.2019
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.21,7353313.09.201925mD
[Utvid]4747.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen1.02,05
531p
14.09.2019
100m Fri
Varodd SK2004100m Fri1.02,0553114.09.201925m 
[Utvid]4848.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen1.09,81
530p
15.09.2019
100m Individuell medley
Poseidon2000100m Individuell medley1.09,8153015.09.201925m 
[Utvid]4848.
Didrik Næss
Poseidon
Didrik Næss4.22,20
530p
14.09.2019
400m Fri
Poseidon2002400m Fri4.22,2053014.09.201925m 
[Utvid]5050.
Lucas Rennesund
Poseidon
Lucas Rennesund2.15,63
528p
15.09.2019
200m Individuell medley
Poseidon2002200m Individuell medley2.15,6352815.09.201925m 
[Utvid]5151.
Didrik Næss
Poseidon
Didrik Næss27,00
526p
14.09.2019
50m Butterfly
Poseidon200250m Butterfly27,0052614.09.201925m 
[Utvid]5252.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen28,41
525p
15.09.2019
50m Fri
Poseidon200050m Fri28,4152515.09.201925m 
[Utvid]5252.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl30,22
525p
13.09.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200150m Butterfly30,2252513.09.201925mD
[Utvid]5252.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge35,49
525p
15.09.2019
50m Bryst
SK Team Sør200250m Bryst35,4952515.09.201925m 
[Utvid]5252.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik2.31,00
525p
14.09.2019
200m Individuell medley
Poseidon2005200m Individuell medley2.31,0052514.09.201925m 
[Utvid]5252.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt9.09,58
525p
13.09.2019
800m Fri
Poseidon2003800m Fri9.09,5852513.09.201925mD
[Utvid]5757.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll1.02,30
524p
14.09.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2003100m Fri1.02,3052414.09.201925m 
[Utvid]5757.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik5.21,02
524p
13.09.2019
400m Individuell medley
Poseidon2005400m Individuell medley5.21,0252413.09.201925m 
[Utvid]5959.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen28,45
523p
15.09.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,4552315.09.201925m 
[Utvid]5959.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie31,86
523p
14.09.2019
50m Rygg
Tønsberg SK200550m Rygg31,8652314.09.201925m 
[Utvid]5959.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson2.46,92
523p
15.09.2019
200m Bryst
Poseidon2001200m Bryst2.46,9252315.09.201925m 
[Utvid]6262.
Lucas Rennesund
Poseidon
Lucas Rennesund1.02,46
522p
15.09.2019
100m Individuell medley
Poseidon2002100m Individuell medley1.02,4652215.09.201925m 
[Utvid]6262.
Kaja Eftang Vådal
Larvik SK
Kaja Eftang Vådal4.51,13
522p
15.09.2019
400m Fri
Larvik SK2006400m Fri4.51,1352215.09.201925m 
[Utvid]6464.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll28,48
521p
15.09.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri28,4852115.09.201925m 
[Utvid]6464.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll31,89
521p
14.09.2019
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200350m Rygg31,8952114.09.201925m 
[Utvid]6464.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson1.10,22
521p
15.09.2019
100m Individuell medley
Poseidon2001100m Individuell medley1.10,2252115.09.201925m 
[Utvid]6767.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge28,51
520p
15.09.2019
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri28,5152015.09.201925m 
[Utvid]6767.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg1.10,24
520p
15.09.2019
100m Individuell medley
Larvik SK2004100m Individuell medley1.10,2452015.09.201925m 
[Utvid]6969.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman28,54
518p
14.09.2019
50m Fri
Tønsberg SK200050m Fri28,5451814.09.201925mD
[Utvid]7070.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen4.52,19
517p
15.09.2019
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.52,1951715.09.201925m 
[Utvid]7171.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge28,57
516p
15.09.2019
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri28,5751615.09.201925m 
[Utvid]7171.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen32,00
516p
14.09.2019
50m Rygg
Poseidon200050m Rygg32,0051614.09.201925m 
[Utvid]7171.
Didrik Næss
Poseidon
Didrik Næss56,02
516p
14.09.2019
100m Fri
Poseidon2002100m Fri56,0251614.09.201925mF
[Utvid]7171.
Didrik Næss
Poseidon
Didrik Næss56,02
516p
15.09.2019
100m Fri
Poseidon2002100m Fri56,0251615.09.201925m 
[Utvid]7171.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen4.24,57
516p
14.09.2019
400m Fri
SK Team Sør2004400m Fri4.24,5751614.09.201925m 
[Utvid]7171.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson4.52,31
516p
13.09.2019
400m Fri
Poseidon2001400m Fri4.52,3151613.09.201925mD
[Utvid]7777.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie32,08
512p
14.09.2019
50m Rygg
Tønsberg SK200550m Rygg32,0851214.09.201925m 
[Utvid]7878.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød32,11
510p
14.09.2019
50m Rygg
Sandefjord SK200250m Rygg32,1151014.09.201925m 
[Utvid]7878.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen1.02,89
510p
14.09.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri1.02,8951014.09.201925m 
[Utvid]8080.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad1.02,96
508p
14.09.2019
100m Fri
Sandefjord SK2001100m Fri1.02,9650814.09.201925m 
[Utvid]8080.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar1.03,01
508p
15.09.2019
100m Individuell medley
Poseidon2000100m Individuell medley1.03,0150815.09.201925m 
[Utvid]8080.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød1.10,79
508p
15.09.2019
100m Individuell medley
Sandefjord SK2002100m Individuell medley1.10,7950815.09.201925m 
[Utvid]8383.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen28,74
507p
15.09.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,7450715.09.201925m 
[Utvid]8484.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll2.32,92
506p
14.09.2019
200m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2003200m Individuell medley2.32,9250614.09.201925m 
[Utvid]8585.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød28,79
505p
15.09.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri28,7950515.09.201925m 
[Utvid]8585.
Didrik Næss
Poseidon
Didrik Næss1.01,39
505p
14.09.2019
100m Rygg
Poseidon2002100m Rygg1.01,3950514.09.201925m 
[Utvid]8787.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll28,80
504p
15.09.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri28,8050415.09.201925m 
[Utvid]8787.
Kaya Josefine Blindheim Støre
OI Svømming
Kaya Josefine Blindheim Støre28,80
504p
15.09.2019
50m Fri
OI Svømming200550m Fri28,8050415.09.201925m 
[Utvid]8787.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød32,24
504p
14.09.2019
50m Rygg
Sandefjord SK200250m Rygg32,2450414.09.201925m 
[Utvid]9090.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad28,83
503p
15.09.2019
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri28,8350315.09.201925m 
[Utvid]9191.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal1.03,32
501p
15.09.2019
100m Individuell medley
Varodd SK2003100m Individuell medley1.03,3250115.09.201925m 
[Utvid]9292.
Didrik Næss
Poseidon
Didrik Næss25,52
500p
14.09.2019
50m Fri
Poseidon200250m Fri25,5250014.09.201925m 
[Utvid]9292.
Amanda Dahl Kjendlie
Tønsberg SK
Amanda Dahl Kjendlie1.09,30
500p
15.09.2019
100m Rygg
Tønsberg SK2005100m Rygg1.09,3050015.09.201925m 
[Utvid]9292.
Jonette-Theodora Kristiansen Pflug
Poseidon
Jonette-Theodora Kristiansen Pflug2.33,49
500p
14.09.2019
200m Individuell medley
Poseidon2001200m Individuell medley2.33,4950014.09.201925m 
[Utvid]9595.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge1.11,24
499p
15.09.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2002100m Individuell medley1.11,2449915.09.201925m 
[Utvid]9696.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll32,37
498p
14.09.2019
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200350m Rygg32,3749814.09.201925m 
[Utvid]9696.
Edle Irene Vidnes
Poseidon
Edle Irene Vidnes1.03,36
498p
14.09.2019
100m Fri
Poseidon2001100m Fri1.03,3649814.09.201925m 
[Utvid]9696.
Kaya Josefine Blindheim Støre
OI Svømming
Kaya Josefine Blindheim Støre1.03,37
498p
14.09.2019
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri1.03,3749814.09.201925m 
[Utvid]9696.
Didrik Næss
Poseidon
Didrik Næss1.03,43
498p
15.09.2019
100m Individuell medley
Poseidon2002100m Individuell medley1.03,4349815.09.201925m 
[Utvid]9696.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss17.49,49
498p
13.09.2019
1500m Fri
Sandefjord SK20041500m Fri17.49,4949813.09.201925m 
Side 1 av 23 (2224 rader)< Forrige1234567212223Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.