Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Levangersprinten
Stevne
Stevnenavn:
Levangersprinten
Fra dato:
09.02.2019
Til dato:
10.02.2019
NSF Stevne Id:
0000031497
Arrangørnavn:
Levanger SLK
Stevnested:
Levanger
Bassengnavn:
Trønderhallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
30.01.2019
Kvalperiode start:
31.01.2018
Kvalperiode slutt:
30.01.2019
Påmeldingsansv.:
Jens-Syver Løvli
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92640571
Arrangementsleder
Navn:
Odd-Terje Rygh
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95048946
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Kjetil Andreas Heibert
Namsos SK
Kjetil Andreas Heibert26,44
560p
09.02.2019
50m Butterfly
Namsos SK200050m Butterfly26,4456009.02.201925m 
[Utvid]22.
Eirill Straum
Trondhjems SLK
Eirill Straum29,89
542p
09.02.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200150m Butterfly29,8954209.02.201925m 
[Utvid]33.
Kjetil Andreas Heibert
Namsos SK
Kjetil Andreas Heibert1.02,21
528p
09.02.2019
100m Individuell medley
Namsos SK2000100m Individuell medley1.02,2152809.02.201925m 
[Utvid]44.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum26,99
526p
09.02.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK199950m Butterfly26,9952609.02.201925m 
[Utvid]55.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum55,73
524p
09.02.2019
100m Fri
Trondhjems SLK1999100m Fri55,7352409.02.201925m 
[Utvid]66.
Martine Manuela Selvik
Vestbyen Trondheim
Martine Manuela Selvik28,57
516p
09.02.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200150m Fri28,5751609.02.201925mF
[Utvid]77.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund27,33
507p
09.02.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200150m Butterfly27,3350709.02.201925m 
[Utvid]77.
Heidi Elisabeth Ysland
Trondhjems SLK
Heidi Elisabeth Ysland35,90
507p
09.02.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200150m Bryst35,9050709.02.201925m 
[Utvid]99.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik56,54
502p
09.02.2019
100m Fri
Namsos SK2002100m Fri56,5450209.02.201925m 
[Utvid]1010.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum25,57
497p
09.02.2019
50m Fri
Trondhjems SLK199950m Fri25,5749709.02.201925m 
[Utvid]1111.
Hege Solberg Jørgensen
Trondhjems SLK
Hege Solberg Jørgensen4.58,82
483p
09.02.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2002400m Fri4.58,8248309.02.201925m 
[Utvid]1212.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum1.01,30
482p
09.02.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK1999100m Butterfly1.01,3048209.02.201925m 
[Utvid]1313.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik25,96
475p
09.02.2019
50m Fri
Namsos SK200250m Fri25,9647509.02.201925mF
[Utvid]1313.
Heidi Elisabeth Ysland
Trondhjems SLK
Heidi Elisabeth Ysland1.19,91
475p
09.02.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2001100m Bryst1.19,9147509.02.201925m 
[Utvid]1515.
Hege Solberg Jørgensen
Trondhjems SLK
Hege Solberg Jørgensen29,40
474p
09.02.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200250m Fri29,4047409.02.201925m 
[Utvid]1616.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen1.04,61
471p
09.02.2019
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2004100m Individuell medley1.04,6147109.02.201925m 
[Utvid]1616.
Maria Wold Haanes
Verdal SK
Maria Wold Haanes2.52,95
471p
09.02.2019
200m Bryst
Verdal SK2003200m Bryst2.52,9547109.02.201925m 
[Utvid]1818.
Hege Solberg Jørgensen
Trondhjems SLK
Hege Solberg Jørgensen29,49
470p
09.02.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200250m Fri29,4947009.02.201925mF
[Utvid]1919.
Eirill Straum
Trondhjems SLK
Eirill Straum29,56
466p
09.02.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri29,5646609.02.201925mF
[Utvid]2020.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum28,13
465p
09.02.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK199950m Butterfly28,1346509.02.201925mD
[Utvid]2020.
Maria Clara Olsen Roman
Verdal SK
Maria Clara Olsen Roman1.04,83
465p
09.02.2019
100m Fri
Verdal SK2002100m Fri1.04,8346509.02.201925m 
[Utvid]2222.
Hege Solberg Jørgensen
Trondhjems SLK
Hege Solberg Jørgensen1.04,95
463p
09.02.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2002100m Fri1.04,9546309.02.201925m 
[Utvid]2323.
Harald Martin Rånes
Malvik IL
Harald Martin Rånes26,23
460p
09.02.2019
50m Fri
Malvik IL200150m Fri26,2346009.02.201925m 
[Utvid]2323.
Eirill Straum
Trondhjems SLK
Eirill Straum1.13,17
460p
09.02.2019
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2001100m Individuell medley1.13,1746009.02.201925m 
[Utvid]2525.
Jonas Johansen
Vestbyen Trondheim
Jonas Johansen1.05,28
457p
09.02.2019
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2002100m Individuell medley1.05,2845709.02.201925m 
[Utvid]2626.
Markus Helbæk
Levanger SLK
Markus Helbæk26,32
456p
09.02.2019
50m Fri
Levanger SLK200150m Fri26,3245609.02.201925m 
[Utvid]2727.
Heidi Elisabeth Ysland
Trondhjems SLK
Heidi Elisabeth Ysland37,34
451p
09.02.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200150m Bryst37,3445109.02.201925mD
[Utvid]2828.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund58,61
450p
09.02.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2001100m Fri58,6145009.02.201925m 
[Utvid]2929.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen26,45
449p
09.02.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri26,4544909.02.201925m 
[Utvid]2929.
Hege Solberg Jørgensen
Trondhjems SLK
Hege Solberg Jørgensen2.24,17
449p
09.02.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2002200m Fri2.24,1744909.02.201925mD
[Utvid]3131.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad2.37,61
446p
09.02.2019
200m Bryst
Trondhjems SLK2003200m Bryst2.37,6144609.02.201925m 
[Utvid]3232.
Gabriel Steen
Vestbyen Trondheim
Gabriel Steen2.23,64
444p
09.02.2019
200m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2004200m Individuell medley2.23,6444409.02.201925m 
[Utvid]3333.
Markus Helbæk
Levanger SLK
Markus Helbæk58,96
442p
09.02.2019
100m Fri
Levanger SLK2001100m Fri58,9644209.02.201925m 
[Utvid]3434.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen26,63
440p
09.02.2019
50m Fri
Malvik IL200350m Fri26,6344009.02.201925m 
[Utvid]3535.
Martine Manuela Selvik
Vestbyen Trondheim
Martine Manuela Selvik1.06,34
434p
09.02.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2001100m Fri1.06,3443409.02.201925m 
[Utvid]3636.
Jonas Johansen
Vestbyen Trondheim
Jonas Johansen28,86
431p
09.02.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200250m Butterfly28,8643109.02.201925m 
[Utvid]3636.
Maria Clara Olsen Roman
Verdal SK
Maria Clara Olsen Roman30,35
431p
09.02.2019
50m Fri
Verdal SK200250m Fri30,3543109.02.201925m 
[Utvid]3636.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten37,91
431p
09.02.2019
50m Bryst
Malvik IL200350m Bryst37,9143109.02.201925m 
[Utvid]3636.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen1.13,60
431p
09.02.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2004100m Bryst1.13,6043109.02.201925m 
[Utvid]4040.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum26,86
429p
09.02.2019
50m Fri
Trondhjems SLK199950m Fri26,8642909.02.201925mD
[Utvid]4141.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten1.22,81
427p
09.02.2019
100m Bryst
Malvik IL2003100m Bryst1.22,8142709.02.201925m 
[Utvid]4242.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen28,98
425p
09.02.2019
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly28,9842509.02.201925m 
[Utvid]4343.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand32,46
423p
09.02.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200350m Butterfly32,4642309.02.201925m 
[Utvid]4343.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum33,62
423p
09.02.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK199950m Bryst33,6242309.02.201925m 
[Utvid]4545.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten38,29
418p
09.02.2019
50m Bryst
Malvik IL200350m Bryst38,2941809.02.201925mD
[Utvid]4646.
Tobias Anfinnes
Verdal SK
Tobias Anfinnes33,82
416p
09.02.2019
50m Bryst
Verdal SK200250m Bryst33,8241609.02.201925m 
[Utvid]4646.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad1.14,47
416p
09.02.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.14,4741609.02.201925m 
[Utvid]4848.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik27,18
414p
09.02.2019
50m Fri
Namsos SK200250m Fri27,1841409.02.201925mD
[Utvid]4949.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik33,88
413p
09.02.2019
50m Bryst
Namsos SK200250m Bryst33,8841309.02.201925m 
[Utvid]4949.
Gabriel Steen
Vestbyen Trondheim
Gabriel Steen1.00,32
413p
09.02.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2004100m Fri1.00,3241309.02.201925m 
[Utvid]5151.
Maria Wold Haanes
Verdal SK
Maria Wold Haanes1.23,76
412p
09.02.2019
100m Bryst
Verdal SK2003100m Bryst1.23,7641209.02.201925mD
[Utvid]5252.
Sigrid Rognes Steen
Vestbyen Trondheim
Sigrid Rognes Steen38,49
411p
09.02.2019
50m Bryst
Vestbyen Trondheim199950m Bryst38,4941109.02.201925m 
[Utvid]5252.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad1.07,62
411p
09.02.2019
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2003100m Individuell medley1.07,6241109.02.201925m 
[Utvid]5454.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen1.00,49
410p
09.02.2019
100m Fri
Malvik IL2003100m Fri1.00,4941009.02.201925m 
[Utvid]5555.
Martine Manuela Selvik
Vestbyen Trondheim
Martine Manuela Selvik32,86
408p
09.02.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200150m Butterfly32,8640809.02.201925m 
[Utvid]5656.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen30,92
407p
09.02.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri30,9240709.02.201925m 
[Utvid]5757.
Hege Solberg Jørgensen
Trondhjems SLK
Hege Solberg Jørgensen30,96
406p
09.02.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200250m Fri30,9640609.02.201925mD
[Utvid]5757.
Theodor Karlsen
Malvik IL
Theodor Karlsen1.00,69
406p
09.02.2019
100m Fri
Malvik IL2002100m Fri1.00,6940609.02.201925m 
[Utvid]5959.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen29,45
405p
09.02.2019
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly29,4540509.02.201925mD
[Utvid]5959.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten3.01,79
405p
09.02.2019
200m Bryst
Malvik IL2003200m Bryst3.01,7940509.02.201925m 
[Utvid]6161.
Maria Clara Olsen Roman
Verdal SK
Maria Clara Olsen Roman5.17,37
403p
09.02.2019
400m Fri
Verdal SK2002400m Fri5.17,3740309.02.201925m 
[Utvid]6262.
Martine Manuela Selvik
Vestbyen Trondheim
Martine Manuela Selvik1.16,63
401p
09.02.2019
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2001100m Individuell medley1.16,6340109.02.201925m 
[Utvid]6262.
Silje Aadahl
Trondhjems SLK
Silje Aadahl1.24,55
401p
09.02.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2002100m Bryst1.24,5540109.02.201925m 
[Utvid]6464.
Petter Hogstad
Levanger SLK
Petter Hogstad27,48
400p
09.02.2019
50m Fri
Levanger SLK200250m Fri27,4840009.02.201925m 
[Utvid]6464.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen1.06,32
400p
09.02.2019
100m Rygg
Trondhjems SLK2004100m Rygg1.06,3240009.02.201925m 
[Utvid]6666.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen27,54
398p
09.02.2019
50m Fri
Malvik IL200350m Fri27,5439809.02.201925mF
[Utvid]6666.
Maria Clara Olsen Roman
Verdal SK
Maria Clara Olsen Roman31,16
398p
09.02.2019
50m Fri
Verdal SK200250m Fri31,1639809.02.201925mD
[Utvid]6666.
Sigrid Rognes Steen
Vestbyen Trondheim
Sigrid Rognes Steen33,14
398p
09.02.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim199950m Butterfly33,1439809.02.201925m 
[Utvid]6666.
Maxim Sergeevich Gorodkov
Trondhjems SLK
Maxim Sergeevich Gorodkov4.48,45
398p
09.02.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri4.48,4539809.02.201925m 
[Utvid]7070.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen1.08,54
395p
09.02.2019
100m Individuell medley
Malvik IL2003100m Individuell medley1.08,5439509.02.201925m 
[Utvid]7171.
Hege Solberg Jørgensen
Trondhjems SLK
Hege Solberg Jørgensen1.14,43
394p
09.02.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2002100m Butterfly1.14,4339409.02.201925m 
[Utvid]7171.
Nora Johanne Alstad Koen
Stjørdals-Blink IL
Nora Johanne Alstad Koen1.25,00
394p
09.02.2019
100m Bryst
Stjørdals-Blink IL2003100m Bryst1.25,0039409.02.201925m 
[Utvid]7373.
Markus Helbæk
Levanger SLK
Markus Helbæk27,66
392p
09.02.2019
50m Fri
Levanger SLK200150m Fri27,6639209.02.201925mD
[Utvid]7373.
Silje Aadahl
Trondhjems SLK
Silje Aadahl39,12
392p
09.02.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200250m Bryst39,1239209.02.201925mD
[Utvid]7373.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen1.08,62
392p
09.02.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri1.08,6239209.02.201925m 
[Utvid]7373.
Hege Solberg Jørgensen
Trondhjems SLK
Hege Solberg Jørgensen1.08,65
392p
09.02.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2002100m Fri1.08,6539209.02.201925mD
[Utvid]7777.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad1.16,01
391p
09.02.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.16,0139109.02.201925mD
[Utvid]7878.
Erlend Ansnes
Vestbyen Trondheim
Erlend Ansnes29,82
390p
09.02.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim199750m Butterfly29,8239009.02.201925m 
[Utvid]7878.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen30,41
390p
09.02.2019
50m Rygg
Trondhjems SLK200450m Rygg30,4139009.02.201925m 
[Utvid]8080.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen1.05,85
389p
09.02.2019
100m Butterfly
Malvik IL2003100m Butterfly1.05,8538909.02.201925m 
[Utvid]8080.
Markus Helbæk
Levanger SLK
Markus Helbæk4.50,54
389p
09.02.2019
400m Fri
Levanger SLK2001400m Fri4.50,5438909.02.201925m 
[Utvid]8282.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen34,62
387p
09.02.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200450m Bryst34,6238709.02.201925mD
[Utvid]8282.
Silje Aadahl
Trondhjems SLK
Silje Aadahl1.17,48
387p
09.02.2019
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2002100m Individuell medley1.17,4838709.02.201925m 
[Utvid]8484.
Theodor Karlsen
Malvik IL
Theodor Karlsen4.51,48
386p
09.02.2019
400m Fri
Malvik IL2002400m Fri4.51,4838609.02.201925m 
[Utvid]8585.
Harald Martin Rånes
Malvik IL
Harald Martin Rånes29,95
385p
09.02.2019
50m Butterfly
Malvik IL200150m Butterfly29,9538509.02.201925mD
[Utvid]8686.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund27,85
384p
09.02.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200150m Fri27,8538409.02.201925mD
[Utvid]8787.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad34,82
381p
09.02.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst34,8238109.02.201925mD
[Utvid]8787.
Nora Johanne Alstad Koen
Stjørdals-Blink IL
Nora Johanne Alstad Koen39,48
381p
09.02.2019
50m Bryst
Stjørdals-Blink IL200350m Bryst39,4838109.02.201925mD
[Utvid]8787.
Maria Wold Haanes
Verdal SK
Maria Wold Haanes5.23,30
381p
09.02.2019
400m Fri
Verdal SK2003400m Fri5.23,3038109.02.201925m 
[Utvid]9090.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen30,70
379p
09.02.2019
50m Rygg
Trondhjems SLK200450m Rygg30,7037909.02.201925mF
[Utvid]9090.
Maria Clara Olsen Roman
Verdal SK
Maria Clara Olsen Roman2.32,51
379p
09.02.2019
200m Fri
Verdal SK2002200m Fri2.32,5137909.02.201925mD
[Utvid]9292.
Tobias Anfinnes
Verdal SK
Tobias Anfinnes1.02,10
378p
09.02.2019
100m Fri
Verdal SK2002100m Fri1.02,1037809.02.201925m 
[Utvid]9292.
Maria Wold Haanes
Verdal SK
Maria Wold Haanes2.48,42
378p
09.02.2019
200m Individuell medley
Verdal SK2003200m Individuell medley2.48,4237809.02.201925m 
[Utvid]9494.
Lisa Ling Klauseth Liasjø
Trondhjems SLK
Lisa Ling Klauseth Liasjø31,74
377p
09.02.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri31,7437709.02.201925m 
[Utvid]9494.
Maxim Sergeevich Gorodkov
Trondhjems SLK
Maxim Sergeevich Gorodkov34,94
377p
09.02.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200550m Bryst34,9437709.02.201925m 
[Utvid]9696.
Embla Mimi Baarholm
Trondhjems SLK
Embla Mimi Baarholm31,75
376p
09.02.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri31,7537609.02.201925mF
[Utvid]9696.
Mira Krogstad Abelvik
Malvik IL
Mira Krogstad Abelvik1.09,62
376p
09.02.2019
100m Fri
Malvik IL2001100m Fri1.09,6237609.02.201925m 
[Utvid]9898.
Mira Krogstad Abelvik
Malvik IL
Mira Krogstad Abelvik31,77
375p
09.02.2019
50m Fri
Malvik IL200150m Fri31,7737509.02.201925mD
[Utvid]9898.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete4.54,11
375p
09.02.2019
400m Fri
Namsos SK2005400m Fri4.54,1137509.02.201925m 
[Utvid]100100.
Linn Helene Strømsholm
Stjørdals-Blink IL
Linn Helene Strømsholm1.09,75
373p
09.02.2019
100m Fri
Stjørdals-Blink IL2003100m Fri1.09,7537309.02.201925m 
Side 1 av 9 (868 rader)< Forrige123456789Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.