Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Vinterstevnet
Stevne
Stevnenavn:
Vinterstevnet
Fra dato:
02.02.2019
Til dato:
03.02.2019
NSF Stevne Id:
0000031509
Arrangørnavn:
Namsos SK
Stevnested:
Namsos
Bassengnavn:
Oasen svømme og miljøsenter
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
23.01.2019
Kvalperiode start:
24.01.2018
Kvalperiode slutt:
23.01.2019
Påmeldingsansv.:
Wenche Trones
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
45617326
Arrangementsleder
Navn:
Wenche Trones
Mobil:
45617326
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Kjetil Andreas Heibert
Namsos SK
Kjetil Andreas Heibert26,04
586p
02.02.2019
50m Butterfly
Namsos SK200050m Butterfly26,0458602.02.201925m 
[Utvid]22.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll1.00,85
563p
03.02.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2003100m Fri1.00,8556303.02.201925m 
[Utvid]33.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll2.28,12
556p
03.02.2019
200m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2003200m Individuell medley2.28,1255603.02.201925m 
[Utvid]44.
Kjetil Andreas Heibert
Namsos SK
Kjetil Andreas Heibert1.01,43
548p
03.02.2019
100m Individuell medley
Namsos SK2000100m Individuell medley1.01,4354803.02.201925m 
[Utvid]55.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll1.07,56
540p
02.02.2019
100m Rygg
Vestbyen Trondheim2003100m Rygg1.07,5654002.02.201925m 
[Utvid]66.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund59,29
533p
02.02.2019
100m Butterfly
Vestbyen Trondheim2001100m Butterfly59,2953302.02.201925m 
[Utvid]66.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund4.21,70
533p
03.02.2019
400m Fri
Vestbyen Trondheim2001400m Fri4.21,7053303.02.201925m 
[Utvid]88.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll28,35
529p
03.02.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri28,3552903.02.201925m 
[Utvid]99.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll1.07,71
524p
02.02.2019
100m Butterfly
Vestbyen Trondheim2003100m Butterfly1.07,7152402.02.201925m 
[Utvid]1010.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund27,05
523p
02.02.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200150m Butterfly27,0552302.02.201925m 
[Utvid]1111.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik2.03,52
520p
02.02.2019
200m Fri
Namsos SK2002200m Fri2.03,5252002.02.201925m 
[Utvid]1212.
Kjetil Andreas Heibert
Namsos SK
Kjetil Andreas Heibert1.00,04
513p
02.02.2019
100m Butterfly
Namsos SK2000100m Butterfly1.00,0451302.02.201925m 
[Utvid]1313.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik25,36
509p
03.02.2019
50m Fri
Namsos SK200250m Fri25,3650903.02.201925m 
[Utvid]1414.
Kjetil Andreas Heibert
Namsos SK
Kjetil Andreas Heibert25,41
506p
03.02.2019
50m Fri
Namsos SK200050m Fri25,4150603.02.201925mF
[Utvid]1515.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll30,60
505p
02.02.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200350m Butterfly30,6050502.02.201925m 
[Utvid]1616.
Scott Rene Høgenhaug
NTNUI-Svømming
Scott Rene Høgenhaug31,80
500p
02.02.2019
50m Bryst
NTNUI-Svømming199450m Bryst31,8050002.02.201925m 
[Utvid]1717.
Kjetil Andreas Heibert
Namsos SK
Kjetil Andreas Heibert31,84
498p
02.02.2019
50m Bryst
Namsos SK200050m Bryst31,8449802.02.201925m 
[Utvid]1818.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund56,97
490p
03.02.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2001100m Fri56,9749003.02.201925m 
[Utvid]1919.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik4.29,58
488p
03.02.2019
400m Fri
Namsos SK2002400m Fri4.29,5848803.02.201925m 
[Utvid]2020.
Scott Rene Høgenhaug
NTNUI-Svømming
Scott Rene Høgenhaug57,10
487p
03.02.2019
100m Fri
NTNUI-Svømming1994100m Fri57,1048703.02.201925m 
[Utvid]2121.
Scott Rene Høgenhaug
NTNUI-Svømming
Scott Rene Høgenhaug2.06,35
486p
02.02.2019
200m Fri
NTNUI-Svømming1994200m Fri2.06,3548602.02.201925m 
[Utvid]2222.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll31,08
482p
03.02.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200350m Butterfly31,0848203.02.201925mD
[Utvid]2323.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll29,28
480p
03.02.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri29,2848003.02.201925mD
[Utvid]2424.
Tomine Hugaas Fjorden
Vestbyen Trondheim
Tomine Hugaas Fjorden2.52,03
478p
03.02.2019
200m Bryst
Vestbyen Trondheim2002200m Bryst2.52,0347803.02.201925m 
[Utvid]2525.
Kjetil Andreas Heibert
Namsos SK
Kjetil Andreas Heibert28,47
475p
03.02.2019
50m Rygg
Namsos SK200050m Rygg28,4747503.02.201925m 
[Utvid]2626.
Kjetil Andreas Heibert
Namsos SK
Kjetil Andreas Heibert25,99
473p
03.02.2019
50m Fri
Namsos SK200050m Fri25,9947303.02.201925m 
[Utvid]2727.
Tomine Hugaas Fjorden
Vestbyen Trondheim
Tomine Hugaas Fjorden36,79
471p
02.02.2019
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst36,7947102.02.201925m 
[Utvid]2828.
Tomine Hugaas Fjorden
Vestbyen Trondheim
Tomine Hugaas Fjorden2.36,94
468p
03.02.2019
200m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2002200m Individuell medley2.36,9446803.02.201925m 
[Utvid]2929.
Scott Rene Høgenhaug
NTNUI-Svømming
Scott Rene Høgenhaug28,16
463p
02.02.2019
50m Butterfly
NTNUI-Svømming199450m Butterfly28,1646302.02.201925m 
[Utvid]2929.
Scott Rene Høgenhaug
NTNUI-Svømming
Scott Rene Høgenhaug2.35,68
463p
03.02.2019
200m Bryst
NTNUI-Svømming1994200m Bryst2.35,6846303.02.201925m 
[Utvid]3131.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund2.08,82
459p
03.02.2019
200m Fri
Vestbyen Trondheim2001200m Fri2.08,8245903.02.201925mD
[Utvid]3232.
Tomine Hugaas Fjorden
Vestbyen Trondheim
Tomine Hugaas Fjorden10.24,16
452p
02.02.2019
800m Fri
Vestbyen Trondheim2002800m Fri10.24,1645202.02.201925m 
[Utvid]3333.
Tomine Hugaas Fjorden
Vestbyen Trondheim
Tomine Hugaas Fjorden5.06,16
449p
02.02.2019
400m Fri
Vestbyen Trondheim2002400m Fri5.06,1644902.02.201925mD
[Utvid]3434.
Tomine Hugaas Fjorden
Vestbyen Trondheim
Tomine Hugaas Fjorden1.21,68
445p
03.02.2019
100m Bryst
Vestbyen Trondheim2002100m Bryst1.21,6844503.02.201925mD
[Utvid]3535.
Scott Rene Høgenhaug
NTNUI-Svømming
Scott Rene Høgenhaug2.24,33
438p
03.02.2019
200m Individuell medley
NTNUI-Svømming1994200m Individuell medley2.24,3343803.02.201925m 
[Utvid]3636.
Scott Rene Høgenhaug
NTNUI-Svømming
Scott Rene Høgenhaug4.39,61
437p
03.02.2019
400m Fri
NTNUI-Svømming1994400m Fri4.39,6143703.02.201925m 
[Utvid]3737.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik2.10,99
436p
03.02.2019
200m Fri
Namsos SK2002200m Fri2.10,9943603.02.201925mD
[Utvid]3838.
Tomine Hugaas Fjorden
Vestbyen Trondheim
Tomine Hugaas Fjorden38,00
428p
03.02.2019
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst38,0042803.02.201925mD
[Utvid]3939.
Scott Rene Høgenhaug
NTNUI-Svømming
Scott Rene Høgenhaug1.13,90
426p
03.02.2019
100m Bryst
NTNUI-Svømming1994100m Bryst1.13,9042603.02.201925mD
[Utvid]4040.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik2.21,75
413p
02.02.2019
200m Rygg
Namsos SK2002200m Rygg2.21,7541302.02.201925m 
[Utvid]4141.
Scott Rene Høgenhaug
NTNUI-Svømming
Scott Rene Høgenhaug34,18
403p
03.02.2019
50m Bryst
NTNUI-Svømming199450m Bryst34,1840303.02.201925mD
[Utvid]4141.
Tomine Hugaas Fjorden
Vestbyen Trondheim
Tomine Hugaas Fjorden2.29,47
403p
02.02.2019
200m Fri
Vestbyen Trondheim2002200m Fri2.29,4740302.02.201925mD
[Utvid]4343.
Tobias Anfinnes
Verdal SK
Tobias Anfinnes1.15,31
402p
03.02.2019
100m Bryst
Verdal SK2002100m Bryst1.15,3140203.02.201925m 
[Utvid]4444.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik1.06,66
394p
02.02.2019
100m Rygg
Namsos SK2002100m Rygg1.06,6639402.02.201925m 
[Utvid]4545.
Scott Rene Høgenhaug
NTNUI-Svømming
Scott Rene Høgenhaug27,76
388p
03.02.2019
50m Fri
NTNUI-Svømming199450m Fri27,7638803.02.201925mD
[Utvid]4646.
Scott Rene Høgenhaug
NTNUI-Svømming
Scott Rene Høgenhaug29,98
384p
03.02.2019
50m Butterfly
NTNUI-Svømming199450m Butterfly29,9838403.02.201925mD
[Utvid]4646.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete10.09,67
384p
02.02.2019
800m Fri
Namsos SK2005800m Fri10.09,6738402.02.201925m 
[Utvid]4848.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund27,88
383p
03.02.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200150m Fri27,8838303.02.201925mD
[Utvid]4949.
Kristin Prestmo Jensen
Vestbyen Trondheim
Kristin Prestmo Jensen1.17,85
382p
03.02.2019
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2000100m Individuell medley1.17,8538203.02.201925m 
[Utvid]4949.
Scott Rene Høgenhaug
NTNUI-Svømming
Scott Rene Høgenhaug2.16,85
382p
03.02.2019
200m Fri
NTNUI-Svømming1994200m Fri2.16,8538203.02.201925mD
[Utvid]5151.
Tomine Hugaas Fjorden
Vestbyen Trondheim
Tomine Hugaas Fjorden33,61
381p
03.02.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200250m Butterfly33,6138103.02.201925mD
[Utvid]5252.
Tobias Anfinnes
Verdal SK
Tobias Anfinnes1.09,42
380p
03.02.2019
100m Individuell medley
Verdal SK2002100m Individuell medley1.09,4238003.02.201925m 
[Utvid]5353.
Kristin Prestmo Jensen
Vestbyen Trondheim
Kristin Prestmo Jensen1.16,37
374p
02.02.2019
100m Rygg
Vestbyen Trondheim2000100m Rygg1.16,3737402.02.201925m 
[Utvid]5454.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete4.55,21
371p
03.02.2019
400m Fri
Namsos SK2005400m Fri4.55,2137103.02.201925m 
[Utvid]5555.
Tobias Anfinnes
Verdal SK
Tobias Anfinnes35,26
367p
03.02.2019
50m Bryst
Verdal SK200250m Bryst35,2636703.02.201925mD
[Utvid]5555.
Selma Sofie Y. Rosenvinge
Rørvik SLK
Selma Sofie Y. Rosenvinge5.27,35
367p
03.02.2019
400m Fri
Rørvik SLK2004400m Fri5.27,3536703.02.201925m 
[Utvid]5757.
Kristin Prestmo Jensen
Vestbyen Trondheim
Kristin Prestmo Jensen35,88
366p
03.02.2019
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200050m Rygg35,8836603.02.201925m 
[Utvid]5757.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen40,02
366p
02.02.2019
50m Bryst
Rørvik SLK200650m Bryst40,0236602.02.201925m 
[Utvid]5757.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik1.02,79
366p
03.02.2019
100m Fri
Namsos SK2002100m Fri1.02,7936603.02.201925mD
[Utvid]5757.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo10.19,45
366p
02.02.2019
800m Fri
Verdal SK2006800m Fri10.19,4536602.02.201925m 
[Utvid]6161.
Kristina C. Marjanovic
Vestbyen Trondheim
Kristina C. Marjanovic32,16
362p
03.02.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200650m Fri32,1636203.02.201925m 
[Utvid]6161.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen10.21,67
362p
02.02.2019
800m Fri
Namsos SK2006800m Fri10.21,6736202.02.201925m 
[Utvid]6363.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund1.03,10
361p
03.02.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2001100m Fri1.03,1036103.02.201925mD
[Utvid]6464.
Kristin Prestmo Jensen
Vestbyen Trondheim
Kristin Prestmo Jensen32,25
359p
03.02.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200050m Fri32,2535903.02.201925m 
[Utvid]6565.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø32,28
358p
03.02.2019
50m Fri
Rørvik SLK200750m Fri32,2835803.02.201925m 
[Utvid]6666.
Hanna Annie Leknes
Leka IL
Hanna Annie Leknes3.09,69
357p
03.02.2019
200m Bryst
Leka IL2003200m Bryst3.09,6935703.02.201925m 
[Utvid]6767.
June Husby
Namsos SK
June Husby32,41
354p
03.02.2019
50m Fri
Namsos SK200250m Fri32,4135403.02.201925m 
[Utvid]6868.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete5.00,16
353p
03.02.2019
400m Fri
Namsos SK2005400m Fri5.00,1635303.02.201925m 
[Utvid]6969.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete5.00,52
352p
02.02.2019
400m Fri
Namsos SK2005400m Fri5.00,5235202.02.201925mD
[Utvid]7070.
Selma Sofie Y. Rosenvinge
Rørvik SLK
Selma Sofie Y. Rosenvinge1.20,16
350p
03.02.2019
100m Individuell medley
Rørvik SLK2004100m Individuell medley1.20,1635003.02.201925m 
[Utvid]7171.
Tomine Hugaas Fjorden
Vestbyen Trondheim
Tomine Hugaas Fjorden1.11,33
349p
02.02.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2002100m Fri1.11,3334902.02.201925mD
[Utvid]7272.
Selma Sofie Y. Rosenvinge
Rørvik SLK
Selma Sofie Y. Rosenvinge32,60
347p
03.02.2019
50m Fri
Rørvik SLK200450m Fri32,6034703.02.201925mF
[Utvid]7373.
June Husby
Namsos SK
June Husby1.12,03
339p
03.02.2019
100m Fri
Namsos SK2002100m Fri1.12,0333903.02.201925m 
[Utvid]7474.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete2.22,70
337p
02.02.2019
200m Fri
Namsos SK2005200m Fri2.22,7033702.02.201925m 
[Utvid]7575.
Hermann Peder Y. Rosenvinge
Rørvik SLK
Hermann Peder Y. Rosenvinge2.23,00
335p
02.02.2019
200m Fri
Rørvik SLK2005200m Fri2.23,0033502.02.201925m 
[Utvid]7676.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng29,18
334p
03.02.2019
50m Fri
Verdal SK200550m Fri29,1833403.02.201925m 
[Utvid]7676.
Tomine Hugaas Fjorden
Vestbyen Trondheim
Tomine Hugaas Fjorden33,02
334p
02.02.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200250m Fri33,0233402.02.201925mD
[Utvid]7676.
Kristina C. Marjanovic
Vestbyen Trondheim
Kristina C. Marjanovic1.12,40
334p
03.02.2019
100m Fri
Vestbyen Trondheim2006100m Fri1.12,4033403.02.201925m 
[Utvid]7676.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete2.23,09
334p
02.02.2019
200m Fri
Namsos SK2005200m Fri2.23,0933402.02.201925m 
[Utvid]8080.
Hanna Annie Leknes
Leka IL
Hanna Annie Leknes5.38,22
333p
03.02.2019
400m Fri
Leka IL2003400m Fri5.38,2233303.02.201925m 
[Utvid]8181.
Hermann Peder Y. Rosenvinge
Rørvik SLK
Hermann Peder Y. Rosenvinge29,28
331p
03.02.2019
50m Fri
Rørvik SLK200550m Fri29,2833103.02.201925m 
[Utvid]8181.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen33,13
331p
03.02.2019
50m Fri
Rørvik SLK200650m Fri33,1333103.02.201925m 
[Utvid]8383.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete1.05,05
329p
03.02.2019
100m Fri
Namsos SK2005100m Fri1.05,0532903.02.201925m 
[Utvid]8484.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng5.07,72
328p
03.02.2019
400m Fri
Verdal SK2005400m Fri5.07,7232803.02.201925m 
[Utvid]8585.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.24,19
327p
02.02.2019
200m Fri
Namsos SK2006200m Fri2.24,1932702.02.201925m 
[Utvid]8686.
Scott Rene Høgenhaug
NTNUI-Svømming
Scott Rene Høgenhaug1.05,34
325p
03.02.2019
100m Fri
NTNUI-Svømming1994100m Fri1.05,3432503.02.201925mD
[Utvid]8686.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete2.24,44
325p
03.02.2019
200m Fri
Namsos SK2005200m Fri2.24,4432503.02.201925mD
[Utvid]8686.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen5.08,41
325p
02.02.2019
400m Fri
Namsos SK2006400m Fri5.08,4132502.02.201925mD
[Utvid]8989.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo5.08,78
324p
02.02.2019
400m Fri
Verdal SK2006400m Fri5.08,7832402.02.201925mD
[Utvid]9090.
Hanna Annie Leknes
Leka IL
Hanna Annie Leknes37,38
323p
03.02.2019
50m Rygg
Leka IL200350m Rygg37,3832303.02.201925m 
[Utvid]9191.
Selma Sofie Y. Rosenvinge
Rørvik SLK
Selma Sofie Y. Rosenvinge2.41,26
321p
03.02.2019
200m Fri
Rørvik SLK2004200m Fri2.41,2632103.02.201925mD
[Utvid]9292.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng36,97
318p
02.02.2019
50m Bryst
Verdal SK200550m Bryst36,9731802.02.201925m 
[Utvid]9292.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen2.41,72
318p
02.02.2019
200m Fri
Rørvik SLK2006200m Fri2.41,7231802.02.201925m 
[Utvid]9292.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng10.49,05
318p
02.02.2019
800m Fri
Verdal SK2005800m Fri10.49,0531802.02.201925m 
[Utvid]9595.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete2.25,63
317p
02.02.2019
200m Fri
Namsos SK2005200m Fri2.25,6331702.02.201925mD
[Utvid]9696.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen1.13,71
316p
03.02.2019
100m Fri
Rørvik SLK2006100m Fri1.13,7131603.02.201925m 
[Utvid]9797.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete29,85
312p
03.02.2019
50m Fri
Namsos SK200550m Fri29,8531203.02.201925m 
[Utvid]9797.
Hanna Annie Leknes
Leka IL
Hanna Annie Leknes1.31,94
312p
03.02.2019
100m Bryst
Leka IL2003100m Bryst1.31,9431203.02.201925mD
[Utvid]9999.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen42,25
311p
03.02.2019
50m Bryst
Rørvik SLK200650m Bryst42,2531103.02.201925mD
[Utvid]9999.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen1.31,97
311p
03.02.2019
100m Bryst
Rørvik SLK2006100m Bryst1.31,9731103.02.201925m 
Side 1 av 7 (607 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.