Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Grong Sparebank Open
Stevne
Stevnenavn:
Grong Sparebank Open
Fra dato:
02.11.2019
Til dato:
03.11.2019
NSF Stevne Id:
0000031576
Arrangørnavn:
Rørvik SLK
Stevnested:
Rørvik
Bassengnavn:
Rørvik svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
4
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
23.10.2019
Kvalperiode start:
24.10.2018
Kvalperiode slutt:
23.10.2019
Påmeldingsansv.:
Sissel Moe-Forås Schjelderup
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
94135053
Arrangementsleder
Navn:
Laila Aune Hellesø
Mobil:
91793734
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning35,14
541p
02.11.2019
50m Bryst
Namsos SK200350m Bryst35,1454102.11.201925m 
[Utvid]22.
Ola Rosendal Nygård
Rørvik SLK
Ola Rosendal Nygård55,84
521p
03.11.2019
100m Fri
Rørvik SLK2001100m Fri55,8452103.11.201925m 
[Utvid]33.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik28,59
515p
02.11.2019
50m Fri
Namsos SK200350m Fri28,5951502.11.201925m 
[Utvid]44.
Gøran Grongstad
Rørvik SLK
Gøran Grongstad27,51
497p
03.11.2019
50m Butterfly
Rørvik SLK199550m Butterfly27,5149703.11.201925m 
[Utvid]55.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning29,10
489p
02.11.2019
50m Fri
Namsos SK200350m Fri29,1048902.11.201925m 
[Utvid]66.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik1.09,41
487p
02.11.2019
100m Butterfly
Namsos SK2003100m Butterfly1.09,4148702.11.201925m 
[Utvid]77.
Ola Rosendal Nygård
Rørvik SLK
Ola Rosendal Nygård2.06,55
484p
02.11.2019
200m Fri
Rørvik SLK2001200m Fri2.06,5548402.11.201925m 
[Utvid]88.
Ola Rosendal Nygård
Rørvik SLK
Ola Rosendal Nygård32,26
479p
02.11.2019
50m Bryst
Rørvik SLK200150m Bryst32,2647902.11.201925m 
[Utvid]99.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik31,17
478p
03.11.2019
50m Butterfly
Namsos SK200350m Butterfly31,1747803.11.201925m 
[Utvid]1010.
Ola Rosendal Nygård
Rørvik SLK
Ola Rosendal Nygård25,94
476p
02.11.2019
50m Fri
Rørvik SLK200150m Fri25,9447602.11.201925m 
[Utvid]1111.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik2.52,86
471p
03.11.2019
200m Bryst
Namsos SK2003200m Bryst2.52,8647103.11.201925m 
[Utvid]1212.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik31,43
466p
02.11.2019
50m Butterfly
Namsos SK200350m Butterfly31,4346602.11.201925mD
[Utvid]1313.
Ola Rosendal Nygård
Rørvik SLK
Ola Rosendal Nygård1.05,18
459p
03.11.2019
100m Individuell medley
Rørvik SLK2001100m Individuell medley1.05,1845903.11.201925m 
[Utvid]1414.
Gøran Grongstad
Rørvik SLK
Gøran Grongstad32,76
457p
02.11.2019
50m Bryst
Rørvik SLK199550m Bryst32,7645702.11.201925m 
[Utvid]1515.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen9.38,60
450p
03.11.2019
800m Fri
Namsos SK2006800m Fri9.38,6045003.11.201925m 
[Utvid]1616.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik1.21,53
447p
03.11.2019
100m Bryst
Namsos SK2003100m Bryst1.21,5344703.11.201925mD
[Utvid]1717.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning1.14,02
444p
03.11.2019
100m Individuell medley
Namsos SK2003100m Individuell medley1.14,0244403.11.201925m 
[Utvid]1818.
Ola Rosendal Nygård
Rørvik SLK
Ola Rosendal Nygård26,87
428p
03.11.2019
50m Fri
Rørvik SLK200150m Fri26,8742803.11.201925mD
[Utvid]1919.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik38,10
424p
03.11.2019
50m Bryst
Namsos SK200350m Bryst38,1042403.11.201925mD
[Utvid]2020.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen4.43,77
418p
02.11.2019
400m Fri
Namsos SK2006400m Fri4.43,7741802.11.201925m 
[Utvid]2121.
Dina Charlotte Jensen Rønning
Namsos SK
Dina Charlotte Jensen Rønning32,70
414p
03.11.2019
50m Butterfly
Namsos SK200350m Butterfly32,7041403.11.201925m 
[Utvid]2222.
Gøran Grongstad
Rørvik SLK
Gøran Grongstad27,42
403p
02.11.2019
50m Fri
Rørvik SLK199550m Fri27,4240302.11.201925m 
[Utvid]2222.
Gøran Grongstad
Rørvik SLK
Gøran Grongstad30,06
403p
03.11.2019
50m Rygg
Rørvik SLK199550m Rygg30,0640303.11.201925m 
[Utvid]2222.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen4.47,26
403p
03.11.2019
400m Fri
Namsos SK2006400m Fri4.47,2640303.11.201925mD
[Utvid]2525.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete4.47,46
402p
02.11.2019
400m Fri
Namsos SK2005400m Fri4.47,4640202.11.201925m 
[Utvid]2626.
Hanna Annie Leknes
Leka IL
Hanna Annie Leknes1.16,98
395p
03.11.2019
100m Individuell medley
Leka IL2003100m Individuell medley1.16,9839503.11.201925m 
[Utvid]2727.
Ola Rosendal Nygård
Rørvik SLK
Ola Rosendal Nygård1.01,39
392p
02.11.2019
100m Fri
Rørvik SLK2001100m Fri1.01,3939202.11.201925mD
[Utvid]2828.
Ola Rosendal Nygård
Rørvik SLK
Ola Rosendal Nygård30,44
388p
03.11.2019
50m Rygg
Rørvik SLK200150m Rygg30,4438803.11.201925m 
[Utvid]2929.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.16,32
387p
02.11.2019
200m Fri
Namsos SK2006200m Fri2.16,3238702.11.201925m 
[Utvid]2929.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo10.08,32
387p
03.11.2019
800m Fri
Verdal SK2006800m Fri10.08,3238703.11.201925m 
[Utvid]3131.
Gøran Grongstad
Rørvik SLK
Gøran Grongstad27,94
381p
03.11.2019
50m Fri
Rørvik SLK199550m Fri27,9438103.11.201925mD
[Utvid]3232.
Ola Rosendal Nygård
Rørvik SLK
Ola Rosendal Nygård30,69
379p
03.11.2019
50m Rygg
Rørvik SLK200150m Rygg30,6937903.11.201925mF
[Utvid]3333.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo4.53,38
378p
03.11.2019
400m Fri
Verdal SK2006400m Fri4.53,3837803.11.201925mD
[Utvid]3434.
Hanna Annie Leknes
Leka IL
Hanna Annie Leknes39,75
374p
02.11.2019
50m Bryst
Leka IL200350m Bryst39,7537402.11.201925m 
[Utvid]3535.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen39,88
370p
02.11.2019
50m Bryst
Rørvik SLK200650m Bryst39,8837002.11.201925m 
[Utvid]3636.
Hanna Annie Leknes
Leka IL
Hanna Annie Leknes35,94
364p
03.11.2019
50m Rygg
Leka IL200350m Rygg35,9436403.11.201925m 
[Utvid]3737.
Gøran Grongstad
Rørvik SLK
Gøran Grongstad1.02,95
363p
03.11.2019
100m Fri
Rørvik SLK1995100m Fri1.02,9536303.11.201925m 
[Utvid]3737.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.19,26
363p
02.11.2019
200m Fri
Namsos SK2006200m Fri2.19,2636302.11.201925mD
[Utvid]3939.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø1.10,49
362p
03.11.2019
100m Fri
Rørvik SLK2007100m Fri1.10,4936203.11.201925m 
[Utvid]4040.
Lina Sørli Hanssen
Leka IL
Lina Sørli Hanssen32,20
361p
02.11.2019
50m Fri
Leka IL200550m Fri32,2036102.11.201925m 
[Utvid]4141.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen1.27,69
359p
02.11.2019
100m Bryst
Rørvik SLK2006100m Bryst1.27,6935902.11.201925m 
[Utvid]4141.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.19,72
359p
03.11.2019
200m Fri
Namsos SK2006200m Fri2.19,7235903.11.201925mD
[Utvid]4343.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete2.19,91
358p
02.11.2019
200m Fri
Namsos SK2005200m Fri2.19,9135802.11.201925m 
[Utvid]4444.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø36,20
356p
03.11.2019
50m Rygg
Rørvik SLK200750m Rygg36,2035603.11.201925m 
[Utvid]4444.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo2.20,11
356p
03.11.2019
200m Fri
Verdal SK2006200m Fri2.20,1135603.11.201925mD
[Utvid]4646.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete2.20,58
353p
02.11.2019
200m Fri
Namsos SK2005200m Fri2.20,5835302.11.201925mD
[Utvid]4747.
Hermann Peder Y. Rosenvinge
Rørvik SLK
Hermann Peder Y. Rosenvinge1.03,67
351p
03.11.2019
100m Fri
Rørvik SLK2005100m Fri1.03,6735103.11.201925m 
[Utvid]4848.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø32,53
350p
02.11.2019
50m Fri
Rørvik SLK200750m Fri32,5335002.11.201925m 
[Utvid]4949.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen1.11,65
344p
03.11.2019
100m Fri
Rørvik SLK2006100m Fri1.11,6534403.11.201925m 
[Utvid]5050.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen40,90
343p
02.11.2019
50m Bryst
Rørvik SLK200650m Bryst40,9034302.11.201925mD
[Utvid]5151.
Hermann Peder Y. Rosenvinge
Rørvik SLK
Hermann Peder Y. Rosenvinge28,98
341p
02.11.2019
50m Fri
Rørvik SLK200550m Fri28,9834102.11.201925m 
[Utvid]5151.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo1.04,31
341p
03.11.2019
100m Fri
Verdal SK2006100m Fri1.04,3134103.11.201925m 
[Utvid]5353.
Hanna Annie Leknes
Leka IL
Hanna Annie Leknes34,91
340p
03.11.2019
50m Butterfly
Leka IL200350m Butterfly34,9134003.11.201925m 
[Utvid]5353.
Johannes Halseth
Verdal SK
Johannes Halseth5.04,02
340p
02.11.2019
400m Fri
Verdal SK2005400m Fri5.04,0234002.11.201925m 
[Utvid]5555.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen32,87
339p
02.11.2019
50m Fri
Rørvik SLK200650m Fri32,8733902.11.201925m 
[Utvid]5656.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete1.12,60
332p
03.11.2019
100m Individuell medley
Namsos SK2005100m Individuell medley1.12,6033203.11.201925m 
[Utvid]5757.
Ola Rosendal Nygård
Rørvik SLK
Ola Rosendal Nygård29,26
331p
02.11.2019
50m Fri
Rørvik SLK200150m Fri29,2633102.11.201925mD
[Utvid]5858.
Lina Sørli Hanssen
Leka IL
Lina Sørli Hanssen1.12,71
330p
03.11.2019
100m Fri
Leka IL2005100m Fri1.12,7133003.11.201925m 
[Utvid]5959.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen1.05,09
329p
03.11.2019
100m Fri
Namsos SK2006100m Fri1.05,0932903.11.201925m 
[Utvid]6060.
Hanna Annie Leknes
Leka IL
Hanna Annie Leknes1.19,86
327p
02.11.2019
100m Rygg
Leka IL2003100m Rygg1.19,8632702.11.201925m 
[Utvid]6060.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.39,04
327p
02.11.2019
200m Individuell medley
Namsos SK2006200m Individuell medley2.39,0432702.11.201925m 
[Utvid]6060.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo2.39,09
327p
02.11.2019
200m Individuell medley
Verdal SK2006200m Individuell medley2.39,0932702.11.201925m 
[Utvid]6363.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø35,41
326p
03.11.2019
50m Butterfly
Rørvik SLK200750m Butterfly35,4132603.11.201925m 
[Utvid]6464.
Solveig Lindgaard Rygh
Levanger SLK
Solveig Lindgaard Rygh41,63
325p
02.11.2019
50m Bryst
Levanger SLK200750m Bryst41,6332502.11.201925m 
[Utvid]6464.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete1.05,30
325p
03.11.2019
100m Fri
Namsos SK2005100m Fri1.05,3032503.11.201925m 
[Utvid]6666.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen3.16,21
322p
03.11.2019
200m Bryst
Rørvik SLK2006200m Bryst3.16,2132203.11.201925m 
[Utvid]6767.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø5.42,53
320p
02.11.2019
400m Fri
Rørvik SLK2007400m Fri5.42,5332002.11.201925m 
[Utvid]6767.
Johannes Halseth
Verdal SK
Johannes Halseth10.47,83
320p
03.11.2019
800m Fri
Verdal SK2005800m Fri10.47,8332003.11.201925m 
[Utvid]6969.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete29,69
317p
02.11.2019
50m Fri
Namsos SK200550m Fri29,6931702.11.201925m 
[Utvid]6969.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete29,69
317p
02.11.2019
50m Fri
Namsos SK200550m Fri29,6931702.11.201925m 
[Utvid]6969.
Idun Ravn Lauritzen
Rørvik SLK
Idun Ravn Lauritzen33,61
317p
03.11.2019
50m Fri
Rørvik SLK200650m Fri33,6131703.11.201925mD
[Utvid]6969.
Lina Sørli Hanssen
Leka IL
Lina Sørli Hanssen11.42,86
317p
03.11.2019
800m Fri
Leka IL2005800m Fri11.42,8631703.11.201925m 
[Utvid]7373.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø2.58,88
316p
02.11.2019
200m Individuell medley
Rørvik SLK2007200m Individuell medley2.58,8831602.11.201925m 
[Utvid]7474.
Lina Sørli Hanssen
Leka IL
Lina Sørli Hanssen33,68
315p
03.11.2019
50m Fri
Leka IL200550m Fri33,6831503.11.201925mD
[Utvid]7474.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete1.13,92
315p
03.11.2019
100m Individuell medley
Namsos SK2005100m Individuell medley1.13,9231503.11.201925m 
[Utvid]7676.
Johannes Halseth
Verdal SK
Johannes Halseth2.26,36
312p
02.11.2019
200m Fri
Verdal SK2005200m Fri2.26,3631202.11.201925mD
[Utvid]7777.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø33,83
311p
03.11.2019
50m Fri
Rørvik SLK200750m Fri33,8331103.11.201925mD
[Utvid]7777.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo37,25
311p
02.11.2019
50m Bryst
Verdal SK200650m Bryst37,2531102.11.201925m 
[Utvid]7777.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo1.14,18
311p
03.11.2019
100m Individuell medley
Verdal SK2006100m Individuell medley1.14,1831103.11.201925m 
[Utvid]8080.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete1.06,36
310p
03.11.2019
100m Fri
Namsos SK2005100m Fri1.06,3631003.11.201925m 
[Utvid]8181.
Eline Halseth
Verdal SK
Eline Halseth11.49,20
308p
03.11.2019
800m Fri
Verdal SK2007800m Fri11.49,2030803.11.201925m 
[Utvid]8282.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete32,29
307p
03.11.2019
50m Butterfly
Namsos SK200550m Butterfly32,2930703.11.201925m 
[Utvid]8282.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo1.06,56
307p
03.11.2019
100m Fri
Verdal SK2006100m Fri1.06,5630703.11.201925mD
[Utvid]8282.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen1.06,60
307p
02.11.2019
100m Fri
Namsos SK2006100m Fri1.06,6030702.11.201925mD
[Utvid]8282.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen1.06,60
307p
02.11.2019
100m Fri
Namsos SK2006100m Fri1.06,6030702.11.201925mD
[Utvid]8282.
Johannes Halseth
Verdal SK
Johannes Halseth5.14,41
307p
03.11.2019
400m Fri
Verdal SK2005400m Fri5.14,4130703.11.201925mD
[Utvid]8787.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.58,69
306p
03.11.2019
200m Bryst
Namsos SK2006200m Bryst2.58,6930603.11.201925m 
[Utvid]8888.
Mathias Tvete
Namsos SK
Mathias Tvete1.12,68
304p
02.11.2019
100m Rygg
Namsos SK2005100m Rygg1.12,6830402.11.201925m 
[Utvid]8989.
Hermann Peder Y. Rosenvinge
Rørvik SLK
Hermann Peder Y. Rosenvinge30,15
303p
03.11.2019
50m Fri
Rørvik SLK200550m Fri30,1530303.11.201925mD
[Utvid]8989.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen30,16
303p
02.11.2019
50m Fri
Namsos SK200650m Fri30,1630302.11.201925m 
[Utvid]8989.
Johannes Halseth
Verdal SK
Johannes Halseth1.06,90
303p
03.11.2019
100m Fri
Verdal SK2005100m Fri1.06,9030303.11.201925m 
[Utvid]9292.
Lina Sørli Hanssen
Leka IL
Lina Sørli Hanssen42,68
302p
02.11.2019
50m Bryst
Leka IL200550m Bryst42,6830202.11.201925m 
[Utvid]9292.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen1.06,94
302p
03.11.2019
100m Fri
Namsos SK2006100m Fri1.06,9430203.11.201925mD
[Utvid]9494.
Nora Olsen
Rørvik SLK
Nora Olsen34,18
301p
02.11.2019
50m Fri
Rørvik SLK200750m Fri34,1830102.11.201925m 
[Utvid]9494.
Solveig Lindgaard Rygh
Levanger SLK
Solveig Lindgaard Rygh3.20,61
301p
03.11.2019
200m Bryst
Levanger SLK2007200m Bryst3.20,6130103.11.201925m 
[Utvid]9696.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete1.07,16
299p
02.11.2019
100m Fri
Namsos SK2005100m Fri1.07,1629902.11.201925mD
[Utvid]9797.
Lina Sørli Hanssen
Leka IL
Lina Sørli Hanssen5.51,08
298p
03.11.2019
400m Fri
Leka IL2005400m Fri5.51,0829803.11.201925mD
[Utvid]9898.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete1.12,00
297p
02.11.2019
100m Butterfly
Namsos SK2005100m Butterfly1.12,0029702.11.201925m 
[Utvid]9999.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete32,71
296p
02.11.2019
50m Butterfly
Namsos SK200550m Butterfly32,7129602.11.201925mD
[Utvid]100100.
Emma Aune Hellesø
Rørvik SLK
Emma Aune Hellesø36,67
293p
02.11.2019
50m Butterfly
Rørvik SLK200750m Butterfly36,6729302.11.201925mD
Side 1 av 6 (572 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.