Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Øresund Meeting
Stevne
Stevnenavn:
Øresund Meeting
Fra dato:
22.03.2019
Til dato:
24.03.2019
NSF Stevne Id:
0000031699
Arrangørnavn:
Helsingborgs SS
Stevnested:
Helsingborg
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
03.03.2019
Kvalperiode start:
04.03.2018
Kvalperiode slutt:
03.03.2019
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal27,78
750p
23.03.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst27,7875023.03.201925m 
[Utvid]22.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal1.01,97
722p
24.03.2019
100m Bryst
Egersund SK1997100m Bryst1.01,9772224.03.201925m 
[Utvid]33.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,48
696p
24.03.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,4869624.03.201925mD
[Utvid]44.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal58,50
635p
23.03.2019
100m Individuell medley
Egersund SK1997100m Individuell medley58,5063523.03.201925m 
[Utvid]55.
Katy Pettersen
Bergen SLK
Katy Pettersen1.05,08
590p
23.03.2019
100m Butterfly
Bergen SLK2002100m Butterfly1.05,0859023.03.201925m 
[Utvid]66.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad26,08
584p
23.03.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200050m Butterfly26,0858423.03.201925m 
[Utvid]66.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen4.13,92
584p
23.03.2019
400m Fri
Alta SK1999400m Fri4.13,9258423.03.201925m 
[Utvid]88.
Helene Hana Solberg
Bergen SLK
Helene Hana Solberg4.40,65
583p
24.03.2019
400m Fri
Bergen SLK2001400m Fri4.40,6558324.03.201925m 
[Utvid]99.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød29,19
582p
24.03.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly29,1958224.03.201925m 
[Utvid]1010.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen SLK
Sindre Kampen Nesheim1.00,39
577p
22.03.2019
100m Individuell medley
Bergen SLK2001100m Individuell medley1.00,3957722.03.201925m 
[Utvid]1111.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød1.08,02
573p
24.03.2019
100m Individuell medley
Sandefjord SK2002100m Individuell medley1.08,0257324.03.201925m 
[Utvid]1212.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen SLK
Sindre Kampen Nesheim1.00,56
572p
23.03.2019
100m Individuell medley
Bergen SLK2001100m Individuell medley1.00,5657223.03.201925m 
[Utvid]1313.
Katy Pettersen
Bergen SLK
Katy Pettersen29,38
571p
24.03.2019
50m Butterfly
Bergen SLK200250m Butterfly29,3857124.03.201925m 
[Utvid]1414.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås1.08,18
569p
22.03.2019
100m Individuell medley
Bergen SLK2001100m Individuell medley1.08,1856922.03.201925m 
[Utvid]1515.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland54,30
566p
23.03.2019
100m Fri
Tromsø SK1998100m Fri54,3056623.03.201925m 
[Utvid]1616.
Stine Rotseth
Bergen SLK
Stine Rotseth31,05
565p
23.03.2019
50m Rygg
Bergen SLK200350m Rygg31,0556523.03.201925m 
[Utvid]1717.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby54,37
564p
23.03.2019
100m Fri
Nordlysbyen STK2000100m Fri54,3756423.03.201925m 
[Utvid]1818.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød1.00,84
563p
24.03.2019
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri1.00,8456324.03.201925m 
[Utvid]1919.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad27,77
562p
23.03.2019
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri27,7756223.03.201925m 
[Utvid]2020.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød27,80
561p
23.03.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri27,8056123.03.201925m 
[Utvid]2020.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland1.00,96
561p
23.03.2019
100m Individuell medley
Tromsø SK1998100m Individuell medley1.00,9656123.03.201925m 
[Utvid]2020.
Katy Pettersen
Bergen SLK
Katy Pettersen2.27,68
561p
23.03.2019
200m Individuell medley
Bergen SLK2002200m Individuell medley2.27,6856123.03.201925m 
[Utvid]2323.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås1.08,68
557p
24.03.2019
100m Individuell medley
Bergen SLK2001100m Individuell medley1.08,6855724.03.201925m 
[Utvid]2424.
Marte Pleym Grønhaug
Bergen SLK
Marte Pleym Grønhaug4.45,61
553p
24.03.2019
400m Fri
Bergen SLK2004400m Fri4.45,6155324.03.201925m 
[Utvid]2525.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen SLK
Sindre Kampen Nesheim2.13,78
550p
24.03.2019
200m Individuell medley
Bergen SLK2001200m Individuell medley2.13,7855024.03.201925m 
[Utvid]2525.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås2.28,73
550p
23.03.2019
200m Individuell medley
Bergen SLK2001200m Individuell medley2.28,7355023.03.201925m 
[Utvid]2727.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby26,61
549p
23.03.2019
50m Butterfly
Nordlysbyen STK200050m Butterfly26,6154923.03.201925m 
[Utvid]2828.
Stine Rotseth
Bergen SLK
Stine Rotseth28,04
546p
23.03.2019
50m Fri
Bergen SLK200350m Fri28,0454623.03.201925m 
[Utvid]2828.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad1.01,46
546p
24.03.2019
100m Fri
Sandefjord SK2001100m Fri1.01,4654624.03.201925m 
[Utvid]3030.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad35,08
544p
24.03.2019
50m Bryst
Sandefjord SK200150m Bryst35,0854424.03.201925m 
[Utvid]3030.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen SLK
Sindre Kampen Nesheim1.08,10
544p
24.03.2019
100m Bryst
Bergen SLK2001100m Bryst1.08,1054424.03.201925m 
[Utvid]3232.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland1.01,62
543p
22.03.2019
100m Individuell medley
Tromsø SK1998100m Individuell medley1.01,6254322.03.201925m 
[Utvid]3232.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås1.16,40
543p
23.03.2019
100m Bryst
Bergen SLK2001100m Bryst1.16,4054323.03.201925m 
[Utvid]3434.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen SLK
Sindre Kampen Nesheim59,96
542p
23.03.2019
100m Rygg
Bergen SLK2001100m Rygg59,9654223.03.201925m 
[Utvid]3535.
Stine Rotseth
Bergen SLK
Stine Rotseth1.01,64
541p
24.03.2019
100m Fri
Bergen SLK2003100m Fri1.01,6454124.03.201925m 
[Utvid]3636.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås29,95
539p
24.03.2019
50m Butterfly
Bergen SLK200150m Butterfly29,9553924.03.201925m 
[Utvid]3737.
Katy Pettersen
Bergen SLK
Katy Pettersen1.01,82
537p
24.03.2019
100m Fri
Bergen SLK2002100m Fri1.01,8253724.03.201925m 
[Utvid]3838.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland24,94
536p
24.03.2019
50m Fri
Tromsø SK199850m Fri24,9453624.03.201925m 
[Utvid]3939.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad55,35
535p
23.03.2019
100m Fri
Sandefjord SK2000100m Fri55,3553523.03.201925m 
[Utvid]3939.
Helene Hana Solberg
Bergen SLK
Helene Hana Solberg2.16,02
535p
24.03.2019
200m Fri
Bergen SLK2001200m Fri2.16,0253524.03.201925mD
[Utvid]4141.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby59,26
534p
24.03.2019
100m Butterfly
Nordlysbyen STK2000100m Butterfly59,2653424.03.201925m 
[Utvid]4141.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås1.07,27
534p
23.03.2019
100m Butterfly
Bergen SLK2001100m Butterfly1.07,2753423.03.201925m 
[Utvid]4343.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås35,32
533p
24.03.2019
50m Bryst
Bergen SLK200150m Bryst35,3253324.03.201925m 
[Utvid]4444.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby25,01
531p
24.03.2019
50m Fri
Nordlysbyen STK200050m Fri25,0153124.03.201925m 
[Utvid]4444.
Stine Rotseth
Bergen SLK
Stine Rotseth1.09,77
531p
24.03.2019
100m Individuell medley
Bergen SLK2003100m Individuell medley1.09,7753124.03.201925m 
[Utvid]4646.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland31,21
529p
23.03.2019
50m Bryst
Tromsø SK199850m Bryst31,2152923.03.201925m 
[Utvid]4646.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen SLK
Sindre Kampen Nesheim31,21
529p
23.03.2019
50m Bryst
Bergen SLK200150m Bryst31,2152923.03.201925m 
[Utvid]4848.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby1.00,47
528p
23.03.2019
100m Rygg
Nordlysbyen STK2000100m Rygg1.00,4752823.03.201925m 
[Utvid]4848.
Katy Pettersen
Bergen SLK
Katy Pettersen1.08,05
528p
24.03.2019
100m Rygg
Bergen SLK2002100m Rygg1.08,0552824.03.201925m 
[Utvid]5050.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås35,44
527p
23.03.2019
50m Bryst
Bergen SLK200150m Bryst35,4452723.03.201925mD
[Utvid]5151.
Katy Pettersen
Bergen SLK
Katy Pettersen1.10,04
525p
22.03.2019
100m Individuell medley
Bergen SLK2002100m Individuell medley1.10,0452522.03.201925m 
[Utvid]5252.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad25,12
524p
24.03.2019
50m Fri
Sandefjord SK200050m Fri25,1252424.03.201925m 
[Utvid]5252.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød1.07,70
524p
23.03.2019
100m Butterfly
Sandefjord SK2002100m Butterfly1.07,7052423.03.201925m 
[Utvid]5454.
Stine Rotseth
Bergen SLK
Stine Rotseth1.10,12
523p
22.03.2019
100m Individuell medley
Bergen SLK2003100m Individuell medley1.10,1252322.03.201925m 
[Utvid]5555.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås30,26
522p
23.03.2019
50m Butterfly
Bergen SLK200150m Butterfly30,2652223.03.201925mD
[Utvid]5555.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad59,71
522p
24.03.2019
100m Butterfly
Sandefjord SK2000100m Butterfly59,7152224.03.201925m 
[Utvid]5555.
Joakim Throndsen
Bergen SLK
Joakim Throndsen2.16,13
522p
24.03.2019
200m Individuell medley
Bergen SLK2000200m Individuell medley2.16,1352224.03.201925m 
[Utvid]5858.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad1.02,56
519p
23.03.2019
100m Individuell medley
Sandefjord SK2000100m Individuell medley1.02,5651923.03.201925m 
[Utvid]5959.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad1.00,85
518p
23.03.2019
100m Rygg
Sandefjord SK2000100m Rygg1.00,8551823.03.201925m 
[Utvid]5959.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen2.03,71
518p
23.03.2019
200m Fri
Alta SK1999200m Fri2.03,7151823.03.201925mD
[Utvid]6161.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby27,15
517p
24.03.2019
50m Butterfly
Nordlysbyen STK200050m Butterfly27,1551724.03.201925mD
[Utvid]6262.
Gard Fossmo Sundby
Nordlysbyen STK
Gard Fossmo Sundby1.02,74
515p
23.03.2019
100m Individuell medley
Nordlysbyen STK2000100m Individuell medley1.02,7451523.03.201925m 
[Utvid]6262.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen2.16,75
515p
24.03.2019
200m Individuell medley
Alta SK1999200m Individuell medley2.16,7551524.03.201925m 
[Utvid]6464.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad30,43
514p
24.03.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200150m Butterfly30,4351424.03.201925m 
[Utvid]6464.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød32,03
514p
23.03.2019
50m Rygg
Sandefjord SK200250m Rygg32,0351423.03.201925m 
[Utvid]6464.
Stine Rotseth
Bergen SLK
Stine Rotseth1.08,67
514p
24.03.2019
100m Rygg
Bergen SLK2003100m Rygg1.08,6751424.03.201925m 
[Utvid]6464.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland1.09,40
514p
24.03.2019
100m Bryst
Tromsø SK1998100m Bryst1.09,4051424.03.201925m 
[Utvid]6868.
Katy Pettersen
Bergen SLK
Katy Pettersen28,66
512p
23.03.2019
50m Fri
Bergen SLK200250m Fri28,6651223.03.201925m 
[Utvid]6868.
Christopher William J. Skar
Bergen SLK
Christopher William J. Skar4.25,21
512p
23.03.2019
400m Fri
Bergen SLK2003400m Fri4.25,2151223.03.201925m 
[Utvid]7070.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen SLK
Sindre Kampen Nesheim56,21
511p
23.03.2019
100m Fri
Bergen SLK2001100m Fri56,2151123.03.201925m 
[Utvid]7171.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen27,27
510p
23.03.2019
50m Butterfly
Alta SK199950m Butterfly27,2751023.03.201925m 
[Utvid]7272.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen1.00,18
509p
24.03.2019
100m Butterfly
Alta SK1999100m Butterfly1.00,1850924.03.201925m 
[Utvid]7373.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad1.18,17
507p
23.03.2019
100m Bryst
Sandefjord SK2001100m Bryst1.18,1750723.03.201925m 
[Utvid]7474.
Stine Rotseth
Bergen SLK
Stine Rotseth30,59
506p
24.03.2019
50m Butterfly
Bergen SLK200350m Butterfly30,5950624.03.201925m 
[Utvid]7474.
Elise Alme Jensen
Bergen SLK
Elise Alme Jensen35,92
506p
24.03.2019
50m Bryst
Bergen SLK200250m Bryst35,9250624.03.201925m 
[Utvid]7474.
Silje Katrine Tveitan Waddell
Sandefjord SK
Silje Katrine Tveitan Waddell1.18,21
506p
23.03.2019
100m Bryst
Sandefjord SK2003100m Bryst1.18,2150623.03.201925m 
[Utvid]7777.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad27,36
505p
24.03.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200050m Butterfly27,3650524.03.201925mD
[Utvid]7777.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen SLK
Sindre Kampen Nesheim27,89
505p
24.03.2019
50m Rygg
Bergen SLK200150m Rygg27,8950524.03.201925m 
[Utvid]7777.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad1.10,96
505p
24.03.2019
100m Individuell medley
Sandefjord SK2001100m Individuell medley1.10,9650524.03.201925m 
[Utvid]8080.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken56,45
504p
23.03.2019
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri56,4550423.03.201925m 
[Utvid]8181.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød35,99
503p
24.03.2019
50m Bryst
Sandefjord SK200250m Bryst35,9950324.03.201925m 
[Utvid]8282.
Tina Hosøy Nordås
Bergen SLK
Tina Hosøy Nordås32,28
502p
23.03.2019
50m Rygg
Bergen SLK200150m Rygg32,2850223.03.201925m 
[Utvid]8383.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken1.03,29
501p
23.03.2019
100m Individuell medley
Sandefjord SK2002100m Individuell medley1.03,2950123.03.201925m 
[Utvid]8484.
Sindre Kampen Nesheim
Bergen SLK
Sindre Kampen Nesheim31,82
499p
24.03.2019
50m Bryst
Bergen SLK200150m Bryst31,8249924.03.201925mD
[Utvid]8585.
Katy Pettersen
Bergen SLK
Katy Pettersen30,74
498p
23.03.2019
50m Butterfly
Bergen SLK200250m Butterfly30,7449823.03.201925mD
[Utvid]8585.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød1.09,41
498p
24.03.2019
100m Rygg
Sandefjord SK2002100m Rygg1.09,4149824.03.201925m 
[Utvid]8787.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken25,57
497p
24.03.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri25,5749724.03.201925m 
[Utvid]8787.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad28,05
497p
24.03.2019
50m Rygg
Sandefjord SK200050m Rygg28,0549724.03.201925m 
[Utvid]8787.
Karl Andre Thomassen
Alta SK
Karl Andre Thomassen1.03,50
497p
23.03.2019
100m Individuell medley
Alta SK1999100m Individuell medley1.03,5049723.03.201925m 
[Utvid]9090.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss1.03,46
496p
24.03.2019
100m Fri
Nordlysbyen STK2001100m Fri1.03,4649624.03.201925m 
[Utvid]9191.
Katy Pettersen
Bergen SLK
Katy Pettersen32,43
495p
23.03.2019
50m Rygg
Bergen SLK200250m Rygg32,4349523.03.201925m 
[Utvid]9191.
Joakim Throndsen
Bergen SLK
Joakim Throndsen1.03,55
495p
23.03.2019
100m Individuell medley
Bergen SLK2000100m Individuell medley1.03,5549523.03.201925m 
[Utvid]9393.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken1.01,83
494p
23.03.2019
100m Rygg
Sandefjord SK2002100m Rygg1.01,8349423.03.201925m 
[Utvid]9393.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland1.01,84
494p
23.03.2019
100m Rygg
Tromsø SK1998100m Rygg1.01,8449423.03.201925m 
[Utvid]9595.
Ole Jørmeland
Tromsø SK
Ole Jørmeland31,95
493p
24.03.2019
50m Bryst
Tromsø SK199850m Bryst31,9549324.03.201925mD
[Utvid]9696.
Joakim Throndsen
Bergen SLK
Joakim Throndsen1.01,91
492p
23.03.2019
100m Rygg
Bergen SLK2000100m Rygg1.01,9149223.03.201925m 
[Utvid]9797.
Thea Maria Nilsen
Bergen SLK
Thea Maria Nilsen1.03,67
491p
24.03.2019
100m Fri
Bergen SLK2001100m Fri1.03,6749124.03.201925m 
[Utvid]9898.
Emma Strand Haugen
Nordlysbyen STK
Emma Strand Haugen30,92
490p
24.03.2019
50m Butterfly
Nordlysbyen STK200050m Butterfly30,9249024.03.201925m 
[Utvid]9898.
Marte Pleym Grønhaug
Bergen SLK
Marte Pleym Grønhaug2.20,04
490p
24.03.2019
200m Fri
Bergen SLK2004200m Fri2.20,0449024.03.201925mD
[Utvid]100100.
Siiri Maija Sipilä Næss
Nordlysbyen STK
Siiri Maija Sipilä Næss29,10
489p
23.03.2019
50m Fri
Nordlysbyen STK200150m Fri29,1048923.03.201925m 
Side 1 av 3 (298 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.