Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Reykjavik International Games
Stevne
Stevnenavn:
Reykjavik International Games
Fra dato:
25.01.2019
Til dato:
27.01.2019
NSF Stevne Id:
0000031723
Arrangørnavn:
Ægir SC
Stevnested:
Reykjavík
Bassengnavn:
Laugardalur Swimming Pool
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
24.01.2019
Kvalperiode start:
25.01.2018
Kvalperiode slutt:
24.01.2019
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik32,80
720p
26.01.2019
50m Bryst
Bergens SC199550m Bryst32,8072026.01.201950m 
[Utvid]22.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik32,90
713p
25.01.2019
50m Bryst
Bergens SC199550m Bryst32,9071325.01.201950m 
[Utvid]22.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden1.02,08
713p
26.01.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly1.02,0871326.01.201950m 
[Utvid]44.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden30,33
710p
27.01.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg30,3371027.01.201950m 
[Utvid]55.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden58,09
705p
27.01.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri58,0970527.01.201950m 
[Utvid]66.
Alexander Kopland Borsheim
Glitre SK
Alexander Kopland Borsheim1.04,21
704p
26.01.2019
100m Bryst
Glitre SK1999100m Bryst1.04,2170426.01.201950m 
[Utvid]77.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden58,19
701p
27.01.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri58,1970127.01.201950m 
[Utvid]88.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden26,65
700p
26.01.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri26,6570026.01.201950m 
[Utvid]88.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov4.07,83
700p
26.01.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2002400m Fri4.07,8370026.01.201950m 
[Utvid]1010.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden27,53
698p
25.01.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly27,5369825.01.201950m 
[Utvid]1010.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden27,54
698p
27.01.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly27,5469827.01.201950m 
[Utvid]1212.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden30,56
694p
25.01.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg30,5669425.01.201950m 
[Utvid]1212.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik2.23,01
694p
27.01.2019
200m Bryst
Bergens SC2002200m Bryst2.23,0169427.01.201950m 
[Utvid]1414.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden1.02,81
689p
26.01.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly1.02,8168926.01.201950m 
[Utvid]1515.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden26,81
688p
25.01.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri26,8168825.01.201950m 
[Utvid]1616.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen58,62
686p
27.01.2019
100m Fri
Bergens SC1997100m Fri58,6268627.01.201950m 
[Utvid]1717.
Håkon Wulf Haugen
Bergens SC
Håkon Wulf Haugen23,73
684p
27.01.2019
50m Fri
Bergens SC199650m Fri23,7368427.01.201950m 
[Utvid]1717.
Alexander Kopland Borsheim
Glitre SK
Alexander Kopland Borsheim29,45
684p
25.01.2019
50m Bryst
Glitre SK199950m Bryst29,4568425.01.201950m 
[Utvid]1919.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen33,39
682p
25.01.2019
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst33,3968225.01.201950m 
[Utvid]2020.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen33,48
677p
26.01.2019
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst33,4867726.01.201950m 
[Utvid]2020.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik2.24,25
677p
27.01.2019
200m Bryst
Bergens SC2002200m Bryst2.24,2567727.01.201950m 
[Utvid]2222.
Alexander Kopland Borsheim
Glitre SK
Alexander Kopland Borsheim1.05,17
673p
26.01.2019
100m Bryst
Glitre SK1999100m Bryst1.05,1767326.01.201950m 
[Utvid]2323.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen59,13
668p
27.01.2019
100m Fri
Bergens SC1997100m Fri59,1366827.01.201950m 
[Utvid]2424.
Alexander Kopland Borsheim
Glitre SK
Alexander Kopland Borsheim29,70
667p
27.01.2019
50m Bryst
Glitre SK199950m Bryst29,7066727.01.201950m 
[Utvid]2525.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen1.13,53
663p
27.01.2019
100m Bryst
Bergens SC1999100m Bryst1.13,5366327.01.201950m 
[Utvid]2626.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen2.39,87
658p
26.01.2019
200m Bryst
Bergens SC1999200m Bryst2.39,8765826.01.201950m 
[Utvid]2727.
Alexander Kopland Borsheim
Glitre SK
Alexander Kopland Borsheim29,86
656p
26.01.2019
50m Bryst
Glitre SK199950m Bryst29,8665626.01.201950mD
[Utvid]2828.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov1.57,49
654p
27.01.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2002200m Fri1.57,4965427.01.201950m 
[Utvid]2929.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen27,27
653p
25.01.2019
50m Fri
Bergens SC199750m Fri27,2765325.01.201950m 
[Utvid]3030.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen5.07,07
652p
25.01.2019
400m Individuell medley
Bergens SC1999400m Individuell medley5.07,0765225.01.201950m 
[Utvid]3131.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen27,30
651p
26.01.2019
50m Fri
Bergens SC199750m Fri27,3065126.01.201950m 
[Utvid]3232.
Håkon Wulf Haugen
Bergens SC
Håkon Wulf Haugen25,89
650p
26.01.2019
50m Butterfly
Bergens SC199650m Butterfly25,8965026.01.201950m 
[Utvid]3333.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.25,99
644p
26.01.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2004200m Individuell medley2.25,9964426.01.201950m 
[Utvid]3434.
Håkon Wulf Haugen
Bergens SC
Håkon Wulf Haugen25,99
642p
25.01.2019
50m Butterfly
Bergens SC199650m Butterfly25,9964225.01.201950m 
[Utvid]3535.
Håkon Wulf Haugen
Bergens SC
Håkon Wulf Haugen24,25
641p
25.01.2019
50m Fri
Bergens SC199650m Fri24,2564125.01.201950m 
[Utvid]3535.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen1.14,36
641p
27.01.2019
100m Bryst
Bergens SC1999100m Bryst1.14,3664127.01.201950m 
[Utvid]3737.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz1.04,37
640p
26.01.2019
100m Butterfly
Bergens SC2004100m Butterfly1.04,3764026.01.201950m 
[Utvid]3838.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen34,17
636p
27.01.2019
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst34,1763627.01.201950mD
[Utvid]3939.
Henriette Kronstad Helland
Bergens SC
Henriette Kronstad Helland34,26
631p
27.01.2019
50m Bryst
Bergens SC199850m Bryst34,2663127.01.201950mD
[Utvid]4040.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen1.14,90
627p
26.01.2019
100m Bryst
Bergens SC1999100m Bryst1.14,9062726.01.201950mD
[Utvid]4141.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen34,39
624p
27.01.2019
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst34,3962427.01.201950mD
[Utvid]4242.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik1.06,88
623p
26.01.2019
100m Bryst
Bergens SC2002100m Bryst1.06,8862326.01.201950m 
[Utvid]4343.
Henriette Kronstad Helland
Bergens SC
Henriette Kronstad Helland34,43
622p
25.01.2019
50m Bryst
Bergens SC199850m Bryst34,4362225.01.201950m 
[Utvid]4343.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen34,44
622p
26.01.2019
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst34,4462226.01.201950mD
[Utvid]4343.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen2.42,91
622p
26.01.2019
200m Bryst
Bergens SC1999200m Bryst2.42,9162226.01.201950m 
[Utvid]4646.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik1.06,97
620p
26.01.2019
100m Bryst
Bergens SC2002100m Bryst1.06,9762026.01.201950m 
[Utvid]4747.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov55,05
618p
26.01.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri55,0561826.01.201950m 
[Utvid]4848.
Ragnhild Elisabeth Krage
Bergens SC
Ragnhild Elisabeth Krage1.00,72
617p
27.01.2019
100m Fri
Bergens SC1999100m Fri1.00,7261727.01.201950m 
[Utvid]4949.
Henriette Kronstad Helland
Bergens SC
Henriette Kronstad Helland34,58
614p
27.01.2019
50m Bryst
Bergens SC199850m Bryst34,5861427.01.201950mD
[Utvid]4949.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker2.12,92
614p
26.01.2019
200m Fri
Glitre SK1999200m Fri2.12,9261426.01.201950m 
[Utvid]5151.
Ragnhild Elisabeth Krage
Bergens SC
Ragnhild Elisabeth Krage1.00,88
612p
27.01.2019
100m Fri
Bergens SC1999100m Fri1.00,8861227.01.201950m 
[Utvid]5151.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz1.05,32
612p
26.01.2019
100m Butterfly
Bergens SC2004100m Butterfly1.05,3261226.01.201950m 
[Utvid]5151.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.28,53
612p
26.01.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2004200m Individuell medley2.28,5361226.01.201950m 
[Utvid]5454.
Henriette Kronstad Helland
Bergens SC
Henriette Kronstad Helland34,70
608p
26.01.2019
50m Bryst
Bergens SC199850m Bryst34,7060826.01.201950m 
[Utvid]5555.
Alexander Kopland Borsheim
Glitre SK
Alexander Kopland Borsheim30,64
607p
26.01.2019
50m Bryst
Glitre SK199950m Bryst30,6460726.01.201950mD
[Utvid]5555.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov2.11,63
607p
26.01.2019
200m Butterfly
Bærumsvømmerne2002200m Butterfly2.11,6360726.01.201950m 
[Utvid]5555.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker2.13,41
607p
26.01.2019
200m Fri
Glitre SK1999200m Fri2.13,4160726.01.201950m 
[Utvid]5555.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.23,80
607p
27.01.2019
200m Butterfly
Bergens SC2004200m Butterfly2.23,8060727.01.201950m 
[Utvid]5959.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov2.00,47
606p
27.01.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2002200m Fri2.00,4760627.01.201950m 
[Utvid]5959.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz5.14,59
606p
25.01.2019
400m Individuell medley
Bergens SC2004400m Individuell medley5.14,5960625.01.201950m 
[Utvid]6161.
Karina Dybendal Bråthen
Glitre SK
Karina Dybendal Bråthen1.01,12
605p
27.01.2019
100m Fri
Glitre SK2000100m Fri1.01,1260527.01.201950m 
[Utvid]6262.
Ragnhild Elisabeth Krage
Bergens SC
Ragnhild Elisabeth Krage28,03
602p
26.01.2019
50m Fri
Bergens SC199950m Fri28,0360226.01.201950m 
[Utvid]6363.
Ragnhild Elisabeth Krage
Bergens SC
Ragnhild Elisabeth Krage32,05
601p
27.01.2019
50m Rygg
Bergens SC199950m Rygg32,0560127.01.201950m 
[Utvid]6464.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden28,97
599p
26.01.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly28,9759926.01.201950mD
[Utvid]6565.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden28,08
598p
27.01.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri28,0859827.01.201950mD
[Utvid]6666.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik30,82
596p
27.01.2019
50m Bryst
Bergens SC200250m Bryst30,8259627.01.201950m 
[Utvid]6767.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden29,03
595p
26.01.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly29,0359526.01.201950mD
[Utvid]6767.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen4.21,55
595p
26.01.2019
400m Fri
Glitre SK2001400m Fri4.21,5559526.01.201950m 
[Utvid]6969.
Alexander Kopland Borsheim
Glitre SK
Alexander Kopland Borsheim26,67
594p
25.01.2019
50m Butterfly
Glitre SK199950m Butterfly26,6759425.01.201950m 
[Utvid]6969.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik30,87
594p
25.01.2019
50m Bryst
Bergens SC200250m Bryst30,8759425.01.201950m 
[Utvid]6969.
Theodor Myklebusthaug
Glitre SK
Theodor Myklebusthaug2.30,62
594p
27.01.2019
200m Bryst
Glitre SK2001200m Bryst2.30,6259427.01.201950m 
[Utvid]7272.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland32,21
592p
27.01.2019
50m Rygg
Glitre SK199950m Rygg32,2159227.01.201950m 
[Utvid]7272.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker9.37,05
592p
25.01.2019
800m Fri
Glitre SK1999800m Fri9.37,0559225.01.201950m 
[Utvid]7474.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov55,93
590p
26.01.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri55,9359026.01.201950m 
[Utvid]7474.
Karina Dybendal Bråthen
Glitre SK
Karina Dybendal Bråthen1.01,63
590p
27.01.2019
100m Fri
Glitre SK2000100m Fri1.01,6359027.01.201950m 
[Utvid]7676.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik1.08,13
589p
27.01.2019
100m Bryst
Bergens SC2002100m Bryst1.08,1358927.01.201950mD
[Utvid]7777.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker1.01,70
588p
27.01.2019
100m Fri
Glitre SK1999100m Fri1.01,7058827.01.201950m 
[Utvid]7777.
Theodor Myklebusthaug
Glitre SK
Theodor Myklebusthaug2.31,15
588p
27.01.2019
200m Bryst
Glitre SK2001200m Bryst2.31,1558827.01.201950m 
[Utvid]7979.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden28,31
584p
27.01.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri28,3158427.01.201950mD
[Utvid]8080.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz1.06,45
582p
25.01.2019
100m Butterfly
Bergens SC2004100m Butterfly1.06,4558225.01.201950mD
[Utvid]8181.
Ragnhild Elisabeth Krage
Bergens SC
Ragnhild Elisabeth Krage28,36
581p
25.01.2019
50m Fri
Bergens SC199950m Fri28,3658125.01.201950m 
[Utvid]8282.
Henriette Kronstad Helland
Bergens SC
Henriette Kronstad Helland1.16,88
580p
27.01.2019
100m Bryst
Bergens SC1998100m Bryst1.16,8858027.01.201950m 
[Utvid]8383.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen1.06,62
577p
26.01.2019
100m Butterfly
Bergens SC1997100m Butterfly1.06,6257726.01.201950m 
[Utvid]8383.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik1.08,59
577p
27.01.2019
100m Bryst
Bergens SC2002100m Bryst1.08,5957727.01.201950mD
[Utvid]8383.
Elise Nilsen
Bergens SC
Elise Nilsen1.09,76
577p
26.01.2019
100m Rygg
Bergens SC2003100m Rygg1.09,7657726.01.201950m 
[Utvid]8383.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov2.02,51
577p
26.01.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2002200m Fri2.02,5157726.01.201950mD
[Utvid]8787.
Elise Nilsen
Bergens SC
Elise Nilsen32,51
576p
27.01.2019
50m Rygg
Bergens SC200350m Rygg32,5157627.01.201950m 
[Utvid]8787.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland32,52
576p
25.01.2019
50m Rygg
Glitre SK199950m Rygg32,5257625.01.201950m 
[Utvid]8787.
Henriette Kronstad Helland
Bergens SC
Henriette Kronstad Helland1.17,05
576p
27.01.2019
100m Bryst
Bergens SC1998100m Bryst1.17,0557627.01.201950m 
[Utvid]9090.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen29,41
573p
27.01.2019
50m Butterfly
Bergens SC199750m Butterfly29,4157327.01.201950m 
[Utvid]9191.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz29,42
572p
27.01.2019
50m Butterfly
Bergens SC200450m Butterfly29,4257227.01.201950m 
[Utvid]9292.
Ragnhild Elisabeth Krage
Bergens SC
Ragnhild Elisabeth Krage32,61
571p
25.01.2019
50m Rygg
Bergens SC199950m Rygg32,6157125.01.201950m 
[Utvid]9393.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker1.02,33
570p
27.01.2019
100m Fri
Glitre SK1999100m Fri1.02,3357027.01.201950m 
[Utvid]9494.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen28,55
569p
27.01.2019
50m Fri
Bergens SC199750m Fri28,5556927.01.201950mD
[Utvid]9595.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen29,52
566p
25.01.2019
50m Butterfly
Bergens SC199750m Butterfly29,5256625.01.201950m 
[Utvid]9595.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik4.25,91
566p
26.01.2019
400m Fri
Bergens SC2002400m Fri4.25,9156626.01.201950m 
[Utvid]9595.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker4.45,77
566p
25.01.2019
400m Fri
Glitre SK1999400m Fri4.45,7756625.01.201950mD
[Utvid]9898.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen1.07,10
565p
26.01.2019
100m Butterfly
Bergens SC1997100m Butterfly1.07,1056526.01.201950m 
[Utvid]9999.
Ragnhild Elisabeth Krage
Bergens SC
Ragnhild Elisabeth Krage1.10,29
564p
26.01.2019
100m Rygg
Bergens SC1999100m Rygg1.10,2956426.01.201950m 
[Utvid]9999.
Øystein Breivik
Bergens SC
Øystein Breivik2.03,43
564p
27.01.2019
200m Fri
Bergens SC2002200m Fri2.03,4356427.01.201950m 
Side 1 av 8 (740 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.