Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Swedish Grand Prix 2019
Stevne
Stevnenavn:
Swedish Grand Prix 2019
Fra dato:
26.01.2019
Til dato:
27.01.2019
NSF Stevne Id:
0000032049
Arrangørnavn:
Svensk Simidrott & Malmö KK
Stevnested:
Malmö
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
16.01.2019
Kvalperiode start:
01.01.2018
Kvalperiode slutt:
10.01.2019
Dokumenter
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg1.01,09
749p
26.01.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1995100m Butterfly1.01,0974926.01.201950m 
[Utvid]22.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss8.54,20
747p
26.01.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2004800m Fri8.54,2074726.01.201950m 
[Utvid]33.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg1.02,00
716p
26.01.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1995100m Butterfly1.02,0071626.01.201950m 
[Utvid]44.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth2.06,32
715p
26.01.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne1994200m Fri2.06,3271526.01.201950m 
[Utvid]55.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen16.17,75
706p
27.01.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20021500m Fri16.17,7570627.01.201950m 
[Utvid]66.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal4.07,42
703p
26.01.2019
400m Fri
Bergensvømmerne1999400m Fri4.07,4270326.01.201950m 
[Utvid]77.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.26,28
700p
26.01.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.26,2870026.01.201950mD
[Utvid]88.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal1.55,01
697p
27.01.2019
200m Fri
Bergensvømmerne1999200m Fri1.55,0169727.01.201950m 
[Utvid]88.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg2.07,39
697p
26.01.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne1995200m Fri2.07,3969726.01.201950m 
[Utvid]88.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal4.08,20
697p
26.01.2019
400m Fri
Bergensvømmerne1999400m Fri4.08,2069726.01.201950m 
[Utvid]1111.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.27,89
687p
27.01.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.27,8968727.01.201950m 
[Utvid]1212.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal1.56,39
673p
27.01.2019
200m Fri
Bergensvømmerne1999200m Fri1.56,3967327.01.201950m 
[Utvid]1313.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth2.09,02
671p
26.01.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne1994200m Fri2.09,0267126.01.201950m 
[Utvid]1414.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø2.24,76
670p
26.01.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne2001200m Bryst2.24,7667026.01.201950m 
[Utvid]1515.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø2.24,93
667p
26.01.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne2001200m Bryst2.24,9366726.01.201950m 
[Utvid]1616.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal53,72
665p
26.01.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1999100m Fri53,7266526.01.201950m 
[Utvid]1717.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.31,14
663p
27.01.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.31,1466327.01.201950m 
[Utvid]1818.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen4.12,46
662p
26.01.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2002400m Fri4.12,4666226.01.201950m 
[Utvid]1919.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg2.19,87
660p
27.01.2019
200m Butterfly
Bærumsvømmerne1995200m Butterfly2.19,8766027.01.201950m 
[Utvid]2020.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø29,84
657p
26.01.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst29,8465726.01.201950m 
[Utvid]2020.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø1.05,70
657p
27.01.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2001100m Bryst1.05,7065727.01.201950m 
[Utvid]2222.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth59,50
656p
27.01.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri59,5065627.01.201950m 
[Utvid]2323.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth27,33
649p
26.01.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri27,3364926.01.201950m 
[Utvid]2323.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø1.05,98
649p
27.01.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2001100m Bryst1.05,9864927.01.201950m 
[Utvid]2525.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen8.42,23
648p
27.01.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2002800m Fri8.42,2364827.01.201950mD
[Utvid]2626.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal2.12,10
642p
27.01.2019
200m Individuell medley
Bergensvømmerne1999200m Individuell medley2.12,1064227.01.201950m 
[Utvid]2626.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg2.21,17
642p
27.01.2019
200m Butterfly
Bærumsvømmerne1995200m Butterfly2.21,1764227.01.201950m 
[Utvid]2828.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth59,97
641p
27.01.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri59,9764127.01.201950m 
[Utvid]2929.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø30,10
640p
26.01.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst30,1064026.01.201950m 
[Utvid]3030.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.11,15
639p
26.01.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.11,1563926.01.201950m 
[Utvid]3030.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen4.42,96
639p
26.01.2019
400m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2002400m Individuell medley4.42,9663926.01.201950m 
[Utvid]3232.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen2.26,49
638p
26.01.2019
200m Individuell medley
Bergensvømmerne1997200m Individuell medley2.26,4963826.01.201950m 
[Utvid]3333.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.11,25
637p
26.01.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.11,2563726.01.201950mD
[Utvid]3434.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale9.24,71
632p
26.01.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2003800m Fri9.24,7163226.01.201950m 
[Utvid]3535.
Trym Døssland Bjerkvik
Bergensvømmerne
Trym Døssland Bjerkvik54,72
630p
26.01.2019
100m Fri
Bergensvømmerne2000100m Fri54,7263026.01.201950m 
[Utvid]3535.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen1.04,70
630p
26.01.2019
100m Butterfly
Bergensvømmerne1997100m Butterfly1.04,7063026.01.201950m 
[Utvid]3535.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss5.10,69
630p
27.01.2019
400m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2004400m Individuell medley5.10,6963027.01.201950m 
[Utvid]3838.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen1.04,73
629p
26.01.2019
100m Butterfly
Bergensvømmerne1997100m Butterfly1.04,7362926.01.201950m 
[Utvid]3838.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen2.27,15
629p
26.01.2019
200m Individuell medley
Bergensvømmerne1997200m Individuell medley2.27,1562926.01.201950m 
[Utvid]4040.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal2.13,34
624p
27.01.2019
200m Individuell medley
Bergensvømmerne1999200m Individuell medley2.13,3462427.01.201950m 
[Utvid]4141.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen4.45,59
622p
26.01.2019
400m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2002400m Individuell medley4.45,5962226.01.201950m 
[Utvid]4242.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth27,73
621p
26.01.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri27,7362126.01.201950m 
[Utvid]4343.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg28,65
620p
26.01.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199550m Butterfly28,6562026.01.201950mD
[Utvid]4343.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale2.12,47
620p
26.01.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.12,4762026.01.201950m 
[Utvid]4545.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen1.00,77
616p
27.01.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1997100m Fri1.00,7761627.01.201950m 
[Utvid]4646.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen1.00,78
615p
27.01.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1997100m Fri1.00,7861527.01.201950m 
[Utvid]4646.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.12,79
615p
27.01.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.12,7961527.01.201950mD
[Utvid]4848.
Sindre Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Sindre Pleym Olsen58,64
613p
27.01.2019
100m Butterfly
Bergensvømmerne2000100m Butterfly58,6461327.01.201950m 
[Utvid]4848.
Sindre Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Sindre Pleym Olsen58,64
613p
27.01.2019
100m Butterfly
Bergensvømmerne2000100m Butterfly58,6461327.01.201950m 
[Utvid]5050.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss5.13,64
612p
27.01.2019
400m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2004400m Individuell medley5.13,6461227.01.201950m 
[Utvid]5151.
Jenny Dale Gjerstad
Vestkantsvømmerne
Jenny Dale Gjerstad28,82
609p
27.01.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200050m Butterfly28,8260927.01.201950m 
[Utvid]5252.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale4.39,18
607p
26.01.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.39,1860726.01.201950mD
[Utvid]5353.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen2.00,60
605p
27.01.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2002200m Fri2.00,6060527.01.201950m 
[Utvid]5353.
Tobias Moen Olsen
Vestkantsvømmerne
Tobias Moen Olsen4.20,18
605p
27.01.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2002400m Fri4.20,1860527.01.201950mD
[Utvid]5555.
Sindre Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Sindre Pleym Olsen2.11,91
604p
26.01.2019
200m Butterfly
Bergensvømmerne2000200m Butterfly2.11,9160426.01.201950m 
[Utvid]5656.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen28,91
603p
27.01.2019
50m Butterfly
Bergensvømmerne199750m Butterfly28,9160327.01.201950m 
[Utvid]5757.
Brage Straume
Vestkantsvømmerne
Brage Straume2.00,79
602p
27.01.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2001200m Fri2.00,7960227.01.201950m 
[Utvid]5858.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen28,94
601p
27.01.2019
50m Butterfly
Bergensvømmerne199750m Butterfly28,9460127.01.201950m 
[Utvid]5959.
Sindre Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Sindre Pleym Olsen2.12,16
600p
26.01.2019
200m Butterfly
Bergensvømmerne2000200m Butterfly2.12,1660026.01.201950m 
[Utvid]6060.
Hanne Stamnesfet Næss
Vestkantsvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.13,99
599p
27.01.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.13,9959927.01.201950mD
[Utvid]6161.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth1.01,44
596p
26.01.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri1.01,4459626.01.201950mD
[Utvid]6262.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg29,05
594p
26.01.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199550m Butterfly29,0559426.01.201950mD
[Utvid]6363.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø30,89
592p
27.01.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst30,8959227.01.201950mD
[Utvid]6363.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg1.01,55
592p
26.01.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1995100m Fri1.01,5559226.01.201950mD
[Utvid]6363.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg1.06,06
592p
27.01.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1995100m Butterfly1.06,0659227.01.201950mD
[Utvid]6666.
Sindre Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Sindre Pleym Olsen24,93
590p
27.01.2019
50m Fri
Bergensvømmerne200050m Fri24,9359027.01.201950m 
[Utvid]6767.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth2.30,40
589p
26.01.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne1994200m Individuell medley2.30,4058926.01.201950m 
[Utvid]6868.
Sindre Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Sindre Pleym Olsen26,76
588p
26.01.2019
50m Butterfly
Bergensvømmerne200050m Butterfly26,7658826.01.201950m 
[Utvid]6969.
Sindre Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Sindre Pleym Olsen24,97
587p
27.01.2019
50m Fri
Bergensvømmerne200050m Fri24,9758727.01.201950m 
[Utvid]7070.
Jenny Dale Gjerstad
Vestkantsvømmerne
Jenny Dale Gjerstad29,18
586p
27.01.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200050m Butterfly29,1858627.01.201950m 
[Utvid]7171.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø31,07
582p
27.01.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200150m Bryst31,0758227.01.201950mD
[Utvid]7272.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg1.06,46
581p
27.01.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1995100m Butterfly1.06,4658127.01.201950mD
[Utvid]7373.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal2.02,33
579p
26.01.2019
200m Fri
Bergensvømmerne1999200m Fri2.02,3357926.01.201950mD
[Utvid]7474.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale4.44,69
573p
27.01.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.44,6957327.01.201950m 
[Utvid]7575.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal56,52
571p
27.01.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1999100m Fri56,5257127.01.201950mD
[Utvid]7575.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø1.08,86
571p
26.01.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2001100m Bryst1.08,8657126.01.201950mD
[Utvid]7777.
Maren Thoresen Malme
Bergensvømmerne
Maren Thoresen Malme35,47
569p
27.01.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne199850m Bryst35,4756927.01.201950m 
[Utvid]7878.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal2.03,30
566p
26.01.2019
200m Fri
Bergensvømmerne1999200m Fri2.03,3056626.01.201950mD
[Utvid]7979.
Sander Olai Antun
Vestkantsvømmerne
Sander Olai Antun2.33,34
563p
26.01.2019
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2000200m Bryst2.33,3456326.01.201950m 
[Utvid]8080.
Sindre Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Sindre Pleym Olsen27,18
562p
27.01.2019
50m Butterfly
Bergensvømmerne200050m Butterfly27,1856227.01.201950mD
[Utvid]8080.
Brage Straume
Vestkantsvømmerne
Brage Straume1.00,36
562p
27.01.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2001100m Butterfly1.00,3656227.01.201950m 
[Utvid]8282.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth1.02,70
560p
26.01.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri1.02,7056026.01.201950mD
[Utvid]8383.
Trym Døssland Bjerkvik
Bergensvømmerne
Trym Døssland Bjerkvik25,37
559p
27.01.2019
50m Fri
Bergensvømmerne200050m Fri25,3755927.01.201950m 
[Utvid]8484.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale5.23,36
558p
27.01.2019
400m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2003400m Individuell medley5.23,3655827.01.201950m 
[Utvid]8585.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale2.17,24
557p
26.01.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.17,2455726.01.201950mD
[Utvid]8686.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal57,02
556p
27.01.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1999100m Fri57,0255627.01.201950mD
[Utvid]8686.
Maren Thoresen Malme
Bergensvømmerne
Maren Thoresen Malme2.49,08
556p
27.01.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne1998200m Bryst2.49,0855627.01.201950m 
[Utvid]8888.
Brage Straume
Vestkantsvømmerne
Brage Straume1.03,17
552p
26.01.2019
100m Rygg
Vestkantsvømmerne2001100m Rygg1.03,1755226.01.201950m 
[Utvid]8989.
Petter Strand Kolaas
Bergensvømmerne
Petter Strand Kolaas25,50
551p
27.01.2019
50m Fri
Bergensvømmerne199950m Fri25,5055127.01.201950m 
[Utvid]9090.
Sindre Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Sindre Pleym Olsen27,40
548p
27.01.2019
50m Butterfly
Bergensvømmerne200050m Butterfly27,4054827.01.201950mD
[Utvid]9191.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen29,86
547p
26.01.2019
50m Butterfly
Bergensvømmerne199750m Butterfly29,8654726.01.201950mD
[Utvid]9292.
Brage Straume
Vestkantsvømmerne
Brage Straume1.03,40
546p
26.01.2019
100m Rygg
Vestkantsvømmerne2001100m Rygg1.03,4054626.01.201950m 
[Utvid]9393.
Jenny Dale Gjerstad
Vestkantsvømmerne
Jenny Dale Gjerstad29,00
543p
26.01.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200050m Fri29,0054326.01.201950m 
[Utvid]9393.
Maren Thoresen Malme
Bergensvømmerne
Maren Thoresen Malme29,01
543p
26.01.2019
50m Fri
Bergensvømmerne199850m Fri29,0154326.01.201950m 
[Utvid]9595.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen29,04
541p
27.01.2019
50m Fri
Bergensvømmerne199750m Fri29,0454127.01.201950mD
[Utvid]9696.
Brage Straume
Vestkantsvømmerne
Brage Straume27,56
539p
26.01.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200150m Butterfly27,5653926.01.201950m 
[Utvid]9797.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth29,09
538p
27.01.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri29,0953827.01.201950mD
[Utvid]9797.
Susann Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Susann Pleym Olsen30,02
538p
26.01.2019
50m Butterfly
Bergensvømmerne199750m Butterfly30,0253826.01.201950mD
[Utvid]9999.
Sander Olai Antun
Vestkantsvømmerne
Sander Olai Antun1.10,28
537p
27.01.2019
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2000100m Bryst1.10,2853727.01.201950m 
[Utvid]100100.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth29,16
534p
27.01.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri29,1653427.01.201950mD
Side 1 av 2 (193 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.