Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Danish Open
Stevne
Stevnenavn:
Danish Open
Fra dato:
05.04.2019
Til dato:
09.04.2019
NSF Stevne Id:
0000032094
Arrangørnavn:
Dansk Svømmeunion
Stevnested:
København
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
13.03.2019
Kvalperiode start:
01.01.2018
Kvalperiode slutt:
13.03.2019
Påmeldingsansv.:
Lone Lagerbon 
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
+45 4240 1545
Dokumenter
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt8.18,25
747p
07.04.2019
800m Fri
Bryne SK2003800m Fri8.18,2574707.04.201950m 
[Utvid]22.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt4.04,33
730p
07.04.2019
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri4.04,3373007.04.201950mD
[Utvid]22.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt16.07,31
730p
05.04.2019
1500m Fri
Bryne SK20031500m Fri16.07,3173005.04.201950m 
[Utvid]44.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt4.32,98
712p
07.04.2019
400m Individuell medley
Bryne SK2003400m Individuell medley4.32,9871207.04.201950m 
[Utvid]55.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen2.05,03
709p
06.04.2019
200m Butterfly
Bryne SK2002200m Butterfly2.05,0370906.04.201950m 
[Utvid]66.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt4.07,11
706p
09.04.2019
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri4.07,1170609.04.201950m 
[Utvid]77.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt8.28,37
703p
05.04.2019
800m Fri
Bryne SK2003800m Fri8.28,3770305.04.201950mD
[Utvid]88.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt4.07,64
701p
09.04.2019
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri4.07,6470109.04.201950m 
[Utvid]99.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.55,31
692p
05.04.2019
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.55,3169205.04.201950m 
[Utvid]1010.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen2.06,10
691p
06.04.2019
200m Butterfly
Bryne SK2002200m Butterfly2.06,1069106.04.201950m 
[Utvid]1111.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.22,91
687p
07.04.2019
200m Individuell medley
Sandnes SLK2002200m Individuell medley2.22,9168707.04.201950m 
[Utvid]1212.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen56,55
683p
09.04.2019
100m Butterfly
Bryne SK2002100m Butterfly56,5568309.04.201950m 
[Utvid]1313.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen56,73
677p
09.04.2019
100m Butterfly
Bryne SK2002100m Butterfly56,7367709.04.201950m 
[Utvid]1414.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.08,67
676p
08.04.2019
200m Fri
Sandnes SLK2002200m Fri2.08,6767608.04.201950m 
[Utvid]1515.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.56,31
674p
05.04.2019
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.56,3167405.04.201950m 
[Utvid]1616.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik5.03,85
673p
06.04.2019
400m Individuell medley
Sandnes SLK2002400m Individuell medley5.03,8567306.04.201950m 
[Utvid]1717.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen25,61
671p
07.04.2019
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly25,6167107.04.201950m 
[Utvid]1818.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.24,40
666p
07.04.2019
200m Individuell medley
Sandnes SLK2002200m Individuell medley2.24,4066607.04.201950m 
[Utvid]1919.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt4.12,81
659p
05.04.2019
400m Fri
Bryne SK2003400m Fri4.12,8165905.04.201950mD
[Utvid]2020.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik5.06,41
656p
06.04.2019
400m Individuell medley
Sandnes SLK2002400m Individuell medley5.06,4165606.04.201950m 
[Utvid]2121.
Linus Klepp Vik
Sandnes SLK
Linus Klepp Vik16.43,63
653p
05.04.2019
1500m Fri
Sandnes SLK20011500m Fri16.43,6365305.04.201950m 
[Utvid]2222.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen25,88
651p
07.04.2019
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly25,8865107.04.201950m 
[Utvid]2222.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik4.32,70
651p
09.04.2019
400m Fri
Sandnes SLK2002400m Fri4.32,7065109.04.201950m 
[Utvid]2424.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.11,02
641p
08.04.2019
200m Fri
Sandnes SLK2002200m Fri2.11,0264108.04.201950m 
[Utvid]2525.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.21,71
635p
05.04.2019
200m Butterfly
Sandnes SLK2002200m Butterfly2.21,7163505.04.201950m 
[Utvid]2626.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen1.58,82
632p
05.04.2019
200m Fri
Bryne SK2002200m Fri1.58,8263205.04.201950m 
[Utvid]2727.
Eva Sofie Larsen Stangeland
Sandnes SLK
Eva Sofie Larsen Stangeland1.04,99
622p
08.04.2019
100m Butterfly
Sandnes SLK2002100m Butterfly1.04,9962208.04.201950m 
[Utvid]2828.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.59,53
621p
07.04.2019
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.59,5362107.04.201950mD
[Utvid]2828.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.22,70
621p
05.04.2019
200m Butterfly
Sandnes SLK2002200m Butterfly2.22,7062105.04.201950m 
[Utvid]3030.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen1.06,98
620p
08.04.2019
100m Bryst
Bryne SK2002100m Bryst1.06,9862008.04.201950m 
[Utvid]3030.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.59,59
620p
09.04.2019
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.59,5962009.04.201950mD
[Utvid]3030.
Linus Klepp Vik
Sandnes SLK
Linus Klepp Vik8.50,17
620p
07.04.2019
800m Fri
Sandnes SLK2001800m Fri8.50,1762007.04.201950m 
[Utvid]3030.
Martine Hallberg
Sandnes SLK
Martine Hallberg18.05,11
620p
08.04.2019
1500m Fri
Sandnes SLK20021500m Fri18.05,1162008.04.201950m 
[Utvid]3434.
Eva Sofie Larsen Stangeland
Sandnes SLK
Eva Sofie Larsen Stangeland28,68
618p
06.04.2019
50m Butterfly
Sandnes SLK200250m Butterfly28,6861806.04.201950m 
[Utvid]3535.
Linus Klepp Vik
Sandnes SLK
Linus Klepp Vik8.50,85
617p
05.04.2019
800m Fri
Sandnes SLK2001800m Fri8.50,8561705.04.201950mD
[Utvid]3636.
Eva Sofie Larsen Stangeland
Sandnes SLK
Eva Sofie Larsen Stangeland1.05,18
616p
08.04.2019
100m Butterfly
Sandnes SLK2002100m Butterfly1.05,1861608.04.201950m 
[Utvid]3737.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik27,83
615p
07.04.2019
50m Fri
Sandnes SLK200250m Fri27,8361507.04.201950m 
[Utvid]3838.
Ingeborg Muri Stangeland
Bryne SK
Ingeborg Muri Stangeland9.31,92
609p
06.04.2019
800m Fri
Bryne SK2001800m Fri9.31,9260906.04.201950m 
[Utvid]3939.
Linus Klepp Vik
Sandnes SLK
Linus Klepp Vik4.19,67
608p
09.04.2019
400m Fri
Sandnes SLK2001400m Fri4.19,6760809.04.201950m 
[Utvid]4040.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt2.00,42
607p
09.04.2019
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri2.00,4260709.04.201950mD
[Utvid]4040.
Martine Hallberg
Sandnes SLK
Martine Hallberg9.32,26
607p
06.04.2019
800m Fri
Sandnes SLK2002800m Fri9.32,2660706.04.201950m 
[Utvid]4242.
Ingeborg Muri Stangeland
Bryne SK
Ingeborg Muri Stangeland18.13,47
606p
08.04.2019
1500m Fri
Bryne SK20011500m Fri18.13,4760608.04.201950m 
[Utvid]4343.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt55,49
604p
05.04.2019
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri55,4960405.04.201950mD
[Utvid]4444.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen2.14,99
602p
06.04.2019
200m Individuell medley
Bryne SK2002200m Individuell medley2.14,9960206.04.201950m 
[Utvid]4545.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen26,60
599p
09.04.2019
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly26,6059909.04.201950mD
[Utvid]4545.
Eva Sofie Larsen Stangeland
Sandnes SLK
Eva Sofie Larsen Stangeland28,97
599p
06.04.2019
50m Butterfly
Sandnes SLK200250m Butterfly28,9759906.04.201950m 
[Utvid]4747.
Eva Sofie Larsen Stangeland
Sandnes SLK
Eva Sofie Larsen Stangeland28,09
598p
07.04.2019
50m Fri
Sandnes SLK200250m Fri28,0959807.04.201950m 
[Utvid]4747.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen59,12
598p
06.04.2019
100m Butterfly
Bryne SK2002100m Butterfly59,1259806.04.201950mD
[Utvid]4949.
Martine Hallberg
Sandnes SLK
Martine Hallberg9.35,58
597p
08.04.2019
800m Fri
Sandnes SLK2002800m Fri9.35,5859708.04.201950mD
[Utvid]5050.
Linus Klepp Vik
Sandnes SLK
Linus Klepp Vik2.12,83
591p
06.04.2019
200m Butterfly
Sandnes SLK2001200m Butterfly2.12,8359106.04.201950m 
[Utvid]5151.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen2.15,89
590p
06.04.2019
200m Individuell medley
Bryne SK2002200m Individuell medley2.15,8959006.04.201950m 
[Utvid]5252.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen1.08,22
587p
08.04.2019
100m Bryst
Bryne SK2002100m Bryst1.08,2258708.04.201950m 
[Utvid]5353.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen26,79
586p
09.04.2019
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly26,7958609.04.201950mD
[Utvid]5353.
Linus Klepp Vik
Sandnes SLK
Linus Klepp Vik4.22,86
586p
05.04.2019
400m Fri
Sandnes SLK2001400m Fri4.22,8658605.04.201950mD
[Utvid]5555.
Linus Klepp Vik
Sandnes SLK
Linus Klepp Vik4.23,34
583p
07.04.2019
400m Fri
Sandnes SLK2001400m Fri4.23,3458307.04.201950mD
[Utvid]5656.
Ingeborg Muri Stangeland
Bryne SK
Ingeborg Muri Stangeland9.41,11
580p
08.04.2019
800m Fri
Bryne SK2001800m Fri9.41,1158008.04.201950mD
[Utvid]5757.
Linus Klepp Vik
Sandnes SLK
Linus Klepp Vik2.13,87
577p
06.04.2019
200m Butterfly
Sandnes SLK2001200m Butterfly2.13,8757706.04.201950m 
[Utvid]5757.
Martine Hallberg
Sandnes SLK
Martine Hallberg4.43,90
577p
08.04.2019
400m Fri
Sandnes SLK2002400m Fri4.43,9057708.04.201950mD
[Utvid]5959.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen59,90
575p
06.04.2019
100m Butterfly
Bryne SK2002100m Butterfly59,9057506.04.201950mD
[Utvid]6060.
Ingeborg Muri Stangeland
Bryne SK
Ingeborg Muri Stangeland4.44,47
574p
06.04.2019
400m Fri
Bryne SK2001400m Fri4.44,4757406.04.201950mD
[Utvid]6161.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt56,46
573p
05.04.2019
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri56,4657305.04.201950mD
[Utvid]6262.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik2.16,10
572p
09.04.2019
200m Fri
Sandnes SLK2002200m Fri2.16,1057209.04.201950mD
[Utvid]6363.
Martine Hallberg
Sandnes SLK
Martine Hallberg4.45,17
570p
06.04.2019
400m Fri
Sandnes SLK2002400m Fri4.45,1757006.04.201950mD
[Utvid]6464.
Eva Sofie Larsen Stangeland
Sandnes SLK
Eva Sofie Larsen Stangeland29,56
564p
08.04.2019
50m Butterfly
Sandnes SLK200250m Butterfly29,5656408.04.201950mD
[Utvid]6565.
Lars Erik Berland
Sandnes SLK
Lars Erik Berland2.15,16
561p
06.04.2019
200m Butterfly
Sandnes SLK1999200m Butterfly2.15,1656106.04.201950m 
[Utvid]6666.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik1.07,30
560p
05.04.2019
100m Butterfly
Sandnes SLK2002100m Butterfly1.07,3056005.04.201950mD
[Utvid]6767.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen31,53
557p
08.04.2019
50m Bryst
Bryne SK200250m Bryst31,5355708.04.201950mD
[Utvid]6767.
Ingeborg Muri Stangeland
Bryne SK
Ingeborg Muri Stangeland4.47,25
557p
09.04.2019
400m Fri
Bryne SK2001400m Fri4.47,2555709.04.201950m 
[Utvid]6969.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik1.02,90
555p
08.04.2019
100m Fri
Sandnes SLK2002100m Fri1.02,9055508.04.201950mD
[Utvid]7070.
Eva Sofie Larsen Stangeland
Sandnes SLK
Eva Sofie Larsen Stangeland29,73
554p
08.04.2019
50m Butterfly
Sandnes SLK200250m Butterfly29,7355408.04.201950mD
[Utvid]7171.
Linus Klepp Vik
Sandnes SLK
Linus Klepp Vik2.04,24
553p
05.04.2019
200m Fri
Sandnes SLK2001200m Fri2.04,2455305.04.201950m 
[Utvid]7171.
Ingeborg Muri Stangeland
Bryne SK
Ingeborg Muri Stangeland4.47,94
553p
08.04.2019
400m Fri
Bryne SK2001400m Fri4.47,9455308.04.201950mD
[Utvid]7373.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen31,62
552p
09.04.2019
50m Bryst
Bryne SK200250m Bryst31,6255209.04.201950m 
[Utvid]7474.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt2.04,52
549p
05.04.2019
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri2.04,5254905.04.201950mD
[Utvid]7575.
Lars Erik Berland
Sandnes SLK
Lars Erik Berland2.04,66
547p
05.04.2019
200m Fri
Sandnes SLK1999200m Fri2.04,6654705.04.201950m 
[Utvid]7676.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik1.07,84
546p
05.04.2019
100m Butterfly
Sandnes SLK2002100m Butterfly1.07,8454605.04.201950mD
[Utvid]7777.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt1.01,01
544p
07.04.2019
100m Butterfly
Bryne SK2003100m Butterfly1.01,0154407.04.201950mD
[Utvid]7777.
Lars Erik Berland
Sandnes SLK
Lars Erik Berland2.16,54
544p
06.04.2019
200m Butterfly
Sandnes SLK1999200m Butterfly2.16,5454406.04.201950m 
[Utvid]7979.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt57,55
541p
09.04.2019
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri57,5554109.04.201950mD
[Utvid]8080.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen27,54
540p
06.04.2019
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly27,5454006.04.201950mD
[Utvid]8181.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen31,88
539p
08.04.2019
50m Bryst
Bryne SK200250m Bryst31,8853908.04.201950mD
[Utvid]8282.
Linus Klepp Vik
Sandnes SLK
Linus Klepp Vik57,77
535p
08.04.2019
100m Fri
Sandnes SLK2001100m Fri57,7753508.04.201950m 
[Utvid]8383.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik1.08,40
533p
06.04.2019
100m Butterfly
Sandnes SLK2002100m Butterfly1.08,4053306.04.201950mD
[Utvid]8484.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen57,92
531p
05.04.2019
100m Fri
Bryne SK2002100m Fri57,9253105.04.201950mD
[Utvid]8585.
Eva Sofie Larsen Stangeland
Sandnes SLK
Eva Sofie Larsen Stangeland1.08,57
529p
05.04.2019
100m Butterfly
Sandnes SLK2002100m Butterfly1.08,5752905.04.201950mD
[Utvid]8686.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik1.03,94
528p
08.04.2019
100m Fri
Sandnes SLK2002100m Fri1.03,9452808.04.201950mD
[Utvid]8686.
Linus Klepp Vik
Sandnes SLK
Linus Klepp Vik2.06,15
528p
09.04.2019
200m Fri
Sandnes SLK2001200m Fri2.06,1552809.04.201950mD
[Utvid]8888.
Martine Hallberg
Sandnes SLK
Martine Hallberg2.19,89
526p
08.04.2019
200m Fri
Sandnes SLK2002200m Fri2.19,8952608.04.201950mD
[Utvid]8888.
Kristin Nygård Magnussen
Bryne SK
Kristin Nygård Magnussen2.52,25
526p
09.04.2019
200m Bryst
Bryne SK2002200m Bryst2.52,2552609.04.201950m 
[Utvid]9090.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt58,15
524p
07.04.2019
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri58,1552407.04.201950mD
[Utvid]9090.
Eva Sofie Larsen Stangeland
Sandnes SLK
Eva Sofie Larsen Stangeland2.31,00
524p
05.04.2019
200m Butterfly
Sandnes SLK2002200m Butterfly2.31,0052405.04.201950m 
[Utvid]9292.
Ingeborg Muri Stangeland
Bryne SK
Ingeborg Muri Stangeland2.20,15
523p
06.04.2019
200m Fri
Bryne SK2001200m Fri2.20,1552306.04.201950mD
[Utvid]9393.
Kristin Nygård Magnussen
Bryne SK
Kristin Nygård Magnussen36,55
520p
06.04.2019
50m Bryst
Bryne SK200250m Bryst36,5552006.04.201950mD
[Utvid]9393.
Kristin Nygård Magnussen
Bryne SK
Kristin Nygård Magnussen1.19,71
520p
06.04.2019
100m Bryst
Bryne SK2002100m Bryst1.19,7152006.04.201950m 
[Utvid]9595.
Jon Jøntvedt
Bryne SK
Jon Jøntvedt58,34
519p
09.04.2019
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri58,3451909.04.201950mD
[Utvid]9696.
Martine Hallberg
Sandnes SLK
Martine Hallberg2.20,67
518p
06.04.2019
200m Fri
Sandnes SLK2002200m Fri2.20,6751806.04.201950mD
[Utvid]9696.
Eva Sofie Larsen Stangeland
Sandnes SLK
Eva Sofie Larsen Stangeland2.31,62
518p
05.04.2019
200m Butterfly
Sandnes SLK2002200m Butterfly2.31,6251805.04.201950m 
[Utvid]9898.
Ingeborg Muri Stangeland
Bryne SK
Ingeborg Muri Stangeland2.21,40
510p
09.04.2019
200m Fri
Bryne SK2001200m Fri2.21,4051009.04.201950mD
[Utvid]9999.
Elin Meling
Sandnes SLK
Elin Meling1.09,52
508p
08.04.2019
100m Butterfly
Sandnes SLK2002100m Butterfly1.09,5250808.04.201950m 
[Utvid]9999.
Lars Erik Berland
Sandnes SLK
Lars Erik Berland2.22,83
508p
06.04.2019
200m Individuell medley
Sandnes SLK1999200m Individuell medley2.22,8350806.04.201950m 
Side 1 av 2 (189 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.