Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
CIJ MEET LUX 2019
Stevne
Stevnenavn:
CIJ MEET LUX 2019
Fra dato:
08.03.2019
Til dato:
10.03.2019
NSF Stevne Id:
0000032117
Arrangørnavn:
Swimming Luxembourg
Stevnested:
Kirchberg
Bassengnavn:
National Aquatic Center "d'Coque"
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
24.02.2019
Kvalperiode start:
01.01.2018
Kvalperiode slutt:
07.03.2019
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn53,93
658p
09.03.2019
100m Fri
Asker SK2001100m Fri53,9365809.03.201950m 
[Utvid]22.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn54,86
625p
09.03.2019
100m Fri
Asker SK2001100m Fri54,8662509.03.201950m 
[Utvid]33.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen2.12,42
621p
10.03.2019
200m Fri
Asker SK2003200m Fri2.12,4262110.03.201950m 
[Utvid]44.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn1.59,88
615p
10.03.2019
200m Fri
Asker SK2001200m Fri1.59,8861510.03.201950m 
[Utvid]55.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen4.47,62
609p
09.03.2019
400m Individuell medley
Asker SK2002400m Individuell medley4.47,6260909.03.201950m 
[Utvid]66.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen4.49,20
599p
08.03.2019
400m Individuell medley
Asker SK2002400m Individuell medley4.49,2059908.03.201950m 
[Utvid]77.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn24,82
597p
10.03.2019
50m Fri
Asker SK200150m Fri24,8259710.03.201950m 
[Utvid]88.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn24,90
592p
08.03.2019
50m Fri
Asker SK200150m Fri24,9059208.03.201950m 
[Utvid]99.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev28,64
591p
08.03.2019
50m Rygg
Asker SK200050m Rygg28,6459108.03.201950m 
[Utvid]99.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen2.14,60
591p
10.03.2019
200m Fri
Asker SK2003200m Fri2.14,6059110.03.201950m 
[Utvid]1111.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget2.14,72
589p
10.03.2019
200m Fri
Asker SK2002200m Fri2.14,7258910.03.201950m 
[Utvid]1212.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev28,68
588p
09.03.2019
50m Rygg
Asker SK200050m Rygg28,6858809.03.201950m 
[Utvid]1313.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn2.01,95
585p
10.03.2019
200m Fri
Asker SK2001200m Fri2.01,9558510.03.201950m 
[Utvid]1414.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen1.01,97
581p
09.03.2019
100m Fri
Asker SK2003100m Fri1.01,9758109.03.201950m 
[Utvid]1515.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen2.13,65
580p
09.03.2019
200m Butterfly
Asker SK2002200m Butterfly2.13,6558009.03.201950m 
[Utvid]1616.
Emma Lu Eikemo
Asker SK
Emma Lu Eikemo32,52
576p
08.03.2019
50m Rygg
Asker SK200050m Rygg32,5257608.03.201950m 
[Utvid]1717.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev1.02,32
575p
10.03.2019
100m Rygg
Asker SK2000100m Rygg1.02,3257510.03.201950m 
[Utvid]1818.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn25,15
574p
09.03.2019
50m Fri
Asker SK200150m Fri25,1557409.03.201950mF
[Utvid]1818.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen1.02,22
574p
09.03.2019
100m Fri
Asker SK2003100m Fri1.02,2257409.03.201950m 
[Utvid]2020.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev27,16
563p
08.03.2019
50m Butterfly
Asker SK200050m Butterfly27,1656308.03.201950m 
[Utvid]2121.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen2.15,10
562p
09.03.2019
200m Butterfly
Asker SK2002200m Butterfly2.15,1056209.03.201950m 
[Utvid]2222.
Kristian Fisketjøn Nilsen
Asker SK
Kristian Fisketjøn Nilsen56,88
560p
09.03.2019
100m Fri
Asker SK2001100m Fri56,8856009.03.201950m 
[Utvid]2323.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget2.17,12
559p
10.03.2019
200m Fri
Asker SK2002200m Fri2.17,1255910.03.201950m 
[Utvid]2424.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev25,40
557p
08.03.2019
50m Fri
Asker SK200050m Fri25,4055708.03.201950m 
[Utvid]2424.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen1.00,53
557p
10.03.2019
100m Butterfly
Asker SK2002100m Butterfly1.00,5355710.03.201950m 
[Utvid]2424.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev1.02,99
557p
10.03.2019
100m Rygg
Asker SK2000100m Rygg1.02,9955710.03.201950m 
[Utvid]2727.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget32,97
552p
08.03.2019
50m Rygg
Asker SK200250m Rygg32,9755208.03.201950m 
[Utvid]2828.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget1.10,83
551p
10.03.2019
100m Rygg
Asker SK2002100m Rygg1.10,8355110.03.201950m 
[Utvid]2929.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen27,57
538p
08.03.2019
50m Butterfly
Asker SK200250m Butterfly27,5753808.03.201950m 
[Utvid]2929.
Kristian Dmitri Swakhoven
Asker SK
Kristian Dmitri Swakhoven1.01,25
538p
10.03.2019
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly1.01,2553810.03.201950m 
[Utvid]3131.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn27,59
537p
08.03.2019
50m Butterfly
Asker SK200150m Butterfly27,5953708.03.201950m 
[Utvid]3232.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev2.17,72
536p
09.03.2019
200m Rygg
Asker SK2000200m Rygg2.17,7253609.03.201950m 
[Utvid]3333.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn57,88
532p
10.03.2019
100m Fri
Asker SK2001100m Fri57,8853210.03.201950mD
[Utvid]3434.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget1.03,82
531p
09.03.2019
100m Fri
Asker SK2002100m Fri1.03,8253109.03.201950m 
[Utvid]3535.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn32,11
527p
08.03.2019
50m Bryst
Asker SK200150m Bryst32,1152708.03.201950m 
[Utvid]3636.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen2.36,87
526p
10.03.2019
200m Bryst
Asker SK2002200m Bryst2.36,8752610.03.201950m 
[Utvid]3737.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen1.01,75
525p
10.03.2019
100m Butterfly
Asker SK2002100m Butterfly1.01,7552510.03.201950m 
[Utvid]3838.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget1.12,05
524p
10.03.2019
100m Rygg
Asker SK2002100m Rygg1.12,0552410.03.201950m 
[Utvid]3939.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen1.04,18
523p
10.03.2019
100m Fri
Asker SK2003100m Fri1.04,1852310.03.201950mD
[Utvid]4040.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen2.37,23
522p
10.03.2019
200m Bryst
Asker SK2002200m Bryst2.37,2352210.03.201950m 
[Utvid]4141.
Joakim Tronstad
Asker SK
Joakim Tronstad58,27
521p
09.03.2019
100m Fri
Asker SK2003100m Fri58,2752109.03.201950m 
[Utvid]4141.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen2.34,09
521p
09.03.2019
200m Rygg
Asker SK2003200m Rygg2.34,0952109.03.201950m 
[Utvid]4343.
Kristian Dmitri Swakhoven
Asker SK
Kristian Dmitri Swakhoven1.01,92
520p
10.03.2019
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly1.01,9252010.03.201950m 
[Utvid]4343.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen2.21,71
520p
10.03.2019
200m Individuell medley
Asker SK2002200m Individuell medley2.21,7152010.03.201950m 
[Utvid]4545.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen26,05
517p
09.03.2019
50m Fri
Asker SK200250m Fri26,0551709.03.201950mF
[Utvid]4646.
Kristian Dmitri Swakhoven
Asker SK
Kristian Dmitri Swakhoven27,97
515p
08.03.2019
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly27,9751508.03.201950m 
[Utvid]4646.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget2.34,76
515p
09.03.2019
200m Rygg
Asker SK2002200m Rygg2.34,7651509.03.201950m 
[Utvid]4848.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn58,54
514p
10.03.2019
100m Fri
Asker SK2001100m Fri58,5451410.03.201950mD
[Utvid]4848.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn2.22,31
514p
10.03.2019
200m Individuell medley
Asker SK2001200m Individuell medley2.22,3151410.03.201950m 
[Utvid]5050.
Emma Lu Eikemo
Asker SK
Emma Lu Eikemo1.12,55
513p
10.03.2019
100m Rygg
Asker SK2000100m Rygg1.12,5551310.03.201950m 
[Utvid]5151.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn26,17
510p
09.03.2019
50m Fri
Asker SK200150m Fri26,1751009.03.201950mD
[Utvid]5252.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn1.11,55
509p
09.03.2019
100m Bryst
Asker SK2001100m Bryst1.11,5550909.03.201950m 
[Utvid]5252.
Eira Ytre-Eide
Asker SK
Eira Ytre-Eide2.21,48
509p
10.03.2019
200m Fri
Asker SK2000200m Fri2.21,4850910.03.201950m 
[Utvid]5454.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen1.11,57
508p
09.03.2019
100m Bryst
Asker SK2002100m Bryst1.11,5750809.03.201950m 
[Utvid]5555.
Emma Lu Eikemo
Asker SK
Emma Lu Eikemo1.04,82
507p
09.03.2019
100m Fri
Asker SK2000100m Fri1.04,8250709.03.201950m 
[Utvid]5656.
Kristian Dmitri Swakhoven
Asker SK
Kristian Dmitri Swakhoven58,83
506p
09.03.2019
100m Fri
Asker SK2003100m Fri58,8350609.03.201950m 
[Utvid]5757.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev2.20,60
504p
09.03.2019
200m Rygg
Asker SK2000200m Rygg2.20,6050409.03.201950m 
[Utvid]5858.
Emma Lu Eikemo
Asker SK
Emma Lu Eikemo1.09,72
503p
10.03.2019
100m Butterfly
Asker SK2000100m Butterfly1.09,7250310.03.201950m 
[Utvid]5959.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen1.13,07
502p
10.03.2019
100m Rygg
Asker SK2003100m Rygg1.13,0750210.03.201950m 
[Utvid]6060.
Kristian Dmitri Swakhoven
Asker SK
Kristian Dmitri Swakhoven2.20,43
500p
09.03.2019
200m Butterfly
Asker SK2003200m Butterfly2.20,4350009.03.201950m 
[Utvid]6161.
Emma Lu Eikemo
Asker SK
Emma Lu Eikemo30,80
499p
08.03.2019
50m Butterfly
Asker SK200050m Butterfly30,8049908.03.201950m 
[Utvid]6262.
Emma Lu Eikemo
Asker SK
Emma Lu Eikemo29,87
497p
08.03.2019
50m Fri
Asker SK200050m Fri29,8749708.03.201950m 
[Utvid]6262.
Eira Ytre-Eide
Asker SK
Eira Ytre-Eide1.05,25
497p
09.03.2019
100m Fri
Asker SK2000100m Fri1.05,2549709.03.201950m 
[Utvid]6464.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen1.13,39
496p
10.03.2019
100m Rygg
Asker SK2003100m Rygg1.13,3949610.03.201950m 
[Utvid]6565.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen34,20
495p
08.03.2019
50m Rygg
Asker SK200350m Rygg34,2049508.03.201950m 
[Utvid]6666.
Eira Ytre-Eide
Asker SK
Eira Ytre-Eide4.59,18
493p
09.03.2019
400m Fri
Asker SK2000400m Fri4.59,1849309.03.201950m 
[Utvid]6767.
Kristian Dmitri Swakhoven
Asker SK
Kristian Dmitri Swakhoven2.21,23
492p
09.03.2019
200m Butterfly
Asker SK2003200m Butterfly2.21,2349209.03.201950m 
[Utvid]6767.
Eira Ytre-Eide
Asker SK
Eira Ytre-Eide2.39,68
492p
10.03.2019
200m Individuell medley
Asker SK2000200m Individuell medley2.39,6849210.03.201950m 
[Utvid]6969.
Kristian Dmitri Swakhoven
Asker SK
Kristian Dmitri Swakhoven2.09,38
490p
10.03.2019
200m Fri
Asker SK2003200m Fri2.09,3849010.03.201950m 
[Utvid]7070.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen30,07
487p
09.03.2019
50m Fri
Asker SK200350m Fri30,0748709.03.201950mD
[Utvid]7070.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen1.03,28
487p
08.03.2019
100m Butterfly
Asker SK2002100m Butterfly1.03,2848708.03.201950mD
[Utvid]7272.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen30,13
484p
09.03.2019
50m Fri
Asker SK200350m Fri30,1348409.03.201950mD
[Utvid]7373.
Joakim Tronstad
Asker SK
Joakim Tronstad4.40,46
483p
09.03.2019
400m Fri
Asker SK2003400m Fri4.40,4648309.03.201950m 
[Utvid]7474.
Kristian Fisketjøn Nilsen
Asker SK
Kristian Fisketjøn Nilsen26,68
481p
08.03.2019
50m Fri
Asker SK200150m Fri26,6848108.03.201950m 
[Utvid]7474.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen33,11
481p
08.03.2019
50m Bryst
Asker SK200250m Bryst33,1148108.03.201950m 
[Utvid]7676.
Emma Lu Eikemo
Asker SK
Emma Lu Eikemo2.24,29
480p
10.03.2019
200m Fri
Asker SK2000200m Fri2.24,2948010.03.201950m 
[Utvid]7777.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen1.06,05
479p
10.03.2019
100m Fri
Asker SK2003100m Fri1.06,0547910.03.201950mD
[Utvid]7878.
Kristian Dmitri Swakhoven
Asker SK
Kristian Dmitri Swakhoven28,67
478p
10.03.2019
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly28,6747810.03.201950mD
[Utvid]7979.
Joakim Tronstad
Asker SK
Joakim Tronstad2.10,54
477p
10.03.2019
200m Fri
Asker SK2003200m Fri2.10,5447710.03.201950m 
[Utvid]8080.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen1.03,79
476p
09.03.2019
100m Butterfly
Asker SK2002100m Butterfly1.03,7947609.03.201950mD
[Utvid]8181.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen1.04,06
470p
09.03.2019
100m Butterfly
Asker SK2002100m Butterfly1.04,0647009.03.201950mD
[Utvid]8181.
Emma Lu Eikemo
Asker SK
Emma Lu Eikemo1.11,34
470p
10.03.2019
100m Butterfly
Asker SK2000100m Butterfly1.11,3447010.03.201950m 
[Utvid]8383.
Joakim Tronstad
Asker SK
Joakim Tronstad26,90
469p
08.03.2019
50m Fri
Asker SK200350m Fri26,9046908.03.201950m 
[Utvid]8383.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn26,91
469p
09.03.2019
50m Fri
Asker SK200150m Fri26,9146909.03.201950mD
[Utvid]8383.
Kristian Dmitri Swakhoven
Asker SK
Kristian Dmitri Swakhoven1.04,12
469p
09.03.2019
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly1.04,1246909.03.201950mD
[Utvid]8686.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen28,90
467p
10.03.2019
50m Butterfly
Asker SK200250m Butterfly28,9046710.03.201950mD
[Utvid]8686.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen2.39,83
467p
09.03.2019
200m Rygg
Asker SK2003200m Rygg2.39,8346709.03.201950m 
[Utvid]8888.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget1.06,74
465p
10.03.2019
100m Fri
Asker SK2002100m Fri1.06,7446510.03.201950mD
[Utvid]8989.
Kristian Fisketjøn Nilsen
Asker SK
Kristian Fisketjøn Nilsen2.24,67
463p
09.03.2019
200m Rygg
Asker SK2001200m Rygg2.24,6746309.03.201950m 
[Utvid]9090.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget1.06,89
461p
10.03.2019
100m Fri
Asker SK2002100m Fri1.06,8946110.03.201950mD
[Utvid]9191.
Kristian Dmitri Swakhoven
Asker SK
Kristian Dmitri Swakhoven29,11
457p
10.03.2019
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly29,1145710.03.201950mD
[Utvid]9292.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen30,74
456p
10.03.2019
50m Fri
Asker SK200350m Fri30,7445610.03.201950mD
[Utvid]9393.
Emma Lu Eikemo
Asker SK
Emma Lu Eikemo2.41,39
454p
09.03.2019
200m Rygg
Asker SK2000200m Rygg2.41,3945409.03.201950m 
[Utvid]9494.
Kristian Dmitri Swakhoven
Asker SK
Kristian Dmitri Swakhoven27,22
453p
08.03.2019
50m Fri
Asker SK200350m Fri27,2245308.03.201950m 
[Utvid]9494.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen29,20
453p
10.03.2019
50m Butterfly
Asker SK200250m Butterfly29,2045310.03.201950mD
[Utvid]9696.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen33,79
452p
09.03.2019
50m Bryst
Asker SK200250m Bryst33,7945209.03.201950mD
[Utvid]9797.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget30,86
451p
09.03.2019
50m Fri
Asker SK200250m Fri30,8645109.03.201950mD
[Utvid]9898.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn33,85
450p
09.03.2019
50m Bryst
Asker SK200150m Bryst33,8545009.03.201950mD
[Utvid]9999.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen1.05,06
449p
09.03.2019
100m Butterfly
Asker SK2002100m Butterfly1.05,0644909.03.201950mD
[Utvid]100100.
Kristian Fisketjøn Nilsen
Asker SK
Kristian Fisketjøn Nilsen29,33
447p
08.03.2019
50m Butterfly
Asker SK200150m Butterfly29,3344708.03.201950m 
Side 1 av 2 (167 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.