Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
NM Ungdom 2020
Stevne
Stevnenavn:
NM Ungdom 2020
Fra dato:
16.10.2020
Til dato:
18.10.2020
NSF Stevne Id:
0000032173
Arrangørnavn:
Tromsø SK
Stevnested:
Tromsø
Bassengnavn:
Tromsøbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
9
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Norsk mesterskap
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
06.10.2020
Kvalperiode start:
07.10.2018
Kvalperiode slutt:
06.10.2020
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss8.43,24
768p
16.10.2020
800m Fri
Bergensvømmerne2004800m Fri8.43,2476816.10.202025m 
[Utvid]22.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen2.00,69
766p
17.10.2020
200m Fri
Triton Lillestrøm2004200m Fri2.00,6976617.10.202025mF
[Utvid]33.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen2.00,92
761p
17.10.2020
200m Fri
Triton Lillestrøm2004200m Fri2.00,9276117.10.202025m 
[Utvid]44.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.18,34
742p
18.10.2020
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.18,3474218.10.202025m 
[Utvid]55.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen3.55,10
735p
18.10.2020
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri3.55,1073518.10.202025m 
[Utvid]66.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen4.19,35
733p
18.10.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2004400m Fri4.19,3573318.10.202025m 
[Utvid]77.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen2.29,38
731p
17.10.2020
200m Bryst
Triton Lillestrøm2004200m Bryst2.29,3873117.10.202025m 
[Utvid]88.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss4.19,73
730p
16.10.2020
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.19,7373016.10.202025mD
[Utvid]99.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik1.50,50
727p
17.10.2020
200m Fri
Eidsvoll SK2005200m Fri1.50,5072717.10.202025m 
[Utvid]1010.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.15,83
722p
16.10.2020
200m Individuell medley
Bergens SC2004200m Individuell medley2.15,8372216.10.202025m 
[Utvid]1010.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen8.14,12
722p
16.10.2020
800m Fri
Stavanger SK2006800m Fri8.14,1272216.10.202025m 
[Utvid]1212.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum4.21,35
717p
18.10.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2004400m Fri4.21,3571718.10.202025m 
[Utvid]1313.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz2.13,64
716p
18.10.2020
200m Butterfly
Bergens SC2004200m Butterfly2.13,6471618.10.202025m 
[Utvid]1414.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth2.03,58
713p
17.10.2020
200m Fri
OI Svømming2004200m Fri2.03,5871317.10.202025m 
[Utvid]1515.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz1.01,15
712p
16.10.2020
100m Butterfly
Bergens SC2004100m Butterfly1.01,1571216.10.202025m 
[Utvid]1616.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen1.51,47
708p
17.10.2020
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri1.51,4770817.10.202025m 
[Utvid]1717.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen56,53
702p
16.10.2020
100m Fri
Triton Lillestrøm2004100m Fri56,5370216.10.202025m 
[Utvid]1717.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik3.58,72
702p
18.10.2020
400m Fri
Eidsvoll SK2005400m Fri3.58,7270218.10.202025m 
[Utvid]1919.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli1.03,67
699p
17.10.2020
100m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004100m Individuell medley1.03,6769917.10.202025m 
[Utvid]2020.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda2.04,71
694p
17.10.2020
200m Fri
Frisinn SK2004200m Fri2.04,7169417.10.202025m 
[Utvid]2121.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz1.03,83
693p
17.10.2020
100m Individuell medley
Bergens SC2004100m Individuell medley1.03,8369317.10.202025m 
[Utvid]2121.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann1.52,27
693p
17.10.2020
200m Fri
Bærumsvømmerne2004200m Fri1.52,2769317.10.202025mF
[Utvid]2323.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth2.04,82
692p
17.10.2020
200m Fri
OI Svømming2004200m Fri2.04,8269217.10.202025mF
[Utvid]2424.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli1.01,77
691p
16.10.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2004100m Butterfly1.01,7769116.10.202025m 
[Utvid]2424.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz4.52,78
691p
17.10.2020
400m Individuell medley
Bergens SC2004400m Individuell medley4.52,7869117.10.202025m 
[Utvid]2626.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.10,70
686p
18.10.2020
100m Bryst
Stavanger SK2005100m Bryst1.10,7068618.10.202025m 
[Utvid]2727.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann1.03,08
685p
18.10.2020
100m Bryst
Bærumsvømmerne2004100m Bryst1.03,0868518.10.202025m 
[Utvid]2828.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland1.10,77
684p
18.10.2020
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.10,7768418.10.202025m 
[Utvid]2929.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth4.54,02
683p
17.10.2020
400m Individuell medley
OI Svømming2004400m Individuell medley4.54,0268317.10.202025m 
[Utvid]3030.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann2.04,49
682p
16.10.2020
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2004200m Individuell medley2.04,4968216.10.202025m 
[Utvid]3131.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg8.24,15
680p
16.10.2020
800m Fri
OI Svømming2005800m Fri8.24,1568016.10.202025m 
[Utvid]3232.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland2.33,11
678p
17.10.2020
200m Bryst
Bergensvømmerne2004200m Bryst2.33,1167817.10.202025m 
[Utvid]3232.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud8.24,61
678p
16.10.2020
800m Fri
Lørenskog/Rælingen2005800m Fri8.24,6167816.10.202025m 
[Utvid]3434.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda4.26,29
677p
18.10.2020
400m Fri
Frisinn SK2004400m Fri4.26,2967718.10.202025m 
[Utvid]3535.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud23,08
676p
18.10.2020
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri23,0867618.10.202025m 
[Utvid]3535.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen4.01,80
676p
16.10.2020
400m Fri
Stavanger SK2006400m Fri4.01,8067616.10.202025mD
[Utvid]3737.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm2.15,87
675p
16.10.2020
200m Rygg
Randaberg IL2004200m Rygg2.15,8767516.10.202025m 
[Utvid]3737.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg4.01,86
675p
18.10.2020
400m Fri
OI Svømming2005400m Fri4.01,8667518.10.202025m 
[Utvid]3939.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen26,15
674p
18.10.2020
50m Fri
Triton Lillestrøm200450m Fri26,1567418.10.202025m 
[Utvid]4040.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe1.11,14
673p
18.10.2020
100m Bryst
SK Speed2004100m Bryst1.11,1467318.10.202025m 
[Utvid]4141.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik51,33
671p
16.10.2020
100m Fri
Eidsvoll SK2005100m Fri51,3367116.10.202025m 
[Utvid]4141.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann55,82
671p
17.10.2020
100m Rygg
Bærumsvømmerne2004100m Rygg55,8267117.10.202025m 
[Utvid]4343.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann55,84
670p
16.10.2020
100m Rygg
Bærumsvømmerne2004100m Rygg55,8467016.10.202025mF
[Utvid]4444.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum2.19,36
668p
16.10.2020
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004200m Individuell medley2.19,3666816.10.202025m 
[Utvid]4545.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda57,50
667p
16.10.2020
100m Fri
Frisinn SK2004100m Fri57,5066716.10.202025m 
[Utvid]4646.
Amanda Malde Carlsen
Klepp SSK
Amanda Malde Carlsen1.02,67
661p
16.10.2020
100m Butterfly
Klepp SSK2006100m Butterfly1.02,6766116.10.202025m 
[Utvid]4646.
Vetle Vikestad Løseth
Bergens SC
Vetle Vikestad Løseth1.54,05
661p
17.10.2020
200m Fri
Bergens SC2004200m Fri1.54,0566117.10.202025m 
[Utvid]4646.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.06,76
661p
17.10.2020
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.06,7666117.10.202025mF
[Utvid]4949.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes2.06,88
659p
17.10.2020
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.06,8865917.10.202025m 
[Utvid]4949.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen9.10,58
659p
16.10.2020
800m Fri
Karmøy SK2006800m Fri9.10,5865916.10.202025m 
[Utvid]5151.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen57,77
658p
17.10.2020
100m Individuell medley
Stavanger SK2006100m Individuell medley57,7765817.10.202025m 
[Utvid]5151.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.06,91
658p
17.10.2020
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.06,9165817.10.202025m 
[Utvid]5353.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen4.29,05
657p
18.10.2020
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.29,0565718.10.202025m 
[Utvid]5454.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth57,81
656p
16.10.2020
100m Fri
OI Svømming2004100m Fri57,8165616.10.202025m 
[Utvid]5555.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.03,44
652p
17.10.2020
100m Rygg
Lambertseter SK2005100m Rygg1.03,4465217.10.202025m 
[Utvid]5555.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.07,30
652p
17.10.2020
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.07,3065217.10.202025mF
[Utvid]5555.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik8.31,25
652p
16.10.2020
800m Fri
Eidsvoll SK2005800m Fri8.31,2565216.10.202025m 
[Utvid]5858.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg1.54,65
651p
17.10.2020
200m Fri
OI Svømming2005200m Fri1.54,6565117.10.202025mF
[Utvid]5858.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum4.58,73
651p
17.10.2020
400m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004400m Individuell medley4.58,7365117.10.202025m 
[Utvid]6060.
Bea Hovda
Frisinn SK
Bea Hovda26,46
650p
18.10.2020
50m Fri
Frisinn SK200450m Fri26,4665018.10.202025m 
[Utvid]6060.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz1.03,03
650p
17.10.2020
100m Butterfly
Bergens SC2004100m Butterfly1.03,0365017.10.202025mD
[Utvid]6262.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin1.03,56
649p
17.10.2020
100m Rygg
OI Svømming2004100m Rygg1.03,5664917.10.202025m 
[Utvid]6262.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.11,99
649p
18.10.2020
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.11,9964918.10.202025m 
[Utvid]6464.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth1.03,08
648p
16.10.2020
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly1.03,0864816.10.202025m 
[Utvid]6565.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen58,09
647p
16.10.2020
100m Fri
Lambertseter SK2005100m Fri58,0964716.10.202025m 
[Utvid]6666.
Vetle Vikestad Løseth
Bergens SC
Vetle Vikestad Løseth8.32,72
646p
16.10.2020
800m Fri
Bergens SC2004800m Fri8.32,7264616.10.202025m 
[Utvid]6767.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen9.14,71
645p
16.10.2020
800m Fri
Stavanger SK2005800m Fri9.14,7164516.10.202025m 
[Utvid]6868.
Helje Stadaas
Bergens SC
Helje Stadaas52,02
644p
16.10.2020
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri52,0264416.10.202025m 
[Utvid]6868.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.03,72
644p
16.10.2020
100m Rygg
Lambertseter SK2005100m Rygg1.03,7264416.10.202025mF
[Utvid]6868.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen1.55,03
644p
18.10.2020
200m Fri
Stavanger SK2006200m Fri1.55,0364418.10.202025mD
[Utvid]6868.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.30,78
644p
18.10.2020
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.30,7864418.10.202025m 
[Utvid]7272.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen56,64
642p
16.10.2020
100m Rygg
Stavanger SK2006100m Rygg56,6464216.10.202025mF
[Utvid]7272.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.07,99
642p
17.10.2020
200m Fri
Lambertseter SK2005200m Fri2.07,9964217.10.202025mF
[Utvid]7474.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik23,49
641p
18.10.2020
50m Fri
Eidsvoll SK200550m Fri23,4964118.10.202025m 
[Utvid]7474.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.08,03
641p
18.10.2020
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.08,0364118.10.202025mD
[Utvid]7676.
Hanne Stamnesfet Næss
Bergensvømmerne
Hanne Stamnesfet Næss2.08,10
640p
16.10.2020
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.08,1064016.10.202025mD
[Utvid]7777.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen23,52
639p
18.10.2020
50m Fri
Stavanger SK200650m Fri23,5263918.10.202025m 
[Utvid]7777.
Vetle Vikestad Løseth
Bergens SC
Vetle Vikestad Løseth52,16
639p
16.10.2020
100m Fri
Bergens SC2004100m Fri52,1663916.10.202025m 
[Utvid]7777.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud52,16
639p
16.10.2020
100m Fri
Sunndal SLK2004100m Fri52,1663916.10.202025m 
[Utvid]8080.
Helene Torsvik Lorentz
Bergens SC
Helene Torsvik Lorentz1.03,41
638p
18.10.2020
100m Butterfly
Bergens SC2004100m Butterfly1.03,4163818.10.202025mD
[Utvid]8181.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum1.03,94
637p
16.10.2020
100m Rygg
Triton Lillestrøm2004100m Rygg1.03,9463716.10.202025mF
[Utvid]8181.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche1.12,46
637p
18.10.2020
100m Bryst
Lambertseter SK2005100m Bryst1.12,4663718.10.202025m 
[Utvid]8181.
Vetle Vikestad Løseth
Bergens SC
Vetle Vikestad Løseth1.55,43
637p
18.10.2020
200m Fri
Bergens SC2004200m Fri1.55,4363718.10.202025mD
[Utvid]8484.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann2.02,84
635p
16.10.2020
200m Rygg
Bærumsvømmerne2004200m Rygg2.02,8463516.10.202025m 
[Utvid]8484.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm5.01,15
635p
17.10.2020
400m Individuell medley
Randaberg IL2004400m Individuell medley5.01,1563517.10.202025m 
[Utvid]8686.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik1.55,65
634p
18.10.2020
200m Fri
Eidsvoll SK2005200m Fri1.55,6563418.10.202025mD
[Utvid]8686.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe2.36,57
634p
17.10.2020
200m Bryst
SK Speed2004200m Bryst2.36,5763417.10.202025m 
[Utvid]8888.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli2.19,27
633p
18.10.2020
200m Butterfly
Triton Lillestrøm2004200m Butterfly2.19,2763318.10.202025m 
[Utvid]8888.
Vetle Vikestad Løseth
Bergens SC
Vetle Vikestad Løseth4.07,14
633p
18.10.2020
400m Fri
Bergens SC2004400m Fri4.07,1463318.10.202025m 
[Utvid]8888.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen4.32,42
633p
16.10.2020
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.32,4263316.10.202025mD
[Utvid]9191.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen56,01
632p
16.10.2020
100m Butterfly
Stavanger SK2006100m Butterfly56,0163216.10.202025m 
[Utvid]9191.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen58,53
632p
17.10.2020
100m Fri
Triton Lillestrøm2004100m Fri58,5363217.10.202025mD
[Utvid]9191.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud4.07,27
632p
18.10.2020
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2005400m Fri4.07,2763218.10.202025m 
[Utvid]9494.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg52,39
631p
16.10.2020
100m Fri
OI Svømming2005100m Fri52,3963116.10.202025m 
[Utvid]9494.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland9.18,82
631p
16.10.2020
800m Fri
Sandnes SLK2005800m Fri9.18,8263116.10.202025m 
[Utvid]9696.
Mathilie Jensen Flatli
Tromsø SK
Mathilie Jensen Flatli26,74
630p
18.10.2020
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri26,7463018.10.202025m 
[Utvid]9696.
Dennis Gjesdal Hillesund
Stavanger SK
Dennis Gjesdal Hillesund58,62
630p
17.10.2020
100m Individuell medley
Stavanger SK2004100m Individuell medley58,6263017.10.202025m 
[Utvid]9696.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth1.12,73
630p
18.10.2020
100m Bryst
OI Svømming2004100m Bryst1.12,7363018.10.202025m 
[Utvid]9696.
Timon Alexander Øverby
Lambertseter SK
Timon Alexander Øverby4.07,46
630p
18.10.2020
400m Fri
Lambertseter SK2005400m Fri4.07,4663018.10.202025m 
[Utvid]9696.
Oskar Farkas
Ullensakersvømmerne
Oskar Farkas4.07,46
630p
18.10.2020
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri4.07,4663018.10.202025m 
Side 1 av 16 (1549 rader)< Forrige1234567141516Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.