Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Hjørring Park Vendia Swim Cup
Stevne
Stevnenavn:
Hjørring Park Vendia Swim Cup
Fra dato:
26.04.2019
Til dato:
28.04.2019
NSF Stevne Id:
0000032195
Arrangørnavn:
Svømmeklubben S 68
Stevnested:
Hjørring
Bassengnavn:
Vandhuset Park Vendia
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
26.03.2019
Kvalperiode start:
27.03.2018
Kvalperiode slutt:
26.03.2019
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg57,41
545p
28.04.2019
100m Fri
SK Team Sør2003100m Fri57,4154528.04.201950m 
[Utvid]22.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen2.19,15
535p
27.04.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2005200m Fri2.19,1553527.04.201950m 
[Utvid]33.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg25,76
534p
27.04.2019
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri25,7653427.04.201950m 
[Utvid]44.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg27,71
530p
27.04.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200350m Butterfly27,7153027.04.201950m 
[Utvid]55.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg27,80
525p
26.04.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200350m Butterfly27,8052526.04.201950m 
[Utvid]66.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik33,55
524p
28.04.2019
50m Rygg
Vestkantsvømmerne200650m Rygg33,5552428.04.201950m 
[Utvid]77.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg58,58
513p
28.04.2019
100m Fri
SK Team Sør2003100m Fri58,5851328.04.201950m 
[Utvid]88.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland5.04,98
511p
26.04.2019
400m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2003400m Individuell medley5.04,9851126.04.201950m 
[Utvid]99.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg2.07,82
508p
27.04.2019
200m Fri
SK Team Sør2003200m Fri2.07,8250827.04.201950m 
[Utvid]1010.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik1.04,88
506p
28.04.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2006100m Fri1.04,8850628.04.201950m 
[Utvid]1111.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg26,25
505p
26.04.2019
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri26,2550526.04.201950m 
[Utvid]1212.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik29,81
500p
27.04.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200650m Fri29,8150027.04.201950m 
[Utvid]1313.
Kristine Kleppestrand
Vestkantsvømmerne
Kristine Kleppestrand5.36,03
498p
26.04.2019
400m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2002400m Individuell medley5.36,0349826.04.201950m 
[Utvid]1414.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen5.36,06
497p
26.04.2019
400m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2006400m Individuell medley5.36,0649726.04.201950m 
[Utvid]1515.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland2.24,16
494p
27.04.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2003200m Individuell medley2.24,1649427.04.201950m 
[Utvid]1616.
Kristine Kleppestrand
Vestkantsvømmerne
Kristine Kleppestrand1.05,51
491p
28.04.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2002100m Fri1.05,5149128.04.201950m 
[Utvid]1717.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.05,60
489p
28.04.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2006100m Fri1.05,6048928.04.201950m 
[Utvid]1818.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale30,06
488p
26.04.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200350m Fri30,0648826.04.201950m 
[Utvid]1919.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun2.23,88
484p
27.04.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.23,8848427.04.201950m 
[Utvid]2020.
Kristine Kleppestrand
Vestkantsvømmerne
Kristine Kleppestrand1.06,04
480p
28.04.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2002100m Fri1.06,0448028.04.201950mF
[Utvid]2020.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik1.14,16
480p
27.04.2019
100m Rygg
Vestkantsvømmerne2006100m Rygg1.14,1648027.04.201950m 
[Utvid]2222.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen1.06,06
479p
28.04.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2005100m Fri1.06,0647928.04.201950m 
[Utvid]2323.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen30,26
478p
26.04.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200550m Fri30,2647826.04.201950m 
[Utvid]2424.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik34,61
477p
26.04.2019
50m Rygg
Vestkantsvømmerne200650m Rygg34,6147726.04.201950m 
[Utvid]2525.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik1.06,22
476p
28.04.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2006100m Fri1.06,2247628.04.201950m 
[Utvid]2626.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg30,83
474p
28.04.2019
50m Rygg
SK Team Sør200350m Rygg30,8347428.04.201950m 
[Utvid]2727.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik1.06,41
472p
28.04.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2006100m Fri1.06,4147228.04.201950mF
[Utvid]2828.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland1.00,27
471p
28.04.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri1.00,2747128.04.201950m 
[Utvid]2828.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale1.06,45
471p
28.04.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri1.06,4547128.04.201950m 
[Utvid]3030.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.06,61
467p
28.04.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2006100m Fri1.06,6146728.04.201950m 
[Utvid]3131.
Lucas Setekleiv Paturel
Farsund SK
Lucas Setekleiv Paturel1.06,84
466p
27.04.2019
100m Rygg
Farsund SK2004100m Rygg1.06,8446627.04.201950m 
[Utvid]3232.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.42,70
465p
27.04.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2006200m Individuell medley2.42,7046527.04.201950m 
[Utvid]3333.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.11,67
463p
28.04.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2006100m Butterfly1.11,6746328.04.201950m 
[Utvid]3434.
Lucas Setekleiv Paturel
Farsund SK
Lucas Setekleiv Paturel2.11,91
462p
27.04.2019
200m Fri
Farsund SK2004200m Fri2.11,9146227.04.201950m 
[Utvid]3535.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland1.13,98
460p
27.04.2019
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2003100m Bryst1.13,9846027.04.201950m 
[Utvid]3636.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik2.26,46
459p
27.04.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2006200m Fri2.26,4645927.04.201950m 
[Utvid]3737.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik30,69
458p
26.04.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200650m Fri30,6945826.04.201950m 
[Utvid]3737.
Lucas Setekleiv Paturel
Farsund SK
Lucas Setekleiv Paturel1.07,23
458p
27.04.2019
100m Rygg
Farsund SK2004100m Rygg1.07,2345827.04.201950m 
[Utvid]3737.
Kristine Kleppestrand
Vestkantsvømmerne
Kristine Kleppestrand2.43,57
458p
27.04.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2002200m Individuell medley2.43,5745827.04.201950m 
[Utvid]4040.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg31,19
457p
26.04.2019
50m Rygg
SK Team Sør200350m Rygg31,1945726.04.201950m 
[Utvid]4141.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland33,70
456p
28.04.2019
50m Bryst
Vestkantsvømmerne200350m Bryst33,7045628.04.201950m 
[Utvid]4242.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland1.14,31
454p
27.04.2019
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2003100m Bryst1.14,3145427.04.201950m 
[Utvid]4343.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland33,78
453p
26.04.2019
50m Bryst
Vestkantsvømmerne200350m Bryst33,7845326.04.201950m 
[Utvid]4444.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen30,84
452p
27.04.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200650m Fri30,8445227.04.201950m 
[Utvid]4545.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland2.45,40
449p
28.04.2019
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2003200m Bryst2.45,4044928.04.201950m 
[Utvid]4646.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik30,97
446p
28.04.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200650m Fri30,9744628.04.201950mD
[Utvid]4747.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen1.07,74
444p
27.04.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2005100m Fri1.07,7444427.04.201950mD
[Utvid]4747.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun1.07,78
444p
28.04.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.07,7844428.04.201950m 
[Utvid]4949.
Kristine Kleppestrand
Vestkantsvømmerne
Kristine Kleppestrand1.12,73
443p
28.04.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2002100m Butterfly1.12,7344328.04.201950m 
[Utvid]5050.
Erlend Tregde
Farsund SK
Erlend Tregde27,45
442p
26.04.2019
50m Fri
Farsund SK200250m Fri27,4544226.04.201950m 
[Utvid]5050.
Kristine Kleppestrand
Vestkantsvømmerne
Kristine Kleppestrand1.12,83
442p
28.04.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2002100m Butterfly1.12,8344228.04.201950m 
[Utvid]5252.
Kristine Kleppestrand
Vestkantsvømmerne
Kristine Kleppestrand1.12,98
439p
26.04.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2002100m Butterfly1.12,9843926.04.201950mD
[Utvid]5252.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik1.16,43
439p
27.04.2019
100m Rygg
Vestkantsvømmerne2006100m Rygg1.16,4343927.04.201950mF
[Utvid]5252.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer5.20,72
439p
26.04.2019
400m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2005400m Individuell medley5.20,7243926.04.201950m 
[Utvid]5555.
Kristine Kleppestrand
Vestkantsvømmerne
Kristine Kleppestrand1.13,10
437p
27.04.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2002100m Butterfly1.13,1043727.04.201950mD
[Utvid]5656.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik5.51,37
435p
26.04.2019
400m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2006400m Individuell medley5.51,3743526.04.201950m 
[Utvid]5757.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen31,26
434p
26.04.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200650m Fri31,2643426.04.201950m 
[Utvid]5757.
Lucas Setekleiv Paturel
Farsund SK
Lucas Setekleiv Paturel31,75
434p
26.04.2019
50m Rygg
Farsund SK200450m Rygg31,7543426.04.201950m 
[Utvid]5757.
Idunn Straume
Vestkantsvømmerne
Idunn Straume5.51,65
434p
26.04.2019
400m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2003400m Individuell medley5.51,6543426.04.201950m 
[Utvid]6060.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg1.02,03
432p
27.04.2019
100m Fri
SK Team Sør2003100m Fri1.02,0343227.04.201950mD
[Utvid]6161.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland34,33
431p
27.04.2019
50m Bryst
Vestkantsvømmerne200350m Bryst34,3343127.04.201950mD
[Utvid]6262.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik1.17,03
429p
27.04.2019
100m Rygg
Vestkantsvømmerne2006100m Rygg1.17,0342927.04.201950m 
[Utvid]6363.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg27,74
428p
28.04.2019
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri27,7442828.04.201950mD
[Utvid]6464.
Eirik Nornes Nesse
Vestkantsvømmerne
Eirik Nornes Nesse27,78
426p
26.04.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200450m Fri27,7842626.04.201950m 
[Utvid]6464.
Erlend Tregde
Farsund SK
Erlend Tregde31,94
426p
28.04.2019
50m Rygg
Farsund SK200250m Rygg31,9442628.04.201950m 
[Utvid]6464.
Eirik Nornes Nesse
Vestkantsvømmerne
Eirik Nornes Nesse1.02,31
426p
28.04.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.02,3142628.04.201950mF
[Utvid]6767.
Kristine Kleppestrand
Vestkantsvømmerne
Kristine Kleppestrand31,46
425p
26.04.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200250m Fri31,4642526.04.201950m 
[Utvid]6868.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik31,51
423p
28.04.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200650m Fri31,5142328.04.201950mD
[Utvid]6868.
Anna Victoria Plassen
Vestkantsvømmerne
Anna Victoria Plassen31,53
423p
28.04.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200550m Fri31,5342328.04.201950mD
[Utvid]6868.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg1.09,07
423p
27.04.2019
100m Rygg
SK Team Sør2003100m Rygg1.09,0742327.04.201950m 
[Utvid]7171.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale31,55
422p
28.04.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200350m Fri31,5542228.04.201950mD
[Utvid]7171.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland34,59
422p
27.04.2019
50m Bryst
Vestkantsvømmerne200350m Bryst34,5942227.04.201950mD
[Utvid]7171.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer1.02,51
422p
28.04.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2005100m Fri1.02,5142228.04.201950m 
[Utvid]7171.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.13,96
422p
28.04.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2006100m Butterfly1.13,9642228.04.201950m 
[Utvid]7575.
Pernille Schjenken
Vestkantsvømmerne
Pernille Schjenken2.30,83
420p
27.04.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2005200m Fri2.30,8342027.04.201950m 
[Utvid]7575.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.42,61
420p
27.04.2019
200m Butterfly
Vestkantsvømmerne2006200m Butterfly2.42,6142027.04.201950m 
[Utvid]7777.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale32,64
419p
26.04.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200350m Butterfly32,6441926.04.201950m 
[Utvid]7878.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer27,96
418p
26.04.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200550m Fri27,9641826.04.201950m 
[Utvid]7979.
Erlend Tregde
Farsund SK
Erlend Tregde30,02
417p
26.04.2019
50m Butterfly
Farsund SK200250m Butterfly30,0241726.04.201950m 
[Utvid]7979.
Kristine Kleppestrand
Vestkantsvømmerne
Kristine Kleppestrand31,67
417p
28.04.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200250m Fri31,6741728.04.201950mD
[Utvid]7979.
Erlend Tregde
Farsund SK
Erlend Tregde1.02,77
417p
28.04.2019
100m Fri
Farsund SK2002100m Fri1.02,7741728.04.201950m 
[Utvid]8282.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer28,05
414p
27.04.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200550m Fri28,0541427.04.201950m 
[Utvid]8282.
Idunn Straume
Vestkantsvømmerne
Idunn Straume2.31,56
414p
27.04.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.31,5641427.04.201950m 
[Utvid]8484.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer1.02,99
413p
28.04.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2005100m Fri1.02,9941328.04.201950m 
[Utvid]8585.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg28,08
412p
28.04.2019
50m Fri
SK Team Sør200350m Fri28,0841228.04.201950mD
[Utvid]8585.
Kristine Kleppestrand
Vestkantsvømmerne
Kristine Kleppestrand31,79
412p
28.04.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200250m Fri31,7941228.04.201950mD
[Utvid]8787.
Lucas Setekleiv Paturel
Farsund SK
Lucas Setekleiv Paturel30,17
410p
26.04.2019
50m Butterfly
Farsund SK200450m Butterfly30,1741026.04.201950m 
[Utvid]8787.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer1.03,12
410p
28.04.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2005100m Fri1.03,1241028.04.201950mF
[Utvid]8787.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale1.18,16
410p
27.04.2019
100m Rygg
Vestkantsvømmerne2003100m Rygg1.18,1641027.04.201950m 
[Utvid]9090.
Lucas Setekleiv Paturel
Farsund SK
Lucas Setekleiv Paturel28,15
409p
26.04.2019
50m Fri
Farsund SK200450m Fri28,1540926.04.201950m 
[Utvid]9090.
Lucas Setekleiv Paturel
Farsund SK
Lucas Setekleiv Paturel1.03,19
409p
27.04.2019
100m Fri
Farsund SK2004100m Fri1.03,1940927.04.201950mD
[Utvid]9090.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun1.09,63
409p
27.04.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.09,6340927.04.201950mD
[Utvid]9393.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg34,96
408p
28.04.2019
50m Bryst
SK Team Sør200350m Bryst34,9640828.04.201950m 
[Utvid]9494.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik31,92
407p
28.04.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200650m Fri31,9240728.04.201950mD
[Utvid]9595.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik2.47,51
406p
28.04.2019
200m Rygg
Vestkantsvømmerne2006200m Rygg2.47,5140628.04.201950m 
[Utvid]9696.
Martin Holteberg
SK Team Sør
Martin Holteberg35,06
405p
26.04.2019
50m Bryst
SK Team Sør200350m Bryst35,0640526.04.201950m 
[Utvid]9696.
Idunn Straume
Vestkantsvømmerne
Idunn Straume2.50,36
405p
27.04.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2003200m Individuell medley2.50,3640527.04.201950m 
[Utvid]9696.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun3.08,00
405p
28.04.2019
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2004200m Bryst3.08,0040528.04.201950m 
[Utvid]9999.
Kristine Kleppestrand
Vestkantsvømmerne
Kristine Kleppestrand33,06
403p
28.04.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200250m Butterfly33,0640328.04.201950mD
[Utvid]9999.
Kristine Kleppestrand
Vestkantsvømmerne
Kristine Kleppestrand33,06
403p
28.04.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200250m Butterfly33,0640328.04.201950mD
Side 1 av 5 (460 rader)< Forrige12345Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.