Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Ullbergstrofén
Stevne
Stevnenavn:
Ullbergstrofén
Fra dato:
26.04.2019
Til dato:
28.04.2019
NSF Stevne Id:
0000032207
Arrangørnavn:
Göteborg Sim
Stevnested:
Göteborg
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
16.04.2019
Kvalperiode start:
01.01.2017
Kvalperiode slutt:
01.04.2019
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen31,30
646p
27.04.2019
50m Rygg
Haldens SK200150m Rygg31,3064627.04.201950m 
[Utvid]22.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen31,34
643p
26.04.2019
50m Rygg
Haldens SK200150m Rygg31,3464326.04.201950mF
[Utvid]33.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen29,87
634p
27.04.2019
50m Rygg
Haldens SK200150m Rygg29,8763427.04.201925m 
[Utvid]44.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg54,70
630p
26.04.2019
100m Fri
Haldens SK2001100m Fri54,7063026.04.201950m 
[Utvid]44.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg1.04,84
630p
28.04.2019
100m Bryst
Ski SK2001100m Bryst1.04,8463028.04.201925m 
[Utvid]66.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg56,16
627p
28.04.2019
100m Butterfly
Haldens SK2001100m Butterfly56,1662728.04.201925m 
[Utvid]77.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg1.59,22
626p
27.04.2019
200m Fri
Haldens SK2001200m Fri1.59,2262627.04.201950m 
[Utvid]88.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg29,58
621p
27.04.2019
50m Bryst
Ski SK200150m Bryst29,5862127.04.201925m 
[Utvid]99.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg58,59
614p
28.04.2019
100m Butterfly
Haldens SK2001100m Butterfly58,5961428.04.201950m 
[Utvid]1010.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg29,77
610p
28.04.2019
50m Bryst
Ski SK200150m Bryst29,7761028.04.201925mD
[Utvid]1111.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg53,04
608p
27.04.2019
100m Fri
Haldens SK2001100m Fri53,0460827.04.201925m 
[Utvid]1212.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg30,77
599p
26.04.2019
50m Bryst
Ski SK200150m Bryst30,7759926.04.201950m 
[Utvid]1313.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen2.29,84
596p
27.04.2019
200m Individuell medley
Haldens SK2001200m Individuell medley2.29,8459627.04.201950m 
[Utvid]1414.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.07,33
591p
27.04.2019
100m Individuell medley
Haldens SK2001100m Individuell medley1.07,3359127.04.201925m 
[Utvid]1515.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.05,64
575p
27.04.2019
100m Butterfly
Haldens SK2001100m Butterfly1.05,6457527.04.201925m 
[Utvid]1616.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen34,47
573p
28.04.2019
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst34,4757328.04.201925m 
[Utvid]1616.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen1.15,07
573p
27.04.2019
100m Bryst
Haldens SK2003100m Bryst1.15,0757327.04.201925m 
[Utvid]1818.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen30,93
571p
27.04.2019
50m Rygg
Haldens SK200250m Rygg30,9357127.04.201925m 
[Utvid]1919.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg25,29
565p
28.04.2019
50m Fri
Haldens SK200150m Fri25,2956528.04.201950m 
[Utvid]2020.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen35,57
564p
28.04.2019
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst35,5756428.04.201950m 
[Utvid]2121.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg2.33,44
562p
27.04.2019
200m Bryst
Ski SK2001200m Bryst2.33,4456227.04.201950m 
[Utvid]2222.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg1.09,27
560p
27.04.2019
100m Bryst
Ski SK2001100m Bryst1.09,2756027.04.201950m 
[Utvid]2323.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg56,96
558p
26.04.2019
100m Fri
Ski SK2001100m Fri56,9655826.04.201950m 
[Utvid]2424.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg26,48
557p
28.04.2019
50m Butterfly
Haldens SK200150m Butterfly26,4855728.04.201925mD
[Utvid]2525.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen1.18,00
555p
26.04.2019
100m Bryst
Haldens SK2003100m Bryst1.18,0055526.04.201950m 
[Utvid]2626.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg31,60
553p
27.04.2019
50m Bryst
Ski SK200150m Bryst31,6055327.04.201950mD
[Utvid]2727.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.08,00
543p
26.04.2019
100m Butterfly
Haldens SK2001100m Butterfly1.08,0054326.04.201950m 
[Utvid]2828.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen36,15
537p
26.04.2019
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst36,1553726.04.201950mD
[Utvid]2828.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.01,82
537p
28.04.2019
100m Fri
Haldens SK2001100m Fri1.01,8253728.04.201925m 
[Utvid]3030.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen35,25
536p
27.04.2019
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst35,2553627.04.201925mD
[Utvid]3131.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen2.19,11
535p
26.04.2019
200m Fri
Haldens SK2002200m Fri2.19,1153526.04.201950m 
[Utvid]3232.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg27,63
534p
28.04.2019
50m Butterfly
Haldens SK200150m Butterfly27,6353428.04.201950mD
[Utvid]3333.
Sander Aalbu
Haldens SK
Sander Aalbu27,72
529p
27.04.2019
50m Butterfly
Haldens SK200150m Butterfly27,7252927.04.201950m 
[Utvid]3333.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg57,97
529p
27.04.2019
100m Fri
Haldens SK2001100m Fri57,9752927.04.201950mD
[Utvid]3535.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen33,52
526p
27.04.2019
50m Rygg
Haldens SK200250m Rygg33,5252627.04.201950m 
[Utvid]3636.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen58,29
521p
26.04.2019
100m Fri
Ski SK2002100m Fri58,2952126.04.201950m 
[Utvid]3737.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen1.04,27
520p
27.04.2019
100m Fri
Haldens SK2002100m Fri1.04,2752027.04.201950m 
[Utvid]3737.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.04,30
520p
27.04.2019
100m Fri
Haldens SK2001100m Fri1.04,3052027.04.201950m 
[Utvid]3939.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen29,45
519p
27.04.2019
50m Fri
Haldens SK200250m Fri29,4551927.04.201950m 
[Utvid]4040.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen2.07,27
514p
27.04.2019
200m Fri
Ski SK2002200m Fri2.07,2751427.04.201950m 
[Utvid]4141.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg28,03
512p
27.04.2019
50m Butterfly
Ski SK200150m Butterfly28,0351227.04.201950m 
[Utvid]4242.
Sander Aalbu
Haldens SK
Sander Aalbu58,76
508p
26.04.2019
100m Fri
Haldens SK2001100m Fri58,7650826.04.201950m 
[Utvid]4343.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg25,44
505p
27.04.2019
50m Fri
Haldens SK200150m Fri25,4450527.04.201925mD
[Utvid]4343.
Amanda Kristine Fjellstad
Haldens SK
Amanda Kristine Fjellstad2.21,79
505p
26.04.2019
200m Fri
Haldens SK2003200m Fri2.21,7950526.04.201950m 
[Utvid]4545.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg26,30
502p
26.04.2019
50m Fri
Haldens SK200150m Fri26,3050226.04.201950mD
[Utvid]4646.
Lars-Hogne Oseth
Ski SK
Lars-Hogne Oseth59,10
500p
26.04.2019
100m Fri
Ski SK1999100m Fri59,1050026.04.201950m 
[Utvid]4747.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg26,38
498p
28.04.2019
50m Fri
Ski SK200150m Fri26,3849828.04.201950m 
[Utvid]4848.
Lars-Hogne Oseth
Ski SK
Lars-Hogne Oseth26,39
497p
28.04.2019
50m Fri
Ski SK199950m Fri26,3949728.04.201950m 
[Utvid]4949.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas32,78
496p
26.04.2019
50m Bryst
Ski SK200050m Bryst32,7849626.04.201950m 
[Utvid]5050.
Line Dybvig Andersen
Ski SK
Line Dybvig Andersen29,96
493p
27.04.2019
50m Fri
Ski SK200250m Fri29,9649327.04.201950m 
[Utvid]5151.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen30,91
490p
27.04.2019
50m Butterfly
Haldens SK200150m Butterfly30,9149027.04.201925mD
[Utvid]5151.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas59,47
490p
26.04.2019
100m Fri
Ski SK2000100m Fri59,4749026.04.201950m 
[Utvid]5353.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg1.12,47
489p
27.04.2019
100m Bryst
Ski SK2001100m Bryst1.12,4748927.04.201950mD
[Utvid]5454.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen37,36
487p
28.04.2019
50m Bryst
Haldens SK200150m Bryst37,3648728.04.201950m 
[Utvid]5555.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg26,63
484p
26.04.2019
50m Fri
Ski SK200150m Fri26,6348426.04.201950mD
[Utvid]5555.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen1.10,62
484p
26.04.2019
100m Butterfly
Haldens SK2002100m Butterfly1.10,6248426.04.201950m 
[Utvid]5757.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen31,26
477p
26.04.2019
50m Butterfly
Haldens SK200150m Butterfly31,2647726.04.201950mD
[Utvid]5757.
Tobias Aarum Halås
Ski SK
Tobias Aarum Halås1.00,00
477p
26.04.2019
100m Fri
Ski SK1999100m Fri1.00,0047726.04.201950m 
[Utvid]5959.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen30,34
474p
27.04.2019
50m Fri
Haldens SK200250m Fri30,3447427.04.201950mD
[Utvid]5959.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen31,33
474p
28.04.2019
50m Butterfly
Haldens SK200250m Butterfly31,3347428.04.201950m 
[Utvid]5959.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen1.14,51
474p
28.04.2019
100m Rygg
Haldens SK2002100m Rygg1.14,5147428.04.201950m 
[Utvid]6262.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg33,29
473p
27.04.2019
50m Bryst
Ski SK200150m Bryst33,2947327.04.201950mD
[Utvid]6363.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg30,40
472p
27.04.2019
50m Fri
Haldens SK200650m Fri30,4047227.04.201950m 
[Utvid]6464.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen31,46
468p
28.04.2019
50m Butterfly
Haldens SK200150m Butterfly31,4646828.04.201950m 
[Utvid]6565.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen30,53
466p
27.04.2019
50m Fri
Haldens SK200350m Fri30,5346627.04.201950m 
[Utvid]6666.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg29,63
463p
27.04.2019
50m Fri
Haldens SK200650m Fri29,6346327.04.201925m 
[Utvid]6767.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen30,61
462p
27.04.2019
50m Fri
Haldens SK200150m Fri30,6146227.04.201950mD
[Utvid]6868.
Nora Solhaug
Haldens SK
Nora Solhaug38,05
461p
28.04.2019
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst38,0546128.04.201950m 
[Utvid]6969.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen27,12
458p
28.04.2019
50m Fri
Ski SK200250m Fri27,1245828.04.201950m 
[Utvid]6969.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen1.07,05
458p
26.04.2019
100m Fri
Haldens SK2002100m Fri1.07,0545826.04.201950mD
[Utvid]7171.
Sander Aalbu
Haldens SK
Sander Aalbu27,13
457p
28.04.2019
50m Fri
Haldens SK200150m Fri27,1345728.04.201950m 
[Utvid]7171.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas29,11
457p
27.04.2019
50m Butterfly
Ski SK200050m Butterfly29,1145727.04.201950m 
[Utvid]7373.
Line Dybvig Andersen
Ski SK
Line Dybvig Andersen1.07,16
456p
27.04.2019
100m Fri
Ski SK2002100m Fri1.07,1645627.04.201950m 
[Utvid]7474.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.12,11
455p
28.04.2019
100m Butterfly
Haldens SK2001100m Butterfly1.12,1145528.04.201950mD
[Utvid]7575.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen29,83
454p
28.04.2019
50m Fri
Haldens SK200150m Fri29,8345428.04.201925mD
[Utvid]7575.
Thea Amalie Aksmo Svendsby
Haldens SK
Thea Amalie Aksmo Svendsby31,77
454p
28.04.2019
50m Butterfly
Haldens SK200350m Butterfly31,7745428.04.201950m 
[Utvid]7777.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas27,23
452p
28.04.2019
50m Fri
Ski SK200050m Fri27,2345228.04.201950m 
[Utvid]7878.
Lars Olav Lukas Rahm
Ski SK
Lars Olav Lukas Rahm27,27
450p
28.04.2019
50m Fri
Ski SK200250m Fri27,2745028.04.201950m 
[Utvid]7979.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen30,93
448p
27.04.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200350m Fri30,9344827.04.201950m 
[Utvid]7979.
Nora Solhaug
Haldens SK
Nora Solhaug38,42
448p
26.04.2019
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst38,4244826.04.201950mD
[Utvid]7979.
Nora Solhaug
Haldens SK
Nora Solhaug1.23,80
448p
26.04.2019
100m Bryst
Haldens SK2003100m Bryst1.23,8044826.04.201950m 
[Utvid]7979.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen2.39,08
448p
28.04.2019
200m Butterfly
Haldens SK2001200m Butterfly2.39,0844828.04.201950m 
[Utvid]8383.
Tobias Aarum Halås
Ski SK
Tobias Aarum Halås27,34
447p
28.04.2019
50m Fri
Ski SK199950m Fri27,3444728.04.201950m 
[Utvid]8383.
Lars-Hogne Oseth
Ski SK
Lars-Hogne Oseth27,34
447p
26.04.2019
50m Fri
Ski SK199950m Fri27,3444726.04.201950mD
[Utvid]8383.
Thea Amalie Aksmo Svendsby
Haldens SK
Thea Amalie Aksmo Svendsby30,94
447p
27.04.2019
50m Fri
Haldens SK200350m Fri30,9444727.04.201950m 
[Utvid]8383.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen31,93
447p
28.04.2019
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200350m Butterfly31,9344728.04.201950m 
[Utvid]8383.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen35,38
447p
27.04.2019
50m Rygg
Kongstensvømmerne200350m Rygg35,3844727.04.201950m 
[Utvid]8888.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen30,98
446p
27.04.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri30,9844627.04.201950m 
[Utvid]8888.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen35,40
446p
27.04.2019
50m Rygg
Kongstensvømmerne200550m Rygg35,4044627.04.201950m 
[Utvid]9090.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen29,37
445p
27.04.2019
50m Butterfly
Ski SK200250m Butterfly29,3744527.04.201950m 
[Utvid]9090.
Amanda Kristine Fjellstad
Haldens SK
Amanda Kristine Fjellstad30,99
445p
27.04.2019
50m Fri
Haldens SK200350m Fri30,9944527.04.201950m 
[Utvid]9090.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen1.16,10
445p
28.04.2019
100m Rygg
Kongstensvømmerne2005100m Rygg1.16,1044528.04.201950m 
[Utvid]9393.
Jens William Strand
Haldens SK
Jens William Strand31,51
444p
28.04.2019
50m Rygg
Haldens SK200350m Rygg31,5144428.04.201950m 
[Utvid]9494.
Helle Gjøsund
Haldens SK
Helle Gjøsund38,54
443p
28.04.2019
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst38,5444328.04.201950m 
[Utvid]9595.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen1.01,55
442p
27.04.2019
100m Fri
Ski SK2002100m Fri1.01,5544227.04.201950mD
[Utvid]9696.
Lars Olav Lukas Rahm
Ski SK
Lars Olav Lukas Rahm29,47
440p
27.04.2019
50m Butterfly
Ski SK200250m Butterfly29,4744027.04.201950m 
[Utvid]9696.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen32,11
440p
26.04.2019
50m Butterfly
Haldens SK200250m Butterfly32,1144026.04.201950mD
[Utvid]9898.
Amanda Kristine Fjellstad
Haldens SK
Amanda Kristine Fjellstad32,14
439p
28.04.2019
50m Butterfly
Haldens SK200350m Butterfly32,1443928.04.201950m 
[Utvid]9999.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas1.15,21
438p
27.04.2019
100m Bryst
Ski SK2000100m Bryst1.15,2143827.04.201950m 
[Utvid]100100.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen27,54
437p
26.04.2019
50m Fri
Ski SK200250m Fri27,5443726.04.201950mD
Side 1 av 2 (180 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.