Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Norway Summer Games
Stevne
Stevnenavn:
Norway Summer Games
Fra dato:
07.08.2019
Til dato:
11.08.2019
NSF Stevne Id:
0000032218
Arrangørnavn:
Vågsbygd SLK
Stevnested:
Kristiansand
Bassengnavn:
Aquarama
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Internasjonalt stevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
12.07.2019
Kvalperiode start:
13.07.2018
Kvalperiode slutt:
12.07.2019
Påmeldingsansv.:
Torstein Michalsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Vidar Furuborg
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90764037
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu28,57
725p
10.08.2019
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg28,5772510.08.201925m 
[Utvid]22.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.04,10
685p
10.08.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2001100m Individuell medley1.04,1068510.08.201925m 
[Utvid]33.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu29,47
660p
07.08.2019
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg29,4766007.08.201925mF
[Utvid]44.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu29,49
659p
10.08.2019
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg29,4965910.08.201925mF
[Utvid]55.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.03,25
658p
07.08.2019
100m Rygg
SK Team Sør2001100m Rygg1.03,2565807.08.201925m 
[Utvid]66.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu28,14
650p
07.08.2019
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly28,1465007.08.201925m 
[Utvid]77.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu29,65
648p
09.08.2019
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg29,6564809.08.201925m 
[Utvid]88.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl1.05,55
640p
09.08.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2001100m Individuell medley1.05,5564009.08.201925m 
[Utvid]99.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl33,39
631p
10.08.2019
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst33,3963110.08.201925m 
[Utvid]1010.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu26,82
624p
07.08.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,8262407.08.201925m 
[Utvid]1111.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl33,63
617p
09.08.2019
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst33,6361709.08.201925m 
[Utvid]1212.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu27,41
585p
10.08.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,4158510.08.201925m 
[Utvid]1313.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu29,19
582p
10.08.2019
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly29,1958210.08.201925m 
[Utvid]1414.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen27,67
569p
10.08.2019
50m Fri
Varodd SK200450m Fri27,6756910.08.201925m 
[Utvid]1515.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen27,99
549p
07.08.2019
50m Fri
Varodd SK200450m Fri27,9954907.08.201925m 
[Utvid]1616.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu34,98
548p
10.08.2019
50m Bryst
Varodd SK200350m Bryst34,9854810.08.201925m 
[Utvid]1717.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu35,19
539p
09.08.2019
50m Bryst
Varodd SK200350m Bryst35,1953909.08.201925m 
[Utvid]1818.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge1.10,46
515p
10.08.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2002100m Individuell medley1.10,4651510.08.201925m 
[Utvid]1919.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll32,06
513p
10.08.2019
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200350m Rygg32,0651310.08.201925m 
[Utvid]2020.
Sindre Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Sindre Pleym Olsen27,76
512p
10.08.2019
50m Rygg
Bergensvømmerne200050m Rygg27,7651210.08.201925mF
[Utvid]2020.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen1.02,80
512p
09.08.2019
100m Fri
Varodd SK2004100m Fri1.02,8051209.08.201925m 
[Utvid]2222.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge28,68
511p
07.08.2019
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri28,6851107.08.201925m 
[Utvid]2323.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge1.08,32
510p
09.08.2019
100m Butterfly
SK Team Sør2002100m Butterfly1.08,3251009.08.201925m 
[Utvid]2424.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge1.03,00
507p
09.08.2019
100m Fri
SK Team Sør2002100m Fri1.03,0050709.08.201925m 
[Utvid]2525.
Sindre Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Sindre Pleym Olsen27,90
505p
07.08.2019
50m Rygg
Bergensvømmerne200050m Rygg27,9050507.08.201925mF
[Utvid]2626.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal1.01,60
500p
07.08.2019
100m Rygg
Varodd SK2003100m Rygg1.01,6050007.08.201925m 
[Utvid]2727.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen1.11,28
498p
10.08.2019
100m Individuell medley
Varodd SK2004100m Individuell medley1.11,2849810.08.201925m 
[Utvid]2828.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll1.08,98
496p
09.08.2019
100m Butterfly
Vestbyen Trondheim2003100m Butterfly1.08,9849609.08.201925m 
[Utvid]2929.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen25,62
494p
10.08.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri25,6249410.08.201925m 
[Utvid]3030.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal25,64
493p
07.08.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri25,6449307.08.201925m 
[Utvid]3030.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll32,49
493p
09.08.2019
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200350m Rygg32,4949309.08.201925m 
[Utvid]3232.
Marius Fonnes Heggstad
Bergensvømmerne
Marius Fonnes Heggstad1.00,87
492p
09.08.2019
100m Butterfly
Bergensvømmerne2001100m Butterfly1.00,8749209.08.201925m 
[Utvid]3333.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll30,94
489p
07.08.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200350m Butterfly30,9448907.08.201925m 
[Utvid]3434.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge1.09,95
486p
07.08.2019
100m Rygg
SK Team Sør2002100m Rygg1.09,9548607.08.201925m 
[Utvid]3535.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal1.03,98
485p
09.08.2019
100m Individuell medley
Varodd SK2003100m Individuell medley1.03,9848509.08.201925m 
[Utvid]3535.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen1.04,00
485p
10.08.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2004100m Individuell medley1.04,0048510.08.201925m 
[Utvid]3737.
Erle Rykkje Larsen
Haugesund SK
Erle Rykkje Larsen36,47
484p
09.08.2019
50m Bryst
Haugesund SK200550m Bryst36,4748409.08.201925m 
[Utvid]3838.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen27,77
483p
10.08.2019
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly27,7748310.08.201925m 
[Utvid]3838.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll29,21
483p
07.08.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri29,2148307.08.201925m 
[Utvid]3838.
Emilie Furuborg
Vågsbygd SLK
Emilie Furuborg29,22
483p
10.08.2019
50m Fri
Vågsbygd SLK200450m Fri29,2248310.08.201925m 
[Utvid]3838.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman1.04,04
483p
09.08.2019
100m Fri
Harstad SK2003100m Fri1.04,0448309.08.201925m 
[Utvid]4242.
Solveig Høigaard Bratland
Vågsbygd SLK
Solveig Høigaard Bratland31,09
482p
10.08.2019
50m Butterfly
Vågsbygd SLK200350m Butterfly31,0948210.08.201925m 
[Utvid]4343.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll29,28
480p
10.08.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri29,2848010.08.201925m 
[Utvid]4444.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge31,16
478p
09.08.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200250m Butterfly31,1647809.08.201925mD
[Utvid]4444.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby31,17
478p
10.08.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly31,1747810.08.201925m 
[Utvid]4646.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen25,93
476p
07.08.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri25,9347607.08.201925m 
[Utvid]4646.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge1.12,36
476p
09.08.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2002100m Individuell medley1.12,3647609.08.201925m 
[Utvid]4848.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten25,95
475p
07.08.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri25,9547507.08.201925m 
[Utvid]4848.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman29,37
475p
10.08.2019
50m Fri
Harstad SK200350m Fri29,3747510.08.201925m 
[Utvid]4848.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll31,24
475p
10.08.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200350m Butterfly31,2447510.08.201925m 
[Utvid]4848.
Sondre Skuland Haugen
Varodd SK
Sondre Skuland Haugen57,58
475p
09.08.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri57,5847509.08.201925m 
[Utvid]5252.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen27,99
472p
07.08.2019
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly27,9947207.08.201925m 
[Utvid]5252.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen1.12,57
472p
09.08.2019
100m Individuell medley
Varodd SK2004100m Individuell medley1.12,5747209.08.201925m 
[Utvid]5454.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten26,03
471p
10.08.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,0347110.08.201925m 
[Utvid]5454.
Marius Fonnes Heggstad
Bergensvømmerne
Marius Fonnes Heggstad28,00
471p
07.08.2019
50m Butterfly
Bergensvømmerne200150m Butterfly28,0047107.08.201925m 
[Utvid]5454.
Celine Lægreid
Delfana
Celine Lægreid36,81
471p
10.08.2019
50m Bryst
Delfana200450m Bryst36,8147110.08.201925m 
[Utvid]5757.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll1.12,70
469p
10.08.2019
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2003100m Individuell medley1.12,7046910.08.201925m 
[Utvid]5858.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal28,60
468p
09.08.2019
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg28,6046809.08.201925m 
[Utvid]5959.
Erle Rykkje Larsen
Haugesund SK
Erle Rykkje Larsen1.20,50
464p
07.08.2019
100m Bryst
Haugesund SK2005100m Bryst1.20,5046407.08.201925m 
[Utvid]6060.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen26,22
461p
07.08.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,2246107.08.201925m 
[Utvid]6060.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll1.13,14
461p
09.08.2019
100m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2003100m Individuell medley1.13,1446109.08.201925m 
[Utvid]6262.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen28,23
460p
07.08.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200450m Butterfly28,2346007.08.201925m 
[Utvid]6363.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen58,22
459p
09.08.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri58,2245909.08.201925m 
[Utvid]6464.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen1.20,86
458p
07.08.2019
100m Bryst
Varodd SK2004100m Bryst1.20,8645807.08.201925m 
[Utvid]6565.
Georg N. Geheb-Danielsen
Varodd SK
Georg N. Geheb-Danielsen26,33
455p
10.08.2019
50m Fri
Varodd SK200350m Fri26,3345510.08.201925m 
[Utvid]6666.
Celine Lægreid
Delfana
Celine Lægreid37,24
454p
09.08.2019
50m Bryst
Delfana200450m Bryst37,2445409.08.201925m 
[Utvid]6767.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal28,93
453p
07.08.2019
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg28,9345307.08.201925mF
[Utvid]6868.
Emilie Furuborg
Vågsbygd SLK
Emilie Furuborg29,86
452p
07.08.2019
50m Fri
Vågsbygd SLK200450m Fri29,8645207.08.201925m 
[Utvid]6868.
Solveig Høigaard Bratland
Vågsbygd SLK
Solveig Høigaard Bratland31,75
452p
07.08.2019
50m Butterfly
Vågsbygd SLK200350m Butterfly31,7545207.08.201925m 
[Utvid]7070.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby31,79
451p
07.08.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly31,7945107.08.201925m 
[Utvid]7171.
Amund Helleren Haugstad
Mandal SK
Amund Helleren Haugstad32,93
450p
10.08.2019
50m Bryst
Mandal SK200450m Bryst32,9345010.08.201925m 
[Utvid]7171.
Elise Skjærven Aas
Delfana
Elise Skjærven Aas37,37
450p
09.08.2019
50m Bryst
Delfana200550m Bryst37,3745009.08.201925m 
[Utvid]7171.
Emilie Furuborg
Vågsbygd SLK
Emilie Furuborg1.13,70
450p
10.08.2019
100m Individuell medley
Vågsbygd SLK2004100m Individuell medley1.13,7045010.08.201925m 
[Utvid]7171.
Solveig Høigaard Bratland
Vågsbygd SLK
Solveig Høigaard Bratland1.13,74
450p
10.08.2019
100m Individuell medley
Vågsbygd SLK2003100m Individuell medley1.13,7445010.08.201925m 
[Utvid]7575.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll31,85
448p
09.08.2019
50m Butterfly
Vestbyen Trondheim200350m Butterfly31,8544809.08.201925mD
[Utvid]7676.
Stine Lise Nordsletta Somby
Karasjok SK
Stine Lise Nordsletta Somby29,98
447p
07.08.2019
50m Fri
Karasjok SK200450m Fri29,9844707.08.201925m 
[Utvid]7676.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen1.05,74
447p
09.08.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2004100m Individuell medley1.05,7444709.08.201925m 
[Utvid]7878.
Lotta Irene Walle Tötterman
Harstad SK
Lotta Irene Walle Tötterman29,99
446p
07.08.2019
50m Fri
Harstad SK200350m Fri29,9944607.08.201925m 
[Utvid]7979.
Stine Lise Nordsletta Somby
Karasjok SK
Stine Lise Nordsletta Somby31,91
445p
07.08.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200450m Butterfly31,9144507.08.201925m 
[Utvid]7979.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen37,50
445p
09.08.2019
50m Bryst
Varodd SK200450m Bryst37,5044509.08.201925m 
[Utvid]8181.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen37,53
444p
10.08.2019
50m Bryst
Varodd SK200450m Bryst37,5344410.08.201925m 
[Utvid]8181.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby1.04,09
444p
07.08.2019
100m Rygg
Karasjok SK2005100m Rygg1.04,0944407.08.201925m 
[Utvid]8383.
Emilie Furuborg
Vågsbygd SLK
Emilie Furuborg33,66
443p
10.08.2019
50m Rygg
Vågsbygd SLK200450m Rygg33,6644310.08.201925m 
[Utvid]8484.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen59,01
441p
09.08.2019
100m Fri
SK Team Sør2004100m Fri59,0144109.08.201925m 
[Utvid]8484.
Emilie Furuborg
Vågsbygd SLK
Emilie Furuborg1.14,19
441p
09.08.2019
100m Individuell medley
Vågsbygd SLK2004100m Individuell medley1.14,1944109.08.201925m 
[Utvid]8686.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal33,21
439p
09.08.2019
50m Bryst
Varodd SK200350m Bryst33,2143909.08.201925m 
[Utvid]8787.
Kristine Joys
Delfana
Kristine Joys33,80
438p
10.08.2019
50m Rygg
Delfana200350m Rygg33,8043810.08.201925m 
[Utvid]8888.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen26,69
437p
07.08.2019
50m Fri
SK Team Sør200450m Fri26,6943707.08.201925m 
[Utvid]8888.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen37,72
437p
07.08.2019
50m Bryst
Varodd SK200450m Bryst37,7243707.08.201925mD
[Utvid]8888.
Marius Fonnes Heggstad
Bergensvømmerne
Marius Fonnes Heggstad1.06,27
437p
09.08.2019
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2001100m Individuell medley1.06,2743709.08.201925m 
[Utvid]9191.
Kristine Joys
Delfana
Kristine Joys33,84
436p
10.08.2019
50m Rygg
Delfana200350m Rygg33,8443610.08.201925mF
[Utvid]9292.
Solveig Høigaard Bratland
Vågsbygd SLK
Solveig Høigaard Bratland30,24
435p
07.08.2019
50m Fri
Vågsbygd SLK200350m Fri30,2443507.08.201925m 
[Utvid]9292.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby59,27
435p
09.08.2019
100m Fri
Karasjok SK2005100m Fri59,2743509.08.201925m 
[Utvid]9292.
Mathias Saltnes Urdal
Delfana
Mathias Saltnes Urdal1.06,35
435p
10.08.2019
100m Individuell medley
Delfana2003100m Individuell medley1.06,3543510.08.201925m 
[Utvid]9595.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen26,76
433p
10.08.2019
50m Fri
SK Team Sør200450m Fri26,7643310.08.201925m 
[Utvid]9595.
Vetle Leander A. Øksendal
Varodd SK
Vetle Leander A. Øksendal28,80
433p
07.08.2019
50m Butterfly
Varodd SK200350m Butterfly28,8043307.08.201925m 
[Utvid]9797.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen28,85
431p
10.08.2019
50m Butterfly
SK Team Sør200450m Butterfly28,8543110.08.201925m 
[Utvid]9797.
Amund Helleren Haugstad
Mandal SK
Amund Helleren Haugstad33,41
431p
09.08.2019
50m Bryst
Mandal SK200450m Bryst33,4143109.08.201925m 
[Utvid]9999.
Marius Fonnes Heggstad
Bergensvømmerne
Marius Fonnes Heggstad59,51
430p
09.08.2019
100m Fri
Bergensvømmerne2001100m Fri59,5143009.08.201925m 
[Utvid]9999.
Daniel Alexander Kersten
Varodd SK
Daniel Alexander Kersten59,54
430p
09.08.2019
100m Fri
Varodd SK2003100m Fri59,5443009.08.201925m 
Side 1 av 9 (886 rader)< Forrige123456789Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.