Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
NUSS 2019
Stevne
Stevnenavn:
NUSS 2019
Fra dato:
28.06.2019
Til dato:
30.06.2019
NSF Stevne Id:
0000032241
Arrangørnavn:
Jönköpings Simsällskap
Stevnested:
Jönköping
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
03.06.2019
Kvalperiode start:
04.06.2018
Kvalperiode slutt:
03.06.2019
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec2.13,91
600p
30.06.2019
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.13,9160030.06.201950m 
[Utvid]22.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec4.42,79
584p
29.06.2019
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.42,7958429.06.201950m 
[Utvid]33.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec1.02,15
575p
29.06.2019
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.02,1557529.06.201950m 
[Utvid]44.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen9.46,65
564p
30.06.2019
800m Fri
Karmøy SK2006800m Fri9.46,6556430.06.201950m 
[Utvid]55.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland9.52,09
548p
30.06.2019
800m Fri
Sandnes SLK2005800m Fri9.52,0954830.06.201950m 
[Utvid]66.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø2.16,82
547p
30.06.2019
200m Rygg
Karmøy SK2004200m Rygg2.16,8254730.06.201950m 
[Utvid]77.
Freja Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Freja Christensen Oftedal36,03
543p
30.06.2019
50m Bryst
Sandnes SLK200550m Bryst36,0354330.06.201950m 
[Utvid]77.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal2.18,48
543p
30.06.2019
200m Fri
Sandnes SLK2004200m Fri2.18,4854330.06.201950m 
[Utvid]99.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø1.03,71
539p
28.06.2019
100m Rygg
Karmøy SK2004100m Rygg1.03,7153928.06.201950m 
[Utvid]1010.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen4.51,07
536p
29.06.2019
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.51,0753629.06.201950m 
[Utvid]1111.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø1.19,01
534p
29.06.2019
100m Bryst
Karmøy SK2006100m Bryst1.19,0153429.06.201950m 
[Utvid]1212.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø36,30
531p
30.06.2019
50m Bryst
Karmøy SK200650m Bryst36,3053130.06.201950m 
[Utvid]1313.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec2.19,64
529p
29.06.2019
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.19,6452929.06.201950mD
[Utvid]1313.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen4.52,37
529p
30.06.2019
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.52,3752930.06.201950mD
[Utvid]1515.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal9.59,68
528p
30.06.2019
800m Fri
Sandnes SLK2004800m Fri9.59,6852830.06.201950m 
[Utvid]1616.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen2.36,24
525p
30.06.2019
200m Individuell medley
Karmøy SK2006200m Individuell medley2.36,2452530.06.201950m 
[Utvid]1717.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec29,40
521p
30.06.2019
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri29,4052130.06.201950m 
[Utvid]1717.
Freja Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Freja Christensen Oftedal36,53
521p
30.06.2019
50m Bryst
Sandnes SLK200550m Bryst36,5352130.06.201950m 
[Utvid]1919.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø36,56
520p
28.06.2019
50m Bryst
Karmøy SK200650m Bryst36,5652028.06.201950m 
[Utvid]2020.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø29,94
517p
29.06.2019
50m Rygg
Karmøy SK200450m Rygg29,9451729.06.201950m 
[Utvid]2121.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø1.04,64
516p
28.06.2019
100m Rygg
Karmøy SK2004100m Rygg1.04,6451628.06.201950m 
[Utvid]2222.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm2.38,42
511p
29.06.2019
200m Bryst
Karmøy SK2004200m Bryst2.38,4251129.06.201950m 
[Utvid]2323.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis4.55,86
510p
29.06.2019
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.55,8651029.06.201950m 
[Utvid]2424.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal36,80
509p
30.06.2019
50m Bryst
Sandnes SLK200450m Bryst36,8050930.06.201950m 
[Utvid]2424.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland4.56,07
509p
30.06.2019
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri4.56,0750930.06.201950mD
[Utvid]2626.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis1.04,91
505p
29.06.2019
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri1.04,9150529.06.201950m 
[Utvid]2626.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen4.36,31
505p
29.06.2019
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.36,3150529.06.201950m 
[Utvid]2828.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal29,80
501p
30.06.2019
50m Fri
Sandnes SLK200450m Fri29,8050130.06.201950m 
[Utvid]2929.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø37,02
500p
29.06.2019
50m Bryst
Karmøy SK200650m Bryst37,0250029.06.201950mD
[Utvid]2929.
Steffen French
Sandnes SLK
Steffen French4.37,21
500p
29.06.2019
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri4.37,2150029.06.201950m 
[Utvid]3131.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland4.58,01
499p
29.06.2019
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri4.58,0149929.06.201950m 
[Utvid]3232.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen2.22,45
498p
29.06.2019
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.22,4549829.06.201950mD
[Utvid]3232.
Vilde Bentzen
Sandnes SLK
Vilde Bentzen2.22,45
498p
30.06.2019
200m Fri
Sandnes SLK2004200m Fri2.22,4549830.06.201950m 
[Utvid]3434.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal1.05,27
497p
29.06.2019
100m Fri
Sandnes SLK2004100m Fri1.05,2749729.06.201950m 
[Utvid]3434.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland2.22,59
497p
30.06.2019
200m Fri
Sandnes SLK2005200m Fri2.22,5949730.06.201950m 
[Utvid]3434.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal4.58,34
497p
30.06.2019
400m Fri
Sandnes SLK2004400m Fri4.58,3449730.06.201950mD
[Utvid]3737.
Victoria Elisabeth Grønfur
Karmøy SK
Victoria Elisabeth Grønfur29,93
494p
30.06.2019
50m Fri
Karmøy SK200050m Fri29,9349430.06.201950m 
[Utvid]3838.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø30,52
488p
29.06.2019
50m Rygg
Karmøy SK200450m Rygg30,5248829.06.201950m 
[Utvid]3838.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen18.25,99
488p
28.06.2019
1500m Fri
Karmøy SK20051500m Fri18.25,9948828.06.201950m 
[Utvid]4040.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis1.05,69
487p
29.06.2019
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri1.05,6948729.06.201950m 
[Utvid]4040.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen2.23,58
487p
30.06.2019
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.23,5848730.06.201950mD
[Utvid]4242.
Charlie Skoglund Macmillan
Gjøvik SK
Charlie Skoglund Macmillan28,52
486p
28.06.2019
50m Butterfly
Gjøvik SK200450m Butterfly28,5248628.06.201950m 
[Utvid]4343.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis1.05,86
484p
28.06.2019
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri1.05,8648428.06.201950m 
[Utvid]4444.
Charlie Skoglund Macmillan
Gjøvik SK
Charlie Skoglund Macmillan1.06,07
483p
28.06.2019
100m Rygg
Gjøvik SK2004100m Rygg1.06,0748328.06.201950m 
[Utvid]4545.
Steffen French
Sandnes SLK
Steffen French5.10,91
482p
30.06.2019
400m Individuell medley
Sandnes SLK2005400m Individuell medley5.10,9148230.06.201950m 
[Utvid]4646.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis30,19
481p
30.06.2019
50m Fri
Karmøy SK200650m Fri30,1948130.06.201950m 
[Utvid]4646.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm59,84
481p
29.06.2019
100m Fri
Karmøy SK2004100m Fri59,8448129.06.201950m 
[Utvid]4646.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø2.25,46
481p
30.06.2019
200m Individuell medley
Karmøy SK2004200m Individuell medley2.25,4648130.06.201950m 
[Utvid]4949.
Magnus Odland
Haugesund SK
Magnus Odland59,91
480p
29.06.2019
100m Fri
Haugesund SK2002100m Fri59,9148029.06.201950m 
[Utvid]4949.
Vilde Bentzen
Sandnes SLK
Vilde Bentzen5.01,93
480p
29.06.2019
400m Fri
Sandnes SLK2004400m Fri5.01,9348029.06.201950m 
[Utvid]5151.
Thea Maria Nilsen
Bergen SLK
Thea Maria Nilsen30,28
477p
29.06.2019
50m Fri
Bergen SLK200150m Fri30,2847729.06.201950mF
[Utvid]5151.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland1.06,16
477p
29.06.2019
100m Fri
Sandnes SLK2005100m Fri1.06,1647729.06.201950m 
[Utvid]5353.
Magnus Odland
Haugesund SK
Magnus Odland2.10,57
476p
30.06.2019
200m Fri
Haugesund SK2002200m Fri2.10,5747630.06.201950m 
[Utvid]5454.
Magnus Odland
Haugesund SK
Magnus Odland4.42,27
473p
29.06.2019
400m Fri
Haugesund SK2002400m Fri4.42,2747329.06.201950m 
[Utvid]5555.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec1.06,39
472p
30.06.2019
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.06,3947230.06.201950mD
[Utvid]5656.
Victoria Elisabeth Grønfur
Karmøy SK
Victoria Elisabeth Grønfur30,46
469p
28.06.2019
50m Fri
Karmøy SK200050m Fri30,4646928.06.201950m 
[Utvid]5656.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland2.25,36
469p
30.06.2019
200m Fri
Sandnes SLK2005200m Fri2.25,3646930.06.201950mD
[Utvid]5656.
Marte Pleym Grønhaug
Bergen SLK
Marte Pleym Grønhaug2.25,40
469p
30.06.2019
200m Fri
Bergen SLK2004200m Fri2.25,4046930.06.201950m 
[Utvid]5959.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland34,83
468p
29.06.2019
50m Rygg
Haugesund SK200750m Rygg34,8346829.06.201950m 
[Utvid]6060.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen9.43,21
465p
28.06.2019
800m Fri
Karmøy SK2005800m Fri9.43,2146528.06.201950mD
[Utvid]6161.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland1.06,77
464p
29.06.2019
100m Fri
Haugesund SK2007100m Fri1.06,7746429.06.201950m 
[Utvid]6262.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec30,58
463p
29.06.2019
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri30,5846329.06.201950mD
[Utvid]6262.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen2.11,77
463p
30.06.2019
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.11,7746330.06.201950m 
[Utvid]6262.
Ørjan Westre
Karmøy SK
Ørjan Westre4.44,41
463p
29.06.2019
400m Fri
Karmøy SK2003400m Fri4.44,4146329.06.201950m 
[Utvid]6565.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen1.11,76
462p
29.06.2019
100m Butterfly
Karmøy SK2006100m Butterfly1.11,7646229.06.201950m 
[Utvid]6666.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen4.45,08
460p
28.06.2019
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.45,0846028.06.201950mD
[Utvid]6767.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis2.26,44
459p
29.06.2019
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.26,4445929.06.201950mD
[Utvid]6868.
Steffen French
Sandnes SLK
Steffen French1.00,98
455p
29.06.2019
100m Fri
Sandnes SLK2005100m Fri1.00,9845529.06.201950m 
[Utvid]6868.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal2.26,81
455p
30.06.2019
200m Fri
Sandnes SLK2004200m Fri2.26,8145530.06.201950mD
[Utvid]6868.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm2.28,20
455p
30.06.2019
200m Individuell medley
Karmøy SK2004200m Individuell medley2.28,2045530.06.201950m 
[Utvid]7171.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland2.26,94
454p
29.06.2019
200m Fri
Sandnes SLK2005200m Fri2.26,9445429.06.201950mD
[Utvid]7272.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal3.01,08
453p
29.06.2019
200m Bryst
Sandnes SLK2004200m Bryst3.01,0845329.06.201950m 
[Utvid]7272.
Ole Riska
Sandnes SLK
Ole Riska18.53,65
453p
28.06.2019
1500m Fri
Sandnes SLK20051500m Fri18.53,6545328.06.201950m 
[Utvid]7474.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos1.01,09
452p
29.06.2019
100m Fri
Karmøy SK2004100m Fri1.01,0945229.06.201950m 
[Utvid]7575.
Victoria Elisabeth Grønfur
Karmøy SK
Victoria Elisabeth Grønfur1.07,40
451p
29.06.2019
100m Fri
Karmøy SK2000100m Fri1.07,4045129.06.201950m 
[Utvid]7575.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø1.07,41
451p
29.06.2019
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri1.07,4145129.06.201950m 
[Utvid]7575.
Vilde Bentzen
Sandnes SLK
Vilde Bentzen3.01,39
451p
29.06.2019
200m Bryst
Sandnes SLK2004200m Bryst3.01,3945129.06.201950m 
[Utvid]7878.
Thea Maria Nilsen
Bergen SLK
Thea Maria Nilsen1.07,47
450p
29.06.2019
100m Fri
Bergen SLK2001100m Fri1.07,4745029.06.201950m 
[Utvid]7878.
Ole Riska
Sandnes SLK
Ole Riska4.47,12
450p
29.06.2019
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri4.47,1245029.06.201950m 
[Utvid]8080.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen1.01,44
445p
29.06.2019
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.01,4444529.06.201950m 
[Utvid]8080.
Steffen French
Sandnes SLK
Steffen French1.05,22
445p
29.06.2019
100m Butterfly
Sandnes SLK2005100m Butterfly1.05,2244529.06.201950m 
[Utvid]8080.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm1.14,81
445p
29.06.2019
100m Bryst
Karmøy SK2004100m Bryst1.14,8144529.06.201950m 
[Utvid]8383.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø31,06
442p
30.06.2019
50m Fri
Karmøy SK200650m Fri31,0644230.06.201950mF
[Utvid]8383.
Vilde Bentzen
Sandnes SLK
Vilde Bentzen2.28,27
442p
29.06.2019
200m Fri
Sandnes SLK2004200m Fri2.28,2744229.06.201950mD
[Utvid]8585.
Marte Pleym Grønhaug
Bergen SLK
Marte Pleym Grønhaug31,08
441p
30.06.2019
50m Fri
Bergen SLK200450m Fri31,0844130.06.201950m 
[Utvid]8585.
Ørjan Westre
Karmøy SK
Ørjan Westre1.01,62
441p
29.06.2019
100m Fri
Karmøy SK2003100m Fri1.01,6244129.06.201950m 
[Utvid]8585.
Ørjan Westre
Karmøy SK
Ørjan Westre2.13,92
441p
30.06.2019
200m Fri
Karmøy SK2003200m Fri2.13,9244130.06.201950m 
[Utvid]8888.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec1.07,97
440p
29.06.2019
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.07,9744029.06.201950mD
[Utvid]8989.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm2.14,14
439p
30.06.2019
200m Fri
Karmøy SK2004200m Fri2.14,1443930.06.201950m 
[Utvid]9090.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal1.08,04
438p
30.06.2019
100m Fri
Sandnes SLK2004100m Fri1.08,0443830.06.201950mD
[Utvid]9090.
Sara Larsen
Karmøy SK
Sara Larsen1.24,39
438p
29.06.2019
100m Bryst
Karmøy SK2006100m Bryst1.24,3943829.06.201950m 
[Utvid]9292.
Victoria Elisabeth Grønfur
Karmøy SK
Victoria Elisabeth Grønfur31,18
437p
29.06.2019
50m Fri
Karmøy SK200050m Fri31,1843729.06.201950m 
[Utvid]9393.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø31,20
436p
30.06.2019
50m Fri
Karmøy SK200650m Fri31,2043630.06.201950m 
[Utvid]9393.
Vilde Bentzen
Sandnes SLK
Vilde Bentzen1.24,51
436p
29.06.2019
100m Bryst
Sandnes SLK2004100m Bryst1.24,5143629.06.201950m 
[Utvid]9595.
Vilde Bentzen
Sandnes SLK
Vilde Bentzen31,26
434p
30.06.2019
50m Fri
Sandnes SLK200450m Fri31,2643430.06.201950m 
[Utvid]9696.
Johan Instebø
Karmøy SK
Johan Instebø1.01,96
433p
29.06.2019
100m Fri
Karmøy SK2004100m Fri1.01,9643329.06.201950m 
[Utvid]9696.
Freja Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Freja Christensen Oftedal1.24,73
433p
29.06.2019
100m Bryst
Sandnes SLK2005100m Bryst1.24,7343329.06.201950m 
[Utvid]9898.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal1.24,77
432p
29.06.2019
100m Bryst
Sandnes SLK2004100m Bryst1.24,7743229.06.201950m 
[Utvid]9999.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm34,40
429p
28.06.2019
50m Bryst
Karmøy SK200450m Bryst34,4042928.06.201950m 
[Utvid]9999.
Thea Maria Nilsen
Bergen SLK
Thea Maria Nilsen1.17,02
429p
28.06.2019
100m Rygg
Bergen SLK2001100m Rygg1.17,0242928.06.201950m 
Side 1 av 7 (629 rader)< Forrige1234567Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.