Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Lappiuinnit
Stevne
Stevnenavn:
Lappiuinnit
Fra dato:
11.05.2019
Til dato:
12.05.2019
NSF Stevne Id:
0000032252
Arrangørnavn:
SC Rovaniemi
Stevnested:
Rovaniemi
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
01.05.2019
Kvalperiode start:
11.05.2018
Kvalperiode slutt:
10.05.2019
Dokumenter
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen2.23,74
453p
11.05.2019
200m Fri
Kirkenes SK2004200m Fri2.23,7445311.05.201925m 
[Utvid]22.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen29,99
446p
11.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri29,9944611.05.201925m 
[Utvid]22.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen30,00
446p
11.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri30,0044611.05.201925mF
[Utvid]44.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas30,10
442p
11.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri30,1044211.05.201925m 
[Utvid]55.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen2.25,88
433p
11.05.2019
200m Fri
Kirkenes SK2004200m Fri2.25,8843311.05.201925m 
[Utvid]66.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen1.06,75
426p
12.05.2019
100m Fri
Kirkenes SK2004100m Fri1.06,7542612.05.201925m 
[Utvid]77.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen38,09
425p
11.05.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst38,0942511.05.201925m 
[Utvid]88.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas1.15,33
422p
11.05.2019
100m Individuell medley
Kirkenes SK2004100m Individuell medley1.15,3342211.05.201925m 
[Utvid]99.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen30,72
415p
11.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri30,7241511.05.201925m 
[Utvid]1010.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas1.13,92
412p
12.05.2019
100m Rygg
Kirkenes SK2004100m Rygg1.13,9241212.05.201925mF
[Utvid]1111.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen30,87
409p
11.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri30,8740911.05.201925m 
[Utvid]1212.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas34,62
407p
12.05.2019
50m Rygg
Kirkenes SK200450m Rygg34,6240712.05.201925m 
[Utvid]1313.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen2.45,54
398p
12.05.2019
200m Individuell medley
Kirkenes SK2004200m Individuell medley2.45,5439812.05.201925m 
[Utvid]1414.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen2.30,28
396p
11.05.2019
200m Fri
Kirkenes SK2004200m Fri2.30,2839611.05.201925m 
[Utvid]1515.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen1.17,00
395p
11.05.2019
100m Individuell medley
Kirkenes SK2004100m Individuell medley1.17,0039511.05.201925m 
[Utvid]1616.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen39,12
392p
11.05.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst39,1239211.05.201925m 
[Utvid]1717.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas33,38
389p
11.05.2019
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly33,3838911.05.201925m 
[Utvid]1818.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas1.15,48
387p
11.05.2019
100m Rygg
Kirkenes SK2004100m Rygg1.15,4838711.05.201925m 
[Utvid]1919.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen31,47
386p
11.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri31,4738611.05.201925mF
[Utvid]2020.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen31,50
385p
11.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri31,5038511.05.201925m 
[Utvid]2121.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen1.09,43
379p
11.05.2019
100m Fri
Kirkenes SK2004100m Fri1.09,4337911.05.201925mD
[Utvid]2222.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen33,92
371p
11.05.2019
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly33,9237111.05.201925m 
[Utvid]2323.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen1.10,07
368p
12.05.2019
100m Fri
Kirkenes SK2004100m Fri1.10,0736812.05.201925m 
[Utvid]2323.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen1.26,96
368p
12.05.2019
100m Bryst
Kirkenes SK2004100m Bryst1.26,9636812.05.201925m 
[Utvid]2525.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen1.27,14
366p
12.05.2019
100m Bryst
Kirkenes SK2004100m Bryst1.27,1436612.05.201925m 
[Utvid]2626.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen32,14
363p
12.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri32,1436312.05.201925mD
[Utvid]2727.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen1.10,64
359p
11.05.2019
100m Fri
Kirkenes SK2004100m Fri1.10,6435911.05.201925mD
[Utvid]2828.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen1.19,72
356p
11.05.2019
100m Individuell medley
Kirkenes SK2004100m Individuell medley1.19,7235611.05.201925m 
[Utvid]2929.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto32,42
353p
11.05.2019
50m Fri
Karasjok SK200750m Fri32,4235311.05.201925m 
[Utvid]3030.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen40,60
351p
12.05.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst40,6035112.05.201925mD
[Utvid]3131.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen1.17,65
347p
11.05.2019
100m Butterfly
Kirkenes SK2004100m Butterfly1.17,6534711.05.201925m 
[Utvid]3232.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen1.20,83
341p
11.05.2019
100m Individuell medley
Kirkenes SK2004100m Individuell medley1.20,8334111.05.201925m 
[Utvid]3333.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas32,84
340p
12.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri32,8434012.05.201925mD
[Utvid]3333.
Sunna Svendsen
Karasjok SK
Sunna Svendsen32,84
340p
11.05.2019
50m Fri
Karasjok SK200550m Fri32,8434011.05.201925m 
[Utvid]3333.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen32,85
340p
11.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri32,8534011.05.201925mD
[Utvid]3636.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen32,88
339p
11.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri32,8833911.05.201925mD
[Utvid]3737.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen32,96
336p
12.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri32,9633612.05.201925mD
[Utvid]3838.
Julia Myreng
Båtsfjord SK
Julia Myreng33,02
334p
11.05.2019
50m Fri
Båtsfjord SK200650m Fri33,0233411.05.201925m 
[Utvid]3838.
Miina Johanne Johansen
Kirkenes SK
Miina Johanne Johansen35,13
334p
11.05.2019
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly35,1333411.05.201925m 
[Utvid]4040.
Sunna Svendsen
Karasjok SK
Sunna Svendsen1.12,97
326p
12.05.2019
100m Fri
Karasjok SK2005100m Fri1.12,9732612.05.201925m 
[Utvid]4141.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas41,86
320p
12.05.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst41,8632012.05.201925mD
[Utvid]4242.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen1.13,47
319p
11.05.2019
100m Fri
Kirkenes SK2004100m Fri1.13,4731911.05.201925mD
[Utvid]4343.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen41,96
317p
12.05.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst41,9631712.05.201925mD
[Utvid]4444.
Alisa Maria Hansen
Kirkenes SK
Alisa Maria Hansen35,77
316p
11.05.2019
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly35,7731611.05.201925mD
[Utvid]4444.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas1.31,49
316p
12.05.2019
100m Bryst
Kirkenes SK2004100m Bryst1.31,4931612.05.201925m 
[Utvid]4646.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas1.14,09
311p
12.05.2019
100m Fri
Kirkenes SK2004100m Fri1.14,0931112.05.201925m 
[Utvid]4747.
Ellerine Tellefsen
Kirkenes SK
Ellerine Tellefsen33,95
308p
11.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200650m Fri33,9530811.05.201925m 
[Utvid]4848.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen42,51
305p
11.05.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst42,5130511.05.201925m 
[Utvid]4949.
Ida Kristine Dervola Agersen
Kirkenes SK
Ida Kristine Dervola Agersen34,29
299p
11.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200650m Fri34,2929911.05.201925m 
[Utvid]5050.
Elise Erikstad Pedersen
Kirkenes SK
Elise Erikstad Pedersen34,32
298p
11.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200550m Fri34,3229811.05.201925m 
[Utvid]5050.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen36,48
298p
11.05.2019
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly36,4829811.05.201925m 
[Utvid]5050.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen1.33,36
298p
12.05.2019
100m Bryst
Kirkenes SK2004100m Bryst1.33,3629812.05.201925m 
[Utvid]5353.
Sunna Svendsen
Karasjok SK
Sunna Svendsen1.24,66
297p
11.05.2019
100m Individuell medley
Karasjok SK2005100m Individuell medley1.24,6629711.05.201925m 
[Utvid]5454.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen36,61
295p
11.05.2019
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly36,6129511.05.201925m 
[Utvid]5555.
Sunna Svendsen
Karasjok SK
Sunna Svendsen34,48
294p
12.05.2019
50m Fri
Karasjok SK200550m Fri34,4829412.05.201925mD
[Utvid]5656.
Sunna Svendsen
Karasjok SK
Sunna Svendsen36,79
291p
11.05.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200550m Butterfly36,7929111.05.201925m 
[Utvid]5757.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen34,67
289p
11.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200450m Fri34,6728911.05.201925mD
[Utvid]5858.
Julia Myreng
Båtsfjord SK
Julia Myreng1.16,07
288p
12.05.2019
100m Fri
Båtsfjord SK2006100m Fri1.16,0728812.05.201925m 
[Utvid]5959.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen36,96
287p
12.05.2019
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly36,9628712.05.201925mD
[Utvid]5959.
Sunna Svendsen
Karasjok SK
Sunna Svendsen38,90
287p
12.05.2019
50m Rygg
Karasjok SK200550m Rygg38,9028712.05.201925m 
[Utvid]5959.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen43,37
287p
12.05.2019
50m Bryst
Kirkenes SK200450m Bryst43,3728712.05.201925mD
[Utvid]5959.
Ellerine Tellefsen
Kirkenes SK
Ellerine Tellefsen1.16,17
287p
12.05.2019
100m Fri
Kirkenes SK2006100m Fri1.16,1728712.05.201925m 
[Utvid]6363.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto37,21
281p
11.05.2019
50m Butterfly
Karasjok SK200750m Butterfly37,2128111.05.201925m 
[Utvid]6464.
Hannah Koi Ryeng
Kirkenes SK
Hannah Koi Ryeng35,07
279p
11.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200550m Fri35,0727911.05.201925m 
[Utvid]6565.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas1.23,68
277p
11.05.2019
100m Butterfly
Kirkenes SK2004100m Butterfly1.23,6827711.05.201925m 
[Utvid]6666.
Julia Myreng
Båtsfjord SK
Julia Myreng39,55
273p
12.05.2019
50m Rygg
Båtsfjord SK200650m Rygg39,5527312.05.201925m 
[Utvid]6767.
Elise Erikstad Pedersen
Kirkenes SK
Elise Erikstad Pedersen2.50,32
272p
11.05.2019
200m Fri
Kirkenes SK2005200m Fri2.50,3227211.05.201925m 
[Utvid]6868.
Ellerine Tellefsen
Kirkenes SK
Ellerine Tellefsen2.50,50
271p
11.05.2019
200m Fri
Kirkenes SK2006200m Fri2.50,5027111.05.201925m 
[Utvid]6969.
Linda Marianne Hansen
Kirkenes SK
Linda Marianne Hansen1.25,63
265p
12.05.2019
100m Rygg
Kirkenes SK2004100m Rygg1.25,6326512.05.201925mF
[Utvid]7070.
Elle Karlsen
Kirkenes SK
Elle Karlsen1.25,12
264p
11.05.2019
100m Butterfly
Kirkenes SK2004100m Butterfly1.25,1226411.05.201925m 
[Utvid]7171.
Hannah Koi Ryeng
Kirkenes SK
Hannah Koi Ryeng35,84
261p
11.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200550m Fri35,8426111.05.201925mF
[Utvid]7171.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto40,12
261p
12.05.2019
50m Rygg
Karasjok SK200750m Rygg40,1226112.05.201925m 
[Utvid]7171.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto1.28,39
261p
11.05.2019
100m Individuell medley
Karasjok SK2007100m Individuell medley1.28,3926111.05.201925m 
[Utvid]7171.
Hannah Koi Ryeng
Kirkenes SK
Hannah Koi Ryeng2.52,59
261p
11.05.2019
200m Fri
Kirkenes SK2005200m Fri2.52,5926111.05.201925m 
[Utvid]7575.
Sandra Maria Balto
Karasjok SK
Sandra Maria Balto2.52,87
260p
11.05.2019
200m Fri
Karasjok SK2007200m Fri2.52,8726011.05.201925m 
[Utvid]7676.
Sunna Svendsen
Karasjok SK
Sunna Svendsen1.26,28
259p
11.05.2019
100m Rygg
Karasjok SK2005100m Rygg1.26,2825911.05.201925m 
[Utvid]7777.
Julia Myreng
Båtsfjord SK
Julia Myreng1.28,69
258p
11.05.2019
100m Individuell medley
Båtsfjord SK2006100m Individuell medley1.28,6925811.05.201925m 
[Utvid]7878.
Aurora Lovise Pettersen
Båtsfjord SK
Aurora Lovise Pettersen1.38,14
256p
12.05.2019
100m Bryst
Båtsfjord SK2006100m Bryst1.38,1425612.05.201925m 
[Utvid]7979.
Szantal Szylobryt
Båtsfjord SK
Szantal Szylobryt45,14
255p
11.05.2019
50m Bryst
Båtsfjord SK200650m Bryst45,1425511.05.201925m 
[Utvid]7979.
Otto Karlsen
Kirkenes SK
Otto Karlsen1.10,80
255p
12.05.2019
100m Fri
Kirkenes SK2006100m Fri1.10,8025512.05.201925m 
[Utvid]8181.
Aurora Lovise Pettersen
Båtsfjord SK
Aurora Lovise Pettersen3.32,33
254p
11.05.2019
200m Bryst
Båtsfjord SK2006200m Bryst3.32,3325411.05.201925m 
[Utvid]8282.
Otto Karlsen
Kirkenes SK
Otto Karlsen32,03
253p
11.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200650m Fri32,0325311.05.201925m 
[Utvid]8282.
Ellerine Tellefsen
Kirkenes SK
Ellerine Tellefsen36,22
253p
12.05.2019
50m Fri
Kirkenes SK200650m Fri36,2225312.05.201925mD
[Utvid]8282.
Julianne Haug Rojas
Kirkenes SK
Julianne Haug Rojas38,54
253p
11.05.2019
50m Butterfly
Kirkenes SK200450m Butterfly38,5425311.05.201925mD
[Utvid]8585.
Hannah Koi Ryeng
Kirkenes SK
Hannah Koi Ryeng1.19,61
251p
12.05.2019
100m Fri
Kirkenes SK2005100m Fri1.19,6125112.05.201925m 
[Utvid]8686.
Szantal Szylobryt
Båtsfjord SK
Szantal Szylobryt45,44
250p
12.05.2019
50m Bryst
Båtsfjord SK200650m Bryst45,4425012.05.201925mD
[Utvid]8686.
Lea-Tekzine Røsberg
Nordlysbyen STK
Lea-Tekzine Røsberg45,45
250p
11.05.2019
50m Bryst
Nordlysbyen STK200650m Bryst45,4525011.05.201925m 
[Utvid]8686.
Szantal Szylobryt
Båtsfjord SK
Szantal Szylobryt1.38,93
250p
12.05.2019
100m Bryst
Båtsfjord SK2006100m Bryst1.38,9325012.05.201925m 
[Utvid]8989.
Julia Myreng
Båtsfjord SK
Julia Myreng36,41
249p
12.05.2019
50m Fri
Båtsfjord SK200650m Fri36,4124912.05.201925mD
[Utvid]9090.
Szantal Szylobryt
Båtsfjord SK
Szantal Szylobryt36,53
247p
11.05.2019
50m Fri
Båtsfjord SK200650m Fri36,5324711.05.201925m 
[Utvid]9090.
Ellerine Tellefsen
Kirkenes SK
Ellerine Tellefsen1.30,00
247p
11.05.2019
100m Individuell medley
Kirkenes SK2006100m Individuell medley1.30,0024711.05.201925m 
[Utvid]9090.
Lea-Tekzine Røsberg
Nordlysbyen STK
Lea-Tekzine Røsberg1.39,34
247p
12.05.2019
100m Bryst
Nordlysbyen STK2006100m Bryst1.39,3424712.05.201925m 
[Utvid]9393.
Elise Erikstad Pedersen
Kirkenes SK
Elise Erikstad Pedersen1.20,44
243p
11.05.2019
100m Fri
Kirkenes SK2005100m Fri1.20,4424311.05.201925mD
[Utvid]9494.
Julia Myreng
Båtsfjord SK
Julia Myreng1.28,30
242p
11.05.2019
100m Rygg
Båtsfjord SK2006100m Rygg1.28,3024211.05.201925m 
[Utvid]9494.
Julia Myreng
Båtsfjord SK
Julia Myreng3.35,78
242p
11.05.2019
200m Bryst
Båtsfjord SK2006200m Bryst3.35,7824211.05.201925m 
[Utvid]9696.
Aurora Lovise Pettersen
Båtsfjord SK
Aurora Lovise Pettersen36,83
241p
11.05.2019
50m Fri
Båtsfjord SK200650m Fri36,8324111.05.201925m 
[Utvid]9797.
Aurora Lovise Pettersen
Båtsfjord SK
Aurora Lovise Pettersen46,13
239p
11.05.2019
50m Bryst
Båtsfjord SK200650m Bryst46,1323911.05.201925m 
[Utvid]9797.
Ida Kristine Dervola Agersen
Kirkenes SK
Ida Kristine Dervola Agersen1.20,87
239p
12.05.2019
100m Fri
Kirkenes SK2006100m Fri1.20,8723912.05.201925m 
[Utvid]9999.
Julia Myreng
Båtsfjord SK
Julia Myreng1.40,58
238p
12.05.2019
100m Bryst
Båtsfjord SK2006100m Bryst1.40,5823812.05.201925m 
[Utvid]100100.
Aurora Lovise Pettersen
Båtsfjord SK
Aurora Lovise Pettersen46,37
235p
12.05.2019
50m Bryst
Båtsfjord SK200650m Bryst46,3723512.05.201925mD
Side 1 av 4 (337 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.