Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Polisen HEAD Summer Cup 2019
Stevne
Stevnenavn:
Polisen HEAD Summer Cup 2019
Fra dato:
28.06.2019
Til dato:
30.06.2019
NSF Stevne Id:
0000032320
Arrangørnavn:
Stockholmspolisens IF Simförening
Stevnested:
Stockholm
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
18.06.2019
Kvalperiode start:
19.06.2018
Kvalperiode slutt:
18.06.2019
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen4.26,85
560p
28.06.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2004400m Fri4.26,8556028.06.201950m 
[Utvid]22.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen56,92
559p
29.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2004100m Fri56,9255929.06.201950m 
[Utvid]33.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali4.49,28
546p
28.06.2019
400m Fri
SK Speed2005400m Fri4.49,2854628.06.201950m 
[Utvid]44.
Aurora Gaarder Ekhall
SK Speed
Aurora Gaarder Ekhall29,27
528p
30.06.2019
50m Fri
SK Speed200350m Fri29,2752830.06.201950m 
[Utvid]55.
Malin Ekstrand
Sarpsborg IL
Malin Ekstrand1.19,40
526p
30.06.2019
100m Bryst
Sarpsborg IL2002100m Bryst1.19,4052630.06.201950m 
[Utvid]66.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund1.08,82
523p
29.06.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2001100m Butterfly1.08,8252329.06.201950m 
[Utvid]66.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund5.30,43
523p
30.06.2019
400m Individuell medley
Trondhjems SLK2001400m Individuell medley5.30,4352330.06.201950m 
[Utvid]88.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby4.33,24
522p
28.06.2019
400m Fri
Karasjok SK2005400m Fri4.33,2452228.06.201950m 
[Utvid]99.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund2.20,33
521p
29.06.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2003200m Fri2.20,3352129.06.201950m 
[Utvid]1010.
Marina Fiona Walker
Bærumsvømmerne
Marina Fiona Walker1.04,27
520p
29.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri1.04,2752029.06.201950m 
[Utvid]1111.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
SK Speed
Kristina Ingvaldsen Karlsen33,87
509p
29.06.2019
50m Rygg
SK Speed200450m Rygg33,8750929.06.201950m 
[Utvid]1212.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen26,29
503p
30.06.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri26,2950330.06.201950m 
[Utvid]1212.
August Emil Windel Stang
Bærumsvømmerne
August Emil Windel Stang32,62
503p
29.06.2019
50m Bryst
Bærumsvømmerne200550m Bryst32,6250329.06.201950m 
[Utvid]1414.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen30,23
502p
29.06.2019
50m Rygg
Trondhjems SLK200450m Rygg30,2350229.06.201950m 
[Utvid]1414.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali1.05,04
502p
29.06.2019
100m Fri
SK Speed2005100m Fri1.05,0450229.06.201950m 
[Utvid]1616.
Jonas She Cheung
SK Speed
Jonas She Cheung59,04
501p
29.06.2019
100m Fri
SK Speed2005100m Fri59,0450129.06.201950m 
[Utvid]1717.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund1.05,11
500p
29.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri1.05,1150029.06.201950m 
[Utvid]1818.
Stine Holm Røed
SK Speed
Stine Holm Røed1.09,95
498p
29.06.2019
100m Butterfly
SK Speed2000100m Butterfly1.09,9549829.06.201950m 
[Utvid]1919.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås32,76
497p
29.06.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst32,7649729.06.201950m 
[Utvid]2020.
Marina Fiona Walker
Bærumsvømmerne
Marina Fiona Walker29,91
495p
30.06.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri29,9149530.06.201950m 
[Utvid]2020.
Herman Røed
SK Speed
Herman Røed59,28
495p
29.06.2019
100m Fri
SK Speed2005100m Fri59,2849529.06.201950m 
[Utvid]2020.
August Emil Windel Stang
Bærumsvømmerne
August Emil Windel Stang1.12,19
495p
30.06.2019
100m Bryst
Bærumsvømmerne2005100m Bryst1.12,1949530.06.201950m 
[Utvid]2323.
Stine Holm Røed
SK Speed
Stine Holm Røed30,90
494p
28.06.2019
50m Butterfly
SK Speed200050m Butterfly30,9049428.06.201950m 
[Utvid]2323.
Ingrid Cecilia Norheim
Bærumsvømmerne
Ingrid Cecilia Norheim34,21
494p
29.06.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200550m Rygg34,2149429.06.201950m 
[Utvid]2525.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby4.59,56
491p
28.06.2019
400m Fri
Karasjok SK2005400m Fri4.59,5649128.06.201950m 
[Utvid]2626.
Naveen Asas
SK Speed
Naveen Asas59,47
490p
29.06.2019
100m Fri
SK Speed2004100m Fri59,4749029.06.201950m 
[Utvid]2626.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
SK Speed
Kristina Ingvaldsen Karlsen1.13,67
490p
28.06.2019
100m Rygg
SK Speed2004100m Rygg1.13,6749028.06.201950m 
[Utvid]2828.
Gudny Grace Wacu Trumpy
SK Speed
Gudny Grace Wacu Trumpy30,03
489p
30.06.2019
50m Fri
SK Speed200650m Fri30,0348930.06.201950m 
[Utvid]2828.
Sander Sand
Skjetten Svømming
Sander Sand59,54
489p
29.06.2019
100m Fri
Skjetten Svømming2004100m Fri59,5448929.06.201950m 
[Utvid]2828.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren2.23,33
489p
29.06.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2004200m Fri2.23,3348929.06.201950m 
[Utvid]2828.
Marina Fiona Walker
Bærumsvømmerne
Marina Fiona Walker2.23,37
489p
29.06.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2005200m Fri2.23,3748929.06.201950m 
[Utvid]2828.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali2.23,40
489p
28.06.2019
200m Fri
SK Speed2005200m Fri2.23,4048928.06.201950mD
[Utvid]2828.
Herman Røed
SK Speed
Herman Røed2.24,70
489p
29.06.2019
200m Individuell medley
SK Speed2005200m Individuell medley2.24,7048929.06.201950m 
[Utvid]3434.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad59,80
482p
29.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri59,8048229.06.201950m 
[Utvid]3434.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen2.10,07
482p
29.06.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2004200m Fri2.10,0748229.06.201950m 
[Utvid]3434.
Maja Graczyk
Trondhjems SLK
Maja Graczyk2.24,02
482p
29.06.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2002200m Fri2.24,0248229.06.201950m 
[Utvid]3434.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen5.10,96
482p
30.06.2019
400m Individuell medley
Trondhjems SLK2004400m Individuell medley5.10,9648230.06.201950m 
[Utvid]3838.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
SK Speed
Kristina Ingvaldsen Karlsen2.40,96
481p
29.06.2019
200m Individuell medley
SK Speed2004200m Individuell medley2.40,9648129.06.201950m 
[Utvid]3939.
Herman Røed
SK Speed
Herman Røed1.03,67
479p
29.06.2019
100m Butterfly
SK Speed2005100m Butterfly1.03,6747929.06.201950m 
[Utvid]3939.
Aurora Gaarder Ekhall
SK Speed
Aurora Gaarder Ekhall2.24,32
479p
29.06.2019
200m Fri
SK Speed2003200m Fri2.24,3247929.06.201950m 
[Utvid]4141.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik59,98
478p
29.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri59,9847829.06.201950m 
[Utvid]4242.
Naveen Asas
SK Speed
Naveen Asas28,70
477p
28.06.2019
50m Butterfly
SK Speed200450m Butterfly28,7047728.06.201950m 
[Utvid]4343.
Clara Katarina Björkegren
Bærumsvømmerne
Clara Katarina Björkegren5.02,91
475p
28.06.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2004400m Fri5.02,9147528.06.201950m 
[Utvid]4444.
Kristian Wilhelm Klafstad
Bærumsvømmerne
Kristian Wilhelm Klafstad26,80
474p
30.06.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri26,8047430.06.201950m 
[Utvid]4444.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund31,33
474p
28.06.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200150m Butterfly31,3347428.06.201950m 
[Utvid]4444.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås1.00,14
474p
29.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri1.00,1447429.06.201950m 
[Utvid]4444.
Maja Graczyk
Trondhjems SLK
Maja Graczyk2.41,66
474p
29.06.2019
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2002200m Individuell medley2.41,6647429.06.201950m 
[Utvid]4848.
Ingrid Cecilia Norheim
Bærumsvømmerne
Ingrid Cecilia Norheim30,37
473p
30.06.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri30,3747330.06.201950m 
[Utvid]4848.
Marina Fiona Walker
Bærumsvømmerne
Marina Fiona Walker1.14,53
473p
28.06.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2005100m Rygg1.14,5347328.06.201950m 
[Utvid]4848.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok5.03,42
473p
28.06.2019
400m Fri
Karasjok SK2004400m Fri5.03,4247328.06.201950m 
[Utvid]5151.
Sofia Heim
Bærumsvømmerne
Sofia Heim30,40
472p
30.06.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri30,4047230.06.201950m 
[Utvid]5151.
Malin Ekstrand
Sarpsborg IL
Malin Ekstrand37,75
472p
30.06.2019
50m Bryst
Sarpsborg IL200250m Bryst37,7547230.06.201950mD
[Utvid]5151.
Maja Graczyk
Trondhjems SLK
Maja Graczyk1.14,57
472p
28.06.2019
100m Rygg
Trondhjems SLK2002100m Rygg1.14,5747228.06.201950m 
[Utvid]5454.
Aurora Gaarder Ekhall
SK Speed
Aurora Gaarder Ekhall34,79
470p
29.06.2019
50m Rygg
SK Speed200350m Rygg34,7947029.06.201950m 
[Utvid]5454.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby1.06,67
470p
28.06.2019
100m Rygg
Karasjok SK2005100m Rygg1.06,6747028.06.201950m 
[Utvid]5656.
Herman Røed
SK Speed
Herman Røed5.13,65
469p
30.06.2019
400m Individuell medley
SK Speed2005400m Individuell medley5.13,6546930.06.201950m 
[Utvid]5757.
Naveen Asas
SK Speed
Naveen Asas33,40
468p
29.06.2019
50m Bryst
SK Speed200450m Bryst33,4046829.06.201950m 
[Utvid]5858.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad33,45
466p
29.06.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst33,4546629.06.201950m 
[Utvid]5959.
August Emil Windel Stang
Bærumsvømmerne
August Emil Windel Stang2.27,06
465p
29.06.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2005200m Individuell medley2.27,0646529.06.201950m 
[Utvid]6060.
Kristian Wilhelm Klafstad
Bærumsvømmerne
Kristian Wilhelm Klafstad1.00,56
464p
29.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri1.00,5646429.06.201950m 
[Utvid]6161.
Robert Fagervik
Bærumsvømmerne
Robert Fagervik4.44,61
462p
28.06.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2005400m Fri4.44,6146228.06.201950m 
[Utvid]6262.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali30,64
461p
30.06.2019
50m Fri
SK Speed200550m Fri30,6446130.06.201950m 
[Utvid]6363.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås33,61
460p
30.06.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst33,6146030.06.201950mD
[Utvid]6363.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund35,04
460p
29.06.2019
50m Rygg
Trondhjems SLK200150m Rygg35,0446029.06.201950m 
[Utvid]6565.
Naveen Asas
SK Speed
Naveen Asas27,10
459p
30.06.2019
50m Fri
SK Speed200450m Fri27,1045930.06.201950m 
[Utvid]6565.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad1.14,02
459p
30.06.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.14,0245930.06.201950m 
[Utvid]6767.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan1.00,84
458p
29.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri1.00,8445829.06.201950m 
[Utvid]6868.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby30,72
457p
30.06.2019
50m Fri
Karasjok SK200550m Fri30,7245730.06.201950m 
[Utvid]6868.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad2.27,92
457p
29.06.2019
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2003200m Individuell medley2.27,9245729.06.201950m 
[Utvid]6868.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad4.45,58
457p
28.06.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2003400m Fri4.45,5845728.06.201950m 
[Utvid]6868.
Vårin Berge Jensås
Trondhjems SLK
Vårin Berge Jensås5.06,87
457p
28.06.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2003400m Fri5.06,8745728.06.201950m 
[Utvid]7272.
Aurora Gaarder Ekhall
SK Speed
Aurora Gaarder Ekhall1.15,46
456p
28.06.2019
100m Rygg
SK Speed2003100m Rygg1.15,4645628.06.201950m 
[Utvid]7373.
Amina Farahani
SK Speed
Amina Farahani38,20
455p
29.06.2019
50m Bryst
SK Speed200550m Bryst38,2045529.06.201950m 
[Utvid]7373.
August Emil Windel Stang
Bærumsvømmerne
August Emil Windel Stang1.07,37
455p
28.06.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2005100m Rygg1.07,3745528.06.201950m 
[Utvid]7575.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen27,20
454p
29.06.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri27,2045429.06.201950mD
[Utvid]7575.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok2.26,92
454p
29.06.2019
200m Fri
Karasjok SK2004200m Fri2.26,9245429.06.201950m 
[Utvid]7777.
Kristina Ingvaldsen Karlsen
SK Speed
Kristina Ingvaldsen Karlsen2.27,07
453p
29.06.2019
200m Fri
SK Speed2004200m Fri2.27,0745329.06.201950m 
[Utvid]7878.
Marina Fiona Walker
Bærumsvømmerne
Marina Fiona Walker30,82
452p
29.06.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri30,8245229.06.201950mD
[Utvid]7878.
Amina Farahani
SK Speed
Amina Farahani1.23,55
452p
30.06.2019
100m Bryst
SK Speed2005100m Bryst1.23,5545230.06.201950m 
[Utvid]8080.
August Emil Windel Stang
Bærumsvømmerne
August Emil Windel Stang1.01,16
451p
29.06.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri1.01,1645129.06.201950m 
[Utvid]8080.
Herman Røed
SK Speed
Herman Røed1.07,59
451p
28.06.2019
100m Rygg
SK Speed2005100m Rygg1.07,5945128.06.201950m 
[Utvid]8282.
Herman Røed
SK Speed
Herman Røed27,28
450p
30.06.2019
50m Fri
SK Speed200550m Fri27,2845030.06.201950m 
[Utvid]8383.
Mariela Nordsletta Somby
Karasjok SK
Mariela Nordsletta Somby2.27,49
449p
28.06.2019
200m Fri
Karasjok SK2005200m Fri2.27,4944928.06.201950mD
[Utvid]8484.
Herman Røed
SK Speed
Herman Røed29,30
448p
28.06.2019
50m Butterfly
SK Speed200550m Butterfly29,3044828.06.201950m 
[Utvid]8484.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund30,92
448p
30.06.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri30,9244830.06.201950m 
[Utvid]8484.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad33,91
448p
30.06.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst33,9144830.06.201950mD
[Utvid]8484.
Maja Andersen Nordli
SK Speed
Maja Andersen Nordli2.27,59
448p
29.06.2019
200m Fri
SK Speed2005200m Fri2.27,5944829.06.201950m 
[Utvid]8484.
Maja Andersen Nordli
SK Speed
Maja Andersen Nordli2.44,72
448p
29.06.2019
200m Individuell medley
SK Speed2005200m Individuell medley2.44,7244829.06.201950m 
[Utvid]8484.
Stine Holm Røed
SK Speed
Stine Holm Røed2.44,77
448p
29.06.2019
200m Individuell medley
SK Speed2000200m Individuell medley2.44,7744829.06.201950m 
[Utvid]9090.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali30,94
447p
29.06.2019
50m Fri
SK Speed200550m Fri30,9444729.06.201950mD
[Utvid]9090.
Edle Lund
Trondhjems SLK
Edle Lund30,95
447p
30.06.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri30,9544730.06.201950m 
[Utvid]9090.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen1.01,35
447p
29.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2004100m Fri1.01,3544729.06.201950mD
[Utvid]9393.
Cora Helene Hildrum
SK Speed
Cora Helene Hildrum30,98
446p
30.06.2019
50m Fri
SK Speed200650m Fri30,9844630.06.201950m 
[Utvid]9393.
Lone Charlotte Eikjok
Karasjok SK
Lone Charlotte Eikjok30,98
446p
30.06.2019
50m Fri
Karasjok SK200450m Fri30,9844630.06.201950m 
[Utvid]9393.
Tobias Gilbu
Trondhjems SLK
Tobias Gilbu1.01,36
446p
29.06.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2002100m Fri1.01,3644629.06.201950m 
[Utvid]9393.
Cora Helene Hildrum
SK Speed
Cora Helene Hildrum1.07,63
446p
29.06.2019
100m Fri
SK Speed2006100m Fri1.07,6344629.06.201950m 
[Utvid]9393.
Aurora Gaarder Ekhall
SK Speed
Aurora Gaarder Ekhall1.07,67
446p
29.06.2019
100m Fri
SK Speed2003100m Fri1.07,6744629.06.201950mD
[Utvid]9393.
Elise Lund
Trondhjems SLK
Elise Lund1.16,00
446p
28.06.2019
100m Rygg
Trondhjems SLK2001100m Rygg1.16,0044628.06.201950m 
[Utvid]9393.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen2.13,45
446p
28.06.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2004200m Fri2.13,4544628.06.201950mD
[Utvid]100100.
Stine Holm Røed
SK Speed
Stine Holm Røed31,00
445p
30.06.2019
50m Fri
SK Speed200050m Fri31,0044530.06.201950m 
Side 1 av 13 (1256 rader)< Forrige1234567111213Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.