Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Bockstensdoppet 2019
Stevne
Stevnenavn:
Bockstensdoppet 2019
Fra dato:
28.06.2019
Til dato:
30.06.2019
NSF Stevne Id:
0000032331
Arrangørnavn:
Varbergs Sim
Stevnested:
Varberg
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
12.06.2019
Kvalperiode start:
01.01.2018
Kvalperiode slutt:
12.06.2019
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad26,96
575p
29.06.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200050m Butterfly26,9657529.06.201950m 
[Utvid]22.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad1.03,96
528p
29.06.2019
100m Fri
Sandefjord SK2001100m Fri1.03,9652829.06.201950mF
[Utvid]33.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad1.04,08
525p
29.06.2019
100m Fri
Sandefjord SK2001100m Fri1.04,0852529.06.201950m 
[Utvid]44.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken58,25
522p
29.06.2019
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri58,2552229.06.201950mF
[Utvid]55.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad29,41
521p
30.06.2019
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri29,4152130.06.201950m 
[Utvid]66.
Emil Mathias Roli Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Emil Mathias Roli Sørensen26,04
517p
30.06.2019
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200450m Fri26,0451730.06.201950m 
[Utvid]77.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken58,69
510p
29.06.2019
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri58,6951029.06.201950m 
[Utvid]88.
Sondre Reiersen
Skien SK
Sondre Reiersen4.37,15
500p
30.06.2019
400m Fri
Skien SK2001400m Fri4.37,1550030.06.201950m 
[Utvid]99.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken1.05,68
491p
29.06.2019
100m Rygg
Sandefjord SK2002100m Rygg1.05,6849129.06.201950mF
[Utvid]1010.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken1.05,79
489p
28.06.2019
100m Rygg
Sandefjord SK2002100m Rygg1.05,7948928.06.201950mF
[Utvid]1010.
Sondre Reiersen
Skien SK
Sondre Reiersen2.09,46
489p
28.06.2019
200m Fri
Skien SK2001200m Fri2.09,4648928.06.201950m 
[Utvid]1212.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard2.23,50
488p
28.06.2019
200m Fri
Sandefjord SK2004200m Fri2.23,5048828.06.201950mF
[Utvid]1212.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken2.24,72
488p
28.06.2019
200m Individuell medley
Sandefjord SK2002200m Individuell medley2.24,7248828.06.201950m 
[Utvid]1414.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad26,58
486p
30.06.2019
50m Fri
Sandefjord SK200050m Fri26,5848630.06.201950m 
[Utvid]1515.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss4.40,44
483p
30.06.2019
400m Fri
Sandefjord SK2004400m Fri4.40,4448330.06.201950m 
[Utvid]1616.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken26,70
480p
30.06.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri26,7048030.06.201950m 
[Utvid]1616.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad59,90
480p
29.06.2019
100m Fri
Sandefjord SK2000100m Fri59,9048029.06.201950m 
[Utvid]1818.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst30,86
472p
30.06.2019
50m Rygg
Skien SK200350m Rygg30,8647230.06.201950m 
[Utvid]1818.
Jørgen Berggren
Sandefjord SK
Jørgen Berggren2.42,61
472p
30.06.2019
200m Bryst
Sandefjord SK2003200m Bryst2.42,6147230.06.201950m 
[Utvid]2020.
Sondre Reiersen
Skien SK
Sondre Reiersen1.00,31
470p
29.06.2019
100m Fri
Skien SK2001100m Fri1.00,3147029.06.201950mF
[Utvid]2121.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken30,94
469p
30.06.2019
50m Rygg
Sandefjord SK200250m Rygg30,9446930.06.201950m 
[Utvid]2222.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg30,54
465p
30.06.2019
50m Fri
Haldens SK200650m Fri30,5446530.06.201950m 
[Utvid]2222.
Sondre Reiersen
Skien SK
Sondre Reiersen1.00,54
465p
29.06.2019
100m Fri
Skien SK2001100m Fri1.00,5446529.06.201950m 
[Utvid]2222.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss2.11,65
465p
28.06.2019
200m Fri
Sandefjord SK2004200m Fri2.11,6546528.06.201950mF
[Utvid]2525.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal1.00,64
462p
29.06.2019
100m Fri
Sandefjord SK2002100m Fri1.00,6446229.06.201950m 
[Utvid]2626.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen4.45,69
457p
30.06.2019
400m Fri
Sandefjord SK2005400m Fri4.45,6945730.06.201950m 
[Utvid]2727.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst29,13
456p
29.06.2019
50m Butterfly
Skien SK200350m Butterfly29,1345629.06.201950m 
[Utvid]2828.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad38,25
454p
29.06.2019
50m Bryst
Sandefjord SK200150m Bryst38,2545429.06.201950m 
[Utvid]2929.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard30,83
452p
30.06.2019
50m Fri
Sandefjord SK200450m Fri30,8345230.06.201950m 
[Utvid]3030.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken29,29
449p
29.06.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly29,2944929.06.201950m 
[Utvid]3131.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad30,98
446p
29.06.2019
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri30,9844629.06.201950mD
[Utvid]3232.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst27,38
445p
30.06.2019
50m Fri
Skien SK200350m Fri27,3844530.06.201950m 
[Utvid]3333.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst1.01,47
444p
29.06.2019
100m Fri
Skien SK2003100m Fri1.01,4744429.06.201950m 
[Utvid]3333.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst1.07,93
444p
28.06.2019
100m Rygg
Skien SK2003100m Rygg1.07,9344428.06.201950m 
[Utvid]3535.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard5.10,16
443p
30.06.2019
400m Fri
Sandefjord SK2004400m Fri5.10,1644330.06.201950m 
[Utvid]3636.
Finley Quinn
Sandefjord SK
Finley Quinn1.16,38
440p
28.06.2019
100m Rygg
Sandefjord SK2000100m Rygg1.16,3844028.06.201950m 
[Utvid]3737.
Alf Araya Valdes
Sandefjord SK
Alf Araya Valdes19.06,68
438p
28.06.2019
1500m Fri
Sandefjord SK20031500m Fri19.06,6843828.06.201950m 
[Utvid]3838.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal27,54
437p
30.06.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri27,5443730.06.201950m 
[Utvid]3838.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard1.08,14
437p
29.06.2019
100m Fri
Sandefjord SK2004100m Fri1.08,1443729.06.201950m 
[Utvid]4040.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard1.08,34
433p
28.06.2019
100m Fri
Sandefjord SK2004100m Fri1.08,3443328.06.201950mD
[Utvid]4141.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød38,92
431p
29.06.2019
50m Bryst
Sandefjord SK200250m Bryst38,9243129.06.201950m 
[Utvid]4141.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard1.16,86
431p
28.06.2019
100m Rygg
Sandefjord SK2004100m Rygg1.16,8643128.06.201950m 
[Utvid]4343.
Sondre Reiersen
Skien SK
Sondre Reiersen1.02,36
425p
28.06.2019
100m Fri
Skien SK2001100m Fri1.02,3642528.06.201950mD
[Utvid]4444.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad31,53
423p
29.06.2019
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri31,5342329.06.201950mD
[Utvid]4545.
Erle Haugen Listaul
Skien SK
Erle Haugen Listaul31,57
421p
30.06.2019
50m Fri
Skien SK200450m Fri31,5742130.06.201950m 
[Utvid]4646.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal1.06,57
419p
30.06.2019
100m Butterfly
Sandefjord SK2002100m Butterfly1.06,5741930.06.201950m 
[Utvid]4747.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard1.17,82
416p
29.06.2019
100m Rygg
Sandefjord SK2004100m Rygg1.17,8241629.06.201950mF
[Utvid]4848.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad32,22
415p
30.06.2019
50m Rygg
Sandefjord SK200050m Rygg32,2241530.06.201950m 
[Utvid]4949.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen1.09,52
414p
28.06.2019
100m Rygg
Sandefjord SK2005100m Rygg1.09,5241428.06.201950m 
[Utvid]5050.
Jørgen Berggren
Sandefjord SK
Jørgen Berggren1.16,75
412p
29.06.2019
100m Bryst
Sandefjord SK2003100m Bryst1.16,7541229.06.201950m 
[Utvid]5151.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal30,15
411p
29.06.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly30,1541129.06.201950m 
[Utvid]5252.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss1.09,78
410p
28.06.2019
100m Rygg
Sandefjord SK2004100m Rygg1.09,7841028.06.201950m 
[Utvid]5353.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard32,89
409p
29.06.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200450m Butterfly32,8940929.06.201950m 
[Utvid]5353.
Alf Araya Valdes
Sandefjord SK
Alf Araya Valdes10.09,08
409p
28.06.2019
800m Fri
Sandefjord SK2003800m Fri10.09,0840928.06.201950mD
[Utvid]5555.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken28,21
407p
29.06.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri28,2140729.06.201950mD
[Utvid]5555.
Sondre Reiersen
Skien SK
Sondre Reiersen2.17,63
407p
30.06.2019
200m Fri
Skien SK2001200m Fri2.17,6340730.06.201950mD
[Utvid]5555.
Erle Haugen Listaul
Skien SK
Erle Haugen Listaul2.32,33
407p
28.06.2019
200m Fri
Skien SK2004200m Fri2.32,3340728.06.201950m 
[Utvid]5858.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad28,22
406p
29.06.2019
50m Fri
Sandefjord SK200050m Fri28,2240629.06.201950mD
[Utvid]5858.
Erle Haugen Listaul
Skien SK
Erle Haugen Listaul1.09,83
406p
29.06.2019
100m Fri
Skien SK2004100m Fri1.09,8340629.06.201950m 
[Utvid]6060.
Finley Quinn
Sandefjord SK
Finley Quinn31,97
405p
30.06.2019
50m Fri
Sandefjord SK200050m Fri31,9740530.06.201950m 
[Utvid]6161.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard32,01
404p
29.06.2019
50m Fri
Sandefjord SK200450m Fri32,0140429.06.201950mD
[Utvid]6262.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken28,29
403p
29.06.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri28,2940329.06.201950mD
[Utvid]6262.
Alf Araya Valdes
Sandefjord SK
Alf Araya Valdes4.57,79
403p
30.06.2019
400m Fri
Sandefjord SK2003400m Fri4.57,7940330.06.201950m 
[Utvid]6464.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard36,65
402p
30.06.2019
50m Rygg
Sandefjord SK200450m Rygg36,6540230.06.201950m 
[Utvid]6464.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss2.18,19
402p
30.06.2019
200m Fri
Sandefjord SK2004200m Fri2.18,1940230.06.201950mD
[Utvid]6666.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard1.26,90
401p
29.06.2019
100m Bryst
Sandefjord SK2004100m Bryst1.26,9040129.06.201950m 
[Utvid]6666.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen5.30,66
401p
29.06.2019
400m Individuell medley
Sandefjord SK2005400m Individuell medley5.30,6640129.06.201950m 
[Utvid]6868.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad1.10,55
396p
28.06.2019
100m Rygg
Sandefjord SK2000100m Rygg1.10,5539628.06.201950m 
[Utvid]6969.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen30,57
395p
29.06.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200550m Butterfly30,5739529.06.201950m 
[Utvid]7070.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss1.03,95
394p
29.06.2019
100m Fri
Sandefjord SK2004100m Fri1.03,9539429.06.201950m 
[Utvid]7171.
Jørgen Berggren
Sandefjord SK
Jørgen Berggren35,48
391p
29.06.2019
50m Bryst
Sandefjord SK200350m Bryst35,4839129.06.201950m 
[Utvid]7171.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen1.04,12
391p
29.06.2019
100m Fri
Sandefjord SK2005100m Fri1.04,1239129.06.201950m 
[Utvid]7373.
Finley Quinn
Sandefjord SK
Finley Quinn1.10,73
390p
29.06.2019
100m Fri
Sandefjord SK2000100m Fri1.10,7339029.06.201950m 
[Utvid]7373.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard2.34,63
390p
30.06.2019
200m Fri
Sandefjord SK2004200m Fri2.34,6339030.06.201950mD
[Utvid]7575.
Sondre Reiersen
Skien SK
Sondre Reiersen28,66
388p
30.06.2019
50m Fri
Skien SK200150m Fri28,6638830.06.201950m 
[Utvid]7676.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg1.10,94
387p
29.06.2019
100m Fri
Haldens SK2006100m Fri1.10,9438729.06.201950m 
[Utvid]7676.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss2.33,47
387p
30.06.2019
200m Rygg
Sandefjord SK2004200m Rygg2.33,4738730.06.201950m 
[Utvid]7676.
Alf Araya Valdes
Sandefjord SK
Alf Araya Valdes5.01,89
387p
28.06.2019
400m Fri
Sandefjord SK2003400m Fri5.01,8938728.06.201950mD
[Utvid]7979.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss1.04,45
385p
28.06.2019
100m Fri
Sandefjord SK2004100m Fri1.04,4538528.06.201950mD
[Utvid]8080.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard1.19,96
383p
28.06.2019
100m Rygg
Sandefjord SK2004100m Rygg1.19,9638328.06.201950mF
[Utvid]8181.
Sondre Reiersen
Skien SK
Sondre Reiersen28,80
382p
29.06.2019
50m Fri
Skien SK200150m Fri28,8038229.06.201950mD
[Utvid]8282.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst1.08,75
380p
30.06.2019
100m Butterfly
Skien SK2003100m Butterfly1.08,7538030.06.201950m 
[Utvid]8383.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen1.08,79
379p
30.06.2019
100m Butterfly
Sandefjord SK2005100m Butterfly1.08,7937930.06.201950m 
[Utvid]8484.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss31,02
378p
29.06.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200450m Butterfly31,0237829.06.201950m 
[Utvid]8585.
Finley Quinn
Sandefjord SK
Finley Quinn1.28,87
375p
29.06.2019
100m Bryst
Sandefjord SK2000100m Bryst1.28,8737529.06.201950m 
[Utvid]8686.
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal
Sandefjord SK
Tor Jakob Hammersmark Vatnedal31,12
374p
30.06.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly31,1237430.06.201950mD
[Utvid]8787.
August Ottesen
Sandefjord SK
August Ottesen2.21,67
373p
30.06.2019
200m Fri
Sandefjord SK2005200m Fri2.21,6737330.06.201950mD
[Utvid]8888.
Kjetil Haugom
Skien SK
Kjetil Haugom29,13
369p
30.06.2019
50m Fri
Skien SK200350m Fri29,1336930.06.201950m 
[Utvid]8888.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken31,25
369p
28.06.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly31,2536928.06.201950mD
[Utvid]9090.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss29,19
367p
30.06.2019
50m Fri
Sandefjord SK200450m Fri29,1936730.06.201950m 
[Utvid]9191.
Jørgen Berggren
Sandefjord SK
Jørgen Berggren1.20,00
364p
30.06.2019
100m Bryst
Sandefjord SK2003100m Bryst1.20,0036430.06.201950mD
[Utvid]9292.
Christian Lysø Sølyst
Skien SK
Christian Lysø Sølyst31,44
363p
30.06.2019
50m Butterfly
Skien SK200350m Butterfly31,4436330.06.201950mD
[Utvid]9292.
Jasmin Jensen
Skien SK
Jasmin Jensen2.38,36
363p
28.06.2019
200m Fri
Skien SK2006200m Fri2.38,3636328.06.201950m 
[Utvid]9494.
Kjetil Haugom
Skien SK
Kjetil Haugom1.05,79
362p
29.06.2019
100m Fri
Skien SK2003100m Fri1.05,7936229.06.201950m 
[Utvid]9595.
Finley Quinn
Sandefjord SK
Finley Quinn33,24
361p
29.06.2019
50m Fri
Sandefjord SK200050m Fri33,2436129.06.201950mD
[Utvid]9696.
Tuva Mari Berthling
Sandefjord SK
Tuva Mari Berthling33,25
360p
30.06.2019
50m Fri
Sandefjord SK200650m Fri33,2536030.06.201950m 
[Utvid]9696.
Målfrid Seteklev
Haldens SK
Målfrid Seteklev33,25
360p
30.06.2019
50m Fri
Haldens SK200650m Fri33,2536030.06.201950m 
[Utvid]9696.
Anne Cecilie Nygaard
Sandefjord SK
Anne Cecilie Nygaard41,30
360p
29.06.2019
50m Bryst
Sandefjord SK200450m Bryst41,3036029.06.201950mD
[Utvid]9999.
Alf Araya Valdes
Sandefjord SK
Alf Araya Valdes29,40
359p
30.06.2019
50m Fri
Sandefjord SK200350m Fri29,4035930.06.201950m 
[Utvid]9999.
Adrian Nøhr Vangen
Haldens SK
Adrian Nøhr Vangen1.05,97
359p
29.06.2019
100m Fri
Haldens SK2004100m Fri1.05,9735929.06.201950m 
Side 1 av 4 (362 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.