Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
BDO Cup
Stevne
Stevnenavn:
BDO Cup
Fra dato:
31.08.2019
Til dato:
31.08.2019
NSF Stevne Id:
0000032342
Arrangørnavn:
Haldens SK
Stevnested:
Halden
Bassengnavn:
Remmenhallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
26.08.2019
Kvalperiode start:
27.08.2018
Kvalperiode slutt:
26.08.2019
Påmeldingsansv.:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Arrangementsleder
Navn:
Kjetil Fjellstad
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
99593200
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen30,61
589p
31.08.2019
50m Rygg
Haldens SK200150m Rygg30,6158931.08.201925m 
[Utvid]22.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen30,91
572p
31.08.2019
50m Rygg
Haldens SK200150m Rygg30,9157231.08.201925mF
[Utvid]33.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg54,22
569p
31.08.2019
100m Fri
Haldens SK2001100m Fri54,2256931.08.201925m 
[Utvid]44.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas54,60
557p
31.08.2019
100m Fri
Moss SK2004100m Fri54,6055731.08.201925m 
[Utvid]55.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland34,94
550p
31.08.2019
50m Bryst
Moss SK200250m Bryst34,9455031.08.201925m 
[Utvid]66.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen26,67
546p
31.08.2019
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200250m Butterfly26,6754631.08.201925m 
[Utvid]77.
Dag Johan Fjelde
Ski SK
Dag Johan Fjelde26,69
544p
31.08.2019
50m Butterfly
Ski SK199950m Butterfly26,6954431.08.201925m 
[Utvid]88.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg30,95
543p
31.08.2019
50m Bryst
Ski SK200150m Bryst30,9554331.08.201925m 
[Utvid]99.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.09,44
538p
31.08.2019
100m Individuell medley
Moss SK2002100m Individuell medley1.09,4453831.08.201925m 
[Utvid]1010.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland28,21
537p
31.08.2019
50m Fri
Moss SK200250m Fri28,2153731.08.201925m 
[Utvid]1111.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg26,83
536p
31.08.2019
50m Butterfly
Haldens SK200150m Butterfly26,8353631.08.201925m 
[Utvid]1212.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland28,37
528p
31.08.2019
50m Fri
Moss SK200250m Fri28,3752831.08.201925mF
[Utvid]1313.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas1.02,36
524p
31.08.2019
100m Individuell medley
Moss SK2004100m Individuell medley1.02,3652431.08.201925m 
[Utvid]1414.
Jarl Inge Melberg
IL Varg
Jarl Inge Melberg55,99
517p
31.08.2019
100m Fri
IL Varg1970100m Fri55,9951731.08.201925m 
[Utvid]1515.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen30,41
515p
31.08.2019
50m Butterfly
Haldens SK200250m Butterfly30,4151531.08.201925m 
[Utvid]1616.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen35,74
514p
31.08.2019
50m Bryst
Kongstensvømmerne200150m Bryst35,7451431.08.201925m 
[Utvid]1717.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas27,82
509p
31.08.2019
50m Rygg
Moss SK200450m Rygg27,8250931.08.201925m 
[Utvid]1818.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen1.03,60
493p
31.08.2019
100m Fri
Haldens SK2002100m Fri1.03,6049331.08.201925m 
[Utvid]1919.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen29,05
491p
31.08.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200350m Fri29,0549131.08.201925m 
[Utvid]2020.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen29,17
485p
31.08.2019
50m Fri
Haldens SK200150m Fri29,1748531.08.201925mF
[Utvid]2121.
Thomas Vangsøy Aguilera
Oslo Studentenes IK
Thomas Vangsøy Aguilera32,14
484p
31.08.2019
50m Bryst
Oslo Studentenes IK199650m Bryst32,1448431.08.201925m 
[Utvid]2222.
Jarl Inge Melberg
IL Varg
Jarl Inge Melberg25,82
483p
31.08.2019
50m Fri
IL Varg197050m Fri25,8248331.08.201925m 
[Utvid]2222.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen36,50
483p
31.08.2019
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst36,5048331.08.201925m 
[Utvid]2222.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen1.04,03
483p
31.08.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2004100m Fri1.04,0348331.08.201925m 
[Utvid]2525.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød31,11
481p
31.08.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly31,1148131.08.201925m 
[Utvid]2525.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg1.04,16
481p
31.08.2019
100m Individuell medley
Haldens SK2001100m Individuell medley1.04,1648131.08.201925m 
[Utvid]2727.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg25,88
479p
31.08.2019
50m Fri
Haldens SK200150m Fri25,8847931.08.201925m 
[Utvid]2828.
Henrik Pettersen
Moss SK
Henrik Pettersen25,91
478p
31.08.2019
50m Fri
Moss SK200250m Fri25,9147831.08.201925m 
[Utvid]2828.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen29,31
478p
31.08.2019
50m Fri
Haldens SK200250m Fri29,3147831.08.201925m 
[Utvid]3030.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen29,35
476p
31.08.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200350m Fri29,3547631.08.201925mF
[Utvid]3030.
Judith Rebecca Calder
IL Varg
Judith Rebecca Calder29,35
476p
31.08.2019
50m Fri
IL Varg198750m Fri29,3547631.08.201925m 
[Utvid]3232.
Gergø Varga
Ullensakersvømmerne
Gergø Varga57,58
475p
31.08.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2003100m Fri57,5847531.08.201925m 
[Utvid]3333.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen32,99
471p
31.08.2019
50m Rygg
Haldens SK200250m Rygg32,9947131.08.201925m 
[Utvid]3434.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg26,05
470p
31.08.2019
50m Fri
OI Svømming200550m Fri26,0547031.08.201925m 
[Utvid]3535.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen29,55
467p
31.08.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200150m Fri29,5546731.08.201925m 
[Utvid]3535.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen1.04,74
467p
31.08.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2003100m Fri1.04,7446731.08.201925m 
[Utvid]3737.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen57,98
465p
31.08.2019
100m Fri
Ski SK2002100m Fri57,9846531.08.201925m 
[Utvid]3838.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen31,52
462p
31.08.2019
50m Butterfly
Haldens SK200150m Butterfly31,5246231.08.201925m 
[Utvid]3939.
Sita Nayee
Kongstensvømmerne
Sita Nayee37,06
461p
31.08.2019
50m Bryst
Kongstensvømmerne200350m Bryst37,0646131.08.201925m 
[Utvid]4040.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig29,79
456p
31.08.2019
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri29,7945631.08.201925m 
[Utvid]4141.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas26,33
455p
31.08.2019
50m Fri
Moss SK200450m Fri26,3345531.08.201925mD
[Utvid]4242.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg26,36
454p
31.08.2019
50m Fri
Haldens SK200150m Fri26,3645431.08.201925mD
[Utvid]4343.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen1.05,42
453p
31.08.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.05,4245331.08.201925m 
[Utvid]4444.
Axel Sebastian Karal Melberg
OI Svømming
Axel Sebastian Karal Melberg1.05,57
451p
31.08.2019
100m Individuell medley
OI Svømming2005100m Individuell medley1.05,5745131.08.201925m 
[Utvid]4545.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen31,80
450p
31.08.2019
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200350m Butterfly31,8045031.08.201925m 
[Utvid]4646.
Lars Olav Lukas Rahm
Ski SK
Lars Olav Lukas Rahm28,51
447p
31.08.2019
50m Butterfly
Ski SK200250m Butterfly28,5144731.08.201925m 
[Utvid]4747.
Gergø Varga
Ullensakersvømmerne
Gergø Varga1.05,80
446p
31.08.2019
100m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2003100m Individuell medley1.05,8044631.08.201925m 
[Utvid]4747.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen1.05,83
446p
31.08.2019
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2002100m Individuell medley1.05,8344631.08.201925m 
[Utvid]4949.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig1.05,89
443p
31.08.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri1.05,8944331.08.201925m 
[Utvid]4949.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen1.14,12
443p
31.08.2019
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2004100m Individuell medley1.14,1244331.08.201925m 
[Utvid]5151.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød30,09
442p
31.08.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri30,0944231.08.201925m 
[Utvid]5252.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas26,60
441p
31.08.2019
50m Fri
Ski SK200050m Fri26,6044131.08.201925mF
[Utvid]5353.
Sita Nayee
Kongstensvømmerne
Sita Nayee30,14
440p
31.08.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200350m Fri30,1444031.08.201925m 
[Utvid]5454.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas26,67
438p
31.08.2019
50m Fri
Ski SK200050m Fri26,6743831.08.201925m 
[Utvid]5454.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen1.14,39
438p
31.08.2019
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2005100m Individuell medley1.14,3943831.08.201925m 
[Utvid]5656.
Jarl Inge Melberg
IL Varg
Jarl Inge Melberg26,69
437p
31.08.2019
50m Fri
IL Varg197050m Fri26,6943731.08.201925mD
[Utvid]5656.
Judith Rebecca Calder
IL Varg
Judith Rebecca Calder32,11
437p
31.08.2019
50m Butterfly
IL Varg198750m Butterfly32,1143731.08.201925m 
[Utvid]5858.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg26,71
436p
31.08.2019
50m Fri
Ski SK200150m Fri26,7143631.08.201925m 
[Utvid]5959.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern30,25
435p
31.08.2019
50m Fri
Moss SK200450m Fri30,2543531.08.201925m 
[Utvid]6060.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen30,27
434p
31.08.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200350m Fri30,2743431.08.201925mD
[Utvid]6161.
Amanda Kristine Fjellstad
Haldens SK
Amanda Kristine Fjellstad30,34
431p
31.08.2019
50m Fri
Haldens SK200350m Fri30,3443131.08.201925mF
[Utvid]6161.
Tobias Aarum Halås
Ski SK
Tobias Aarum Halås59,45
431p
31.08.2019
100m Fri
Ski SK1999100m Fri59,4543131.08.201925m 
[Utvid]6363.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen30,37
430p
31.08.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200450m Fri30,3743031.08.201925m 
[Utvid]6464.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth1.06,64
428p
31.08.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.06,6442831.08.201925m 
[Utvid]6565.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen29,50
427p
31.08.2019
50m Rygg
Kongstensvømmerne200550m Rygg29,5042731.08.201925mF
[Utvid]6666.
Gergø Varga
Ullensakersvømmerne
Gergø Varga26,93
425p
31.08.2019
50m Fri
Ullensakersvømmerne200350m Fri26,9342531.08.201925m 
[Utvid]6767.
Ivan Johansen
Mysen SK
Ivan Johansen59,78
424p
31.08.2019
100m Fri
Mysen SK2003100m Fri59,7842431.08.201925m 
[Utvid]6868.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth30,55
422p
31.08.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri30,5542231.08.201925mF
[Utvid]6868.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen30,56
422p
31.08.2019
50m Fri
Haldens SK200250m Fri30,5642231.08.201925mD
[Utvid]6868.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen30,56
422p
31.08.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri30,5642231.08.201925m 
[Utvid]7171.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern38,21
421p
31.08.2019
50m Bryst
Moss SK200450m Bryst38,2142131.08.201925m 
[Utvid]7272.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth30,60
420p
31.08.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri30,6042031.08.201925m 
[Utvid]7272.
Johannes Christiansen Aas
Ski SK
Johannes Christiansen Aas33,70
420p
31.08.2019
50m Bryst
Ski SK200050m Bryst33,7042031.08.201925m 
[Utvid]7272.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen34,27
420p
31.08.2019
50m Rygg
Kongstensvømmerne200350m Rygg34,2742031.08.201925m 
[Utvid]7575.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen27,13
416p
31.08.2019
50m Fri
Mysen SK200450m Fri27,1341631.08.201925m 
[Utvid]7676.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje30,72
415p
31.08.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri30,7241531.08.201925m 
[Utvid]7777.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth34,44
414p
31.08.2019
50m Rygg
Kongstensvømmerne200550m Rygg34,4441431.08.201925mF
[Utvid]7878.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth1.15,90
412p
31.08.2019
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2005100m Individuell medley1.15,9041231.08.201925m 
[Utvid]7979.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen1.07,63
411p
31.08.2019
100m Individuell medley
Mysen SK2004100m Individuell medley1.07,6341131.08.201925m 
[Utvid]8080.
Sunniva Kornelia Årseth Hovland
Moss SK
Sunniva Kornelia Årseth Hovland30,86
410p
31.08.2019
50m Fri
Moss SK200450m Fri30,8641031.08.201925m 
[Utvid]8181.
Mia Skjærli Olsen
Kongstensvømmerne
Mia Skjærli Olsen30,89
409p
31.08.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200450m Fri30,8940931.08.201925mD
[Utvid]8282.
Nora Solhaug
Haldens SK
Nora Solhaug38,60
408p
31.08.2019
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst38,6040831.08.201925m 
[Utvid]8383.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken27,33
407p
31.08.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri27,3340731.08.201925m 
[Utvid]8383.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen32,89
407p
31.08.2019
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200550m Butterfly32,8940731.08.201925m 
[Utvid]8383.
Oliver Danielsen
Kongstensvømmerne
Oliver Danielsen1.00,61
407p
31.08.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.00,6140731.08.201925m 
[Utvid]8686.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken30,02
405p
31.08.2019
50m Rygg
Sandefjord SK200250m Rygg30,0240531.08.201925m 
[Utvid]8686.
Christian Fredrik Offenberg
Kongstensvømmerne
Christian Fredrik Offenberg1.00,70
405p
31.08.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.00,7040531.08.201925m 
[Utvid]8888.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød34,70
404p
31.08.2019
50m Rygg
Sandefjord SK200250m Rygg34,7040431.08.201925m 
[Utvid]8989.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød38,85
400p
31.08.2019
50m Bryst
Sandefjord SK200250m Bryst38,8540031.08.201925m 
[Utvid]9090.
Gergø Varga
Ullensakersvømmerne
Gergø Varga34,27
399p
31.08.2019
50m Bryst
Ullensakersvømmerne200350m Bryst34,2739931.08.201925m 
[Utvid]9191.
Ingeborg Rosvold
Kongstensvømmerne
Ingeborg Rosvold31,16
398p
31.08.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200650m Fri31,1639831.08.201925m 
[Utvid]9292.
Thea Nathalie Karal Melberg
OI Svømming
Thea Nathalie Karal Melberg31,22
396p
31.08.2019
50m Fri
OI Svømming200750m Fri31,2239631.08.201925m 
[Utvid]9393.
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen
Ski SK
Elias Noah Tjøstheim Halvorsen27,59
395p
31.08.2019
50m Fri
Ski SK200250m Fri27,5939531.08.201925mD
[Utvid]9393.
Karsten Hernæss
Sandefjord SK
Karsten Hernæss27,60
395p
31.08.2019
50m Fri
Sandefjord SK200450m Fri27,6039531.08.201925m 
[Utvid]9595.
Oskar Ingemann Løken
Sandefjord SK
Oskar Ingemann Løken29,72
394p
31.08.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly29,7239431.08.201925m 
[Utvid]9595.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen1.17,04
394p
31.08.2019
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2003100m Individuell medley1.17,0439431.08.201925m 
[Utvid]9797.
Mathias Gundrosen
Haldens SK
Mathias Gundrosen27,65
393p
31.08.2019
50m Fri
Haldens SK200150m Fri27,6539331.08.201925m 
[Utvid]9797.
Amanda Kristine Fjellstad
Haldens SK
Amanda Kristine Fjellstad1.08,60
393p
31.08.2019
100m Fri
Haldens SK2003100m Fri1.08,6039331.08.201925m 
[Utvid]9999.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg31,31
392p
31.08.2019
50m Fri
Haldens SK200650m Fri31,3139231.08.201925m 
[Utvid]9999.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern1.08,63
392p
31.08.2019
100m Fri
Moss SK2004100m Fri1.08,6339231.08.201925m 
Side 1 av 6 (585 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.