Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Trøndersvøm 2020
Stevne
Stevnenavn:
Trøndersvøm 2020
Fra dato:
17.01.2020
Til dato:
19.01.2020
NSF Stevne Id:
0000032498
Arrangørnavn:
Trondhjems SLK
Stevnested:
Trondheim
Bassengnavn:
Pirbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne m/internasjonal deltagelse
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
09.01.2020
Kvalperiode start:
10.01.2019
Kvalperiode slutt:
09.01.2020
Påmeldingsansv.:
Pavel Skipenes
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
915 36 919
Arrangementsleder
Navn:
Rune Larsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.00,20
788p
17.01.2020
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.00,2078817.01.202025m 
[Utvid]22.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker27,60
765p
18.01.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst27,6076518.01.202025m 
[Utvid]33.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,05
729p
17.01.2020
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,0572917.01.202025mD
[Utvid]44.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,31
709p
17.01.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,3170917.01.202025mD
[Utvid]55.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal1.02,42
707p
17.01.2020
100m Bryst
Egersund SK1997100m Bryst1.02,4270717.01.202025m 
[Utvid]66.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad32,89
654p
18.01.2020
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst32,8965418.01.202025m 
[Utvid]77.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli33,02
647p
18.01.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst33,0264718.01.202025m 
[Utvid]77.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn51,95
647p
18.01.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri51,9564718.01.202025mF
[Utvid]99.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen1.05,39
645p
19.01.2020
100m Individuell medley
Aalesunds SLK1998100m Individuell medley1.05,3964519.01.202025m 
[Utvid]1010.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen29,72
644p
17.01.2020
50m Rygg
Aalesunds SLK199850m Rygg29,7264417.01.202025m 
[Utvid]1111.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker52,09
642p
18.01.2020
100m Fri
Bergensvømmerne1993100m Fri52,0964218.01.202025mF
[Utvid]1212.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli26,60
640p
19.01.2020
50m Fri
Bergensvømmerne200450m Fri26,6064019.01.202025m 
[Utvid]1313.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann4.06,81
635p
17.01.2020
400m Fri
Bærumsvømmerne2004400m Fri4.06,8163517.01.202025m 
[Utvid]1414.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.12,59
633p
17.01.2020
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.12,5963317.01.202025m 
[Utvid]1515.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen58,57
631p
19.01.2020
100m Fri
Bergens SC1997100m Fri58,5763119.01.202025m 
[Utvid]1616.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen26,76
629p
19.01.2020
50m Fri
Aalesunds SLK199850m Fri26,7662919.01.202025m 
[Utvid]1616.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen1.04,21
629p
18.01.2020
100m Rygg
Aalesunds SLK1998100m Rygg1.04,2162918.01.202025m 
[Utvid]1616.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli1.05,93
629p
19.01.2020
100m Individuell medley
Bergensvømmerne2004100m Individuell medley1.05,9362919.01.202025m 
[Utvid]1919.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli58,68
627p
19.01.2020
100m Fri
Bergensvømmerne2004100m Fri58,6862719.01.202025m 
[Utvid]1919.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth16.30,33
627p
19.01.2020
1500m Fri
Aalesunds SLK20041500m Fri16.30,3362719.01.202025m 
[Utvid]2121.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad1.12,93
625p
17.01.2020
100m Bryst
Vestbyen Trondheim2002100m Bryst1.12,9362517.01.202025m 
[Utvid]2222.
Jonas Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Jonas Milian Hestad Solberg58,84
623p
19.01.2020
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2003100m Individuell medley58,8462319.01.202025m 
[Utvid]2323.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud23,76
619p
19.01.2020
50m Fri
Sunndal SLK200450m Fri23,7661919.01.202025m 
[Utvid]2323.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie25,51
619p
19.01.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200250m Butterfly25,5161919.01.202025m 
[Utvid]2525.
Jonas Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Jonas Milian Hestad Solberg52,78
617p
19.01.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2003100m Fri52,7861719.01.202025m 
[Utvid]2626.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn4.09,36
616p
17.01.2020
400m Fri
Bærumsvømmerne2001400m Fri4.09,3661617.01.202025m 
[Utvid]2727.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn52,83
615p
19.01.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri52,8361519.01.202025m 
[Utvid]2828.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie23,83
614p
19.01.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri23,8361419.01.202025m 
[Utvid]2929.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie23,84
613p
18.01.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri23,8461318.01.202025mF
[Utvid]3030.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug30,22
612p
18.01.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200250m Rygg30,2261218.01.202025mF
[Utvid]3131.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen2.21,84
607p
19.01.2020
200m Bryst
Aalesunds SLK2004200m Bryst2.21,8460719.01.202025m 
[Utvid]3232.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker23,93
606p
18.01.2020
50m Fri
Bergensvømmerne199350m Fri23,9360618.01.202025mF
[Utvid]3333.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie57,80
604p
18.01.2020
100m Rygg
Bærumsvømmerne2002100m Rygg57,8060418.01.202025m 
[Utvid]3434.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug30,37
603p
17.01.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200250m Rygg30,3760317.01.202025m 
[Utvid]3434.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann2.09,76
603p
18.01.2020
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2004200m Individuell medley2.09,7660318.01.202025m 
[Utvid]3636.
Jonas Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Jonas Milian Hestad Solberg26,31
602p
17.01.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200350m Rygg26,3160217.01.202025m 
[Utvid]3737.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn2.09,90
601p
18.01.2020
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2001200m Individuell medley2.09,9060118.01.202025m 
[Utvid]3838.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker25,80
599p
19.01.2020
50m Butterfly
Bergensvømmerne199350m Butterfly25,8059919.01.202025m 
[Utvid]3838.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug59,61
599p
19.01.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri59,6159919.01.202025m 
[Utvid]4040.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen33,89
598p
18.01.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne200550m Bryst33,8959818.01.202025m 
[Utvid]4141.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth8.46,86
596p
19.01.2020
800m Fri
Aalesunds SLK2004800m Fri8.46,8659619.01.202025mD
[Utvid]4242.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen2.24,88
595p
18.01.2020
200m Individuell medley
Aalesunds SLK1998200m Individuell medley2.24,8859518.01.202025m 
[Utvid]4242.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth4.12,35
595p
17.01.2020
400m Fri
Aalesunds SLK2004400m Fri4.12,3559517.01.202025m 
[Utvid]4242.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes4.38,11
595p
17.01.2020
400m Fri
Aalesunds SLK2002400m Fri4.38,1159517.01.202025m 
[Utvid]4545.
Jonas Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Jonas Milian Hestad Solberg24,09
594p
18.01.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200350m Fri24,0959418.01.202025mF
[Utvid]4545.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen2.21,76
594p
19.01.2020
200m Rygg
Aalesunds SLK1998200m Rygg2.21,7659419.01.202025m 
[Utvid]4747.
Leo Petter Hauge Sølvberg
Trondhjems SLK
Leo Petter Hauge Sølvberg24,12
592p
19.01.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200050m Fri24,1259219.01.202025m 
[Utvid]4747.
Julie Mathilde Bjordal
Hamar IL
Julie Mathilde Bjordal34,01
592p
18.01.2020
50m Bryst
Hamar IL200150m Bryst34,0159218.01.202025m 
[Utvid]4949.
Bjørnar Grytnes Laskerud
Sunndal SLK
Bjørnar Grytnes Laskerud53,55
591p
19.01.2020
100m Fri
Sunndal SLK2004100m Fri53,5559119.01.202025m 
[Utvid]4949.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann58,23
591p
18.01.2020
100m Rygg
Bærumsvømmerne2004100m Rygg58,2359118.01.202025m 
[Utvid]5151.
Jonas Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Jonas Milian Hestad Solberg25,95
588p
19.01.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200350m Butterfly25,9558819.01.202025m 
[Utvid]5151.
Julie Mathilde Bjordal
Hamar IL
Julie Mathilde Bjordal1.14,40
588p
17.01.2020
100m Bryst
Hamar IL2001100m Bryst1.14,4058817.01.202025m 
[Utvid]5353.
Rikke Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Rikke Omdahl Petersen4.39,36
587p
17.01.2020
400m Fri
Bærumsvømmerne2002400m Fri4.39,3658717.01.202025m 
[Utvid]5454.
Sara Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Sara Strømsholm Pedersen29,13
586p
19.01.2020
50m Butterfly
Aalesunds SLK199850m Butterfly29,1358619.01.202025m 
[Utvid]5555.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen29,15
585p
19.01.2020
50m Butterfly
Bergens SC199750m Butterfly29,1558519.01.202025m 
[Utvid]5656.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik1.06,52
584p
17.01.2020
100m Bryst
Trondhjems SLK1999100m Bryst1.06,5258417.01.202025m 
[Utvid]5757.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli34,17
583p
17.01.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst34,1758317.01.202025mD
[Utvid]5757.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug4.39,89
583p
17.01.2020
400m Fri
Bærumsvømmerne2002400m Fri4.39,8958317.01.202025m 
[Utvid]5959.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen1.06,57
582p
17.01.2020
100m Bryst
Aalesunds SLK2004100m Bryst1.06,5758217.01.202025m 
[Utvid]6060.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn30,28
579p
18.01.2020
50m Bryst
Bærumsvømmerne200150m Bryst30,2857918.01.202025m 
[Utvid]6060.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann53,91
579p
19.01.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2004100m Fri53,9157919.01.202025m 
[Utvid]6262.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie53,92
578p
19.01.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri53,9257819.01.202025m 
[Utvid]6262.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli2.26,21
578p
18.01.2020
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2004200m Individuell medley2.26,2157818.01.202025m 
[Utvid]6464.
Rikke Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Rikke Omdahl Petersen1.00,44
574p
19.01.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri1.00,4457419.01.202025m 
[Utvid]6565.
Kesia Maria Fodnestøl
NTNUI-Svømming
Kesia Maria Fodnestøl29,35
573p
19.01.2020
50m Butterfly
NTNUI-Svømming199950m Butterfly29,3557319.01.202025m 
[Utvid]6565.
Rikke Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Rikke Omdahl Petersen1.00,48
573p
18.01.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri1.00,4857318.01.202025mF
[Utvid]6767.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund57,98
570p
17.01.2020
100m Butterfly
Vestbyen Trondheim2001100m Butterfly57,9857017.01.202025m 
[Utvid]6767.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann1.00,61
570p
19.01.2020
100m Individuell medley
Bærumsvømmerne2004100m Individuell medley1.00,6157019.01.202025m 
[Utvid]6969.
Jonas Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Jonas Milian Hestad Solberg2.12,29
569p
18.01.2020
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2003200m Individuell medley2.12,2956918.01.202025m 
[Utvid]7070.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug2.27,09
568p
18.01.2020
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2002200m Individuell medley2.27,0956818.01.202025m 
[Utvid]7070.
Einar Skoglund
Vestbyen Trondheim
Einar Skoglund4.16,15
568p
17.01.2020
400m Fri
Vestbyen Trondheim2001400m Fri4.16,1556817.01.202025m 
[Utvid]7272.
Vetle Vikestad Løseth
Aalesunds SLK
Vetle Vikestad Løseth54,27
567p
18.01.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2004100m Fri54,2756718.01.202025mF
[Utvid]7272.
Andrea Antun Mikkelsen
Bergensvømmerne
Andrea Antun Mikkelsen1.15,34
567p
17.01.2020
100m Bryst
Bergensvømmerne2005100m Bryst1.15,3456717.01.202025m 
[Utvid]7474.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen54,31
566p
18.01.2020
100m Fri
Trondhjems SLK2004100m Fri54,3156618.01.202025mF
[Utvid]7575.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad34,54
565p
17.01.2020
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst34,5456517.01.202025mD
[Utvid]7575.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand1.00,78
565p
19.01.2020
100m Fri
Vestbyen Trondheim2003100m Fri1.00,7856519.01.202025m 
[Utvid]7777.
Leo Petter Hauge Sølvberg
Trondhjems SLK
Leo Petter Hauge Sølvberg24,51
564p
18.01.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200050m Fri24,5156418.01.202025mF
[Utvid]7777.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie4.16,78
564p
17.01.2020
400m Fri
Bærumsvømmerne2002400m Fri4.16,7856417.01.202025m 
[Utvid]7979.
Leo Petter Hauge Sølvberg
Trondhjems SLK
Leo Petter Hauge Sølvberg54,45
562p
19.01.2020
100m Fri
Trondhjems SLK2000100m Fri54,4556219.01.202025m 
[Utvid]7979.
Christian Groth Dyrkorn
Bærumsvømmerne
Christian Groth Dyrkorn58,23
562p
17.01.2020
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2001100m Butterfly58,2356217.01.202025m 
[Utvid]8181.
Jonas Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Jonas Milian Hestad Solberg26,97
559p
18.01.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200350m Rygg26,9755918.01.202025mF
[Utvid]8282.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug1.15,73
558p
17.01.2020
100m Bryst
Bærumsvømmerne2002100m Bryst1.15,7355817.01.202025m 
[Utvid]8383.
Filip August Fossum Olaussen
Bærumsvømmerne
Filip August Fossum Olaussen26,42
557p
19.01.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly26,4255719.01.202025m 
[Utvid]8383.
Tina Holmgren Hansen
Harstad SK
Tina Holmgren Hansen1.08,67
557p
19.01.2020
100m Individuell medley
Harstad SK2001100m Individuell medley1.08,6755719.01.202025m 
[Utvid]8585.
Jonas Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Jonas Milian Hestad Solberg24,63
556p
19.01.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200350m Fri24,6355619.01.202025m 
[Utvid]8585.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik1.01,09
556p
19.01.2020
100m Individuell medley
Trondhjems SLK1999100m Individuell medley1.01,0955619.01.202025m 
[Utvid]8585.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen2.13,25
556p
18.01.2020
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2004200m Individuell medley2.13,2555618.01.202025m 
[Utvid]8888.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik30,71
555p
18.01.2020
50m Bryst
Trondhjems SLK199950m Bryst30,7155518.01.202025m 
[Utvid]8989.
Henrik Christopher Norheim
Bærumsvømmerne
Henrik Christopher Norheim26,48
554p
19.01.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200350m Butterfly26,4855419.01.202025m 
[Utvid]8989.
Ole Peder Uthus Solum
Trondhjems SLK
Ole Peder Uthus Solum26,48
554p
19.01.2020
50m Butterfly
Trondhjems SLK199950m Butterfly26,4855419.01.202025m 
[Utvid]8989.
Julie Mathilde Bjordal
Hamar IL
Julie Mathilde Bjordal1.08,78
554p
19.01.2020
100m Individuell medley
Hamar IL2001100m Individuell medley1.08,7855419.01.202025m 
[Utvid]8989.
Linn Kristin Meier Aakernes
Aalesunds SLK
Linn Kristin Meier Aakernes18.39,52
554p
18.01.2020
1500m Fri
Aalesunds SLK20021500m Fri18.39,5255418.01.202025m 
[Utvid]9393.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen1.07,72
553p
17.01.2020
100m Bryst
Trondhjems SLK2004100m Bryst1.07,7255317.01.202025m 
[Utvid]9393.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen2.13,53
553p
18.01.2020
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2004200m Individuell medley2.13,5355318.01.202025m 
[Utvid]9393.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug2.43,90
553p
19.01.2020
200m Bryst
Bærumsvømmerne2002200m Bryst2.43,9055319.01.202025m 
[Utvid]9696.
Jenny Margrethe Valstrand
Vestbyen Trondheim
Jenny Margrethe Valstrand27,95
552p
18.01.2020
50m Fri
Vestbyen Trondheim200350m Fri27,9555218.01.202025mF
[Utvid]9696.
Renate Knutsen
Bergens SC
Renate Knutsen1.08,87
552p
19.01.2020
100m Individuell medley
Bergens SC1997100m Individuell medley1.08,8755219.01.202025m 
[Utvid]9898.
Emil Mathias Roli Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Emil Mathias Roli Sørensen24,71
551p
19.01.2020
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200450m Fri24,7155119.01.202025m 
[Utvid]9898.
Kurt Mortelmans Somby
Karasjok SK
Kurt Mortelmans Somby4.18,84
551p
17.01.2020
400m Fri
Karasjok SK2005400m Fri4.18,8455117.01.202025m 
[Utvid]100100.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen24,72
550p
19.01.2020
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri24,7255019.01.202025m 
Side 1 av 44 (4399 rader)< Forrige1234567424344Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.