Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Skagerrak Swim
Stevne
Stevnenavn:
Skagerrak Swim
Fra dato:
24.01.2020
Til dato:
26.01.2020
NSF Stevne Id:
0000032500
Arrangørnavn:
Kristiansand SA
Stevnested:
Kristiansand
Bassengnavn:
Aquarama
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne m/internasjonal deltagelse
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
08.01.2020
Kvalperiode start:
09.01.2019
Kvalperiode slutt:
08.01.2020
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Arrangementsleder
Navn:
Margarete Thomas
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48158226
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik32,22
759p
25.01.2020
50m Bryst
Bergens SC199550m Bryst32,2275925.01.202050m 
[Utvid]22.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen51,59
751p
26.01.2020
100m Fri
OI Svømming1997100m Fri51,5975126.01.202050m 
[Utvid]33.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik32,38
748p
25.01.2020
50m Bryst
Bergens SC199550m Bryst32,3874825.01.202050m 
[Utvid]44.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,55
746p
25.01.2020
50m Butterfly
OI Svømming199750m Butterfly24,5574625.01.202050m 
[Utvid]55.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim28,65
743p
25.01.2020
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst28,6574325.01.202050m 
[Utvid]66.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim28,78
733p
25.01.2020
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst28,7873325.01.202050m 
[Utvid]77.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,71
732p
25.01.2020
50m Butterfly
OI Svømming199750m Butterfly24,7173225.01.202050m 
[Utvid]88.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik1.11,18
731p
26.01.2020
100m Bryst
Bergens SC1995100m Bryst1.11,1873126.01.202050m 
[Utvid]99.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen32,68
728p
25.01.2020
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst32,6872825.01.202050m 
[Utvid]1010.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.03,54
725p
26.01.2020
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.03,5472526.01.202050m 
[Utvid]1111.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen32,76
722p
25.01.2020
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst32,7672225.01.202050m 
[Utvid]1212.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu30,10
720p
25.01.2020
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg30,1072025.01.202050m 
[Utvid]1313.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal4.05,83
717p
26.01.2020
400m Fri
Bergensvømmerne1999400m Fri4.05,8371726.01.202050m 
[Utvid]1414.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal1.54,23
711p
25.01.2020
200m Fri
Bergensvømmerne1999200m Fri1.54,2371125.01.202050m 
[Utvid]1515.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik32,99
707p
26.01.2020
50m Bryst
Bergens SC199550m Bryst32,9970726.01.202050mD
[Utvid]1515.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen55,90
707p
24.01.2020
100m Butterfly
Bryne SK2002100m Butterfly55,9070724.01.202050m 
[Utvid]1717.
Viktor Forafonov
Drøbak-Frogn IL
Viktor Forafonov4.07,12
706p
26.01.2020
400m Fri
Drøbak-Frogn IL2002400m Fri4.07,1270626.01.202050m 
[Utvid]1818.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.07,39
703p
26.01.2020
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.07,3970326.01.202050m 
[Utvid]1919.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal29,19
702p
25.01.2020
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst29,1970225.01.202050m 
[Utvid]1919.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken58,16
702p
26.01.2020
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri58,1670226.01.202050m 
[Utvid]1919.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein2.07,08
702p
25.01.2020
200m Fri
Karmøy SK2000200m Fri2.07,0870225.01.202050m 
[Utvid]2222.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen2.07,18
701p
25.01.2020
200m Fri
Triton Lillestrøm2004200m Fri2.07,1870125.01.202050m 
[Utvid]2323.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken26,74
693p
25.01.2020
50m Fri
OI Svømming200350m Fri26,7469325.01.202050m 
[Utvid]2424.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner1.05,57
692p
25.01.2020
100m Rygg
OI Svømming1998100m Rygg1.05,5769225.01.202050m 
[Utvid]2525.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken26,77
691p
24.01.2020
50m Fri
OI Svømming200350m Fri26,7769124.01.202050m 
[Utvid]2525.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim29,34
691p
26.01.2020
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst29,3469126.01.202050mD
[Utvid]2727.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen58,80
685p
25.01.2020
100m Rygg
SK Team Sør2001100m Rygg58,8068525.01.202050mF
[Utvid]2727.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine Borgstrøm2.08,15
685p
25.01.2020
200m Fri
Randaberg IL1999200m Fri2.08,1568525.01.202050m 
[Utvid]2929.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal29,44
684p
25.01.2020
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst29,4468425.01.202050m 
[Utvid]3030.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen8.33,45
682p
24.01.2020
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri8.33,4568224.01.202050m 
[Utvid]3131.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard58,76
681p
26.01.2020
100m Fri
Stavanger SK2001100m Fri58,7668126.01.202050m 
[Utvid]3131.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen2.23,34
681p
25.01.2020
200m Individuell medley
Bergens SC1999200m Individuell medley2.23,3468125.01.202050m 
[Utvid]3333.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner30,67
680p
24.01.2020
50m Rygg
OI Svømming199850m Rygg30,6768024.01.202050m 
[Utvid]3333.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal53,32
680p
26.01.2020
100m Fri
Bergensvømmerne1999100m Fri53,3268026.01.202050m 
[Utvid]3333.
Marthe Cecilie Willumsen
Stavanger SK
Marthe Cecilie Willumsen1.03,07
680p
24.01.2020
100m Butterfly
Stavanger SK2002100m Butterfly1.03,0768024.01.202050m 
[Utvid]3333.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein4.28,78
680p
26.01.2020
400m Fri
Karmøy SK2000400m Fri4.28,7868026.01.202050m 
[Utvid]3737.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen25,33
679p
25.01.2020
50m Butterfly
Bryne SK200250m Butterfly25,3367925.01.202050m 
[Utvid]3737.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum2.23,43
679p
25.01.2020
200m Individuell medley
Triton Lillestrøm2004200m Individuell medley2.23,4367925.01.202050m 
[Utvid]3939.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner30,72
677p
25.01.2020
50m Rygg
OI Svømming199850m Rygg30,7267725.01.202050m 
[Utvid]4040.
Viktor Forafonov
Drøbak-Frogn IL
Viktor Forafonov1.56,21
676p
25.01.2020
200m Fri
Drøbak-Frogn IL2002200m Fri1.56,2167625.01.202050m 
[Utvid]4141.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli33,51
675p
25.01.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst33,5167525.01.202050m 
[Utvid]4242.
Viktor Forafonov
Drøbak-Frogn IL
Viktor Forafonov53,48
674p
26.01.2020
100m Fri
Drøbak-Frogn IL2002100m Fri53,4867426.01.202050m 
[Utvid]4242.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen1.13,13
674p
26.01.2020
100m Bryst
Bergens SC1999100m Bryst1.13,1367426.01.202050m 
[Utvid]4444.
Malena Amelie Lisken
OI Svømming
Malena Amelie Lisken30,78
673p
24.01.2020
50m Rygg
OI Svømming200350m Rygg30,7867324.01.202050m 
[Utvid]4444.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine Borgstrøm4.29,79
673p
26.01.2020
400m Fri
Randaberg IL1999400m Fri4.29,7967326.01.202050m 
[Utvid]4646.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik2.38,78
672p
24.01.2020
200m Bryst
Bergens SC1995200m Bryst2.38,7867224.01.202050m 
[Utvid]4747.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen23,89
670p
25.01.2020
50m Fri
OI Svømming199750m Fri23,8967025.01.202050m 
[Utvid]4747.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu30,83
670p
24.01.2020
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg30,8367024.01.202050m 
[Utvid]4747.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland2.38,90
670p
24.01.2020
200m Bryst
Bergensvømmerne2004200m Bryst2.38,9067024.01.202050m 
[Utvid]5050.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli33,60
669p
25.01.2020
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst33,6066925.01.202050m 
[Utvid]5050.
Helene Andrea Fredhammer Baxter
Stavanger SK
Helene Andrea Fredhammer Baxter33,61
669p
25.01.2020
50m Bryst
Stavanger SK200050m Bryst33,6166925.01.202050m 
[Utvid]5252.
Dennis Aateigen
SK Team Sør
Dennis Aateigen59,30
668p
25.01.2020
100m Rygg
SK Team Sør2001100m Rygg59,3066825.01.202050m 
[Utvid]5252.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum1.06,32
668p
25.01.2020
100m Rygg
Triton Lillestrøm2004100m Rygg1.06,3266825.01.202050mF
[Utvid]5454.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen1.03,48
667p
24.01.2020
100m Butterfly
Poseidon2000100m Butterfly1.03,4866724.01.202050m 
[Utvid]5555.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal2.10,60
665p
25.01.2020
200m Individuell medley
Bergensvømmerne1999200m Individuell medley2.10,6066525.01.202050m 
[Utvid]5656.
Johanne Heines Pettersen
Bergens SC
Johanne Heines Pettersen33,71
663p
26.01.2020
50m Bryst
Bergens SC199950m Bryst33,7166326.01.202050mD
[Utvid]5757.
Trym Døssland Bjerkvik
Bergensvømmerne
Trym Døssland Bjerkvik53,87
660p
26.01.2020
100m Fri
Bergensvømmerne2000100m Fri53,8766026.01.202050m 
[Utvid]5858.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen28,06
659p
25.01.2020
50m Butterfly
Poseidon200050m Butterfly28,0665925.01.202050m 
[Utvid]5858.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli33,78
659p
25.01.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst33,7865925.01.202050m 
[Utvid]5858.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum4.31,60
659p
26.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2004400m Fri4.31,6065926.01.202050m 
[Utvid]6161.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,03
658p
25.01.2020
50m Fri
OI Svømming199750m Fri24,0365825.01.202050mF
[Utvid]6161.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen4.31,85
658p
26.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2004400m Fri4.31,8565826.01.202050m 
[Utvid]6363.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik31,03
657p
25.01.2020
50m Rygg
Sandnes SLK200250m Rygg31,0365725.01.202050m 
[Utvid]6363.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm2.22,66
657p
26.01.2020
200m Rygg
Randaberg IL2004200m Rygg2.22,6665726.01.202050m 
[Utvid]6565.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev27,62
656p
24.01.2020
50m Rygg
Asker SK200050m Rygg27,6265624.01.202050m 
[Utvid]6565.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen1.57,38
656p
25.01.2020
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.57,3865625.01.202050m 
[Utvid]6767.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev27,63
655p
25.01.2020
50m Rygg
Asker SK200050m Rygg27,6365525.01.202050m 
[Utvid]6767.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm31,06
655p
24.01.2020
50m Rygg
Randaberg IL200450m Rygg31,0665524.01.202050m 
[Utvid]6969.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm31,08
654p
25.01.2020
50m Rygg
Randaberg IL200450m Rygg31,0865425.01.202050m 
[Utvid]6969.
Sindre Pleym Olsen
Bergensvømmerne
Sindre Pleym Olsen54,04
654p
26.01.2020
100m Fri
Bergensvømmerne2000100m Fri54,0465426.01.202050m 
[Utvid]6969.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard2.10,13
654p
25.01.2020
200m Fri
Stavanger SK2001200m Fri2.10,1365425.01.202050m 
[Utvid]6969.
Gwen Bergum
Triton Lillestrøm
Gwen Bergum2.22,91
654p
26.01.2020
200m Rygg
Triton Lillestrøm2004200m Rygg2.22,9165426.01.202050m 
[Utvid]6969.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein9.18,45
654p
24.01.2020
800m Fri
Karmøy SK2000800m Fri9.18,4565424.01.202050m 
[Utvid]7474.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard27,28
653p
24.01.2020
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri27,2865324.01.202050m 
[Utvid]7474.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal27,65
653p
25.01.2020
50m Rygg
Bergensvømmerne199950m Rygg27,6565325.01.202050m 
[Utvid]7474.
Aleksander Sørebø
Bergensvømmerne
Aleksander Sørebø29,91
653p
25.01.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne200350m Bryst29,9165325.01.202050m 
[Utvid]7474.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen1.57,55
653p
25.01.2020
200m Fri
Bryne SK2002200m Fri1.57,5565325.01.202050m 
[Utvid]7878.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland33,91
651p
25.01.2020
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst33,9165125.01.202050m 
[Utvid]7979.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik1.06,93
650p
25.01.2020
100m Rygg
Sandnes SLK2002100m Rygg1.06,9365025.01.202050m 
[Utvid]8080.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli33,97
648p
25.01.2020
50m Bryst
Triton Lillestrøm200450m Bryst33,9764825.01.202050m 
[Utvid]8181.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen27,74
647p
24.01.2020
50m Rygg
Stavanger SK200650m Rygg27,7464724.01.202050m 
[Utvid]8181.
Mathilde Kiland-Carlsen
Fyresdal IL
Mathilde Kiland-Carlsen33,99
647p
25.01.2020
50m Bryst
Fyresdal IL200550m Bryst33,9964725.01.202050m 
[Utvid]8181.
Arild Kristiansen Degerstrøm
Bergensvømmerne
Arild Kristiansen Degerstrøm4.14,32
647p
26.01.2020
400m Fri
Bergensvømmerne2000400m Fri4.14,3264726.01.202050m 
[Utvid]8181.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar4.14,38
647p
26.01.2020
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.14,3864726.01.202050m 
[Utvid]8585.
Julie Borsheim Endregaard
Stavanger SK
Julie Borsheim Endregaard27,37
646p
25.01.2020
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri27,3764625.01.202050m 
[Utvid]8585.
Mats Fjogstad Tobiassen
Bryne SK
Mats Fjogstad Tobiassen54,25
646p
26.01.2020
100m Fri
Bryne SK2002100m Fri54,2564626.01.202050m 
[Utvid]8585.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland1.14,18
646p
26.01.2020
100m Bryst
Bergensvømmerne2004100m Bryst1.14,1864626.01.202050m 
[Utvid]8888.
Ole Marius Rist Jensen
SK Team Sør
Ole Marius Rist Jensen2.11,94
645p
25.01.2020
200m Individuell medley
SK Team Sør2001200m Individuell medley2.11,9464525.01.202050m 
[Utvid]8989.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal27,79
644p
24.01.2020
50m Rygg
Bergensvømmerne199950m Rygg27,7964424.01.202050m 
[Utvid]9090.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,22
643p
24.01.2020
50m Fri
OI Svømming199750m Fri24,2264324.01.202050m 
[Utvid]9090.
Erikka Næss Kjølholdt
OI Svømming
Erikka Næss Kjølholdt31,25
643p
24.01.2020
50m Rygg
OI Svømming200250m Rygg31,2564324.01.202050m 
[Utvid]9292.
Mari Moen
Triton Lillestrøm
Mari Moen27,43
642p
25.01.2020
50m Fri
Triton Lillestrøm200450m Fri27,4364225.01.202050m 
[Utvid]9292.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie34,07
642p
25.01.2020
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst34,0764225.01.202050m 
[Utvid]9292.
Magnus Kobbevik Mikalsen
Aalesunds SLK
Magnus Kobbevik Mikalsen2.26,76
642p
24.01.2020
200m Bryst
Aalesunds SLK2004200m Bryst2.26,7664224.01.202050m 
[Utvid]9595.
Sara Stoebner
OI Svømming
Sara Stoebner27,44
641p
25.01.2020
50m Fri
OI Svømming199850m Fri27,4464125.01.202050m 
[Utvid]9696.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev54,41
640p
26.01.2020
100m Fri
Asker SK2000100m Fri54,4164026.01.202050m 
[Utvid]9696.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen59,98
640p
26.01.2020
100m Fri
Poseidon2000100m Fri59,9864026.01.202050m 
[Utvid]9696.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik59,99
640p
26.01.2020
100m Fri
Sandnes SLK2002100m Fri59,9964026.01.202050m 
[Utvid]9696.
Frida Stretre Løbersli
Triton Lillestrøm
Frida Stretre Løbersli1.04,35
640p
24.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2004100m Butterfly1.04,3564024.01.202050m 
[Utvid]100100.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt30,12
639p
25.01.2020
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst30,1263925.01.202050m 
Side 1 av 71 (7049 rader)< Forrige1234567697071Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.