Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Thisted Cup 2019
Stevne
Stevnenavn:
Thisted Cup 2019
Fra dato:
27.09.2019
Til dato:
29.09.2019
NSF Stevne Id:
0000032566
Arrangørnavn:
Thisted Svømmeklub
Stevnested:
Thisted
Bassengnavn:
Thyhallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
02.09.2019
Kvalperiode start:
28.09.2018
Kvalperiode slutt:
27.09.2019
Dokumenter
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen8.22,30
687p
27.09.2019
800m Fri
SK Team Sør2002800m Fri8.22,3068727.09.201925m 
[Utvid]22.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine Borgstrøm4.25,98
685p
28.09.2019
400m Fri
Randaberg IL1999400m Fri4.25,9868528.09.201925m 
[Utvid]33.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen4.02,66
669p
28.09.2019
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.02,6666928.09.201925m 
[Utvid]44.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.02,75
668p
28.09.2019
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.02,7566828.09.201925m 
[Utvid]55.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine Borgstrøm2.06,60
663p
29.09.2019
200m Fri
Randaberg IL1999200m Fri2.06,6066329.09.201925m 
[Utvid]66.
Ole Marius Rist Jensen
SK Team Sør
Ole Marius Rist Jensen4.31,58
652p
29.09.2019
400m Individuell medley
SK Team Sør2001400m Individuell medley4.31,5865229.09.201925m 
[Utvid]77.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen4.07,10
633p
27.09.2019
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.07,1063327.09.201925mD
[Utvid]88.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar8.38,71
624p
27.09.2019
800m Fri
Poseidon2000800m Fri8.38,7162427.09.201925m 
[Utvid]99.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine Borgstrøm1.06,14
623p
27.09.2019
100m Individuell medley
Randaberg IL1999100m Individuell medley1.06,1462327.09.201925m 
[Utvid]1010.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm9.21,25
622p
27.09.2019
800m Fri
Randaberg IL2004800m Fri9.21,2562227.09.201925m 
[Utvid]1111.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie33,57
620p
28.09.2019
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst33,5762028.09.201925m 
[Utvid]1212.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope25,69
611p
28.09.2019
50m Butterfly
SK Team Sør199950m Butterfly25,6961128.09.201925m 
[Utvid]1313.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen4.10,64
607p
28.09.2019
400m Fri
Glitre SK2001400m Fri4.10,6460728.09.201925m 
[Utvid]1414.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie4.37,09
606p
28.09.2019
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.37,0960628.09.201925m 
[Utvid]1515.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar1.57,44
605p
29.09.2019
200m Fri
Poseidon2000200m Fri1.57,4460529.09.201925m 
[Utvid]1515.
Ole Marius Rist Jensen
SK Team Sør
Ole Marius Rist Jensen2.09,58
605p
28.09.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2001200m Individuell medley2.09,5860528.09.201925m 
[Utvid]1717.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope25,82
601p
28.09.2019
50m Butterfly
SK Team Sør199950m Butterfly25,8260128.09.201925m 
[Utvid]1818.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope59,68
598p
27.09.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør1999100m Individuell medley59,6859827.09.201925m 
[Utvid]1919.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar4.11,96
597p
28.09.2019
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.11,9659728.09.201925m 
[Utvid]2020.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope24,09
594p
28.09.2019
50m Fri
SK Team Sør199950m Fri24,0959428.09.201925m 
[Utvid]2121.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge2.11,43
593p
29.09.2019
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri2.11,4359329.09.201925m 
[Utvid]2222.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie34,09
592p
27.09.2019
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst34,0959227.09.201925m 
[Utvid]2222.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm5.08,27
592p
29.09.2019
400m Individuell medley
Randaberg IL2004400m Individuell medley5.08,2759229.09.201925m 
[Utvid]2424.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar4.13,03
590p
27.09.2019
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.13,0359027.09.201925mD
[Utvid]2525.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm2.22,26
588p
28.09.2019
200m Rygg
Randaberg IL2004200m Rygg2.22,2658828.09.201925m 
[Utvid]2626.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine Borgstrøm1.00,11
584p
28.09.2019
100m Fri
Randaberg IL1999100m Fri1.00,1158428.09.201925m 
[Utvid]2727.
Ole Marius Rist Jensen
SK Team Sør
Ole Marius Rist Jensen1.00,18
583p
27.09.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2001100m Individuell medley1.00,1858327.09.201925m 
[Utvid]2828.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine Borgstrøm2.12,23
582p
28.09.2019
200m Fri
Randaberg IL1999200m Fri2.12,2358228.09.201925mD
[Utvid]2929.
Ole Marius Rist Jensen
SK Team Sør
Ole Marius Rist Jensen2.24,28
581p
28.09.2019
200m Bryst
SK Team Sør2001200m Bryst2.24,2858128.09.201925m 
[Utvid]3030.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie34,38
578p
29.09.2019
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst34,3857829.09.201925mD
[Utvid]3131.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm30,83
577p
28.09.2019
50m Rygg
Randaberg IL200450m Rygg30,8357728.09.201925m 
[Utvid]3131.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine Borgstrøm2.23,20
577p
28.09.2019
200m Rygg
Randaberg IL1999200m Rygg2.23,2057728.09.201925m 
[Utvid]3333.
Ida Leirvik
Bergkameratene
Ida Leirvik4.41,76
576p
28.09.2019
400m Fri
Bergkameratene2004400m Fri4.41,7657628.09.201925m 
[Utvid]3434.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm4.41,94
575p
27.09.2019
400m Fri
Randaberg IL2004400m Fri4.41,9457527.09.201925mD
[Utvid]3535.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen4.43,83
571p
29.09.2019
400m Individuell medley
SK Team Sør2002400m Individuell medley4.43,8357129.09.201925m 
[Utvid]3636.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen29,41
569p
28.09.2019
50m Butterfly
Poseidon200050m Butterfly29,4156928.09.201925m 
[Utvid]3737.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen1.59,98
568p
28.09.2019
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri1.59,9856828.09.201925mD
[Utvid]3838.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm1.08,30
566p
27.09.2019
100m Individuell medley
Randaberg IL2004100m Individuell medley1.08,3056627.09.201925m 
[Utvid]3838.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie1.15,38
566p
29.09.2019
100m Bryst
SK Team Sør2001100m Bryst1.15,3856629.09.201925m 
[Utvid]3838.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen2.00,06
566p
28.09.2019
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri2.00,0656628.09.201925mD
[Utvid]4141.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie2.42,70
565p
28.09.2019
200m Bryst
SK Team Sør2001200m Bryst2.42,7056528.09.201925m 
[Utvid]4242.
Ingrid Elise Borgstrøm
Randaberg IL
Ingrid Elise Borgstrøm31,06
564p
27.09.2019
50m Rygg
Randaberg IL200450m Rygg31,0656427.09.201925m 
[Utvid]4242.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen1.00,80
564p
28.09.2019
100m Fri
Poseidon2000100m Fri1.00,8056428.09.201925m 
[Utvid]4444.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope24,56
561p
28.09.2019
50m Fri
SK Team Sør199950m Fri24,5656128.09.201925m 
[Utvid]4444.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter27,80
561p
28.09.2019
50m Fri
Randaberg IL200250m Fri27,8056128.09.201925m 
[Utvid]4444.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen2.00,48
561p
27.09.2019
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri2.00,4856127.09.201925mD
[Utvid]4747.
Julianne Sandal Søbakk
Ullensakersvømmerne
Julianne Sandal Søbakk2.13,94
560p
29.09.2019
200m Fri
Ullensakersvømmerne2004200m Fri2.13,9456029.09.201925m 
[Utvid]4747.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen2.13,97
560p
29.09.2019
200m Fri
Poseidon2000200m Fri2.13,9756029.09.201925m 
[Utvid]4949.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen29,58
559p
28.09.2019
50m Butterfly
Poseidon200050m Butterfly29,5855928.09.201925m 
[Utvid]4949.
Julian Sebastian Solås Klok
SK Team Sør
Julian Sebastian Solås Klok1.07,50
559p
29.09.2019
100m Bryst
SK Team Sør1999100m Bryst1.07,5055929.09.201925m 
[Utvid]4949.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm4.17,60
559p
28.09.2019
400m Fri
Randaberg IL2002400m Fri4.17,6055928.09.201925m 
[Utvid]5252.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis2.14,23
556p
29.09.2019
200m Fri
Glitre SK2003200m Fri2.14,2355629.09.201925m 
[Utvid]5353.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope59,53
554p
29.09.2019
100m Rygg
SK Team Sør1999100m Rygg59,5355429.09.201925mF
[Utvid]5353.
Mathias Somogyi Hoseth
Ullensakersvømmerne
Mathias Somogyi Hoseth1.07,69
554p
29.09.2019
100m Bryst
Ullensakersvømmerne2003100m Bryst1.07,6955429.09.201925m 
[Utvid]5555.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen1.06,59
551p
27.09.2019
100m Butterfly
Poseidon2000100m Butterfly1.06,5955127.09.201925m 
[Utvid]5656.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine Borgstrøm1.06,67
549p
27.09.2019
100m Butterfly
Randaberg IL1999100m Butterfly1.06,6754927.09.201925m 
[Utvid]5757.
Ida Leirvik
Bergkameratene
Ida Leirvik9.46,18
546p
27.09.2019
800m Fri
Bergkameratene2004800m Fri9.46,1854627.09.201925m 
[Utvid]5858.
Eirik Vinje Olsen
Poseidon
Eirik Vinje Olsen4.19,95
544p
28.09.2019
400m Fri
Poseidon2003400m Fri4.19,9554428.09.201925m 
[Utvid]5959.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen55,06
543p
28.09.2019
100m Fri
Glitre SK2001100m Fri55,0654328.09.201925m 
[Utvid]6060.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen2.01,86
542p
28.09.2019
200m Fri
Glitre SK2001200m Fri2.01,8654228.09.201925mD
[Utvid]6161.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge2.29,52
541p
28.09.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2002200m Individuell medley2.29,5254128.09.201925m 
[Utvid]6262.
Alexandra Peter
Randaberg IL
Alexandra Peter1.01,77
538p
28.09.2019
100m Fri
Randaberg IL2002100m Fri1.01,7753828.09.201925m 
[Utvid]6262.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen2.02,11
538p
29.09.2019
200m Fri
Glitre SK2001200m Fri2.02,1153829.09.201925m 
[Utvid]6464.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope27,33
537p
28.09.2019
50m Rygg
SK Team Sør199950m Rygg27,3353728.09.201925mF
[Utvid]6464.
Mathias Somogyi Hoseth
Ullensakersvømmerne
Mathias Somogyi Hoseth31,05
537p
27.09.2019
50m Bryst
Ullensakersvømmerne200350m Bryst31,0553727.09.201925m 
[Utvid]6666.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal28,26
534p
28.09.2019
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,2653428.09.201925m 
[Utvid]6666.
Fredrikke Oline Engebretsen
Ullensakersvømmerne
Fredrikke Oline Engebretsen2.16,04
534p
29.09.2019
200m Fri
Ullensakersvømmerne2005200m Fri2.16,0453429.09.201925m 
[Utvid]6868.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie28,27
533p
28.09.2019
50m Fri
SK Team Sør200150m Fri28,2753328.09.201925m 
[Utvid]6969.
Johannes Skotte Hope
SK Team Sør
Johannes Skotte Hope27,42
532p
27.09.2019
50m Rygg
SK Team Sør199950m Rygg27,4253227.09.201925m 
[Utvid]6969.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen1.09,72
532p
27.09.2019
100m Individuell medley
Poseidon2000100m Individuell medley1.09,7253227.09.201925m 
[Utvid]7171.
Live Korstadhagen
Ullensakersvømmerne
Live Korstadhagen28,30
531p
28.09.2019
50m Fri
Ullensakersvømmerne200650m Fri28,3053128.09.201925m 
[Utvid]7171.
Mathias Somogyi Hoseth
Ullensakersvømmerne
Mathias Somogyi Hoseth1.02,08
531p
27.09.2019
100m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2003100m Individuell medley1.02,0853127.09.201925m 
[Utvid]7171.
Ida Leirvik
Bergkameratene
Ida Leirvik2.16,29
531p
29.09.2019
200m Fri
Bergkameratene2004200m Fri2.16,2953129.09.201925m 
[Utvid]7474.
Ronja Wikheim
Glitre SK
Ronja Wikheim28,33
530p
28.09.2019
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,3353028.09.201925m 
[Utvid]7474.
Ole Marius Rist Jensen
SK Team Sør
Ole Marius Rist Jensen31,19
530p
27.09.2019
50m Bryst
SK Team Sør200150m Bryst31,1953027.09.201925m 
[Utvid]7474.
Live Korstadhagen
Ullensakersvømmerne
Live Korstadhagen2.16,38
530p
29.09.2019
200m Fri
Ullensakersvømmerne2006200m Fri2.16,3853029.09.201925m 
[Utvid]7474.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal2.16,40
530p
29.09.2019
200m Fri
Glitre SK2003200m Fri2.16,4053029.09.201925m 
[Utvid]7878.
Andreas Imislund Aamodt
Poseidon
Andreas Imislund Aamodt9.07,98
529p
27.09.2019
800m Fri
Poseidon2003800m Fri9.07,9852927.09.201925m 
[Utvid]7979.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine Borgstrøm1.02,21
527p
29.09.2019
100m Fri
Randaberg IL1999100m Fri1.02,2152729.09.201925mD
[Utvid]7979.
Andreas Håbesland Klausen
SK Team Sør
Andreas Håbesland Klausen1.02,27
527p
27.09.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2002100m Individuell medley1.02,2752727.09.201925m 
[Utvid]8181.
Lucas Rennesund
Poseidon
Lucas Rennesund2.03,05
526p
29.09.2019
200m Fri
Poseidon2002200m Fri2.03,0552629.09.201925m 
[Utvid]8181.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm9.08,97
526p
27.09.2019
800m Fri
Randaberg IL2002800m Fri9.08,9752627.09.201925m 
[Utvid]8383.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen28,43
524p
28.09.2019
50m Fri
Poseidon200050m Fri28,4352428.09.201925m 
[Utvid]8484.
Birk Lee Johansen
SK Team Sør
Birk Lee Johansen25,15
522p
28.09.2019
50m Fri
SK Team Sør200250m Fri25,1552228.09.201925m 
[Utvid]8484.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik2.28,06
522p
28.09.2019
200m Rygg
Poseidon2005200m Rygg2.28,0652228.09.201925m 
[Utvid]8686.
Live Korstadhagen
Ullensakersvømmerne
Live Korstadhagen1.02,41
521p
28.09.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2006100m Fri1.02,4152128.09.201925m 
[Utvid]8686.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie1.17,45
521p
28.09.2019
100m Bryst
SK Team Sør2001100m Bryst1.17,4552128.09.201925mD
[Utvid]8888.
Julianne Sandal Søbakk
Ullensakersvømmerne
Julianne Sandal Søbakk1.10,26
520p
27.09.2019
100m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2004100m Individuell medley1.10,2652027.09.201925m 
[Utvid]8989.
Sanna Sembsmoen-Schleis
Glitre SK
Sanna Sembsmoen-Schleis31,93
519p
27.09.2019
50m Rygg
Glitre SK200350m Rygg31,9351927.09.201925m 
[Utvid]8989.
Eirik Vinje Olsen
Poseidon
Eirik Vinje Olsen2.03,65
519p
29.09.2019
200m Fri
Poseidon2003200m Fri2.03,6551929.09.201925m 
[Utvid]8989.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm4.52,90
519p
29.09.2019
400m Individuell medley
Randaberg IL2002400m Individuell medley4.52,9051929.09.201925m 
[Utvid]9292.
Edle Irene Vidnes
Poseidon
Edle Irene Vidnes1.02,55
518p
28.09.2019
100m Fri
Poseidon2001100m Fri1.02,5551828.09.201925m 
[Utvid]9292.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge1.10,33
518p
27.09.2019
100m Individuell medley
SK Team Sør2002100m Individuell medley1.10,3351827.09.201925m 
[Utvid]9292.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar2.03,72
518p
27.09.2019
200m Fri
Poseidon2000200m Fri2.03,7251827.09.201925mD
[Utvid]9595.
Juni Helene Iversen Refstie
SK Team Sør
Juni Helene Iversen Refstie2.17,51
517p
28.09.2019
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.17,5151728.09.201925mD
[Utvid]9696.
Sigurd Olav Borgstrøm
Randaberg IL
Sigurd Olav Borgstrøm56,01
516p
28.09.2019
100m Fri
Randaberg IL2002100m Fri56,0151628.09.201925m 
[Utvid]9696.
Oda Kristine Borgstrøm
Randaberg IL
Oda Kristine Borgstrøm2.29,03
516p
29.09.2019
200m Butterfly
Randaberg IL1999200m Butterfly2.29,0351629.09.201925m 
[Utvid]9696.
Oskar Erklev
Vågsbygd SLK
Oskar Erklev9.12,51
516p
27.09.2019
800m Fri
Vågsbygd SLK2005800m Fri9.12,5151627.09.201925m 
[Utvid]9999.
Helene Kjeldsen Gonzalez
Ullensakersvømmerne
Helene Kjeldsen Gonzalez4.52,45
515p
28.09.2019
400m Fri
Ullensakersvømmerne2005400m Fri4.52,4551528.09.201925m 
[Utvid]100100.
Ole Marius Rist Jensen
SK Team Sør
Ole Marius Rist Jensen1.00,01
514p
27.09.2019
100m Butterfly
SK Team Sør2001100m Butterfly1.00,0151427.09.201925m 
Side 1 av 15 (1455 rader)< Forrige1234567131415Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.