Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
MSM2019
Stevne
Stevnenavn:
MSM2019
Fra dato:
25.10.2019
Til dato:
27.10.2019
NSF Stevne Id:
0000032678
Arrangørnavn:
Vanders
Stevnested:
Vantaa
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
15.10.2019
Kvalperiode start:
16.10.2018
Kvalperiode slutt:
15.10.2019
Dokumenter
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen17.41,27
552p
25.10.2019
1500m Fri
OI Svømming19791500m Fri17.41,2755225.10.201950m 
[Utvid]22.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen2.05,04
542p
26.10.2019
200m Fri
OI Svømming1979200m Fri2.05,0454226.10.201950m 
[Utvid]33.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen9.28,72
502p
25.10.2019
800m Fri
OI Svømming1979800m Fri9.28,7250225.10.201950mD
[Utvid]44.
Knut Ivan Rasmussen
OI Svømming
Knut Ivan Rasmussen18.20,55
495p
25.10.2019
1500m Fri
OI Svømming19781500m Fri18.20,5549525.10.201950m 
[Utvid]55.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen2.24,22
493p
26.10.2019
200m Individuell medley
OI Svømming1979200m Individuell medley2.24,2249326.10.201950m 
[Utvid]66.
Knut Ivan Rasmussen
OI Svømming
Knut Ivan Rasmussen2.10,65
475p
26.10.2019
200m Fri
OI Svømming1978200m Fri2.10,6547526.10.201950m 
[Utvid]77.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen4.44,01
465p
25.10.2019
400m Fri
OI Svømming1979400m Fri4.44,0146525.10.201950mD
[Utvid]88.
Knut Ivan Rasmussen
OI Svømming
Knut Ivan Rasmussen9.48,57
453p
25.10.2019
800m Fri
OI Svømming1978800m Fri9.48,5745325.10.201950mD
[Utvid]99.
Knut Ivan Rasmussen
OI Svømming
Knut Ivan Rasmussen2.29,15
446p
26.10.2019
200m Individuell medley
OI Svømming1978200m Individuell medley2.29,1544626.10.201950m 
[Utvid]1010.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen1.01,42
445p
26.10.2019
100m Fri
OI Svømming1979100m Fri1.01,4244526.10.201950mD
[Utvid]1111.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen2.26,53
440p
27.10.2019
200m Butterfly
OI Svømming1979200m Butterfly2.26,5344027.10.201950m 
[Utvid]1212.
Geir Inge Rimmereide
Stord Masters SK
Geir Inge Rimmereide1.01,94
434p
26.10.2019
100m Fri
Stord Masters SK1970100m Fri1.01,9443426.10.201950m 
[Utvid]1313.
Knut Ivan Rasmussen
OI Svømming
Knut Ivan Rasmussen4.53,87
419p
25.10.2019
400m Fri
OI Svømming1978400m Fri4.53,8741925.10.201950mD
[Utvid]1414.
Knut Ivan Rasmussen
OI Svømming
Knut Ivan Rasmussen2.29,15
417p
27.10.2019
200m Butterfly
OI Svømming1978200m Butterfly2.29,1541727.10.201950m 
[Utvid]1515.
Pål Helland
Stord Masters SK
Pål Helland34,80
414p
26.10.2019
50m Bryst
Stord Masters SK197250m Bryst34,8041426.10.201950m 
[Utvid]1616.
Jan Kåre Fjeldstad
Stord Masters SK
Jan Kåre Fjeldstad30,16
411p
26.10.2019
50m Butterfly
Stord Masters SK196950m Butterfly30,1641126.10.201950m 
[Utvid]1717.
Geir Inge Rimmereide
Stord Masters SK
Geir Inge Rimmereide28,16
409p
26.10.2019
50m Fri
Stord Masters SK197050m Fri28,1640926.10.201950mF
[Utvid]1818.
Geir Inge Rimmereide
Stord Masters SK
Geir Inge Rimmereide2.17,61
407p
26.10.2019
200m Fri
Stord Masters SK1970200m Fri2.17,6140726.10.201950m 
[Utvid]1919.
Pål Helland
Stord Masters SK
Pål Helland30,29
406p
26.10.2019
50m Butterfly
Stord Masters SK197250m Butterfly30,2940626.10.201950m 
[Utvid]2020.
Knut Ivan Rasmussen
OI Svømming
Knut Ivan Rasmussen1.03,92
395p
26.10.2019
100m Fri
OI Svømming1978100m Fri1.03,9239526.10.201950mD
[Utvid]2121.
Jan Kåre Fjeldstad
Stord Masters SK
Jan Kåre Fjeldstad1.04,08
392p
26.10.2019
100m Fri
Stord Masters SK1969100m Fri1.04,0839226.10.201950m 
[Utvid]2222.
Geir Inge Rimmereide
Stord Masters SK
Geir Inge Rimmereide19.58,74
383p
25.10.2019
1500m Fri
Stord Masters SK19701500m Fri19.58,7438325.10.201950m 
[Utvid]2323.
Geir Inge Rimmereide
Stord Masters SK
Geir Inge Rimmereide28,91
378p
26.10.2019
50m Fri
Stord Masters SK197050m Fri28,9137826.10.201950mD
[Utvid]2323.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen2.21,05
378p
25.10.2019
200m Fri
OI Svømming1979200m Fri2.21,0537825.10.201950mD
[Utvid]2525.
Geir Inge Rimmereide
Stord Masters SK
Geir Inge Rimmereide1.19,05
377p
27.10.2019
100m Bryst
Stord Masters SK1970100m Bryst1.19,0537727.10.201950m 
[Utvid]2626.
Ieva Trizna
Asker SK
Ieva Trizna37,61
372p
26.10.2019
50m Rygg
Asker SK197150m Rygg37,6137226.10.201950m 
[Utvid]2727.
Geir Inge Rimmereide
Stord Masters SK
Geir Inge Rimmereide5.06,17
371p
25.10.2019
400m Fri
Stord Masters SK1970400m Fri5.06,1737125.10.201950mD
[Utvid]2828.
Geir Inge Rimmereide
Stord Masters SK
Geir Inge Rimmereide10.29,66
370p
25.10.2019
800m Fri
Stord Masters SK1970800m Fri10.29,6637025.10.201950mD
[Utvid]2929.
Geir Inge Rimmereide
Stord Masters SK
Geir Inge Rimmereide36,17
369p
27.10.2019
50m Bryst
Stord Masters SK197050m Bryst36,1736927.10.201950mD
[Utvid]3030.
Eva Lofthus
Lørenskog/Rælingen
Eva Lofthus40,99
368p
26.10.2019
50m Bryst
Lørenskog/Rælingen196450m Bryst40,9936826.10.201950m 
[Utvid]3131.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen1.10,01
360p
27.10.2019
100m Butterfly
OI Svømming1979100m Butterfly1.10,0136027.10.201950mD
[Utvid]3232.
Eva Lofthus
Lørenskog/Rælingen
Eva Lofthus1.30,20
359p
27.10.2019
100m Bryst
Lørenskog/Rælingen1964100m Bryst1.30,2035927.10.201950m 
[Utvid]3333.
Inger Linn Krogh Hansen
Asker SK
Inger Linn Krogh Hansen33,34
357p
26.10.2019
50m Fri
Asker SK196950m Fri33,3435726.10.201950mF
[Utvid]3333.
Jan Kåre Fjeldstad
Stord Masters SK
Jan Kåre Fjeldstad20.27,51
357p
25.10.2019
1500m Fri
Stord Masters SK19691500m Fri20.27,5135725.10.201950m 
[Utvid]3535.
Knut Ivan Rasmussen
OI Svømming
Knut Ivan Rasmussen31,68
354p
26.10.2019
50m Butterfly
OI Svømming197850m Butterfly31,6835426.10.201950mD
[Utvid]3535.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen31,68
354p
26.10.2019
50m Butterfly
OI Svømming197950m Butterfly31,6835426.10.201950mD
[Utvid]3535.
Eva Lofthus
Lørenskog/Rælingen
Eva Lofthus3.16,60
354p
26.10.2019
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen1964200m Bryst3.16,6035426.10.201950m 
[Utvid]3838.
Jan Kåre Fjeldstad
Stord Masters SK
Jan Kåre Fjeldstad1.10,48
353p
26.10.2019
100m Butterfly
Stord Masters SK1969100m Butterfly1.10,4835326.10.201950m 
[Utvid]3939.
Magne Klementsen
Stord Masters SK
Magne Klementsen31,75
352p
26.10.2019
50m Butterfly
Stord Masters SK196150m Butterfly31,7535226.10.201950m 
[Utvid]4040.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen29,62
351p
26.10.2019
50m Fri
OI Svømming197950m Fri29,6235126.10.201950mD
[Utvid]4141.
Eva Lofthus
Lørenskog/Rælingen
Eva Lofthus11.27,40
350p
25.10.2019
800m Fri
Lørenskog/Rælingen1964800m Fri11.27,4035025.10.201950m 
[Utvid]4242.
Geir Inge Rimmereide
Stord Masters SK
Geir Inge Rimmereide1.13,83
346p
26.10.2019
100m Rygg
Stord Masters SK1970100m Rygg1.13,8334626.10.201950m 
[Utvid]4343.
Alexander Wilson Mills
Hamar IL
Alexander Wilson Mills29,92
341p
27.10.2019
50m Fri
Hamar IL195150m Fri29,9234127.10.201950m 
[Utvid]4444.
Eva Lofthus
Lørenskog/Rælingen
Eva Lofthus42,19
338p
27.10.2019
50m Bryst
Lørenskog/Rælingen196450m Bryst42,1933827.10.201950mD
[Utvid]4444.
Geir Inge Rimmereide
Stord Masters SK
Geir Inge Rimmereide1.07,31
338p
26.10.2019
100m Fri
Stord Masters SK1970100m Fri1.07,3133826.10.201950mD
[Utvid]4444.
Knut Ivan Rasmussen
OI Svømming
Knut Ivan Rasmussen2.26,31
338p
25.10.2019
200m Fri
OI Svømming1978200m Fri2.26,3133825.10.201950mD
[Utvid]4747.
Ieva Trizna
Asker SK
Ieva Trizna34,02
336p
26.10.2019
50m Fri
Asker SK197150m Fri34,0233626.10.201950mF
[Utvid]4848.
Jan Kåre Fjeldstad
Stord Masters SK
Jan Kåre Fjeldstad32,36
333p
26.10.2019
50m Butterfly
Stord Masters SK196950m Butterfly32,3633326.10.201950mD
[Utvid]4848.
Svein Erik Nymo
OI Svømming
Svein Erik Nymo37,42
333p
26.10.2019
50m Bryst
OI Svømming195950m Bryst37,4233326.10.201950m 
[Utvid]4848.
Knut Ivan Rasmussen
OI Svømming
Knut Ivan Rasmussen1.11,84
333p
27.10.2019
100m Butterfly
OI Svømming1978100m Butterfly1.11,8433327.10.201950mD
[Utvid]5151.
Ieva Trizna
Asker SK
Ieva Trizna1.24,01
330p
26.10.2019
100m Rygg
Asker SK1971100m Rygg1.24,0133026.10.201950m 
[Utvid]5151.
Eva Lofthus
Lørenskog/Rælingen
Eva Lofthus1.32,72
330p
26.10.2019
100m Bryst
Lørenskog/Rælingen1964100m Bryst1.32,7233026.10.201950mD
[Utvid]5353.
Geir Inge Rimmereide
Stord Masters SK
Geir Inge Rimmereide34,81
329p
26.10.2019
50m Rygg
Stord Masters SK197050m Rygg34,8132926.10.201950m 
[Utvid]5353.
Alexander Wilson Mills
Hamar IL
Alexander Wilson Mills1.07,93
329p
26.10.2019
100m Fri
Hamar IL1951100m Fri1.07,9332926.10.201950m 
[Utvid]5555.
Jan Kåre Fjeldstad
Stord Masters SK
Jan Kåre Fjeldstad10.55,01
328p
25.10.2019
800m Fri
Stord Masters SK1969800m Fri10.55,0132825.10.201950mD
[Utvid]5656.
Eva Lofthus
Lørenskog/Rælingen
Eva Lofthus5.42,97
327p
25.10.2019
400m Fri
Lørenskog/Rælingen1964400m Fri5.42,9732725.10.201950mD
[Utvid]5757.
Jan Kåre Fjeldstad
Stord Masters SK
Jan Kåre Fjeldstad1.15,47
324p
26.10.2019
100m Rygg
Stord Masters SK1969100m Rygg1.15,4732426.10.201950m 
[Utvid]5858.
Pål Helland
Stord Masters SK
Pål Helland5.55,21
323p
25.10.2019
400m Individuell medley
Stord Masters SK1972400m Individuell medley5.55,2132325.10.201950m 
[Utvid]5959.
Geir Inge Rimmereide
Stord Masters SK
Geir Inge Rimmereide2.29,04
320p
25.10.2019
200m Fri
Stord Masters SK1970200m Fri2.29,0432025.10.201950mD
[Utvid]6060.
Alexander Wilson Mills
Hamar IL
Alexander Wilson Mills37,94
319p
26.10.2019
50m Bryst
Hamar IL195150m Bryst37,9431926.10.201950m 
[Utvid]6161.
Jan Kåre Fjeldstad
Stord Masters SK
Jan Kåre Fjeldstad35,19
318p
26.10.2019
50m Rygg
Stord Masters SK196950m Rygg35,1931826.10.201950m 
[Utvid]6262.
Hege Kristoffersen Bjelland
ROMA
Hege Kristoffersen Bjelland43,08
317p
26.10.2019
50m Bryst
ROMA199050m Bryst43,0831726.10.201950m 
[Utvid]6262.
Inger Linn Krogh Hansen
Asker SK
Inger Linn Krogh Hansen3.04,81
317p
26.10.2019
200m Individuell medley
Asker SK1969200m Individuell medley3.04,8131726.10.201950m 
[Utvid]6464.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen32,95
315p
27.10.2019
50m Butterfly
OI Svømming197950m Butterfly32,9531527.10.201950mD
[Utvid]6565.
Håkon Skaarud Karlsen
OI Svømming
Håkon Skaarud Karlsen1.09,15
312p
25.10.2019
100m Fri
OI Svømming1979100m Fri1.09,1531225.10.201950mD
[Utvid]6565.
Jan Kåre Fjeldstad
Stord Masters SK
Jan Kåre Fjeldstad5.24,24
312p
25.10.2019
400m Fri
Stord Masters SK1969400m Fri5.24,2431225.10.201950mD
[Utvid]6767.
Jan Kåre Fjeldstad
Stord Masters SK
Jan Kåre Fjeldstad2.45,10
311p
27.10.2019
200m Rygg
Stord Masters SK1969200m Rygg2.45,1031127.10.201950m 
[Utvid]6767.
Eva Lofthus
Lørenskog/Rælingen
Eva Lofthus2.46,58
311p
25.10.2019
200m Fri
Lørenskog/Rælingen1964200m Fri2.46,5831125.10.201950mD
[Utvid]6767.
Magne Klementsen
Stord Masters SK
Magne Klementsen2.48,16
311p
26.10.2019
200m Individuell medley
Stord Masters SK1961200m Individuell medley2.48,1631126.10.201950m 
[Utvid]7070.
Knut Ivan Rasmussen
OI Svømming
Knut Ivan Rasmussen30,91
309p
26.10.2019
50m Fri
OI Svømming197850m Fri30,9130926.10.201950mD
[Utvid]7070.
Jan Kåre Fjeldstad
Stord Masters SK
Jan Kåre Fjeldstad30,92
309p
26.10.2019
50m Fri
Stord Masters SK196950m Fri30,9230926.10.201950mD
[Utvid]7272.
Magne Klementsen
Stord Masters SK
Magne Klementsen21.30,27
307p
25.10.2019
1500m Fri
Stord Masters SK19611500m Fri21.30,2730725.10.201950m 
[Utvid]7373.
Christel Hollund
Stord Masters SK
Christel Hollund43,60
306p
26.10.2019
50m Bryst
Stord Masters SK197950m Bryst43,6030626.10.201950m 
[Utvid]7373.
Magne Klementsen
Stord Masters SK
Magne Klementsen3.07,80
306p
26.10.2019
200m Bryst
Stord Masters SK1961200m Bryst3.07,8030626.10.201950m 
[Utvid]7575.
Pål Helland
Stord Masters SK
Pål Helland1.14,23
302p
26.10.2019
100m Butterfly
Stord Masters SK1972100m Butterfly1.14,2330226.10.201950m 
[Utvid]7676.
Magne Klementsen
Stord Masters SK
Magne Klementsen38,76
300p
26.10.2019
50m Bryst
Stord Masters SK196150m Bryst38,7630026.10.201950m 
[Utvid]7676.
Eva Lofthus
Lørenskog/Rælingen
Eva Lofthus43,91
300p
26.10.2019
50m Bryst
Lørenskog/Rælingen196450m Bryst43,9130026.10.201950mD
[Utvid]7878.
Alexander Wilson Mills
Hamar IL
Alexander Wilson Mills33,52
299p
26.10.2019
50m Butterfly
Hamar IL195150m Butterfly33,5229926.10.201950m 
[Utvid]7878.
Inger Linn Krogh Hansen
Asker SK
Inger Linn Krogh Hansen36,53
299p
26.10.2019
50m Butterfly
Asker SK196950m Butterfly36,5329926.10.201950m 
[Utvid]7878.
Rolf Andreas Skeide
Kristiansund SK
Rolf Andreas Skeide38,77
299p
26.10.2019
50m Bryst
Kristiansund SK195750m Bryst38,7729926.10.201950m 
[Utvid]8181.
Ieva Trizna
Asker SK
Ieva Trizna3.08,73
298p
26.10.2019
200m Individuell medley
Asker SK1971200m Individuell medley3.08,7329826.10.201950m 
[Utvid]8282.
Magne Klementsen
Stord Masters SK
Magne Klementsen6.05,28
297p
25.10.2019
400m Individuell medley
Stord Masters SK1961400m Individuell medley6.05,2829725.10.201950m 
[Utvid]8383.
Magne Klementsen
Stord Masters SK
Magne Klementsen2.33,00
296p
26.10.2019
200m Fri
Stord Masters SK1961200m Fri2.33,0029626.10.201950m 
[Utvid]8484.
Magne Klementsen
Stord Masters SK
Magne Klementsen1.26,13
291p
27.10.2019
100m Bryst
Stord Masters SK1961100m Bryst1.26,1329127.10.201950m 
[Utvid]8585.
Magne Klementsen
Stord Masters SK
Magne Klementsen11.22,64
290p
25.10.2019
800m Fri
Stord Masters SK1961800m Fri11.22,6429025.10.201950mD
[Utvid]8686.
Knut Ivan Rasmussen
OI Svømming
Knut Ivan Rasmussen33,91
289p
27.10.2019
50m Butterfly
OI Svømming197850m Butterfly33,9128927.10.201950mD
[Utvid]8686.
Alexander Wilson Mills
Hamar IL
Alexander Wilson Mills2.52,31
289p
26.10.2019
200m Individuell medley
Hamar IL1951200m Individuell medley2.52,3128926.10.201950m 
[Utvid]8888.
Rolf Martin Breisnes
Sogndal IL
Rolf Martin Breisnes31,75
285p
27.10.2019
50m Fri
Sogndal IL196550m Fri31,7528527.10.201950m 
[Utvid]8888.
Rolf Andreas Skeide
Kristiansund SK
Rolf Andreas Skeide36,50
285p
26.10.2019
50m Rygg
Kristiansund SK195750m Rygg36,5028526.10.201950m 
[Utvid]9090.
Alexander Wilson Mills
Hamar IL
Alexander Wilson Mills31,84
283p
26.10.2019
50m Fri
Hamar IL195150m Fri31,8428326.10.201950mD
[Utvid]9191.
Geir Inge Rimmereide
Stord Masters SK
Geir Inge Rimmereide1.11,50
282p
25.10.2019
100m Fri
Stord Masters SK1970100m Fri1.11,5028225.10.201950mD
[Utvid]9292.
Magne Klementsen
Stord Masters SK
Magne Klementsen5.35,87
281p
25.10.2019
400m Fri
Stord Masters SK1961400m Fri5.35,8728125.10.201950mD
[Utvid]9393.
Magne Klementsen
Stord Masters SK
Magne Klementsen1.27,38
279p
26.10.2019
100m Bryst
Stord Masters SK1961100m Bryst1.27,3827926.10.201950mD
[Utvid]9494.
Knut Ivan Rasmussen
OI Svømming
Knut Ivan Rasmussen1.11,85
278p
25.10.2019
100m Fri
OI Svømming1978100m Fri1.11,8527825.10.201950mD
[Utvid]9494.
Eva Lofthus
Lørenskog/Rælingen
Eva Lofthus1.19,19
278p
25.10.2019
100m Fri
Lørenskog/Rælingen1964100m Fri1.19,1927825.10.201950mD
[Utvid]9696.
Rolf Martin Breisnes
Sogndal IL
Rolf Martin Breisnes39,83
276p
26.10.2019
50m Bryst
Sogndal IL196550m Bryst39,8327626.10.201950m 
[Utvid]9797.
Alexander Wilson Mills
Hamar IL
Alexander Wilson Mills37,06
272p
26.10.2019
50m Rygg
Hamar IL195150m Rygg37,0627226.10.201950m 
[Utvid]9898.
Geir Inge Rimmereide
Stord Masters SK
Geir Inge Rimmereide32,31
271p
26.10.2019
50m Fri
Stord Masters SK197050m Fri32,3127126.10.201950mD
[Utvid]9898.
Magne Klementsen
Stord Masters SK
Magne Klementsen1.12,46
271p
26.10.2019
100m Fri
Stord Masters SK1961100m Fri1.12,4627126.10.201950mD
[Utvid]100100.
Magne Klementsen
Stord Masters SK
Magne Klementsen40,20
268p
27.10.2019
50m Bryst
Stord Masters SK196150m Bryst40,2026827.10.201950mD
Side 1 av 3 (237 rader)< Forrige123Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.