Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Poseidons Jaked cup
Stevne
Stevnenavn:
Poseidons Jaked cup
Fra dato:
17.01.2020
Til dato:
19.01.2020
NSF Stevne Id:
0000032768
Arrangørnavn:
Poseidon
Stevnested:
Porsgrunn
Bassengnavn:
Porsgrunnshallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
10.01.2020
Kvalperiode start:
11.01.2019
Kvalperiode slutt:
10.01.2020
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Arrangementsleder
Navn:
Merethe Pepevnik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
94826879
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu28,96
696p
18.01.2020
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg28,9669618.01.202025mF
[Utvid]22.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar16.16,84
654p
17.01.2020
1500m Fri
Poseidon20001500m Fri16.16,8465417.01.202025m 
[Utvid]33.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar4.04,76
652p
18.01.2020
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.04,7665218.01.202025m 
[Utvid]44.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen4.31,58
639p
19.01.2020
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.31,5863919.01.202025m 
[Utvid]44.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar8.34,72
639p
17.01.2020
800m Fri
Poseidon2000800m Fri8.34,7263917.01.202025mD
[Utvid]66.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu30,03
624p
19.01.2020
50m Rygg
Varodd SK200350m Rygg30,0362419.01.202025m 
[Utvid]77.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen1.03,92
623p
18.01.2020
100m Butterfly
Poseidon2000100m Butterfly1.03,9262318.01.202025m 
[Utvid]88.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev52,65
621p
18.01.2020
100m Fri
Asker SK2000100m Fri52,6562118.01.202025mF
[Utvid]99.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev25,52
619p
18.01.2020
50m Butterfly
Asker SK200050m Butterfly25,5261918.01.202025m 
[Utvid]1010.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg2.20,30
613p
19.01.2020
200m Rygg
Larvik SK2004200m Rygg2.20,3061319.01.202025m 
[Utvid]1111.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev23,91
608p
18.01.2020
50m Fri
Asker SK200050m Fri23,9160818.01.202025m 
[Utvid]1212.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.06,71
607p
19.01.2020
100m Individuell medley
Varodd SK2003100m Individuell medley1.06,7160719.01.202025m 
[Utvid]1313.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen27,12
604p
18.01.2020
50m Fri
Poseidon200050m Fri27,1260418.01.202025m 
[Utvid]1414.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen1.06,89
602p
19.01.2020
100m Individuell medley
Poseidon2000100m Individuell medley1.06,8960219.01.202025m 
[Utvid]1515.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,85
595p
18.01.2020
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly25,8559518.01.202025m 
[Utvid]1616.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen5.08,35
592p
17.01.2020
400m Individuell medley
Poseidon2000400m Individuell medley5.08,3559217.01.202025m 
[Utvid]1717.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu27,33
590p
18.01.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,3359018.01.202025m 
[Utvid]1818.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen27,34
589p
19.01.2020
50m Fri
Poseidon200050m Fri27,3458919.01.202025m 
[Utvid]1919.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen27,36
588p
18.01.2020
50m Fri
Varodd SK200450m Fri27,3658818.01.202025m 
[Utvid]2020.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen2.10,87
587p
19.01.2020
200m Individuell medley
Asker SK2002200m Individuell medley2.10,8758719.01.202025m 
[Utvid]2121.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen27,39
586p
19.01.2020
50m Fri
Poseidon200050m Fri27,3958619.01.202025m 
[Utvid]2121.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen2.22,88
586p
18.01.2020
200m Butterfly
Poseidon2000200m Butterfly2.22,8858618.01.202025m 
[Utvid]2323.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson5.09,72
584p
17.01.2020
400m Individuell medley
Poseidon2001400m Individuell medley5.09,7258417.01.202025m 
[Utvid]2424.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen27,45
582p
19.01.2020
50m Fri
Poseidon200050m Fri27,4558219.01.202025m 
[Utvid]2424.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad27,46
582p
19.01.2020
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri27,4658219.01.202025m 
[Utvid]2626.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg2.26,10
580p
18.01.2020
200m Individuell medley
Larvik SK2004200m Individuell medley2.26,1058018.01.202025m 
[Utvid]2727.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy27,51
579p
19.01.2020
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri27,5157919.01.202025m 
[Utvid]2828.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen30,30
578p
18.01.2020
50m Bryst
Tønsberg SK200250m Bryst30,3057818.01.202025m 
[Utvid]2828.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu34,28
578p
19.01.2020
50m Bryst
Varodd SK200350m Bryst34,2857819.01.202025m 
[Utvid]3030.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar1.59,30
577p
18.01.2020
200m Fri
Poseidon2000200m Fri1.59,3057718.01.202025mD
[Utvid]3131.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad27,55
576p
18.01.2020
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri27,5557618.01.202025m 
[Utvid]3131.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.06,11
576p
19.01.2020
100m Rygg
Varodd SK2003100m Rygg1.06,1157619.01.202025m 
[Utvid]3333.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen29,31
575p
19.01.2020
50m Butterfly
Poseidon200050m Butterfly29,3157519.01.202025m 
[Utvid]3333.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.00,42
575p
18.01.2020
100m Fri
Sortland SLK2002100m Fri1.00,4257518.01.202025m 
[Utvid]3333.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar4.15,23
575p
17.01.2020
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.15,2357517.01.202025mD
[Utvid]3636.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød1.05,70
574p
18.01.2020
100m Butterfly
Sandefjord SK2002100m Butterfly1.05,7057418.01.202025m 
[Utvid]3737.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød1.05,81
571p
18.01.2020
100m Butterfly
Sandefjord SK2002100m Butterfly1.05,8157118.01.202025m 
[Utvid]3838.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy27,64
570p
18.01.2020
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri27,6457018.01.202025m 
[Utvid]3939.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen1.00,69
567p
18.01.2020
100m Fri
Asker SK2003100m Fri1.00,6956718.01.202025m 
[Utvid]3939.
Eirik Vinje Olsen
Poseidon
Eirik Vinje Olsen4.16,38
567p
18.01.2020
400m Fri
Poseidon2003400m Fri4.16,3856718.01.202025m 
[Utvid]3939.
Eirik Vinje Olsen
Poseidon
Eirik Vinje Olsen4.44,39
567p
17.01.2020
400m Individuell medley
Poseidon2003400m Individuell medley4.44,3956717.01.202025m 
[Utvid]4242.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen27,72
566p
18.01.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,7256618.01.202025m 
[Utvid]4343.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen27,75
564p
19.01.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,7556419.01.202025m 
[Utvid]4343.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy27,75
564p
19.01.2020
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri27,7556419.01.202025m 
[Utvid]4343.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen4.43,09
564p
19.01.2020
400m Fri
Varodd SK2003400m Fri4.43,0956419.01.202025m 
[Utvid]4646.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar54,42
563p
18.01.2020
100m Fri
Poseidon2000100m Fri54,4256318.01.202025mF
[Utvid]4747.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden54,48
561p
19.01.2020
100m Fri
Asker SK2003100m Fri54,4856119.01.202025m 
[Utvid]4747.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu2.27,70
561p
18.01.2020
200m Individuell medley
Varodd SK2003200m Individuell medley2.27,7056118.01.202025m 
[Utvid]4949.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden58,40
558p
19.01.2020
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly58,4055819.01.202025m 
[Utvid]5050.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson2.43,55
557p
19.01.2020
200m Bryst
Poseidon2001200m Bryst2.43,5555719.01.202025m 
[Utvid]5050.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen4.17,92
557p
18.01.2020
400m Fri
Asker SK2002400m Fri4.17,9255718.01.202025m 
[Utvid]5252.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen27,88
556p
19.01.2020
50m Fri
Varodd SK200450m Fri27,8855619.01.202025m 
[Utvid]5252.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy29,64
556p
19.01.2020
50m Butterfly
Sortland SLK200250m Butterfly29,6455619.01.202025m 
[Utvid]5252.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød1.08,72
556p
19.01.2020
100m Individuell medley
Sandefjord SK2002100m Individuell medley1.08,7255619.01.202025m 
[Utvid]5252.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev2.08,43
556p
18.01.2020
200m Rygg
Asker SK2000200m Rygg2.08,4355618.01.202025m 
[Utvid]5656.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad27,90
555p
19.01.2020
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri27,9055519.01.202025m 
[Utvid]5656.
Jonette-Theodora K. Pflug
Poseidon
Jonette-Theodora K. Pflug1.01,14
555p
18.01.2020
100m Fri
Poseidon2001100m Fri1.01,1455518.01.202025m 
[Utvid]5656.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen1.06,44
555p
18.01.2020
100m Butterfly
Poseidon2000100m Butterfly1.06,4455518.01.202025m 
[Utvid]5959.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen2.14,38
554p
19.01.2020
200m Fri
Poseidon2000200m Fri2.14,3855419.01.202025mD
[Utvid]6060.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar54,73
553p
19.01.2020
100m Fri
Poseidon2000100m Fri54,7355319.01.202025m 
[Utvid]6161.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen27,94
552p
19.01.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri27,9455219.01.202025m 
[Utvid]6161.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen27,95
552p
19.01.2020
50m Fri
Poseidon200050m Fri27,9555219.01.202025m 
[Utvid]6363.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen27,98
550p
19.01.2020
50m Fri
Varodd SK200450m Fri27,9855019.01.202025m 
[Utvid]6363.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden58,65
550p
19.01.2020
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly58,6555019.01.202025m 
[Utvid]6363.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson2.28,69
550p
18.01.2020
200m Individuell medley
Poseidon2001200m Individuell medley2.28,6955018.01.202025m 
[Utvid]6666.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad26,55
549p
18.01.2020
50m Butterfly
Sandefjord SK200050m Butterfly26,5554918.01.202025m 
[Utvid]6767.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen28,01
548p
18.01.2020
50m Fri
Asker SK200350m Fri28,0154818.01.202025m 
[Utvid]6767.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød28,02
548p
18.01.2020
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri28,0254818.01.202025m 
[Utvid]6767.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg1.07,22
548p
19.01.2020
100m Rygg
Larvik SK2004100m Rygg1.07,2254819.01.202025m 
[Utvid]7070.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal28,03
547p
19.01.2020
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,0354719.01.202025m 
[Utvid]7171.
Kristin Venstad
Sandefjord SK
Kristin Venstad28,05
546p
19.01.2020
50m Fri
Sandefjord SK200150m Fri28,0554619.01.202025m 
[Utvid]7171.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen1.01,46
546p
18.01.2020
100m Fri
Varodd SK2004100m Fri1.01,4654618.01.202025m 
[Utvid]7171.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar2.14,10
546p
19.01.2020
200m Individuell medley
Poseidon2000200m Individuell medley2.14,1054619.01.202025m 
[Utvid]7474.
Kristian Fisketjøn Nilsen
Asker SK
Kristian Fisketjøn Nilsen55,03
544p
19.01.2020
100m Fri
Asker SK2001100m Fri55,0354419.01.202025m 
[Utvid]7474.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg1.09,19
544p
19.01.2020
100m Individuell medley
Larvik SK2004100m Individuell medley1.09,1954419.01.202025m 
[Utvid]7474.
Ida Leirvik
Glitre SK
Ida Leirvik18.46,18
544p
17.01.2020
1500m Fri
Glitre SK20041500m Fri18.46,1854417.01.202025m 
[Utvid]7777.
Mats-André Andreassen
SK Team Sør
Mats-André Andreassen4.20,02
543p
18.01.2020
400m Fri
SK Team Sør2004400m Fri4.20,0254318.01.202025m 
[Utvid]7777.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal4.46,60
543p
19.01.2020
400m Fri
Glitre SK2003400m Fri4.46,6054319.01.202025m 
[Utvid]7979.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen28,11
542p
19.01.2020
50m Fri
Varodd SK200450m Fri28,1154219.01.202025m 
[Utvid]7979.
Oskar Erklev
SK Team Sør
Oskar Erklev4.20,17
542p
18.01.2020
400m Fri
SK Team Sør2005400m Fri4.20,1754218.01.202025m 
[Utvid]8181.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen28,13
541p
19.01.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,1354119.01.202025m 
[Utvid]8181.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal28,14
541p
18.01.2020
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,1454118.01.202025m 
[Utvid]8181.
Thomas Joachim Efskind
Asker SK
Thomas Joachim Efskind30,98
541p
18.01.2020
50m Bryst
Asker SK200450m Bryst30,9854118.01.202025m 
[Utvid]8484.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen1.07,06
540p
17.01.2020
100m Butterfly
Poseidon2000100m Butterfly1.07,0654017.01.202025mD
[Utvid]8585.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,89
539p
19.01.2020
50m Fri
Asker SK200350m Fri24,8953919.01.202025m 
[Utvid]8585.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen55,19
539p
19.01.2020
100m Fri
Asker SK2002100m Fri55,1953919.01.202025m 
[Utvid]8787.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød29,99
537p
19.01.2020
50m Butterfly
Sandefjord SK200250m Butterfly29,9953719.01.202025m 
[Utvid]8787.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy1.07,16
537p
18.01.2020
100m Butterfly
Sortland SLK2002100m Butterfly1.07,1653718.01.202025m 
[Utvid]8787.
Adina Lønseth Ringsbu
Varodd SK
Adina Lønseth Ringsbu1.07,67
537p
19.01.2020
100m Rygg
Varodd SK2003100m Rygg1.07,6753719.01.202025m 
[Utvid]9090.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev24,93
536p
18.01.2020
50m Fri
Asker SK200050m Fri24,9353618.01.202025mD
[Utvid]9090.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,94
536p
19.01.2020
50m Fri
Asker SK200350m Fri24,9453619.01.202025m 
[Utvid]9292.
Herman Bjørndal Christensen
Tønsberg SK
Herman Bjørndal Christensen26,78
535p
18.01.2020
50m Butterfly
Tønsberg SK200250m Butterfly26,7853518.01.202025m 
[Utvid]9292.
Ella Magnussen
Asker SK
Ella Magnussen28,23
535p
19.01.2020
50m Fri
Asker SK200350m Fri28,2353519.01.202025m 
[Utvid]9292.
Patricia Louise Lysvoll
Vestbyen Trondheim
Patricia Louise Lysvoll2.26,83
535p
19.01.2020
200m Rygg
Vestbyen Trondheim2003200m Rygg2.26,8353519.01.202025m 
[Utvid]9595.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden24,96
534p
19.01.2020
50m Fri
Asker SK200350m Fri24,9653419.01.202025m 
[Utvid]9595.
Terese Sindholt Syvertsen
Varodd SK
Terese Sindholt Syvertsen28,25
534p
19.01.2020
50m Fri
Varodd SK200350m Fri28,2553419.01.202025m 
[Utvid]9595.
Maja Arndal
Glitre SK
Maja Arndal28,26
534p
19.01.2020
50m Fri
Glitre SK200350m Fri28,2653419.01.202025m 
[Utvid]9898.
Eirik Vinje Olsen
Poseidon
Eirik Vinje Olsen2.15,14
533p
19.01.2020
200m Individuell medley
Poseidon2003200m Individuell medley2.15,1453319.01.202025m 
[Utvid]9999.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød28,29
532p
19.01.2020
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri28,2953219.01.202025m 
[Utvid]9999.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen31,68
532p
18.01.2020
50m Rygg
Poseidon200050m Rygg31,6853218.01.202025mF
Side 1 av 37 (3629 rader)< Forrige1234567353637Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.