Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Låmø kvalikken
Stevne
Stevnenavn:
Låmø kvalikken
Fra dato:
01.02.2020
Til dato:
02.02.2020
NSF Stevne Id:
0000032869
Arrangørnavn:
Lørenskog/Rælingen
Stevnested:
Rælingen
Bassengnavn:
Sandbekken bad
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
23.01.2020
Kvalperiode start:
24.01.2019
Kvalperiode slutt:
23.01.2020
Påmeldingsansv.:
Håkon Phillip Tønder- Keul
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91357689
Arrangementsleder
Navn:
Hege Bauer Skymoen
Epost:
Klikk for epostadresse
Info
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard25,37
630p
01.02.2020
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK199650m Butterfly25,3763001.02.202025m 
[Utvid]22.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard59,43
604p
02.02.2020
100m Individuell medley
Sjøstjerna SLK1996100m Individuell medley59,4360402.02.202025m 
[Utvid]33.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard24,02
600p
02.02.2020
50m Fri
Sjøstjerna SLK199650m Fri24,0260002.02.202025m 
[Utvid]44.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard57,22
593p
02.02.2020
100m Butterfly
Sjøstjerna SLK1996100m Butterfly57,2259302.02.202025m 
[Utvid]55.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik4.12,99
590p
01.02.2020
400m Fri
Eidsvoll SK2005400m Fri4.12,9959001.02.202025m 
[Utvid]66.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard1.06,47
585p
01.02.2020
100m Bryst
Sjøstjerna SLK1996100m Bryst1.06,4758501.02.202025m 
[Utvid]77.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud4.17,22
561p
01.02.2020
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2005400m Fri4.17,2256101.02.202025m 
[Utvid]88.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard30,64
559p
02.02.2020
50m Bryst
Sjøstjerna SLK199650m Bryst30,6455902.02.202025m 
[Utvid]99.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard26,42
557p
02.02.2020
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK199650m Butterfly26,4255702.02.202025mD
[Utvid]1010.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard30,81
550p
01.02.2020
50m Bryst
Sjøstjerna SLK199650m Bryst30,8155001.02.202025mD
[Utvid]1111.
Ine Kristine Aasum
Fet SK
Ine Kristine Aasum28,35
529p
02.02.2020
50m Fri
Fet SK200250m Fri28,3552902.02.202025m 
[Utvid]1212.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove1.08,77
528p
01.02.2020
100m Bryst
Sjøstjerna SLK2003100m Bryst1.08,7752801.02.202025m 
[Utvid]1313.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo1.10,78
508p
02.02.2020
100m Individuell medley
Sjøstjerna SLK2003100m Individuell medley1.10,7850802.02.202025m 
[Utvid]1414.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo28,88
500p
02.02.2020
50m Fri
Sjøstjerna SLK200350m Fri28,8850002.02.202025m 
[Utvid]1515.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.31,85
495p
02.02.2020
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2005200m Bryst2.31,8549502.02.202025m 
[Utvid]1616.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.18,86
492p
02.02.2020
200m Individuell medley
Lørenskog/Rælingen2005200m Individuell medley2.18,8649202.02.202025m 
[Utvid]1717.
Ine Kristine Aasum
Fet SK
Ine Kristine Aasum36,22
490p
02.02.2020
50m Bryst
Fet SK200250m Bryst36,2249002.02.202025m 
[Utvid]1818.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud25,79
484p
02.02.2020
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200550m Fri25,7948402.02.202025m 
[Utvid]1818.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen2.33,03
484p
02.02.2020
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006200m Bryst2.33,0348402.02.202025m 
[Utvid]2020.
Carmen Alexandra Rasch
Lørenskog/Rælingen
Carmen Alexandra Rasch31,07
483p
01.02.2020
50m Butterfly
Lørenskog/Rælingen200750m Butterfly31,0748301.02.202025m 
[Utvid]2121.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo1.09,77
479p
02.02.2020
100m Butterfly
Sjøstjerna SLK2003100m Butterfly1.09,7747902.02.202025m 
[Utvid]2121.
Julie Letvik Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Julie Letvik Sørensen2.51,96
479p
02.02.2020
200m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006200m Bryst2.51,9647902.02.202025m 
[Utvid]2121.
Målfrid Seteklev
Haldens SK
Målfrid Seteklev4.58,92
479p
01.02.2020
400m Fri
Haldens SK2006400m Fri4.58,9247901.02.202025m 
[Utvid]2424.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove2.33,75
477p
02.02.2020
200m Bryst
Sjøstjerna SLK2003200m Bryst2.33,7547702.02.202025m 
[Utvid]2525.
Ida Mathea Hugaas
Ullensakersvømmerne
Ida Mathea Hugaas4.59,47
476p
01.02.2020
400m Fri
Ullensakersvømmerne2006400m Fri4.59,4747601.02.202025m 
[Utvid]2525.
Hannah Ignasha A. Tønseth
Hamar IL
Hannah Ignasha A. Tønseth4.59,54
476p
01.02.2020
400m Fri
Hamar IL2004400m Fri4.59,5447601.02.202025m 
[Utvid]2727.
Nicoline Tønder-Keul
Lørenskog/Rælingen
Nicoline Tønder-Keul29,37
475p
02.02.2020
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200450m Fri29,3747502.02.202025m 
[Utvid]2727.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten1.12,42
475p
02.02.2020
100m Individuell medley
Sjøstjerna SLK2001100m Individuell medley1.12,4247502.02.202025m 
[Utvid]2929.
Amund Dønnum Engebretsen
Eidsvoll SK
Amund Dønnum Engebretsen2.34,02
474p
02.02.2020
200m Bryst
Eidsvoll SK2006200m Bryst2.34,0247402.02.202025m 
[Utvid]3030.
Nicoline Tønder-Keul
Lørenskog/Rælingen
Nicoline Tønder-Keul1.12,56
472p
02.02.2020
100m Individuell medley
Lørenskog/Rælingen2004100m Individuell medley1.12,5647202.02.202025m 
[Utvid]3131.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.15,75
471p
01.02.2020
200m Rygg
Lørenskog/Rælingen2005200m Rygg2.15,7547101.02.202025m 
[Utvid]3232.
Amund Dønnum Engebretsen
Eidsvoll SK
Amund Dønnum Engebretsen4.33,40
467p
01.02.2020
400m Fri
Eidsvoll SK2006400m Fri4.33,4046701.02.202025m 
[Utvid]3232.
Michelle Piolin Hansen
SK Speed
Michelle Piolin Hansen5.01,35
467p
01.02.2020
400m Fri
SK Speed2004400m Fri5.01,3546701.02.202025m 
[Utvid]3434.
Michelle Piolin Hansen
SK Speed
Michelle Piolin Hansen2.53,63
465p
02.02.2020
200m Bryst
SK Speed2004200m Bryst2.53,6346502.02.202025m 
[Utvid]3434.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove4.33,90
465p
01.02.2020
400m Fri
Sjøstjerna SLK2003400m Fri4.33,9046501.02.202025m 
[Utvid]3636.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik2.08,31
464p
01.02.2020
200m Fri
Eidsvoll SK2005200m Fri2.08,3146401.02.202025mD
[Utvid]3737.
Carmen Alexandra Rasch
Lørenskog/Rælingen
Carmen Alexandra Rasch5.02,33
463p
01.02.2020
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2007400m Fri5.02,3346301.02.202025m 
[Utvid]3838.
Selin Edvardsen
Hamar IL
Selin Edvardsen5.02,82
460p
01.02.2020
400m Fri
Hamar IL2005400m Fri5.02,8246001.02.202025m 
[Utvid]3939.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove32,71
459p
01.02.2020
50m Bryst
Sjøstjerna SLK200350m Bryst32,7145901.02.202025mD
[Utvid]4040.
Carmen Alexandra Rasch
Lørenskog/Rælingen
Carmen Alexandra Rasch2.38,08
458p
02.02.2020
200m Individuell medley
Lørenskog/Rælingen2007200m Individuell medley2.38,0845802.02.202025m 
[Utvid]4141.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud2.09,08
456p
01.02.2020
200m Fri
Lørenskog/Rælingen2005200m Fri2.09,0845601.02.202025mD
[Utvid]4242.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo31,68
455p
02.02.2020
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK200350m Butterfly31,6845502.02.202025mD
[Utvid]4343.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik2.17,41
454p
01.02.2020
200m Rygg
Eidsvoll SK2005200m Rygg2.17,4145401.02.202025m 
[Utvid]4444.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten29,84
453p
02.02.2020
50m Fri
Sjøstjerna SLK200150m Fri29,8445302.02.202025m 
[Utvid]4545.
Knut Zachrisson Prestegarden
Lørenskog/Rælingen
Knut Zachrisson Prestegarden4.36,38
452p
01.02.2020
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2006400m Fri4.36,3845201.02.202025m 
[Utvid]4646.
Emil Mathias Roli Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Emil Mathias Roli Sørensen1.02,76
449p
02.02.2020
100m Butterfly
Lørenskog/Rælingen2004100m Butterfly1.02,7644902.02.202025m 
[Utvid]4747.
Emil Mathias Roli Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Emil Mathias Roli Sørensen4.37,44
447p
01.02.2020
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2004400m Fri4.37,4444701.02.202025m 
[Utvid]4848.
Nicoline Tønder-Keul
Lørenskog/Rælingen
Nicoline Tønder-Keul37,46
443p
02.02.2020
50m Bryst
Lørenskog/Rælingen200450m Bryst37,4644302.02.202025m 
[Utvid]4949.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten1.11,65
442p
02.02.2020
100m Butterfly
Sjøstjerna SLK2001100m Butterfly1.11,6544202.02.202025m 
[Utvid]4949.
Julie Letvik Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Julie Letvik Sørensen1.21,86
442p
02.02.2020
100m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006100m Bryst1.21,8644202.02.202025mD
[Utvid]5151.
Tomine Aamodt
Ullensakersvømmerne
Tomine Aamodt5.07,23
441p
01.02.2020
400m Fri
Ullensakersvømmerne2004400m Fri5.07,2344101.02.202025m 
[Utvid]5252.
Hannah Ignasha A. Tønseth
Hamar IL
Hannah Ignasha A. Tønseth2.25,44
437p
01.02.2020
200m Fri
Hamar IL2004200m Fri2.25,4443701.02.202025mD
[Utvid]5353.
Ine Kristine Aasum
Fet SK
Ine Kristine Aasum1.14,62
434p
02.02.2020
100m Individuell medley
Fet SK2002100m Individuell medley1.14,6243402.02.202025m 
[Utvid]5454.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen4.40,38
433p
01.02.2020
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2006400m Fri4.40,3843301.02.202025m 
[Utvid]5555.
Michelle Piolin Hansen
SK Speed
Michelle Piolin Hansen1.22,56
430p
02.02.2020
100m Bryst
SK Speed2004100m Bryst1.22,5643002.02.202025mD
[Utvid]5656.
Nicoline Tønder-Keul
Lørenskog/Rælingen
Nicoline Tønder-Keul1.22,73
428p
01.02.2020
100m Bryst
Lørenskog/Rælingen2004100m Bryst1.22,7342801.02.202025m 
[Utvid]5656.
Michelle Piolin Hansen
SK Speed
Michelle Piolin Hansen2.26,45
428p
01.02.2020
200m Fri
SK Speed2004200m Fri2.26,4542801.02.202025mD
[Utvid]5656.
Julie Letvik Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Julie Letvik Sørensen5.10,27
428p
01.02.2020
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2006400m Fri5.10,2742801.02.202025m 
[Utvid]5959.
Emil Mathias Roli Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Emil Mathias Roli Sørensen2.25,48
427p
02.02.2020
200m Individuell medley
Lørenskog/Rælingen2004200m Individuell medley2.25,4842702.02.202025m 
[Utvid]6060.
Julie Letvik Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Julie Letvik Sørensen37,95
426p
02.02.2020
50m Bryst
Lørenskog/Rælingen200650m Bryst37,9542602.02.202025mD
[Utvid]6060.
Selin Edvardsen
Hamar IL
Selin Edvardsen2.38,40
426p
01.02.2020
200m Rygg
Hamar IL2005200m Rygg2.38,4042601.02.202025m 
[Utvid]6262.
Tara Khosrownejad
Lørenskog/Rælingen
Tara Khosrownejad30,50
424p
02.02.2020
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200250m Fri30,5042402.02.202025m 
[Utvid]6262.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove1.13,97
424p
02.02.2020
100m Bryst
Sjøstjerna SLK2003100m Bryst1.13,9742402.02.202025mD
[Utvid]6464.
Magnus Rygh Simonsen
Ullensakersvømmerne
Magnus Rygh Simonsen4.42,71
423p
01.02.2020
400m Fri
Ullensakersvømmerne2006400m Fri4.42,7142301.02.202025m 
[Utvid]6565.
Målfrid Seteklev
Haldens SK
Målfrid Seteklev2.27,33
421p
01.02.2020
200m Fri
Haldens SK2006200m Fri2.27,3342101.02.202025mD
[Utvid]6666.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove27,05
420p
02.02.2020
50m Fri
Sjøstjerna SLK200350m Fri27,0542002.02.202025m 
[Utvid]6767.
Ine Kristine Aasum
Fet SK
Ine Kristine Aasum32,56
419p
01.02.2020
50m Butterfly
Fet SK200250m Butterfly32,5641901.02.202025m 
[Utvid]6767.
Oline Nordnes Skaret
Ullensakersvømmerne
Oline Nordnes Skaret5.12,45
419p
01.02.2020
400m Fri
Ullensakersvømmerne2003400m Fri5.12,4541901.02.202025m 
[Utvid]6969.
Emil Mathias Roli Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Emil Mathias Roli Sørensen29,10
417p
02.02.2020
50m Butterfly
Lørenskog/Rælingen200450m Butterfly29,1041702.02.202025mD
[Utvid]7070.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove2.13,12
415p
01.02.2020
200m Fri
Sjøstjerna SLK2003200m Fri2.13,1241501.02.202025mD
[Utvid]7171.
Ida Lillebo Sletten
Sjøstjerna SLK
Ida Lillebo Sletten32,70
414p
02.02.2020
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK200150m Butterfly32,7041402.02.202025mD
[Utvid]7171.
Ida Mathea Hugaas
Ullensakersvømmerne
Ida Mathea Hugaas2.28,12
414p
01.02.2020
200m Fri
Ullensakersvømmerne2006200m Fri2.28,1241401.02.202025mD
[Utvid]7171.
Selin Edvardsen
Hamar IL
Selin Edvardsen2.28,13
414p
01.02.2020
200m Fri
Hamar IL2005200m Fri2.28,1341401.02.202025mD
[Utvid]7474.
Erik Magnus Evensrud
Lørenskog/Rælingen
Erik Magnus Evensrud1.14,79
411p
02.02.2020
100m Bryst
Lørenskog/Rælingen2005100m Bryst1.14,7941102.02.202025mD
[Utvid]7474.
Michelle Piolin Hansen
SK Speed
Michelle Piolin Hansen2.43,88
411p
02.02.2020
200m Individuell medley
SK Speed2004200m Individuell medley2.43,8841102.02.202025m 
[Utvid]7676.
Carmen Alexandra Rasch
Lørenskog/Rælingen
Carmen Alexandra Rasch1.13,45
410p
02.02.2020
100m Butterfly
Lørenskog/Rælingen2007100m Butterfly1.13,4541002.02.202025m 
[Utvid]7777.
Marius Genton
OI Svømming
Marius Genton4.46,02
408p
01.02.2020
400m Fri
OI Svømming2004400m Fri4.46,0240801.02.202025m 
[Utvid]7777.
Oliver Elisenberg
Moss SK
Oliver Elisenberg4.46,03
408p
01.02.2020
400m Fri
Moss SK2004400m Fri4.46,0340801.02.202025m 
[Utvid]7979.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen1.15,06
406p
02.02.2020
100m Bryst
Lørenskog/Rælingen2006100m Bryst1.15,0640602.02.202025mD
[Utvid]7979.
Tomine Aamodt
Ullensakersvømmerne
Tomine Aamodt2.29,03
406p
01.02.2020
200m Fri
Ullensakersvømmerne2004200m Fri2.29,0340601.02.202025mD
[Utvid]8181.
Amund Dønnum Engebretsen
Eidsvoll SK
Amund Dønnum Engebretsen2.14,29
405p
01.02.2020
200m Fri
Eidsvoll SK2006200m Fri2.14,2940501.02.202025mD
[Utvid]8282.
Michelle Piolin Hansen
SK Speed
Michelle Piolin Hansen38,61
404p
02.02.2020
50m Bryst
SK Speed200450m Bryst38,6140402.02.202025mD
[Utvid]8383.
Knut Zachrisson Prestegarden
Lørenskog/Rælingen
Knut Zachrisson Prestegarden27,42
403p
02.02.2020
50m Fri
Lørenskog/Rælingen200650m Fri27,4240302.02.202025m 
[Utvid]8484.
Michelle Piolin Hansen
SK Speed
Michelle Piolin Hansen2.41,53
402p
01.02.2020
200m Rygg
SK Speed2004200m Rygg2.41,5340201.02.202025m 
[Utvid]8484.
Rina Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Rina Øvergaard2.44,99
402p
02.02.2020
200m Individuell medley
Sjøstjerna SLK2006200m Individuell medley2.44,9940202.02.202025m 
[Utvid]8484.
Selin Edvardsen
Hamar IL
Selin Edvardsen2.45,09
402p
02.02.2020
200m Individuell medley
Hamar IL2005200m Individuell medley2.45,0940202.02.202025m 
[Utvid]8787.
Carmen Alexandra Rasch
Lørenskog/Rælingen
Carmen Alexandra Rasch2.29,67
401p
01.02.2020
200m Fri
Lørenskog/Rælingen2007200m Fri2.29,6740101.02.202025mD
[Utvid]8888.
Oliver Bauer Skymoen
Lørenskog/Rælingen
Oliver Bauer Skymoen2.28,68
400p
02.02.2020
200m Individuell medley
Lørenskog/Rælingen2006200m Individuell medley2.28,6840002.02.202025m 
[Utvid]8989.
Albertine Isabella Stene
Lørenskog/Rælingen
Albertine Isabella Stene5.17,65
399p
01.02.2020
400m Fri
Lørenskog/Rælingen2007400m Fri5.17,6539901.02.202025m 
[Utvid]9090.
Emil Mathias Roli Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Emil Mathias Roli Sørensen2.15,15
397p
01.02.2020
200m Fri
Lørenskog/Rælingen2004200m Fri2.15,1539701.02.202025mD
[Utvid]9090.
Rina Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Rina Øvergaard2.42,20
397p
01.02.2020
200m Rygg
Sjøstjerna SLK2006200m Rygg2.42,2039701.02.202025m 
[Utvid]9090.
Celin Ullern
Moss SK
Celin Ullern5.18,22
397p
01.02.2020
400m Fri
Moss SK2004400m Fri5.18,2239701.02.202025m 
[Utvid]9393.
Hannah Ignasha A. Tønseth
Hamar IL
Hannah Ignasha A. Tønseth2.45,87
396p
02.02.2020
200m Individuell medley
Hamar IL2004200m Individuell medley2.45,8739602.02.202025m 
[Utvid]9393.
Julie Letvik Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Julie Letvik Sørensen2.45,91
396p
02.02.2020
200m Individuell medley
Lørenskog/Rælingen2006200m Individuell medley2.45,9139602.02.202025m 
[Utvid]9595.
Ida Hee Won Hovind Grøv
Sjøstjerna SLK
Ida Hee Won Hovind Grøv33,21
395p
01.02.2020
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK200350m Butterfly33,2139501.02.202025m 
[Utvid]9595.
Julie Letvik Sørensen
Lørenskog/Rælingen
Julie Letvik Sørensen2.30,48
395p
01.02.2020
200m Fri
Lørenskog/Rælingen2006200m Fri2.30,4839501.02.202025mD
[Utvid]9595.
Rina Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Rina Øvergaard5.18,80
395p
01.02.2020
400m Fri
Sjøstjerna SLK2006400m Fri5.18,8039501.02.202025m 
[Utvid]9898.
Henrik Winther Pedersen
Sjøstjerna SLK
Henrik Winther Pedersen27,65
393p
02.02.2020
50m Fri
Sjøstjerna SLK199850m Fri27,6539302.02.202025m 
[Utvid]9898.
Sebastian Eriksen
Ullensakersvømmerne
Sebastian Eriksen29,67
393p
01.02.2020
50m Butterfly
Ullensakersvømmerne200350m Butterfly29,6739301.02.202025m 
[Utvid]9898.
Sebastian Eriksen
Ullensakersvømmerne
Sebastian Eriksen1.08,58
393p
02.02.2020
100m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2003100m Individuell medley1.08,5839302.02.202025m 
Side 1 av 14 (1395 rader)< Forrige1234567121314Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.