Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Asker Open
Stevne
Stevnenavn:
Asker Open
Fra dato:
07.02.2020
Til dato:
09.02.2020
NSF Stevne Id:
0000032881
Arrangørnavn:
Asker SK
Stevnested:
Holmen
Bassengnavn:
Holmen svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
30.01.2020
Kvalperiode start:
31.01.2019
Kvalperiode slutt:
30.01.2020
Påmeldingsansv.:
Bjarne Stavnes
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48191935
Arrangementsleder
Navn:
Morten Tronstad
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
957 07 465
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas24,01
792p
08.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg24,0179208.02.202025m 
[Utvid]22.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski23,64
778p
08.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199450m Butterfly23,6477808.02.202025m 
[Utvid]33.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden26,56
773p
08.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly26,5677308.02.202025m 
[Utvid]44.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen27,52
772p
08.02.2020
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst27,5277208.02.202025m 
[Utvid]55.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova4.15,57
766p
07.02.2020
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.15,5776607.02.202025m 
[Utvid]66.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey2.11,61
761p
08.02.2020
200m Bryst
Lambertseter SK1996200m Bryst2.11,6176108.02.202025m 
[Utvid]77.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.56,17
751p
08.02.2020
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg1.56,1775108.02.202025m 
[Utvid]88.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal27,89
742p
08.02.2020
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst27,8974208.02.202025m 
[Utvid]99.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden28,38
740p
08.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg28,3874008.02.202025m 
[Utvid]1010.
Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Piotr Mateusz Ludwiczak22,44
735p
09.02.2020
50m Fri
Kongstensvømmerne199650m Fri22,4473509.02.202025m 
[Utvid]1111.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth2.02,51
732p
09.02.2020
200m Fri
Bærumsvømmerne1994200m Fri2.02,5173209.02.202025m 
[Utvid]1212.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia28,02
731p
08.02.2020
50m Bryst
Bærumsvømmerne200150m Bryst28,0273108.02.202025m 
[Utvid]1313.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey28,28
711p
08.02.2020
50m Bryst
Lambertseter SK199650m Bryst28,2871108.02.202025m 
[Utvid]1414.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen32,01
710p
08.02.2020
50m Bryst
Bærumsvømmerne200050m Bryst32,0171008.02.202025m 
[Utvid]1515.
Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Piotr Mateusz Ludwiczak24,39
709p
08.02.2020
50m Butterfly
Kongstensvømmerne199650m Butterfly24,3970908.02.202025m 
[Utvid]1616.
Torbjørn Udjus
OI Svømming
Torbjørn Udjus22,75
706p
09.02.2020
50m Fri
OI Svømming199350m Fri22,7570609.02.202025m 
[Utvid]1717.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia24,56
694p
08.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly24,5669408.02.202025m 
[Utvid]1818.
Piotr Mateusz Ludwiczak
Kongstensvømmerne
Piotr Mateusz Ludwiczak25,24
682p
08.02.2020
50m Rygg
Kongstensvømmerne199650m Rygg25,2468208.02.202025m 
[Utvid]1919.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.05,85
675p
07.02.2020
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.05,8567507.02.202025mD
[Utvid]2020.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey1.03,83
661p
08.02.2020
100m Bryst
Lambertseter SK1996100m Bryst1.03,8366108.02.202025mD
[Utvid]2121.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski25,52
660p
08.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne199450m Rygg25,5266008.02.202025m 
[Utvid]2222.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen1.54,20
658p
09.02.2020
200m Fri
Kongstensvømmerne2000200m Fri1.54,2065809.02.202025m 
[Utvid]2323.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth26,43
653p
09.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri26,4365309.02.202025m 
[Utvid]2424.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.35,22
651p
08.02.2020
200m Bryst
Lambertseter SK1999200m Bryst2.35,2265108.02.202025m 
[Utvid]2525.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.17,69
649p
08.02.2020
200m Rygg
Lambertseter SK1999200m Rygg2.17,6964908.02.202025m 
[Utvid]2626.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen4.05,30
647p
07.02.2020
400m Fri
Lambertseter SK2003400m Fri4.05,3064707.02.202025m 
[Utvid]2727.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg4.30,58
646p
07.02.2020
400m Fri
Larvik SK2004400m Fri4.30,5864607.02.202025m 
[Utvid]2828.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev25,18
644p
08.02.2020
50m Butterfly
Asker SK200050m Butterfly25,1864408.02.202025m 
[Utvid]2929.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg1.04,41
643p
09.02.2020
100m Bryst
Ski SK2001100m Bryst1.04,4164309.02.202025m 
[Utvid]3030.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen28,28
640p
08.02.2020
50m Butterfly
Poseidon200050m Butterfly28,2864008.02.202025m 
[Utvid]3131.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe23,54
637p
09.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri23,5463709.02.202025m 
[Utvid]3232.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey25,29
636p
08.02.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK199650m Butterfly25,2963608.02.202025m 
[Utvid]3333.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe1.55,57
635p
09.02.2020
200m Fri
Bærumsvømmerne2001200m Fri1.55,5763509.02.202025m 
[Utvid]3434.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen4.07,13
633p
07.02.2020
400m Fri
Kongstensvømmerne2002400m Fri4.07,1363307.02.202025m 
[Utvid]3535.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev25,95
627p
08.02.2020
50m Rygg
Asker SK200050m Rygg25,9562708.02.202025m 
[Utvid]3636.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie23,69
625p
09.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri23,6962509.02.202025m 
[Utvid]3636.
Ludvik Svarstad
Kongstensvømmerne
Ludvik Svarstad29,52
625p
08.02.2020
50m Bryst
Kongstensvømmerne199950m Bryst29,5262508.02.202025m 
[Utvid]3838.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen4.08,26
624p
07.02.2020
400m Fri
Glitre SK2001400m Fri4.08,2662407.02.202025m 
[Utvid]3838.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar4.08,34
624p
07.02.2020
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.08,3462407.02.202025m 
[Utvid]4040.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen2.20,71
622p
08.02.2020
200m Bryst
Lambertseter SK1995200m Bryst2.20,7162208.02.202025m 
[Utvid]4040.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen4.08,52
622p
07.02.2020
400m Fri
Kongstensvømmerne2000400m Fri4.08,5262207.02.202025m 
[Utvid]4242.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev4.08,79
620p
07.02.2020
400m Fri
Asker SK2000400m Fri4.08,7962007.02.202025m 
[Utvid]4343.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe57,34
619p
09.02.2020
100m Rygg
Bærumsvømmerne2001100m Rygg57,3461909.02.202025m 
[Utvid]4343.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.04,55
619p
09.02.2020
100m Rygg
Lambertseter SK2005100m Rygg1.04,5561909.02.202025m 
[Utvid]4545.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen26,92
617p
09.02.2020
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri26,9261709.02.202025m 
[Utvid]4646.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden25,56
616p
08.02.2020
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly25,5661608.02.202025m 
[Utvid]4747.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad33,57
615p
08.02.2020
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst33,5761508.02.202025m 
[Utvid]4848.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski29,71
613p
08.02.2020
50m Bryst
Bærumsvømmerne199450m Bryst29,7161308.02.202025m 
[Utvid]4848.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland30,21
613p
08.02.2020
50m Rygg
Glitre SK199950m Rygg30,2161308.02.202025m 
[Utvid]5050.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen30,24
611p
08.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg30,2461108.02.202025m 
[Utvid]5151.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth59,28
609p
09.02.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri59,2860909.02.202025mD
[Utvid]5252.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik29,79
608p
08.02.2020
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst29,7960808.02.202025m 
[Utvid]5252.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.20,71
608p
08.02.2020
200m Rygg
Lambertseter SK2005200m Rygg2.20,7160808.02.202025m 
[Utvid]5454.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen28,82
605p
08.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly28,8260508.02.202025m 
[Utvid]5555.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe26,28
604p
08.02.2020
50m Rygg
Bærumsvømmerne200150m Rygg26,2860408.02.202025m 
[Utvid]5555.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar1.57,52
604p
09.02.2020
200m Fri
Poseidon2000200m Fri1.57,5260409.02.202025m 
[Utvid]5757.
Anders Eide Haugholt
OI Svømming
Anders Eide Haugholt29,88
603p
08.02.2020
50m Bryst
OI Svømming200250m Bryst29,8860308.02.202025m 
[Utvid]5858.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen27,19
599p
09.02.2020
50m Fri
Poseidon200050m Fri27,1959909.02.202025m 
[Utvid]5858.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey2.05,29
599p
08.02.2020
200m Rygg
Lambertseter SK1996200m Rygg2.05,2959908.02.202025m 
[Utvid]6060.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey30,03
594p
08.02.2020
50m Bryst
Lambertseter SK199650m Bryst30,0359408.02.202025mD
[Utvid]6161.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe25,91
591p
08.02.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly25,9159108.02.202025m 
[Utvid]6262.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen2.25,34
589p
09.02.2020
200m Individuell medley
Lambertseter SK2005200m Individuell medley2.25,3458909.02.202025m 
[Utvid]6363.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg1.14,42
588p
08.02.2020
100m Bryst
Lambertseter SK1999100m Bryst1.14,4258808.02.202025mD
[Utvid]6363.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg2.11,81
588p
07.02.2020
200m Fri
Larvik SK2004200m Fri2.11,8158807.02.202025mD
[Utvid]6565.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød1.05,22
587p
09.02.2020
100m Butterfly
Sandefjord SK2002100m Butterfly1.05,2258709.02.202025m 
[Utvid]6666.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad1.14,55
585p
09.02.2020
100m Bryst
Vestbyen Trondheim2002100m Bryst1.14,5558509.02.202025m 
[Utvid]6666.
Kristian Dmitri Swakhoven
Bærumsvømmerne
Kristian Dmitri Swakhoven4.13,70
585p
07.02.2020
400m Fri
Bærumsvømmerne2003400m Fri4.13,7058507.02.202025m 
[Utvid]6868.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden1.58,84
584p
09.02.2020
200m Fri
Asker SK2003200m Fri1.58,8458409.02.202025m 
[Utvid]6969.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen4.39,87
583p
07.02.2020
400m Fri
Ås IL2002400m Fri4.39,8758307.02.202025m 
[Utvid]7070.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden57,56
582p
09.02.2020
100m Butterfly
Asker SK2003100m Butterfly57,5658209.02.202025m 
[Utvid]7070.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.06,60
582p
08.02.2020
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.06,6058208.02.202025mD
[Utvid]7272.
Vilde Skaug
Bærumsvømmerne
Vilde Skaug27,47
581p
09.02.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200250m Fri27,4758109.02.202025m 
[Utvid]7272.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg30,26
581p
08.02.2020
50m Bryst
Ski SK200150m Bryst30,2658108.02.202025m 
[Utvid]7272.
Jonette-Theodora K. Pflug
Poseidon
Jonette-Theodora K. Pflug2.12,31
581p
09.02.2020
200m Fri
Poseidon2001200m Fri2.12,3158109.02.202025m 
[Utvid]7272.
Anastasija Stepanova
Christiania SK
Anastasija Stepanova2.41,24
581p
08.02.2020
200m Bryst
Christiania SK2005200m Bryst2.41,2458108.02.202025m 
[Utvid]7676.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey26,64
580p
08.02.2020
50m Rygg
Lambertseter SK199650m Rygg26,6458008.02.202025m 
[Utvid]7777.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe2.12,43
579p
09.02.2020
200m Fri
Ås IL2006200m Fri2.12,4357909.02.202025m 
[Utvid]7878.
Tobias Bang Mikkelsen
Asker SK
Tobias Bang Mikkelsen2.11,59
578p
09.02.2020
200m Individuell medley
Asker SK2002200m Individuell medley2.11,5957809.02.202025m 
[Utvid]7979.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad2.41,62
577p
08.02.2020
200m Bryst
Vestbyen Trondheim2002200m Bryst2.41,6257708.02.202025m 
[Utvid]7979.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas4.14,89
577p
07.02.2020
400m Fri
Moss SK2004400m Fri4.14,8957707.02.202025m 
[Utvid]8181.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen29,29
576p
08.02.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200550m Butterfly29,2957608.02.202025m 
[Utvid]8181.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg30,33
576p
09.02.2020
50m Bryst
Ski SK200150m Bryst30,3357609.02.202025mD
[Utvid]8181.
Kristian Dmitri Swakhoven
Bærumsvømmerne
Kristian Dmitri Swakhoven1.59,37
576p
09.02.2020
200m Fri
Bærumsvømmerne2003200m Fri1.59,3757609.02.202025m 
[Utvid]8181.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson2.12,69
576p
09.02.2020
200m Fri
Poseidon2001200m Fri2.12,6957609.02.202025m 
[Utvid]8181.
Malin Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Malin Rike Holmann4.41,06
576p
07.02.2020
400m Fri
Bærumsvømmerne2006400m Fri4.41,0657607.02.202025m 
[Utvid]8686.
Sander Matoe Singsaas
Lambertseter SK
Sander Matoe Singsaas26,15
575p
08.02.2020
50m Butterfly
Lambertseter SK200450m Butterfly26,1557508.02.202025m 
[Utvid]8686.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen30,86
575p
08.02.2020
50m Rygg
Lambertseter SK200550m Rygg30,8657508.02.202025m 
[Utvid]8686.
Idunn Jørgensen Mohr
Asker SK
Idunn Jørgensen Mohr1.06,17
575p
09.02.2020
100m Rygg
Asker SK2002100m Rygg1.06,1757509.02.202025m 
[Utvid]8686.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe2.07,00
575p
08.02.2020
200m Rygg
Bærumsvømmerne2001200m Rygg2.07,0057508.02.202025m 
[Utvid]8686.
Oda Løtuft Johansen
Ås IL
Oda Løtuft Johansen2.12,78
575p
09.02.2020
200m Fri
Ås IL2002200m Fri2.12,7857509.02.202025m 
[Utvid]8686.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden4.15,11
575p
07.02.2020
400m Fri
Asker SK2003400m Fri4.15,1157507.02.202025m 
[Utvid]9292.
Idunn Jørgensen Mohr
Asker SK
Idunn Jørgensen Mohr30,88
574p
08.02.2020
50m Rygg
Asker SK200250m Rygg30,8857408.02.202025m 
[Utvid]9292.
Julius Aleksander Stähr Aarnes
Asker SK
Julius Aleksander Stähr Aarnes4.15,31
574p
07.02.2020
400m Fri
Asker SK2004400m Fri4.15,3157407.02.202025m 
[Utvid]9292.
Olivia Ingrid Kjellberg
Ås IL
Olivia Ingrid Kjellberg4.41,42
574p
07.02.2020
400m Fri
Ås IL2004400m Fri4.41,4257407.02.202025m 
[Utvid]9595.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson1.15,04
573p
09.02.2020
100m Bryst
Poseidon2001100m Bryst1.15,0457309.02.202025m 
[Utvid]9595.
Kristine Gellein Johnsson
Poseidon
Kristine Gellein Johnsson2.26,68
573p
09.02.2020
200m Individuell medley
Poseidon2001200m Individuell medley2.26,6857309.02.202025m 
[Utvid]9797.
Rikke Omdahl Petersen
Bærumsvømmerne
Rikke Omdahl Petersen2.12,96
572p
09.02.2020
200m Fri
Bærumsvømmerne2002200m Fri2.12,9657209.02.202025m 
[Utvid]9797.
Marie Hellberg Munthe
Ås IL
Marie Hellberg Munthe2.13,00
572p
09.02.2020
200m Fri
Ås IL2003200m Fri2.13,0057209.02.202025m 
[Utvid]9999.
Selma Lyamouri Flesche
Lambertseter SK
Selma Lyamouri Flesche34,44
570p
08.02.2020
50m Bryst
Lambertseter SK200550m Bryst34,4457008.02.202025m 
[Utvid]9999.
Mia Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Mia Gulbrandsen4.42,03
570p
07.02.2020
400m Fri
Kongstensvømmerne2003400m Fri4.42,0357007.02.202025m 
Side 1 av 48 (4724 rader)< Forrige1234567464748Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.