Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Strømmen Sparebank Cup 3
Stevne
Stevnenavn:
Strømmen Sparebank Cup 3
Fra dato:
10.01.2020
Til dato:
10.01.2020
NSF Stevne Id:
0000032948
Arrangørnavn:
Triton Lillestrøm
Stevnested:
Skjetten
Bassengnavn:
Skjetten svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
03.01.2020
Kvalperiode start:
04.01.2019
Kvalperiode slutt:
03.01.2020
Påmeldingsansv.:
Marcel Rosenberg
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98035597
Arrangementsleder
Navn:
Marcel Rosenberg
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98035597
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Eira Melhus-Tangen
Triton Lillestrøm
Eira Melhus-Tangen5.10,32
428p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri5.10,3242810.01.202025m 
[Utvid]22.
Embla Adelheid H. Skinnar
Triton Lillestrøm
Embla Adelheid H. Skinnar5.16,56
403p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri5.16,5640310.01.202025m 
[Utvid]33.
Ann-Katrin Flegel
Triton Lillestrøm
Ann-Katrin Flegel5.18,87
394p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri5.18,8739410.01.202025m 
[Utvid]44.
Fredrik Magnus Holmberg Dahle
Triton Lillestrøm
Fredrik Magnus Holmberg Dahle4.50,88
388p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri4.50,8838810.01.202025m 
[Utvid]55.
Eira Melhus-Tangen
Triton Lillestrøm
Eira Melhus-Tangen1.15,16
383p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.15,1638310.01.202025m 
[Utvid]66.
Silja Thoresen Skinlo
Triton Lillestrøm
Silja Thoresen Skinlo5.24,63
374p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri5.24,6337410.01.202025m 
[Utvid]77.
Ylva Espolin Storo Dahl
Triton Lillestrøm
Ylva Espolin Storo Dahl5.30,95
353p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri5.30,9535310.01.202025m 
[Utvid]88.
Karoline Fleisje
Triton Lillestrøm
Karoline Fleisje5.35,00
340p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri5.35,0034010.01.202025m 
[Utvid]99.
Sebastian Bergum
Triton Lillestrøm
Sebastian Bergum5.04,35
339p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri5.04,3533910.01.202025m 
[Utvid]1010.
Nathania Newton
Triton Lillestrøm
Nathania Newton1.21,11
305p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.21,1130510.01.202025m 
[Utvid]1111.
Kristoffer Dyrvang Haga
Triton Lillestrøm
Kristoffer Dyrvang Haga5.18,28
296p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2008400m Fri5.18,2829610.01.202025m 
[Utvid]1212.
Tiril Dahl Gulichsen
Triton Lillestrøm
Tiril Dahl Gulichsen5.52,83
291p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri5.52,8329110.01.202025m 
[Utvid]1313.
Vincent Vu
Triton Lillestrøm
Vincent Vu5.21,81
286p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri5.21,8128610.01.202025m 
[Utvid]1414.
Kristian Heggelund Dahl
Lambertseter SK
Kristian Heggelund Dahl5.23,95
281p
10.01.2020
400m Fri
Lambertseter SK2007400m Fri5.23,9528110.01.202025m 
[Utvid]1515.
Milja Helena Brun
Triton Lillestrøm
Milja Helena Brun6.02,53
268p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2008400m Fri6.02,5326810.01.202025m 
[Utvid]1616.
Erle Sire Bakkem
Triton Lillestrøm
Erle Sire Bakkem6.03,11
267p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri6.03,1126710.01.202025m 
[Utvid]1717.
Fredrik Magnus Holmberg Dahle
Triton Lillestrøm
Fredrik Magnus Holmberg Dahle1.15,41
259p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.15,4125910.01.202025m 
[Utvid]1818.
Ann-Katrin Flegel
Triton Lillestrøm
Ann-Katrin Flegel1.27,02
247p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.27,0224710.01.202025m 
[Utvid]1919.
Eline Bao-Ngoc Duong
Triton Lillestrøm
Eline Bao-Ngoc Duong6.12,92
246p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri6.12,9224610.01.202025m 
[Utvid]2020.
Kristin Lyssandtræ
Triton Lillestrøm
Kristin Lyssandtræ6.14,29
244p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri6.14,2924410.01.202025m 
[Utvid]2121.
Thea Elisabeth Bernes
SK Speed
Thea Elisabeth Bernes6.14,94
242p
10.01.2020
400m Fri
SK Speed2007400m Fri6.14,9424210.01.202025m 
[Utvid]2222.
Amelia Hanna Wierzbicka
Triton Lillestrøm
Amelia Hanna Wierzbicka6.15,89
241p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2008400m Fri6.15,8924110.01.202025m 
[Utvid]2323.
Mikkel Sigvartsen
Triton Lillestrøm
Mikkel Sigvartsen5.42,30
238p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri5.42,3023810.01.202025m 
[Utvid]2424.
Olava Skogly Bystrøm
Triton Lillestrøm
Olava Skogly Bystrøm6.18,56
235p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri6.18,5623510.01.202025m 
[Utvid]2525.
Embla Adelheid H. Skinnar
Triton Lillestrøm
Embla Adelheid H. Skinnar1.29,70
225p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.29,7022510.01.202025m 
[Utvid]2626.
Patra Ariyawong
Triton Lillestrøm
Patra Ariyawong6.32,00
212p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri6.32,0021210.01.202025m 
[Utvid]2727.
Thea Elisabeth Bernes
SK Speed
Thea Elisabeth Bernes1.32,69
204p
10.01.2020
100m Butterfly
SK Speed2007100m Butterfly1.32,6920410.01.202025m 
[Utvid]2828.
Silja Thoresen Skinlo
Triton Lillestrøm
Silja Thoresen Skinlo1.32,96
202p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.32,9620210.01.202025m 
[Utvid]2828.
Magnus Arvid Sturm
Triton Lillestrøm
Magnus Arvid Sturm6.01,54
202p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri6.01,5420210.01.202025m 
[Utvid]3030.
Kristoffer Dyrvang Haga
Triton Lillestrøm
Kristoffer Dyrvang Haga1.21,98
201p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2008100m Butterfly1.21,9820110.01.202025m 
[Utvid]3131.
Sunniva Sunde
Drøbak-Frogn IL
Sunniva Sunde41,70
199p
10.01.2020
50m Butterfly
Drøbak-Frogn IL200950m Butterfly41,7019910.01.202025m 
[Utvid]3232.
Erle Sire Bakkem
Triton Lillestrøm
Erle Sire Bakkem1.34,11
195p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.34,1119510.01.202025m 
[Utvid]3333.
Ylva Espolin Storo Dahl
Triton Lillestrøm
Ylva Espolin Storo Dahl1.34,80
191p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.34,8019110.01.202025m 
[Utvid]3434.
Oline Marie Sjølie
Triton Lillestrøm
Oline Marie Sjølie6.46,24
190p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2008400m Fri6.46,2419010.01.202025m 
[Utvid]3535.
Kyle Gabriel Navaja Blomqvist
Triton Lillestrøm
Kyle Gabriel Navaja Blomqvist6.11,38
186p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2009400m Fri6.11,3818610.01.202025m 
[Utvid]3636.
Oliver Rinden-Johansen
SK Speed
Oliver Rinden-Johansen6.11,88
185p
10.01.2020
400m Fri
SK Speed2009400m Fri6.11,8818510.01.202025m 
[Utvid]3737.
Karoline Fleisje
Triton Lillestrøm
Karoline Fleisje1.35,91
184p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.35,9118410.01.202025m 
[Utvid]3838.
Sebastian Bergum
Triton Lillestrøm
Sebastian Bergum1.24,64
183p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.24,6418310.01.202025m 
[Utvid]3939.
Sunniva Sunde
Drøbak-Frogn IL
Sunniva Sunde6.52,11
182p
10.01.2020
400m Fri
Drøbak-Frogn IL2009400m Fri6.52,1118210.01.202025m 
[Utvid]4040.
Guro Laget
Triton Lillestrøm
Guro Laget6.53,00
181p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2008400m Fri6.53,0018110.01.202025m 
[Utvid]4141.
Ronja Ingebretsen Øverbø
Triton Lillestrøm
Ronja Ingebretsen Øverbø6.54,03
180p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2008400m Fri6.54,0318010.01.202025m 
[Utvid]4242.
Darian Newton
Triton Lillestrøm
Darian Newton6.16,66
178p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2009400m Fri6.16,6617810.01.202025m 
[Utvid]4343.
Pauline Elise Masiak
Triton Lillestrøm
Pauline Elise Masiak6.56,69
176p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2008400m Fri6.56,6917610.01.202025m 
[Utvid]4444.
Mads Sørensen
SK Speed
Mads Sørensen6.22,96
170p
10.01.2020
400m Fri
SK Speed2009400m Fri6.22,9617010.01.202025m 
[Utvid]4545.
Eva Chipo Marova Andersen
Triton Lillestrøm
Eva Chipo Marova Andersen7.09,15
161p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2009400m Fri7.09,1516110.01.202025m 
[Utvid]4646.
Eline Bao-Ngoc Duong
Triton Lillestrøm
Eline Bao-Ngoc Duong1.41,97
153p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.41,9715310.01.202025m 
[Utvid]4747.
Emmie Eliassen Rank
SK Speed
Emmie Eliassen Rank7.19,63
150p
10.01.2020
400m Fri
SK Speed2009400m Fri7.19,6315010.01.202025m 
[Utvid]4848.
Storm Harald Opdal Fjellheim
Triton Lillestrøm
Storm Harald Opdal Fjellheim6.40,85
148p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2008400m Fri6.40,8514810.01.202025m 
[Utvid]4949.
Wilhelm Hestad Skinnar
Triton Lillestrøm
Wilhelm Hestad Skinnar6.43,87
145p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2009400m Fri6.43,8714510.01.202025m 
[Utvid]4949.
Marie Davidsen
SK Speed
Marie Davidsen7.25,09
145p
10.01.2020
400m Fri
SK Speed2009400m Fri7.25,0914510.01.202025m 
[Utvid]5151.
Patra Ariyawong
Triton Lillestrøm
Patra Ariyawong1.44,09
144p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.44,0914410.01.202025m 
[Utvid]5151.
Tiril Dahl Gulichsen
Triton Lillestrøm
Tiril Dahl Gulichsen1.44,10
144p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.44,1014410.01.202025m 
[Utvid]5353.
Nicolai Borge Børresen
Drøbak-Frogn IL
Nicolai Borge Børresen6.45,23
143p
10.01.2020
400m Fri
Drøbak-Frogn IL2008400m Fri6.45,2314310.01.202025m 
[Utvid]5454.
Ella Amalie Bjørlo Hagerup
Triton Lillestrøm
Ella Amalie Bjørlo Hagerup7.27,51
142p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2009400m Fri7.27,5114210.01.202025m 
[Utvid]5555.
Mikkel Sigvartsen
Triton Lillestrøm
Mikkel Sigvartsen1.32,53
140p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.32,5314010.01.202025m 
[Utvid]5656.
Vincent Vu
Triton Lillestrøm
Vincent Vu1.32,81
139p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.32,8113910.01.202025m 
[Utvid]5757.
Oliver Rinden-Johansen
SK Speed
Oliver Rinden-Johansen42,09
137p
10.01.2020
50m Butterfly
SK Speed200950m Butterfly42,0913710.01.202025m 
[Utvid]5757.
Per-Jonas Romset Øyvåg
Triton Lillestrøm
Per-Jonas Romset Øyvåg6.50,78
137p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2008400m Fri6.50,7813710.01.202025m 
[Utvid]5959.
Kyle Gabriel Navaja Blomqvist
Triton Lillestrøm
Kyle Gabriel Navaja Blomqvist43,00
129p
10.01.2020
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200950m Butterfly43,0012910.01.202025m 
[Utvid]5959.
Ida Tveiterås Green
Triton Lillestrøm
Ida Tveiterås Green7.41,83
129p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2009400m Fri7.41,8312910.01.202025m 
[Utvid]5959.
Olivia Franciska Pettersen
SK Speed
Olivia Franciska Pettersen7.42,58
129p
10.01.2020
400m Fri
SK Speed2009400m Fri7.42,5812910.01.202025m 
[Utvid]6262.
Hajana Monsen
Triton Lillestrøm
Hajana Monsen7.43,12
128p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2009400m Fri7.43,1212810.01.202025m 
[Utvid]6363.
Ronja Ingebretsen Øverbø
Triton Lillestrøm
Ronja Ingebretsen Øverbø1.48,77
126p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2008100m Butterfly1.48,7712610.01.202025m 
[Utvid]6363.
Annika Bhatnagar
SK Speed
Annika Bhatnagar7.45,40
126p
10.01.2020
400m Fri
SK Speed2009400m Fri7.45,4012610.01.202025m 
[Utvid]6565.
Olava Skogly Bystrøm
Triton Lillestrøm
Olava Skogly Bystrøm1.49,21
125p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.49,2112510.01.202025m 
[Utvid]6666.
Mariam Skogman Elouazzani
SK Speed
Mariam Skogman Elouazzani7.50,22
123p
10.01.2020
400m Fri
SK Speed2007400m Fri7.50,2212310.01.202025m 
[Utvid]6767.
Julian Matheo Vizcarra
Triton Lillestrøm
Julian Matheo Vizcarra7.07,59
122p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2009400m Fri7.07,5912210.01.202025m 
[Utvid]6868.
Kristin Lyssandtræ
Triton Lillestrøm
Kristin Lyssandtræ1.51,30
118p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.51,3011810.01.202025m 
[Utvid]6969.
Ida Tveiterås Green
Triton Lillestrøm
Ida Tveiterås Green49,96
116p
10.01.2020
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200950m Butterfly49,9611610.01.202025m 
[Utvid]6969.
Arbenita Shala
Triton Lillestrøm
Arbenita Shala7.59,28
116p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2009400m Fri7.59,2811610.01.202025m 
[Utvid]7171.
Oliver Ranheim-Nakstad
Triton Lillestrøm
Oliver Ranheim-Nakstad7.20,53
111p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri7.20,5311110.01.202025m 
[Utvid]7272.
Olivia Franciska Pettersen
SK Speed
Olivia Franciska Pettersen50,86
110p
10.01.2020
50m Butterfly
SK Speed200950m Butterfly50,8611010.01.202025m 
[Utvid]7373.
Guro Laget
Triton Lillestrøm
Guro Laget1.54,23
109p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2008100m Butterfly1.54,2310910.01.202025m 
[Utvid]7373.
Theo Andreas Michael
SK Speed
Theo Andreas Michael7.23,20
109p
10.01.2020
400m Fri
SK Speed2007400m Fri7.23,2010910.01.202025m 
[Utvid]7575.
Darian Newton
Triton Lillestrøm
Darian Newton45,85
106p
10.01.2020
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200950m Butterfly45,8510610.01.202025m 
[Utvid]7676.
Tuva Wålen Baardsen
SK Speed
Tuva Wålen Baardsen8.17,96
103p
10.01.2020
400m Fri
SK Speed2008400m Fri8.17,9610310.01.202025m 
[Utvid]7777.
Ella Amalie Bjørlo Hagerup
Triton Lillestrøm
Ella Amalie Bjørlo Hagerup52,37
100p
10.01.2020
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200950m Butterfly52,3710010.01.202025m 
[Utvid]7878.
Iselin Abena Dennis Jøndal
Triton Lillestrøm
Iselin Abena Dennis Jøndal8.25,71
98p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2009400m Fri8.25,719810.01.202025m 
[Utvid]7979.
Amelia Hanna Wierzbicka
Triton Lillestrøm
Amelia Hanna Wierzbicka1.59,16
96p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2008100m Butterfly1.59,169610.01.202025m 
[Utvid]8080.
Oline Marie Sjølie
Triton Lillestrøm
Oline Marie Sjølie1.59,41
95p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2008100m Butterfly1.59,419510.01.202025m 
[Utvid]8181.
Eva Chipo Marova Andersen
Triton Lillestrøm
Eva Chipo Marova Andersen53,91
92p
10.01.2020
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200950m Butterfly53,919210.01.202025m 
[Utvid]8282.
Magnus Arvid Sturm
Triton Lillestrøm
Magnus Arvid Sturm1.47,43
89p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m Butterfly1.47,438910.01.202025m 
[Utvid]8383.
Mads Sørensen
SK Speed
Mads Sørensen49,70
83p
10.01.2020
50m Butterfly
SK Speed200950m Butterfly49,708310.01.202025m 
[Utvid]8383.
Wilhelm Hestad Skinnar
Triton Lillestrøm
Wilhelm Hestad Skinnar49,71
83p
10.01.2020
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200950m Butterfly49,718310.01.202025m 
[Utvid]8585.
Annika Bhatnagar
SK Speed
Annika Bhatnagar56,57
80p
10.01.2020
50m Butterfly
SK Speed200950m Butterfly56,578010.01.202025m 
[Utvid]8585.
Nicolai Borge Børresen
Drøbak-Frogn IL
Nicolai Borge Børresen1.51,47
80p
10.01.2020
100m Butterfly
Drøbak-Frogn IL2008100m Butterfly1.51,478010.01.202025m 
[Utvid]8787.
Ella Pedersen Downey
SK Speed
Ella Pedersen Downey9.08,05
77p
10.01.2020
400m Fri
SK Speed2009400m Fri9.08,057710.01.202025m 
[Utvid]8888.
Hajana Monsen
Triton Lillestrøm
Hajana Monsen58,05
74p
10.01.2020
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200950m Butterfly58,057410.01.202025m 
[Utvid]8989.
Arbenita Shala
Triton Lillestrøm
Arbenita Shala58,14
73p
10.01.2020
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200950m Butterfly58,147310.01.202025m 
[Utvid]9090.
Emmie Eliassen Rank
SK Speed
Emmie Eliassen Rank59,52
68p
10.01.2020
50m Butterfly
SK Speed200950m Butterfly59,526810.01.202025m 
[Utvid]9191.
Haldis Jensen
SK Speed
Haldis Jensen9.38,72
66p
10.01.2020
400m Fri
SK Speed2009400m Fri9.38,726610.01.202025m 
[Utvid]9292.
Storm Harald Opdal Fjellheim
Triton Lillestrøm
Storm Harald Opdal Fjellheim2.00,71
63p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2008100m Butterfly2.00,716310.01.202025m 
[Utvid]9393.
Marie Davidsen
SK Speed
Marie Davidsen1.01,59
62p
10.01.2020
50m Butterfly
SK Speed200950m Butterfly1.01,596210.01.202025m 
[Utvid]9494.
Tuva Wålen Baardsen
SK Speed
Tuva Wålen Baardsen2.20,21
59p
10.01.2020
100m Butterfly
SK Speed2008100m Butterfly2.20,215910.01.202025m 
[Utvid]9595.
Julian Matheo Vizcarra
Triton Lillestrøm
Julian Matheo Vizcarra57,51
54p
10.01.2020
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200950m Butterfly57,515410.01.202025m 
[Utvid]9696.
Iselin Abena Dennis Jøndal
Triton Lillestrøm
Iselin Abena Dennis Jøndal1.06,12
50p
10.01.2020
50m Butterfly
Triton Lillestrøm200950m Butterfly1.06,125010.01.202025m 
[Utvid]9797.
Ella Pedersen Downey
SK Speed
Ella Pedersen Downey1.06,48
49p
10.01.2020
50m Butterfly
SK Speed200950m Butterfly1.06,484910.01.202025m 
[Utvid]9898.
Hedda Aarsand
Triton Lillestrøm
Hedda AarsandDNF
0p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2008100m ButterflyDNF010.01.202025m 
[Utvid]9898.
Nathania Newton
Triton Lillestrøm
Nathania NewtonDNF
0p
10.01.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m FriDNF010.01.202025m 
[Utvid]9898.
Oliver Ranheim-Nakstad
Triton Lillestrøm
Oliver Ranheim-NakstadDSQ
0p
10.01.2020
100m Butterfly
Triton Lillestrøm2007100m ButterflyDSQ010.01.202025m 
Side 1 av 2 (167 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.