Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Strømmen Sparebank Cup 1
Stevne
Stevnenavn:
Strømmen Sparebank Cup 1
Fra dato:
18.10.2020
Til dato:
18.10.2020
NSF Stevne Id:
0000032982
Arrangørnavn:
Triton Lillestrøm
Stevnested:
Hamar
Bassengnavn:
Skjetten svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
5
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
07.10.2020
Kvalperiode start:
08.10.2019
Kvalperiode slutt:
07.10.2020
Påmeldingsansv.:
Marcel Rosenberg
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98035597
Arrangementsleder
Navn:
Marcel Rosenberg
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98035597
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Dina Bing Smedsrud
Hamar IL
Dina Bing Smedsrud4.43,53
561p
18.10.2020
400m Fri
Hamar IL2002400m Fri4.43,5356118.10.202025m 
[Utvid]22.
Richard Ivan Willem Sol
Elverum Svømming
Richard Ivan Willem Sol1.08,52
534p
18.10.2020
100m Bryst
Elverum Svømming2001100m Bryst1.08,5253418.10.202025m 
[Utvid]33.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove1.08,87
526p
18.10.2020
100m Bryst
Sjøstjerna SLK2003100m Bryst1.08,8752618.10.202025m 
[Utvid]44.
Marte Skolseg
Hamar IL
Marte Skolseg2.27,85
524p
18.10.2020
200m Rygg
Hamar IL2002200m Rygg2.27,8552418.10.202025m 
[Utvid]55.
Ingrid Vie
Elverum Svømming
Ingrid Vie1.02,60
517p
18.10.2020
100m Fri
Elverum Svømming2003100m Fri1.02,6051718.10.202025m 
[Utvid]66.
Dina Bing Smedsrud
Hamar IL
Dina Bing Smedsrud2.20,20
488p
18.10.2020
200m Fri
Hamar IL2002200m Fri2.20,2048818.10.202025mD
[Utvid]77.
Dina Bing Smedsrud
Hamar IL
Dina Bing Smedsrud2.31,78
484p
18.10.2020
200m Rygg
Hamar IL2002200m Rygg2.31,7848418.10.202025m 
[Utvid]88.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo1.04,69
468p
18.10.2020
100m Fri
Sjøstjerna SLK2003100m Fri1.04,6946818.10.202025m 
[Utvid]99.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove32,63
463p
18.10.2020
50m Bryst
Sjøstjerna SLK200350m Bryst32,6346318.10.202025mD
[Utvid]99.
Ingrid Cecilia Norheim
Bærumsvømmerne
Ingrid Cecilia Norheim1.04,95
463p
18.10.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri1.04,9546318.10.202025m 
[Utvid]99.
Victoria Kristengård
Triton Lillestrøm
Victoria Kristengård5.02,30
463p
18.10.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2004400m Fri5.02,3046318.10.202025m 
[Utvid]1212.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen2.38,29
456p
18.10.2020
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2006200m Individuell medley2.38,2945618.10.202025m 
[Utvid]1313.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove58,50
453p
18.10.2020
100m Fri
Sjøstjerna SLK2003100m Fri58,5045318.10.202025m 
[Utvid]1414.
Benedikte April L. Bendiksen
Triton Lillestrøm
Benedikte April L. Bendiksen1.05,43
452p
18.10.2020
100m Fri
Triton Lillestrøm2005100m Fri1.05,4345218.10.202025m 
[Utvid]1515.
Rina Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Rina Øvergaard2.35,90
447p
18.10.2020
200m Rygg
Sjøstjerna SLK2006200m Rygg2.35,9044718.10.202025m 
[Utvid]1616.
Ada Viken Refseth
Hamar IL
Ada Viken Refseth5.06,11
446p
18.10.2020
400m Fri
Hamar IL2004400m Fri5.06,1144618.10.202025m 
[Utvid]1717.
Rina Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Rina Øvergaard2.40,02
441p
18.10.2020
200m Individuell medley
Sjøstjerna SLK2006200m Individuell medley2.40,0244118.10.202025m 
[Utvid]1717.
Selin Edvardsen
Hamar IL
Selin Edvardsen5.07,20
441p
18.10.2020
400m Fri
Hamar IL2005400m Fri5.07,2044118.10.202025m 
[Utvid]1919.
Klara Marie S. Bjørnstad
Glitre SK
Klara Marie S. Bjørnstad1.06,17
437p
18.10.2020
100m Fri
Glitre SK2004100m Fri1.06,1743718.10.202025m 
[Utvid]2020.
Martin Kregnes Søstuen
Elverum Svømming
Martin Kregnes Søstuen59,33
434p
18.10.2020
100m Fri
Elverum Svømming2002100m Fri59,3343418.10.202025m 
[Utvid]2020.
Ellen Maja Sigurdsdottir
Bærumsvømmerne
Ellen Maja Sigurdsdottir1.22,35
434p
18.10.2020
100m Bryst
Bærumsvømmerne2005100m Bryst1.22,3543418.10.202025m 
[Utvid]2222.
Victoria Kristengård
Triton Lillestrøm
Victoria Kristengård1.06,42
433p
18.10.2020
100m Fri
Triton Lillestrøm2004100m Fri1.06,4243318.10.202025m 
[Utvid]2323.
Victoria Klippenberg Grindheim
Hamar IL
Victoria Klippenberg Grindheim1.22,49
432p
18.10.2020
100m Bryst
Hamar IL2002100m Bryst1.22,4943218.10.202025m 
[Utvid]2424.
Ingrid Vie
Elverum Svømming
Ingrid Vie30,40
429p
18.10.2020
50m Fri
Elverum Svømming200350m Fri30,4042918.10.202025mD
[Utvid]2424.
Jørgen Solvang Engeseth
Sjøstjerna SLK
Jørgen Solvang Engeseth59,55
429p
18.10.2020
100m Fri
Sjøstjerna SLK2003100m Fri59,5542918.10.202025m 
[Utvid]2626.
Richard Ivan Willem Sol
Elverum Svømming
Richard Ivan Willem Sol33,53
427p
18.10.2020
50m Bryst
Elverum Svømming200150m Bryst33,5342718.10.202025mD
[Utvid]2626.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo1.22,80
427p
18.10.2020
100m Bryst
Sjøstjerna SLK2003100m Bryst1.22,8042718.10.202025m 
[Utvid]2828.
Victoria Kristengård
Triton Lillestrøm
Victoria Kristengård2.26,76
426p
18.10.2020
200m Fri
Triton Lillestrøm2004200m Fri2.26,7642618.10.202025mD
[Utvid]2929.
Victoria Klippenberg Grindheim
Hamar IL
Victoria Klippenberg Grindheim1.06,84
424p
18.10.2020
100m Fri
Hamar IL2002100m Fri1.06,8442418.10.202025m 
[Utvid]3030.
Klara Marie S. Bjørnstad
Glitre SK
Klara Marie S. Bjørnstad38,08
421p
18.10.2020
50m Bryst
Glitre SK200450m Bryst38,0842118.10.202025mD
[Utvid]3131.
Elias Johannessen
Hamar IL
Elias Johannessen27,06
419p
18.10.2020
50m Fri
Hamar IL200350m Fri27,0641918.10.202025mD
[Utvid]3131.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen1.23,30
419p
18.10.2020
100m Bryst
Bærumsvømmerne2006100m Bryst1.23,3041918.10.202025m 
[Utvid]3333.
Marte Skolseg
Hamar IL
Marte Skolseg1.07,19
418p
18.10.2020
100m Fri
Hamar IL2002100m Fri1.07,1941818.10.202025m 
[Utvid]3434.
Kenneth Minh-Thang Nguyen
Triton Lillestrøm
Kenneth Minh-Thang Nguyen1.14,52
415p
18.10.2020
100m Bryst
Triton Lillestrøm2005100m Bryst1.14,5241518.10.202025m 
[Utvid]3535.
Klara Marie S. Bjørnstad
Glitre SK
Klara Marie S. Bjørnstad1.23,69
413p
18.10.2020
100m Bryst
Glitre SK2004100m Bryst1.23,6941318.10.202025m 
[Utvid]3636.
Ada Viken Refseth
Hamar IL
Ada Viken Refseth2.28,40
412p
18.10.2020
200m Fri
Hamar IL2004200m Fri2.28,4041218.10.202025mD
[Utvid]3737.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo30,84
411p
18.10.2020
50m Fri
Sjøstjerna SLK200350m Fri30,8441118.10.202025mD
[Utvid]3838.
Ellen Maja Sigurdsdottir
Bærumsvømmerne
Ellen Maja Sigurdsdottir38,43
410p
18.10.2020
50m Bryst
Bærumsvømmerne200550m Bryst38,4341018.10.202025mD
[Utvid]3939.
Henrik Sunde
Triton Lillestrøm
Henrik Sunde1.00,56
408p
18.10.2020
100m Fri
Triton Lillestrøm2004100m Fri1.00,5640818.10.202025m 
[Utvid]3939.
Selin Edvardsen
Hamar IL
Selin Edvardsen1.07,71
408p
18.10.2020
100m Fri
Hamar IL2005100m Fri1.07,7140818.10.202025m 
[Utvid]4141.
Fillip Sigvartsen
Triton Lillestrøm
Fillip Sigvartsen1.15,04
406p
18.10.2020
100m Bryst
Triton Lillestrøm2005100m Bryst1.15,0440618.10.202025m 
[Utvid]4242.
Selin Edvardsen
Hamar IL
Selin Edvardsen2.29,32
404p
18.10.2020
200m Fri
Hamar IL2005200m Fri2.29,3240418.10.202025mD
[Utvid]4242.
Maksim Ciuikov
Hamar IL
Maksim Ciuikov4.46,90
404p
18.10.2020
400m Fri
Hamar IL2008400m Fri4.46,9040418.10.202025m 
[Utvid]4444.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen1.08,08
402p
18.10.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2006100m Fri1.08,0840218.10.202025m 
[Utvid]4545.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen33,16
397p
18.10.2020
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200650m Butterfly33,1639718.10.202025mD
[Utvid]4646.
Tarik Muratovic
Triton Lillestrøm
Tarik Muratovic1.15,87
393p
18.10.2020
100m Bryst
Triton Lillestrøm2005100m Bryst1.15,8739318.10.202025m 
[Utvid]4747.
Ingrid Cecilia Norheim
Bærumsvømmerne
Ingrid Cecilia Norheim31,33
392p
18.10.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200550m Fri31,3339218.10.202025mD
[Utvid]4747.
Fillip Sigvartsen
Triton Lillestrøm
Fillip Sigvartsen1.01,39
392p
18.10.2020
100m Fri
Triton Lillestrøm2005100m Fri1.01,3939218.10.202025m 
[Utvid]4747.
Dina Bing Smedsrud
Hamar IL
Dina Bing Smedsrud1.08,65
392p
18.10.2020
100m Fri
Hamar IL2002100m Fri1.08,6539218.10.202025mD
[Utvid]5050.
Marte Skolseg
Hamar IL
Marte Skolseg31,41
389p
18.10.2020
50m Fri
Hamar IL200250m Fri31,4138918.10.202025mD
[Utvid]5050.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen39,11
389p
18.10.2020
50m Bryst
Bærumsvømmerne200650m Bryst39,1138918.10.202025mD
[Utvid]5252.
Helene Marie Østmo
Sjøstjerna SLK
Helene Marie Østmo39,13
388p
18.10.2020
50m Bryst
Sjøstjerna SLK200350m Bryst39,1338818.10.202025mD
[Utvid]5252.
Ingrid Cecilia Norheim
Bærumsvømmerne
Ingrid Cecilia Norheim2.43,34
388p
18.10.2020
200m Rygg
Bærumsvømmerne2005200m Rygg2.43,3438818.10.202025m 
[Utvid]5454.
Klara Marie S. Bjørnstad
Glitre SK
Klara Marie S. Bjørnstad31,45
387p
18.10.2020
50m Fri
Glitre SK200450m Fri31,4538718.10.202025mD
[Utvid]5454.
Victoria Klippenberg Grindheim
Hamar IL
Victoria Klippenberg Grindheim39,17
387p
18.10.2020
50m Bryst
Hamar IL200250m Bryst39,1738718.10.202025mD
[Utvid]5656.
Rina Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Rina Øvergaard33,62
381p
18.10.2020
50m Butterfly
Sjøstjerna SLK200650m Butterfly33,6238118.10.202025mD
[Utvid]5757.
Maksim Ciuikov
Hamar IL
Maksim Ciuikov2.31,31
380p
18.10.2020
200m Individuell medley
Hamar IL2008200m Individuell medley2.31,3138018.10.202025m 
[Utvid]5858.
Sara Lønstad-Halvorsen
Elverum Svømming
Sara Lønstad-Halvorsen1.09,55
377p
18.10.2020
100m Fri
Elverum Svømming2007100m Fri1.09,5537718.10.202025m 
[Utvid]5959.
Elilan Gregory
Triton Lillestrøm
Elilan Gregory1.17,03
376p
18.10.2020
100m Bryst
Triton Lillestrøm2003100m Bryst1.17,0337618.10.202025m 
[Utvid]6060.
Victoria Kristengård
Triton Lillestrøm
Victoria Kristengård31,81
374p
18.10.2020
50m Fri
Triton Lillestrøm200450m Fri31,8137418.10.202025mD
[Utvid]6060.
Elilan Gregory
Triton Lillestrøm
Elilan Gregory35,02
374p
18.10.2020
50m Bryst
Triton Lillestrøm200350m Bryst35,0237418.10.202025mD
[Utvid]6262.
Fillip Sigvartsen
Triton Lillestrøm
Fillip Sigvartsen35,09
372p
18.10.2020
50m Bryst
Triton Lillestrøm200550m Bryst35,0937218.10.202025mD
[Utvid]6363.
Kenneth Minh-Thang Nguyen
Triton Lillestrøm
Kenneth Minh-Thang Nguyen35,12
371p
18.10.2020
50m Bryst
Triton Lillestrøm200550m Bryst35,1237118.10.202025mD
[Utvid]6464.
Benedikte April L. Bendiksen
Triton Lillestrøm
Benedikte April L. Bendiksen31,94
370p
18.10.2020
50m Fri
Triton Lillestrøm200550m Fri31,9437018.10.202025mD
[Utvid]6565.
Mina Eline Gjerstad
Hamar IL
Mina Eline Gjerstad2.49,80
369p
18.10.2020
200m Individuell medley
Hamar IL2008200m Individuell medley2.49,8036918.10.202025m 
[Utvid]6565.
Martin Brunborg
Triton Lillestrøm
Martin Brunborg19.41,75
369p
18.10.2020
1500m Fri
Triton Lillestrøm20061500m Fri19.41,7536918.10.202025m 
[Utvid]6767.
Jonah Haug Vandenhove
Sjøstjerna SLK
Jonah Haug Vandenhove28,27
368p
18.10.2020
50m Fri
Sjøstjerna SLK200350m Fri28,2736818.10.202025mD
[Utvid]6868.
Henrik Sunde
Triton Lillestrøm
Henrik Sunde28,29
367p
18.10.2020
50m Fri
Triton Lillestrøm200450m Fri28,2936718.10.202025mD
[Utvid]6868.
Tuva Kristin Flåtten-Erdvik
Sjøstjerna SLK
Tuva Kristin Flåtten-Erdvik39,89
367p
18.10.2020
50m Bryst
Sjøstjerna SLK200650m Bryst39,8936718.10.202025mD
[Utvid]7070.
Tarik Muratovic
Triton Lillestrøm
Tarik Muratovic35,35
364p
18.10.2020
50m Bryst
Triton Lillestrøm200550m Bryst35,3536418.10.202025mD
[Utvid]7171.
Tuva Kristin Flåtten-Erdvik
Sjøstjerna SLK
Tuva Kristin Flåtten-Erdvik1.27,37
363p
18.10.2020
100m Bryst
Sjøstjerna SLK2006100m Bryst1.27,3736318.10.202025m 
[Utvid]7272.
Erika Espolin Storo Dahl
Triton Lillestrøm
Erika Espolin Storo Dahl1.10,55
361p
18.10.2020
100m Fri
Triton Lillestrøm2004100m Fri1.10,5536118.10.202025m 
[Utvid]7373.
Alexandra Kristina Lemström
Asker SK
Alexandra Kristina Lemström32,26
359p
18.10.2020
50m Fri
Asker SK200950m Fri32,2635918.10.202025m 
[Utvid]7373.
Victoria Kristengård
Triton Lillestrøm
Victoria Kristengård1.10,70
359p
18.10.2020
100m Fri
Triton Lillestrøm2004100m Fri1.10,7035918.10.202025mD
[Utvid]7575.
Emilie Alexandra S. Hagen
Elverum Svømming
Emilie Alexandra S. Hagen1.10,71
358p
18.10.2020
100m Fri
Elverum Svømming2005100m Fri1.10,7135818.10.202025m 
[Utvid]7676.
Victoria Klippenberg Grindheim
Hamar IL
Victoria Klippenberg Grindheim32,34
356p
18.10.2020
50m Fri
Hamar IL200250m Fri32,3435618.10.202025mD
[Utvid]7676.
Ada Viken Refseth
Hamar IL
Ada Viken Refseth1.27,97
356p
18.10.2020
100m Bryst
Hamar IL2004100m Bryst1.27,9735618.10.202025m 
[Utvid]7676.
Maksim Ciuikov
Hamar IL
Maksim Ciuikov2.28,98
356p
18.10.2020
200m Rygg
Hamar IL2008200m Rygg2.28,9835618.10.202025m 
[Utvid]7676.
Karoline Hallum
Hamar IL
Karoline Hallum5.30,03
356p
18.10.2020
400m Fri
Hamar IL2008400m Fri5.30,0335618.10.202025m 
[Utvid]8080.
Tarik Muratovic
Triton Lillestrøm
Tarik Muratovic1.03,59
352p
18.10.2020
100m Fri
Triton Lillestrøm2005100m Fri1.03,5935218.10.202025m 
[Utvid]8080.
Sebastian Bergum
Triton Lillestrøm
Sebastian Bergum20.00,35
352p
18.10.2020
1500m Fri
Triton Lillestrøm20071500m Fri20.00,3535218.10.202025m 
[Utvid]8282.
Selin Edvardsen
Hamar IL
Selin Edvardsen32,52
350p
18.10.2020
50m Fri
Hamar IL200550m Fri32,5235018.10.202025mD
[Utvid]8383.
Jørgen Solvang Engeseth
Sjøstjerna SLK
Jørgen Solvang Engeseth28,75
349p
18.10.2020
50m Fri
Sjøstjerna SLK200350m Fri28,7534918.10.202025mD
[Utvid]8383.
Ada Viken Refseth
Hamar IL
Ada Viken Refseth1.11,33
349p
18.10.2020
100m Fri
Hamar IL2004100m Fri1.11,3334918.10.202025mD
[Utvid]8585.
Martin Kregnes Søstuen
Elverum Svømming
Martin Kregnes Søstuen28,78
348p
18.10.2020
50m Fri
Elverum Svømming200250m Fri28,7834818.10.202025mD
[Utvid]8686.
Sara Pamplona Lund-Iversen
Bærumsvømmerne
Sara Pamplona Lund-Iversen32,62
347p
18.10.2020
50m Fri
Bærumsvømmerne200650m Fri32,6234718.10.202025mD
[Utvid]8686.
Ellen Maja Sigurdsdottir
Bærumsvømmerne
Ellen Maja Sigurdsdottir1.11,46
347p
18.10.2020
100m Fri
Bærumsvømmerne2005100m Fri1.11,4634718.10.202025m 
[Utvid]8888.
Erika Espolin Storo Dahl
Triton Lillestrøm
Erika Espolin Storo Dahl32,66
346p
18.10.2020
50m Fri
Triton Lillestrøm200450m Fri32,6634618.10.202025mD
[Utvid]8888.
Tuva Wilberg
Triton Lillestrøm
Tuva Wilberg1.28,75
346p
18.10.2020
100m Bryst
Triton Lillestrøm2005100m Bryst1.28,7534618.10.202025m 
[Utvid]8888.
Ylva Espolin Storo Dahl
Triton Lillestrøm
Ylva Espolin Storo Dahl5.32,99
346p
18.10.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri5.32,9934618.10.202025m 
[Utvid]9191.
Selin Edvardsen
Hamar IL
Selin Edvardsen1.11,59
345p
18.10.2020
100m Fri
Hamar IL2005100m Fri1.11,5934518.10.202025mD
[Utvid]9191.
Maksim Ciuikov
Hamar IL
Maksim Ciuikov2.21,65
345p
18.10.2020
200m Fri
Hamar IL2008200m Fri2.21,6534518.10.202025mD
[Utvid]9393.
Erika Espolin Storo Dahl
Triton Lillestrøm
Erika Espolin Storo Dahl1.29,02
343p
18.10.2020
100m Bryst
Triton Lillestrøm2004100m Bryst1.29,0234318.10.202025m 
[Utvid]9393.
Martin Brunborg
Triton Lillestrøm
Martin Brunborg10.33,09
343p
18.10.2020
800m Fri
Triton Lillestrøm2006800m Fri10.33,0934318.10.202025mD
[Utvid]9595.
Kristin Lyssandtræ
Triton Lillestrøm
Kristin Lyssandtræ5.34,65
341p
18.10.2020
400m Fri
Triton Lillestrøm2007400m Fri5.34,6534118.10.202025m 
[Utvid]9696.
Fillip Sigvartsen
Triton Lillestrøm
Fillip Sigvartsen29,01
340p
18.10.2020
50m Fri
Triton Lillestrøm200550m Fri29,0134018.10.202025mD
[Utvid]9696.
Benedikte April L. Bendiksen
Triton Lillestrøm
Benedikte April L. Bendiksen1.29,28
340p
18.10.2020
100m Bryst
Triton Lillestrøm2005100m Bryst1.29,2834018.10.202025m 
[Utvid]9898.
Ylva Espolin Storo Dahl
Triton Lillestrøm
Ylva Espolin Storo Dahl1.12,17
337p
18.10.2020
100m Fri
Triton Lillestrøm2007100m Fri1.12,1733718.10.202025m 
[Utvid]9999.
Sebastian Bergum
Triton Lillestrøm
Sebastian Bergum10.38,80
334p
18.10.2020
800m Fri
Triton Lillestrøm2007800m Fri10.38,8033418.10.202025mD
[Utvid]100100.
Dina Bing Smedsrud
Hamar IL
Dina Bing Smedsrud33,07
333p
18.10.2020
50m Fri
Hamar IL200250m Fri33,0733318.10.202025mD
Side 1 av 6 (519 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.