Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Kvæfjordstevnet
Stevne
Stevnenavn:
Kvæfjordstevnet
Fra dato:
24.10.2020
Til dato:
25.10.2020
NSF Stevne Id:
0000033073
Arrangørnavn:
Kvæfjord SK
Stevnested:
Kvæfjord
Bassengnavn:
Kvæfjordhallen Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
16.10.2020
Kvalperiode start:
17.10.2019
Kvalperiode slutt:
16.10.2020
Påmeldingsansv.:
Arvid Nilsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95725863
Arrangementsleder
Navn:
Arvid Nilsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95725863
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes30,87
547p
25.10.2020
50m Bryst
Harstad SK200050m Bryst30,8754725.10.202025m 
[Utvid]22.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness28,04
546p
24.10.2020
50m Fri
Tverlandet IL200350m Fri28,0454624.10.202025m 
[Utvid]33.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.01,86
536p
24.10.2020
100m Fri
Tverlandet IL2003100m Fri1.01,8653624.10.202025m 
[Utvid]44.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes1.09,10
521p
24.10.2020
100m Bryst
Harstad SK2000100m Bryst1.09,1052124.10.202025m 
[Utvid]55.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta1.02,62
517p
25.10.2020
100m Individuell medley
Harstad SK2002100m Individuell medley1.02,6251725.10.202025m 
[Utvid]66.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness2.47,83
515p
24.10.2020
200m Bryst
Tverlandet IL2003200m Bryst2.47,8351524.10.202025m 
[Utvid]77.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen1.02,78
513p
25.10.2020
100m Individuell medley
Finnsnes SK2004100m Individuell medley1.02,7851325.10.202025m 
[Utvid]88.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen56,23
510p
24.10.2020
100m Fri
Finnsnes SK2004100m Fri56,2351024.10.202025m 
[Utvid]99.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes25,40
507p
25.10.2020
50m Fri
Harstad SK200050m Fri25,4050725.10.202025m 
[Utvid]1010.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta1.00,37
505p
25.10.2020
100m Butterfly
Harstad SK2002100m Butterfly1.00,3750525.10.202025m 
[Utvid]1010.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz Glad1.10,94
505p
24.10.2020
100m Individuell medley
Sortland SLK2007100m Individuell medley1.10,9450524.10.202025m 
[Utvid]1212.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen27,47
496p
24.10.2020
50m Butterfly
Finnsnes SK200450m Butterfly27,4749624.10.202025m 
[Utvid]1313.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen2.18,61
494p
25.10.2020
200m Individuell medley
Finnsnes SK2004200m Individuell medley2.18,6149425.10.202025m 
[Utvid]1414.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta56,85
493p
24.10.2020
100m Fri
Harstad SK2002100m Fri56,8549324.10.202025m 
[Utvid]1515.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz Glad36,24
489p
24.10.2020
50m Bryst
Sortland SLK200750m Bryst36,2448924.10.202025m 
[Utvid]1616.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes32,07
488p
24.10.2020
50m Bryst
Harstad SK200050m Bryst32,0748824.10.202025mD
[Utvid]1616.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen2.32,57
488p
24.10.2020
200m Bryst
Finnsnes SK2004200m Bryst2.32,5748824.10.202025m 
[Utvid]1616.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness4.56,98
488p
24.10.2020
400m Fri
Tverlandet IL2003400m Fri4.56,9848824.10.202025m 
[Utvid]1919.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.19,48
482p
24.10.2020
100m Bryst
Tverlandet IL2003100m Bryst1.19,4848224.10.202025mD
[Utvid]2020.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness4.31,17
479p
24.10.2020
400m Fri
Tverlandet IL2006400m Fri4.31,1747924.10.202025m 
[Utvid]2121.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness2.36,03
476p
24.10.2020
200m Individuell medley
Tverlandet IL2003200m Individuell medley2.36,0347624.10.202025m 
[Utvid]2222.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen25,95
475p
25.10.2020
50m Fri
Finnsnes SK200450m Fri25,9547525.10.202025m 
[Utvid]2222.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta27,86
475p
24.10.2020
50m Butterfly
Harstad SK200250m Butterfly27,8647524.10.202025m 
[Utvid]2424.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes1.02,85
470p
24.10.2020
100m Rygg
Harstad SK2000100m Rygg1.02,8547024.10.202025m 
[Utvid]2525.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta27,98
469p
25.10.2020
50m Butterfly
Harstad SK200250m Butterfly27,9846925.10.202025mD
[Utvid]2626.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz Glad5.01,47
467p
24.10.2020
400m Fri
Sortland SLK2007400m Fri5.01,4746724.10.202025m 
[Utvid]2727.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness29,59
465p
24.10.2020
50m Fri
Tverlandet IL200350m Fri29,5946524.10.202025mD
[Utvid]2828.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen1.10,58
463p
24.10.2020
100m Butterfly
Sortland SLK2004100m Butterfly1.10,5846324.10.202025m 
[Utvid]2929.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen31,53
462p
24.10.2020
50m Butterfly
Sortland SLK200450m Butterfly31,5346224.10.202025m 
[Utvid]2929.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen1.11,93
462p
24.10.2020
100m Bryst
Finnsnes SK2004100m Bryst1.11,9346224.10.202025mD
[Utvid]3131.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen2.34,90
460p
24.10.2020
200m Butterfly
Sortland SLK2004200m Butterfly2.34,9046024.10.202025m 
[Utvid]3131.
Ida-Helen Edvardsen
Svolvær IL
Ida-Helen Edvardsen5.02,91
460p
24.10.2020
400m Fri
Svolvær IL2004400m Fri5.02,9146024.10.202025m 
[Utvid]3333.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness37,01
459p
24.10.2020
50m Bryst
Tverlandet IL200350m Bryst37,0145924.10.202025mD
[Utvid]3434.
Halvard Bygdnes
Harstad SK
Halvard Bygdnes28,27
455p
24.10.2020
50m Butterfly
Harstad SK200050m Butterfly28,2745524.10.202025m 
[Utvid]3535.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen28,31
453p
25.10.2020
50m Butterfly
Finnsnes SK200450m Butterfly28,3145325.10.202025mD
[Utvid]3636.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen1.05,51
451p
24.10.2020
100m Fri
Sortland SLK2004100m Fri1.05,5145124.10.202025m 
[Utvid]3737.
Maie Skog
Sortland SLK
Maie Skog5.05,32
449p
24.10.2020
400m Fri
Sortland SLK2008400m Fri5.05,3244924.10.202025m 
[Utvid]3838.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen1.11,45
446p
24.10.2020
100m Butterfly
Sortland SLK2004100m Butterfly1.11,4544624.10.202025mD
[Utvid]3838.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz Glad2.56,05
446p
24.10.2020
200m Bryst
Sortland SLK2007200m Bryst2.56,0544624.10.202025m 
[Utvid]4040.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness58,82
445p
24.10.2020
100m Fri
Tverlandet IL2006100m Fri58,8244524.10.202025m 
[Utvid]4141.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness2.25,08
440p
24.10.2020
200m Fri
Tverlandet IL2003200m Fri2.25,0844024.10.202025mD
[Utvid]4242.
Tina Kristin Olsen
Harstad SK
Tina Kristin Olsen37,59
438p
24.10.2020
50m Bryst
Harstad SK200350m Bryst37,5943824.10.202025m 
[Utvid]4343.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz Glad2.25,52
437p
24.10.2020
200m Fri
Sortland SLK2007200m Fri2.25,5243724.10.202025mD
[Utvid]4444.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen33,31
435p
24.10.2020
50m Bryst
Finnsnes SK200450m Bryst33,3143524.10.202025mD
[Utvid]4545.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen30,39
429p
24.10.2020
50m Fri
Sortland SLK200450m Fri30,3942924.10.202025m 
[Utvid]4646.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness26,88
428p
25.10.2020
50m Fri
Tverlandet IL200650m Fri26,8842825.10.202025m 
[Utvid]4747.
Maie Skog
Sortland SLK
Maie Skog1.06,68
427p
24.10.2020
100m Fri
Sortland SLK2008100m Fri1.06,6842724.10.202025m 
[Utvid]4848.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness2.12,02
426p
24.10.2020
200m Fri
Tverlandet IL2006200m Fri2.12,0242624.10.202025mD
[Utvid]4949.
Carolina Bergman Hansen
Sortland SLK
Carolina Bergman Hansen30,53
423p
24.10.2020
50m Fri
Sortland SLK200550m Fri30,5342324.10.202025m 
[Utvid]4949.
Ida-Helen Edvardsen
Svolvær IL
Ida-Helen Edvardsen2.27,08
423p
24.10.2020
200m Fri
Svolvær IL2004200m Fri2.27,0842324.10.202025mD
[Utvid]5151.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen32,58
419p
24.10.2020
50m Butterfly
Sortland SLK200450m Butterfly32,5841924.10.202025mD
[Utvid]5252.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen27,08
418p
24.10.2020
50m Fri
Finnsnes SK200450m Fri27,0841824.10.202025mD
[Utvid]5353.
Ida-Helen Edvardsen
Svolvær IL
Ida-Helen Edvardsen1.07,62
410p
24.10.2020
100m Fri
Svolvær IL2004100m Fri1.07,6241024.10.202025m 
[Utvid]5454.
Ida-Helen Edvardsen
Svolvær IL
Ida-Helen Edvardsen34,63
407p
24.10.2020
50m Rygg
Svolvær IL200450m Rygg34,6340724.10.202025m 
[Utvid]5454.
Maie Skog
Sortland SLK
Maie Skog2.29,00
407p
24.10.2020
200m Fri
Sortland SLK2008200m Fri2.29,0040724.10.202025mD
[Utvid]5656.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness2.27,97
406p
25.10.2020
200m Individuell medley
Tverlandet IL2006200m Individuell medley2.27,9740625.10.202025m 
[Utvid]5757.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen32,98
403p
24.10.2020
50m Butterfly
Sortland SLK200450m Butterfly32,9840324.10.202025mD
[Utvid]5757.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz Glad1.24,39
403p
24.10.2020
100m Bryst
Sortland SLK2007100m Bryst1.24,3940324.10.202025mD
[Utvid]5757.
Maie Skog
Sortland SLK
Maie Skog2.41,37
403p
24.10.2020
200m Rygg
Sortland SLK2008200m Rygg2.41,3740324.10.202025m 
[Utvid]6060.
Edvard Amundsen Mustaparta
Harstad SK
Edvard Amundsen Mustaparta27,49
400p
24.10.2020
50m Fri
Harstad SK200250m Fri27,4940024.10.202025mD
[Utvid]6060.
Maie Skog
Sortland SLK
Maie Skog2.45,32
400p
24.10.2020
200m Individuell medley
Sortland SLK2008200m Individuell medley2.45,3240024.10.202025m 
[Utvid]6262.
Celina Berg Nøkleby
Harstad SK
Celina Berg Nøkleby34,86
399p
24.10.2020
50m Rygg
Harstad SK200450m Rygg34,8639924.10.202025m 
[Utvid]6363.
Lise Marcussen
Harstad SK
Lise Marcussen31,23
395p
24.10.2020
50m Fri
Harstad SK200650m Fri31,2339524.10.202025m 
[Utvid]6363.
Patrik Ellingsen
Drag SK
Patrik Ellingsen1.06,58
395p
24.10.2020
100m Rygg
Drag SK2004100m Rygg1.06,5839524.10.202025m 
[Utvid]6565.
Marie Lykseth Iversen
Sortland SLK
Marie Lykseth Iversen31,27
394p
24.10.2020
50m Fri
Sortland SLK200450m Fri31,2739424.10.202025mD
[Utvid]6666.
Patrik Ellingsen
Drag SK
Patrik Ellingsen1.15,90
393p
24.10.2020
100m Bryst
Drag SK2004100m Bryst1.15,9039324.10.202025m 
[Utvid]6767.
Patrik Ellingsen
Drag SK
Patrik Ellingsen30,34
392p
24.10.2020
50m Rygg
Drag SK200450m Rygg30,3439224.10.202025m 
[Utvid]6868.
Tormod Simpson
Bardufoss SK
Tormod Simpson27,76
388p
25.10.2020
50m Fri
Bardufoss SK200650m Fri27,7638825.10.202025m 
[Utvid]6969.
Lise Marcussen
Harstad SK
Lise Marcussen1.09,01
386p
24.10.2020
100m Fri
Harstad SK2006100m Fri1.09,0138624.10.202025m 
[Utvid]6969.
Ida-Helen Edvardsen
Svolvær IL
Ida-Helen Edvardsen1.15,55
386p
24.10.2020
100m Rygg
Svolvær IL2004100m Rygg1.15,5538624.10.202025m 
[Utvid]7171.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen31,57
383p
24.10.2020
50m Fri
Svolvær IL200850m Fri31,5738324.10.202025m 
[Utvid]7272.
Carolina Bergman Hansen
Sortland SLK
Carolina Bergman Hansen33,58
382p
24.10.2020
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly33,5838224.10.202025m 
[Utvid]7272.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz Glad39,35
382p
24.10.2020
50m Bryst
Sortland SLK200750m Bryst39,3538224.10.202025mD
[Utvid]7272.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen1.16,61
382p
24.10.2020
100m Bryst
Finnsnes SK2006100m Bryst1.16,6138224.10.202025m 
[Utvid]7575.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness1.09,29
381p
24.10.2020
100m Fri
Tverlandet IL2003100m Fri1.09,2938124.10.202025mD
[Utvid]7575.
Inna Marja Amundsen
Bjerkvik SK
Inna Marja Amundsen1.09,31
381p
24.10.2020
100m Fri
Bjerkvik SK2004100m Fri1.09,3138124.10.202025m 
[Utvid]7575.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen2.31,22
381p
25.10.2020
200m Individuell medley
Sortland SLK2007200m Individuell medley2.31,2238125.10.202025m 
[Utvid]7878.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness27,97
380p
24.10.2020
50m Fri
Tverlandet IL200650m Fri27,9738024.10.202025mD
[Utvid]7979.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz Glad1.15,44
379p
24.10.2020
100m Butterfly
Sortland SLK2007100m Butterfly1.15,4437924.10.202025m 
[Utvid]7979.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness2.45,93
379p
24.10.2020
200m Bryst
Tverlandet IL2006200m Bryst2.45,9337924.10.202025m 
[Utvid]8181.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness2.26,04
378p
25.10.2020
200m Rygg
Tverlandet IL2006200m Rygg2.26,0437825.10.202025m 
[Utvid]8282.
Viktoria Tikken Stoltz Glad
Sortland SLK
Viktoria Tikken Stoltz Glad1.09,52
377p
24.10.2020
100m Fri
Sortland SLK2007100m Fri1.09,5237724.10.202025mD
[Utvid]8383.
Ida-Helen Edvardsen
Svolvær IL
Ida-Helen Edvardsen1.09,73
374p
24.10.2020
100m Fri
Svolvær IL2004100m Fri1.09,7337424.10.202025mD
[Utvid]8484.
Felicia Kristina Sievinen
Bardufoss SK
Felicia Kristina Sievinen35,74
370p
24.10.2020
50m Rygg
Bardufoss SK200850m Rygg35,7437024.10.202025m 
[Utvid]8585.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen2.47,40
369p
24.10.2020
200m Bryst
Finnsnes SK2006200m Bryst2.47,4036924.10.202025m 
[Utvid]8686.
Ida-Helen Edvardsen
Svolvær IL
Ida-Helen Edvardsen31,99
368p
24.10.2020
50m Fri
Svolvær IL200450m Fri31,9936824.10.202025mD
[Utvid]8686.
Inna Marja Amundsen
Bjerkvik SK
Inna Marja Amundsen1.18,81
368p
24.10.2020
100m Individuell medley
Bjerkvik SK2004100m Individuell medley1.18,8136824.10.202025m 
[Utvid]8888.
Tormod Simpson
Bardufoss SK
Tormod Simpson1.02,99
363p
24.10.2020
100m Fri
Bardufoss SK2006100m Fri1.02,9936324.10.202025m 
[Utvid]8989.
Inna Marja Amundsen
Bjerkvik SK
Inna Marja Amundsen2.50,89
362p
24.10.2020
200m Individuell medley
Bjerkvik SK2004200m Individuell medley2.50,8936224.10.202025m 
[Utvid]9090.
Filip Ness
Tverlandet IL
Filip Ness1.03,13
360p
24.10.2020
100m Fri
Tverlandet IL2006100m Fri1.03,1336024.10.202025mD
[Utvid]9090.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen2.48,81
360p
24.10.2020
200m Bryst
Sortland SLK2007200m Bryst2.48,8136024.10.202025m 
[Utvid]9292.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen35,51
359p
24.10.2020
50m Bryst
Finnsnes SK200650m Bryst35,5135924.10.202025mD
[Utvid]9292.
Inger Marie Olsen Kristiansen
Svolvær IL
Inger Marie Olsen Kristiansen1.10,64
359p
24.10.2020
100m Fri
Svolvær IL2008100m Fri1.10,6435924.10.202025m 
[Utvid]9494.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen28,51
358p
25.10.2020
50m Fri
Sortland SLK200750m Fri28,5135825.10.202025m 
[Utvid]9494.
Erika Ness
Tverlandet IL
Erika Ness34,33
358p
24.10.2020
50m Butterfly
Tverlandet IL200350m Butterfly34,3335824.10.202025mD
[Utvid]9696.
Maie Skog
Sortland SLK
Maie Skog32,38
355p
24.10.2020
50m Fri
Sortland SLK200850m Fri32,3835524.10.202025mD
[Utvid]9797.
Felin Benoni Gürgens-Gjærum
Harstad SK
Felin Benoni Gürgens-Gjærum40,39
353p
24.10.2020
50m Bryst
Harstad SK200850m Bryst40,3935324.10.202025m 
[Utvid]9898.
Patrik Ellingsen
Drag SK
Patrik Ellingsen35,82
350p
24.10.2020
50m Bryst
Drag SK200450m Bryst35,8235024.10.202025mD
[Utvid]9999.
Maie Skog
Sortland SLK
Maie Skog1.17,59
348p
24.10.2020
100m Butterfly
Sortland SLK2008100m Butterfly1.17,5934824.10.202025m 
[Utvid]100100.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen2.36,31
345p
25.10.2020
200m Individuell medley
Finnsnes SK2006200m Individuell medley2.36,3134525.10.202025m 
Side 1 av 6 (528 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.