Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sparebanken Møre Høststevne
Stevne
Stevnenavn:
Sparebanken Møre Høststevne
Fra dato:
18.10.2020
Til dato:
18.10.2020
NSF Stevne Id:
0000033095
Arrangørnavn:
Molde SLK
Stevnested:
Molde
Bassengnavn:
Moldebadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
04.10.2020
Kvalperiode start:
04.10.2019
Kvalperiode slutt:
03.10.2020
Påmeldingsansv.:
Hans Nordhaug
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
45443431
Arrangementsleder
Navn:
Kennet Bratteberg
Mobil:
99214631
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal4.48,82
531p
18.10.2020
400m Fri
Molde SLK2007400m Fri4.48,8253118.10.202025m 
[Utvid]22.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik1.03,13
504p
18.10.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2007100m Fri1.03,1350418.10.202025m 
[Utvid]33.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal57,30
482p
18.10.2020
100m Fri
Sunndal SLK2002100m Fri57,3048218.10.202025m 
[Utvid]44.
Eskil Andreassen Nerdal
Sunndal SLK
Eskil Andreassen Nerdal25,85
481p
18.10.2020
50m Fri
Sunndal SLK200250m Fri25,8548118.10.202025m 
[Utvid]55.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik29,34
477p
18.10.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri29,3447718.10.202025m 
[Utvid]66.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel4.59,43
476p
18.10.2020
400m Fri
Aalesunds SLK2002400m Fri4.59,4347618.10.202025m 
[Utvid]77.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal2.21,62
474p
18.10.2020
200m Fri
Molde SLK2007200m Fri2.21,6247418.10.202025mD
[Utvid]88.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik4.33,21
468p
18.10.2020
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri4.33,2146818.10.202025m 
[Utvid]99.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel36,81
467p
18.10.2020
50m Bryst
Aalesunds SLK200250m Bryst36,8146718.10.202025m 
[Utvid]1010.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust28,10
463p
18.10.2020
50m Butterfly
Aalesunds SLK200350m Butterfly28,1046318.10.202025m 
[Utvid]1111.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust32,73
459p
18.10.2020
50m Bryst
Aalesunds SLK200350m Bryst32,7345918.10.202025m 
[Utvid]1212.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel1.20,91
457p
18.10.2020
100m Bryst
Aalesunds SLK2002100m Bryst1.20,9145718.10.202025m 
[Utvid]1313.
Ragnhild Eidseflot Hauger
Molde SLK
Ragnhild Eidseflot Hauger29,84
453p
18.10.2020
50m Fri
Molde SLK200350m Fri29,8445318.10.202025m 
[Utvid]1414.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel37,41
444p
18.10.2020
50m Bryst
Aalesunds SLK200250m Bryst37,4144418.10.202025mD
[Utvid]1515.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel1.14,52
436p
18.10.2020
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2002100m Individuell medley1.14,5243618.10.202025m 
[Utvid]1616.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik2.24,60
435p
18.10.2020
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2005200m Individuell medley2.24,6043518.10.202025m 
[Utvid]1717.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel2.41,06
433p
18.10.2020
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2002200m Individuell medley2.41,0643318.10.202025m 
[Utvid]1818.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske30,32
432p
18.10.2020
50m Fri
Molde SLK200650m Fri30,3243218.10.202025m 
[Utvid]1818.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust1.13,51
432p
18.10.2020
100m Bryst
Aalesunds SLK2003100m Bryst1.13,5143218.10.202025m 
[Utvid]1818.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik1.14,75
432p
18.10.2020
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2007100m Individuell medley1.14,7543218.10.202025m 
[Utvid]2121.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel2.26,50
428p
18.10.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2002200m Fri2.26,5042818.10.202025mD
[Utvid]2222.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter5.10,61
427p
18.10.2020
400m Fri
Aalesunds SLK2005400m Fri5.10,6142718.10.202025m 
[Utvid]2323.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust26,92
426p
18.10.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200350m Fri26,9242618.10.202025m 
[Utvid]2424.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal1.15,34
421p
18.10.2020
100m Individuell medley
Molde SLK2007100m Individuell medley1.15,3442118.10.202025m 
[Utvid]2525.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust1.07,30
416p
18.10.2020
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2003100m Individuell medley1.07,3041618.10.202025m 
[Utvid]2626.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen4.46,13
408p
18.10.2020
400m Fri
Aalesunds SLK2006400m Fri4.46,1340818.10.202025m 
[Utvid]2727.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund2.14,22
405p
18.10.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2006200m Fri2.14,2240518.10.202025mD
[Utvid]2828.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik2.14,41
404p
18.10.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.14,4140418.10.202025mD
[Utvid]2929.
Sverre Sandanger Myklebust
Aalesunds SLK
Sverre Sandanger Myklebust34,16
403p
18.10.2020
50m Bryst
Aalesunds SLK200350m Bryst34,1640318.10.202025mD
[Utvid]3030.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad27,44
402p
18.10.2020
50m Fri
Sunndal SLK200650m Fri27,4440218.10.202025m 
[Utvid]3030.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik31,06
402p
18.10.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri31,0640218.10.202025mD
[Utvid]3232.
Josefine Nygård Løvland
Volda TIL
Josefine Nygård Løvland31,07
401p
18.10.2020
50m Fri
Volda TIL200750m Fri31,0740118.10.202025m 
[Utvid]3333.
Josefine Nygård Løvland
Volda TIL
Josefine Nygård Løvland1.08,23
399p
18.10.2020
100m Fri
Volda TIL2007100m Fri1.08,2339918.10.202025m 
[Utvid]3434.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal1.08,27
398p
18.10.2020
100m Fri
Molde SLK2007100m Fri1.08,2739818.10.202025mD
[Utvid]3434.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik1.14,75
398p
18.10.2020
100m Rygg
Aalesunds SLK2007100m Rygg1.14,7539818.10.202025m 
[Utvid]3636.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad1.01,10
397p
18.10.2020
100m Fri
Sunndal SLK2006100m Fri1.01,1039718.10.202025m 
[Utvid]3636.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein5.18,22
397p
18.10.2020
400m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK2005400m Fri5.18,2239718.10.202025m 
[Utvid]3838.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik1.06,68
393p
18.10.2020
100m Rygg
Aalesunds SLK2005100m Rygg1.06,6839318.10.202025m 
[Utvid]3939.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund2.30,00
390p
18.10.2020
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2006200m Individuell medley2.30,0039018.10.202025m 
[Utvid]4040.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen1.08,83
389p
18.10.2020
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2006100m Individuell medley1.08,8338918.10.202025m 
[Utvid]4040.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein1.17,38
389p
18.10.2020
100m Individuell medley
Ytre Søre Sunnmøre SK2005100m Individuell medley1.17,3838918.10.202025m 
[Utvid]4242.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen27,76
388p
18.10.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200650m Fri27,7638818.10.202025m 
[Utvid]4343.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter2.32,15
382p
18.10.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2005200m Fri2.32,1538218.10.202025mD
[Utvid]4444.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen1.07,53
379p
18.10.2020
100m Rygg
Aalesunds SLK2006100m Rygg1.07,5337918.10.202025m 
[Utvid]4545.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth5.23,36
378p
18.10.2020
400m Fri
Molde SLK2005400m Fri5.23,3637818.10.202025m 
[Utvid]4646.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek4.54,04
376p
18.10.2020
400m Fri
Aalesunds SLK2006400m Fri4.54,0437618.10.202025m 
[Utvid]4747.
Tuva Sofie Haram Wik
Aalesunds SLK
Tuva Sofie Haram Wik33,82
374p
18.10.2020
50m Butterfly
Aalesunds SLK200750m Butterfly33,8237418.10.202025m 
[Utvid]4747.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter1.09,73
374p
18.10.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.09,7337418.10.202025m 
[Utvid]4747.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter1.18,43
374p
18.10.2020
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2005100m Individuell medley1.18,4337418.10.202025m 
[Utvid]5050.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske33,84
373p
18.10.2020
50m Butterfly
Molde SLK200650m Butterfly33,8437318.10.202025m 
[Utvid]5151.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein2.33,85
369p
18.10.2020
200m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK2005200m Fri2.33,8536918.10.202025mD
[Utvid]5252.
Magnus Andreas A. Bruvoll
Aalesunds SLK
Magnus Andreas A. Bruvoll28,29
367p
18.10.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri28,2936718.10.202025m 
[Utvid]5353.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund35,33
365p
18.10.2020
50m Bryst
Aalesunds SLK200650m Bryst35,3336518.10.202025m 
[Utvid]5353.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen2.33,27
365p
18.10.2020
200m Individuell medley
Aalesunds SLK2006200m Individuell medley2.33,2736518.10.202025m 
[Utvid]5555.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad30,45
364p
18.10.2020
50m Butterfly
Sunndal SLK200650m Butterfly30,4536418.10.202025m 
[Utvid]5555.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen2.19,15
364p
18.10.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2006200m Fri2.19,1536418.10.202025mD
[Utvid]5757.
Josefine Nygård Løvland
Volda TIL
Josefine Nygård Løvland32,18
361p
18.10.2020
50m Fri
Volda TIL200750m Fri32,1836118.10.202025mD
[Utvid]5757.
Alotte Julseth Hopland
Brattvåg SK
Alotte Julseth Hopland1.10,55
361p
18.10.2020
100m Fri
Brattvåg SK2005100m Fri1.10,5536118.10.202025m 
[Utvid]5959.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske2.51,25
360p
18.10.2020
200m Individuell medley
Molde SLK2006200m Individuell medley2.51,2536018.10.202025m 
[Utvid]6060.
Josefine Nygård Løvland
Volda TIL
Josefine Nygård Løvland34,29
359p
18.10.2020
50m Butterfly
Volda TIL200750m Butterfly34,2935918.10.202025m 
[Utvid]6161.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel1.10,98
354p
18.10.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2002100m Fri1.10,9835418.10.202025mD
[Utvid]6161.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund1.10,99
354p
18.10.2020
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2006100m Individuell medley1.10,9935418.10.202025m 
[Utvid]6161.
Alotte Julseth Hopland
Brattvåg SK
Alotte Julseth Hopland1.19,81
354p
18.10.2020
100m Individuell medley
Brattvåg SK2005100m Individuell medley1.19,8135418.10.202025m 
[Utvid]6464.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund1.03,58
353p
18.10.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2006100m Fri1.03,5835318.10.202025mD
[Utvid]6565.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek28,70
351p
18.10.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200650m Fri28,7035118.10.202025m 
[Utvid]6565.
Maria Nesje Mørkedal
Molde SLK
Maria Nesje Mørkedal32,48
351p
18.10.2020
50m Fri
Molde SLK200750m Fri32,4835118.10.202025mD
[Utvid]6767.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik1.11,39
348p
18.10.2020
100m Individuell medley
Aalesunds SLK2005100m Individuell medley1.11,3934818.10.202025m 
[Utvid]6767.
Ragnhild Eidseflot Hauger
Molde SLK
Ragnhild Eidseflot Hauger1.28,60
348p
18.10.2020
100m Bryst
Molde SLK2003100m Bryst1.28,6034818.10.202025m 
[Utvid]6767.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund5.01,72
348p
18.10.2020
400m Fri
Aalesunds SLK2006400m Fri5.01,7234818.10.202025m 
[Utvid]7070.
Ragnhild Eidseflot Hauger
Molde SLK
Ragnhild Eidseflot Hauger34,69
347p
18.10.2020
50m Butterfly
Molde SLK200350m Butterfly34,6934718.10.202025m 
[Utvid]7171.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel34,71
346p
18.10.2020
50m Butterfly
Aalesunds SLK200250m Butterfly34,7134618.10.202025mD
[Utvid]7171.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik1.04,01
346p
18.10.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.04,0134618.10.202025mD
[Utvid]7373.
Noah Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Noah Remøy Kvalsund28,94
343p
18.10.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200650m Fri28,9434318.10.202025m 
[Utvid]7373.
Alotte Julseth Hopland
Brattvåg SK
Alotte Julseth Hopland32,73
343p
18.10.2020
50m Fri
Brattvåg SK200550m Fri32,7334318.10.202025m 
[Utvid]7575.
Olivia Refsnes Teigland
Aalesunds SLK
Olivia Refsnes Teigland32,84
340p
18.10.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200850m Fri32,8434018.10.202025m 
[Utvid]7575.
Ragnhild Eidseflot Hauger
Molde SLK
Ragnhild Eidseflot Hauger40,90
340p
18.10.2020
50m Bryst
Molde SLK200350m Bryst40,9034018.10.202025mD
[Utvid]7777.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik31,23
337p
18.10.2020
50m Butterfly
Aalesunds SLK200550m Butterfly31,2333718.10.202025m 
[Utvid]7878.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek1.04,65
335p
18.10.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2006100m Fri1.04,6533518.10.202025m 
[Utvid]7878.
Michael Bayam Sylte
Molde SLK
Michael Bayam Sylte1.12,34
335p
18.10.2020
100m Individuell medley
Molde SLK2007100m Individuell medley1.12,3433518.10.202025m 
[Utvid]7878.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth2.38,88
335p
18.10.2020
200m Fri
Molde SLK2005200m Fri2.38,8833518.10.202025mD
[Utvid]8181.
Eryk Patryk Klimek
Aalesunds SLK
Eryk Patryk Klimek2.23,31
333p
18.10.2020
200m Fri
Aalesunds SLK2006200m Fri2.23,3133318.10.202025mD
[Utvid]8282.
Selma Bjørneset Bøe
Volda TIL
Selma Bjørneset Bøe41,22
332p
18.10.2020
50m Bryst
Volda TIL200750m Bryst41,2233218.10.202025m 
[Utvid]8383.
Hans Olav Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Hans Olav Kurseth Smistad31,42
331p
18.10.2020
50m Butterfly
Sunndal SLK200250m Butterfly31,4233118.10.202025m 
[Utvid]8484.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter41,32
330p
18.10.2020
50m Bryst
Aalesunds SLK200550m Bryst41,3233018.10.202025m 
[Utvid]8585.
Hans Olav Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Hans Olav Kurseth Smistad29,36
328p
18.10.2020
50m Fri
Sunndal SLK200250m Fri29,3632818.10.202025m 
[Utvid]8585.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske1.30,40
328p
18.10.2020
100m Bryst
Molde SLK2006100m Bryst1.30,4032818.10.202025m 
[Utvid]8787.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund33,26
327p
18.10.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200850m Fri33,2632718.10.202025m 
[Utvid]8787.
Selma Remøy Kvalsund
Aalesunds SLK
Selma Remøy Kvalsund41,45
327p
18.10.2020
50m Bryst
Aalesunds SLK200850m Bryst41,4532718.10.202025m 
[Utvid]8989.
Elvida Fladset Hoel
Aalesunds SLK
Elvida Fladset Hoel33,30
326p
18.10.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200250m Fri33,3032618.10.202025mD
[Utvid]9090.
Storm Strømsholm Pedersen
Aalesunds SLK
Storm Strømsholm Pedersen36,73
324p
18.10.2020
50m Bryst
Aalesunds SLK200650m Bryst36,7332418.10.202025m 
[Utvid]9191.
Hans Olav Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Hans Olav Kurseth Smistad1.05,46
323p
18.10.2020
100m Fri
Sunndal SLK2002100m Fri1.05,4632318.10.202025m 
[Utvid]9292.
Magnus Sørflaten
Molde SLK
Magnus Sørflaten29,56
321p
18.10.2020
50m Fri
Molde SLK200750m Fri29,5632118.10.202025m 
[Utvid]9292.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter33,46
321p
18.10.2020
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri33,4632118.10.202025mD
[Utvid]9292.
Mari Mørkedal Torske
Molde SLK
Mari Mørkedal Torske35,59
321p
18.10.2020
50m Butterfly
Molde SLK200650m Butterfly35,5932118.10.202025mD
[Utvid]9292.
Andres Nikolas Kobbevik
Aalesunds SLK
Andres Nikolas Kobbevik1.21,19
321p
18.10.2020
100m Bryst
Aalesunds SLK2005100m Bryst1.21,1932118.10.202025m 
[Utvid]9696.
Jonas Kurseth Smistad
Sunndal SLK
Jonas Kurseth Smistad1.11,45
320p
18.10.2020
100m Rygg
Sunndal SLK2006100m Rygg1.11,4532018.10.202025m 
[Utvid]9797.
Ingeborg Mittet Kaldhussæter
Aalesunds SLK
Ingeborg Mittet Kaldhussæter1.13,48
319p
18.10.2020
100m Fri
Aalesunds SLK2005100m Fri1.13,4831918.10.202025mD
[Utvid]9898.
Eva Ulstein
Ytre Søre Sunnmøre SK
Eva Ulstein1.13,69
317p
18.10.2020
100m Fri
Ytre Søre Sunnmøre SK2005100m Fri1.13,6931718.10.202025mD
[Utvid]9898.
Camilla Marie Olsson Løkhaug
Molde SLK
Camilla Marie Olsson Løkhaug5.43,06
317p
18.10.2020
400m Fri
Molde SLK2007400m Fri5.43,0631718.10.202025m 
[Utvid]100100.
Ann Helena Bøyum-Folkeseth
Molde SLK
Ann Helena Bøyum-Folkeseth1.20,23
315p
18.10.2020
100m Butterfly
Molde SLK2005100m Butterfly1.20,2331518.10.202025m 
Side 1 av 4 (367 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.