Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Finnsnes Vintersvøm
Stevne
Stevnenavn:
Finnsnes Vintersvøm
Fra dato:
11.01.2020
Til dato:
12.01.2020
NSF Stevne Id:
0000033130
Arrangørnavn:
Finnsnes SK
Stevnested:
Finnsnes
Bassengnavn:
Finnsnes Svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
03.01.2020
Kvalperiode start:
04.01.2019
Kvalperiode slutt:
03.01.2020
Påmeldingsansv.:
Knut Vidar Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48225480
Arrangementsleder
Navn:
Rune Olsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
91358460
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.14,67
539p
11.01.2020
200m Individuell medley
Sortland SLK2001200m Individuell medley2.14,6753911.01.202025m 
[Utvid]22.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell4.51,41
527p
12.01.2020
400m Individuell medley
Sortland SLK2001400m Individuell medley4.51,4152712.01.202025m 
[Utvid]33.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell4.23,24
524p
11.01.2020
400m Fri
Sortland SLK2001400m Fri4.23,2452411.01.202025m 
[Utvid]44.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.00,91
516p
12.01.2020
100m Rygg
Sortland SLK2001100m Rygg1.00,9151612.01.202025m 
[Utvid]55.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen1.09,72
507p
11.01.2020
100m Bryst
Finnsnes SK2004100m Bryst1.09,7250711.01.202025m 
[Utvid]66.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen31,77
502p
12.01.2020
50m Bryst
Finnsnes SK200450m Bryst31,7750212.01.202025m 
[Utvid]77.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.00,52
501p
12.01.2020
100m Butterfly
Sortland SLK2001100m Butterfly1.00,5250112.01.202025m 
[Utvid]88.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga1.00,90
492p
12.01.2020
100m Butterfly
Sortland SLK2005100m Butterfly1.00,9049212.01.202025m 
[Utvid]99.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen27,61
488p
11.01.2020
50m Butterfly
Finnsnes SK200450m Butterfly27,6148811.01.202025m 
[Utvid]1010.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell25,78
485p
11.01.2020
50m Fri
Sortland SLK200150m Fri25,7848511.01.202025mF
[Utvid]1111.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.10,80
484p
11.01.2020
100m Bryst
Sortland SLK2001100m Bryst1.10,8048411.01.202025m 
[Utvid]1212.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen32,18
483p
11.01.2020
50m Bryst
Finnsnes SK200450m Bryst32,1848311.01.202025mD
[Utvid]1212.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga4.59,95
483p
12.01.2020
400m Individuell medley
Sortland SLK2005400m Individuell medley4.59,9548312.01.202025m 
[Utvid]1414.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen2.20,08
479p
11.01.2020
200m Individuell medley
Finnsnes SK2004200m Individuell medley2.20,0847911.01.202025m 
[Utvid]1515.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell28,40
478p
12.01.2020
50m Rygg
Sortland SLK200150m Rygg28,4047812.01.202025mF
[Utvid]1616.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen2.21,32
466p
11.01.2020
200m Individuell medley
Tromsø SK2004200m Individuell medley2.21,3246611.01.202025m 
[Utvid]1717.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen26,19
462p
12.01.2020
50m Fri
Finnsnes SK200450m Fri26,1946212.01.202025m 
[Utvid]1818.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen26,30
457p
11.01.2020
50m Fri
Finnsnes SK200450m Fri26,3045711.01.202025mF
[Utvid]1919.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga2.36,53
452p
11.01.2020
200m Bryst
Sortland SLK2005200m Bryst2.36,5345211.01.202025m 
[Utvid]2020.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen1.05,50
451p
11.01.2020
100m Individuell medley
Tromsø SK2004100m Individuell medley1.05,5045111.01.202025m 
[Utvid]2121.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen5.07,55
448p
12.01.2020
400m Individuell medley
Tromsø SK2004400m Individuell medley5.07,5544812.01.202025m 
[Utvid]2222.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell2.10,12
445p
11.01.2020
200m Fri
Sortland SLK2001200m Fri2.10,1244511.01.202025mD
[Utvid]2323.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell33,24
438p
11.01.2020
50m Bryst
Sortland SLK200150m Bryst33,2443811.01.202025mD
[Utvid]2424.
Carolina Bergman Hansen
Sortland SLK
Carolina Bergman Hansen30,29
433p
12.01.2020
50m Fri
Sortland SLK200550m Fri30,2943312.01.202025m 
[Utvid]2424.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse5.09,18
433p
11.01.2020
400m Fri
Tromsø SK2005400m Fri5.09,1843311.01.202025m 
[Utvid]2626.
Eirik Elverland Hagen
Tromsø SK
Eirik Elverland Hagen5.11,68
431p
12.01.2020
400m Individuell medley
Tromsø SK2005400m Individuell medley5.11,6843112.01.202025m 
[Utvid]2727.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell28,85
428p
12.01.2020
50m Butterfly
Sortland SLK200150m Butterfly28,8542812.01.202025mD
[Utvid]2828.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell28,87
427p
11.01.2020
50m Butterfly
Sortland SLK200150m Butterfly28,8742711.01.202025mD
[Utvid]2929.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad4.43,08
421p
11.01.2020
400m Fri
Tromsø SK2005400m Fri4.43,0842111.01.202025m 
[Utvid]3030.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga29,04
420p
12.01.2020
50m Butterfly
Sortland SLK200550m Butterfly29,0442012.01.202025mD
[Utvid]3030.
Carolina Bergman Hansen
Sortland SLK
Carolina Bergman Hansen1.07,09
420p
12.01.2020
100m Fri
Sortland SLK2005100m Fri1.07,0942012.01.202025m 
[Utvid]3232.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen29,11
417p
11.01.2020
50m Butterfly
Finnsnes SK200450m Butterfly29,1141711.01.202025mD
[Utvid]3232.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen4.44,04
417p
11.01.2020
400m Fri
Sortland SLK2007400m Fri4.44,0441711.01.202025m 
[Utvid]3434.
Carolina Bergman Hansen
Sortland SLK
Carolina Bergman Hansen30,70
416p
11.01.2020
50m Fri
Sortland SLK200550m Fri30,7041611.01.202025mF
[Utvid]3434.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga1.14,46
416p
11.01.2020
100m Bryst
Sortland SLK2005100m Bryst1.14,4641611.01.202025m 
[Utvid]3636.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse38,28
415p
12.01.2020
50m Bryst
Tromsø SK200550m Bryst38,2841512.01.202025m 
[Utvid]3636.
Hanna Sofie Rennemo
Harstad SK
Hanna Sofie Rennemo1.15,70
415p
11.01.2020
100m Individuell medley
Harstad SK2003100m Individuell medley1.15,7041511.01.202025m 
[Utvid]3838.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen1.04,64
411p
12.01.2020
100m Butterfly
Tromsø SK2004100m Butterfly1.04,6441112.01.202025m 
[Utvid]3939.
Ida-Helen Edvardsen
Svolvær IL
Ida-Helen Edvardsen5.48,59
409p
12.01.2020
400m Individuell medley
Svolvær IL2004400m Individuell medley5.48,5940912.01.202025m 
[Utvid]4040.
Tina Kristin Olsen
Harstad SK
Tina Kristin Olsen38,50
408p
12.01.2020
50m Bryst
Harstad SK200350m Bryst38,5040812.01.202025m 
[Utvid]4141.
Hanna Sofie Rennemo
Harstad SK
Hanna Sofie Rennemo30,99
405p
12.01.2020
50m Fri
Harstad SK200350m Fri30,9940512.01.202025m 
[Utvid]4141.
Eirik Elverland Hagen
Tromsø SK
Eirik Elverland Hagen2.28,14
405p
11.01.2020
200m Individuell medley
Tromsø SK2005200m Individuell medley2.28,1440511.01.202025m 
[Utvid]4343.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen2.23,35
400p
12.01.2020
200m Rygg
Tromsø SK2004200m Rygg2.23,3540012.01.202025m 
[Utvid]4444.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen1.06,48
397p
12.01.2020
100m Rygg
Tromsø SK2004100m Rygg1.06,4839712.01.202025m 
[Utvid]4545.
Ida-Helen Edvardsen
Svolvær IL
Ida-Helen Edvardsen31,22
396p
11.01.2020
50m Fri
Svolvær IL200450m Fri31,2239611.01.202025mF
[Utvid]4545.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga1.15,67
396p
11.01.2020
100m Bryst
Sortland SLK2005100m Bryst1.15,6739611.01.202025mD
[Utvid]4747.
Hanna Sofie Rennemo
Harstad SK
Hanna Sofie Rennemo1.08,64
392p
12.01.2020
100m Fri
Harstad SK2003100m Fri1.08,6439212.01.202025m 
[Utvid]4747.
Ida-Helen Edvardsen
Svolvær IL
Ida-Helen Edvardsen2.46,43
392p
11.01.2020
200m Individuell medley
Svolvær IL2004200m Individuell medley2.46,4339211.01.202025m 
[Utvid]4949.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen29,76
390p
12.01.2020
50m Butterfly
Tromsø SK200450m Butterfly29,7639012.01.202025mD
[Utvid]5050.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.05,88
388p
12.01.2020
100m Butterfly
Sortland SLK2001100m Butterfly1.05,8838812.01.202025mD
[Utvid]5050.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse5.54,86
388p
12.01.2020
400m Individuell medley
Tromsø SK2005400m Individuell medley5.54,8638812.01.202025m 
[Utvid]5252.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse1.17,50
387p
11.01.2020
100m Individuell medley
Tromsø SK2005100m Individuell medley1.17,5038711.01.202025m 
[Utvid]5252.
Lise Marcussen
Harstad SK
Lise Marcussen5.20,72
387p
11.01.2020
400m Fri
Harstad SK2006400m Fri5.20,7238711.01.202025m 
[Utvid]5454.
Inna Marja Amundsen
Bjerkvik SK
Inna Marja Amundsen1.09,01
386p
12.01.2020
100m Fri
Bjerkvik SK2004100m Fri1.09,0138612.01.202025m 
[Utvid]5454.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse2.31,66
386p
11.01.2020
200m Fri
Tromsø SK2005200m Fri2.31,6638611.01.202025mD
[Utvid]5656.
Eirik Elverland Hagen
Tromsø SK
Eirik Elverland Hagen1.09,06
385p
11.01.2020
100m Individuell medley
Tromsø SK2005100m Individuell medley1.09,0638511.01.202025m 
[Utvid]5656.
Mikael Neslin Olsen
Finnsnes SK
Mikael Neslin Olsen2.25,20
385p
12.01.2020
200m Rygg
Finnsnes SK2004200m Rygg2.25,2038512.01.202025m 
[Utvid]5858.
Ida-Helen Edvardsen
Svolvær IL
Ida-Helen Edvardsen3.05,27
383p
11.01.2020
200m Bryst
Svolvær IL2004200m Bryst3.05,2738311.01.202025m 
[Utvid]5959.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad29,96
382p
11.01.2020
50m Butterfly
Tromsø SK200550m Butterfly29,9638211.01.202025m 
[Utvid]5959.
Mathilde Thomassen Halse
Tromsø SK
Mathilde Thomassen Halse31,60
382p
12.01.2020
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri31,6038212.01.202025m 
[Utvid]6161.
Erik Eilertsen
Tromsø SK
Erik Eilertsen30,02
380p
11.01.2020
50m Butterfly
Tromsø SK200450m Butterfly30,0238011.01.202025mD
[Utvid]6262.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga34,95
377p
11.01.2020
50m Bryst
Sortland SLK200550m Bryst34,9537711.01.202025mD
[Utvid]6262.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad2.17,45
377p
11.01.2020
200m Fri
Tromsø SK2005200m Fri2.17,4537711.01.202025mD
[Utvid]6262.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen4.53,68
377p
11.01.2020
400m Fri
Finnsnes SK2006400m Fri4.53,6837711.01.202025m 
[Utvid]6565.
Eirik Elverland Hagen
Tromsø SK
Eirik Elverland Hagen28,09
375p
11.01.2020
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri28,0937511.01.202025mF
[Utvid]6666.
Ida-Helen Edvardsen
Svolvær IL
Ida-Helen Edvardsen2.45,37
374p
12.01.2020
200m Rygg
Svolvær IL2004200m Rygg2.45,3737412.01.202025m 
[Utvid]6767.
Hanna Sofie Rennemo
Harstad SK
Hanna Sofie Rennemo35,65
373p
11.01.2020
50m Rygg
Harstad SK200350m Rygg35,6537311.01.202025m 
[Utvid]6767.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell1.02,39
373p
11.01.2020
100m Fri
Sortland SLK2001100m Fri1.02,3937311.01.202025mD
[Utvid]6969.
Anne Josefine Hammer
Tromsø SK
Anne Josefine Hammer1.09,92
371p
12.01.2020
100m Fri
Tromsø SK2002100m Fri1.09,9237112.01.202025m 
[Utvid]7070.
Hanna Sofie Rennemo
Harstad SK
Hanna Sofie Rennemo32,01
367p
12.01.2020
50m Fri
Harstad SK200350m Fri32,0136712.01.202025mD
[Utvid]7171.
Lise Marcussen
Harstad SK
Lise Marcussen32,04
366p
11.01.2020
50m Fri
Harstad SK200650m Fri32,0436611.01.202025mF
[Utvid]7171.
Carolina Bergman Hansen
Sortland SLK
Carolina Bergman Hansen32,04
366p
12.01.2020
50m Fri
Sortland SLK200550m Fri32,0436612.01.202025mD
[Utvid]7373.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga1.07,22
365p
12.01.2020
100m Butterfly
Sortland SLK2005100m Butterfly1.07,2236512.01.202025mD
[Utvid]7373.
Lise Marcussen
Harstad SK
Lise Marcussen1.19,03
365p
11.01.2020
100m Individuell medley
Harstad SK2006100m Individuell medley1.19,0336511.01.202025m 
[Utvid]7575.
Aleksander Pettersen
Sortland SLK
Aleksander Pettersen2.19,35
362p
11.01.2020
200m Fri
Sortland SLK2007200m Fri2.19,3536211.01.202025mD
[Utvid]7575.
Lise Marcussen
Harstad SK
Lise Marcussen6.03,05
362p
12.01.2020
400m Individuell medley
Harstad SK2006400m Individuell medley6.03,0536212.01.202025m 
[Utvid]7777.
Kristine Isaksen
Tromsø SK
Kristine Isaksen32,18
361p
11.01.2020
50m Fri
Tromsø SK200550m Fri32,1836111.01.202025mF
[Utvid]7878.
Eirik Elverland Hagen
Tromsø SK
Eirik Elverland Hagen30,63
358p
11.01.2020
50m Butterfly
Tromsø SK200550m Butterfly30,6335811.01.202025m 
[Utvid]7878.
Anne Josefine Hammer
Tromsø SK
Anne Josefine Hammer32,29
358p
12.01.2020
50m Fri
Tromsø SK200250m Fri32,2935812.01.202025m 
[Utvid]7878.
Eirik Elverland Hagen
Tromsø SK
Eirik Elverland Hagen1.08,81
358p
12.01.2020
100m Rygg
Tromsø SK2005100m Rygg1.08,8135812.01.202025m 
[Utvid]8181.
Suzanna Meszaros Linløkken
Tromsø SK
Suzanna Meszaros Linløkken32,36
355p
12.01.2020
50m Fri
Tromsø SK200750m Fri32,3635512.01.202025m 
[Utvid]8181.
Anne Josefine Hammer
Tromsø SK
Anne Josefine Hammer1.17,70
355p
12.01.2020
100m Rygg
Tromsø SK2002100m Rygg1.17,7035512.01.202025m 
[Utvid]8383.
Alma Charlott Wehner
Finnsnes SK
Alma Charlott Wehner32,41
354p
12.01.2020
50m Fri
Finnsnes SK200650m Fri32,4135412.01.202025m 
[Utvid]8383.
Ida-Helen Edvardsen
Svolvær IL
Ida-Helen Edvardsen1.28,15
354p
11.01.2020
100m Bryst
Svolvær IL2004100m Bryst1.28,1535411.01.202025mD
[Utvid]8585.
Inna Marja Amundsen
Bjerkvik SK
Inna Marja Amundsen3.10,28
353p
11.01.2020
200m Bryst
Bjerkvik SK2004200m Bryst3.10,2835311.01.202025m 
[Utvid]8686.
Lise Marcussen
Harstad SK
Lise Marcussen2.36,30
352p
11.01.2020
200m Fri
Harstad SK2006200m Fri2.36,3035211.01.202025mD
[Utvid]8686.
Anne Josefine Hammer
Tromsø SK
Anne Josefine Hammer2.52,57
352p
11.01.2020
200m Individuell medley
Tromsø SK2002200m Individuell medley2.52,5735211.01.202025m 
[Utvid]8888.
Eirik Elverland Hagen
Tromsø SK
Eirik Elverland Hagen31,49
351p
12.01.2020
50m Rygg
Tromsø SK200550m Rygg31,4935112.01.202025mF
[Utvid]8989.
Inna Marja Amundsen
Bjerkvik SK
Inna Marja Amundsen2.52,91
350p
11.01.2020
200m Individuell medley
Bjerkvik SK2004200m Individuell medley2.52,9135011.01.202025m 
[Utvid]8989.
Aleksander Fjeldstad
Tromsø SK
Aleksander Fjeldstad5.33,90
350p
12.01.2020
400m Individuell medley
Tromsø SK2005400m Individuell medley5.33,9035012.01.202025m 
[Utvid]9191.
Alma Charlott Wehner
Finnsnes SK
Alma Charlott Wehner32,59
348p
11.01.2020
50m Fri
Finnsnes SK200650m Fri32,5934811.01.202025mF
[Utvid]9191.
Anders Inga
Sortland SLK
Anders Inga35,87
348p
11.01.2020
50m Bryst
Sortland SLK200550m Bryst35,8734811.01.202025mD
[Utvid]9393.
Inna Marja Amundsen
Bjerkvik SK
Inna Marja Amundsen1.20,46
346p
11.01.2020
100m Individuell medley
Bjerkvik SK2004100m Individuell medley1.20,4634611.01.202025m 
[Utvid]9494.
Suzanna Meszaros Linløkken
Tromsø SK
Suzanna Meszaros Linløkken40,69
345p
12.01.2020
50m Bryst
Tromsø SK200750m Bryst40,6934512.01.202025m 
[Utvid]9595.
Ivar Greger Angell
Sortland SLK
Ivar Greger Angell31,07
343p
12.01.2020
50m Butterfly
Sortland SLK200150m Butterfly31,0734312.01.202025mD
[Utvid]9696.
Magnus Loth Larsen
Sørreisa SK
Magnus Loth Larsen28,96
342p
12.01.2020
50m Fri
Sørreisa SK200450m Fri28,9634212.01.202025m 
[Utvid]9797.
Ida-Helen Edvardsen
Svolvær IL
Ida-Helen Edvardsen1.18,10
341p
12.01.2020
100m Butterfly
Svolvær IL2004100m Butterfly1.18,1034112.01.202025m 
[Utvid]9898.
Nikolai Neslin Olsen
Finnsnes SK
Nikolai Neslin Olsen2.22,28
340p
11.01.2020
200m Fri
Finnsnes SK2006200m Fri2.22,2834011.01.202025mD
[Utvid]9999.
Kristine Isaksen
Tromsø SK
Kristine Isaksen40,94
339p
12.01.2020
50m Bryst
Tromsø SK200550m Bryst40,9433912.01.202025m 
[Utvid]100100.
Tina Kristin Olsen
Harstad SK
Tina Kristin Olsen32,92
337p
12.01.2020
50m Fri
Harstad SK200350m Fri32,9233712.01.202025m 
Side 1 av 8 (793 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.